FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Kansallinen, Kangasala SK:n 20-vuotisjuhlakilpailu
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja D21A
Matka
Osallistujien määrä 18
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Paunonen Tuuli Koovee 35.27 0.00.00 88.08 85.46
2 Fagerudd Anna-Sofia TP 37.21 0.01.54 82.86 80.40
3 Lauronen Sirkka-Liisa AR 37.50 0.02.23 81.07 78.66
4 Jokela Emmi SuSe 38.04 0.02.37 79.85 77.48
5 Kyrölä Sonja TP 38.41 0.03.14 77.87 75.55
6 Istolahti Tiia MSParma 39.17 0.03.50 75.98 73.72
6 Laine Maria TP 39.17 0.03.50 75.98 73.72
8 Uotila Ulrika Koovee 39.19 0.03.52 74.51 72.30
9 Karhola Lotta TP 39.26 0.03.59 73.59 71.40
10 Anttila Liisa Koovee 39.53 0.04.26 72.07 69.93
11 Skog Henna Koovee 42.16 0.06.49 67.35 65.35
12 Kanko Natalia Koovee 43.52 0.08.25 64.27 62.36
13 Ritanotko Johanna TuMe 44.14 0.08.47 63.11 61.24
14 Uotila Taina OrPo 57.39 0.22.12 47.95 46.52
15 Liuha Riina AR 1.00.25 0.24.58 45.30 43.95
16 Karhola Laura TP 1.01.14 0.25.47 44.24 42.93
17 Taanila Maria KanSu 1.05.48 0.30.21 40.75 39.54
Liuha Elina SuSe KES -

Sarja D21C
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Oripelto Saara Keihäs 37.27 0.00.00 31.59 31.59
2 Mäenanttila Virpi SahKu 41.25 0.03.58 26.42 26.42
3 Helen Päivi HlS 41.50 0.04.23 24.04 24.04

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hemminki Hanna PoRa 39.51 0.00.00
2 Salonen Kirsi AR 44.01 0.04.10

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Aumo Jeannette Orient 35.40 0.00.00 41.92 41.92
2 Ahvenjärvi Pia Koovee 41.33 0.05.53 34.63 34.63
3 Viianen Pirjo LaihLu 45.51 0.10.11 30.16 30.16
4 Haapamäki Jatta Eräp 47.16 0.11.36 28.07 28.07
Naskali Liisa KyRa EIL -
Merimäki Marianne Keihäs KES -

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Paronen Anniina HlS 29.51 0.00.00 54.29 54.29
2 Viilo Annika TP 41.04 0.11.13 36.50 36.50
3 Huttunen Maiju Koovee 53.46 0.23.55 25.62 25.62

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nyholm Satu RaN 52.05 0.00.00 53.87 53.63
2 Toivonen Merja EE 56.56 0.04.51 47.44 47.22
3 Maijala Sari EE 58.52 0.06.47 44.09 43.89
4 Harju Ulla TP 1.13.37 0.21.32 33.83 33.68
Annila Päivi TP KES -

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kihlström Kirsi Hanka 46.58 0.00.00 48.37 47.49
2 Virtanen Marjo Hiisi 54.29 0.07.31 40.66 39.92
3 Antila Suvi PäLuLu 59.50 0.12.52 36.07 35.41
4 Kiiskinen Gunnevi TP 1.10.58 0.24.00 29.61 29.07
5 Savolainen Raija TP 1.24.27 0.37.29 24.21 23.77
6 Uotila Terhi OrPo 1.26.48 0.39.50 22.90 22.49
7 Toivanen Tuula RaN 1.30.27 0.43.29 21.35 20.96
Laasonen Kirsi TP EIL -

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nurminen Arja VaHa 57.30 0.00.00
2 Niemi Tuire TP 58.19 0.00.49

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Sulander Mirja-Liisa EE 53.23 0.00.00 44.43 43.32
2 Hurskainen Seija VaHa 1.11.08 0.17.45 31.68 30.89
3 Venäläinen Kaija VaHa 1.11.18 0.17.55 29.94 29.19
Pitkänen Eila JRV HYL -

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lahtinen Raija VaHa 47.50 0.00.00
2 Liuha Tuulikki S-JKL 1.03.15 0.15.25

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hirvonen Milla RaVa 37.57 0.00.00 65.02 65.02
2 Kanko Ruut Koovee 39.47 0.01.50 59.70 59.70
3 Huttunen Petra Koovee 46.41 0.08.44 48.89 48.89
4 Toivanen Pinja RaN 51.35 0.13.38 42.45 42.45
5 Toivanen Minttu RaN 52.36 0.14.39 39.88 39.88

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Välimaa Kristiina VaaSu 43.18 0.00.00 30.11 30.11
2 Paavola Sannimaari VaHa 56.59 0.13.41 21.16 21.16
3 Toivanen Hilla RaN 1.09.21 0.26.03 15.98 15.98

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Suojanen Susanna Koovee 39.48 0.00.00 39.93 39.05
2 Laasonen Sonja TP 43.08 0.03.20 35.46 34.68
3 Simola Reea PirHi 45.58 0.06.10 31.98 31.28
4 Tuominen Heli KanSu 51.14 0.11.26 27.53 26.93
5 Viitala Nina RaN 55.34 0.15.46 24.31 23.78
Anttila Sara VaHa EIL -
Järvensivu Silja OrPo EIL -

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Voutilainen Viivi JRV 21.06 0.00.00
2 Tiitola Tuuli KangSK 23.04 0.01.58
3 Helsingius Iida JRV 25.05 0.03.59

Sarja D13
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Pitkänen Hilla JRV 17.29 0.00.00
2 Annala Venla KangSK 21.09 0.03.40
3 Kokkinen Ella JRV 23.53 0.06.24
4 Kuusisto Idaliina Koovee 25.26 0.07.57
5 Sainio Linda KangSK 30.10 0.12.41
6 Hirvonen Julia EE 35.57 0.18.28
7 Jokinen Johanna Eräp 38.06 0.20.37
8 Viitala Sini RaN 53.38 0.36.09
Koskensalo Maria IkNV EIL -
Marjanen Alva JRV HYL -

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 20
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Peltonen Liisa KS 14.37 0.00.00
2 Salmia Tessa TarpSu 15.21 0.00.44
3 Joensivu Inka VaHa 15.24 0.00.47
4 Nurminen Kaarina KangSK 16.05 0.01.28
5 Konstari Elena JRV 16.23 0.01.46
6 Ankelo Elsa VaRa 16.51 0.02.14
7 Leppänen Netta Keihäs 16.56 0.02.19
8 Simola Rita PirHi 18.11 0.03.34
9 Tikkakoski Ilona TP 18.19 0.03.42
10 Kuusinen Saana HlS 19.06 0.04.29
11 Kerkkonen Aada JRV 19.21 0.04.44
12 Yli-Hietanen Silja TP 19.26 0.04.49
13 Aumo Sabina Orient 21.18 0.06.41
14 Olkkonen Veera KangSK 23.14 0.08.37
15 Koskensalo Susanna IkNV 24.00 0.09.23
16 Koskinen Olga KangSK 24.24 0.09.47
17 Kontio Katri KangSK 26.29 0.11.52
18 Filppula Ella VaHa 29.58 0.15.21
Ketola Reetta Koovee HYL -
Kontkanen Ida KangSK HYL -

Sarja D10
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Niemelä Hetta Koovee 8.58 0.00.00
2 Julkunen Siiri LHR 9.39 0.00.41
3 Laakso Elmiina Keihäs 10.24 0.01.26
4 Voutilainen Lotta JRV 11.38 0.02.40
5 Helen Janette HlS 12.23 0.03.25
6 Heinimaa Venla KangSK 12.29 0.03.31
7 Rautio Ulrika EsSu 18.13 0.09.15

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Haikama Inka HlS 18.25 0.00.00
2 Pitkänen Helmi JRV 20.30 0.02.05
3 Linnainmaa Katja PäLuLu 21.08 0.02.43
4 Honkala Kia Koovee 24.18 0.05.53
Moisio Tessa JRV EIL -

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Aalto Aura TP 17.55 0.00.00
2 Pajula Siiri KangSK 19.26 0.01.31
3 Nieminen Saana TP 20.30 0.02.35
4 Ahvenjärvi Emma Koovee 26.57 0.09.02
Helminen Tiia Eräp EIL -

Sarja D9RR
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kontio Kirsi KangSK 13.20 0.00.00
2 Kaikkonen Oona Koovee 15.44 0.02.24
3 Suomalainen Karoliina KangSK 16.26 0.03.06
4 Leppänen Sara Keihäs 18.06 0.04.46
5 Jormanainen Heini KangSK 19.18 0.05.58
6 Pajula Eveliina KangSK 21.40 0.08.20
7 Laakso Liisa Keihäs 21.52 0.08.32
8 Linnainmaa Annukka PäLuLu 23.34 0.10.14
9 Sillanpää Sini KangSK 25.21 0.12.01
Moisio Maisa JRV EIL -
Naskali Johanna KyRa EIL -

Sarja H21A
Matka
Osallistujien määrä 15
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kotro Tuomas SKVuoksi 38.26 0.00.00 81.17 82.45
2 Istolahti Tuomo YKV 38.29 0.00.03 80.13 81.39
3 Närvä Tomi HiKi 41.06 0.02.40 74.16 75.32
4 Kautto Lasse VaajTe 43.02 0.04.36 69.99 71.09
5 Pitkänen Marko JRV 43.27 0.05.01 68.49 69.56
6 Parisod Heikki AngA 44.22 0.05.56 66.26 67.30
7 Ikävalko Petri IkNV 45.57 0.07.31 63.19 64.19
8 Laine Jarkko TP 46.21 0.07.55 61.87 62.84
9 Hubácek Michal Koovee 47.39 0.09.13 59.43 60.36
10 Alonen Matti S-JKL 49.27 0.11.01 56.54 57.42
11 Repo Ville VeVe 49.59 0.11.33 55.21 56.08
12 Nurminen Jussi VaHa 55.26 0.17.00 49.14 49.91
13 Hirvonen Olli-Petteri RaVa 1.07.03 0.28.37 40.09 40.72
14 Jokela Juha PäLuLu 1.08.35 0.30.09 38.67 39.27
Laakkonen Leo TP EIL -

Sarja H21C
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Laakso Matias Keihäs 33.21 0.00.00
2 Koolmeister Peter TP 1.01.12 0.27.51

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mäntytörmä Jani Keihäs 1.08.31 0.00.00
2 Salo Teemu TP 1.23.31 0.15.00
Voutilainen Arto MuuRa KES -

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lauronen Petteri Lynx 36.26 0.00.00 50.91 50.56
2 Jonkka Jari RasKa 37.24 0.00.58 48.76 48.43
3 Komonen Atte S-JKL 39.19 0.02.53 45.60 45.29
4 Jarva Jukka OrPo 41.58 0.05.32 41.98 41.70
5 Venäläinen Toni VaHa 45.22 0.08.56 38.16 37.89
6 Suuriniemi Timo HauSi 45.25 0.08.59 37.43 37.18
7 Konttila Janne Koovee 54.04 0.17.38 30.87 30.66
8 Kuusisto Seppo Koovee 57.26 0.21.00 28.52 28.33
9 Raitola Mika Lynx 1.14.05 0.37.39 21.70 21.55
Kopra Riku OrPo EIL -
Välimaa Pertti VaaSu HYL -

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Virtanen Antti HlS 33.40 0.00.00 57.86 57.86
2 Asklöf Tom Lynx 36.26 0.02.46 52.47 52.47
3 Vehkamäki Tero KanSu 37.48 0.04.08 49.60 49.60
4 Björkqvist Niklas HlS 38.24 0.04.44 47.88 47.88
5 Kopra Jyrki TurSa 41.39 0.07.59 43.26 43.26
6 Laasanen Juha LaihLu 43.49 0.10.09 40.29 40.29
7 Lohikainen Timo RaVa 53.01 0.19.21 32.61 32.61
8 Hirvonen Petri EE 59.27 0.25.47 28.47 28.47
9 Reiman Markku JäPa 1.12.58 0.39.18 22.69 22.69
Oksanen Jukka RasKa EIL -

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Harju Juha-Pekka TP 52.14 0.00.00 56.90 56.90
2 Laasonen Mauri TP 56.08 0.03.54 52.15 52.15
3 Huostila Markku LamSä 57.19 0.05.05 50.30 50.30
4 Kortetjärvi Hannu PäLuLu 58.11 0.05.57 48.78 48.78
5 Maunuksela Jari UrjU 59.26 0.07.12 47.00 47.00
6 Nyholm Thomas TP 1.09.43 0.17.29 39.43 39.43
7 Ijäs Vesa TarpSu 1.22.11 0.29.57 32.91 32.91
8 Toivonen Jari EE 1.22.13 0.29.59 32.35 32.35
9 Hakala Seppo PäLuLu 1.27.36 0.35.22 29.86 29.86
Kallio Jukka TP EIL -
Koivumäki Kari KoS EIL -
Vesala Pekka PirHi KES -
Maijala Kari EE HYL -

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Uotila Antti OrPo 56.41 0.00.00 44.05 43.73
2 Rajaniemi Vesa S-JKL 1.02.46 0.06.05 38.79 38.50
3 Granholm Tommi Koovee 1.03.06 0.06.25 37.59 37.32
4 Ukkonen Leo TP 1.22.33 0.25.52 27.98 27.77
5 Julkunen Pasi TP 1.26.35 0.29.54 25.96 25.76
6 Paananen Jarmo SalRe 1.30.13 0.33.32 24.22 24.04
Syrjälä Veli EE HYL -

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kiiskinen Arto TP 51.13 0.00.00 51.43 51.59
2 Laakso Antero PunKu 52.56 0.01.43 49.02 49.17
3 Ritanotko Markku TuMe 1.01.25 0.10.12 41.61 41.73
4 Mäkiniemi Esko PunKu 1.02.35 0.11.22 40.20 40.32
5 Lepistö Heikki OrPo 1.06.16 0.15.03 37.37 37.48
6 Koskinen Kaj VaHa 1.06.49 0.15.36 36.47 36.58
7 Etu-Huitti Arto MSParma 1.07.17 0.16.04 35.63 35.74
8 Mäkipää Veikko SuSe 1.12.13 0.21.00 32.65 32.75
9 Laine Esa TP 1.26.55 0.35.42 26.67 26.75
10 Karvonen Jorma TarpSu 2.09.32 1.18.19 17.59 17.65
Kauppi Hannu AR KES -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 22
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hahto Matti OrPo 50.11 0.00.00 43.91 43.91
2 Hillo Heikki VaHa 51.25 0.01.14 42.53 42.53
3 Nurminen Sakari TuMe 52.17 0.02.06 41.51 41.51
4 Virtanen Matti ViPa 53.11 0.03.00 40.50 40.50
5 Lindstedt Tapio OrPo 54.21 0.04.10 39.33 39.33
6 Ansamaa Reino RaN 55.21 0.05.10 38.32 38.32
7 Hämäläinen Seppo KanSu 55.34 0.05.23 37.87 37.87
8 Moisio Kalevi TuS 58.01 0.07.50 35.99 35.99
9 Haarajoki Matti TP 1.00.02 0.09.51 34.50 34.50
10 Roivas Matti UrjU 1.01.51 0.11.40 33.22 33.22
11 Talvitie Heikki RaiKu 1.02.14 0.12.03 32.75 32.75
12 Keränen Kauko UrjU 1.05.37 0.15.26 30.81 30.81
13 Kaarnijärvi Seppo OrPo 1.06.50 0.16.39 30.00 30.00
14 Jarva Risto OrPo 1.07.38 0.17.27 29.40 29.40
15 Lakkinen Keijo SuSe 1.09.10 0.18.59 28.51 28.51
16 Pitkänen Heikki JRV 1.10.10 0.19.59 27.87 27.87
17 Kurikka Pekka UrjU 1.15.16 0.25.05 25.76 25.76
18 Niemi Pentti HauSi 1.37.16 0.47.05 19.77 19.77
19 Talvisilta Tapio ViRuS 1.55.49 1.05.38 16.46 16.46
Nikkari Paavo LS-37 EIL -
Jalonen Tarmo Hiisi KES -
Alanissi Olli PäLuLu HYL -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Koskinen Kari SOC 42.46 0.00.00 38.12 37.99
2 Rajamäki Matti KyRa 44.18 0.01.32 35.88 35.76
3 Lampi Eero PäijRa 52.25 0.09.39 29.55 29.45
4 Tammela Seppo TikSu 54.28 0.11.42 27.69 27.59
5 Sulander Heikki SahKu 1.04.12 0.21.26 22.85 22.78
Eilu Kalevi RaLu HYL -
Paavola Vesa EE HYL -

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Koppelomäki Mikko EE 52.24 0.00.00 31.51 31.09
2 Merimäki Eero Keihäs 54.38 0.02.14 29.09 28.70
3 Hakala Rauno EE 54.49 0.02.25 27.86 27.49
4 Kopra Valto OrPo 57.07 0.04.43 25.66 25.32
5 Paavola Seppo EE 58.45 0.06.21 23.89 23.57

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ilonen Tauno TY 42.23 0.00.00 35.16 35.16
2 Paunuvuori Toivo SuSe 51.38 0.09.15 26.69 26.69
3 Mikkonen Arvo TarpSu 1.06.33 0.24.10 19.03 19.03

Sarja H85
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lätti Erkki LHR 52.40 0.00.00
2 Villgren Väinö UlvUra 1.20.17 0.27.37

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ketola Akseli Koovee 43.45 0.00.00 46.66 45.86
2 Järvensivu Oula OrPo 48.43 0.04.58 38.76 38.09
3 Oripelto Viljo Keihäs 54.32 0.10.47 31.82 31.27

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Laakso Ville Keihäs 24.17 0.00.00 48.32 46.72
2 Vesterinen Arttu TP 26.51 0.02.34 42.06 40.67
3 Hakala Petteri RaN 28.35 0.04.18 37.97 36.71
4 Kivikko Ilkka HlS 35.13 0.10.56 29.57 28.59
5 Kanerva Santtu SuSe 36.19 0.12.02 27.46 26.55

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
Leonsaari Juho KangSK KES -
Helminen Topias Eräp HYL -

Sarja H13
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Toivonen Vilhelm KangSK 19.30 0.00.00
2 Lautamäki Matias HlS 21.15 0.01.45
3 Väisänen Niilo KangSK 31.01 0.11.31
Mäkipää Rasmus RaN EIL -
Naskali Lauri KyRa EIL -

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Ahola Topias KangSK 14.17 0.00.00
2 Koskinen Eemil RaN 15.43 0.01.26
3 Ronkainen Aarni JRV 15.58 0.01.41
4 Olkkonen Vili KangSK 16.39 0.02.22
5 Willman Iivari RasKa 18.53 0.04.36
6 Kupiainen Tuukka Koovee 19.17 0.05.00
7 Kivelä Eemeli KangSK 20.00 0.05.43
8 Kivelä Valtteri KangSK 20.13 0.05.56
9 Viilo Tommi TP 21.24 0.07.07
10 Schüle Oliver Koovee 21.27 0.07.10
11 Ahola Tuomas KangSK 21.52 0.07.35
12 Haapala Oskar RR 23.58 0.09.41
Konttila Akseli Koovee EIL -
Nieminen Juho TP EIL -

Sarja H10
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Rautio Daniel EsSu 9.14 0.00.00
2 Simola Jere PirHi 12.05 0.02.51
3 Peltonen Lasse KS 12.37 0.03.23

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Alajoutsi Jasper Koovee 15.12 0.00.00
2 Lindqvist Topi KS 15.43 0.00.31
3 Kaukinen Mikael RaN 17.35 0.02.23
4 Alajoutsi Oliver Koovee 17.36 0.02.24
5 Lehtiniemi Eino RaN 20.52 0.05.40
6 Mäenpää Veikko Koovee 23.59 0.08.47
7 Suomalainen Mikko KangSK 25.03 0.09.51
8 Rautio Iiro Koovee 41.24 0.26.12
Purimo Jesse OrPo EIL -

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Nurminen Hannes JRV 11.39 0.00.00
2 Willman Kasperi RasKa 11.47 0.00.08
3 Syrjälä Sakari Koovee 12.46 0.01.07
4 Huostila Sampo LamSä 23.58 0.12.19

Sarja H9RR
Matka
Osallistujien määrä 18
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Konttila Milo Koovee 11.30 0.00.00
2 Tuominen Rami KanSu 12.17 0.00.47
3 Ronkainen Elias JRV 12.21 0.00.51
4 Muukkonen Topias SKUusi 12.44 0.01.14
5 Vennelä Nuutti KangSK 15.11 0.03.41
6 Vaismaa Petja PäLuLu 15.13 0.03.43
7 Schüle Elias Koovee 15.50 0.04.20
8 Järvensivu Pyry OrPo 16.40 0.05.10
9 Joensivu Kasper VaHa 18.24 0.06.54
10 Rautio Niilo Koovee 21.28 0.09.58
11 Liuha Veeti SuSe 21.38 0.10.08
12 Korja Mitja Keihäs 22.17 0.10.47
13 Kuusisto Olli Koovee 23.33 0.12.03
14 Rautio Elias Koovee 27.04 0.15.34
15 Koivunen Visa KangSK 34.38 0.23.08
Ankelo Jussi VaRa EIL -
Ollikainen Joel Navi EIL -
Purimo Aaro OrPo EIL -