FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Kompassi-sprinttiviesti , Lynx
31.05.2022
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura
Sarja Joukkueen nimi Seura Osuuden 1 juoksija Osuuden 2 juoksija Osuuden 3 juoksija Osuuden 4 juoksija Osuuden 5 juoksija Osuuden 6 juoksija
Kompassisarja Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Kaijalainen Katariina Soini Ohto Ala-Äijälä Teevi Kaijalainen Katariina Soini Ohto Ala-Äijälä Teevi
Kompassisarja Espoon Akilles 2 Espoon Akilles Korpivaara Alex Hoikkala Minka Hellqvist Aaro Korpivaara Alex Hoikkala Minka Hellqvist Aaro
Kompassisarja Espoon Suunta A Espoon Suunta Veikkola Eemil Kankaanpää Miina Laininen Juuso Veikkola Eemil Kankaanpää Miina Laininen Juuso
Kompassisarja Espoon Suunta B Espoon Suunta Jantunen Anni Jantunen Olli Veikkola Viljami Jantunen Anni Jantunen Olli Veikkola Viljami
Kompassisarja Espoon Suunta C Espoon Suunta Fey Erik Kinni Otto Hilasvuori Venla Fey Erik Kinni Otto Hilasvuori Venla
Kompassisarja Espoon Suunta D Espoon Suunta Hilo Kasper Holappa Janni Kauniskangas Sara Hilo Kasper Holappa Janni Kauniskangas Sara
Kompassisarja Espoon Suunta E Espoon Suunta Kankaanpää Mikki Veikkola Juhani Niemi Minka Kankaanpää Mikki Veikkola Juhani Niemi Minka
Kompassisarja Espoon Suunta F Espoon Suunta Martomaa Eero Kupiainen Sylvi Farkas Niklas Martomaa Eero Kupiainen Sylvi Farkas Niklas
Kompassisarja Espoon Suunta G Espoon Suunta Lillandt Erik Teuri Linus Martomaa Lilja Lillandt Erik Teuri Linus Martomaa Lilja
Kompassisarja Espoon Suunta H Espoon Suunta Eskola Inka Lehtonen Lydia Fey Mark Eskola Inka Lehtonen Lydia Fey Mark
Kompassisarja Espoon Suunta I Espoon Suunta Kulikova Maria Lillandt Sofia Kauniskangas Lauri Kulikova Maria Lillandt Sofia Kauniskangas Lauri
Kompassisarja Espoon Suunta J Espoon Suunta Lantela Liina Tommila Linda Kinni Aaro Lantela Liina Tommila Linda Kinni Aaro
Kompassisarja Espoon Suunta K Espoon Suunta Juvaste Samuel Lehtonen Linnea Lillandt Anton Juvaste Samuel Lehtonen Linnea Lillandt Anton
Kompassisarja Espoon Suunta L Espoon Suunta Pirilä Petrus Jaatinen Sini Hiisilä Emma Pirilä Petrus Jaatinen Sini Hiisilä Emma
Kompassisarja Espoon Suunta M Espoon Suunta Laininen Noora Koskinen Otso Koistinen Tuomas Laininen Noora Koskinen Otso Koistinen Tuomas
Kompassisarja Espoon Suunta N Espoon Suunta Rintanen Kasper Talasniemi Saimi Piirainen Roosa Rintanen Kasper Talasniemi Saimi Piirainen Roosa
Kompassisarja Espoon Suunta O Espoon Suunta Karelo Linnea Kaján Eelis Koikkalainen Onni Karelo Linnea Kaján Eelis Koikkalainen Onni
Kompassisarja Helsingin Suunnistajat 1 1 Helsingin Suunnistajat Roschier Eemil Mattila Verneri Sauso Edith Roschier Eemil Mattila Verneri Sauso Edith
Kompassisarja Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Hälikkä Milja Hälikkä Milja
Kompassisarja Helsingin Suunnistajat 3 Helsingin Suunnistajat Tuominen Pyry Saarinen Urho Siivola Ilona Tuominen Pyry Saarinen Urho Siivola Ilona
Kompassisarja Helsingin Suunnistajat 4 Helsingin Suunnistajat Lehtinen Lotta Laitinen Oiva Haara Saara Lehtinen Lotta Laitinen Oiva Haara Saara
Kompassisarja Helsingin Suunnistajat 5 Helsingin Suunnistajat Järvensivu Arttu Helanen Katariina Sainio Emma Järvensivu Arttu Helanen Katariina Sainio Emma
Kompassisarja Helsingin Suunnistajat 6 Helsingin Suunnistajat
Kompassisarja Helsingin Suunnistajat 7 Helsingin Suunnistajat
Kompassisarja Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Pellikka Väinö Sormunen Stella Ekqvist Otto Pellikka Väinö Sormunen Stella Ekqvist Otto
Kompassisarja Hiidenkiertäjät 2 Hiidenkiertäjät Lahtinen Venla Pietilänaho Elias Åkerman Oskar Lahtinen Venla Pietilänaho Elias Åkerman Oskar
Kompassisarja Hiidenkiertäjät 3 Hiidenkiertäjät Husu Aleksi Pietilänaho Ellan Nikkinen Lotta Husu Aleksi Pietilänaho Ellan Nikkinen Lotta
Kompassisarja Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Kantelinen Vili Salomäki Oskari Damskägg Hilda Kantelinen Vili Salomäki Oskari Damskägg Hilda
Kompassisarja Hyvinkään Rasti 2 Hyvinkään Rasti Toivanen Aaron Ahola Miska Kantelinen Mona Toivanen Aaron Ahola Miska Kantelinen Mona
Kompassisarja Hyvinkään Rasti 3 Hyvinkään Rasti Jokinen Joel Damskägg Oiva Rantanen Alisa Jokinen Joel Damskägg Oiva Rantanen Alisa
Kompassisarja Hyvinkään Rasti 4 Hyvinkään Rasti Ahola Miko Rantanen Eelis Letto Saana Ahola Miko Rantanen Eelis Letto Saana
Kompassisarja Karjaan Ura 1 Karjaan Ura Kinnari Vilho Kinnari Lilja Laukkanen Pihla Kinnari Vilho Kinnari Lilja Laukkanen Pihla
Kompassisarja Lynx 1 Lynx Närvä Kaapo Ihrcke Emma Vilhunen Otso Närvä Kaapo Ihrcke Emma Vilhunen Otso
Kompassisarja Lynx 2 Lynx Miettinen Tuuli Vilhunen Sisu Sundberg Valtteri Miettinen Tuuli Vilhunen Sisu Sundberg Valtteri
Kompassisarja Lynx 3 Lynx Packalen Jonas Vilhunen Ahto Ojapalo Olivia Packalen Jonas Vilhunen Ahto Ojapalo Olivia
Kompassisarja Lynx 4 Lynx Tuominen Pietari Ojapalo Odessia Åström Filip Tuominen Pietari Ojapalo Odessia Åström Filip
Kompassisarja Lynx 5 Lynx Forsman Aaron Forsström Antonia Norrman Meeri Forsman Aaron Forsström Antonia Norrman Meeri
Kompassisarja Lynx 6 Lynx Leskinen Eino Sundberg Kaisla Forsström Victoria Leskinen Eino Sundberg Kaisla Forsström Victoria
Kompassisarja Lynx 7 Lynx Heinonen Lauri Heikkinen Hilma Leskinen Elsa Heinonen Lauri Heikkinen Hilma Leskinen Elsa
Kompassisarja Lynx 8 8 Lynx Heikkinen Matilda Christensen Frida Virtanen Leo Heikkinen Matilda Christensen Frida Virtanen Leo
Kompassisarja Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Wirsching Lukas Saranen Samuel Vehmasto Milla Wirsching Lukas Saranen Samuel Vehmasto Milla
Kompassisarja Pihkaniskat 2 Pihkaniskat Väänänen Lauri Tervo Kiira Rintamäki Santtu Väänänen Lauri Tervo Kiira Rintamäki Santtu
Kompassisarja Pihkaniskat 3 Pihkaniskat Hallman Anni Tervo Joonas Ollila Veera Hallman Anni Tervo Joonas Ollila Veera
Kompassisarja Pihkaniskat 4 Pihkaniskat Anana John Vehmasto Anni Mehtälä Ellen Anana John Vehmasto Anni Mehtälä Ellen
Kompassisarja Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Väkiparta Simo Kiilo Katariina Loukkalahti Antti Väkiparta Simo Kiilo Katariina Loukkalahti Antti
Kompassisarja Rasti-Jyry 1 Rasti-Jyry Taponen Eemeli Routsi Rafael Taponen Alisa Taponen Eemeli Routsi Rafael Taponen Alisa
Kompassisarja Rasti-Jyry 2 Rasti-Jyry Koskivuori Paavo Seitajoki Oskar Eronen Kerttu Koskivuori Paavo Seitajoki Oskar Eronen Kerttu
Kompassisarja Rasti-Jyry 3 Rasti-Jyry Suoniemi Roope Taponen Venla Rantoja Heli Suoniemi Roope Taponen Venla Rantoja Heli
Kompassisarja Rasti-Vihti 1 Rasti-Vihti Marjoniemi Jesse Seppälä Antti Muranen Else Marjoniemi Jesse Seppälä Antti Muranen Else
Kompassisarja Rasti-Vihti 2 Rasti-Vihti Ilomäki Tomi Seppälä Heikki Joensuu Ella Ilomäki Tomi Seppälä Heikki Joensuu Ella
Kompassisarja Rasti-Vihti 3 Rasti-Vihti Ristiniitty Raiku Laine Helka Sorvari Aleksi Ristiniitty Raiku Laine Helka Sorvari Aleksi
Kompassisarja Rastihaukat 1 Rastihaukat Pekkanen Nuppu-Sofia Kauppinen Havu Wiklund Alma Pekkanen Nuppu-Sofia Kauppinen Havu Wiklund Alma
Kompassisarja Rastihaukat 2 Rastihaukat Niinivaara Samuel Laurinmäki Emma Niemelä Kaiku Niinivaara Samuel Laurinmäki Emma Niemelä Kaiku
Kompassisarja Rastihaukat 3 Rastihaukat Kyröläinen Tuomas Wiklund Anton Tompuri Vaula Kyröläinen Tuomas Wiklund Anton Tompuri Vaula
Kompassisarja Rastihaukat 4 Rastihaukat von Matt Olga Saarnio Eemil Knuutila Heikki von Matt Olga Saarnio Eemil Knuutila Heikki
Kompassisarja SK Uusi 1 SK Uusi Kirves Antti Repo Toivo Kirves Kaisa Kirves Antti Repo Toivo Kirves Kaisa
Kompassisarja SK Uusi 2 SK Uusi Anttila Kiira Liukkala Urho Väänänen Jesse Anttila Kiira Liukkala Urho Väänänen Jesse
Kompassisarja SK Uusi 3 SK Uusi Koivisto Luukas Liukkala Sulo Anttila Mira Koivisto Luukas Liukkala Sulo Anttila Mira

csv-tiedostoon