|
Biskop Greta
Valitun kauden rankipisteet
Kilpailupäivät
07.04.2019 |
Falken sprint II ja ÖIDM
|
IK Falken
|
D21 |
7
|
18.10 |
0.04.52 |
46.07
|
44.17
|
|
07.04.2019 |
Falken sprint I
|
IK Falken
|
D21 |
6
|
18.20 |
0.04.49 |
47.53
|
45.58
|
|
14.04.2019 |
* Ankkurirastit
|
Angelniemen Ankkuri
|
D20 |
15
|
1.12.00 |
0.22.45 |
46.42
|
|
45.30
|
20.04.2019 |
* FinnSpring ja WRE-osakilpailu
|
Paimion Rasti
|
D20E |
30
|
1.40.21 |
0.38.11 |
46.03
|
|
45.54
|
28.04.2019 |
Tuplasprintti, 1. osa
|
Rasti-Jussit
|
D21 |
12
|
15.31 |
0.03.32 |
52.55
|
52.20
|
|
28.04.2019 |
Tuplasprintti, 2. osa
|
Rasti-Jussit
|
D21 |
14
|
18.17 |
0.04.47 |
49.72
|
49.06
|
|
04.05.2019 |
Virkiän kevätkansallinen
|
Lapuan Virkiä
|
D20 |
3
|
33.30 |
0.05.19 |
34.65
|
|
32.54
|
05.05.2019 |
Virkiän kevätkansallinen
|
Lapuan Virkiä
|
D20 |
2
|
44.55 |
0.03.59 |
41.02
|
|
38.16
|
11.05.2019 |
Keski-Pohjanmaan avoin Am-sprintti
|
RasTiimi
|
D21 |
3
|
20.03 |
0.04.27 |
48.40
|
48.09
|
|
18.05.2019 |
Nuorten EM- ja MM-, sekä aikuisten MC-sprinttinäyttökilpailu, WRE-osakilpailu
|
Rasti-Lukko
|
W21 |
|
HYL |
- |
|
|
|
24.05.2019 |
Grano Games
|
Tampereen Pyrintö
|
D20 |
2
|
18.00 |
0.00.29 |
46.72
|
50.14
|
|
26.05.2019 |
Grano Games
|
Tampereen Pyrintö
|
D20 |
|
KES |
- |
|
|
|
29.06.2019 |
SM-keskimatka, karsinta
|
Pudasjärven Urheilijat
,
Taivalkosken Kuohu
|
D20K1 |
34
|
34.57 |
0.12.00 |
49.87
|
|
49.29
|
29.06.2019 |
SM-keskimatka, finaali (viralliset tulokset, kaikki sarjat)
|
Pudasjärven Urheilijat
,
Taivalkosken Kuohu
|
D20 |
21
|
35.19 |
0.09.19 |
65.11
|
|
64.37
|
30.06.2019 |
Kainuun Rastiviikko 1. osakilpailu
|
Sotkamon Jymy
|
D20E |
11
|
47.02 |
0.08.37 |
53.85
|
|
53.03
|
02.07.2019 |
Kainuun Rastiviikko 2. osakilpailu
|
Sotkamon Jymy
|
D20E |
12
|
1.06.38 |
0.13.34 |
51.60
|
|
50.82
|
04.07.2019 |
Kainuun Rastiviikko 3. osakilpailu
|
Sotkamon Jymy
|
D20E |
9
|
32.19 |
0.05.07 |
56.62
|
|
55.76
|
05.07.2019 |
Kainuun Rastiviikko 4. osakilpailu
|
Sotkamon Jymy
|
D20E |
13
|
49.09 |
0.11.17 |
48.11
|
|
47.38
|
07.07.2019 |
Botnias Nationella
|
OK Botnia
|
D21A |
7
|
58.32 |
0.14.45 |
36.89
|
|
35.65
|
25.07.2019 |
Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv. 2
|
IF Femman
,
Malax IF
,
Vaasan Suunnistajat
|
D20 |
3
|
41.47 |
0.06.22 |
40.79
|
|
37.26
|
14.08.2019 |
Evijärvi Sprintti
|
Kortesjärven Järvi-Veikot
|
D21 |
7
|
17.34 |
0.03.55 |
56.77
|
50.48
|
|
07.09.2019 |
SM-pitkä matka ja WRE-osakilpailu, karsinta
|
Fiskarin Urheilijat -47
,
Hiidenkiertäjät
,
OK Raseborg
|
D20K1 |
29
|
1.01.20 |
0.22.23 |
50.03
|
|
49.57
|
08.09.2019 |
SM-pitkä matka, finaali (viralliset tulokset kaikki sarjat)
|
Fiskarin Urheilijat -47
,
Hiidenkiertäjät
,
OK Raseborg
|
D20 |
29
|
1.35.45 |
0.38.04 |
47.83
|
|
47.29
|
14.09.2019 |
Pohjantähti-sprintti ja Pohjois-Pohjanmaan AM-sprintti, aamupäivä
|
SK Pohjantähti
|
D20 |
2
|
19.37 |
0.00.22 |
27.33
|
26.52
|
|
14.09.2019 |
Pohjantähti-sprintti ja Pohjois-Pohjanmaan AM-sprintti, iltapäivä
|
SK Pohjantähti
|
D20 |
2
|
18.38 |
0.00.51 |
26.96
|
26.16
|
|
22.09.2019 |
SM-sprintti ja WRE-osakilpailu, karsinta
|
Loimaan Jankko
,
Lounais-Hämeen Rasti
,
Punkalaitumen Kunto
|
D20K1 |
25
|
13.31 |
0.02.12 |
66.10
|
60.04
|
|
22.09.2019 |
SM-sprintti, finaali, viralliset tulokset
|
Loimaan Jankko
,
Lounais-Hämeen Rasti
,
Punkalaitumen Kunto
|
D20 |
30
|
17.24 |
0.04.47 |
56.01
|
50.87
|
|
28.09.2019 |
Lumonite SM-yö, finaali, viralliset tulokset
|
Jämsän Retki-Veikot
|
D20 |
17
|
1.27.14 |
0.42.30 |
43.92
|
|
43.87
|
06.10.2019 |
Oravatonni
|
Mynämäen Suunnistajat -52
|
D20 |
2
|
1.06.33 |
0.08.23 |
48.07
|
|
47.59
|
Selaa rankituloshistoriaa
Palaa
|