Uudenmaan Alueen Oravapoluviesti
,
Hyvinkään Rasti
15.05.2018
A-sarja
|
Espoon Akilles 1
|
Espoon Akilles
|
Halinen Aapo
|
Havu Johannes
|
Riissanen Viivi
|
A-sarja
|
Espoon Suunta 1
|
Espoon Suunta
|
Vanhanen Aapo
|
Jantunen Anni
|
Martomaa Eero
|
A-sarja
|
Espoon Suunta 2
|
Espoon Suunta
|
Teuri Venla
|
Fey Erik
|
Kankaanpää Mikki
|
A-sarja
|
Espoon Suunta 3
|
Espoon Suunta
|
Heikkinen Ronja
|
Hilo Kasper
|
Penttinen Niilo
|
A-sarja
|
Espoon Suunta 4
|
Espoon Suunta
|
Farkas Villö
|
Kemppainen Pilvi
|
Tolkkinen Julian
|
A-sarja
|
Espoon Suunta 5
|
Espoon Suunta
|
Niittymaa Noora
|
Vanhanen Oona
|
Fey Mark
|
A-sarja
|
Espoon Suunta 6
|
Espoon Suunta
|
Noponen Terhi
|
Tukiainen Tea
|
Karelo Linnea
|
A-sarja
|
Espoon Suunta 7
|
Espoon Suunta
|
Suni Mikael
|
Grönberg Emma
|
Korjamo Visa
|
A-sarja
|
Espoon Suunta 8
|
Espoon Suunta
|
Tuominen Kaapo
|
Tukiainen Aava
|
Johansson Patrik
|
A-sarja
|
Espoon Suunta 9
|
Espoon Suunta
|
Rousu Topias
|
Viero Juho
|
A-sarja
|
Helsingin Suunnistajat 1
|
Helsingin Suunnistajat
|
Viippola Sofia
|
Joensuu Aapo
|
Ristimäki Eino
|
A-sarja
|
Helsingin Suunnistajat 2
|
Helsingin Suunnistajat
|
Meuronen Siiri
|
Musse Naasir
|
Kärkkäinen Miika
|
A-sarja
|
Helsingin Suunnistajat 3
|
Helsingin Suunnistajat
|
Vepsäläinen Liina
|
Länsiluoto Venla
|
Heikkinen Arsi
|
A-sarja
|
Helsingin Suunnistajat 4
|
Helsingin Suunnistajat
|
Holappa Aarni
|
Erkkilä Matilda
|
Roschier Eemil
|
A-sarja
|
Hyvinkään Rasti 1
|
Hyvinkään Rasti
|
Friman Eemeli
|
Partanen Roope
|
Kantelinen Mona
|
A-sarja
|
Hyvinkään Rasti 2
|
Hyvinkään Rasti
|
Kantelinen Vili
|
Ahoniemi Henrik
|
Damskägg Hilda
|
A-sarja
|
Hyvinkään Rasti 3
|
Hyvinkään Rasti
|
Oksanen Riku
|
Vähänen Veikka
|
Rantanen Alisa
|
A-sarja
|
Hyvinkään Rasti 4
|
Hyvinkään Rasti
|
Rantanen Justus
|
Bister Ilari
|
Ovaskainen Nella
|
A-sarja
|
Hyvinkään Rasti 5
|
Hyvinkään Rasti
|
Niemi Salla
|
Jokinen Joel
|
Ahola Miko
|
A-sarja
|
Hyvinkään Rasti 6
|
Hyvinkään Rasti
|
Touru Isla
|
Toivanen Aaron
|
Kalliokoski Josefina
|
A-sarja
|
Hyvinkään Rasti 7
|
Hyvinkään Rasti
|
An Joakim
|
Örri Arttu
|
Ojala Sofia
|
A-sarja
|
Lynx 1
|
Lynx
|
Sundberg Viliina
|
Sundberg Valtteri
|
Heikkinen Matilda
|
A-sarja
|
Lynx 2
|
Lynx
|
Mjösund Linus
|
Närvä Kaapo
|
Björk Cedric
|
A-sarja
|
Mäntsälän Urheilijat 1
|
Mäntsälän Urheilijat
|
Kyytinen Elmo
|
Kyytinen Aili
|
Torvasti Katri
|
A-sarja
|
Pihkaniskat 1
|
Pihkaniskat
|
Ryynänen Ella
|
Ryynänen Jaakko
|
Rintamäki Peetu
|
A-sarja
|
Pihkaniskat 2
|
Pihkaniskat
|
Hahto Vili
|
Rintamäki Santtu
|
Halinen Salla
|
A-sarja
|
Rajamäen Rykmentti 1
|
Rajamäen Rykmentti
|
Multala Moona
|
Multala Aatos
|
Vilska Eemi
|
A-sarja
|
Rajamäen Rykmentti 2
|
Rajamäen Rykmentti
|
Loukkalahti Aino
|
Kuisma Artturi
|
Turunen Topi
|
A-sarja
|
Rajamäen Rykmentti 3
|
Rajamäen Rykmentti
|
Löfgren Wilma
|
Pitkänen Aarne
|
Kuisma Verneri
|
A-sarja
|
Rajamäen Rykmentti 4
|
Rajamäen Rykmentti
|
Leivo Jarkko
|
Loukkalahti Antti
|
Alanko Elli
|
A-sarja
|
Riihimäen Suunnistajat 1
|
Riihimäen Suunnistajat
|
Ingalsuo Lauri
|
Kaihovaara Elli
|
Törmä Mira
|
A-sarja
|
Riihimäen Suunnistajat 2
|
Riihimäen Suunnistajat
|
Ingalsuo Johannes
|
Eskola Nuutti
|
Kosenius Juho
|
A-sarja
|
Riihimäen Suunnistajat 3
|
Riihimäen Suunnistajat
|
Lyytinen Aava
|
Peltopuro Rasmus
|
Yrjönen Iida
|
A-sarja
|
Riihimäen Suunnistajat 4
|
Riihimäen Suunnistajat
|
Eskola Julius
|
Kosenius Iida
|
A-sarja
|
SK Uusi 1
|
SK Uusi
|
Kytömäki Esko
|
Kirves Antti
|
Muukkonen Roosa
|
B-sarja
|
Espoon Akilles 1
|
Espoon Akilles
|
Carlsson Oliver
|
Sumanen Siiri
|
Sumanen Heikki
|
B-sarja
|
Espoon Suunta 1
|
Espoon Suunta
|
Kemppi Silva
|
Kemppi Anton
|
Rautio Daniel
|
B-sarja
|
Espoon Suunta 2
|
Espoon Suunta
|
Soikkeli Linnea
|
Tiainen Antti
|
Noponen Juho
|
B-sarja
|
Espoon Suunta 3
|
Espoon Suunta
|
Karelo Luukas
|
Kankaanpää Martta
|
Teuri Lukas
|
B-sarja
|
Espoon Suunta 4
|
Espoon Suunta
|
Turkkila Liisa
|
Kemppainen Aarne
|
Toivonen Niko
|
B-sarja
|
Espoon Suunta 5
|
Espoon Suunta
|
Hilo Jenny
|
Soikkeli Lauriina
|
Ruusu Rasmus
|
B-sarja
|
Espoon Suunta 6
|
Espoon Suunta
|
Rautio Ulrika
|
Krapu Aleksi
|
Määttänen Markus
|
B-sarja
|
Espoon Suunta 7
|
Espoon Suunta
|
Tapanainen Matias
|
Karelo Olivia
|
Hietala Joni
|
B-sarja
|
Espoon Suunta 8
|
Espoon Suunta
|
Suni Elias
|
Määttälä Senni
|
Hyvärinen Luukas
|
B-sarja
|
Espoon Suunta 9
|
Espoon Suunta
|
Gustafsson Noel
|
Suntioinen Ilari
|
Korjamo Santtu
|
B-sarja
|
Espoon Suunta A
|
Espoon Suunta
|
Pernu Iiris
|
B-sarja
|
Helsingin Suunnistajat 1
|
Helsingin Suunnistajat
|
Ikola Aapo
|
Kallela Lenni
|
Sallila Katarina
|
B-sarja
|
Helsingin Suunnistajat 2
|
Helsingin Suunnistajat
|
Malmberg Vilho
|
Lammi Tuomo
|
Roschier Siiri
|
B-sarja
|
Helsingin Suunnistajat 3
|
Helsingin Suunnistajat
|
Länsiluoto Juho
|
Länsiluoto Väinö
|
Rantakokko Merianna
|
B-sarja
|
Helsingin Suunnistajat 4
|
Helsingin Suunnistajat
|
Tupitsa Milla
|
Kärkkäinen Eeva
|
Heikkinen Aaro
|
B-sarja
|
Helsingin Suunnistajat 5
|
Helsingin Suunnistajat
|
Haara Eino
|
Haara Väinö
|
Väisänen Doris
|
B-sarja
|
Helsingin Suunnistajat 6
|
Helsingin Suunnistajat
|
Meuronen Joonas
|
Saranen Mikael
|
Rehberger Nadja
|
B-sarja
|
Helsingin Suunnistajat 7
|
Helsingin Suunnistajat
|
Leiniö Iikka
|
Musse Samiir
|
Laine Ruusu
|
B-sarja
|
Helsingin Suunnistajat 8
|
Helsingin Suunnistajat
|
Joensuu Lumi
|
Laatu Jaakko
|
Ketolainen Aaron
|
B-sarja
|
Helsingin Suunnistajat 9
|
Helsingin Suunnistajat
|
|
B-sarja
|
Hyvinkään Rasti 1
|
Hyvinkään Rasti
|
Heinäaro Iida
|
Åberg Ninni
|
Korhonen Eetu
|
B-sarja
|
Hyvinkään Rasti 2
|
Hyvinkään Rasti
|
Romppainen Piia
|
Ahokas Joni
|
Åberg Nea
|
B-sarja
|
Hyvinkään Rasti 3
|
Hyvinkään Rasti
|
Haapamäki Kerttu
|
Kantelinen Leevi
|
Tiainen Ville
|
B-sarja
|
Hyvinkään Rasti 4
|
Hyvinkään Rasti
|
Ahoniemi Santeri
|
Vesterinen Vilma
|
Hyvärilä Touko
|
B-sarja
|
Lynx 1
|
Lynx
|
Packalén Anton
|
Fritzen Florian
|
Isoherranen Salla
|
B-sarja
|
Lynx 2
|
Lynx
|
Vuorensola Joonatan
|
Kuusinen Tuomas
|
Aaltonen Nelli
|
B-sarja
|
Lynx 3
|
Lynx
|
Kivilaakso Juho
|
Viskari Saana
|
Koponen Rasmus
|
B-sarja
|
Lynx 4
|
Lynx
|
Isoherranen Antti
|
Sukselainen Laura
|
Hellstedt Oliver
|
B-sarja
|
Lynx 5
|
Lynx
|
Leskinen Eemeli
|
Packalén Lotta
|
Mbembela Kia
|
B-sarja
|
Lynx 6
|
Lynx
|
Nylund Hugo
|
Vuorensola Tuomas
|
Laakkonen Minttu
|
B-sarja
|
Lynx 7
|
Lynx
|
Peltola Eemil
|
Peltola Otto
|
Forsman Aada
|
B-sarja
|
Mäntsälän Urheilijat 1
|
Mäntsälän Urheilijat
|
Ruuskanen Senni
|
Hurskainen Eetu
|
Hyvönen Anniina
|
B-sarja
|
Pihkaniskat 1
|
Pihkaniskat
|
Miettinen Kiia
|
Nyman Elias
|
Nyman Ida
|
B-sarja
|
Pihkaniskat 2
|
Pihkaniskat
|
Lamminmäki Markus
|
Miettinen Iida
|
Hippeläinen Oliver
|
B-sarja
|
Rajamäen Rykmentti 1
|
Rajamäen Rykmentti
|
Mänty Elisa
|
Toivonen Nuutti
|
Pitkänen Nikanor
|
B-sarja
|
Rajamäen Rykmentti 2
|
Rajamäen Rykmentti
|
Himilä Atte
|
Laapas Rasmus
|
Multala Essi
|
B-sarja
|
Rajamäen Rykmentti 3
|
Rajamäen Rykmentti
|
Lankinen Oona
|
Malmström Kaapo
|
Toivonen Lotta
|
B-sarja
|
Rajamäen Rykmentti 4
|
Rajamäen Rykmentti
|
Lääveri Tatu
|
Lankinen Siina
|
Hiiro Krister
|
B-sarja
|
SK Uusi 1
|
SK Uusi
|
Muukkonen Topias
|
Lukkari Matilda
|
Koivisto Mikael
|
C-sarja
|
Espoon Akilles 1
|
Espoon Akilles
|
Hanhijärvi Paulus
|
Hanhijärvi Maijukka
|
Riissanen Pyry
|
C-sarja
|
Espoon Suunta 1
|
Espoon Suunta
|
Laaksonen Emil
|
Raasakka Liisa
|
Tiainen Olli
|
C-sarja
|
Espoon Suunta 2
|
Espoon Suunta
|
Raasakka Jussi
|
Peura Kerttu
|
Määttälä Mikko
|
C-sarja
|
Espoon Suunta 3
|
Espoon Suunta
|
Ruuskanen Tuomas
|
Sorsa Antti
|
Soikkeli Sofia
|
C-sarja
|
Espoon Suunta 4
|
Espoon Suunta
|
Pajuoja Otso
|
Penttinen Oskari
|
Markki Emmi
|
C-sarja
|
Espoon Suunta 5
|
Espoon Suunta
|
Vuorela Joona
|
Lappi Essi
|
C-sarja
|
Helsingin Suunnistajat 1
|
Helsingin Suunnistajat
|
Sojakka Markus
|
Nietula Minja
|
Väisänen Lenni
|
C-sarja
|
Helsingin Suunnistajat 2
|
Helsingin Suunnistajat
|
Laatu Antti
|
Mäntylä Ulla-Riina
|
Ristimäki Väinö
|
C-sarja
|
Helsingin Suunnistajat 3
|
Helsingin Suunnistajat
|
Jääskeläinen Nuutti
|
Salonen Elli
|
Tervo Lassi
|
C-sarja
|
Helsingin Suunnistajat 4
|
Helsingin Suunnistajat
|
Leiniö Iikka
|
Rajala Anni
|
Kosunen Armi
|
C-sarja
|
Hyvinkään Rasti 1
|
Hyvinkään Rasti
|
Norrbacka Salla
|
Ahoniemi Rasmus
|
Tiljander Venla
|
C-sarja
|
Hyvinkään Rasti 2
|
Hyvinkään Rasti
|
Piirainen Tapio
|
Vesterinen Veeti
|
Åberg Anniina
|
C-sarja
|
Lynx 1
|
Lynx
|
Mbembela Karim
|
Peltola Arttu
|
Heikkilä Suvi
|
C-sarja
|
Rajamäen Rykmentti 1
|
Rajamäen Rykmentti
|
Hämäläinen Aleksi
|
Seppälä Kaisla
|
Hiiro Aleksanteri
|
csv-tiedostoon
|