FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Avoin Uudenmaan Am-yö
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 28
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Sirén Mikko AngA 1.02.56 0.00.00 88.06 85.29
2 Suominen Eemeli HiKi 1.06.32 0.03.36 82.70 80.10
3 Vesanto Anssi EsSu 1.09.03 0.06.07 79.12 76.62
4 Lampinen Ville HS 1.10.04 0.07.08 77.40 74.96
5 Heikkilä Ollipekka HS 1.13.02 0.10.06 73.72 71.39
6 Kankaanpää Vesa OK77 1.14.17 0.11.21 71.94 69.68
7 Sorsa Perttu HiKi 1.15.06 0.12.10 70.63 68.41
8 Kuutti Veli-Pekka EsAk 1.15.51 0.12.55 69.41 67.23
9 Gabitov Rinat EsSu 1.16.39 0.13.43 68.17 66.02
10 Laakso Mikko HS 1.19.09 0.16.13 65.52 63.45
11 Nurmiainen Aaro LappRi 1.20.34 0.17.38 63.88 61.86
12 Wickholm Roy Raseborg 1.21.54 0.18.58 62.35 60.39
13 Maajärvi Matti LappRi 1.22.34 0.19.38 61.37 59.44
14 Vehmas Miika EsSu 1.27.38 0.24.42 57.37 55.56
15 Lahtinen Atte HS 1.28.08 0.25.12 56.60 54.81
16 Sorsa Lauri HiKi 1.30.57 0.28.01 54.41 52.69
17 Larmala Niko EsSu 1.32.27 0.29.31 53.10 51.42
18 Ylitalo Aki HauSi 1.32.45 0.29.49 52.50 50.84
19 Hanninen Oskari Jyry 2.07.33 1.04.37 37.86 36.67
20 Siipola Janne Pihkan 2.12.07 1.09.11 36.26 35.11
Hällström af Fabian OK77 KES -
Snickars Caj OK77 EIL -
Liukkala Jaakko HauSi EIL -
Kokkila Ville EsSu KES -
Vierimaa Ville EsAk EIL -
Tarkkio Henrik EsAk EIL -
Heinaro Einari HS EIL -
Aalto Tuomas EsAk EIL -

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 16
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tommila Juha Hiisi 54.09 0.00.00 80.13 80.43
2 Haarlaa Tapio HS 1.01.33 0.07.24 69.79 70.05
3 Kemppainen Teemu SKUusi 1.03.31 0.09.22 66.95 67.20
4 Honkonen Atte Jyry 1.13.09 0.19.00 57.54 57.75
5 Löfroos Andreas Raseborg 1.13.21 0.19.12 56.79 57.00
6 Suomalainen Samuel LeSi 1.14.57 0.20.48 55.00 55.20
7 Mouhu Timo RaHa 1.16.59 0.22.50 52.98 53.18
8 Seitajoki Tommi Jyry 1.17.25 0.23.16 52.13 52.32
9 Sorvari Niko RaVi 1.19.19 0.25.10 50.33 50.52
10 Heikkilä Markus EsSu 1.22.42 0.28.33 47.75 47.92
11 Kuivaniemi Esa HauSi 1.30.01 0.35.52 43.38 43.54
12 Jakobsson Tapio Jyry 1.31.06 0.36.57 42.39 42.55
13 Helin Tuomas RaHa 1.33.08 0.38.59 41.00 41.15
14 Sevon Tuomo EsSu 1.34.44 0.40.35 39.85 40.00
15 Tolvanen Leo Pihkan 1.43.50 0.49.41 35.94 36.07
Välikorpi Jari RasKu KES -

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 19
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Villa Juha KaRa 58.36 0.00.00 71.05 70.55
2 Rantala Tommy KaRa 1.02.14 0.03.38 66.35 65.88
3 Koivula Jeppe HS 1.03.40 0.05.04 64.31 63.85
4 Hillo Kari Downtown 1.10.41 0.12.05 57.44 57.03
5 Nurmilaukas Ville EsAk 1.11.19 0.12.43 56.44 56.04
6 Alanko Heikki Jyry 1.13.30 0.14.54 54.29 53.90
7 Siivola Jarno HS 1.14.19 0.15.43 53.23 52.85
8 Reinikainen Antti KaRa 1.17.02 0.18.26 50.90 50.54
9 Kara Olli TuS 1.19.10 0.20.34 49.09 48.74
10 Pärssinen Matti Pihkan 1.21.08 0.22.32 47.47 47.13
11 Tapola Lauri Jyry 1.21.14 0.22.38 46.99 46.65
12 Maisala Tuomas Jyry 1.22.46 0.24.10 45.70 45.37
13 Eskelinen Joona TVV 1.24.19 0.25.43 44.44 44.13
14 Nurmela Heikki Pihkan 1.25.42 0.27.06 43.32 43.01
15 Kuokkanen Mika Pihkan 1.29.36 0.31.00 41.05 40.76
16 Järvenpää Juha HS 1.42.15 0.43.39 35.63 35.38
17 Rosenblad Kalle HiKi 1.42.17 0.43.41 35.28 35.03
18 Matilainen Teemu RaHa 2.04.23 1.05.47 28.73 28.53
19 Nyman Tomi Pihkan 2.35.25 1.36.49 22.77 22.61

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 21
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tala Tuomas HS 56.39 0.00.00 69.79 67.35
2 Laine Kari HiKi 57.40 0.01.01 67.98 65.61
3 Huovila Miikka KaRa 1.09.02 0.12.23 56.31 54.35
4 Laapas Ari HiKi 1.10.38 0.13.59 54.57 52.67
5 Kyyrönen Samuli RR 1.10.58 0.14.19 53.85 51.97
6 Romppainen Pasi HyRa 1.11.38 0.14.59 52.89 51.05
7 Vaherlehto Tuomas EsAk 1.17.09 0.20.30 48.68 46.98
8 Sirola Timo KeU 1.17.30 0.20.51 48.04 46.36
9 Kämäräinen Sami L-US 1.18.39 0.22.00 46.91 45.28
10 Laine Arttu EsSu 1.21.01 0.24.22 45.14 43.56
11 Viero Jussi LaihLu 1.22.20 0.25.41 44.02 42.48
12 Mäntylä Pekka HS 1.30.09 0.33.30 39.83 38.44
13 Kuosmanen Tuomo Pihkan 1.31.29 0.34.50 38.89 37.54
14 Naakka Tuomas Jyry 1.34.08 0.37.29 37.45 36.14
15 Rajala Marko HS 1.35.12 0.38.33 36.68 35.40
16 Anttonen Mikael KaRa 1.41.01 0.44.22 34.24 33.05
Heikkonen Rami SuSi EIL -
Virtanen Joni EsSu KES -
Raitola Mika EsSu KES -
Miettinen Sami Pihkan KES -
Pulli Antero RR EIL -

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 26
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Loukkalahti Marko HiKi 48.09 0.00.00 64.07 63.36
2 Yliluikki Matti SuSi 49.10 0.01.01 62.16 61.47
3 Rantala Mika HS 50.46 0.02.37 59.63 58.97
4 Suominen Manne HiKi 52.50 0.04.41 56.75 56.12
5 Kahiala Jari Pihkan 54.49 0.06.40 54.17 53.57
6 Vuorenpää Asmo LaJy 55.27 0.07.18 53.03 52.44
7 Taskila Sakari LeSi 56.41 0.08.32 51.36 50.80
8 Kerkola Mika SuSi 59.22 0.11.13 48.56 48.02
9 Haaramo Panu EsSu 1.00.43 0.12.34 47.00 46.48
10 Nietosjärvi Tommi Pihkan 1.01.31 0.13.22 45.92 45.41
11 Larmala Juha-Pekka EsSu 1.03.41 0.15.32 43.90 43.42
12 Nieminen Jyrki LHR 1.06.42 0.18.33 41.48 41.02
13 Heikkinen Jussi EsSu 1.09.05 0.20.56 39.63 39.19
14 Ritvanen Paavo Pihkan 1.25.00 0.36.51 31.87 31.52
15 Launis Kasperi Raus 1.36.34 0.48.25 27.75 27.45
Weiss Robert OK77 EIL -
Kuusinen Petri TP EIL -
Ojanen Tuomas HS KES -
Hakuli Kari KeU KES -
Ylä-Oijala Pasi KeU EIL -
Selin Tommy EsAk EIL -
Piirainen Jyrki JäPa EIL -
Pietikäinen Timo Pihkan EIL -
Karttunen Markku HS EIL -
Heikura Mika RR EIL -
Borgenström Jussi HyRa EIL -

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 20
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Karjalainen Harri EsSu 53.49 0.00.00 61.61 59.51
2 Pyymäki Leo EsSu 58.47 0.04.58 55.88 53.97
3 Niinimäki Risto Pihkan 1.04.43 0.10.54 50.27 48.56
4 Mäkinen Seppo HyRa 1.08.33 0.14.44 47.01 45.41
5 Ranta Olli PäLuLu 1.11.24 0.17.35 44.70 43.18
6 Frilander Heikki Trian 1.15.26 0.21.37 41.89 40.47
7 Kiviniitty Jyrki EsAk 1.15.45 0.21.56 41.31 39.90
8 Seppälä Lasse HiKi 1.16.38 0.22.49 40.43 39.05
9 Kaasalainen Matti HS 1.19.54 0.26.05 38.38 37.08
10 Kiljunen Pekka AnttU 1.21.02 0.27.13 37.46 36.19
11 Lampinen Raino HS 1.21.06 0.27.17 37.05 35.79
12 Nummela Arto MU 1.25.25 0.31.36 34.81 33.63
13 Valtonen Jari HS 1.32.01 0.38.12 31.98 30.89
14 Antikainen Jarmo MU 1.43.19 0.49.30 28.18 27.22
15 Enroth Ari RR 1.46.06 0.52.17 27.15 26.22
Paganus Ari AngA HYL -
Ahvonen Jyrki HS HYL -
Sorri Esko RaHa EIL -
Reinikka Kenneth HyRa EIL -
Perälä Harry KeU EIL -

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 16
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kiuru Esko HyRa 59.12 0.00.00 51.66 51.58
2 Wickholm Björn-Erik Raseborg 1.02.13 0.03.01 48.49 48.41
3 Lahtinen Jouko HS 1.11.23 0.12.11 41.68 41.61
4 Laine Markku MU 1.12.45 0.13.33 40.32 40.26
5 Toikkanen Jukka PorvU 1.12.51 0.13.39 39.69 39.63
6 Autio Ossi HyRa 1.13.43 0.14.31 38.66 38.60
7 Lång Jan Raseborg 1.19.34 0.20.22 35.29 35.24
8 Glad Timo Jyry 1.33.07 0.33.55 29.71 29.66
9 Honkimaa Ari EsSu 1.42.08 0.42.56 26.68 26.64
Nuoranne Jussi LHR KES -
Vestola Heikki NaTe EIL -
Pelkonen Heikki NaTe EIL -
Malinen Jouko RR HYL -
Heikkinen Jarmo HS KES -
Vainikka Jari Pihkan EIL -
Ojapalo Ilkka RR EIL -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kekoni Lauri HS 42.04 0.00.00 50.29 50.41
2 Saarinen Heikki MU 44.58 0.02.54 46.26 46.37
3 Heikka Jarmo HiKi 48.47 0.06.43 41.92 42.02
4 Helkkula Simo PiTa 49.33 0.07.29 40.56 40.66
5 Parkkonen Reima Pihkan 50.31 0.08.27 39.08 39.18
6 Väätäinen Seppo EsSu 53.27 0.11.23 36.28 36.37
7 Leinonen Markku Pihkan 56.32 0.14.28 33.68 33.76
8 Pettersson Staffan Örnen 1.00.29 0.18.25 30.89 30.97
9 Ahlqvist Hannu Raus 1.02.58 0.20.54 29.12 29.19
10 Laukka Ville Raus 1.09.12 0.27.08 25.98 26.05
Lehto Esa HS EIL -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 23
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Savelainen Jouni HS 38.04 0.00.00 48.82 48.93
2 Liitiäinen Reijo Trian 42.59 0.04.55 42.83 42.92
3 Kuokkanen Seppo Pihkan 47.55 0.09.51 38.06 38.14
4 Wessman Risto HiKi 48.36 0.10.32 37.17 37.24
5 Hyvönen Eero PorvU 50.06 0.12.02 35.70 35.78
6 Pajala Tauno EsSu 50.50 0.12.46 34.85 34.92
7 Tolvanen Mauri LeSi 52.04 0.14.00 33.69 33.76
8 Tanttu Unto KeU 53.41 0.15.37 32.35 32.42
9 Kyckling Veli-Matti HS 54.15 0.16.11 31.69 31.76
10 Nilsson Ove RaHa 56.20 0.18.16 30.21 30.27
11 Lindberg Pekka LeSi 57.25 0.19.21 29.33 29.40
12 Rönkkö Paavo EsSu 59.08 0.21.04 28.19 28.25
13 Parviainen Martti XYZ 1.02.16 0.24.12 26.49 26.55
14 Hartikainen Pertti S. RiSu 1.04.21 0.26.17 25.36 25.42
15 Romula Tuomo Mesik 1.05.26 0.27.22 24.68 24.73
16 Saaristo Veikko RaHa 1.19.24 0.41.20 20.12 20.16
17 Vuorio Olavi JäPa 1.20.11 0.42.07 19.70 19.74
Ryynänen Jorma Pihkan EIL -
Nieminen Pertti RR EIL -
Mattila Hannu EsAk EIL -
Leino Tapio HS EIL -
Holappa Paavo TVV EIL -
Kytöjoki Juhani Jyry EIL -

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Valtee Pertti HS 47.32 0.00.00 37.61 37.73
2 Sirola Risto KeU 49.26 0.01.54 35.57 35.68
3 Mäkinen Matti Mesik 51.05 0.03.33 33.83 33.94
4 Niinimäki Jukka HyRa 54.16 0.06.44 31.30 31.40
5 Palomäki Mikko HyRa 55.38 0.08.06 30.00 30.09
6 Kokkonen Seppo KeU 55.41 0.08.09 29.43 29.52
7 Tiura Tapio HS 58.19 0.10.47 27.59 27.68
8 Åberg Karl-Erik EsSu 1.03.27 0.15.55 24.89 24.97
9 Latvasto Erkki HS 1.06.46 0.19.14 23.21 23.28
Luoma Simo Pihkan HYL -
Syväterä Pekka RiSu EIL -
Junttila Olavi HS EIL -
Elomaa Pekka EsSu EIL -

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ruokonen Keijo HS 1.03.18 0.00.00

Sarja H85
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ijas Johannes KeU 1.13.25 0.00.00

Sarja H20
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tervakangas Mikko EsSu 1.04.07 0.00.00 70.43 67.26
2 Tala Miika HS 1.06.06 0.01.59 66.27 63.28
3 Lamberg Benjamin EsSu 1.08.58 0.04.51 61.55 58.78
4 Rautio Mikael EsSu 1.10.48 0.06.41 58.04 55.43
5 Ojanen Joonas HyRa 1.19.33 0.15.26 49.95 47.71
Talja Eljas OK77 HYL -

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Laitamäki Wille MSParma 45.43 0.00.00 71.92 69.83
2 Boström Kristian EsSu 51.14 0.05.31 62.57 60.75
3 Ikola Atte HS 51.48 0.06.05 60.30 58.55
4 Haltia Ilari RR 53.13 0.07.30 57.15 55.49
5 Sorsa Antti EsSu 53.38 0.07.55 55.17 53.57
6 Määttälä Mikko EsSu 57.50 0.12.07 49.75 48.30
7 Tiainen Olli EsSu 1.01.28 0.15.45 45.47 44.14
Lemström Karl Emil Raseborg EIL -
Väisänen Lenni EsSu EIL -
Pajuoja Otso EsSu EIL -
Leiniö Juho HS EIL -
Laaksonen Emil EsSu EIL -

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Koponen Matias Lynx 40.04 0.00.00 63.07 61.53
2 Penttinen Oskari EsSu 44.46 0.04.42 55.24 53.89
3 Aaltonen Tatu Lynx 46.08 0.06.04 52.43 51.15
4 Mbembela Karim Lynx 46.14 0.06.10 51.14 49.90
5 Noponen Juho EsSu 48.53 0.08.49 47.26 46.11
6 Vuorensola Joonatan Lynx 52.28 0.12.24 43.00 41.96
7 Vuorela Joona EsSu 54.54 0.14.50 40.11 39.13
Korento Benjamin OK77 EIL -
Määttänen Markus EsSu EIL -
Leiniö Iikka HS EIL -
Koivula Emil HS EIL -
Rautio Daniel EsSu HYL -
Vaherlehto Eemi EsAk EIL -

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Uotila Ulrika Koovee 1.18.29 0.00.00 86.81 83.41
2 Haarlaa Tiina HS 1.19.15 0.00.46 84.54 81.22
3 Kangasaho Essi HiKi 1.26.19 0.07.50 76.30 73.31
4 Simonsén Suvi RasKa 1.28.34 0.10.05 73.08 70.22
5 Väre Tiina SomEsa 1.30.26 0.11.57 70.32 67.56
6 Rantala Eerika HS 1.45.34 0.27.05 59.16 56.84
7 Uotila Erika Koovee 1.49.14 0.30.45 56.14 53.93
8 Rauttola Tiia-Maria EsSu 2.06.39 0.48.10 47.52 45.66
9 Haltia Riikka RR 2.08.28 0.49.59 45.96 44.16
Hyyrynen Noora HS KES -
Juga Emma SKUusi EIL -

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Rintamäki Riina Pihkan 55.13 0.00.00 64.24 63.96
2 Ikäheimonen Taru EsSu 58.33 0.03.20 58.31 58.06
3 Männikkö Niina RR 1.01.13 0.06.00 53.60 53.36
4 Wiklund Anna RaHa 1.17.41 0.22.28 40.53 40.35
5 Riihinen Hanna KeU 1.36.08 0.40.55 31.36 31.23
Vaara Inga-Maria KaRa EIL -

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tervakangas Sanna EsSu 59.38 0.00.00 58.10 57.54
2 Mahlamäki Saara EsSu 1.00.47 0.01.09 56.05 55.51
3 Vuorela Hanna EsAk 1.01.21 0.01.43 54.59 54.07
4 Salonen Heidi HS 1.01.38 0.02.00 53.41 52.89
5 Marttila Outi EsSu 1.03.43 0.04.05 50.75 50.26
6 Kahanpää Hanna EsSu 1.23.17 0.23.39 38.14 37.77
7 Hovinen Mari KeU 1.25.40 0.26.02 36.40 36.05
8 Hakuli Mia KeU 1.41.38 0.42.00 30.11 29.82
Eskolin Tatjana SuSi EIL -
Pikkarainen Anu EsAk HYL -
Määttälä Johanna EsSu KES -
Leiniö Sari HS EIL -

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Vierikko Annamari HS 42.39 0.00.00 60.41 60.05
2 Rantala Eija EsSu 44.38 0.01.59 56.64 56.30
3 Autti Marja-Liisa EsSu 48.11 0.05.32 51.47 51.16
4 Kerkola Tiina SuSi 50.24 0.07.45 48.25 47.95
5 Lankinen Hanna HS 52.46 0.10.07 45.17 44.89
6 Juote Taina Pihkan 54.27 0.11.48 42.88 42.62
7 Laurila Anneli Trian 57.26 0.14.47 39.81 39.57
8 Vehkamäki Hanna Pihkan 1.08.34 0.25.55 32.64 32.45
9 Launis Teija Raus 1.23.15 0.40.36 26.31 26.15
Varpula Marjut EsSu EIL -

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lankinen Pauliina HS 1.01.15 0.00.00
2 Mäkelä Anja RiSu 1.03.07 0.01.52

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
Liimatainen Raili HyRa EIL -
Ojapalo Anneli RR EIL -

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Raiko Erja HyRa 41.29 0.00.00 44.34 44.21
2 Strang Heidi HyRa 48.35 0.07.06 36.72 36.62
3 Hämäläinen Anneli HS 50.34 0.09.05 34.19 34.09
4 Ahlqvist Kristiina Raus 52.44 0.11.15 31.74 31.65
5 Tienari Pauliina RaHa 58.08 0.16.39 27.84 27.76
6 Ahonen Päivi KaRa 1.14.37 0.33.08 20.95 20.89

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Suomalainen Marja LeSi 40.28 0.00.00
2 Salmela Juulia RiSu 40.53 0.00.25
Luoma Helena Pihkan EIL -

Sarja D80
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pekkarinen Eila KeU 1.08.07 0.00.00
Holopainen Kaarina KeU EIL -

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Laine Roosa EsSu 1.13.27 0.00.00
2 Pellonperä Sofia EsSu 1.14.43 0.01.16

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kangasaho Aino HS 57.07 0.00.00 56.69 55.06
2 Soikkeli Sofia EsSu 58.34 0.01.27 53.21 51.68
3 Mäntylä Kaisa HS 1.05.10 0.08.03 45.96 44.64
4 Suntioinen Elli EsSu 1.07.06 0.09.59 42.82 41.60
Tiljander Venla EsSu EIL -
Asklöf Aino Lynx HYL -
Peura Kerttu EsSu EIL -

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 21
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mäntylä Ulla-Riina HS 42.01 0.00.00 60.11 60.17
2 Norrbacka Salla HyRa 43.38 0.01.37 57.02 57.07
3 Tala Emilia HS 44.05 0.02.04 55.58 55.63
4 Lehtonen Iida SKUusi 48.25 0.06.24 49.82 49.87
5 Turkkila Liisa EsSu 50.01 0.08.00 47.47 47.51
6 Rantakokko Merianna HS 51.34 0.09.33 45.31 45.35
7 Heikkilä Suvi Lynx 55.34 0.13.33 41.36 41.40
8 Miettinen Kiia Pihkan 56.36 0.14.35 39.94 39.98
9 Rehberger Nadja HS 58.12 0.16.11 38.19 38.23
10 Soikkeli Lauriina EsSu 1.02.03 0.20.02 35.21 35.24
Lukkari Matilda SKUusi EIL -
Rautio Ulrika EsSu KES -
Markki Emmi EsSu EIL -
Nietula Minja HS EIL -
Nyman Ida Pihkan EIL -
Rajala Anni HS EIL -
Rantala Ella HS EIL -
Sallila Katarina HS EIL -
Soikkeli Linnea EsSu EIL -
Tala Juulia HS EIL -
Turakainen Veera Lynx EIL -