FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Tala Emilia
Vuosi Laji
Valitun kauden rankipisteet
Sarja Sija Pistettä
D18 2 77.24
D20 40 65.58
D21 109 71.50

Kilpailupäivät
Päivä Kilp.päivän nimi Seurat Sarja Sija Aika Ero kärkeen Pistettä Sprinttipistettä Maastopistettä
02.04.2021 Billnäsin keskimatka Karjaan Ura D18 3 41.16 0.03.09 65.91 65.53
18.04.2021 Sprinttisuunnistuksen EM- ja MM näyttökilpailu - World Ranking Event (WRE), Suunnistusliiga 1/8 Keravan Urheilijat W21E 59 16.18 0.02.58 71.86 71.78
25.04.2021 Liedon Läpsyttely (lähikilpailu) Jatkuva Liike Oy D21 HYL -
07.05.2021 Nuorten näyttökilpailu ja kansallinen eSprint Espoon Suunta D18 1 13.36 0.00.00 78.65 78.82
22.05.2021 Haukkavuoren keskimatka, nuorten MM-näyttökilpailu Suunta Jyväskylä D20 9 32.31 0.03.10 75.95 73.29
23.05.2021 Tervaruukkirastit ja nuorten MM-näyttökilpailu Savon Suunta D20E 9 1.02.46 0.09.10 72.99 70.87
28.05.2021 Karjalan Vaarat 1 Kalevan Rasti D20E HYL -
29.05.2021 Karjalan Vaarat 2, kansallinen keskimatka, aikuisten MM-, nuorten MM- ja EM-näyttökilpailu ja INOV8-liigan osakilpailu Liperin Taimi Suunnistus D18E 2 38.20 0.02.27 76.81 74.54
30.05.2021 Karjalan Vaarat 3, kansallinen pitkämatka, aikuisten MM-, nuorten MM- ja EM-näyttökilpailu ja INOV8-liigan osakilpailu Keski-Karjalan Rasti D18E 2 1.00.35 0.00.15 79.13 77.02
06.06.2021 SM-keskimatka, finaali Turun Suunnistajat D18A 2 30.28 0.00.19 80.62 78.24
06.06.2021 SM-keskimatka ja WRE, karsinta, Suunnistusliiga 3/8 Turun Suunnistajat D18K2 1 21.50 0.00.00 73.55 72.75
12.06.2021 Helsinki O-Games ja WRE Helsingin Suunnistajat D21E 19 49.18 0.10.08 67.51 67.11
04.07.2021 Kainuun Rastiviikko 1. osakilpailu Suomussalmen Rasti D21E 8 59.30 0.07.27 73.67 74.23
06.07.2021 Kainuun Rastiviikko 2. osakilpailu Suomussalmen Rasti D21E 11 1.05.39 0.13.57 67.27 67.77
08.07.2021 Kainuun Rastiviikko 3. osakilpailu Suomussalmen Rasti D21E 8 41.46 0.04.33 74.92 75.48
09.07.2021 Kainuun Rastiviikko 4. osakilpailu Suomussalmen Rasti D21E 10 1.03.33 0.15.35 61.86 62.33
31.07.2021 *SYÖTE-suunnistus pitkä matka Pudasjärven Urheilijat D20 7 59.52 0.11.21 61.07 60.02
01.08.2021 *SYÖTE-suunnistus keskimatka Pudasjärven Urheilijat D20 8 44.01 0.13.18 54.43 53.49
04.08.2021 Elosprintti ja avoin Uudenmaan AM-sprintti Järvenpään Palo D21 3 15.35 0.00.54 70.61 78.09
15.08.2021 Valtakunnallinen Kompassi-tapahtuma, INOV-8-liigan finaali ja kansallinen Valkeakosken Haka D18 3 49.51 0.04.03 71.51 69.67
04.09.2021 SM-pitkä matka ja WRE, karsinta Rasti E4 , Saarijärven Pullistus D18K2 2 41.54 0.00.17 74.82 73.52
05.09.2021 SM-pitkä matka, finaali, Suunnistusliiga 6/8 Rasti E4 , Saarijärven Pullistus D18 6 1.03.28 0.04.36 74.86 72.81
08.09.2021 Espoosprintti (lähikilpailu) Espoon Akilles D21 9 18.53 0.03.15 65.87 67.20
11.09.2021 SM-sprintti, finaali, Suunnistusliiga 7/8 Juvan Urheilijat D18 5 12.26 0.00.52 72.48 71.42
11.09.2021 SM-sprintti ja WRE, karsinta Juvan Urheilijat D18K1 13 16.52 0.01.51 63.15 62.23
25.09.2021 Lumonite SM-yösuunnistus, finaali, Suunnistusliiga 8/8, viralliset tulokset Vehkalahden Veikot D18 4 50.17 0.02.48 75.10 73.29
Selaa rankituloshistoriaa Palaa