14.04.2019 |
* Ankkurirastit
|
Angelniemen Ankkuri
|
D16 |
19
|
42.36 |
0.08.23 |
46.72
|
|
45.68
|
20.04.2019 |
* FinnSpring ja WRE-osakilpailu
|
Paimion Rasti
|
D16E |
13
|
1.00.17 |
0.11.13 |
53.08
|
|
52.02
|
06.05.2019 |
Varsinais-Suomen avoin Am-keskimatka
|
Liedon Parma
|
D16 |
1
|
31.04 |
0.00.00 |
47.12
|
|
43.69
|
11.05.2019 |
Keskimatkan aluemestaruus ja nuorten EM- ja MM-näyttökilpailu
|
Hyvinkään Rasti
|
D16E |
14
|
29.01 |
0.04.15 |
54.51
|
|
53.43
|
18.05.2019 |
Nuorten EM- ja MM-, sekä aikuisten MC-sprinttinäyttökilpailu, WRE-osakilpailu
|
Rasti-Lukko
|
D16 |
13
|
13.17 |
0.01.36 |
55.55
|
58.70
|
|
25.05.2019 |
Grano Games
|
Tampereen Pyrintö
|
D16 |
1
|
23.00 |
0.00.00 |
59.36
|
|
56.90
|
26.05.2019 |
Grano Games
|
Tampereen Pyrintö
|
D16 |
3
|
44.12 |
0.01.54 |
55.44
|
|
52.90
|
30.05.2019 |
Prisma-rastit ja WRE-osakilpailu
|
Hiidenkiertäjät
|
D16 |
3
|
23.20 |
0.00.13 |
59.66
|
|
58.68
|
08.06.2019 |
Helsinki O-Games, 1 päivä
|
Helsingin Suunnistajat
|
D16 |
9
|
29.18 |
0.07.11 |
43.69
|
|
42.47
|
09.06.2019 |
Helsinki O-Games, 2 päivä
|
Helsingin Suunnistajat
|
D16 |
10
|
54.42 |
0.12.30 |
41.40
|
|
40.01
|
29.06.2019 |
SM-keskimatka, karsinta
|
Pudasjärven Urheilijat
,
Taivalkosken Kuohu
|
D16K1 |
5
|
18.15 |
0.02.06 |
58.06
|
|
57.94
|
29.06.2019 |
SM-keskimatka, finaali (viralliset tulokset, kaikki sarjat)
|
Pudasjärven Urheilijat
,
Taivalkosken Kuohu
|
D16 |
9
|
27.04 |
0.04.12 |
58.68
|
|
58.55
|
30.06.2019 |
Kainuun Rastiviikko 1. osakilpailu
|
Sotkamon Jymy
|
D16E |
2
|
32.40 |
0.00.15 |
63.14
|
|
63.13
|
02.07.2019 |
Kainuun Rastiviikko 2. osakilpailu
|
Sotkamon Jymy
|
D16E |
2
|
48.54 |
0.02.26 |
61.60
|
|
61.60
|
04.07.2019 |
Kainuun Rastiviikko 3. osakilpailu
|
Sotkamon Jymy
|
D16E |
6
|
24.31 |
0.02.32 |
59.30
|
|
59.51
|
05.07.2019 |
Kainuun Rastiviikko 4. osakilpailu
|
Sotkamon Jymy
|
D16E |
3
|
36.34 |
0.01.30 |
58.54
|
|
58.78
|
10.08.2019 |
V-S:n AM pitkä matka
|
Paimion Rasti
|
D16 |
1
|
40.39 |
0.00.00 |
49.35
|
|
48.57
|
17.08.2019 |
SM-sprintti esikisa ja VS:n aluemestaruussprintti, aamupäivä
|
Angelniemen Ankkuri
|
D16 |
4
|
13.00 |
0.01.30 |
54.65
|
54.50
|
|
17.08.2019 |
SM-sprintti esikisa, iltapäivä
|
Angelniemen Ankkuri
|
D16 |
3
|
12.18 |
0.01.27 |
55.08
|
54.93
|
|
07.09.2019 |
SM-pitkä matka ja WRE-osakilpailu, karsinta
|
Fiskarin Urheilijat -47
,
Hiidenkiertäjät
,
OK Raseborg
|
D16K1 |
9
|
33.05 |
0.03.24 |
58.04
|
|
58.18
|
08.09.2019 |
SM-pitkä matka, finaali (viralliset tulokset kaikki sarjat)
|
Fiskarin Urheilijat -47
,
Hiidenkiertäjät
,
OK Raseborg
|
D16 |
27
|
54.25 |
0.11.24 |
49.93
|
|
50.05
|
22.09.2019 |
SM-sprintti ja WRE-osakilpailu, karsinta
|
Loimaan Jankko
,
Lounais-Hämeen Rasti
,
Punkalaitumen Kunto
|
D16K1 |
13
|
11.19 |
0.00.42 |
58.47
|
57.37
|
|
22.09.2019 |
SM-sprintti, finaali, viralliset tulokset
|
Loimaan Jankko
,
Lounais-Hämeen Rasti
,
Punkalaitumen Kunto
|
D16 |
19
|
14.27 |
0.01.47 |
53.82
|
52.81
|
|
28.09.2019 |
Lumonite SM-yö, finaali, viralliset tulokset
|
Jämsän Retki-Veikot
|
D16 |
8
|
41.19 |
0.05.31 |
58.79
|
|
59.11
|
06.10.2019 |
Oravatonni
|
Mynämäen Suunnistajat -52
|
D16 |
7
|
47.53 |
0.05.51 |
59.21
|
|
59.48
|
20.10.2019 |
SM-erikoispitkä, viralliset tulokset, kaikki sarjat
|
Pihkaniskat
|
D16 |
6
|
1.31.29 |
0.07.31 |
62.74
|
|
63.20
|