FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
mainos1
Kronans nationella och ÖIDM natt
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Jansson Emil Brahe 1.09.23 0.00.00 62.65 59.53
2 Bäckström Anders Femman 1.10.44 0.01.21 59.92 56.93
3 Jansson Sören Falken 1.13.25 0.04.02 56.25 53.44
4 Holmback Hannes Femman 1.21.41 0.12.18 49.23 46.77
5 Joensuu Valter Brahe 1.22.33 0.13.10 47.39 45.03
6 Sundelin Peter Femman 1.27.50 0.18.27 43.31 41.14
Ruberg Lauri Falken HYL -
Jern Jens Femman EIL -

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Berg Kim Botnia 1.11.10 0.00.00 51.62 47.92
2 Granholm Christoffer Femman 1.13.12 0.02.02 49.35 45.81
3 Alasuvanto Mikko KaJu 1.17.23 0.06.13 45.89 42.60
4 Hagström Fredrik Brahe 1.17.46 0.06.36 44.88 41.66
5 Vesterback Jonas Malax 1.19.00 0.07.50 43.40 40.29
6 Wik Niklas Falken 1.24.55 0.13.45 39.66 36.81
7 Nikunen Karri Terjärv 1.32.00 0.20.50 35.94 33.36
8 Knutar Tomas Terjärv 1.33.01 0.21.51 34.89 32.39
9 Gripenberg Mattias Brahe 1.48.41 0.37.31 29.30 27.19
Lindfors Kari Falken KES -

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Henriksson Mathias Falken 1.05.09 0.00.00 40.32 36.62
2 Rannila Tero VetU 1.16.01 0.10.52 33.52 30.44
3 Jussinmäki Ari HalTo 1.17.36 0.12.27 31.82 28.90
4 Nilsson Markus Minken 1.23.02 0.17.53 28.79 26.15
5 Lindfors Jan Falken 1.23.17 0.18.08 27.76 25.21
6 Öhman Andreas Malax 1.37.25 0.32.16 22.92 20.82
Torrkulla Michael Femman EIL -

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Bergström Rune Kristina 1.18.36 0.00.00 36.70 33.54
2 Lindgren Markus Botnia 1.22.28 0.03.52 33.93 31.00
3 Maasalo Pekka KoS 1.25.07 0.06.31 31.86 29.11
4 Häggman Marcus Falken 1.27.21 0.08.45 30.05 27.46
5 Myllymäki Jyri VetU 1.28.32 0.09.56 28.67 26.20
Hautala Jari Femman HYL -
Torrkulla Jan Femman EIL -
Backman Fredrik Femman EIL -

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Joensuu Tommy Brahe 58.17 0.00.00
2 Räbb Rainer GIF 1.10.55 0.12.38

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hakala Eero Femman 52.12 0.00.00

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Bäck Mikael Femman 50.10 0.00.00
2 Stubb Stefan Falken 1.08.14 0.18.04
Olaussen Kristoffer GIF EIL -
Palomäki Eero Femman KES -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nurisalo Seppo KoS 49.29 0.00.00 42.90 42.11
2 Österbacka Bo Minken 1.02.16 0.12.47 33.07 32.46
3 Rantala Aulis KoS 1.03.21 0.13.52 31.50 30.92
4 Joki Sauli VetU 1.19.41 0.30.12 24.24 23.80
5 Lövsund Bengt Botnia 1.23.33 0.34.04 22.36 21.95
Myllymäki Ari KPV HYL -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Björklund Håkan Falken 51.43 0.00.00 34.55 33.82
2 Blomqvist Carl-Henrik Minken 1.02.47 0.11.04 27.75 27.16
3 Backman Sven-Olof Falken 1.08.02 0.16.19 24.95 24.42
4 Rauma Håkan Botnia 1.37.11 0.45.28 17.01 16.65
5 Haldin Torvald Femman 1.38.57 0.47.14 16.25 15.91
Pienimäki Kari RaJu HYL -
Aaltonen Jukka Brahe HYL -
Byskata Henry Femman EIL -

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lähdekorpi Mauri Femman 44.28 0.00.00 29.08 26.54
2 Pått Frans Minken 54.03 0.09.35 22.13 20.20
3 Torrkulla Roy Minken 57.24 0.12.56 19.15 17.48

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Patana Tapio VetU 34.32 0.00.00

Sarja H85
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mård Leo Kristina 41.53 0.00.00

Sarja H20
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Udell Robin Solf 1.03.35 0.00.00 44.09 42.61
2 Mylläri Lucas NOK 1.23.27 0.19.52 31.92 30.84
3 Kullman Hannes Falken 1.30.34 0.26.59 27.86 26.92
4 Westerlund Robert Falken 2.10.54 1.07.19 18.21 17.59

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Still Alec Trian 58.03 0.00.00
2 Westerlund Jimmy Falken 1.16.21 0.18.18

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Bergström Jesper Femman 30.19 0.00.00 42.04 37.19
2 Rannila Oskari VetU 30.52 0.00.33 40.05 35.44
3 Jussinmäki Pietari HalTo 36.52 0.06.33 32.50 28.75
4 Udell Oliver Solf 43.11 0.12.52 26.86 23.76
5 Lindfors Jesper Falken 1.04.12 0.33.53 17.47 15.46
6 Friman Ben Solf 1.11.37 0.41.18 15.13 13.38

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Bergström Kasper Kristina 26.23 0.00.00
2 Nyman Vilhelm Brahe 29.42 0.03.19
3 Jussinmäki Iisakki HalTo 31.06 0.04.43
4 West Viktor Minken 33.53 0.07.30
5 Hautala Rasmus Femman 40.09 0.13.46
6 Lindfors Kevin Falken 43.38 0.17.15
7 Forsström Emil Botnia 50.36 0.24.13
8 Lindfors Hugo Falken 54.45 0.28.22
Berg Eelian Botnia EIL -

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Yrjans Pontus NOK 21.23 0.00.00
2 Sundqvist Ivar Falken 21.42 0.00.19
3 Grankull Sebastian Kronan 22.37 0.01.14
4 Yrjans Johan NOK 23.06 0.01.43
5 Rannila Aatu VetU 23.14 0.01.51
6 Lindfors Rasmus Falken 28.03 0.06.40
7 Söderman Hannes NOK 29.06 0.07.43
8 Björkfors Einar Botnia 31.53 0.10.30

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lindgren Hanna Femman 52.22 0.00.00 50.74 49.12
2 Lindfors Lina Falken 1.09.27 0.17.05 35.39 34.26
3 Karvonen Hanna Terjärv 1.18.28 0.26.06 28.78 27.86

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Rannila Tanja VetU 58.00 0.00.00 38.65 36.04
2 Sundelin Ann-Sofie Botnia 1.00.23 0.02.23 35.27 32.89
3 Åstrand Ulla-Maria Botnia 1.10.10 0.12.10 28.75 26.81
4 Finne Rosmarie Solf 1.33.38 0.35.38 20.35 18.98

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Backman Yvonne Falken 52.28 0.00.00 38.64 36.35
2 Ena Linda Falken 53.40 0.01.12 35.89 33.76
3 Nynäs Kati Botnia 55.22 0.02.54 32.95 31.00
4 Nikunen Nina Terjärv 57.24 0.04.56 30.02 28.24

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Svartsjö Åsa Botnia 41.32 0.00.00
2 Elvström Ann-christine Falken 42.28 0.00.56

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Friman Rose-Maj Solf 1.05.45 0.00.00

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Fred Bodil Femman 38.33 0.00.00
Björklund Gunilla Falken KES -
Berger Gunhild Falken HYL -

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pått Saga Minken 38.03 0.00.00

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hahn Olivia Solf 34.35 0.00.00
2 Hansén Amanda Botnia 41.25 0.06.50
Myrskog Rosa Kronan EIL -

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tuohimaa Ines Solf 30.16 0.00.00 46.57 41.37
2 Lindfors Karolina Falken 34.31 0.04.15 39.61 35.19
3 Gripenberg Ester Brahe 35.26 0.05.10 37.39 33.22
4 Myllymäki Matilda KoS 36.03 0.05.47 35.58 31.61
5 Kullman Thea Falken 39.08 0.08.52 31.70 28.16
6 Enlund Julia Femman 41.09 0.10.53 29.12 25.87
Nynäs Amanda Botnia EIL -

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Björkfors Elsie Botnia 26.23 0.00.00
2 Svenlin Alva Kronan 32.51 0.06.28
3 Enlund Isabella Femman 35.17 0.08.54

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Grankull Daniela Kronan 21.19 0.00.00
2 Wikblom Thea Minken 23.26 0.02.07
3 Lillhonga Elin GIF 25.23 0.04.04
4 Torrkulla Moa Femman 26.21 0.05.02
5 Nynäs Matilda Botnia 27.23 0.06.04
6 Norrgård Ida Femman 33.47 0.12.28
7 Lindfors Mira Falken 38.08 0.16.49
8 Sundqvist Ida Falken 48.08 0.26.49
9 Westerlund Jessica Falken 58.19 0.37.00