FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
WRE-osakilpailu, sprintti (tulokset H21 ja D21)
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 51
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Lundanes Olav PR 14.08 0.00.00 98.14 97.89
2 Kymäläinen Severi TP 14.17 0.00.09 96.82 96.57
3 Tranchand Frederic PR 14.20 0.00.12 96.19 95.94
4 Michiels Yannick TuMe 14.25 0.00.17 95.35 95.10
5 Hirvikallio Joni Koovee 14.39 0.00.31 93.54 93.30
6 Syrjäläinen Topi HS 14.41 0.00.33 93.05 92.81
7 Koistinen Olli-Pekka HiKi 14.44 0.00.36 92.45 92.21
8 Popov Igor Hiisi 14.47 0.00.39 91.85 91.62
8 Ahola Topias Navi 14.47 0.00.39 91.85 91.62
10 Hämäläinen Sami MSParma 14.49 0.00.41 91.09 90.85
11 Popov Artem MSParma 14.50 0.00.42 90.70 90.47
12 Boesen Andreas Hougaard AngA 14.52 0.00.44 90.22 89.99
13 Sorvisto Juha VaajTe 14.55 0.00.47 89.64 89.41
14 Anttolainen Aleksi LS-37 14.58 0.00.50 89.06 88.83
14 Savolainen Eetu IkNV 14.58 0.00.50 89.06 88.83
16 Ojanaho Olli HS 14.59 0.00.51 88.41 88.18
17 Penttinen Topi Trian 15.03 0.00.55 87.74 87.51
18 Liukkonen Oskari HiKi 15.06 0.00.58 87.17 86.95
19 Silvennoinen Santeri KR 15.07 0.00.59 86.80 86.58
20 Niemi Vili PR 15.08 0.01.00 86.43 86.21
21 Hramov Andrei Hiisi 15.09 0.01.01 86.06 85.84
21 Kuukka Elias TP 15.09 0.01.01 86.06 85.84
21 Mäkelä Tuomo AngA 15.09 0.01.01 86.06 85.84
24 Von Arx Philipp LS-37 15.10 0.01.02 85.14 84.93
25 Portin Fredric PR 15.13 0.01.05 84.59 84.37
25 Komarov Kirill EsSu 15.13 0.01.05 84.59 84.37
27 Nakonechnyi Dmitry Hiisi 15.14 0.01.06 83.95 83.74
28 Simosas Otto TP 15.15 0.01.07 83.59 83.37
28 Pernu Lari EsSu 15.15 0.01.07 83.59 83.37
30 Laukkarinen Jesse PR 15.18 0.01.10 82.77 82.56
31 Talvinen Arto MSParma 15.32 0.01.24 81.26 81.05
32 Kangas Veli HS 15.36 0.01.28 80.64 80.44
33 Suna Jussi TuMe 15.40 0.01.32 80.04 79.83
33 Patana Mikko HiKi 15.40 0.01.32 80.04 79.83
35 Heinonen Eero MSParma 15.42 0.01.34 79.34 79.13
36 Kari Tuomas AngA 15.49 0.01.41 78.49 78.29
37 Heiska Samu VeVe 15.56 0.01.48 77.65 77.45
38 Ylinen Juho IkNV 16.04 0.01.56 76.75 76.55
39 Muukkonen Petteri Trian 16.05 0.01.57 76.41 76.21
39 Vanhanen Konsta IkNV 16.05 0.01.57 76.41 76.21
41 Pukema Hannu-Pekka RR 16.11 0.02.03 75.42 75.23
42 Takanen Lari VeVe 16.25 0.02.17 74.10 73.91
42 Saikko Antti TP 16.25 0.02.17 74.10 73.91
44 Karppinen Aleksi IkNV 16.27 0.02.19 73.44 73.25
45 Nenonen Lauri KR 17.06 0.02.58 70.41 70.23
46 Vainio Eero-Matti MSParma 17.16 0.03.08 69.49 69.31
47 Koskinen Roope KR 17.22 0.03.14 68.85 68.67
Heikkilä Ollipekka HS HYL -
Niemi Aleksi TP HYL -
Lassila Ari-Pekka Koovee HYL -
Knuuttila Mikko IkNV HYL -

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 39
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Närhi Anna IFKGöte 14.14 0.00.00 98.05 95.48
2 Sianoja Maija MSParma 14.26 0.00.12 96.31 93.78
3 Haajanen Sofia Pohjant 14.51 0.00.37 93.24 90.79
4 Anttonen Sari KeuKi 14.53 0.00.39 92.66 90.23
5 Patana Jenny HiKi 14.57 0.00.43 91.87 89.46
6 Mironova Svetlana Koovee 15.15 0.01.01 89.71 87.35
7 Istolahti Tiia MSParma 15.18 0.01.04 89.05 86.72
8 Hulkkonen Johanna Koovee 15.24 0.01.10 88.12 85.81
9 Kaskinen Mira RasKa 15.31 0.01.17 87.10 84.81
10 Enlund Alexandra Femman 15.33 0.01.19 86.56 84.29
10 Karhola Lotta TP 15.33 0.01.19 86.56 84.29
12 Westerlund Ina PR 15.35 0.01.21 85.67 83.42
13 Wennman Heini Pohjant 15.36 0.01.22 85.22 82.99
14 Niittynen Miia Koovee 15.40 0.01.26 84.51 82.29
15 Hulkkonen Niina SOK 15.45 0.01.31 83.71 81.51
16 Ukskoski Karoliina Koovee 15.49 0.01.35 83.01 80.83
17 Karvonen Sara Lynx 15.50 0.01.36 82.57 80.41
17 Ramstein Laura LS-37 15.50 0.01.36 82.57 80.41
19 Viberg Tuulia MSParma 15.59 0.01.45 81.11 78.98
20 Savkina Ekaterina EsSu 16.01 0.01.47 80.60 78.48
21 Parjanne Laura HiKi 16.07 0.01.53 79.76 77.66
22 Koskinen Noora MSParma 16.15 0.02.01 78.76 76.70
22 Kirvesmies Lotta LS-37 16.15 0.02.01 78.76 76.70
24 Hirvonen Eveliina PR 16.21 0.02.07 77.61 75.57
25 Järveläinen Julia Femman 16.22 0.02.08 77.19 75.17
26 Raitanen Hanna RR 16.26 0.02.12 76.54 74.53
27 Dambe Inga PR 16.27 0.02.13 76.13 74.13
28 Oksanen Maiju IkNV 16.36 0.02.22 75.11 73.14
29 Hyyrynen Noora KS 16.44 0.02.30 74.18 72.24
30 Ylikylä Suvi RasKa 16.46 0.02.32 73.71 71.77
31 Gustafsson Jannina MSParma 16.54 0.02.40 72.80 70.89
32 Mattila Milla HS 16.57 0.02.43 72.26 70.36
33 Uotila Ulrika Koovee 16.59 0.02.45 71.79 69.91
34 Somova Inna Hiisi 17.02 0.02.48 71.26 69.39
35 Joonas Laura KuoSu 17.05 0.02.51 70.73 68.87
36 Kemp Emily AngA 17.06 0.02.52 70.34 68.49
37 Lohikainen Milla RaVa 17.21 0.03.07 69.01 67.20
38 Saarimäki Heini AngA 17.29 0.03.15 68.16 66.38
Heittola Satu RasKu HYL -