FIN GB SWE
IRMA inloggning
Tävlingskalender
År Region Gren Tävling
* = Tävlingens banläggare för barn är tränad för barn banor
Dag Namn på tävlingsdag Föreningar Tävl.nummer Gren Funktioner
28.04.2020 Etelä-Karjalan Nuorten Rasticup (Inställd) SK Vuoksi 24969 O
01.05.2020 Vappurastit (Inställd) Tuusulan Voima-Veikot 24807 O
02.05.2020 Raikas 110 v (Inställd) Asikkalan Raikas 24801 O
03.05.2020 Tuplasprintti (siirtotoivelistalla) Rasti-Jussit 24596 O
03.05.2020 Kimitoöns vårtävling / Kemiönsaaren kevätkisa (Inställd) Kimito SF 24932 O
03.05.2020 Hennarastit (Inställd) Rastivarsat 24964 O
09.05.2020 48. Uudenmaan Rastipäivät ja nuorten EM- ja MM-näyttökilpailu (Inställd) Rajamäen Rykmentti 24636 O
09.05.2020 Keurusrastit ja AM-keskimatka Keuruun Kisailijat 24652 O
09.05.2020 Karhurastit 2020 (Inställd) Rastikarhut 24658 O
09.05.2020 Kärppäjahti 2020 (Inställd) Kokkolan Suunnistajat 24666 O
09.05.2020 Kiuruvesi-rastit (Inställd) Kiuruveden Urheilijat 24705 O
09.05.2020 *Pudasjärvi-sprintti aamupäivä (Inställd) Pudasjärven Urheilijat 24792 O
09.05.2020 *Pudasjärvi-sprintti iltapäivä (Inställd) Pudasjärven Urheilijat 24793 O
10.05.2020 48. Uudenmaan Rastipäivät (Inställd) Rajamäen Rykmentti 24637 O
10.05.2020 Nuorten EM-/MM-näyttökilpailu, maastotesti (Inställd) Suomen Suunnistusliitto 24984 O
13.05.2020 E-P: AM-Partio Rasti-Kurikka 24956 O
16.05.2020 Suunnistavan Uudenmaan avoin Am-keskimatka (Inställd) Karkki-Rasti 24622 O
16.05.2020 Varsinais-Suomen avoin Am-keskimatka (Inställd) Vakka-Rasti 24624 O
16.05.2020 IK Kronans nationella (Inställd) IK Kronan 24802 O
16.05.2020 Eukkorastit (Inställd) SK Vuoksi 24821 O
16.05.2020 Tervaruukkirastit (Inställd) Savon Suunta 24844 O
17.05.2020 Hollola-rastit 2020 ja Päijät-Hämeen AM-keskimatka (Inställd) Hollolan Urheilijat -46 24588 O
17.05.2020 Vehkalahden Veikkojen kevätkansalliset (Inställd) Vehkalahden Veikot 24639 O
17.05.2020 Avoin KP:n AM-keskimatka (Inställd) Ylivieskan Kuula 24919 O
17.05.2020 EP AM Keskimatka Jalasjärven Jalas 24965 O
21.05.2020 Prisma-rastit (Inställd) Hiidenkiertäjät 24593 O
21.05.2020 Vasaman kansallinen (Inställd) Suonenjoen Vasama 24656 O
21.05.2020 Avoin Kainuun AM-sprintti (Inställd) Kajaanin Suunnistajat 24902 O
21.05.2020 Avoin Kainuun AM-partio (Inställd) Kajaanin Suunnistajat 24903 O
21.05.2020 KPO-viesti (Inställd) RasTiimi 24958 O
24.05.2020 Puuhamaan Rastit (Inställd) Hämeenlinnan Suunnistajat 24803 O
24.05.2020 Siilin Rastin kansalliset. (Inställd) Siilin Rasti 24962 O
31.05.2020 Luumäki-rastit (Inställd) Luumäen Rasti 24571 O
31.05.2020 Kelterin viesti (Inställd) Iisu 24931 O
31.05.2020 Kainuun Am keskimatka (Inställd) Rasti-Hyry 24952 O
31.05.2020 HakaSprint ja avoin Hämeen AM-sprintti (Inställd) Valkeakosken Haka 24955 O
02.06.2020 Etelä-karjalan nuorten rasticup 1.päivä SK Vuoksi 25057 O Anmäl dig
03.06.2020 Etelä-karjalan nuorten rasticup 2.päivä SK Vuoksi 25058 O Anmäl dig
06.06.2020 Tornionlaakson Rastipäivät, 1. päivä (Inställd) Pellon Ponsi 24572 O
06.06.2020 Helsinki O-Games (Inställd) Helsingin Suunnistajat 24585 O
06.06.2020 Rajarastit, 1. päivä (Inställd) Joutsenon Kullervo 24597 O
06.06.2020 Jaken 50-vuotisrastit Itä-Päijänteen Rasti 24888 O
07.06.2020 Tornionlaakson Rastipäivät, 2. päivä (Inställd) Pellon Ponsi 24573 O
07.06.2020 Helsinki O-Games (Inställd) Helsingin Suunnistajat 24586 O
07.06.2020 Rajarastit, 2 päivä (Inställd) Joutsenon Kullervo 24598 O
07.06.2020 Minkens Nationella IF Minken 24635 O Anmäl dig
14.06.2020 PySu kansalliset Espoo (SM-esikisa), sprintti, aamupäivä Espoon Suunta 24897 CO Anmäl dig
14.06.2020 PySu kansalliset Espoo (SM-esikisa, AM-pyöräsuunnistus), keskimatka, iltapäivä Espoon Suunta 24898 CO Anmäl dig
18.06.2020 Kukkosuunnistus (Inställd) Laitilan Jyske 24681 O
20.06.2020 SM-sprintti Tampereen Pyrintö 24845 CO
21.06.2020 SM-pitkä matka Tampereen Pyrintö 24846 CO
24.06.2020 Decens iltapika (Inställd) Suunta-Sepot 24742 O
26.06.2020 Sisä-Suomen rastipäivät Rasti E4 24699 O
27.06.2020 Karjaa -rastit, aamupäivä (H/D55 ja vanhemmat) Karjaan Ura 24590 O Anmäl dig
27.06.2020 Jämi Pyöräsuunnistus, sprintti, aamupäivä Ikaalisten Nouseva-Voima 24646 CO Anmäl dig
27.06.2020 Sisä-Suomen rastipäivät Rasti E4 24700 O
27.06.2020 Jämi Pyöräsuunnistus, keskimatka, iltapäivä Ikaalisten Nouseva-Voima 24758 CO Anmäl dig
27.06.2020 *Öppen DM-medeldistans/Avoin ÖID-keskimatka Solf IK 24901 O
27.06.2020 Karjaa -rastit, iltapäivä (H/D50 ja nuoremmat) Karjaan Ura 25087 O Anmäl dig
28.06.2020 Jämi Pyöräsuunnistus, pitkä matka Ikaalisten Nouseva-Voima 24759 CO Anmäl dig
01.07.2020 Ankkurirastit Angelniemen Ankkuri 25093 O
05.07.2020 Kesälaitumen Rastit (Inställd) Punkalaitumen Kunto 24533 O
11.07.2020 Virkiän kesäkansallinen 1. päivä Lapuan Virkiä 24848 O
11.07.2020 TRaVilO lauantai Rasti-Vihti 24906 PO
12.07.2020 Virkiän kesäkansallinen 2. päivä Lapuan Virkiä 24645 O
12.07.2020 TRaVilO sunnuntai Rasti-Vihti 24907 PO
15.07.2020 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffenpv1 (Inställd) IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
24619 O
16.07.2020 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv2 (Inställd) IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
24620 O
17.07.2020 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv. 3 (Inställd) IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
24621 O
17.07.2020 Lahden sprinttiviesti - Viestiliiga 5/9 Lahden Suunnistajat-37 24816 O
18.07.2020 43. Lahti-Suunnistus Lahden Suunnistajat-37 24601 O
18.07.2020 Kvarken Rastit IF Femman
Vaasan Suunnistajat
25084 O
19.07.2020 43. Lahti-Suunnistus Lahden Suunnistajat-37 24602 O
19.07.2020 Jynkänvuori Challenge Kuopion Suunnistajat 25061 O
21.07.2020 Palovuoren 1. keskari (Inställd) Järviseudun Rasti 24876 O
22.07.2020 Palovuoren 2. keskari (Inställd) Järviseudun Rasti 24877 O
24.07.2020 Tampere Suunnistus sprintti Koovee 24482 O
25.07.2020 Tampere Suunnistus Koovee 24483 O
25.07.2020 IK Falkens nationella IK Falken 24837 O
25.07.2020 Tarun 100-vuotisjuhlakilpailu Oulaisten Taru 24889 O
25.07.2020 Pielisrastit Nurmeksen Sepot 24920 O
26.07.2020 Tampere Suunnistus Koovee 24484 O
26.07.2020 Pööskallion pitkä Kaustisen Pohjan-Veikot 24894 O
26.07.2020 Pielisrastit Nurmeksen Sepot 24921 O
01.08.2020 Rinkelirastit Lappeen Riento 24610 O
01.08.2020 Rinkelirastit Lappeen Riento 24611 O
01.08.2020 Pihkarastit (Inställd) Pihkaniskat 24638 O
01.08.2020 Powerpark -sprintti Lapuan Virkiä 24644 O
01.08.2020 Pyöräsuunnistuksen SM-keskimatka (Inställd) Paimion Rasti 24648 CO
01.08.2020 Suomen Tunturisuunnistus 2020 (Inställd) Ylläksen Rasti 24744 O
01.08.2020 Karhurastit Sallan Karhut 24790 O
01.08.2020 ÖIDM Långdistans, nationell OK Botnia 24841 O
02.08.2020 Jyry-Rastit Rasti-Jyry 24631 O
02.08.2020 Pyöräsuunnistuksen SM-viesti (Inställd) Paimion Rasti 24649 CO
02.08.2020 Suomen Tunturisuunnistus 2020 (Inställd) Ylläksen Rasti 24746 O
02.08.2020 Karhurastit Sallan Karhut 24791 O
02.08.2020 KuUS-tuplasprintti aamupäivä + Kaakon AM Kuusankosken Urheiluseura 24827 O
02.08.2020 KuUS-tuplasprintti iltapäivä Kuusankosken Urheiluseura 24828 O
02.08.2020 Kannus-Rastit Kannuksen Ura 24853 O
02.08.2020 Keski-Suomen AOK henkilökohtainen Saarijärven Pullistus 24950 O
03.08.2020 Keski-Suomen AM-pysu Saarijärven Pullistus 24949 CO
04.08.2020 Keski-Suomen AOK-viesti Saarijärven Pullistus 24951 O
04.08.2020 EP:n AM-Sprint Kauhajoen Karhu 24971 O
04.08.2020 XXIII Junnukisa (Inställd) Rasti-Nokia 24993 O
06.08.2020 E-P:n AM-oravapolku Rastiketut 24967 O
07.08.2020 FSOM sprint (Inställd) IF Åland 24884 O
07.08.2020 EPSU AM tarkkuussuunnistuskilpailu ja viralliset harjoitukset Vähänkyrön Viesti 24948 PO
08.08.2020 SM tarkkuussuunnistus ja WRE Suunta-Sepot 24474 PO
08.08.2020 Varsinais-Suomen Rastipäivät Suomusjärven Sisu 24714 O
08.08.2020 *FSOM långdistans (Inställd) IF Åland 24885 O
08.08.2020 Avoin KP:n AM-pitkämatka Himangan Urheilijat 24918 O
08.08.2020 Avoin AM-sprintti Ylikiimingin Nuijamiehet 24977 O
09.08.2020 SM Tempo ja WRE Suunta-Sepot 24475 PO
09.08.2020 Varsinais-Suomen Rastipäivät Suomusjärven Sisu 24715 O
09.08.2020 Pohjantähti-rastit, aamupäivä ja Pohjois-Pohjanmaan AM-keskimatka SK Pohjantähti 24766 O
09.08.2020 Pohjantähti-rastit, iltapäivä SK Pohjantähti 24767 O
09.08.2020 *FSOM stafett (Inställd) IF Åland 24886 O
09.08.2020 Avoin KP:n AM-viesti Himangan Urheilijat 24917 O
09.08.2020 ÖIDM-Stafett / EP AM - Viesti IF Femman 25085 O
11.08.2020 Hämeen Oravapolkuviesti Kyrös-Rasti 24963 O
12.08.2020 Prisma iltapika Hiidenkiertäjät 25010 O
14.08.2020 Lapin AM-sprintti (avoin) Alatornion Pirkat 24893 O
15.08.2020 Nuorten Jukola Navi 23060 O
15.08.2020 TuplaSprintti Aamupäivä Tuusulan Voima-Veikot 24808 O
15.08.2020 TuplaSprintti Iltapäivä Tuusulan Voima-Veikot 24809 O
15.08.2020 Lapin AM-pitkä (avoin) Alatornion Pirkat 24892 O
16.08.2020 Husqvarna-kisa IF Sibbo-Vargarna 24640 O
16.08.2020 Medilaser-viesti, Viestiliiga 6/9 Anttolan Urheilijat 24810 O
16.08.2020 Medilaser-keskimatka Anttolan Urheilijat 24811 O
16.08.2020 INOV-8-liigan finaali Navi 24867 O
16.08.2020 Kultainen kompassi-cupin finaali Navi 24868 O
21.08.2020 Grano Games ja WRE Tampereen Pyrintö 24659 O
22.08.2020 Hämeen AM-pitkä Valkeakosken Haka 24605 O
22.08.2020 Avoin Uudenmaan AM-pitkä Lynx 24692 O
22.08.2020 Avoin Savo-Karjalan Am-pitkä Sonkajärven Pahka 24812 O
22.08.2020 Avoin AM-pitkä, Keski-Suomi Vihtavuoren Pamaus 24833 O
22.08.2020 Eukkorastit SK Vuoksi 24938 O
22.08.2020 E-P:n AM-pitkä Rastiketut 24968 O
22.08.2020 Avoin Pohjois-Pohjanmaan AM-pitkä Vaalan Karhu 24986 O
22.08.2020 Avoin Satakunnan AM-pitkä Köyliön Lallit 25046 O
23.08.2020 Hämeen AM-viesti Valkeakosken Haka 24606 O
23.08.2020 Avoin Uudenmaan AM-viesti Lynx 24693 O
23.08.2020 Kokkola-Gamlakarleby 400-sprint ja avoin KP:n ja ÖID:n AM, aamupäivä Gamlakarleby IF
Kokkolan Suunnistajat
24703 O
23.08.2020 Kokkola-Gamlakarleby 400-sprint, iltapäivä Gamlakarleby IF
Kokkolan Suunnistajat
24704 O
23.08.2020 Savo-Karjalan am-viesti Sonkajärven Pahka 24813 O
23.08.2020 Avoin AM-viesti, Keski-Suomi Vihtavuoren Pamaus 24834 O
23.08.2020 Eukkorastit Avoin Kaakon AM Viesti SK Vuoksi 24939 O
23.08.2020 Avoin Pohjois-Pohjanmaan AM-viesti Vaalan Karhu 24987 O
23.08.2020 Avoin Satakunnan AM-viesti Köyliön Lallit 25047 O
25.08.2020 Auranmaan keskimatka Rasti 88 24550 O Anmäl dig
28.08.2020 KLL suunnistusmestaruuskilpailu, henkilökohtainen Vehkalahden Veikot 24934 O
29.08.2020 eGames 2020 1. päivä Espoon Suunta 24697 O
29.08.2020 Klaaniviesti, Viestiliiga 7/9 Lappeen Riento 24814 O
29.08.2020 KLL suunnistusmestaruuskilpailu, viesti Vehkalahden Veikot 24935 O
30.08.2020 SM-keskimatka ja WRE Suunta Jyväskylä 23781 O Anmäl dig
30.08.2020 Jyvässprintti Suunta Jyväskylä 24582 O
30.08.2020 eGames 2020 2. päivä Espoon Suunta 24698 O
04.09.2020 Kronans ÖIDM natt IK Kronan 24832 O
04.09.2020 Am-Yö suunnistus Rasti-Jussit 24953 O
04.09.2020 AM-yö Rasti-Lukko 24978 O
05.09.2020 Särkänniemi-suunnistus Koovee 24481 O Anmäl dig
05.09.2020 Espoon tuplasprintti, aamupäivä Espoon Akilles 24579 O
05.09.2020 Espoon tuplasprintti, iltapäivä Espoon Akilles 24580 O
05.09.2020 Rakas-rastit ja Kaakon AM-keskimatka Raja-Karjalan Suunnistajat 24634 O
05.09.2020 Savo-Karjalan am-keskimatka, avoin Säyneisen Salpa 24825 O
05.09.2020 Savo-Karjalan am-yösuunnistus, avoin Säyneisen Salpa 24826 O
05.09.2020 Pohjantähti tuplasprintti, aamupäivä SK Pohjantähti 24915 O
05.09.2020 Pohjantähti tuplasprintti, iltapäivä SK Pohjantähti 24922 O
05.09.2020 EP AM pitkämatka Vaasan Suunnistajat 24927 CO Anmäl dig
06.09.2020 AM-keskimatka ja HOK Rasti-Nokia 24570 O
06.09.2020 IX Kansallinen Sikasuunnistus Raisu Lumous 24905 O
06.09.2020 EP AM sprintti Vaasan Suunnistajat 24928 CO Anmäl dig
06.09.2020 *KevätS Tuplakeskimatka 2020, aamupäivä Kouvolan Suunnistajat 25059 O Anmäl dig
06.09.2020 *KevätS Tuplakeskimatka 2020, iltapäivä Kouvolan Suunnistajat 25060 O Anmäl dig
09.09.2020 AM sprintti Hyvinkään Rasti 24701 O
10.09.2020 Veteraanien MM-kilpailut, pakollinen akkreditointi Lahden Taimi
SOC Asikkala
24731 CO Anmäl dig
10.09.2020 EM, yhteislähtö ja nuorten EM, keskimatka Lahden Taimi
SOC Asikkala
24735 CO
10.09.2020 Veteraanien MM-kilpailut, WMMTBOC, yhteislähtö Lahden Taimi
SOC Asikkala
24854 CO Anmäl dig
11.09.2020 Veteraanien MM-kilpailut, WMMTBOC, sprintti Lahden Taimi
SOC Asikkala
24732 CO Anmäl dig
11.09.2020 EM ja nuorten EM, sprintti Lahden Taimi
SOC Asikkala
24736 CO
12.09.2020 SM-pitkä matka, karsinta, WRE Kankaanpään Suunnistajat
Siikaisten Sisu
23644 O
12.09.2020 Veteraanien MM-kilpailut, WMMTBOC, keskimatka Lahden Taimi
SOC Asikkala
24733 CO Anmäl dig
12.09.2020 EM, sekaviesti ja nuorten EM, viesti Lahden Taimi
SOC Asikkala
24737 CO
13.09.2020 SM-pitkä matka, finaali, WRE Kankaanpään Suunnistajat
Siikaisten Sisu
23646 O
13.09.2020 Veteraanien MM-kilpailut, WMMTBOC, pitkämatka Lahden Taimi
SOC Asikkala
24734 CO Anmäl dig
13.09.2020 HongKong triplasprint Rasti-Vihti 24930 O
13.09.2020 Nuorten EM, pitkä matka Lahden Taimi
SOC Asikkala
25088 CO
16.09.2020 AM Yö Häme Hämeenlinnan Suunnistajat 24966 O
16.09.2020 AM-yö Kaakko Inkeroisten Terho 25005 O
16.09.2020 Helsinki O-Games sprintti Helsingin Suunnistajat 25053 O
19.09.2020 SM-sprintti ja WRE Angelniemen Ankkuri 23800 O
20.09.2020 SM-viesti, Viestiliiga 8/9 Rasti 88 23609 O
20.09.2020 Avoin AM-museosprintti Ilomantsin Urheilijat 24936 O
20.09.2020 Avoin AM-korsupartio Ilomantsin Urheilijat 24937 O
25.09.2020 SM-yösuunnistus, H21 karsinta Kalevan Rasti 23794 O
26.09.2020 SM-yösuunnistus, finaali Kalevan Rasti 24000 O
26.09.2020 Kansallinen keskimatka - Kyrös-Rastin 40-v. juhlakilpailu Kyrös-Rasti 24641 O
27.09.2020 Mikonpäivän Sprinttisuunnistus Tampereen Pyrintö 24662 O
27.09.2020 GIF:s 70:de 2-mila, ÖIDM & KPM Gamlakarleby IF 24839 O
03.10.2020 Nuorisoviesti Turun Suunnistajat 24617 O
03.10.2020 ST24-suunnistus, Nakkilan Wisan 100 v. juhlakilpailu Nakkilan Wisa 24970 O
04.10.2020 XXXV Oravatonni ja Kokkensin 50-vuotisrastit Mynämäen Suunnistajat -52 24755 O
04.10.2020 Viestiliiga finaali Mynämäen Suunnistajat -52 24914 O
17.10.2020 SM-erikoispitkä Oriveden Ponnistus 23875 O
17.10.2020 FinTrailO, TempO, WRE Turun Metsänkävijät 24829 PO Anmäl dig
17.10.2020 FinTrailO, PreO-sprint Turun Metsänkävijät 24830 PO Anmäl dig
17.10.2020 VALTARASTIT, Vallan Suunnan 70 v. juhlakilpailu Vallan Suunta 24873 O Anmäl dig
18.10.2020 FinTrailO, PreO, WRE Turun Metsänkävijät 24831 PO Anmäl dig
24.10.2020 Halikko Viesti Angelniemen Ankkuri 24835 O
25.10.2020 Jämi Suunnistusmaraton Ikaalisten Nouseva-Voima 24647 O
25.10.2020 Kapina-TempO Mäntsälän Urheilijat 24940 PO
25.10.2020 Kapina-PreO Mäntsälän Urheilijat 24941 PO
30.10.2020 Koekisa Suomen Suunnistusliitto2 24997 O
07.11.2020 Ikaalisten Kylpylän yöviesti, Viestiliiga Ikaalisten Nouseva-Voima 24618 O
30.01.2021 SM-keskimatka Kangasniemen Kalske 24991 SO
31.01.2021 SM-viesti Kangasniemen Kalske 24992 SO
20.02.2021 SM-sprintti (ajankohta vahvistamatta) Kouvolan Suunnistajat 24615 SO
21.02.2021 SM-parisprinttiviesti (ajankohta vahvistamatta) Kouvolan Suunnistajat 24616 SO
09.04.2021 Am-sprinttiviesti Rasti-Jyry 25028 O
24.04.2021 FinnSpring Angelniemen Ankkuri 25045 O
25.04.2021 FinnSpring-viesti Angelniemen Ankkuri 24432 O
15.05.2021 SM-pyöräsuunnistus sprintti (ajankohta vahvistamatta) Espoon Suunta 24899 CO
16.05.2021 SM-pyöräsuunnistus pitkä (ajankohta vahvistamatta) Espoon Suunta 24900 CO
06.06.2021 SM-keskimatka (ajankohta vahvistamatta) Turun Suunnistajat 23789 O
19.06.2021 Napapiiri-Jukola, Venlojen viesti, Viestiliiga 4/9 Ounasvaaran Hiihtoseura 22044 O
20.06.2021 Napapiiri-Jukola, Jukolan viesti, Viestiliiga 4/9 Ounasvaaran Hiihtoseura 22043 O
04.07.2021 Kainuun Rastiviikko 1. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24667 O Anmäl dig
06.07.2021 Kainuun Rastiviikko 2. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24668 O Anmäl dig
08.07.2021 Kainuun Rastiviikko 3. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24669 O Anmäl dig
09.07.2021 Kainuun Rastiviikko 4. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24670 O Anmäl dig
11.07.2021 Fin5 2020, 1. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24709 O Anmäl dig
11.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 1. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24764 O Anmäl dig
12.07.2021 Fin5 2020, 2. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24710 O Anmäl dig
12.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 2. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24869 O Anmäl dig
14.07.2021 Fin5 2020, 3. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24711 O Anmäl dig
14.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 3. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24870 O Anmäl dig
15.07.2021 Fin5 2020, 4. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24712 O Anmäl dig
15.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 4. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24871 O Anmäl dig
16.07.2021 Fin5 2020, 5. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24713 O Anmäl dig
16.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 5. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24872 O Anmäl dig
06.08.2021 FSOM sprint IF Åland 25068 O
07.08.2021 FSOM långdistans IF Åland 25069 O
08.08.2021 FSOM stafett IF Åland 25070 O
14.08.2021 Kaakon am-pitkä Kouvolan Suunnistajat 25075 O
15.08.2021 Kaakon am-viesti Kouvolan Suunnistajat 25076 O
21.08.2021 Nuorten Jukola Valkeakosken Haka 24108 O
04.09.2021 SM-pitkä matka, karsinta (ajankohta vahvistamatta) Rasti E4
Saarijärven Pullistus
23761 O
05.09.2021 SM-pitkä matka, finaali (ajankohta vahvistamatta) Rasti E4
Saarijärven Pullistus
24002 O
11.09.2021 SM-viesti (ajankohta vahvistamatta) Navi 23816 O
12.09.2021 SM-sprintti (ajankohta vahvistamatta) Juvan Urheilijat 23821 O
01.10.2021 SM-yösuunnistus, H21 karsinta (ajankohta vahvistamatta) Vehkalahden Veikot 24001 O
02.10.2021 SM-yösuunnistus, finaali (ajankohta vahvistamatta) Vehkalahden Veikot 23850 O
16.10.2021 SM-erikoispitkä (ajankohta vahvistamatta) Tampereen Pyrintö 23873 O
23.04.2022 FinnSpring Keravan Urheilijat 24424 O
24.04.2022 FinnSpring viesti Keravan Urheilijat 24425 O
29.05.2022 SM-sprintti (ajankohta vahvistamatta) Suunta Jyväskylä 24768 O
18.06.2022 Lukkari-Jukola, Venlojen viesti Liedon Parma
Mynämäen Suunnistajat -52
22032 O
19.06.2022 Lukkari-Jukola, Jukolan viesti Liedon Parma
Mynämäen Suunnistajat -52
22033 O
20.08.2022 Nuorten Jukola Kymin Suunnistajat
Vehkalahden Veikot
24117 O
03.09.2022 SM-pitkä matka, karsinta (ajankohta vahvistamatta) Luumäen Rasti
Ylämaan Pyrkijät
24539 O
04.09.2022 SM-pitkä matka, finaali (ajankohta vahvistamatta) Luumäen Rasti
Ylämaan Pyrkijät
24540 O
17.09.2022 SM-keskimatka (ajankohta vahvistamatta) Hyvinkään Rasti 24786 O
18.09.2022 SM-viesti (ajankohta vahvistamatta) Hämeenlinnan Suunnistajat 24781 O
23.09.2022 SM-yö, karsinta H21 (ajankohta vahvistamatta) Anttolan Urheilijat 24770 O
24.09.2022 SM-yö, finaali (ajankohta vahvistamatta) Anttolan Urheilijat 24771 O
15.10.2022 SM-erikoispitkä matka (ajankohta vahvistamatta) Jämsän Retki-Veikot 24727 O
27.05.2023 SM-keskimatka (ajankohta vahvistamatta) Vaasan Suunnistajat 24757 O
17.06.2023 Porvoo Borgå Jukola OK Trian 23947 O
19.08.2023 Nuorten Jukola Hyvinkään Rasti 24116 O
02.09.2023 SM-pitkä matka, karsinta (ajankohta vahvistamatta) Kalevan Rasti 24603 O
03.09.2023 SM-pitkä matka, finaali (ajankohta vahvistamatta) Kalevan Rasti 24604 O
16.09.2023 SM-sprintti (ajankohta vahvistamatta) Lahden Suunnistajat-37 24763 O
17.09.2023 SM-viesti (ajankohta vahvistamatta) Hollolan Urheilijat -46 24762 O
29.09.2023 SM-yö, H21 karsinta, (ajankohta vahvistamatta) Lappeen Riento 24783 O
29.09.2023 SM-yös, finaali (ajankohta vahvistamatta) Lappeen Riento 24784 O
15.10.2023 SM-erikoispitkä matka (ajankohta vahvistamatta) Kouvolan Suunnistajat 24761 O
22.06.2024 Lakia-Jukola Kauhavan Wisa
Lapuan Virkiä
23952 O