FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
KJV-iltasprintti
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Hietala Liina-Maija KPV 11.29 0.00.00
2 Koski Sofia YKV 15.13 0.03.44
3 Pesola Ella KPV 17.10 0.05.41
4 Sundqvist Ida Falken 18.16 0.06.47
5 Sundvik Agnes Minken 22.39 0.11.10
6 Kuoppala Pinja RasKu 23.22 0.11.53

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kuoppala Saana RasKu 16.15 0.00.00

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Suokko Matilda LapVi 14.19 0.00.00

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Nivukoski Lotta LapVi 13.24 0.00.00 48.99 35.00
2 Ojala Ulla PoRa 16.40 0.03.16 36.44 26.03
3 Skog Johanna Minken 17.22 0.03.58 32.13 22.96

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Åstrand Ulla-Maria Botnia 19.26 0.00.00
2 Sundqvist Marina Falken 25.35 0.06.09

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Jansson Tuija Falken 14.33 0.00.00
2 Lindfors Nancy Falken 24.20 0.09.47

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Känsäkangas Aurora KauWi 13.38 0.00.00

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Katajamäki Tuija KauWi 13.46 0.00.00
2 Perkkalainen Johanna EE 15.29 0.01.43

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Leppä Eija SuJu 13.53 0.00.00
2 Kankaanpää Tarja KauWi 14.35 0.00.42

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Björklund Gunilla Falken 14.29 0.00.00
2 Berger Gunhild Falken 20.04 0.05.35

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Nylund Marlene Falken 15.39 0.00.00
2 Finnilä Katariina VetU 18.21 0.02.42

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Frantz Alvin Malax 13.08 0.00.00
2 Kullberg Adam Malax 14.10 0.01.02
3 Lindfors Rasmus Falken 18.48 0.05.40

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Koski Juuso YKV 14.28 0.00.00
2 Jansson Lukas Falken 14.40 0.00.12
3 Lindfors Kevin Falken 16.57 0.02.29
4 Hietala Elmeri KPV 18.08 0.03.40
5 Olkkonen Onni KeU 18.24 0.03.56
6 Sundqvist Ivar Falken 21.17 0.06.49
7 Strandberg John Malax 23.29 0.09.01
Suokko Lauri LapVi EIL -
Rannila Aatu VetU EIL -
Ala-Honkola Svantte KuortKu EIL -

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Ala-Honkola Akseli KuortKu 13.57 0.00.00 33.88 31.35
2 Lindfors Jesper Falken 16.54 0.02.57 26.57 24.58
3 Matila Oskari KuortKu 17.40 0.03.43 24.08 22.28
Peltoniemi Sisu KPV EIL -
Hantula Jussi KauWi HYL -

Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Jansson Emil Brahe 13.00 0.00.00 62.10 64.83
2 Rannila Oskari LapVi 13.14 0.00.14 59.17 61.77
3 Jansson Sören Falken 13.43 0.00.43 55.32 57.75
4 Hakala Antti KortJV 13.51 0.00.51 53.04 55.37
5 Löfbacka Sami KPV 14.55 0.01.55 47.62 49.72
6 Hakala Heikki KortJV 19.27 0.06.27 35.28 36.83

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Sundqvist Mats Falken 22.48 0.00.00

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Pesola Pasi KPV 12.12 0.00.00 25.25 25.25
2 Lindfors Jan Falken 13.28 0.01.16 21.16 21.16
3 Kullberg Fredrik Malax 15.36 0.03.24 16.78 16.78
Koski Jussi YKV EIL -

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Lehtinen Juhani KauKa 11.58 0.00.00 28.44 58.28
2 Kaario Kimmo S-JKL 12.32 0.00.34 25.12 51.47
3 Myllymäki Jyri VetU 13.44 0.01.46 21.06 43.16

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Peltoniemi Vesa KPV 11.41 0.00.00 27.31 36.02
2 Kamila Kai SuJu 12.36 0.00.55 23.42 30.89
3 Lehtinen Esa KauWi 14.04 0.02.23 19.28 25.43

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Lassila Antti KuortKu 12.42 0.00.00 42.75 47.70
2 Kuoppala Esa RasKu 13.02 0.00.20 40.09 44.74
3 Kinnari Jukka SuJu 13.47 0.01.05 36.44 40.65
4 Laasanen Juha KauWi 14.40 0.01.58 32.85 36.66
5 Holm Mikael Minken 15.28 0.02.46 29.84 33.29

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Storvall Stefan Kronan 10.40 0.00.00 43.12 45.34
2 Polso Jukka KoS 11.41 0.01.01 37.89 39.85
3 Toppari Reijo KauWi 12.38 0.01.58 33.68 35.41
4 Mattila Timo KPV 12.40 0.02.00 32.23 33.89
5 Virnala Jukka JalJa 13.36 0.02.56 28.75 30.23

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Hattar Allan Falken 12.15 0.00.00 38.96 42.89
2 Lind Sune Falken 12.41 0.00.26 36.50 40.18
3 Ena Henrik Falken 13.37 0.01.22 32.95 36.27
4 Pihlajamaa Martti VetU 14.21 0.02.06 30.27 33.32
5 Tuomaala Juhani KoS 15.32 0.03.17 27.04 29.77
6 Hakomäki Juhani LapVi 15.37 0.03.22 25.98 28.60

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Koivukangas Erkki KoS 12.57 0.00.00 35.08 35.38
2 Nylund Henrik Falken 13.03 0.00.06 34.07 34.36
3 Myllymäki Ari KPV 14.54 0.01.57 29.18 29.43
4 Finnilä Mauri VetU 15.11 0.02.14 28.00 28.24
5 Joensuu Heimo JSRasti 16.28 0.03.31 25.22 25.44
6 Humalamäki Hannu ÄhtU 19.44 0.06.47 20.56 20.73
7 Björklund Håkan Falken 20.37 0.07.40 19.20 19.37
Rantakangas Erkki JSRasti HYL -