FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Veikko Hakulisen Hiihtorastit 2. päivä
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21A
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Hannula Markus MU 1.20.31 0.00.00 79.74
2 Niemi Pekka KanSu 1.21.36 0.01.05 76.99
3 Liukkala Jaakko HauSi 1.31.44 0.11.13 66.99
4 Maajärvi Matti LappRi 1.35.44 0.15.13 62.75
5 Kettunen Pyry SäynSa 1.37.48 0.17.17 60.02
6 Ahti Niklas EsSu 1.45.25 0.24.54 54.38
7 Honkimaa Antti EsSu 1.45.40 0.25.09 52.95
8 Raitoharju Matti RaLu 2.02.43 0.42.12 44.47

Sarja H21C
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Keskitalo Juhani LLuja 53.05 0.00.00 30.55
2 Heikkilä Kari KS 55.01 0.01.56 27.26
3 Ahola Tuomo KangSK 1.07.26 0.14.21 20.44

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Häkkinen Mika Hiilto 1.04.50 0.00.00 65.15
2 Kallio Kari ViRuS 1.15.22 0.10.32 54.65
3 Sarkkinen Timo LamSä 1.18.48 0.13.58 50.93
4 Pirilä Mikko HlS 1.19.49 0.14.59 48.95
5 Hämäläinen Esa PunKu 1.26.32 0.21.42 43.93
6 Kanerva Unto Jyry 1.46.07 0.41.17 34.83
7 Hakkarainen Tuomas EsAk 1.59.10 0.54.20 30.13

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Asklöf Tom Lynx 1.03.03 0.00.00 61.48
2 Partanen Jussi Hiilto 1.04.01 0.00.58 59.42
3 Hiiri Ari HauSi 1.07.54 0.04.51 54.95
4 Hankaniemi Tomi PunKu 1.07.55 0.04.52 53.86
5 Hytönen Harri RaVa 1.08.42 0.05.39 52.19
6 Hiltula Hannu PudU 1.08.51 0.05.48 51.02
7 Ravonmaa Kalle EsAk 1.19.37 0.16.34 43.21
8 Jaatinen Marko MuurVi 1.20.21 0.17.18 41.91
9 Torvela Niko LeSi 1.44.24 0.41.21 31.56
Kivelä Timo RaN EIL -

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Virtanen Antti TarpSu 55.34 0.00.00 59.18
2 Vehkamäki Tero KanSu 1.00.18 0.04.44 53.72
3 Linnainmaa Pekka KyRa 1.05.23 0.09.49 48.79
4 Yliluikki Matti SuSi 1.13.36 0.18.02 42.67
5 Hiltula Kari PudU 1.14.01 0.18.27 41.77
6 Uutela Jari MuurVi 1.17.37 0.22.03 39.19
7 Paasi Jaakko TP 1.18.30 0.22.56 38.12
8 Autero Janne RaN 1.19.32 0.23.58 37.01
9 Pyykönen Jouni EsAk 1.22.42 0.27.08 34.99
10 Nieminen Jyrki LHR 1.36.41 0.41.07 29.42
11 Kanko Jari Koovee 1.44.22 0.48.48 26.78
Kiljunen Juha RaVa EIL -

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Ovaska Pertti EE 52.33 0.00.00 56.95
2 Maunuksela Jari TarpSu 53.29 0.00.56 55.20
3 Enroth Ari RR 55.37 0.03.04 52.35
4 Oinaskallio Erkki RR 58.36 0.06.03 48.99
5 Mäkipää Kalevi EE 59.14 0.06.41 47.77
6 Jussila Esko PäijRa 59.26 0.06.53 46.93
7 Ala-Sankila Jari Eräp 1.00.00 0.07.27 45.80
8 Laine Markku MU 1.02.45 0.10.12 43.14
9 Mänty Markku TuMe 1.07.07 0.14.34 39.73
10 Ahti Antti EsSu 1.23.44 0.31.11 31.36
11 Ijäs Vesa TarpSu 1.25.10 0.32.37 30.35
Honkimaa Ari EsSu KES -
Hänninen Jukka HiKi EIL -

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 20
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Rantio Jukka-Pekka HauSi 49.05 0.00.00 57.32
2 Pulkkinen Pekka JoKu 49.54 0.00.49 55.82
3 Nieminen Aki RaN 56.52 0.07.47 48.49
4 Liikkanen Reima RaVa 58.39 0.09.34 46.53
5 Jokinen Arto HlS 59.16 0.10.11 45.57
6 Suominen Tauno JäPa 1.00.01 0.10.56 44.53
7 Nyberg Henry Orient 1.00.44 0.11.39 43.55
8 Ahlroth Timo TurSa 1.02.31 0.13.26 41.85
9 Honkanen Reijo TurSa 1.04.21 0.15.16 40.22
10 Leppälä Martti HlS 1.07.03 0.17.58 38.18
11 Keskitalo Jukka LLuja 1.10.34 0.21.29 35.88
12 Pulkkinen Erkki RaLu 1.15.39 0.26.34 33.10
13 Kinkki Seppo TaNMKY 1.25.50 0.36.45 28.85
14 Käyhkö Jaakko RaPi 1.27.22 0.38.17 28.02
15 Numminen Mikko EE 1.31.57 0.42.52 26.31
16 Talja Keijo OK77 1.43.12 0.54.07 23.17
Peltonen Heikki IPR EIL -
Kotilainen Matti LS-37 EIL -
Kotala Markku LS-37 EIL -
Aalto Timo TurSa EIL -

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 25
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Pietikäinen Markku JoKu 48.57 0.00.00 59.12
2 Vanhalakka Rauno KS 51.35 0.02.38 55.68
3 Tiilikainen Teuvo HlS 54.30 0.05.33 52.31
4 Ollikainen Seppo JuvU 54.46 0.05.49 51.65
5 Vainio Jarmo HlS 54.52 0.05.55 51.16
6 Nevala Jorma RaN 56.44 0.07.47 49.10
7 Siitonen Erkki ViRuS 58.43 0.09.46 47.07
8 Liukkala Pekka HauSi 1.01.17 0.12.20 44.75
9 Nippala Juhani Jyry 1.02.24 0.13.27 43.60
10 Lakkinen Keijo SuSe 1.06.38 0.17.41 40.50
11 Huikkola Markku KangSK 1.07.30 0.18.33 39.66
12 Etu-Huitti Arto MSParma 1.08.15 0.19.18 38.91
13 Myllymäki Ari KPV 1.09.38 0.20.41 37.82
14 Väätäinen Seppo EsSu 1.10.33 0.21.36 37.02
15 Palttala Pekka TurSa 1.10.46 0.21.49 36.60
16 Moisander Jouni RaVi 1.22.37 0.33.40 31.09
17 Pöllänen Tapani MU 1.23.00 0.34.03 30.68
18 Holappa Paavo TVV 1.29.35 0.40.38 28.19
19 Männikkö Seppo TPU 1.31.21 0.42.24 27.40
20 Leinonen Markku KuoSu 1.34.41 0.45.44 26.21
Hyyryläinen Raimo JuvU KES -
Väätäinen Hannu IPR EIL -
Vilhunen Lauri HU-46 EIL -
Urpalainen Jukka MiehVi EIL -
Huhta Tapani TY EIL -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 35
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Hyyryläinen Jorma JuvU 43.19 0.00.00 53.49
2 Inkinen Paavo Jyry 44.59 0.01.40 51.24
3 Nurminen Heikki IPR 50.29 0.07.10 45.42
4 Tolvanen Mauri LeSi 51.48 0.08.29 44.03
5 Lindstedt Tapio EE 54.24 0.11.05 41.71
6 Koivunen Ossi EsAk 57.41 0.14.22 39.13
7 Taipalus Esko RasKe 57.54 0.14.35 38.77
8 Mäkilä Ilmari EsSu 58.22 0.15.03 38.26
9 Valtee Pertti HS 58.29 0.15.10 37.98
10 Rönkkö Paavo EsSu 59.54 0.16.35 36.88
11 Pitkänen Heikki JRV 1.00.45 0.17.26 36.17
12 Mähönen Seppo PeRa 1.02.04 0.18.45 35.21
13 Hörkkö Jaakko MSParma 1.05.27 0.22.08 33.20
14 Valtee Juhani Eräp 1.07.21 0.24.02 32.09
15 Hongisto Heimo LoJa 1.08.17 0.24.58 31.47
15 Turunen Kauko LS-37 1.08.17 0.24.58 31.47
17 Nikkari Paavo LS-37 1.08.50 0.25.31 30.87
18 Wessman Risto HiKi 1.09.14 0.25.55 30.52
19 Kytöjoki Juhani Jyry 1.11.38 0.28.19 29.33
20 Tammela Seppo TikSu 1.15.21 0.32.02 27.73
21 Kettunen Kimmo SäynSa 1.16.49 0.33.30 27.04
22 Ryytty Urho SKVuoksi 1.21.53 0.38.34 25.22
23 Tammisaari Pentti HirvHe 1.25.54 0.42.35 23.90
24 Kuosa Harri LoJa 1.27.41 0.44.22 23.28
25 Mäkinen Atso Mesik 1.27.57 0.44.38 23.07
26 Saarinen Olli HiKi 1.47.44 1.04.25 18.72
27 Sikiö Matti HU-46 2.01.32 1.18.13 16.50
Varjonen Antero RR HYL -
Kivelä Pentti HU-46 KES -
Heinonen Heikki LHR KES -
Savolainen Jukka LS-37 EIL -
Niittymäki Antti Eräp EIL -
Löyttyjärvi Kari Jyry EIL -
Kyckling Veli-Matti HS EIL -
Huikkola Hannu KangSK EIL -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 24
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Torvikoski Jouko JäPa 55.36 0.00.00 46.06
2 Nikkinen Yrjö HyRa 57.06 0.01.30 44.54
3 Partanen Paavo HyRa 59.09 0.03.33 42.70
4 Huhtinen Veikko Mesik 1.00.11 0.04.35 41.68
5 Keskinen Matti TikSu 1.00.44 0.05.08 41.01
6 Österberg Reino LeSi 1.00.59 0.05.23 40.56
7 Mäkipää Olli MSParma 1.02.27 0.06.51 39.33
8 Oksanen Aaro SaPu 1.03.44 0.08.08 38.26
9 Koskinen Kari SOC 1.04.11 0.08.35 37.72
10 Erkkilä Olavi PäijRa 1.08.52 0.13.16 34.90
11 Reini Jaakko TikSu 1.10.24 0.14.48 33.89
12 Karppinen Pentti RaVa 1.14.35 0.18.59 31.76
13 Åberg Karl-Erik EsSu 1.16.13 0.20.37 30.85
14 Salo Markku PäijRa 1.19.08 0.23.32 29.49
15 Mäkinen Matti Mesik 1.22.27 0.26.51 28.09
16 Hiiri Martti HauSi 1.26.41 0.31.05 26.52
17 Salminen Kari MikVa 1.27.12 0.31.36 26.16
18 Laurikkala Jukka Koovee 1.28.06 0.32.30 25.70
19 Rantala Eino SaPu 1.29.39 0.34.03 25.06
20 Partanen Heikki SaRa 1.41.14 0.45.38 22.02
21 Sulander Heikki SahKu 1.53.29 0.57.53 19.49
Nurmi Timo Hiisi HYL -
Kaasalainen Oiva SuSe HYL -
Salo Eero InkTe EIL -

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 15
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Häkkinen Tapani IPR 53.18 0.00.00 43.87
2 Suutari Veikko JoKu 54.24 0.01.06 42.49
3 Houni Mikko EE 57.21 0.04.03 39.83
4 Mikkonen Arvo TarpSu 1.00.55 0.07.37 37.06
5 Salmi Tarmo JoKu 1.01.18 0.08.00 36.38
6 Kakkola Eero JoKu 1.03.24 0.10.06 34.75
7 Koppelomäki Mikko EE 1.08.06 0.14.48 31.96
8 Moisio Paavo SaPu 1.19.27 0.26.09 27.05
9 Collin Matti ValSu 1.29.41 0.36.23 23.67
10 Kuisla Raimo EE 1.46.33 0.53.15 19.67
11 Rintala Ahto RaN 1.48.09 0.54.51 19.13
Koskinen Lennart EsSu HYL -
Väyrynen Heikki EsSu KES -
Hakala Rauno EE KES -
Ranta Esko LS-37 EIL -

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Mikkola Heimo RaKaS 1.06.26 0.00.00 33.30
2 Laurila Pertti EsSu 1.13.33 0.07.07 29.18
3 Liski Eero LHR 1.14.45 0.08.19 27.82
4 Salmi Jorma NaTe 1.38.42 0.32.16 20.40
5 Pystynen Paavo RaKaS 1.42.14 0.35.48 19.04
Lahti Heikki LeSi KES -
Virta Helge RasKa EIL -
Ilonen Tauno TY EIL -

Sarja H85
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Lätti Erkki LHR 1.00.13 0.00.00
2 Majoinen Arvo RaKaS 1.06.57 0.06.44

Sarja H20
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Jutila Jaakko TP 1.29.53 0.00.00 46.81
2 Virkki Vili HlS 1.40.46 0.10.53 38.62
3 Jokela Ville SuSe 2.19.54 0.50.01 25.56

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Talvinen Arto MSParma 55.31 0.00.00
2 Virjula Santtu Navi 1.22.18 0.26.47

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 16
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Lapila Eero MSParma 45.15 0.00.00 41.86
2 Liikkanen Olli RaVa 49.10 0.03.55 38.04
3 Hirvonen Joni AR 51.15 0.06.00 36.03
4 Ahola Erik KangSK 52.23 0.07.08 34.80
5 Parjanen Joona MSParma 54.24 0.09.09 33.08
6 Toivonen Juuso LamSä 59.04 0.13.49 30.06
7 Laajaniemi Lauri RR 1.04.12 0.18.57 27.29
8 Nurminen Jani VaHa 1.05.28 0.20.13 26.40
9 Oripelto Viljo Keihäs 1.05.45 0.20.30 25.93
10 Järvinen Ossi TP 1.08.10 0.22.55 24.66
11 Oinaskallio Atte RR 1.08.41 0.23.26 24.13
12 Korhonen Miikka TP 1.22.52 0.37.37 19.71
Mustonen Vili PirHi EIL -
Mustonen Pyry PirHi HYL -
Tervala Miska RaVa EIL -
Kiljunen Eemeli RaVa EIL -

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Aho Aaro VaHa 39.27 0.00.00
2 Hellman Aleksi MSParma 50.57 0.11.30
3 Paasi Antti TP 56.20 0.16.53

Sarja H13
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Heikkilä Niklas KS 27.24 0.00.00
2 Nurminen Eerik Hiilto 28.01 0.00.37
3 Viilo Lasse TP 33.15 0.05.51
4 Asklöf Henrik Lynx 37.56 0.10.32
5 Nykänen Tomi LamSä 38.56 0.11.32
6 Mustonen Ossi TP 39.56 0.12.32
7 Talja Eljas OK77 40.11 0.12.47
8 Riihimäki Matti LamSä 41.01 0.13.37
Fingerroos Sebastian PR EIL -

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 16
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Salonen Seeti VaHa 20.33 0.00.00
2 Toivonen Vilhelm KangSK 20.40 0.00.07
3 Haltia Ilari RR 20.55 0.00.22
4 Oksa Antti-Jussi TarpSu 23.25 0.02.52
5 Lintula Veikka SV 23.50 0.03.17
6 Hemminki Niko RaJu 24.49 0.04.16
7 Autio Wertti HyRa 25.50 0.05.17
8 Aho Ilmari VaHa 26.24 0.05.51
9 Schüle Joel Koovee 27.59 0.07.26
10 Naskali Lauri KyRa 28.01 0.07.28
11 Ahola Topias KangSK 28.48 0.08.15
11 Rosenblad Kristian MU 28.48 0.08.15
13 Halonen Severi VaHa 36.08 0.15.35
14 Kallio Matti KeU 39.14 0.18.41
15 Olkkonen Vili KangSK 51.50 0.31.17
Fingerroos Casper PR EIL -

Sarja H10
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Aho Rauli VaHa 30.54 0.00.00
2 Schüle Oliver Koovee 31.50 0.00.56
3 Asklöf Viktor Lynx 1.28.42 0.57.48
Myllärinen Vertti LappRi EIL -

Sarja D21A
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Anttila Liisa Koovee 56.46 0.00.00 93.70
2 Vääränen Sari KS 57.53 0.01.07 90.17
3 Niittymäki Johanna Koovee 1.04.09 0.07.23 79.81
4 Kaskinen Mira UlvUra 1.04.40 0.07.54 77.63
5 Lylynperä Kaisa Koovee 1.05.29 0.08.43 75.14
6 Dahlman Maarit SalRe 1.05.30 0.08.44 73.59
7 Lähdekorpi Emma Nydalens 1.13.54 0.17.08 63.88
8 Pensas Johanna LappRi 1.18.18 0.21.32 59.02
9 Rauhalammi Marja HU 1.25.55 0.29.09 52.62
Rantanen Marja LamSä EIL -

Sarja D21C
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Salomaa Salla TP 48.08 0.00.00 30.89
2 Koivisto Johanna LLuja 50.59 0.02.51 26.97
3 Holmberg Marja-Riitta UlvUra 52.16 0.04.08 24.18

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Joensuu-Partanen Jenni KangSK 59.00 0.00.00
2 Niittymäki Katri Koovee 1.01.32 0.02.32
Salmi Maria LappRi EIL -

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Anttila Mervi RR 1.02.19 0.00.00 54.34
2 Nissinen Ulla UlvUra 1.14.19 0.12.00 43.85
3 Jaatinen Satu MuurVi 1.17.16 0.14.57 40.54
4 Naskali Liisa KyRa 1.19.30 0.17.11 37.80
5 Nurminen Henna HS 1.23.47 0.21.28 34.35

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Toivonen Sirra KangSK 50.46 0.00.00 54.48
2 Pulkkinen Arja JoKu 55.45 0.04.59 48.12
3 Hirvonen Leena AR 59.44 0.08.58 43.52
4 Viilo Annika TP 1.02.19 0.11.33 40.39
5 Stevander Arja KuortKu 1.14.11 0.23.25 32.81
6 Pirttilä Lea OH 1.15.54 0.25.08 30.97

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Laurila Saija KangSK 1.01.07 0.00.00 41.58
2 Jokinen Irma TurSa 1.08.41 0.07.34 34.22
3 Summanen Marianne RR 1.45.15 0.44.08 20.52

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Soinila Helena TeuRi 52.35 0.00.00 53.40
2 Liimatainen Raili LamSä 56.06 0.03.31 48.17
3 Pajunen Arja OrPo 1.02.41 0.10.06 41.43
4 Niemi Tuire TP 1.19.51 0.27.16 31.21
5 Ahonkivi Irma RasKa 1.26.20 0.33.45 27.64
Anttila Sisko LamSä EIL -

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Suomalainen Marja LeSi 54.49 0.00.00 35.00
2 Lankia Hilkka TP 55.57 0.01.08 31.72
3 Laitinen Hellevi EsAk 1.10.56 0.16.07 22.99

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Tarkiainen Sirpa SuSe 43.03 0.00.00 54.17
2 Kaasalainen Tuula SuSe 49.21 0.06.18 46.37
3 Sulander Mirja-Liisa Navi 50.30 0.07.27 44.45
4 Pitkänen Eila JRV 51.06 0.08.03 43.07
5 Palomäki Eila SuSe 52.30 0.09.27 41.09
6 Mikkonen Ritva EsSu 52.40 0.09.37 40.13
7 Piiparinen Seija RasKa 54.50 0.11.47 37.74
8 Mäkinen Pirjo Mesik 1.41.35 0.58.32 19.94
Ryytty Raija SKVuoksi KES -
Rantala Tarja SaPu EIL -
Dahlman Kaija JoKu EIL -

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Tahvanainen Pirkko HU-46 44.20 0.00.00 43.97
2 Ruusunen Marja-Liisa EE 44.43 0.00.23 41.42
3 Vauhkonen Marjatta EE 56.23 0.12.03 31.12
Huhtinen Ulla Mesik KES -

Sarja D75
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Lahti Kaija LeSi 1.11.05 0.00.00

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Silvonen Vilmalotta HS 1.09.31 0.00.00 63.68
2 Riihimäki Anna AR 1.18.53 0.09.22 53.32
3 Virjula Laura Navi 1.21.15 0.11.44 49.04
4 Ala-Sankila Tuuli Eräp 2.32.24 1.22.53 24.69
Nykänen Sanna AR EIL -

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Stevander Fanni KuortKu 1.01.48 0.00.00 34.74
2 Kanko Ruut Koovee 1.08.29 0.06.41 29.00
3 Reunanen Anna-Reetta TP 1.11.59 0.10.11 25.35
Jokela Emmi SuSe EIL -

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Nummela Liinu MU 55.38 0.00.00 47.59
2 Nurminen Jutta VaHa 55.40 0.00.02 46.54
3 Saalo Hanna-Mari MU 57.04 0.01.26 44.41
4 Lehtinen Jenna HauSi 1.02.26 0.06.48 39.68
5 Haltia Riikka RR 1.05.19 0.09.41 37.06
6 Valli Laura RiSu 1.08.40 0.13.02 34.43
7 Aho Varpu VaHa 1.10.28 0.14.50 32.74
8 Anttila Sara VaHa 1.50.11 0.54.33 20.42
Fingerroos Camilla PR EIL -

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Aho Susanna L-LL 44.49 0.00.00
2 Salmia Tuuli TarpSu 1.02.32 0.17.43

Sarja D13
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lehtinen Meiju HauSi 33.07 0.00.00
2 Turakainen Venla HS 41.58 0.08.51
3 Haanpää Kaisa TP 46.46 0.13.39
4 Kopra Anna HlS 59.54 0.26.47

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Virtanen Heta HlS 20.37 0.00.00
2 Karjalainen Mikaela PäijRa 21.03 0.00.26
3 Tennilä Oona HauSi 23.03 0.02.26
4 Nurminen Kaarina Hiilto 23.54 0.03.17
5 Järventausta Ennimaria KyRa 28.36 0.07.59
6 Salmia Tessa TarpSu 29.28 0.08.51

Sarja D10
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Virtanen Reeta HlS 25.39 0.00.00
2 Olkkonen Veera KangSK 28.15 0.02.36
3 Häkkinen Pihla Koovee 33.30 0.07.51
4 Turakainen Veera HS 39.34 0.13.55