FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Kilpailukalenteri
Vuosi Alue Laji Kilpailu
* = Lasten ratamestari on käynyt Lasten ja nuorten ratojen laatiminen –koulutuksen
Päivä Kilpailupäivän nimi Seurat Kilp. numero Laji Toiminnot
26.01.2019 Avoin Pohjois-Pohjanmaan am-hisu sprintti Iisu 24437 HS Tulokset
26.01.2019 Avoin Pohjois-Pohjanmaan am-hisu parisprintti Iisu 24438 HS
02.02.2019 Hauskin Hisu 1 pv ja Päijät-Hämeen AM-keskimatka Hauhon Sisu 24129 HS Tulokset
02.02.2019 Avoin Keski-Pohjanmaan AM sprintti Vetelin Urheilijat 24439 HS Tulokset
02.02.2019 Avoin Keski-Pohjanmaan AM-parisprintti Vetelin Urheilijat 24443 HS
03.02.2019 Hauskin Hisu 2pv ja Hämeen, Päijät-Hämeen ja Uudenmaan AM-pitkä Hauhon Sisu 24130 HS Tulokset
03.02.2019 Hiihtosuunnistuksen AM-sprint, EP ja ÖID Suunta Jurva 24429 HS Tulokset
03.02.2019 Hiihtosuunnistuksen AM-parisprint, EP Suunta Jurva 24430 HS
09.02.2019 18. Veikko Hakulisen hiihtorastit Valkeakosken Haka 24255 HS Tulokset
09.02.2019 Avoin FSOM ja K-P;n AM-keskimatka IK Falken 24416 HS Tulokset
09.02.2019 Lapin AM-sprintti (avoin) Suunta 2000 24446 HS Tulokset
09.02.2019 Lapin AM-parisprintti (Avoin) Suunta 2000 24447 HS
10.02.2019 18. Veikko Hakulisen hiihtorastit ja Hämeen AM-keskimatka Valkeakosken Haka 24256 HS Tulokset
10.02.2019 Avoin FSOM, sprintti IK Falken 24417 HS Tulokset
16.02.2019 SM-keskimatka (viralliset SM-tulokset) Lappeen Riento 23913 HS Tulokset
16.02.2019 WRE-osakilpailu tulokset (H21 ja D21) ja sarjat H11, H13, D11 ja D13, keskimatka Lappeen Riento 24510 HS Tulokset
17.02.2019 SM-viesti Lappeen Riento 23914 HS
23.02.2019 SM-sprintti, karsinta Iisalmen Visa 23560 HS
23.02.2019 SM-sprintti, finaali Iisalmen Visa 23561 HS
23.02.2019 Epäviralliset tulokset SM-sprintti, finaali, D21 Iisalmen Visa 24515 S
24.02.2019 SM-sprinttiviesti Iisalmen Visa 23562 HS
02.03.2019 Alun talvirastit 1.päivä Alajärven Ankkurit 24136 HS Ilmoittaudu
02.03.2019 Kansallinen ja Päijät-Hämeen AM, sprintti Rastivarsat 24489 HS Ilmoittaudu
02.03.2019 Kansallinen, keskimatka Rastivarsat 24491 HS Ilmoittaudu
03.03.2019 Alun talvirastit 2.päivä Alajärven Ankkurit 24137 HS Ilmoittaudu
08.03.2019 Lapin Lumirastit sprintti Pellon Ponsi 24074 HS Ilmoittaudu
09.03.2019 SM-pitkämatka Pellon Ponsi 24075 HS Ilmoittaudu
10.03.2019 Lapin Lumirastit keskimatka Pellon Ponsi 24076 HS Ilmoittaudu
16.03.2019 Avoin Pohjois-Pohjanmaan am-hisu-pitkämatka Iisu 24410 HS Ilmoittaudu
17.03.2019 Kansallinen hiihtosuunnistus ja avoin Pohjois-Pohjanmaan am-hisu, keskimatka Iisu 24411 HS Ilmoittaudu
30.03.2019 Billnäsin keskimatka Karjaan Ura 24222 S Ilmoittaudu
05.04.2019 Stadiviesti (kuntosuunnistus) Rasti-Jyry 24514 S
06.04.2019 Stadisprintti, aamupäivä Rasti-Jyry 24292 S Ilmoittaudu
06.04.2019 Stadisprintti, iltapäivä Rasti-Jyry 24452 S Ilmoittaudu
07.04.2019 Falken sprint I IK Falken 24375 S
07.04.2019 Falken sprint II IK Falken 24376 S
07.04.2019 Helsinki City O (kuntosuunnistus) Rasti-Jyry 24453 S Ilmoittaudu
12.04.2019 Kevätyön Viesti, Viestiliiga 1/7 Turun Suunnistajat 24275 S
13.04.2019 Karhurastit 2019 Rastikarhut 24329 S Ilmoittaudu
14.04.2019 Ankkurirastit Angelniemen Ankkuri 24287 S
19.04.2019 XIX Saaristorastit - Skärgårdsträffen Pargas IF 24301 S
20.04.2019 FinnSpring ja WRE-osakilpailu Paimion Rasti 23784 S
21.04.2019 FinnSpring Viesti, Viestiliiga 2/7 Paimion Rasti 23785 S
27.04.2019 Kevätkansalliset Kalajoen Junkkarit 24405 S
28.04.2019 Tuplasprintti Rasti-Jussit 24389 S
01.05.2019 Vappurastit 2019 Tuusulan Voima-Veikot 24314 S
01.05.2019 Vehkalahden Veikkojen kevätkansalliset Vehkalahden Veikot 24321 S
04.05.2019 Virkiän kevätkansallinen Lapuan Virkiä 24247 S
04.05.2019 Rakas-rastit (pitkä) Raja-Karjalan Suunnistajat 24259 S
04.05.2019 47. Uudenmaan Rastipäivät Rajamäen Rykmentti 24316 S
04.05.2019 FinTrailO, TempO, WRE-osakilpailu Mäntsälän Urheilijat 24350 TS
04.05.2019 FinTrailO, PreO 1, WRE-osakilpailu Mäntsälän Urheilijat 24351 TS
04.05.2019 Kevätkukkarastit Rasti E4 24414 S
04.05.2019 Lapin am-sprintti (avoin) Suunta 2000 24448 S
04.05.2019 Lapin am-parisprintti (avoin) Suunta 2000 24449 S
05.05.2019 Virkiän kevätkansallinen Lapuan Virkiä 24248 S
05.05.2019 47. Uudenmaan Rastipäivät Rajamäen Rykmentti 24317 S
05.05.2019 FinTrailO, WRE-osakilpailu Koovee 24342 TS
05.05.2019 Eräpirkat Mäntän Seudun Eräpirkat 24415 S
06.05.2019 Varsinais-Suomen avoin Am-keskimatka Liedon Parma 24356 S
07.05.2019 Päijät-Hämeen Avoin AM-keskimatka Päijät-Rasti 24441 S
08.05.2019 Uusimaa AM-sprinttiviesti Espoon Suunta 24480 S
11.05.2019 IK Kronans nationella och ÖIDM medeldistans IK Kronan 24237 S
11.05.2019 Rastijahti Rasti 88 24257 S
11.05.2019 Pohjantähti-rastit 1.pv SK Pohjantähti 24302 S
11.05.2019 Keskimatkan aluemestaruus ja nuorten EM- ja MM-näyttökilpailu Hyvinkään Rasti 24306 S
11.05.2019 Hakan keskimatka Valkeakosken Haka 24311 S
11.05.2019 Keljonkankaan keskimatka Suunta Jyväskylä 24348 S
12.05.2019 AM-keskimatka Inkeroisten Terho 24267 S
12.05.2019 Pohjantähti-rastit 2.pv SK Pohjantähti 24303 S
12.05.2019 Nuorten EM-/MM-näyttökilpailu, maastotesti Suomen Suunnistusliitto 24513 S
18.05.2019 Pyöräsuunnistuksen SM-viesti Rasti-Jussit 23835 PS
18.05.2019 Kevätsuunnistus pitkämatka Kouvolan Suunnistajat 24268 S
18.05.2019 Särkänniemi-suunnistus Koovee 24341 S
18.05.2019 Nuorten EM- ja MM-, sekä aikuisten MC-sprinttinäyttökilpailu, WRE-osakilpailu Rasti-Lukko 24393 S
19.05.2019 SM-sprinttiviesti Rasti-Lukko 23787 S
19.05.2019 Pyöräsuunnistuksen SM-keskimatka Rasti-Jussit 23833 PS
19.05.2019 kevätsuunnistus keskimatka Kouvolan Suunnistajat 24269 S
19.05.2019 Hissin kansallinen pitkä matka 2019 Hämeenlinnan Suunnistajat 24318 S
21.05.2019 Avoin AM-keskimatka Rastikarhut 24328 S
22.05.2019 EP:n AM-Partio Kauhajoen Karhu 24466 S
24.05.2019 Grano Games Tampereen Pyrintö 24212 S
25.05.2019 AM-erikoispitkä Rasti 88 24142 S
25.05.2019 Grano Games Tampereen Pyrintö 24214 S
25.05.2019 Karkki-Rastit 2019 Karkki-Rasti 24264 S
25.05.2019 Kansallinen, keskimatka Anttolan Urheilijat 24290 S
25.05.2019 Kelterin viesti Iisu 24293 S
25.05.2019 Kankaanpää-pyöräsuunnistus Kankaanpään Suunnistajat 24407 PS
25.05.2019 Anttola-viesti, Viestiliiga 3/7 Anttolan Urheilijat 24476 S
26.05.2019 Grano Games Tampereen Pyrintö 24213 S
26.05.2019 Hollolarastit 2019 Hollolan Urheilijat -46 24280 S
26.05.2019 Avoin kansallinen Pohjois-Suomen mestaruuspitkämatka Iisu 24294 S
26.05.2019 AM keskimatka Ylistaron Kilpa-Veljet 24313 S
26.05.2019 Am-sprintti Kuhmon Peurat 24464 S
26.05.2019 Am-partio Kuhmon Peurat 24465 S
26.05.2019 Kansallinen, pitkä matka Anttolan Urheilijat 24477 S
26.05.2019 RiSu:n TempO Riihimäen Suunnistajat 24492 TS
29.05.2019 E-P:n am-oravapolkukilpailu Kauhavan Wisa 24442 S
30.05.2019 Prisma-rastit ja WRE-osakilpailu Hiidenkiertäjät 24295 S
30.05.2019 Helasuunnistus Ikaalisten Nouseva-Voima 24319 S
30.05.2019 KPO-viesti OK Botnia 24372 S
30.05.2019 Kiuruvesi-Rastit Kiuruveden Urheilijat 24408 S
02.06.2019 Kansallinen pitkämatka, SM-esikisa Oriveden Ponnistus 24278 S
02.06.2019 Luumäki-rastit Luumäen Rasti 24288 S
02.06.2019 Kainuun AM-keskimatka Suomussalmen Rasti 24459 S
08.06.2019 Helsinki O-Games, 1 päivä Helsingin Suunnistajat 24281 S
08.06.2019 Orienteering World Cup Round 1, Middle distance Helsingin Suunnistajat 24283 S
08.06.2019 Tornionlaakson Rastipäivät, 1. pv Alatornion Pirkat 24344 S
08.06.2019 Kevyt Olo -rastit Iisalmen Visa 24391 S
08.06.2019 Kansallinen/ AM -keskimatka Nivalan Suunnistajat 24440 S
08.06.2019 JWOC 2019 näyttökilpailu, sprintti, Tanska Suomen Suunnistusliitto 24486 S Ilmoittaudu
09.06.2019 Helsinki O-Games, 2 päivä Helsingin Suunnistajat 24282 S
09.06.2019 Orienteering World Cup Round 1, Chase start Helsingin Suunnistajat 24284 S
09.06.2019 XXII Junnukisat Rasti-Nokia 24305 S
09.06.2019 Tornionlaakson Rastipäivät, 2. pv Alatornion Pirkat 24345 S
09.06.2019 JWOC 2019 näyttökilpailu, pitkä matka, Tanska Suomen Suunnistusliitto 24487 S Ilmoittaudu
09.06.2019 Keskimatka Siilinjärvi Siilin Rasti 24506 S
10.06.2019 JWOC 2019 näyttökilpailu, keskimatka, Tanska Suomen Suunnistusliitto 24488 S Ilmoittaudu
11.06.2019 Orienteering World Cup Round 1, Sprint Relay Helsingin Suunnistajat 24285 S
11.06.2019 AM-keskimatka ja HOK Epilän Esa 24354 S
15.06.2019 Kangasala-Jukola, Venlojen viesti, Viestiliiga 4/7 Kangasala SK 22047 S
16.06.2019 Kangasala-Jukola, Jukolan viesti, Viestiliiga 4/7 Kangasala SK 22573 S
18.06.2019 P-H Oravapolku Asikkalan Raikas 24460 S
20.06.2019 Kukkosuunnistus Laitilan Jyske 24343 S
21.06.2019 MM-katsastus ja WRE-osakilpailu, pitkä matka Kalevan Rasti 24312 S
21.06.2019 Pyöräsuunnistusjuhannus Tampereen Pyrintö 24469 PS
22.06.2019 Pyöräsuunnistusjuhannus Tampereen Pyrintö 24470 PS
23.06.2019 Keskimatkan MM-katsastus ja WRE-osakilpailu Suonenjoen Vasama 24304 S
23.06.2019 Pyöräsuunnistusjuhannus Tampereen Pyrintö 24471 PS
26.06.2019 Decens Iltapika Suunta-Sepot 24378 S
29.06.2019 SM-keskimatka Pudasjärven Urheilijat
Taivalkosken Kuohu
22920 S
29.06.2019 Karjaa -rastit Karjaan Ura 24240 S
29.06.2019 Pyöräsuunnistuksen MM-katsastus, Viro Suomen Suunnistusliitto 24511 PS
30.06.2019 Kainuun Rastiviikko 1. osakilpailu Sotkamon Jymy 24162 S Ilmoittaudu
30.06.2019 Kainuun Rastiviikko Avoimet sarjat/Open classes 30.6., 2.7., 4.7., 5.7. Sotkamon Jymy 24169 S Ilmoittaudu
30.06.2019 Kesälaitumen Rastit Punkalaitumen Kunto 24298 S
30.06.2019 Pyöräsuunnistuksen MM-katsastus, Viro Suomen Suunnistusliitto 24512 PS
02.07.2019 Kainuun Rastiviikko 2. osakilpailu Sotkamon Jymy 24163 S Ilmoittaudu
04.07.2019 Kainuun Rastiviikko 3. osakilpailu Sotkamon Jymy 24164 S Ilmoittaudu
05.07.2019 Kainuun Rastiviikko 4. osakilpailu Sotkamon Jymy 24165 S Ilmoittaudu
07.07.2019 Botnias Nationella OK Botnia 24426 S
14.07.2019 Fin5-suunnistusviikko 1.osakilpailu Kuopion Suunnistajat 24178 S Ilmoittaudu
14.07.2019 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet sarjat/Open classes 14.7./15.7./17.7./18.7./19.7.2019 Kuopion Suunnistajat 24199 S Ilmoittaudu
15.07.2019 Fin5-suunnistusviikko 2.osakilpailu Kuopion Suunnistajat 24179 S Ilmoittaudu
15.07.2019 PreO (Fin5 Kuopio-Tahko) Kuopion Suunnistajat 24454 TS Ilmoittaudu
16.07.2019 PreO (Fin5 Kuopio-Tahko) Kuopion Suunnistajat 24455 TS Ilmoittaudu
16.07.2019 TempO (Fin5 Kuopio-Tahko) Kuopion Suunnistajat 24456 TS Ilmoittaudu
17.07.2019 Fin5-suunnistusviikko 3.osakilpailu Kuopion Suunnistajat 24180 S Ilmoittaudu
17.07.2019 TempO (Fin5 Kuopio-Tahko) Kuopion Suunnistajat 24457 TS Ilmoittaudu
18.07.2019 Fin5-suunnistusviikko 4.osakilpailu Kuopion Suunnistajat 24181 S Ilmoittaudu
18.07.2019 PreO (Fin5 Kuopio-Tahko) Kuopion Suunnistajat 24458 TS Ilmoittaudu
19.07.2019 Fin5-suunnistusviikko 5.osakilpailu Kuopion Suunnistajat 24182 S Ilmoittaudu
21.07.2019 Peikkorastit Perttelin Peikot 24324 S
24.07.2019 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv. 1 IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
24369 S
24.07.2019 Koillismaan Rastipäivät Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24383 S
25.07.2019 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv. 2 IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
24370 S
25.07.2019 Koillismaan Rastipäivät Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24384 S
26.07.2019 42. Lahti-Suunnistus, sprintti Lahden Suunnistajat-37 24252 S
26.07.2019 Tampere-suunnistus sprintti Koovee 24338 S
26.07.2019 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv. 3 IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
24371 S
27.07.2019 Sisä-Suomen Rastipäivät Saarijärven Pullistus 24206 S
27.07.2019 42. Lahti-Suunnistus Lahden Suunnistajat-37 24253 S
27.07.2019 Tampere-suunnistus Koovee 24339 S
27.07.2019 Koillismaan Rastipäivät Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24385 S
28.07.2019 Sisä-Suomen Rastipäivät Saarijärven Pullistus 24207 S
28.07.2019 42. Lahti-Suunnistus Lahden Suunnistajat-37 24254 S
28.07.2019 Tampere-suunnistus Koovee 24340 S
28.07.2019 Koillismaan Rastipäivät Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24386 S
03.08.2019 Suomen Tunturisuunnistus 1 pv. Länsi-Rajan Rasti 24260 S
03.08.2019 Rinkelirastit 2109 Lappeen Riento 24322 S
04.08.2019 Suomen Tunturisuunnistus 2 pv. Länsi-Rajan Rasti 24261 S
04.08.2019 Rinkelirastit 2019 Lappeen Riento 24323 S
04.08.2019 Öppen ÖID-långdistans/Avoin ÖID-pitkämatka Solf IK 24390 S
09.08.2019 FSOM sprint OK Kristina 24433 S
10.08.2019 V-S:n AM pitkä matka Paimion Rasti 24119 S
10.08.2019 Aluemestaruus, pitkä matka Karjaan Ura 24238 S
10.08.2019 Kaakon AM-pitkämatka Luumäen Rasti 24296 S
10.08.2019 SM-Esikisa (pitkä) ja Satakunnan AM-pitkä Kankaanpään Suunnistajat
Siikaisten Sisu
24307 S
10.08.2019 Pohjois-Pohjanmaan AM keskimatka Haukiputaan Heitto 24332 S
10.08.2019 Savo-Karjalan am-pitkä Nurmeksen Sepot 24403 S
10.08.2019 FSOM långdistans Närpes OK 24450 S
10.08.2019 Lapin AM pitkä Ounasvaaran Hiihtoseura 24462 S
11.08.2019 V-S:n AM-viesti Paimion Rasti 24120 S
11.08.2019 Aluemestaruus Karjaan Ura 24239 S
11.08.2019 Kaakon AM-viesti Luumäen Rasti 24297 S
11.08.2019 Satakunnan AM-viesti Kankaanpään Suunnistajat
Siikaisten Sisu
24308 S
11.08.2019 Pohjois-Pohjanmaan AM viesti Haukiputaan Heitto 24333 S
11.08.2019 Savo-Karjalan am-viesti Nurmeksen Sepot 24404 S
11.08.2019 FSOM stafett Närpes OK 24451 S
11.08.2019 Lapin maakunta- ja minimaakuntaviesti Ounasvaaran Hiihtoseura 24463 S
14.08.2019 Evijärvi Sprintti Kortesjärven Järvi-Veikot 24508 S
17.08.2019 AM-pitkä Kyrös-Rasti 24188 S
17.08.2019 Kärppäjahti 2019 Kokkolan Suunnistajat 24406 S
17.08.2019 SaKa 90v juhlakilpailu Sallan Karhut 24422 S
17.08.2019 SM-sprintti esikisa ja VS:n aluemestaruussprintti Angelniemen Ankkuri 24467 S
18.08.2019 AM-viesti Kyrös-Rasti 24189 S
18.08.2019 TuplaSprintti 2019 Tuusulan Voima-Veikot 24315 S
18.08.2019 SaKa 90v juhlakilpailu Sallan Karhut 24423 S
18.08.2019 Kainuun AM-pitkä Kajaanin Suunnistajat 24427 S
21.08.2019 Uudenmaan AM-Sprintti Espoon Suunta 24277 S
24.08.2019 Nuorten Jukola Turun Suunnistajat 23120 S
25.08.2019 Husqvarna-kisa IF Sibbo-Vargarna 24334 S
31.08.2019 SM-tarkkuussuunnistus Muuramen Rasti 24112 TS
31.08.2019 SM-pyöräsuunnistus sprintti Rasti-Vihti 24154 PS
31.08.2019 eGames 2019 1. päivä Espoon Akilles
Espoon Suunta
24235 S
31.08.2019 Jyvässprintti Suunta Jyväskylä 24349 S
31.08.2019 KuUS tuplakeskimatka aamupäivä Kuusankosken Urheiluseura 24420 S
31.08.2019 KuUS tuplakeskimatka iltapäivä Kuusankosken Urheiluseura 24421 S
01.09.2019 SM-tarkkuussuunnistus Muuramen Rasti 24113 TS
01.09.2019 SM-pyöräsuunnistus pitkä matka Rasti-Vihti 24155 PS
01.09.2019 eGames 2019 2.päivä Espoon Akilles
Espoon Suunta
24236 S
01.09.2019 Tykkimäki tuplasprintti 1 Kouvolan Suunnistajat 24270 S
01.09.2019 Tykkimäki tuplasprintti 2 Kouvolan Suunnistajat 24271 S
07.09.2019 SM-pitkä matka ja WRE-osakilpailu, karsinta Fiskarin Urheilijat -47
Hiidenkiertäjät
OK Raseborg
24039 S
08.09.2019 SM-pitkä matka ja WRE-osakilpailu, finaali Fiskarin Urheilijat -47
Hiidenkiertäjät
OK Raseborg
22865 S
13.09.2019 Avoin Uudenmaan Am-yö Lynx 24274 S
13.09.2019 Avoin E-P:n ja ÖID:n Am-Yö Rasti-Kurikka 24409 S
13.09.2019 Avoin Kainuun AM-yö Sotkamon Jymy 24428 S
13.09.2019 Avoin alue yö Vakka-Rasti 24490 S
13.09.2019 Avoin Päijät-Häme AM-yö Itä-Hämeen Rasti 24493 S
14.09.2019 XXIV Mikonpäivän sprinttisuunnistus Tampereen Pyrintö 24398 S
14.09.2019 Kultainen kompassi -cup leiri Tampereen Pyrintö 24399 S
14.09.2019 Savo-Karjalan am-keskimatka Kalevan Rasti 24516 S
14.09.2019 Savo-Karjalan am-yö Kalevan Rasti 24517 S
15.09.2019 Kultainen kompassi -cup finaali Tampereen Pyrintö 24400 S
15.09.2019 Kultainen kompassi -cup kansallinen keskimatka Tampereen Pyrintö 24402 S
21.09.2019 SM-viesti, Viestiliiga 6/7 Liedon Parma
Mynämäen Suunnistajat -52
22791 S
22.09.2019 SM-sprintti ja WRE-osakilpailu Loimaan Jankko
Lounais-Hämeen Rasti
Punkalaitumen Kunto
22825 S
27.09.2019 SM-yö, H21-sarjan karsinta Jämsän Retki-Veikot 24040 S
28.09.2019 SM-yö, finaali Jämsän Retki-Veikot 22811 S
29.09.2019 GIF:s 2-mila ÖIDM & KP:n mestaruus Gamlakarleby IF 24436 S
05.10.2019 Nuorisoviesti Turun Suunnistajat 24276 S
06.10.2019 Oravatonni Mynämäen Suunnistajat -52 24381 S
06.10.2019 Avoin Etelä-Pohjanmaan AM-erikoispikkä Kortesjärven Järvi-Veikot 24509 S
20.10.2019 SM-erikoispitkä Pihkaniskat 22972 S
26.10.2019 Halikko Viesti Angelniemen Ankkuri 24299 S
26.10.2019 Lasten Halikko juoksu Angelniemen Ankkuri 24300 S
27.10.2019 Jämi Suunnistusmaraton Ikaalisten Nouseva-Voima 24320 S
22.02.2020 SM-sprint Kangasniemen Kalske 24472 HS
23.02.2020 SM-sprinttiviesti Kangasniemen Kalske 24473 HS
29.02.2020 SM-keskimatka Haapaveden Urheilijat
Nivalan Suunnistajat
Oulaisten Huima
24418 HS
01.03.2020 SM-viestit Haapaveden Urheilijat
Nivalan Suunnistajat
Oulaisten Huima
24419 HS
20.03.2020 Lapin Lumirastit sprintti Suunta 2000 24503 HS
21.03.2020 SM-pitkämatka Suunta 2000 24504 HS
22.03.2020 Lapin Lumirastit keskimatka Suunta 2000 24505 HS
25.04.2020 FinnSpring Angelniemen Ankkuri 24431 S
26.04.2020 FinnSpring-viesti Angelniemen Ankkuri 24432 S
23.05.2020 SM-keskimatka Suunta Jyväskylä 23781 S
13.06.2020 Venlojen viesti Ounasvaaran Hiihtoseura 22044 S
14.06.2020 Jukolan viesti Ounasvaaran Hiihtoseura 22043 S
15.08.2020 Nuorten Jukola Navi 23060 S
05.09.2020 SM-pitkä matka, karsinta Kankaanpään Suunnistajat
Siikaisten Sisu
23644 S
06.09.2020 SM-pitkä matka, finaali Kankaanpään Suunnistajat
Siikaisten Sisu
23646 S
19.09.2020 SM-viesti Rasti 88 23609 S
20.09.2020 SM-sprintti Angelniemen Ankkuri 23800 S
25.09.2020 SM-yösuunnistus, H21 karsinta Kalevan Rasti 23794 S
26.09.2020 SM-yösuunnistus, finaali Kalevan Rasti 24000 S
10.10.2020 SM-erikoispitkä Oriveden Ponnistus 23875 S
24.04.2021 FinnSpring Keravan Urheilijat 24424 S
25.04.2021 FinnSpring viesti Keravan Urheilijat 24425 S
29.05.2021 SM-keskimatka (ajankohta vahvistamatta) Turun Suunnistajat 23789 S
19.06.2021 Venlojen viesti Liedon Parma
Mynämäen Suunnistajat -52
22032 S
20.06.2021 Jukolan viesti Liedon Parma
Mynämäen Suunnistajat -52
22033 S
04.09.2021 SM-pitkä matka, karsinta (ajankohta vahvistamatta) Rasti E4
Saarijärven Pullistus
23761 S
05.09.2021 SM-pitkä matka, finaali (ajankohta vahvistamatta) Rasti E4
Saarijärven Pullistus
24002 S
11.09.2021 SM-viesti (ajankohta vahvistamatta) Navi 23816 S
12.09.2021 SM-sprintti (ajankohta vahvistamatta) Juvan Urheilijat 23821 S
24.09.2021 SM-yösuunnistus, H21 karsinta (ajankohta vahvistamatta) Vehkalahden Veikot 24001 S
25.09.2021 SM-yösuunnistus, finaali (ajankohta vahvistamatta) Vehkalahden Veikot 23850 S
16.10.2021 SM-erikoispitkä (ajankohta vahvistamatta) Tampereen Pyrintö 23873 S
18.06.2022 Jukolan viesti OK Trian 23947 S
17.06.2023 Jukolan viesti Kauhavan Wisa
Lapuan Virkiä
23952 S