FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Kilpailukalenteri
Vuosi Alue Laji Kilpailu
* = Lasten ratamestari on käynyt Lasten ja nuorten ratojen laatiminen –koulutuksen
Päivä Kilpailupäivän nimi Seurat Kilp. numero Laji Toiminnot
16.06.2019 Kangasala-Jukola, Jukolan viesti, Viestiliiga 4/7 Kangasala SK 22573 S
17.06.2019 Nuorten aluekilpailu ja Marli Kesäcup III Turun Suunnistajat 24574 S
17.06.2019 Kaakon ANRC Kouvolan Suunnistajat 24677 S
18.06.2019 P-H Oravapolku Asikkalan Raikas 24460 S
20.06.2019 Kukkosuunnistus Laitilan Jyske 24343 S Tulokset
21.06.2019 MM-katsastus ja WRE-osakilpailu, pitkä matka Kalevan Rasti 24312 S Tulokset
21.06.2019 Pyöräsuunnistusjuhannus Tampereen Pyrintö 24469 PS Tulokset
22.06.2019 Pyöräsuunnistusjuhannus Tampereen Pyrintö 24470 PS Tulokset
23.06.2019 Keskimatkan MM-katsastus ja WRE-osakilpailu Suonenjoen Vasama 24304 S Tulokset
23.06.2019 Pyöräsuunnistusjuhannus Tampereen Pyrintö 24471 PS Tulokset
24.06.2019 Marli Kesäcup IV Turun Suunnistajat 24575 S
26.06.2019 Decens Iltapika Suunta-Sepot 24378 S Tulokset
26.06.2019 Am-partiosuunnistus Ylivieskan Kuula 24565 S
29.06.2019 SM-keskimatka, karsinta Pudasjärven Urheilijat
Taivalkosken Kuohu
22920 S Tulokset
29.06.2019 Pyöräsuunnistuksen MM-katsastus, Viro Suomen Suunnistusliitto 24511 PS
29.06.2019 SM-keskimatka, finaali (viralliset tulokset, kaikki sarjat) Pudasjärven Urheilijat
Taivalkosken Kuohu
24663 S Tulokset
29.06.2019 SM-keskimatka, finaali (epäviralliset tulokset, H21 ja D21) Pudasjärven Urheilijat
Taivalkosken Kuohu
24694 S Tulokset
30.06.2019 Kainuun Rastiviikko 1. osakilpailu Sotkamon Jymy 24162 S Tulokset
30.06.2019 Kainuun Rastiviikko Avoimet sarjat/Open classes 30.6., 2.7., 4.7., 5.7. Sotkamon Jymy 24169 S
30.06.2019 Kesälaitumen Rastit Punkalaitumen Kunto 24298 S Tulokset
30.06.2019 Pyöräsuunnistuksen MM-katsastus, Viro Suomen Suunnistusliitto 24512 PS
02.07.2019 Kainuun Rastiviikko 2. osakilpailu Sotkamon Jymy 24163 S Tulokset
04.07.2019 Kainuun Rastiviikko 3. osakilpailu Sotkamon Jymy 24164 S Tulokset
05.07.2019 Kainuun Rastiviikko 4. osakilpailu Sotkamon Jymy 24165 S Tulokset
07.07.2019 Botnias Nationella OK Botnia 24426 S Tulokset
13.07.2019 Sisu-TrailO, WRE Selkien Sisu 24674 TS
14.07.2019 Fin5-suunnistusviikko 1.osakilpailu Kuopion Suunnistajat 24178 S Tulokset
14.07.2019 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet sarjat/Open classes 14.7./15.7./17.7./18.7./19.7.2019 Kuopion Suunnistajat 24199 S
14.07.2019 SikaPySut Sprintti Jalasjärven Jalas 24530 PS Tulokset
14.07.2019 SikaPySut Keskimatka Jalasjärven Jalas 24531 PS Tulokset
14.07.2019 Sisu-TrailO Selkien Sisu 24675 TS
15.07.2019 Fin5-suunnistusviikko 2.osakilpailu Kuopion Suunnistajat 24179 S Tulokset
15.07.2019 PreO (Fin5 Kuopio-Tahko) Kuopion Suunnistajat 24454 TS
16.07.2019 PreO (Fin5 Kuopio-Tahko) Kuopion Suunnistajat 24455 TS
16.07.2019 TempO (Fin5 Kuopio-Tahko) Kuopion Suunnistajat 24456 TS
17.07.2019 Fin5-suunnistusviikko 3.osakilpailu Kuopion Suunnistajat 24180 S
17.07.2019 TempO (Fin5 Kuopio-Tahko) Kuopion Suunnistajat 24457 TS
18.07.2019 Fin5-suunnistusviikko 4.osakilpailu Kuopion Suunnistajat 24181 S
18.07.2019 PreO (Fin5 Kuopio-Tahko) Kuopion Suunnistajat 24458 TS
19.07.2019 Fin5-suunnistusviikko 5.osakilpailu Kuopion Suunnistajat 24182 S
21.07.2019 Peikkorastit Perttelin Peikot 24324 S Ilmoittaudu
24.07.2019 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv. 1 IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
24369 S Ilmoittaudu
24.07.2019 Koillismaan Rastipäivät Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24383 S Ilmoittaudu
25.07.2019 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv. 2 IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
24370 S Ilmoittaudu
25.07.2019 Koillismaan Rastipäivät Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24384 S Ilmoittaudu
26.07.2019 * 42. Lahti-Suunnistus, sprintti Lahden Suunnistajat-37 24252 S Ilmoittaudu
26.07.2019 Tampere-suunnistus sprintti Koovee 24338 S Ilmoittaudu
26.07.2019 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv. 3 IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
24371 S Ilmoittaudu
27.07.2019 * Sisä-Suomen Rastipäivät Saarijärven Pullistus 24206 S Ilmoittaudu
27.07.2019 * 42. Lahti-Suunnistus Lahden Suunnistajat-37 24253 S Ilmoittaudu
27.07.2019 Tampere-suunnistus, pitkä matka Koovee 24339 S Ilmoittaudu
27.07.2019 Koillismaan Rastipäivät Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24385 S Ilmoittaudu
28.07.2019 * Sisä-Suomen Rastipäivät Saarijärven Pullistus 24207 S Ilmoittaudu
28.07.2019 * 42. Lahti-Suunnistus Lahden Suunnistajat-37 24254 S Ilmoittaudu
28.07.2019 Tampere-suunnistus, keskimatka Koovee 24340 S Ilmoittaudu
28.07.2019 Koillismaan Rastipäivät Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24386 S Ilmoittaudu
30.07.2019 Ekorrstigsfinal IF Minken 24653 S Ilmoittaudu
03.08.2019 Suomen Tunturisuunnistus 1 pv. Länsi-Rajan Rasti 24260 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
03.08.2019 Rinkelirastit 2109 Lappeen Riento 24322 S Ilmoittaudu
04.08.2019 Suomen Tunturisuunnistus 2. pv. (ilmoittautuminen 1. pv kautta) Länsi-Rajan Rasti 24261 S
04.08.2019 Rinkelirastit 2019 Lappeen Riento 24323 S Ilmoittaudu
04.08.2019 * Öppen ÖID-långdistans/Avoin ÖID-pitkämatka Solf IK 24390 S Ilmoittaudu
04.08.2019 Lasimäkisprint X Kalvolan Keihäs 24536 S Ilmoittaudu
05.08.2019 Keski-Suomen AM-pysu Muuramen Rasti 24664 PS Ilmoittaudu
09.08.2019 FSOM sprint OK Kristina 24433 S Ilmoittaudu
10.08.2019 V-S:n AM pitkä matka Paimion Rasti 24119 S Ilmoittaudu
10.08.2019 Avoin Uudenmaan AM-pitkä matka Karjaan Ura 24238 S Ilmoittaudu
10.08.2019 Kaakon AM-pitkämatka Luumäen Rasti 24296 S Ilmoittaudu
10.08.2019 SM-Esikisa (pitkä) ja Satakunnan AM-pitkä Kankaanpään Suunnistajat
Siikaisten Sisu
24307 S Ilmoittaudu
10.08.2019 Pohjois-Pohjanmaan AM keskimatka Haukiputaan Heitto 24332 S Ilmoittaudu
10.08.2019 Savo-Karjalan am-pitkä Nurmeksen Sepot 24403 S Ilmoittaudu
10.08.2019 FSOM långdistans Närpes OK 24450 S Ilmoittaudu
10.08.2019 Lapin AM pitkä Ounasvaaran Hiihtoseura 24462 S Ilmoittaudu
10.08.2019 Avoin Am-pitkä, K-P Kaustisen Pohjan-Veikot 24518 S Ilmoittaudu
10.08.2019 Päijät-Hämeen AM-pitkä Rastivarsat 24654 S Ilmoittaudu
10.08.2019 E-P:n am-pitkä Laihian Luja 24695 S Ilmoittaudu
11.08.2019 V-S:n AM-viesti Paimion Rasti 24120 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
11.08.2019 Uudenmaan AM-viesti Karjaan Ura 24239 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
11.08.2019 Kaakon AM-viesti Luumäen Rasti 24297 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
11.08.2019 Avoin Satakunnan AM-viesti Kankaanpään Suunnistajat
Siikaisten Sisu
24308 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
11.08.2019 Pohjois-Pohjanmaan AM viesti Haukiputaan Heitto 24333 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
11.08.2019 Savo-Karjalan am-viesti Nurmeksen Sepot 24404 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
11.08.2019 AM-viesti Vaasan Suunnistajat 24444 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
11.08.2019 FSOM stafett Närpes OK 24451 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
11.08.2019 Lapin maakunta- ja minimaakuntaviesti Ounasvaaran Hiihtoseura 24463 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
11.08.2019 Avoin Am-viesti, K-P Kaustisen Pohjan-Veikot 24519 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
11.08.2019 Hakan Junnusuunnistus Valkeakosken Haka 24547 S Ilmoittaudu
11.08.2019 Päijät-Hämeen AM-viesti Rastivarsat 24655 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
13.08.2019 HOV Rasti-Nokia 24532 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
14.08.2019 Evijärvi Sprintti Kortesjärven Järvi-Veikot 24508 S
17.08.2019 AM-pitkä Kyrös-Rasti 24188 S Ilmoittaudu
17.08.2019 Kärppäjahti 2019 Kokkolan Suunnistajat 24406 S Ilmoittaudu
17.08.2019 SaKa 90v juhlakilpailu Sallan Karhut 24422 S Ilmoittaudu
17.08.2019 SM-sprintti esikisa ja VS:n aluemestaruussprintti, aamupäivä Angelniemen Ankkuri 24467 S Ilmoittaudu
17.08.2019 SM-sprintti esikisa, iltapäivä Angelniemen Ankkuri 24716 S Ilmoittaudu
18.08.2019 AM-viesti Kyrös-Rasti 24189 S Ilmoittaudu
18.08.2019 TuplaSprintti 2019 Tuusulan Voima-Veikot 24315 S Ilmoittaudu
18.08.2019 SaKa 90v juhlakilpailu Sallan Karhut 24423 S Ilmoittaudu
18.08.2019 Kainuun AM-pitkä Kajaanin Suunnistajat 24427 S Ilmoittaudu
18.08.2019 Botnian pyöräsuunnistus OK Botnia 24524 PS Ilmoittaudu
18.08.2019 EP:n AM-sprintti Teuvan Rivakka 24707 S
21.08.2019 Uudenmaan AM-Sprintti Espoon Suunta 24277 S Ilmoittaudu
21.08.2019 EP:n Oravapolkuviesti Suunta Jurva 24479 S
21.08.2019 E-K:n Nuorten Rasticupin osakilpailu Joutsenon Kullervo 24686 S Ilmoittaudu
24.08.2019 Nuorten Jukola Turun Suunnistajat 23120 S
25.08.2019 Husqvarna-kisa IF Sibbo-Vargarna 24334 S Ilmoittaudu
31.08.2019 SM-tarkkuussuunnistus Muuramen Rasti 24112 TS
31.08.2019 SM-pyöräsuunnistus sprintti Rasti-Vihti 24154 PS Ilmoittaudu
31.08.2019 eGames 2019 1. päivä Espoon Akilles
Espoon Suunta
24235 S
31.08.2019 Jyvässprintti Suunta Jyväskylä 24349 S
31.08.2019 Falkens nationella IK Falken 24377 S
31.08.2019 KuUS tuplakeskimatka aamupäivä Kuusankosken Urheiluseura 24420 S Ilmoittaudu
31.08.2019 KuUS tuplakeskimatka iltapäivä Kuusankosken Urheiluseura 24421 S Ilmoittaudu
01.09.2019 SM-tarkkuussuunnistus Muuramen Rasti 24113 TS
01.09.2019 SM-pyöräsuunnistus pitkä matka Rasti-Vihti 24155 PS Ilmoittaudu
01.09.2019 eGames 2019 2.päivä Espoon Akilles
Espoon Suunta
24236 S
01.09.2019 Kaakon avoin am Tykkimäki tuplasprintti 1 Kouvolan Suunnistajat 24270 S
01.09.2019 Kaakon avoin am Tykkimäki tuplasprintti 2 Kouvolan Suunnistajat 24271 S
01.09.2019 Lakeuden Viesti ja Viestiliiga 5/7 Suunta Jurva 24478 S
03.09.2019 Nylands ungdomsserietävling 6 IF Sibbo-Vargarna 24563 S Ilmoittaudu
05.09.2019 Satakunnan am-sprintti Kankaanpään Suunnistajat 24682 S
07.09.2019 SM-pitkä matka ja WRE-osakilpailu, karsinta Fiskarin Urheilijat -47
Hiidenkiertäjät
OK Raseborg
24039 S
08.09.2019 SM-pitkä matka ja WRE-osakilpailu, finaali Fiskarin Urheilijat -47
Hiidenkiertäjät
OK Raseborg
22865 S
13.09.2019 Avoin Uudenmaan Am-yö Lynx 24274 S
13.09.2019 Avoin E-P:n ja ÖID:n Am-Yö Rasti-Kurikka 24409 S
13.09.2019 Avoin Kainuun AM-yö Sotkamon Jymy 24428 S
13.09.2019 Avoin alue yö Vakka-Rasti 24490 S
13.09.2019 Avoin Päijät-Häme AM-yö Itä-Hämeen Rasti 24493 S
13.09.2019 Am-yö keski-pohjamaa Lohtajan Veikot 24706 S
14.09.2019 XXIV Mikonpäivän sprinttisuunnistus Tampereen Pyrintö 24398 S
14.09.2019 Kultainen kompassi -cup leiri Tampereen Pyrintö 24399 S
14.09.2019 Pohjantähti-sprintti ja Pohjois-Pohjanmaan AM-sprintti SK Pohjantähti 24412 S
14.09.2019 Savo-Karjalan am-keskimatka Kalevan Rasti 24516 S
14.09.2019 Savo-Karjalan am-yö Kalevan Rasti 24517 S
14.09.2019 Kaakon alueen nuorten rastiviesti Raja-Karjalan Suunnistajat 24683 S
15.09.2019 Kultainen kompassi -cup finaali Tampereen Pyrintö 24400 S
15.09.2019 Kultainen kompassi -cup kansallinen keskimatka Tampereen Pyrintö 24402 S
16.09.2019 Keski-Suomi Rasti E4 24696 S
18.09.2019 Satakunnan AM-yösuunnistus Nakkilan Wisa 24527 S
18.09.2019 Avoin Hämeen AM-yö Tarpian Suunta 24534 S
21.09.2019 SM-viesti, Viestiliiga 6/7 Liedon Parma
Mynämäen Suunnistajat -52
22791 S
22.09.2019 SM-sprintti ja WRE-osakilpailu Loimaan Jankko
Lounais-Hämeen Rasti
Punkalaitumen Kunto
22825 S
27.09.2019 Lumonite SM-yö, H21-sarjan karsinta (ilmoittautuminen finaalin kautta) Jämsän Retki-Veikot 24040 S
28.09.2019 Lumonite SM-yö, finaali Jämsän Retki-Veikot 22811 S Ilmoittaudu
29.09.2019 GIF:s 2-mila ÖIDM & KP:n mestaruus Gamlakarleby IF 24436 S
05.10.2019 Nuorisoviesti Turun Suunnistajat 24276 S
06.10.2019 Oravatonni Mynämäen Suunnistajat -52 24381 S
06.10.2019 Avoin Etelä-Pohjanmaan AM-erikoispikkä Kortesjärven Järvi-Veikot 24509 S
20.10.2019 SM-erikoispitkä Pihkaniskat 22972 S
26.10.2019 Halikko Viesti Angelniemen Ankkuri 24299 S
26.10.2019 Lasten Halikko juoksu Angelniemen Ankkuri 24300 S
27.10.2019 Jämi Suunnistusmaraton Ikaalisten Nouseva-Voima 24320 S
07.12.2019 Ensilumen Rastit Lapin Veikot 24689 HS
08.12.2019 Ensilumen Rastit Lapin Veikot 24690 HS
11.01.2020 Rieskarastit, keskimatka Joutsenon Kullervo 24599 HS
12.01.2020 Rieskarastit ja Kaakon AM-kilpailu, pitkä matka Joutsenon Kullervo 24600 HS
18.01.2020 Pahkan hisut Sonkajärven Pahka 24560 HS
19.01.2020 Pahkan hisut Sonkajärven Pahka 24561 HS
25.01.2020 Hauskin Hisu 1pv Hauhon Sisu 24632 HS
26.01.2020 Hauskin Hisu 2pv Hauhon Sisu 24633 HS
01.02.2020 Avoin Kaakon AM tupla HISU, sprintti Kouvolan Suunnistajat 24608 HS
01.02.2020 Avoin Kaakon AM tupla HISU, keskimatka Kouvolan Suunnistajat 24609 HS
08.02.2020 LuuRan hisu Luumäen Rasti 24567 HS
09.02.2020 LuuRan hisu Luumäen Rasti 24568 HS
15.02.2020 19. Veikko Hakulisen hiihtorastit Valkeakosken Haka 24650 HS
16.02.2020 19. Veikko Hakulisen hiihtorastit Valkeakosken Haka 24651 HS
22.02.2020 SM-sprint Kangasniemen Kalske 24472 HS
23.02.2020 SM-sprinttiviesti Kangasniemen Kalske 24473 HS
29.02.2020 SM-keskimatka Haapaveden Urheilijat
Nivalan Suunnistajat
Oulaisten Huima
24418 HS
01.03.2020 SM-viestit Haapaveden Urheilijat
Nivalan Suunnistajat
Oulaisten Huima
24419 HS
20.03.2020 Lapin Lumirastit sprintti Suunta 2000 24503 HS
21.03.2020 SM-pitkämatka Suunta 2000 24504 HS
22.03.2020 Lapin Lumirastit keskimatka Suunta 2000 24505 HS
28.03.2020 Billnäsin keskimatka Karjaan Ura 24589 S
29.03.2020 Vårtävling OK Raseborg 24628 S
04.04.2020 Stadisprintti Rasti-Jyry 24630 S
10.04.2020 Kevätyön Viesti Turun Suunnistajat 24614 S
11.04.2020 XX Saaristorastit - Skägrårdsträffen Pargas IF 24592 S
18.04.2020 VikingRastit Paimion Rasti 24627 S
25.04.2020 FinnSpring Angelniemen Ankkuri 24431 S
26.04.2020 FinnSpring-viesti Angelniemen Ankkuri 24432 S
01.05.2020 Powerpark -sprintti Lapuan Virkiä 24644 S
02.05.2020 Virkiän kevätkansallinen Lapuan Virkiä 24645 S
03.05.2020 Tuplasrintti Rasti-Jussit 24596 S
09.05.2020 Rastijahti Rasti 88 24550 S
09.05.2020 Kevät Suunnistus 2020 Kouvolan Suunnistajat 24612 S
09.05.2020 48. Uudenmaan Rastipäivät Rajamäen Rykmentti 24636 S
09.05.2020 Karhurastit 2020 Rastikarhut 24658 S
09.05.2020 Kiuruvesi-rastit Kiuruveden Urheilijat 24705 S
10.05.2020 Kevät Suunnistus 2020 Kouvolan Suunnistajat 24613 S
10.05.2020 48. Uudenmaan Rastipäivät Rajamäen Rykmentti 24637 S
16.05.2020 Särkänniemi-suunnistus Koovee 24481 S
16.05.2020 Viestiliiga, Ikaalisten Kylpylän yöviesti Ikaalisten Nouseva-Voima 24618 S
16.05.2020 Karkkirastit 2020 Karkki-Rasti 24622 S
16.05.2020 Varsinais-Suomen avoin Am-keskimatka Vakka-Rasti 24624 S
16.05.2020 Kärppäjahti 2020 Kokkolan Suunnistajat 24666 S
17.05.2020 AM-keskimatka ja HOK Rasti-Nokia 24570 S
17.05.2020 Hollola-rastit 2020 Hollolan Urheilijat -46 24588 S
17.05.2020 Vehkalahden Veikkojen kevätkansalliset Vehkalahden Veikot 24639 S
17.05.2020 Keurusrastit Keuruun Kisailijat 24652 S
21.05.2020 Prisma-rastit Hiidenkiertäjät 24593 S
21.05.2020 Rakas-rastit ja Kaakon AM-keskimatka Raja-Karjalan Suunnistajat 24634 S
21.05.2020 Helasuunnistus Kyrös-Rasti 24641 S
21.05.2020 Vasaman kansallinen Suonenjoen Vasama 24656 S
23.05.2020 SM-keskimatka Suunta Jyväskylä 23781 S
31.05.2020 Luumäki-rastit Luumäen Rasti 24571 S
05.06.2020 Grano Games Tampereen Pyrintö 24659 S
06.06.2020 Tornionlaakson Rastipäivät, 1. päivä Pellon Ponsi 24572 S
06.06.2020 Helsinki O-Games Helsingin Suunnistajat 24585 S
06.06.2020 Rajarastit, 1. päivä Joutsenon Kullervo 24597 S
06.06.2020 Botnias nationella OK Botnia 24629 S
06.06.2020 Grano Games Tampereen Pyrintö 24660 S
07.06.2020 Tornionlaakson Rastipäivät, 2. päivä Pellon Ponsi 24573 S
07.06.2020 Helsinki O-Games Helsingin Suunnistajat 24586 S
07.06.2020 Rajarastit, 2 päivä Joutsenon Kullervo 24598 S
07.06.2020 Minkens Nationella IF Minken 24635 S
07.06.2020 Grano Games Tampereen Pyrintö 24661 S
13.06.2020 Venlojen viesti Ounasvaaran Hiihtoseura 22044 S
14.06.2020 Jukolan viesti Ounasvaaran Hiihtoseura 22043 S
18.06.2020 Kukkosuunnistus Laitilan Jyske 24681 S
26.06.2020 Sisä-Suomen rastipäivät Rasti E4 24699 S
27.06.2020 Kesälaitumen Rastit Punkalaitumen Kunto 24533 S
27.06.2020 Karjaa -rastit Karjaan Ura 24590 S
27.06.2020 Jämi Pyöräsuunnistus Ikaalisten Nouseva-Voima 24646 PS
27.06.2020 Sisä-Suomen rastipäivät Rasti E4 24700 S
28.06.2020 Kainuun Rastiviikko 1. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24667 S
30.06.2020 Kainuun Rastiviikko 2. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24668 S
02.07.2020 Kainuun Rastiviikko 3. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24669 S
03.07.2020 Kainuun Rastiviikko 4. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24670 S
15.07.2020 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffenpv1 IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
24619 S
16.07.2020 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv2 IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
24620 S
17.07.2020 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv. 3 IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
24621 S
24.07.2020 Tampere Suunnistus sprintti Koovee 24482 S
25.07.2020 Tampere Suunnistus Koovee 24483 S
25.07.2020 43. Lahti-Suunnistus Lahden Suunnistajat-37 24601 S
26.07.2020 Tampere Suunnistus Koovee 24484 S
26.07.2020 43. Lahti-Suunnistus Lahden Suunnistajat-37 24602 S
01.08.2020 Rinkelirastit Lappeen Riento 24610 S
01.08.2020 Rinkelirastit Lappeen Riento 24611 S
01.08.2020 Pihkarastit Pihkaniskat 24638 S
15.08.2020 Nuorten Jukola Navi 23060 S
16.08.2020 Husqvarna-kisa IF Sibbo-Vargarna 24640 S
22.08.2020 Hämeen AM-pitkä Valkeakosken Haka 24605 S
23.08.2020 Hämeen AM-viesti Valkeakosken Haka 24606 S
23.08.2020 Jyry-Rastit Rasti-Jyry 24631 S
29.08.2020 SM tarkkuussuunnistus Suunta-Sepot 24474 TS
30.08.2020 SM Tempo Suunta-Sepot 24475 TS
30.08.2020 Jyvässprintti Suunta Jyväskylä 24582 S
05.09.2020 SM-pitkä matka, karsinta Kankaanpään Suunnistajat
Siikaisten Sisu
23644 S
06.09.2020 SM-pitkä matka, finaali Kankaanpään Suunnistajat
Siikaisten Sisu
23646 S
12.09.2020 Espoon tuplasprintti, aamupäivä Espoon Akilles 24579 S
12.09.2020 Espoon tuplasprintti, iltapäivä Espoon Akilles 24580 S
19.09.2020 SM-viesti Rasti 88 23609 S
20.09.2020 SM-sprintti Angelniemen Ankkuri 23800 S
25.09.2020 SM-yösuunnistus, H21 karsinta Kalevan Rasti 23794 S
26.09.2020 SM-yösuunnistus, finaali Kalevan Rasti 24000 S
27.09.2020 Mikonpäivän Sprinttisuunnistus Tampereen Pyrintö 24662 S
03.10.2020 Nuorisoviesti Turun Suunnistajat 24617 S
10.10.2020 SM-erikoispitkä Oriveden Ponnistus 23875 S
24.10.2020 Jämi Suunnistusmaraton Ikaalisten Nouseva-Voima 24647 S
24.04.2021 FinnSpring Keravan Urheilijat 24424 S
25.04.2021 FinnSpring viesti Keravan Urheilijat 24425 S
29.05.2021 SM-keskimatka (ajankohta vahvistamatta) Turun Suunnistajat 23789 S
19.06.2021 Venlojen viesti Liedon Parma
Mynämäen Suunnistajat -52
22032 S
20.06.2021 Jukolan viesti Liedon Parma
Mynämäen Suunnistajat -52
22033 S
21.08.2021 Nuorten Jukola Valkeakosken Haka 24108 S
04.09.2021 SM-pitkä matka, karsinta (ajankohta vahvistamatta) Rasti E4
Saarijärven Pullistus
23761 S
05.09.2021 SM-pitkä matka, finaali (ajankohta vahvistamatta) Rasti E4
Saarijärven Pullistus
24002 S
11.09.2021 SM-viesti (ajankohta vahvistamatta) Navi 23816 S
12.09.2021 SM-sprintti (ajankohta vahvistamatta) Juvan Urheilijat 23821 S
24.09.2021 SM-yösuunnistus, H21 karsinta (ajankohta vahvistamatta) Vehkalahden Veikot 24001 S
25.09.2021 SM-yösuunnistus, finaali (ajankohta vahvistamatta) Vehkalahden Veikot 23850 S
16.10.2021 SM-erikoispitkä (ajankohta vahvistamatta) Tampereen Pyrintö 23873 S
18.06.2022 Jukolan viesti OK Trian 23947 S
20.08.2022 Nuorten Jukola Kymin Suunnistajat
Vehkalahden Veikot
24117 S
17.06.2023 Jukolan viesti Kauhavan Wisa
Lapuan Virkiä
23952 S
19.08.2023 Nuorten Jukola Hyvinkään Rasti 24116 S