FIN GB SWE
Login to IRMA
mainos1
Competition
Year District Discipline Competition
* = The children’s course planner of competition is educated for children courses
Day Name of the day of competition Clubs Competition number Discipline Functions
20.08.2020 Uudenmaan AOV Helsingin Suunnistajat 25184 O
21.08.2020 Grano Games ja WRE Tampereen Pyrintö 24659 O Results
22.08.2020 Hämeen ja Päijät-Hämeen AM-pitkä ja nuorten EM/MM-näyttökilpailu Valkeakosken Haka 24605 O Results
22.08.2020 Avoin Uudenmaan AM-pitkä Lynx 24692 O Results
22.08.2020 Avoin Savo-Karjalan ja Kainuun AM-pitkä Sonkajärven Pahka 24812 O Results
22.08.2020 Avoin AM-pitkä, Keski-Suomi Vihtavuoren Pamaus 24833 O Results
22.08.2020 Eukkorastit ja Kaakon AM-pitkä SK Vuoksi 24938 O Results
22.08.2020 E-P:n AM-pitkä Rastiketut 24968 O Results
22.08.2020 Keski-Pohjanmaan maakuntaviesti Nivalan Suunnistajat 24985 O
22.08.2020 Avoin Pohjois-Pohjanmaan AM-pitkä Vaalan Karhu 24986 O Results
22.08.2020 Avoin Satakunnan ja Varsinais-Suomen AM-pitkä Köyliön Lallit 25046 O Results
23.08.2020 Hämeen ja Päijät-Hämeen AM-viesti Valkeakosken Haka 24606 O
23.08.2020 Avoin Uudenmaan AM-viesti Lynx 24693 O
23.08.2020 Kokkola-Gamlakarleby 400-sprint ja avoin KP:n ja ÖID:n AM, aamupäivä Gamlakarleby IF
Kokkolan Suunnistajat
24703 O Results
23.08.2020 Kokkola-Gamlakarleby 400-sprint, iltapäivä Gamlakarleby IF
Kokkolan Suunnistajat
24704 O Results
23.08.2020 Savo-Karjalan am-viesti Sonkajärven Pahka 24813 O
23.08.2020 Avoin AM-viesti, Keski-Suomi Vihtavuoren Pamaus 24834 O
23.08.2020 Eukkorastit Avoin Kaakon AM Viesti SK Vuoksi 24939 O
23.08.2020 Avoin Pohjois-Pohjanmaan AM-viesti Vaalan Karhu 24987 O
23.08.2020 Avoin Satakunnan ja Varsinais-Suomen AM-viesti Köyliön Lallit 25047 O
23.08.2020 Nuorten EM/MM-näyttökilpailu Valkeakosken Haka 25148 O Results
24.08.2020 Marli Kesäcup III Turun Suunnistajat 25166 O
25.08.2020 Auranmaan keskimatka Rasti 88 24550 O Results
25.08.2020 Nylands ungdomsserietävling 2 IF Sibbo-Vargarna 25192 O
26.08.2020 Avoin Päijät-Hämeen AOK Rastivarsat 25141 O
29.08.2020 SM-keskimatka ja WRE, karsinta Suunta Jyväskylä 23781 O Results
29.08.2020 eGames 2020 1. päivä (Cancelled) Espoon Suunta 24697 O
30.08.2020 Jyvässprintti (Cancelled) Suunta Jyväskylä 24582 O
30.08.2020 eGames 2020 2. päivä (Cancelled) Espoon Suunta 24698 O
30.08.2020 SM-keskimatka, finaali (viralliset tulokset kaikki sarjat) Suunta Jyväskylä 25174 O Results
30.08.2020 WRE, finaali, keskimatka (H21 tulokset) Suunta Jyväskylä 25221 O Results
31.08.2020 Nuorten aluekilpailu ja Marli Kesäcup IV Turun Suunnistajat 25167 O
01.09.2020 Nylands ungdomsserietävling OK Orient 25216 O
02.09.2020 Kymenlaakson NRC Vehkalahden Veikot 25210 O
04.09.2020 Kronans nationella och ÖIDM natt IK Kronan 24832 O Results
04.09.2020 Am-Yö suunnistus Rasti-Jussit 24953 O Results
04.09.2020 Avoin Satakunnan ja Varsinais-Suomen AM-yö Rasti-Lukko 24978 O Results
04.09.2020 Kainuun am-yö (Cancelled) Kuhmon Peurat 25179 O
04.09.2020 Avoin Pohjois-Pohjanmaan AM-yö Koskelankylän Riento 25183 O
05.09.2020 Särkänniemi-suunnistus Koovee 24481 O Results
05.09.2020 Espoon tuplasprintti, aamupäivä Espoon Akilles 24579 O Results
05.09.2020 Espoon tuplasprintti, iltapäivä Espoon Akilles 24580 O Results
05.09.2020 Rakas-rastit ja Kaakon AM-keskimatka Raja-Karjalan Suunnistajat 24634 O Results
05.09.2020 Savo-Karjalan am-keskimatka, avoin Säyneisen Salpa 24825 O Results
05.09.2020 Savo-Karjalan am-yösuunnistus, avoin Säyneisen Salpa 24826 O Results
05.09.2020 Pohjantähti tuplasprintti, aamupäivä SK Pohjantähti 24915 O Results
05.09.2020 Pohjantähti tuplasprintti, iltapäivä SK Pohjantähti 24922 O Results
05.09.2020 EP AM pitkämatka Vaasan Suunnistajat 24927 MO Results
06.09.2020 AM-keskimatka ja HOK Rasti-Nokia 24570 O Results
06.09.2020 Viking Line -Rastit Paimion Rasti 24627 O Results
06.09.2020 Lahden sprinttiviesti - Viestiliiga 3/6 Lahden Suunnistajat-37 24816 O
06.09.2020 IX Kansallinen Sikasuunnistus Raisu Lumous 24905 O
06.09.2020 EP AM sprintti Vaasan Suunnistajat 24928 MO Results
06.09.2020 Avoin AM-sprintti Ylikiimingin Nuijamiehet 24977 O
06.09.2020 *KevätS Tuplakeskimatka 2020, aamupäivä Kouvolan Suunnistajat 25059 O Results
06.09.2020 *KevätS Tuplakeskimatka 2020, iltapäivä Kouvolan Suunnistajat 25060 O Results
06.09.2020 NÅID individuellt Akilles OK 25139 O
06.09.2020 NÅID stafett Akilles OK 25140 O
06.09.2020 Avoin KP:n AM-keskimatka Ylivieskan Kuula 25147 O
09.09.2020 Uudenmaan ja Päijät-Hämeen AM-sprintti Hyvinkään Rasti 24701 O Results
11.09.2020 Kalattoman kierros 1 ja WRE Lahden Taimi
SOC Asikkala
25212 MO Results
12.09.2020 SM-pitkä matka, karsinta, WRE Kankaanpään Suunnistajat
Siikaisten Sisu
23644 O Results
12.09.2020 Kalattoman kierros 2 ja WRE Lahden Taimi
SOC Asikkala
25213 MO Results
13.09.2020 SM-pitkä matka, finaali Kankaanpään Suunnistajat
Siikaisten Sisu
23646 O Results
13.09.2020 Rusta tuplasprintti, aamupäivä Rasti-Vihti 24930 O Results
13.09.2020 SM-erikoispitkä Lahden Taimi
SOC Asikkala
25211 MO Results
13.09.2020 WRE, pitkä matka, finaali, tulokset (H21 ja D21) Kankaanpään Suunnistajat
Siikaisten Sisu
25239 O Results
13.09.2020 SM-erikoispitkä, ulkopuoliset, tulokset Lahden Taimi
SOC Asikkala
25240 MO Results
13.09.2020 Rusta tuplasprintti, iltapäivä Rasti-Vihti 25247 O Results
15.09.2020 Satakunnan AM-sprintti (avoin) Eurajoen Veikot 25198 O Results
16.09.2020 Avoin AM Yö Häme Hämeenlinnan Suunnistajat 24966 O Results
16.09.2020 AM-yö Kaakko Inkeroisten Terho 25005 O
16.09.2020 Helsinki O-Games sprintti Helsingin Suunnistajat 25053 O
16.09.2020 Avoin Am-yösuunnistus Keuruun Kisailijat 25193 O Results
16.09.2020 Keskipohjanmaan AM-yö Vetelin Urheilijat 25196 O Results
19.09.2020 SM-sprintti ja WRE, karsinta Angelniemen Ankkuri 23800 O Results
19.09.2020 SM-sprintti, finaali Angelniemen Ankkuri 25241 O Results
19.09.2020 WRE, sprintti, tulokset H21 ja D21 Angelniemen Ankkuri 25251 O Results
20.09.2020 SM-viesti, Viestiliiga 4/6 Rasti 88 23609 O
20.09.2020 Avoin AM-museosprintti Ilomantsin Urheilijat 24936 O
20.09.2020 Avoin AM-korsupartio Ilomantsin Urheilijat 24937 O
22.09.2020 Avoin AM Yö Uusimaa Pihkaniskat 25222 O
25.09.2020 Lumonite SM-yö, H21 karsinta (ilmoittautuminen finaalin kautta) Kalevan Rasti 24000 O
25.09.2020 Seikkailujen Yö 2020 Kangasala SK 25163 O Enter
25.09.2020 Kissojen yö Lynx 25238 O Enter
26.09.2020 Lumonite SM-yö, finaali Kalevan Rasti 23794 O
26.09.2020 Kansallinen keskimatka - Kyrös-Rastin 40-v. juhlakilpailu Kyrös-Rasti 24641 O Enter
27.09.2020 Mikonpäivän Sprinttisuunnistus Tampereen Pyrintö 24662 O Enter
27.09.2020 GIF:s 70:de 2-mila, ÖIDM & KPM Gamlakarleby IF 24839 O Enter
02.10.2020 Lapin avoin AM-yö Suunta 2000 25227 O Enter
03.10.2020 Nuorisoviesti Turun Suunnistajat 24617 O Enter the relay team Report the relay willingness
03.10.2020 ST24-suunnistus, Nakkilan Wisan 100 v. juhlakilpailu Nakkilan Wisa 24970 O Enter
03.10.2020 EP:n am erikoispitkä Teuvan Rivakka 25062 O Enter
03.10.2020 Lahnasten Karhurastit Kiuruveden Urheilijat 25182 O Enter
04.10.2020 XXXV Oravatonni ja Kokkensin 50-vuotisrastit Mynämäen Suunnistajat -52 24755 O Enter
04.10.2020 Lukkari-viesti, Viestiliiga 5/6 Mynämäen Suunnistajat -52 24914 O Enter the relay team Report the relay willingness
10.10.2020 Aleksis Kiven viesti, Viestiliigan finaali Ikaalisten Nouseva-Voima 24618 O
10.10.2020 Kymenlaakson Sähkö-sprintti Kouvolan Suunnistajat 25245 O Enter
10.10.2020 Avoin maakunta-, nuoriso- ja puulaakiviesti Kouvolan Suunnistajat 25246 O Enter the relay team Report the relay willingness
17.10.2020 SM-erikoispitkä Oriveden Ponnistus 23875 O Enter
17.10.2020 FinTrailO, TempO, WRE Turun Metsänkävijät 24829 TO Enter
17.10.2020 FinTrailO, PreO-sprint Turun Metsänkävijät 24830 TO Enter
17.10.2020 VALTARASTIT, Vallan Suunnan 70 v. juhlakilpailu Vallan Suunta 24873 O Enter
18.10.2020 FinTrailO, PreO, WRE Turun Metsänkävijät 24831 TO Enter
24.10.2020 Halikko Viesti Angelniemen Ankkuri 24835 O
24.10.2020 Lasten Halikko Juoksu Angelniemen Ankkuri 25228 O Enter
25.10.2020 Jämi Suunnistusmaraton Ikaalisten Nouseva-Voima 24647 O
25.10.2020 Kapina-TempO Mäntsälän Urheilijat 24940 TO
25.10.2020 Kapina-PreO Mäntsälän Urheilijat 24941 TO
31.10.2020 Raatojuoksu 2020 IF Sibbo-Vargarna 25243 O
07.11.2020 XXIII Valopäärastit Eurajoen Veikot 25181 O
02.01.2021 Keski-Tampereen Sprinttiviikko: sisäsuunnistus Tampereen Pyrintö 25112 O
23.01.2021 Pahkan hisut Sonkajärven Pahka 24995 SO
23.01.2021 Hauskin Hisu 1pv ja Hämeen AM-keskimatka Hauhon Sisu 25014 SO
24.01.2021 Pahkan hisut Sonkajärven Pahka 24996 SO
24.01.2021 Hauskin Hisu 2pv ja Hämeen AM-pitkä matka Hauhon Sisu 25015 SO
30.01.2021 SM-keskimatka Kangasniemen Kalske 24991 SO
31.01.2021 SM-viesti Kangasniemen Kalske 24992 SO
06.02.2021 Luumäki-hisu Luumäen Rasti 25002 SO
07.02.2021 Luumäki-hisu Luumäen Rasti 25003 SO
13.02.2021 19. Veikko Hakulisen hiihtorastit, sprintti, aamupäivä Valkeakosken Haka 25078 SO
13.02.2021 19. Veikko Hakulisen hiihtorastit ja Hämeen AM-sprintti, iltapäivä Valkeakosken Haka 25079 SO
14.02.2021 19. Veikko Hakulisen hiihtorastit, keskimatka Valkeakosken Haka 25080 SO
20.02.2021 SM-sprintti Kouvolan Suunnistajat 24615 SO
21.02.2021 SM-parisprinttiviesti Kouvolan Suunnistajat 24616 SO
19.03.2021 World Cup and SnowCastle Ski-o Suunta 2000 25081 SO
20.03.2021 World Cup and SnowCastle Ski-o Suunta 2000 25082 SO
21.03.2021 World Cup and SnowCastle Ski-o Suunta 2000 25083 SO
27.03.2021 Billnäsin keskimatka Karjaan Ura 25024 O
28.03.2021 Vårsprint/Kevätsprintti, del/osa 1 OK Raseborg 25030 O
28.03.2021 Vårsprint/Kevätsprintti, del/osa 2 OK Raseborg 25031 O
09.04.2021 Am-sprinttiviesti Rasti-Jyry 25028 O
09.04.2021 Kevätyön viesti Turun Suunnistajat 25036 O
10.04.2021 Stadisprintti, aamupäivä Rasti-Jyry 25026 O
10.04.2021 Stadisprintti, iltapäivä Rasti-Jyry 25027 O
17.04.2021 Viking Line -Rastit Paimion Rasti 25032 O
18.04.2021 XX Saaristorastit - Skärgårdsträffen Pargas IF 25019 O
24.04.2021 FinnSpring Angelniemen Ankkuri 25045 O
25.04.2021 FinnSpring-viesti Angelniemen Ankkuri 24432 O
01.05.2021 Vappurastit 2021 Tuusulan Voima-Veikot 25065 O
02.05.2021 Hennarastit Rastivarsat 25029 O
02.05.2021 Karhurastit 2021 Rastikarhut 25050 O
08.05.2021 48. Uudenmaan Rastipäivät Rajamäen Rykmentti 25020 O
08.05.2021 Auranmaan keskimatka Rasti 88 25051 O
08.05.2021 KevätSuunnistus Kouvolan Suunnistajat 25072 O
08.05.2021 Kärppäjahti 2021 Kokkolan Suunnistajat 25191 O
09.05.2021 48. Uudenmaan Rastipäivät Rajamäen Rykmentti 25021 O
09.05.2021 KevätSuunnistus Kouvolan Suunnistajat 25073 O
13.05.2021 Kiuruvesi-rastit Kiuruveden Urheilijat 24999 O
13.05.2021 Prisma-rastit Hiidenkiertäjät 25009 O
13.05.2021 Helasuunnistus Ikaalisten Nouseva-Voima 25055 O
15.05.2021 IK Kronans nationella IK Kronan 24994 O
15.05.2021 Hissin kevät kansallinen Hämeenlinnan Suunnistajat 25138 O
15.05.2021 Vasaman kansallinen keskimatka Suonenjoen Vasama 25162 O
16.05.2021 Hollola-rastit Hollolan Urheilijat -46 24989 O
16.05.2021 Vehkalahden Veikkojen kevätkansalliset ja Kaakon keskimatkan AM Vehkalahden Veikot 25052 O
22.05.2021 SM-pyöräsuunnistus sprintti Espoon Suunta 24899 MO
22.05.2021 Karkkirastit 2021 Karkki-Rasti 25086 O
22.05.2021 Haukkavuoren keskimatka Suunta Jyväskylä 25126 O
22.05.2021 Varsinais-Suomen avoin Am-keskimatka Vakka-Rasti 25171 O
23.05.2021 SM-pyöräsuunnistus pitkä Espoon Suunta 24900 MO
23.05.2021 Tervaruukkirastit Savon Suunta 25180 O
29.05.2021 54. Sisä-Suomen Rastipäivät Saarijärven Pullistus 25006 O
30.05.2021 54. Sisä-Suomen rastipäivät Saarijärven Pullistus 25007 O
06.06.2021 SM-keskimatka Turun Suunnistajat 23789 O
06.06.2021 Luumäki-rastit Luumäen Rasti 25004 O
12.06.2021 Tornionlaakson Rastipäivät, 1. päivä Pellon Ponsi 25000 O
12.06.2021 Brahes nationella IF Brahe 25011 O
12.06.2021 Helsinki O-Games Helsingin Suunnistajat 25041 O
13.06.2021 Tornionlaakson Rastipäivät, 2. päivä Pellon Ponsi 25001 O
13.06.2021 Helsinki O-Games Helsingin Suunnistajat 25042 O
15.06.2021 Wanaja-sprint Hämeenlinnan Tarmo 25151 O
16.06.2021 EP:n Oravapolkukilpailu Lapuan Virkiä 25244 O
19.06.2021 Napapiiri-Jukola, Venlojen viesti, Viestiliiga Ounasvaaran Hiihtoseura 22044 O
20.06.2021 Napapiiri-Jukola, Jukolan viesti, Viestiliiga Ounasvaaran Hiihtoseura 22043 O
03.07.2021 Karjaa- rastit Karjaan Ura 25025 O
03.07.2021 Kesälaitumen Rastit Punkalaitumen Kunto 25035 O
04.07.2021 Kainuun Rastiviikko 1. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24667 O Enter
06.07.2021 Kainuun Rastiviikko 2. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24668 O Enter
08.07.2021 Kainuun Rastiviikko 3. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24669 O Enter
09.07.2021 Kainuun Rastiviikko 4. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24670 O Enter
11.07.2021 Fin5 2020, 1. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24709 O Enter
11.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 1. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24764 O Enter
12.07.2021 Fin5 2020, 2. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24710 O Enter
12.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 2. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24869 O Enter
14.07.2021 Fin5 2020, 3. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24711 O Enter
14.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 3. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24870 O Enter
15.07.2021 Fin5 2020, 4. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24712 O Enter
15.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 4. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24871 O Enter
16.07.2021 Fin5 2020, 5. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24713 O Enter
16.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 5. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24872 O Enter
18.07.2021 Peikkorastit Perttelin Peikot 25188 O
21.07.2021 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv 1 IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
25016 O
22.07.2021 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv 2 IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
25018 O
23.07.2021 Tampere-suunnistus Koovee 24980 O
23.07.2021 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
25017 O
24.07.2021 Tampere-suunnistus Koovee 24982 O
25.07.2021 Tampere-suunnistus Koovee 24981 O
31.07.2021 Pihkarastit Pihkaniskat 25071 O
01.08.2021 Rinkelirastit 2021 Lappeen Riento 25033 O
01.08.2021 Rinkelirastit 2021 Lappeen Riento 25034 O
04.08.2021 Elosprintti Järvenpään Palo 25044 O
06.08.2021 FSOM sprint IF Åland 25068 O
07.08.2021 Pyöräsuunnistuksen SM-keskimatka Paimion Rasti 24648 MO
07.08.2021 Suomen Tunturisuunnistus 2021 Ylläksen Rasti 25012 O
07.08.2021 SM2022-esikisa Anttolan Urheilijat 25040 O
07.08.2021 FSOM långdistans IF Åland 25069 O
08.08.2021 Pyöräsuunnistuksen SM-viesti Paimion Rasti 24649 MO
08.08.2021 Suomen Tunturisuunnistus 2021 Ylläksen Rasti 25013 O
08.08.2021 FSOM stafett IF Åland 25070 O
14.08.2021 Kaakon am-pitkä (Cancelled) Kouvolan Suunnistajat 25075 O
14.08.2021 Varsinais-Suomen ja Satakunnan pitkän matkan AM-kilpailu Loimaan Jankko 25205 O
15.08.2021 Kaakon am-viesti (Cancelled) Kouvolan Suunnistajat 25076 O
15.08.2021 Avoin Varsinais-Suomen ja Satakunnan AM-viesti Loimaan Jankko 25207 O
21.08.2021 Nuorten Jukola Valkeakosken Haka 24108 O
22.08.2021 Tuplasprintti 2021 aamupäivä Tuusulan Voima-Veikot 25066 O
22.08.2021 Tuplasprintti 2021 iltapäivä Tuusulan Voima-Veikot 25118 O
22.08.2021 Kansallinen Oriveden Ponnistus 25169 O
22.08.2021 Kultainen kompassi-cup finaali Valkeakosken Haka 25214 O
22.08.2021 INOV-8-liigan finaali Valkeakosken Haka 25215 O
27.08.2021 KLL suunnistusmestaruuskilpailu, henkilökohtainen Vehkalahden Veikot 24934 O
28.08.2021 KLL suunnistusmestaruuskilpailu, viesti Vehkalahden Veikot 24935 O
28.08.2021 eGames 2021 1. päivä Espoon Suunta
Rastihaukat
25038 O
28.08.2021 IF Minken långdistans IF Minken 25144 O
29.08.2021 eGames 2021 2. päivä Espoon Suunta
Rastihaukat
25039 O
29.08.2021 Jyvässprintti, SM-esikisa Suunta Jyväskylä 25127 O
04.09.2021 SM-pitkä matka, karsinta Rasti E4
Saarijärven Pullistus
23761 O
05.09.2021 SM-pitkä matka, finaali Rasti E4
Saarijärven Pullistus
24002 O
11.09.2021 SM-sprintti Juvan Urheilijat 23821 O
12.09.2021 SM-viesti Navi 23816 O
17.09.2021 Etelä-Pohjanmaan AM yö Vaasan Suunnistajat 25200 O
18.09.2021 Lynx50-prologi Lynx 25022 O
18.09.2021 Lynx50-finaali Lynx 25023 O
19.09.2021 HPV:n 100 -vuotis juhlakilpailu Helsingin Poliisi-Voimailijat 24957 O
24.09.2021 SM-yösuunnistus, H21 karsinta Vehkalahden Veikot 24001 O
25.09.2021 SM-yösuunnistus, finaali Vehkalahden Veikot 23850 O
02.10.2021 Nuorisoviesti Turun Suunnistajat 25037 O
16.10.2021 SM-erikoispitkä Tampereen Pyrintö 23873 O
23.10.2021 Halikko Viesti Angelniemen Ankkuri 25048 O
23.10.2021 Lasten Halikko Juoksu Angelniemen Ankkuri 25049 O
30.10.2021 Jämi Suunnistusmaraton sekä Hämeen ja Satakunnan AM-erikoispitkä matka Ikaalisten Nouseva-Voima 25056 O
26.02.2022 SM-keskimatka (ajankohta vahvistamatta) Iisalmen Visa 24974 SO
27.02.2022 SM-viesti (ajankohta vahvistamatta) Iisalmen Visa 24975 SO
23.04.2022 FinnSpring Keravan Urheilijat 24424 O
24.04.2022 FinnSpring viesti Keravan Urheilijat 24425 O
29.05.2022 SM-sprintti (ajankohta vahvistamatta) Suunta Jyväskylä 24768 O
18.06.2022 Lukkari-Jukola, Venlojen viesti Liedon Parma
Mynämäen Suunnistajat -52
22032 O
19.06.2022 Lukkari-Jukola, Jukolan viesti Liedon Parma
Mynämäen Suunnistajat -52
22033 O
20.08.2022 Nuorten Jukola Kymin Suunnistajat
Vehkalahden Veikot
24117 O
03.09.2022 SM-pitkä matka, karsinta (ajankohta vahvistamatta) Luumäen Rasti
Ylämaan Pyrkijät
24539 O
04.09.2022 SM-pitkä matka, finaali (ajankohta vahvistamatta) Luumäen Rasti
Ylämaan Pyrkijät
24540 O
17.09.2022 SM-keskimatka (ajankohta vahvistamatta) Hyvinkään Rasti 24786 O
18.09.2022 SM-viesti (ajankohta vahvistamatta) Hämeenlinnan Suunnistajat 24781 O
23.09.2022 SM-yö, karsinta H21 (ajankohta vahvistamatta) Anttolan Urheilijat 24770 O
24.09.2022 SM-yö, finaali (ajankohta vahvistamatta) Anttolan Urheilijat 24771 O
15.10.2022 SM-erikoispitkä matka (ajankohta vahvistamatta) Jämsän Retki-Veikot 24727 O
27.05.2023 SM-keskimatka (ajankohta vahvistamatta) Vaasan Suunnistajat 24757 O
17.06.2023 Porvoo Borgå Jukola OK Trian 23947 O
19.08.2023 Nuorten Jukola Hyvinkään Rasti 24116 O
02.09.2023 SM-pitkä matka, karsinta (ajankohta vahvistamatta) Kalevan Rasti 24603 O
03.09.2023 SM-pitkä matka, finaali (ajankohta vahvistamatta) Kalevan Rasti 24604 O
16.09.2023 SM-sprintti (ajankohta vahvistamatta) Lahden Suunnistajat-37 24763 O
17.09.2023 SM-viesti (ajankohta vahvistamatta) Hollolan Urheilijat -46 24762 O
29.09.2023 SM-yö, H21 karsinta, (ajankohta vahvistamatta) Lappeen Riento 24783 O
29.09.2023 SM-yös, finaali (ajankohta vahvistamatta) Lappeen Riento 24784 O
15.10.2023 SM-erikoispitkä matka (ajankohta vahvistamatta) Kouvolan Suunnistajat 24761 O
22.06.2024 Lakia-Jukola Kauhavan Wisa
Lapuan Virkiä
23952 O