FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
WRE-osakilpailu tulokset (H21 ja D21) ja sarjat H11, H13, D11 ja D13, keskimatka
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 30
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Gorlanov Sergei RaVa 36.46 0.00.00 102.54
2 Toivonen Eevert PirHi 37.33 0.00.47 99.88
3 Saarela Ville-Petteri KemU 38.57 0.02.11 95.79
4 Aikio Santeri KEV 41.04 0.04.18 90.38
5 Saikko Antti LappRi 41.08 0.04.22 89.76
6 Kaskinen Kare UlvUra 41.43 0.04.57 88.03
7 Kiiskinen Petri LS-37 42.04 0.05.18 86.84
8 Parkkinen Jarno Koovee 42.17 0.05.31 85.93
9 Toivanen Elmeri KS 42.52 0.06.06 84.31
10 Pukema Hannu-Pekka RaVa 42.57 0.06.11 83.69
11 Tunis Staffan Femman 43.05 0.06.19 82.98
12 Martikainen Juha KEV 44.22 0.07.36 80.14
13 Urpalainen Jarkko MiehVi 44.58 0.08.12 78.64
14 Saari Aki PoRa 45.06 0.08.20 77.97
15 Tauriainen Teemu KEV 45.35 0.08.49 76.72
16 Rööm Rimmo SKVuoksi 46.28 0.09.42 74.84
17 Tervala Miska RaVa 47.47 0.11.01 72.37
18 Linna Matti S-JKL 48.08 0.11.22 71.44
19 Huila Joona Hiisi 48.24 0.11.38 70.64
20 Saari Toni PoRa 48.35 0.11.49 69.97
21 Gusev Ilya RUS 49.09 0.12.23 68.77
22 Leinonen Lauri Pohjant 49.30 0.12.44 67.89
23 Logvinchuk Evgeniy LS-37 49.33 0.12.47 67.43
24 Hapola Tuomas RaKaS 50.16 0.13.30 66.08
25 Järvinen Seppo AR 51.52 0.15.06 63.66
26 Nokka Atte Rasti88 52.05 0.15.19 63.02
27 Häkkinen Kalle S-JKL 52.15 0.15.29 62.45
28 Oripelto Viljo Keihäs 58.43 0.21.57 55.24
29 Kauppila Tomi MiehVi 1.11.57 0.35.11 44.81
Heiska Samu PoRa KES -

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 19
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Suutari Mirka KS 40.39 0.00.00 95.62
2 Pesu Mervi RR 41.00 0.00.21 94.01
3 Nenonen Liisa SKVuoksi 41.14 0.00.35 92.70
4 Vääränen Sari KS 41.27 0.00.48 91.43
5 Kaskinen Mira UlvUra 41.33 0.00.54 90.43
6 Borodulina Olga RUS 44.34 0.03.55 83.58
7 Suutari Tuuli KS 44.42 0.04.03 82.61
8 Niittymäki Johanna Koovee 44.47 0.04.08 81.73
9 Klemettinen Veera S-JKL 44.58 0.04.19 80.68
10 Hara Marika Koovee 45.35 0.04.56 78.88
11 Räisänen Noora SalRe 45.57 0.05.18 77.54
12 Pusa Sanna KeuKi 46.35 0.05.56 75.79
13 Tahvanainen Venla EsSu 47.39 0.07.00 73.41
14 Hakala Eeva-Liisa KortJV 49.43 0.09.04 69.71
15 Suutari Säde KS 55.05 0.14.26 62.33
16 Rautasalo Essi KR 57.44 0.17.05 58.91
17 Haltia Riikka RR 1.05.54 0.25.15 51.12
18 Kauppinen Niina KeuKi 1.07.34 0.26.55 49.38
19 Rauttola Tiia-Maria EsSu 1.21.22 0.40.43 40.60

Sarja H13
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Pesu Akseli PirHi 18.03 0.00.00
2 Töyrylä Rasmus KyS 19.41 0.01.38
3 Takanen Eetu VeVe 28.00 0.09.57
4 Kiiski Olavi KyS 31.40 0.13.37
5 Kanervo Aaro SoJy 45.15 0.27.12
Paalanen Tuomas IPR HYL -

Sarja D13
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Aaltonen Nelli Lynx 25.46 0.00.00
2 Laakso Laura LappRi 27.28 0.01.42
3 Saari Venla PoRa 32.21 0.06.35
4 Soikkeli Lauriina EsSu 38.11 0.12.25
5 Pirinen Oona KeKaRa 40.55 0.15.09

Sarja H11
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Fey Erik EsSu 15.17 0.00.00
2 Fey Mark EsSu 26.07 0.10.50
Asikainen Viljami JoKu KES -
Hirvilahti Niklas VeVe HYL -
Korhonen Karri KaSu HYL -
Ryyppö Topias HS HYL -

Sarja D11
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Laakso Lotta LappRi 14.04 0.00.00
2 Pesu Lotta PirHi 15.01 0.00.57
3 Takanen Tiitu VeVe 17.20 0.03.16
4 Vepsäläinen Elsa KyS 19.56 0.05.52
5 Kaartinen Eevi Inkeri KeKaRa 24.13 0.10.09
6 Kiiski Ilona KyS 29.22 0.15.18
Laakso Anni LappRi HYL -