FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
SM-erikoispitkä matka, epäviralliset tulokset H21 ja D21
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 68
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Savolainen Eetu IkNV 2.30.27 0.00.00 99.73 100.16
2 Karppinen Aleksi IkNV 2.32.03 0.01.36 98.24 98.66
3 Fabritius Mikael Trian 2.32.20 0.01.53 97.61 98.04
4 Knuuttila Mikko IkNV 2.33.11 0.02.44 96.63 97.05
5 Parjanne Antti Lynx 2.33.14 0.02.47 96.16 96.58
6 Mänkärlä Janne Lynx 2.33.16 0.02.49 95.71 96.12
7 Sirén Mikko AngA 2.33.17 0.02.50 95.26 95.67
8 Serebryanitskiy Konstan Kuzmolov 2.33.18 0.02.51 94.81 95.22
9 Heinaro Einari HS 2.33.21 0.02.54 94.34 94.75
10 Hämäläinen Sami MSParma 2.33.30 0.03.03 93.81 94.22
11 Syrjäläinen Arttu HS 2.33.35 0.03.08 93.32 93.73
12 Liukkonen Oskari HiKi 2.33.54 0.03.27 92.69 93.09
13 Syrjäläinen Topi HS 2.35.54 0.05.27 91.07 91.47
14 Ylinen Juho IkNV 2.37.52 0.07.25 89.51 89.90
15 Nakonechnyi Dmitry Hiisi 2.40.12 0.09.45 87.79 88.17
16 Godlevskiy Evgeniy BBV 2.40.22 0.09.55 87.28 87.66
17 Kuukka Anton TP 2.40.25 0.09.58 86.83 87.21
18 Räsänen Markus KR 2.40.38 0.10.11 86.30 86.67
19 Heiska Samu VeVe 2.43.20 0.12.53 84.46 84.83
20 Leinonen Pauli S-JKL 2.43.31 0.13.04 83.95 84.32
21 Silvennoinen Santeri KR 2.43.43 0.13.16 83.44 83.80
22 Simosas Otto TP 2.43.45 0.13.18 83.01 83.37
23 Kuningas Janne LappRi 2.43.55 0.13.28 82.52 82.88
24 Von Arx Philipp LS-37 2.44.47 0.14.20 81.68 82.03
25 Saikko Antti TP 2.44.51 0.14.24 81.24 81.59
26 Heinonen Samuel VaajTe 2.45.01 0.14.34 80.75 81.10
27 Niemi Vili PR 2.45.16 0.14.49 80.22 80.57
28 Henriksson Tobias Trian 2.50.00 0.19.33 77.59 77.93
29 Hyyryläinen Juha AnttU 2.50.11 0.19.44 77.11 77.45
30 Heinonen Eero MSParma 2.51.04 0.20.37 76.32 76.65
31 Saari Toni VaajTe 2.52.30 0.22.03 75.30 75.62
32 Somov Nikita Kuzmolov 2.52.55 0.22.28 74.73 75.05
33 Lahtinen Tuomo LS-37 2.53.04 0.22.37 74.27 74.60
34 Helander Iisak Pohjant 2.53.10 0.22.43 73.84 74.16
35 Patana Mikko HiKi 2.57.59 0.27.32 71.47 71.78
36 Pihl Peeter MSParma 2.58.47 0.28.20 70.77 71.08
37 Seleznev Aleksandr Kuzmolov 3.02.48 0.32.21 68.85 69.15
38 Istolahti Jaakko KangSK 3.04.29 0.34.02 67.86 68.15
39 Kauppinen Aki EsSu 3.04.40 0.34.13 67.43 67.72
40 Huila Joona Hiisi 3.05.18 0.34.51 66.83 67.12
41 Leirimaa Tatu RaVa 3.06.35 0.36.08 66.01 66.30
42 Istolahti Tuomo KangSK 3.08.53 0.38.26 64.85 65.14
43 Manninen Heikki AnttU 3.14.05 0.43.38 62.77 63.04
44 Inkeri Eero VeVe 3.15.37 0.45.10 61.93 62.20
45 Ylitalo Aki HauSi 3.16.20 0.45.53 61.37 61.63
46 Lampinen Ville HS 3.22.23 0.51.56 59.20 59.46
47 Jern Jonas PR 3.30.57 1.00.30 56.48 56.72
48 Hjulgren Markus EsAk 3.31.02 1.00.35 56.14 56.38
49 Kleemola Lauri Lynx 3.37.14 1.06.47 54.23 54.46
50 Liukkala Jaakko HauSi 3.37.15 1.06.48 53.91 54.15
51 Pöyhönen Petja RasKa 3.44.39 1.14.12 51.84 52.06
52 Kuutti Veli-Pekka EsAk 3.46.57 1.16.30 51.02 51.24
53 Markkila Eero RasKu 3.53.38 1.23.11 49.27 49.48
54 Stenbacka Wilhelm OK77 4.02.07 1.31.40 47.26 47.47
55 Skinnari Juha Pihkan 4.12.28 1.42.01 45.06 45.26
56 Tolvanen Leo Pihkan 6.02.03 3.31.36 31.24 31.37
Ruohola Aaro MSParma KES -
Portin Fredric PR KES -
Klimenko Viacheslav Kuzmolov HYL -
Koskinen Roope KR KES -
Leskinen Antti-Pekka Lynx KES -
Toivola Aleksi KemKi HYL -
Ovaska Janne VeVe HYL -
Kommio Jere HlS HYL -
Järvenpää Antti OK77 HYL -
Vehmas Miika EsSu KES -
Uitto Jussi RasKu KES -
Snickars Caj OK77 KES -

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 42
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Karhola Lotta TP 1.58.01 0.00.00 96.92 95.76
2 Tuomisto Anu VaaSu 1.59.17 0.01.16 95.19 94.05
3 Haajanen Sofia Pohjant 1.59.24 0.01.23 94.40 93.27
4 Patana Jenny HiKi 1.59.27 0.01.26 93.66 92.54
5 Saarimäki Heini AngA 1.59.58 0.01.57 92.56 91.45
6 Enlund Alexandra Femman 2.01.14 0.03.13 90.90 89.81
7 Otsamo Pihla HS 2.06.04 0.08.03 86.75 85.71
8 Kaskinen Mira RasKa 2.07.26 0.09.25 85.16 84.14
9 Gunell Yvonne PIF 2.07.31 0.09.30 84.45 83.44
10 Uotila Ulrika Koovee 2.07.34 0.09.33 83.76 82.76
11 Anjala Anna-Kaisa Koovee 2.09.09 0.11.08 82.09 81.10
12 Jalava Enni TuS 2.09.20 0.11.19 81.33 80.35
13 Tarvonen Silja Kalske 2.09.22 0.11.21 80.66 79.69
14 Kauppinen Silja KR 2.11.48 0.13.47 78.53 77.59
15 Borodulina Olga Kuzmolov 2.11.55 0.13.54 77.83 76.90
16 Viberg Tuulia MSParma 2.12.47 0.14.46 76.69 75.77
17 Mattila Milla HS 2.13.14 0.15.13 75.80 74.89
18 Väyrynen Aino KyS 2.13.29 0.15.28 75.03 74.13
19 Hirvonen Eveliina PR 2.16.48 0.18.47 72.60 71.73
20 Kilpeläinen Elina VeVe 2.16.59 0.18.58 71.90 71.03
21 Dvorianskaia Anna Hiisi 2.21.36 0.23.35 68.96 68.13
22 Lohikainen Milla RaVa 2.22.59 0.24.58 67.71 66.90
23 Julkunen Sonja TuS 2.23.09 0.25.08 67.04 66.24
24 Väänänen Mari KR 2.23.19 0.25.18 66.38 65.59
25 Järveläinen Julia Femman 2.24.16 0.26.15 65.36 64.58
26 Moilanen Anna KuoSu 2.27.33 0.29.32 63.34 62.58
27 Haavisto Emmi TuS 2.30.52 0.32.51 61.40 60.66
28 Viriutina Tatiana Hiisi 2.31.58 0.33.57 60.40 59.68
29 Lahtinen Katja HS 2.37.32 0.39.31 57.74 57.04
30 Donner Isabel OK77 2.37.39 0.39.38 57.16 56.48
31 Seppänen Mari OK77 2.40.22 0.42.21 55.67 55.00
32 Voutilainen Anna EsAk 2.42.27 0.44.26 54.44 53.79
33 Vlasova Ekaterina Hiisi 2.43.34 0.45.33 53.56 52.92
34 Juga Emma SKUusi 2.44.01 0.46.00 52.90 52.27
35 Hemminki Heini RasKu 2.52.53 0.54.52 49.70 49.11
36 Ajalin Riikka TuS 2.53.27 0.55.26 49.06 48.47
37 Kanko Ruut S-JKL 3.02.05 1.04.04 46.27 45.72
38 Haapakoski Tiina RasKa 3.09.26 1.11.25 44.04 43.51
39 Wallikivi Maria EsAk 3.16.59 1.18.58 41.92 41.42
Malinen Saara KaSu HYL -
Manderbacka Hanne TuS HYL -
Ylikylä Suvi RasKa HYL -