FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
WRE-osakilpailu, pitkä matka
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja M21
Matka
Osallistujien määrä 51
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kirmula Miika KR 1.30.00 0.00.00 109.08 108.81
2 Glebov Ruslan UKR 1.33.58 0.03.58 104.16 103.91
3 Savolainen Eetu IkNV 1.35.56 0.05.56 101.72 101.47
4 Niemi Aleksi TP 1.36.42 0.06.42 100.61 100.36
5 Kuukka Elias TP 1.37.01 0.07.01 99.97 99.73
6 Ruohola Akseli MSParma 1.37.38 0.07.38 99.04 98.80
7 Aho Aaro VaHa 1.38.49 0.08.49 97.56 97.32
8 Simosas Otto TP 1.38.51 0.08.51 97.23 96.99
9 Sorsa Aleksi TP 1.38.57 0.08.57 96.83 96.59
10 Syrjäläinen Topi HS 1.38.58 0.08.58 96.52 96.28
11 Popov Artem MSParma 1.40.00 0.10.00 95.22 94.99
12 Henriksson Tobias PR 1.40.03 0.10.03 94.88 94.65
13 Heinaro Einari HS 1.40.16 0.10.16 94.38 94.15
14 Nenonen Lauri KR 1.40.30 0.10.30 93.87 93.64
15 Silvennoinen Santeri KR 1.41.46 0.11.46 92.41 92.19
16 Suna Jussi TuMe 1.42.03 0.12.03 91.87 91.65
17 Kangas Veli HS 1.42.13 0.12.13 91.43 91.21
18 Kuukka Anton TP 1.42.17 0.12.17 91.08 90.86
19 Sorvisto Juha LS-37 1.43.05 0.13.05 90.09 89.87
20 Leinonen Pauli LS-37 1.43.14 0.13.14 89.67 89.46
21 Heinonen Eero MSParma 1.44.16 0.14.16 88.50 88.29
21 Sulkula Ilari VaajTe 1.44.16 0.14.16 88.50 88.29
23 Heiska Samu TuMe 1.44.32 0.14.32 87.71 87.50
24 Saikko Antti TP 1.44.53 0.14.53 87.14 86.93
25 Oksanen Teemu IkNV 1.44.59 0.14.59 86.78 86.57
26 Huostila Anssi TP 1.45.30 0.15.30 86.07 85.86
27 Sjöblom Jesper SWE 1.46.04 0.16.04 85.34 85.13
28 Kymäläinen Severi TP 1.47.09 0.17.09 84.20 83.99
29 Toivonen Eevert KangSK 1.47.14 0.17.14 83.86 83.65
30 Räsänen Markus KR 1.47.22 0.17.22 83.48 83.28
31 Nakonechnyi Dmitry Hiisi 1.47.48 0.17.48 82.87 82.67
32 Silvennoinen Oskari KR 1.48.18 0.18.18 82.22 82.02
32 Ikonen Pasi PR 1.48.18 0.18.18 82.22 82.02
34 Hubacek Jonas MSParma 1.48.44 0.18.44 81.35 81.15
35 Kotro Tuomas IkNV 1.49.01 0.19.01 80.86 80.67
36 Mänkärlä Janne Lynx 1.49.21 0.19.21 80.35 80.15
37 Joensuu Ari-Pekka PR 1.50.15 0.20.15 79.43 79.23
38 Mäkinen Tapani TuMe 1.50.31 0.20.31 78.97 78.78
39 Rauturier Maxime AngA 1.51.05 0.21.05 78.30 78.11
40 Jern Tobias OK77 1.51.19 0.21.19 77.87 77.68
41 Karppinen Aleksi IkNV 1.52.37 0.22.37 76.71 76.52
42 Kashin Daniil TuMe 1.52.53 0.22.53 76.27 76.08
43 Fabritius Mikael LS-37 1.52.57 0.22.57 75.96 75.78
44 Heikkilä Ollipekka HS 1.53.08 0.23.08 75.58 75.40
45 Knuuttila Mikko IkNV 1.53.23 0.23.23 75.15 74.97
46 Koskinen Roope KR 1.57.55 0.27.55 72.01 71.84
47 Ruohola Aaro MSParma 1.58.22 0.28.22 71.49 71.32
48 Ray Jonathan OK77 2.00.38 0.30.38 69.90 69.73
49 Korpi Juho Navi 2.01.32 0.31.32 69.14 68.98
Ahola Joonas Navi KES -
Eerola Mikko TP KES -

Sarja W21
Matka
Osallistujien määrä 50
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Karhola Lotta TP 1.18.28 0.00.00 104.46 105.21
2 Harju Venla TP 1.18.43 0.00.15 103.81 104.56
3 Rudnaya Anastasia MSParma 1.19.29 0.01.01 102.49 103.23
4 Klemettinen Veera S-JKL 1.20.04 0.01.36 101.43 102.17
5 Haanpää Anni TP 1.20.22 0.01.54 100.74 101.47
6 Rantanen Merja JRV 1.20.57 0.02.29 99.71 100.43
7 Janosikova Tereza S-JKL 1.21.07 0.02.39 99.19 99.91
8 Haataja Anna Pohjant 1.21.39 0.03.11 98.24 98.95
9 Nymalm Amy PIF 1.22.07 0.03.39 97.37 98.08
10 Jalava Enni MSParma 1.22.10 0.03.42 97.01 97.71
11 Tuomisto Anu NOR 1.22.58 0.04.30 95.77 96.46
12 Ukskoski Karoliina LS-37 1.23.02 0.04.34 95.39 96.08
13 Patana Jenny HiKi 1.23.15 0.04.47 94.84 95.53
14 Wennman Heini Pohjant 1.23.45 0.05.17 93.98 94.65
15 Silvennoinen Siiri KR 1.24.16 0.05.48 93.10 93.77
16 Niittynen Miia KR 1.24.57 0.06.29 92.06 92.72
17 Kauppila Sanna AngA 1.25.00 0.06.32 91.71 92.37
18 Taulavuori Venla AlatPi 1.25.29 0.07.01 90.90 91.55
19 Joensuu Marttiina Pohjant 1.25.33 0.07.05 90.53 91.19
20 Nurmi Kirsi Pohjant 1.26.26 0.07.58 89.32 89.96
21 Kuusela Tuija RasKa 1.27.36 0.09.08 87.84 88.47
22 Westerlund Ina PR 1.28.00 0.09.32 87.16 87.79
23 Oksanen Maiju KangSK 1.28.31 0.10.03 86.37 86.99
24 Gunell Yvonne PIF 1.29.12 0.10.44 85.42 86.04
25 Heittola Suvi RasKa 1.29.15 0.10.47 85.09 85.71
26 Uotila Ulrika KangSK 1.29.27 0.10.59 84.62 85.23
27 Koskinen Noora MSParma 1.29.39 0.11.11 84.15 84.76
28 Eerola Lotta TP 1.30.30 0.12.02 83.09 83.68
29 Suhonen Anniina HS 1.30.31 0.12.03 82.79 83.39
30 Rajamäki Netta KR 1.31.10 0.12.42 81.93 82.52
31 Rahko Saana-Maria Pohjant 1.31.35 0.13.07 81.28 81.87
32 Mänkärlä Aino Lynx 1.32.30 0.14.02 80.20 80.78
33 Närhi Anna LS-37 1.32.34 0.14.06 79.88 80.45
34 Kinni Saila TP 1.33.36 0.15.08 78.73 79.29
35 Kotkajuuri Anna RasKa 1.34.35 0.16.07 77.64 78.20
36 Hirvonen Eveliina NOR 1.35.42 0.17.14 76.47 77.02
37 Pylvänäinen Henna KS 1.36.40 0.18.12 75.45 75.99
38 Donner Janina S-JKL 1.36.50 0.18.22 75.06 75.60
39 Väisänen Essi TP 1.37.08 0.18.40 74.57 75.11
40 Turakainen Venla HS 1.38.36 0.20.08 73.21 73.73
41 Valkama Emma PR 1.39.55 0.21.27 71.99 72.51
42 Tuomisto Satu VaaSu 1.41.06 0.22.38 70.90 71.41
43 Dvorianskaia Anna Hiisi 1.41.34 0.23.06 70.33 70.83
44 Pelkonen Roosa TP 1.41.40 0.23.12 70.01 70.52
45 Rahkola Ella-Noora TuS 1.42.52 0.24.24 68.95 69.45
46 Jakobsson Laura RasKa 1.43.47 0.25.19 68.10 68.59
47 Portin Laura PIF 1.45.43 0.27.15 66.62 67.10
48 Viholainen Elisa EsSu 1.45.53 0.27.25 66.28 66.75
49 Haavisto Emmi TuS 1.55.42 0.37.14 60.44 60.87
50 Rintanen Heini TuS 2.00.21 0.41.53 57.89 58.31