FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
GIF:s 2-mila, ÖIDM ultra
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Bäckström Anders Femman 2.15.38 0.00.00 69.66 69.34
2 Kronberg Christian Femman 2.32.32 0.16.54 60.08 59.81
3 Lövdal Victor Femman 2.37.21 0.21.43 56.44 56.18
4 Björklind Joakim Botnia 2.55.28 0.39.50 49.00 48.77
5 Ruberg Lauri Falken 2.59.31 0.43.53 46.31 46.10
6 Källman Nicki Falken 3.56.13 1.40.35 34.00 33.84

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Granholm Christoffer Femman 2.14.15 0.00.00
2 Holm Christian Femman 2.30.34 0.16.19

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Henriksson Mathias Falken 2.12.35 0.00.00 27.40 26.40
2 Gripenberg Mattias Brahe 2.40.28 0.27.53 20.94 20.18
2 Nygård Magnus Terjärv 2.40.28 0.27.53 20.94 20.18

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Grankull Kenneth Kronan 1.51.52 0.00.00 44.72 39.07
2 Hautala Jari Femman 1.52.28 0.00.36 43.53 38.03
3 Snåre Dan Botnia 2.01.04 0.09.12 39.55 34.55
4 Lehtimäki Harri HlT 2.07.30 0.15.38 36.71 32.08
5 Lindgren Markus Botnia 2.12.09 0.20.17 34.61 30.24
6 Torrkulla Michael Femman 2.19.49 0.27.57 31.95 27.91
7 Rannila Tero VetU 2.30.16 0.38.24 29.01 25.35
8 Häggman Marcus Falken 2.49.33 0.57.41 25.08 21.91

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Haglund Tommy Brahe 1.50.09 0.00.00 41.69 38.60
2 Svenlin Sören Kronan 1.50.13 0.00.04 40.41 37.41
3 Peltoniemi Vesa KPV 1.56.31 0.06.22 37.05 34.30
4 Högnäs Tore Brahe 2.16.37 0.26.28 30.59 28.32
5 Lindgrén Henrik Femman 2.50.35 1.00.26 23.69 21.93
Furubacka Jonas Botnia HYL -

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Stenlund Tom Brahe 1.33.18 0.00.00 37.32 37.05
2 Stenlund Dan Brahe 1.36.07 0.02.49 35.14 34.88
3 Wiklund Torbjörn Falken 1.46.17 0.12.59 30.79 30.57
4 Koivumäki Kari KoS 1.49.40 0.16.22 28.89 28.68
5 Ronkainen Timo KoS 1.57.24 0.24.06 26.10 25.91
Furubacka Per-Åke Botnia KES -

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Åbacka Stefan Kronan 1.32.44 0.00.00 19.80 19.87
2 Ahlskog Torbjörn Botnia 2.02.50 0.30.06 13.83 13.88
3 Palomäki Eero Femman 2.14.54 0.42.10 11.57 11.61

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Junttila Tuomo RasTiimi 1.08.44 0.00.00 36.28 35.29
2 Ena Henrik Falken 1.08.47 0.00.03 34.44 33.50
3 Rantala Aulis KoS 1.10.18 0.01.34 31.93 31.05
4 Henriksson Fjalar Falken 1.17.24 0.08.40 27.39 26.64
Nylund Sven-Olof Botnia EIL -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Björklund Håkan Falken 1.09.32 0.00.00 16.50 16.50
2 Lågland Henry Malax 1.25.53 0.16.21 12.36 12.36
3 Kattilakoski Eero KPV 1.36.02 0.26.30 10.15 10.15

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Forsén Björn NOK 49.16 0.00.00 29.41 28.76
2 Byskata Henry Femman 1.07.03 0.17.47 20.53 20.08
3 Oja Jorma NiS 1.16.59 0.27.43 16.94 16.57
Torrkulla Roy Minken EIL -
Backman Sven-Olof Falken KES -

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mikkilä Mauno NiS 50.16 0.00.00

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Udell Oliver Solf 1.32.26 0.00.00 40.93 39.87
2 Hautala Rasmus Femman 1.39.27 0.07.01 35.19 34.28
3 West Viktor Minken 1.55.42 0.23.16 27.80 27.08

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Nyman Vilhelm Brahe 1.15.00 0.00.00
2 Grankull Sebastian Kronan 1.21.10 0.06.10
Rannila Aatu VetU EIL -
Wikblom Sander Minken EIL -

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Norrgård Isak Femman 59.00 0.00.00
2 Björkfors Einar Botnia 1.09.57 0.10.57
Lindgren Alexander Botnia EIL -

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Finnäs Jenny Malax 1.54.38 0.00.00 71.15 77.59
2 Lindgren Hanna Femman 2.06.01 0.11.23 62.29 67.93
3 Rannila Tanja VetU 2.13.15 0.18.37 56.61 61.74
4 Lindfors Lina Falken 2.37.19 0.42.41 46.01 50.17
5 Tiitto Johanna RasTiimi 2.40.01 0.45.23 43.32 47.24

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Högland Ida Brahe 1.39.17 0.00.00 28.33 28.33
2 Siekkinen Lina Botnia 1.49.03 0.09.46 23.86 23.86
3 Sundelin Ann-Sofie Botnia 1.50.20 0.11.03 21.67 21.67
Tunis Pernilla Femman EIL -

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Sjöstrand Anna Brahe 1.32.57 0.00.00 36.71 34.27
2 Sandvik Annika Falken 1.50.55 0.17.58 29.23 27.28
3 Peltoniemi Päivi KoS 2.10.32 0.37.35 23.53 21.96
4 Möuts Anette Femman 2.50.19 1.17.22 17.03 15.90

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Grankull Jaana Kronan 1.17.27 0.00.00
2 Myrevik-Svenlin Ulrika Kronan 1.17.28 0.00.01

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lindgren Annika Femman 1.19.39 0.00.00
2 Udell Tina Solf 2.16.16 0.56.37

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lassila Päivi RasTiimi 1.09.27 0.00.00
2 Friman Rose-Maj Solf 1.58.13 0.48.46

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Björklund Gunilla Falken 59.57 0.00.00

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Eriksson-Kronberg Monica Femman 50.32 0.00.00

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Enlund Julia Femman 1.17.26 0.00.00
Tuohimaa Ines Solf EIL -

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Björkfors Elsie Botnia 47.25 0.00.00
2 Enlund Isabella Femman 49.12 0.01.47
3 Norrgård Ida Femman 1.09.07 0.21.42
4 Henriksson Maja Falken 1.09.55 0.22.30
Löfqvist Linn Femman EIL -

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Westerlund Jessica Falken 32.19 0.00.00
2 Torrkulla Moa Femman 33.59 0.01.40
3 Grankull Daniela Kronan 34.04 0.01.45
4 Lillhonga Elin GIF 35.16 0.02.57
5 Sundvik Agnes Minken 42.49 0.10.30
6 Siekkinen Kajsa Botnia 49.49 0.17.30