FIN GB SWE
Login to IRMA
Competition
Year District Discipline Competition
* = The children’s course planner of competition is educated for children courses
Day Name of the day of competition Clubs Competition number Discipline Functions
07.06.2020 Tornionlaakson Rastipäivät, 2. päivä (Cancelled) Pellon Ponsi 24573 O
07.06.2020 Helsinki O-Games (Cancelled) Helsingin Suunnistajat 24586 O
07.06.2020 Rajarastit, 2 päivä (Cancelled) Joutsenon Kullervo 24598 O
07.06.2020 Minkens Nationella IF Minken 24635 O Results
07.06.2020 Julkujärven Junnukisa Tampereen Pyrintö 25102 O
10.06.2020 Tampereen Junnu Turnee I Koovee 25120 O
13.06.2020 Halla Games Mikkelin Neitvuorella Navi 25103 O Results
14.06.2020 PySu kansalliset Espoo (SM-esikisa), sprintti, aamupäivä Espoon Suunta 24897 MO Results
14.06.2020 PySu kansalliset Espoo (SM-esikisa, AM-pyöräsuunnistus), keskimatka, iltapäivä Espoon Suunta 24898 MO Results
14.06.2020 Halla Games Mikkelin Neitvuorella Navi 25104 O Results
14.06.2020 KyRan Junnukisa Kyrös-Rasti 25117 O
16.06.2020 Avoin AM Pyöräsuunnistus Himangan Urheilijat 25111 MO
17.06.2020 Tampereen Junnu Turnee II Koovee 25121 O
17.06.2020 Avoin ANRV Kaakko Kouvolan Suunnistajat 25129 O
18.06.2020 Kukkosuunnistus (Cancelled) Laitilan Jyske 24681 O
20.06.2020 SM-sprintti Tampereen Pyrintö 24845 MO Results
21.06.2020 SM-pitkä matka Tampereen Pyrintö 24846 MO Results
23.06.2020 TikuTakuGames Kangasala SK 25119 O
24.06.2020 Decens iltapika (Cancelled) Suunta-Sepot 24742 O
24.06.2020 Junior eGames (sarjat H/D 16, 18 ja 20), sprintti Espoon Suunta 25089 O Results
24.06.2020 eSprint (sarjat H/D 21, 40 ja 50) Espoon Suunta 25099 O Results
24.06.2020 Tampere Sprint Tour I Koovee 25123 O Results
26.06.2020 Sisä-Suomen rastipäivät Rasti E4 24699 O Results
27.06.2020 Karjaa -rastit, aamupäivä (H/D55 ja vanhemmat) Karjaan Ura 24590 O Results
27.06.2020 Jämi Pyöräsuunnistus, sprintti, aamupäivä Ikaalisten Nouseva-Voima 24646 MO Results
27.06.2020 Sisä-Suomen rastipäivät Rasti E4 24700 O Results
27.06.2020 Jämi Pyöräsuunnistus ja AM-kilpailu, keskimatka, iltapäivä Ikaalisten Nouseva-Voima 24758 MO Results
27.06.2020 *Öppen DM-medeldistans/Avoin ÖID-keskimatka Solf IK 24901 O Results
27.06.2020 Karjaa -rastit, iltapäivä (H/D50 ja nuoremmat) Karjaan Ura 25087 O Results
28.06.2020 Jämi Pyöräsuunnistus, pitkä matka Ikaalisten Nouseva-Voima 24759 MO Results
28.06.2020 Junior eGames (sarjat H/D 16, 18 ja 20), pitkä matka Espoon Suunta 25091 O Results
30.06.2020 Junior eGames (sarjat H/D 16, 18 ja 20), keskimatka Espoon Suunta 25092 O Results
01.07.2020 Ankkurirastit Angelniemen Ankkuri 25093 O Results
01.07.2020 Avoin AM-partio Kalajoen Junkkarit 25153 O
02.07.2020 E-P:n AM-Partio Rasti-Kurikka 24956 O
02.07.2020 Tampereen Junnu Turnee III Koovee 25122 O
04.07.2020 Keurusrastit ja AM-keskimatka Keuruun Kisailijat 24652 O Results
04.07.2020 Arboretum-rastit Kouvolan Elimäellä Kouvolan Suunnistajat 25107 O
04.07.2020 Lukkarin Polku -keskimatka Mynämäen Suunnistajat -52 25130 O Results
04.07.2020 Kajaanin Suunnistajien keskimatka Kajaanin Suunnistajat 25133 O Results
05.07.2020 Kesälaitumen Rastit (Cancelled) Punkalaitumen Kunto 24533 O
08.07.2020 Tampere Sprint Tour II Koovee 25124 O
11.07.2020 Virkiän kesäkansallinen 1. päivä (H/D10-20, 21) Lapuan Virkiä 24848 O Enter
11.07.2020 TRaVilO lauantai Rasti-Vihti 24906 TO Enter
11.07.2020 Virkiän kesäkansallinen 1. päivä (H/D35-) Lapuan Virkiä 25134 O Enter
11.07.2020 Oinasvaara Wild Kalevan Rasti 25142 O
11.07.2020 Lummukka Games Hankasalmen Hanka 25159 O Enter
12.07.2020 Vehkalahden Veikkojen kesäkansalliset Vehkalahden Veikot 24639 O Enter
12.07.2020 Virkiän kesäkansallinen 2. päivä (H/D10-20, 21) Lapuan Virkiä 24645 O Enter
12.07.2020 TRaVilO sunnuntai Rasti-Vihti 24907 TO Enter
12.07.2020 Virkiän kesäkansallinen 2. päivä (H/D35-) Lapuan Virkiä 25135 O Enter
12.07.2020 Forssa Junior Games Lounais-Hämeen Rasti 25154 O Enter
15.07.2020 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffenpv1 (Cancelled) IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
24619 O
15.07.2020 Tampere Sprint Tour III Koovee 25125 O Enter
16.07.2020 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv2 (Cancelled) IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
24620 O
17.07.2020 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv. 3 (Cancelled) IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
24621 O
18.07.2020 43. Lahti-Suunnistus, 1. päivä Lahden Suunnistajat-37 24601 O
18.07.2020 Kvarken Rastit, aamupäivä (H/D55 ja vanhemmat) IF Femman
Vaasan Suunnistajat
25084 O Enter
18.07.2020 Siilin Rasti pitkän matkan kansalliset Siilin Rasti 25098 O Enter
18.07.2020 Kvarken Rastit, iltapäivä (H/50 ja nuoremmat) IF Femman
Vaasan Suunnistajat
25113 O Enter
19.07.2020 Tuplasprintti, aamupäivä Rasti-Jussit 24596 O Enter
19.07.2020 43. Lahti-Suunnistus, 2. päivä (sarjat H/D21, H/D10RR-20) Lahden Suunnistajat-37 24602 O
19.07.2020 Jynkänvuori Challenge Kuopion Suunnistajat 25061 O Enter
19.07.2020 Tuplasprintti, iltapäivä Rasti-Jussit 25106 O Enter
19.07.2020 43. Lahti suunnistus 2. päivä (sarjat H/D40-80) Lahden Suunnistajat-37 25160 O Enter
21.07.2020 Palovuoren 1. keskari (Cancelled) Järviseudun Rasti 24876 O
22.07.2020 Palovuoren 2. keskari (Cancelled) Järviseudun Rasti 24877 O
24.07.2020 Tampere Suunnistus sprintti (Cancelled) Koovee 24482 O
24.07.2020 Avoin EP:n am-keskimatka Kauhavan Wisa 25155 O Enter
25.07.2020 Tampere Suunnistus aamupäivä (H/D55 ja vanhemmat) Koovee 24483 O Enter
25.07.2020 IK Falkens nationella IK Falken 24837 O Enter
25.07.2020 Tarun 100-vuotisjuhlakilpailu Oulaisten Taru 24889 O Enter
25.07.2020 Pielisrastit Nurmeksen Sepot 24920 O Enter
25.07.2020 Tampere Suunnistus iltapäivä (H/D50 ja nuoremmat) Koovee 25149 O Enter
26.07.2020 Tampere Suunnistus aamupäivä (H/D55 ja vanhemmat) Koovee 24484 O Enter
26.07.2020 Pööskallion pitkä Kaustisen Pohjan-Veikot 24894 O Enter
26.07.2020 Pielisrastit Nurmeksen Sepot 24921 O Enter
26.07.2020 Tampere Suunnistus iltapäivä (H/D50 ja nuoremmat) Koovee 25150 O Enter
29.07.2020 Markki-Sprintti Kortesjärven Järvi-Veikot 25008 O Enter
29.07.2020 Ekorrstigsfinal Närpes OK 25095 O
01.08.2020 Rinkelirastit Lappeen Riento 24610 O Enter
01.08.2020 Rinkelirastit Lappeen Riento 24611 O Enter
01.08.2020 Suunnistavan Uudenmaan avoin Am-keskimatka Karkki-Rasti 24622 O Enter
01.08.2020 Pihkarastit (Cancelled) Pihkaniskat 24638 O
01.08.2020 Powerpark -sprintti Lapuan Virkiä 24644 O
01.08.2020 Suomen Tunturisuunnistus 2020 (Cancelled) Ylläksen Rasti 24744 O
01.08.2020 Karhurastit Sallan Karhut 24790 O Enter
01.08.2020 ÖIDM Långdistans, nationell, avoin kansallinen pitkän matkan kilpailu OK Botnia 24841 O Enter
02.08.2020 Jyry-Rastit Rasti-Jyry 24631 O Enter
02.08.2020 Suomen Tunturisuunnistus 2020 (Cancelled) Ylläksen Rasti 24746 O
02.08.2020 Karhurastit Sallan Karhut 24791 O Enter
02.08.2020 KuUS-tuplasprintti aamupäivä + Kaakon AM Kuusankosken Urheiluseura 24827 O Enter
02.08.2020 KuUS-tuplasprintti iltapäivä Kuusankosken Urheiluseura 24828 O Enter
02.08.2020 Kannus-Rastit Kannuksen Ura 24853 O Enter
02.08.2020 Avoin Keski-Suomen AM-pyöräsuunnistus Saarijärven Pullistus 24949 MO Enter
02.08.2020 Keski-Suomen AOK henkilökohtainen Saarijärven Pullistus 24950 O Enter
02.08.2020 Hämeen Oravapolkuviesti Kyrös-Rasti 24963 O Enter the relay team Report the relay willingness
03.08.2020 Marli Kesäcup I Turun Suunnistajat 25164 O Enter
04.08.2020 Keski-Suomen AOK-viesti Saarijärven Pullistus 24951 O Enter the relay team Report the relay willingness
04.08.2020 EP:n avoin AM-Sprint Kauhajoen Karhu 24971 O Enter
04.08.2020 XXIII Junnukisa (Cancelled) Rasti-Nokia 24993 O
06.08.2020 E-P:n AM-oravapolku Rastiketut 24967 O
07.08.2020 FSOM sprint (Cancelled) IF Åland 24884 O
07.08.2020 EPSU AM tarkkuussuunnistuskilpailu ja viralliset harjoitukset Vähänkyrön Viesti 24948 TO
08.08.2020 SM tarkkuussuunnistus ja WRE Suunta-Sepot 24474 TO Enter
08.08.2020 Varsinais-Suomen Rastipäivät Suomusjärven Sisu 24714 O Enter
08.08.2020 *FSOM långdistans (Cancelled) IF Åland 24885 O
08.08.2020 Avoin KP:n AM-pitkämatka Himangan Urheilijat 24918 O Enter
08.08.2020 SM-pyöräsuunnistus, keskimatka Rajamäen Rykmentti 25096 MO Enter
08.08.2020 eNight nuorten yöviestikilpailu Espoon Suunta 25168 O Enter the relay team Report the relay willingness
09.08.2020 SM Tempo ja WRE Suunta-Sepot 24475 TO Enter
09.08.2020 Varsinais-Suomen Rastipäivät Suomusjärven Sisu 24715 O Enter
09.08.2020 Avoin Pohjois-Pohjanmaan AM-keskimatka SK Pohjantähti 24766 O Enter
09.08.2020 Klaaniviesti, Viestiliiga Lappeen Riento 24814 O Enter the relay team Report the relay willingness
09.08.2020 *FSOM stafett (Cancelled) IF Åland 24886 O
09.08.2020 Avoin KP:n AM-viesti Himangan Urheilijat 24917 O Enter the relay team Report the relay willingness
09.08.2020 ÖIDM-Stafett / EP AM - Viesti IF Femman 25085 O
09.08.2020 SM-pyöräsuunnistus, viesti Hyvinkään Rasti 25094 MO
10.08.2020 Kaakon Alueen NRC Luumäen Rasti 25097 O Enter
10.08.2020 Luumäen iltakeskari Luumäen Rasti 25128 O Enter
10.08.2020 Uudenmaan AOK Espoon Suunta 25161 O Enter
10.08.2020 Marli Kesäcup II Turun Suunnistajat 25165 O Enter
12.08.2020 E-P:n Oravapolkuviesti Laihian Luja 24998 O
12.08.2020 Prisma iltapika Hiidenkiertäjät 25010 O Enter
15.08.2020 Nuorten Jukola Navi 23060 O
15.08.2020 TuplaSprintti Aamupäivä Tuusulan Voima-Veikot 24808 O
15.08.2020 TuplaSprintti Iltapäivä Tuusulan Voima-Veikot 24809 O
15.08.2020 Lapin AM-pitkä (avoin) (Cancelled) Alatornion Pirkat 24892 O
15.08.2020 Lapin AM-sprintti (avoin) Alatornion Pirkat 24893 O Enter
16.08.2020 Husqvarna-kisa IF Sibbo-Vargarna 24640 O
16.08.2020 Medilaser-viesti, Viestiliiga Anttolan Urheilijat 24810 O Enter the relay team Report the relay willingness
16.08.2020 Medilaser-keskimatka Anttolan Urheilijat 24811 O Enter
16.08.2020 INOV-8-liigan finaali Navi 24867 O Enter
16.08.2020 Kultainen kompassi-cupin finaali Navi 24868 O Enter
19.08.2020 Etelä-Karjalan NRC Joutsenon Kullervo 25137 O Enter
21.08.2020 Grano Games ja WRE Tampereen Pyrintö 24659 O
22.08.2020 Hämeen ja Päijät-Hämeen AM-pitkä ja nuorten EM/MM-näyttökilpailu Valkeakosken Haka 24605 O
22.08.2020 Avoin Uudenmaan AM-pitkä Lynx 24692 O
22.08.2020 Avoin Savo-Karjalan ja Kainuun AM-pitkä Sonkajärven Pahka 24812 O
22.08.2020 Avoin AM-pitkä, Keski-Suomi Vihtavuoren Pamaus 24833 O Enter
22.08.2020 Eukkorastit SK Vuoksi 24938 O Enter
22.08.2020 E-P:n AM-pitkä Rastiketut 24968 O
22.08.2020 Keski-Pohjanmaan maakuntaviesti Nivalan Suunnistajat 24985 O
22.08.2020 Avoin Pohjois-Pohjanmaan AM-pitkä Vaalan Karhu 24986 O
22.08.2020 Avoin Satakunnan AM-pitkä Köyliön Lallit 25046 O
23.08.2020 Hämeen ja Päijät-Hämeen AM-viesti Valkeakosken Haka 24606 O
23.08.2020 Avoin Uudenmaan AM-viesti Lynx 24693 O
23.08.2020 Kokkola-Gamlakarleby 400-sprint ja avoin KP:n ja ÖID:n AM, aamupäivä Gamlakarleby IF
Kokkolan Suunnistajat
24703 O
23.08.2020 Kokkola-Gamlakarleby 400-sprint, iltapäivä Gamlakarleby IF
Kokkolan Suunnistajat
24704 O
23.08.2020 Savo-Karjalan am-viesti Sonkajärven Pahka 24813 O
23.08.2020 Avoin AM-viesti, Keski-Suomi Vihtavuoren Pamaus 24834 O Enter the relay team Report the relay willingness
23.08.2020 Eukkorastit Avoin Kaakon AM Viesti SK Vuoksi 24939 O Enter the relay team Report the relay willingness
23.08.2020 Avoin Pohjois-Pohjanmaan AM-viesti Vaalan Karhu 24987 O
23.08.2020 Avoin Satakunnan AM-viesti Köyliön Lallit 25047 O
23.08.2020 Nuorten EM/MM-näyttökilpailu Valkeakosken Haka 25148 O
24.08.2020 Marli Kesäcup III Turun Suunnistajat 25166 O Enter
25.08.2020 Auranmaan keskimatka Rasti 88 24550 O Enter
26.08.2020 Avoin Päijät-Hämeen AOK Rastivarsat 25141 O Enter
29.08.2020 SM-keskimatka ja WRE, karsinta Suunta Jyväskylä 23781 O Enter
29.08.2020 eGames 2020 1. päivä (Cancelled) Espoon Suunta 24697 O
30.08.2020 Jyvässprintti Suunta Jyväskylä 24582 O
30.08.2020 eGames 2020 2. päivä (Cancelled) Espoon Suunta 24698 O
30.08.2020 SM-keskimatka ja WRE, finaali (ilmoittautuminen kaikkiin sarjoihin karsinnan kautta) Suunta Jyväskylä 25174 O
31.08.2020 Nuorten aluekilpailu ja Marli Kesäcup IV Turun Suunnistajat 25167 O Enter
04.09.2020 Kronans ÖIDM natt IK Kronan 24832 O
04.09.2020 Am-Yö suunnistus Rasti-Jussit 24953 O
04.09.2020 AM-yö Rasti-Lukko 24978 O
05.09.2020 Särkänniemi-suunnistus Koovee 24481 O Enter
05.09.2020 Espoon tuplasprintti, aamupäivä Espoon Akilles 24579 O
05.09.2020 Espoon tuplasprintti, iltapäivä Espoon Akilles 24580 O
05.09.2020 Rakas-rastit ja Kaakon AM-keskimatka Raja-Karjalan Suunnistajat 24634 O
05.09.2020 Savo-Karjalan am-keskimatka, avoin Säyneisen Salpa 24825 O
05.09.2020 Savo-Karjalan am-yösuunnistus, avoin Säyneisen Salpa 24826 O
05.09.2020 Pohjantähti tuplasprintti, aamupäivä SK Pohjantähti 24915 O
05.09.2020 Pohjantähti tuplasprintti, iltapäivä SK Pohjantähti 24922 O
05.09.2020 EP AM pitkämatka Vaasan Suunnistajat 24927 MO Enter
06.09.2020 AM-keskimatka ja HOK Rasti-Nokia 24570 O
06.09.2020 Viking Line -Rastit Paimion Rasti 24627 O Enter
06.09.2020 Lahden sprinttiviesti - Viestiliiga Lahden Suunnistajat-37 24816 O
06.09.2020 IX Kansallinen Sikasuunnistus Raisu Lumous 24905 O
06.09.2020 EP AM sprintti Vaasan Suunnistajat 24928 MO Enter
06.09.2020 Avoin AM-sprintti Ylikiimingin Nuijamiehet 24977 O
06.09.2020 *KevätS Tuplakeskimatka 2020, aamupäivä Kouvolan Suunnistajat 25059 O Enter
06.09.2020 *KevätS Tuplakeskimatka 2020, iltapäivä Kouvolan Suunnistajat 25060 O Enter
06.09.2020 NÅID individuellt Akilles OK 25139 O
06.09.2020 NÅID stafett Akilles OK 25140 O
06.09.2020 Avoin KP:n AM-keskimatka Ylivieskan Kuula 25147 O Enter
09.09.2020 AM sprintti Hyvinkään Rasti 24701 O
10.09.2020 Veteraanien MM-kilpailut, pakollinen akkreditointi Lahden Taimi
SOC Asikkala
24731 MO Enter
10.09.2020 EM ja nuorten EM, yhteislähtö Lahden Taimi
SOC Asikkala
24735 MO
10.09.2020 Veteraanien MM-kilpailut, WMMTBOC, yhteislähtö Lahden Taimi
SOC Asikkala
24854 MO Enter
11.09.2020 Veteraanien MM-kilpailut, WMMTBOC, sprintti Lahden Taimi
SOC Asikkala
24732 MO Enter
11.09.2020 EM ja nuorten EM, sprintti Lahden Taimi
SOC Asikkala
24736 MO
12.09.2020 SM-pitkä matka, karsinta, WRE Kankaanpään Suunnistajat
Siikaisten Sisu
23644 O Enter
12.09.2020 Veteraanien MM-kilpailut, WMMTBOC, keskimatka Lahden Taimi
SOC Asikkala
24733 MO Enter
12.09.2020 EM, sekaviesti ja nuorten EM, viesti Lahden Taimi
SOC Asikkala
24737 MO
13.09.2020 SM-pitkä matka, finaali, WRE (ilmoittautuminen kaikkiin sarjoihin karsinnan kautta) Kankaanpään Suunnistajat
Siikaisten Sisu
23646 O
13.09.2020 Veteraanien MM-kilpailut, WMMTBOC, pitkämatka Lahden Taimi
SOC Asikkala
24734 MO Enter
13.09.2020 HongKong triplasprint Rasti-Vihti 24930 O
13.09.2020 Nuorten EM, pitkä matka Lahden Taimi
SOC Asikkala
25088 MO
16.09.2020 AM Yö Häme Hämeenlinnan Suunnistajat 24966 O
16.09.2020 AM-yö Kaakko Inkeroisten Terho 25005 O
16.09.2020 Helsinki O-Games sprintti Helsingin Suunnistajat 25053 O
19.09.2020 SM-sprintti ja WRE Angelniemen Ankkuri 23800 O
20.09.2020 SM-viesti, Viestiliiga Rasti 88 23609 O Enter the relay team Report the relay willingness
20.09.2020 Avoin AM-museosprintti Ilomantsin Urheilijat 24936 O
20.09.2020 Avoin AM-korsupartio Ilomantsin Urheilijat 24937 O
25.09.2020 SM-yösuunnistus, H21 karsinta Kalevan Rasti 23794 O
25.09.2020 Seikkailujen Yö 2020 Kangasala SK 25163 O
26.09.2020 SM-yösuunnistus, finaali Kalevan Rasti 24000 O
26.09.2020 Kansallinen keskimatka - Kyrös-Rastin 40-v. juhlakilpailu Kyrös-Rasti 24641 O
27.09.2020 Mikonpäivän Sprinttisuunnistus Tampereen Pyrintö 24662 O
27.09.2020 GIF:s 70:de 2-mila, ÖIDM & KPM Gamlakarleby IF 24839 O
03.10.2020 Nuorisoviesti Turun Suunnistajat 24617 O
03.10.2020 ST24-suunnistus, Nakkilan Wisan 100 v. juhlakilpailu Nakkilan Wisa 24970 O
03.10.2020 EP:n am erikoispitkä Teuvan Rivakka 25062 O
04.10.2020 XXXV Oravatonni ja Kokkensin 50-vuotisrastit Mynämäen Suunnistajat -52 24755 O
04.10.2020 Viestiliiga finaali Mynämäen Suunnistajat -52 24914 O
10.10.2020 Ikaalisten Kylpylän yöviesti, Viestiliiga Ikaalisten Nouseva-Voima 24618 O
17.10.2020 SM-erikoispitkä Oriveden Ponnistus 23875 O
17.10.2020 FinTrailO, TempO, WRE Turun Metsänkävijät 24829 TO Enter
17.10.2020 FinTrailO, PreO-sprint Turun Metsänkävijät 24830 TO Enter
17.10.2020 VALTARASTIT, Vallan Suunnan 70 v. juhlakilpailu Vallan Suunta 24873 O Enter
18.10.2020 FinTrailO, PreO, WRE Turun Metsänkävijät 24831 TO Enter
24.10.2020 Halikko Viesti Angelniemen Ankkuri 24835 O
25.10.2020 Jämi Suunnistusmaraton Ikaalisten Nouseva-Voima 24647 O
25.10.2020 Kapina-TempO Mäntsälän Urheilijat 24940 TO
25.10.2020 Kapina-PreO Mäntsälän Urheilijat 24941 TO
30.10.2020 Koekisa Suomen Suunnistusliitto2 24997 O
02.01.2021 Keski-Tampereen Sprinttiviikko: sisäsuunnistus Tampereen Pyrintö 25112 O
23.01.2021 Pahkan hisut Sonkajärven Pahka 24995 SO
23.01.2021 Hauskin Hisu 1pv ja Hämeen AM-keskimatka Hauhon Sisu 25014 SO
24.01.2021 Pahkan hisut Sonkajärven Pahka 24996 SO
24.01.2021 Hauskin Hisu 2pv ja Hämeen AM-pitkä matka Hauhon Sisu 25015 SO
30.01.2021 SM-keskimatka Kangasniemen Kalske 24991 SO
31.01.2021 SM-viesti Kangasniemen Kalske 24992 SO
06.02.2021 Luumäki-hisu Luumäen Rasti 25002 SO
07.02.2021 Luumäki-hisu Luumäen Rasti 25003 SO
13.02.2021 19. Veikko Hakulisen hiihtorastit, sprintti, aamupäivä Valkeakosken Haka 25078 SO
13.02.2021 19. Veikko Hakulisen hiihtorastit ja Hämeen AM-sprintti, iltapäivä Valkeakosken Haka 25079 SO
14.02.2021 19. Veikko Hakulisen hiihtorastit, keskimatka Valkeakosken Haka 25080 SO
20.02.2021 SM-sprintti Kouvolan Suunnistajat 24615 SO
21.02.2021 SM-parisprinttiviesti Kouvolan Suunnistajat 24616 SO
19.03.2021 World Cup and SnowCastle Ski-o Suunta 2000 25081 SO
20.03.2021 World Cup and SnowCastle Ski-o Suunta 2000 25082 SO
21.03.2021 World Cup and SnowCastle Ski-o Suunta 2000 25083 SO
27.03.2021 Billnäsin keskimatka Karjaan Ura 25024 O
28.03.2021 Vårsprint/Kevätsprintti, del/osa 1 OK Raseborg 25030 O
28.03.2021 Vårsprint/Kevätsprintti, del/osa 2 OK Raseborg 25031 O
09.04.2021 Am-sprinttiviesti Rasti-Jyry 25028 O
09.04.2021 Kevätyön viesti Turun Suunnistajat 25036 O
10.04.2021 Stadisprintti, aamupäivä Rasti-Jyry 25026 O
10.04.2021 Stadisprintti, iltapäivä Rasti-Jyry 25027 O
17.04.2021 Viking Line -Rastit Paimion Rasti 25032 O
18.04.2021 XX Saaristorastit - Skärgårdsträffen Pargas IF 25019 O
24.04.2021 FinnSpring Angelniemen Ankkuri 25045 O
25.04.2021 FinnSpring-viesti Angelniemen Ankkuri 24432 O
01.05.2021 Vappurastit 2021 Tuusulan Voima-Veikot 25065 O
02.05.2021 Hennarastit Rastivarsat 25029 O
08.05.2021 48. Uudenmaan Rastipäivät Rajamäen Rykmentti 25020 O
08.05.2021 Auranmaan keskimatka Rasti 88 25051 O
08.05.2021 KevätSuunnistus Kouvolan Suunnistajat 25072 O
09.05.2021 48. Uudenmaan Rastipäivät Rajamäen Rykmentti 25021 O
09.05.2021 Karhurastit 2021 Rastikarhut 25050 O
09.05.2021 KevätSuunnistus Kouvolan Suunnistajat 25073 O
13.05.2021 Kiuruvesi-rastit Kiuruveden Urheilijat 24999 O
13.05.2021 Prisma-rastit Hiidenkiertäjät 25009 O
13.05.2021 Helasuunnistus Ikaalisten Nouseva-Voima 25055 O
15.05.2021 SM-pyöräsuunnistus sprintti (ajankohta vahvistamatta) Espoon Suunta 24899 MO
15.05.2021 IK Kronans nationella IK Kronan 24994 O
15.05.2021 Hissin kevät kansallinen Hämeenlinnan Suunnistajat 25138 O
15.05.2021 Vasaman kansallinen keskimatka Suonenjoen Vasama 25162 O
16.05.2021 SM-pyöräsuunnistus pitkä (ajankohta vahvistamatta) Espoon Suunta 24900 MO
16.05.2021 Hollola-rastit Hollolan Urheilijat -46 24989 O
16.05.2021 Vehkalahden Veikkojen kevätkansalliset ja Kaakon keskimatkan AM Vehkalahden Veikot 25052 O
22.05.2021 Karkkirastit 2021 Karkki-Rasti 25086 O
22.05.2021 Haukkavuoren keskimatka Suunta Jyväskylä 25126 O
22.05.2021 Varsinais-Suomen avoin Am-keskimatka Vakka-Rasti 25171 O
29.05.2021 54. Sisä-Suomen Rastipäivät Saarijärven Pullistus 25006 O
30.05.2021 54. Sisä-Suomen rastipäivät Saarijärven Pullistus 25007 O
06.06.2021 SM-keskimatka Turun Suunnistajat 23789 O
06.06.2021 Luumäki-rastit Luumäen Rasti 25004 O
12.06.2021 Tornionlaakson Rastipäivät, 1. päivä Pellon Ponsi 25000 O
12.06.2021 Brahes nationella IF Brahe 25011 O
12.06.2021 Helsinki O-Games Helsingin Suunnistajat 25041 O
13.06.2021 Tornionlaakson Rastipäivät, 2. päivä Pellon Ponsi 25001 O
13.06.2021 Helsinki O-Games Helsingin Suunnistajat 25042 O
15.06.2021 Wanaja-sprint Hämeenlinnan Tarmo 25151 O
19.06.2021 Napapiiri-Jukola, Venlojen viesti, Viestiliiga Ounasvaaran Hiihtoseura 22044 O
20.06.2021 Napapiiri-Jukola, Jukolan viesti, Viestiliiga Ounasvaaran Hiihtoseura 22043 O
03.07.2021 Karjaa- rastit Karjaan Ura 25025 O
03.07.2021 Kesälaitumen Rastit Punkalaitumen Kunto 25035 O
04.07.2021 Kainuun Rastiviikko 1. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24667 O Enter
06.07.2021 Kainuun Rastiviikko 2. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24668 O Enter
08.07.2021 Kainuun Rastiviikko 3. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24669 O Enter
09.07.2021 Kainuun Rastiviikko 4. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24670 O Enter
11.07.2021 Fin5 2020, 1. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24709 O Enter
11.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 1. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24764 O Enter
12.07.2021 Fin5 2020, 2. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24710 O Enter
12.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 2. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24869 O Enter
14.07.2021 Fin5 2020, 3. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24711 O Enter
14.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 3. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24870 O Enter
15.07.2021 Fin5 2020, 4. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24712 O Enter
15.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 4. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24871 O Enter
16.07.2021 Fin5 2020, 5. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24713 O Enter
16.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 5. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24872 O Enter
21.07.2021 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv 1 IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
25016 O
22.07.2021 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv 2 IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
25018 O
23.07.2021 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
25017 O
31.07.2021 Pihkarastit Pihkaniskat 25071 O
01.08.2021 Rinkelirastit 2021 Lappeen Riento 25033 O
01.08.2021 Rinkelirastit 2021 Lappeen Riento 25034 O
04.08.2021 Elosprintti Järvenpään Palo 25044 O
06.08.2021 FSOM sprint IF Åland 25068 O
07.08.2021 Pyöräsuunnistuksen SM-keskimatka Paimion Rasti 24648 MO
07.08.2021 Suomen Tunturisuunnistus 2021 Ylläksen Rasti 25012 O
07.08.2021 SM2022-esikisa Anttolan Urheilijat 25040 O
07.08.2021 FSOM långdistans IF Åland 25069 O
08.08.2021 Pyöräsuunnistuksen SM-viesti Paimion Rasti 24649 MO
08.08.2021 Suomen Tunturisuunnistus 2021 Ylläksen Rasti 25013 O
08.08.2021 FSOM stafett IF Åland 25070 O
14.08.2021 Kaakon am-pitkä (Cancelled) Kouvolan Suunnistajat 25075 O
15.08.2021 Kaakon am-viesti (Cancelled) Kouvolan Suunnistajat 25076 O
21.08.2021 Nuorten Jukola Valkeakosken Haka 24108 O
22.08.2021 Tuplasprintti 2021 aamupäivä Tuusulan Voima-Veikot 25066 O
22.08.2021 Tuplasprintti 2021 iltapäivä Tuusulan Voima-Veikot 25118 O
27.08.2021 KLL suunnistusmestaruuskilpailu, henkilökohtainen Vehkalahden Veikot 24934 O
28.08.2021 KLL suunnistusmestaruuskilpailu, viesti Vehkalahden Veikot 24935 O
28.08.2021 eGames 2021 1. päivä Espoon Suunta
Rastihaukat
25038 O
28.08.2021 IF Minken långdistans IF Minken 25144 O
29.08.2021 eGames 2021 2. päivä Espoon Suunta
Rastihaukat
25039 O
29.08.2021 Jyvässprintti, SM-esikisa Suunta Jyväskylä 25127 O
04.09.2021 SM-pitkä matka, karsinta Rasti E4
Saarijärven Pullistus
23761 O
05.09.2021 SM-pitkä matka, finaali Rasti E4
Saarijärven Pullistus
24002 O
11.09.2021 SM-viesti Navi 23816 O
12.09.2021 SM-sprintti Juvan Urheilijat 23821 O
18.09.2021 Lynx50-prologi Lynx 25022 O
18.09.2021 Lynx50-finaali Lynx 25023 O
19.09.2021 HPV:n 100 -vuotis juhlakilpailu Helsingin Poliisi-Voimailijat 24957 O
24.09.2021 SM-yösuunnistus, H21 karsinta Vehkalahden Veikot 24001 O
25.09.2021 SM-yösuunnistus, finaali Vehkalahden Veikot 23850 O
02.10.2021 Nuorisoviesti Turun Suunnistajat 25037 O
16.10.2021 SM-erikoispitkä Tampereen Pyrintö 23873 O
23.10.2021 Halikko Viesti Angelniemen Ankkuri 25048 O
23.10.2021 Lasten Halikko Juoksu Angelniemen Ankkuri 25049 O
30.10.2021 Jämi Suunnistusmaraton sekä Hämeen ja Satakunnan AM-erikoispitkä matka Ikaalisten Nouseva-Voima 25056 O
23.04.2022 FinnSpring Keravan Urheilijat 24424 O
24.04.2022 FinnSpring viesti Keravan Urheilijat 24425 O
29.05.2022 SM-sprintti (ajankohta vahvistamatta) Suunta Jyväskylä 24768 O
18.06.2022 Lukkari-Jukola, Venlojen viesti Liedon Parma
Mynämäen Suunnistajat -52
22032 O
19.06.2022 Lukkari-Jukola, Jukolan viesti Liedon Parma
Mynämäen Suunnistajat -52
22033 O
20.08.2022 Nuorten Jukola Kymin Suunnistajat
Vehkalahden Veikot
24117 O
03.09.2022 SM-pitkä matka, karsinta (ajankohta vahvistamatta) Luumäen Rasti
Ylämaan Pyrkijät
24539 O
04.09.2022 SM-pitkä matka, finaali (ajankohta vahvistamatta) Luumäen Rasti
Ylämaan Pyrkijät
24540 O
17.09.2022 SM-keskimatka (ajankohta vahvistamatta) Hyvinkään Rasti 24786 O
18.09.2022 SM-viesti (ajankohta vahvistamatta) Hämeenlinnan Suunnistajat 24781 O
23.09.2022 SM-yö, karsinta H21 (ajankohta vahvistamatta) Anttolan Urheilijat 24770 O
24.09.2022 SM-yö, finaali (ajankohta vahvistamatta) Anttolan Urheilijat 24771 O
15.10.2022 SM-erikoispitkä matka (ajankohta vahvistamatta) Jämsän Retki-Veikot 24727 O
27.05.2023 SM-keskimatka (ajankohta vahvistamatta) Vaasan Suunnistajat 24757 O
17.06.2023 Porvoo Borgå Jukola OK Trian 23947 O
19.08.2023 Nuorten Jukola Hyvinkään Rasti 24116 O
02.09.2023 SM-pitkä matka, karsinta (ajankohta vahvistamatta) Kalevan Rasti 24603 O
03.09.2023 SM-pitkä matka, finaali (ajankohta vahvistamatta) Kalevan Rasti 24604 O
16.09.2023 SM-sprintti (ajankohta vahvistamatta) Lahden Suunnistajat-37 24763 O
17.09.2023 SM-viesti (ajankohta vahvistamatta) Hollolan Urheilijat -46 24762 O
29.09.2023 SM-yö, H21 karsinta, (ajankohta vahvistamatta) Lappeen Riento 24783 O
29.09.2023 SM-yös, finaali (ajankohta vahvistamatta) Lappeen Riento 24784 O
15.10.2023 SM-erikoispitkä matka (ajankohta vahvistamatta) Kouvolan Suunnistajat 24761 O
22.06.2024 Lakia-Jukola Kauhavan Wisa
Lapuan Virkiä
23952 O