FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
WRE-osakilpailu, finaali, pitkä matka, tulokset H21 ja D21
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 51
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kirmula Miika KR 1.36.06 0.00.00 103.10 103.64
2 Kuukka Elias TP 1.37.14 0.01.08 101.59 102.13
3 Tranchand Frederic PR 1.37.48 0.01.42 100.70 101.23
4 Heinaro Einari HS 1.39.27 0.03.21 98.73 99.25
5 Runesson Johan TP 1.39.43 0.03.37 98.17 98.68
6 Karppinen Aleksi IkNV 1.40.16 0.04.10 97.34 97.84
7 Hämäläinen Sami MSParma 1.42.27 0.06.21 94.97 95.47
8 Laukkarinen Jesse PR 1.43.07 0.07.01 94.07 94.56
9 Taivainen Olli-Markus Navi 1.43.09 0.07.03 93.75 94.24
10 Malyshev Vladislav EsSu 1.43.27 0.07.21 93.19 93.68
11 Räsänen Markus KR 1.43.52 0.07.46 92.53 93.02
12 Hirvikallio Joni Koovee 1.43.58 0.07.52 92.16 92.64
12 Ahola Joonas Navi 1.43.58 0.07.52 92.16 92.64
14 Knuuttila Mikko IkNV 1.44.59 0.08.53 90.70 91.17
15 Savolainen Eetu IkNV 1.45.08 0.09.02 90.29 90.76
16 Liukkonen Oskari HiKi 1.46.07 0.10.01 89.17 89.64
17 Lakanen Jonne LappRi 1.46.10 0.10.04 88.85 89.31
18 Kangas Veli HS 1.46.26 0.10.20 88.34 88.81
19 Anttolainen Aleksi LS-37 1.46.35 0.10.29 87.94 88.40
20 Heiska Samu VeVe 1.47.12 0.11.06 87.16 87.61
21 Sulkula Ilari VaajTe 1.47.23 0.11.17 86.73 87.19
22 Silvennoinen Santeri KR 1.47.31 0.11.25 86.35 86.80
23 Joensuu Ari-Pekka PR 1.47.48 0.11.42 85.85 86.30
24 Parjanne Antti Lynx 1.47.55 0.11.49 85.48 85.92
25 Oikarinen Lauri VaajTe 1.47.58 0.11.52 85.16 85.61
26 Kuukka Anton TP 1.47.59 0.11.53 84.87 85.32
27 Huostila Anssi TP 1.48.23 0.12.17 84.29 84.73
28 Nakonechnyi Dmitry Hiisi 1.48.37 0.12.31 83.83 84.27
29 Niemi Vili PR 1.49.29 0.13.23 82.90 83.33
30 Popov Artem MSParma 1.49.32 0.13.26 82.59 83.02
31 Ahonen Jere KangSK 1.49.47 0.13.41 82.13 82.56
32 Grishman Denis RaVa 1.49.48 0.13.42 81.85 82.27
33 Detkov Sergei Hiisi 1.49.52 0.13.46 81.53 81.95
34 Pernu Lari EsSu 1.50.05 0.13.59 81.10 81.52
35 Sirén Mikko AngA 1.50.52 0.14.46 80.25 80.67
36 Penttinen Topi Trian 1.50.54 0.14.48 79.96 80.38
37 Saikko Antti TP 1.51.02 0.14.56 79.60 80.01
38 Heinonen Eero MSParma 1.51.04 0.14.58 79.31 79.72
39 Huovila Jarkko TP 1.51.07 0.15.01 79.00 79.42
40 Sorvisto Juha VaajTe 1.52.30 0.16.24 77.77 78.17
41 Leskinen Aapo Lynx 1.52.39 0.16.33 77.40 77.81
42 Mänkärlä Janne Lynx 1.52.40 0.16.34 77.13 77.53
43 Saari Toni VaajTe 1.52.43 0.16.37 76.83 77.23
44 Nenonen Lauri KR 1.54.42 0.18.36 75.24 75.63
45 Muukkonen Petteri Trian 1.56.25 0.20.19 73.87 74.26
46 Inkeri Eero VeVe 1.57.11 0.21.05 73.14 73.52
47 Huikko Petteri VaajTe 1.58.37 0.22.31 72.00 72.38
48 Salmenkylä Anton HS 1.59.22 0.23.16 71.30 71.68
49 Kuleshov Mikhail EsSu 2.00.49 0.24.43 70.20 70.57
50 Ahola Topias Navi 2.06.01 0.29.55 67.07 67.42
51 Saramäki Niklas Lynx 2.14.04 0.37.58 62.82 63.15

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 48
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Rudnaya Anastasia MSParma 1.16.09 0.00.00 106.84 105.66
2 Mironova Svetlana Koovee 1.20.27 0.04.18 100.80 99.69
3 Anttonen Sari KeuKi 1.20.44 0.04.35 100.13 99.02
4 Sianoja Maija MSParma 1.21.15 0.05.06 99.17 98.08
5 Nurmi Kirsi SWE 1.21.16 0.05.07 98.83 97.74
6 Närhi Anna SWE 1.22.04 0.05.55 97.55 96.48
7 Haikonen Henna-Riikka AnttU 1.22.18 0.06.09 96.96 95.89
8 Karhola Lotta TP 1.22.37 0.06.28 96.27 95.21
9 Fincke Anni-Maija TP 1.23.47 0.07.38 94.62 93.58
10 Enlund Alexandra Femman 1.24.08 0.07.59 93.92 92.89
11 Wennman Heini Pohjant 1.25.30 0.09.21 92.12 91.10
12 Istolahti Tiia MSParma 1.26.01 0.09.52 91.26 90.25
13 Gunell Yvonne PIF 1.26.35 0.10.26 90.36 89.37
14 Norrgrann Saara PR 1.27.14 0.11.05 89.39 88.41
15 Dambe Inga PR 1.27.47 0.11.38 88.54 87.56
16 Haajanen Sofia Pohjant 1.28.02 0.11.53 87.99 87.02
17 Dvorianskaia Anna Hiisi 1.28.04 0.11.55 87.66 86.70
18 Ukskoski Karoliina Koovee 1.28.12 0.12.03 87.24 86.27
19 Hulkkonen Niina SWE 1.28.32 0.12.23 86.61 85.66
20 Jalava Enni TuS 1.29.00 0.12.51 85.87 84.92
21 Kinni Saila TP 1.29.36 0.13.27 85.00 84.07
22 Niittynen Miia Koovee 1.30.05 0.13.56 84.26 83.33
23 Tuomisto Anu VaaSu 1.31.11 0.15.02 82.96 82.04
23 Kirvesmies Lotta LS-37 1.31.11 0.15.02 82.96 82.04
25 Uotila Ulrika Koovee 1.31.26 0.15.17 82.16 81.26
25 Kaskinen Mira RasKa 1.31.26 0.15.17 82.16 81.26
27 Hirvonen Eveliina PR 1.32.02 0.15.53 81.06 80.17
28 Kivelä Sanni AngA 1.32.33 0.16.24 80.33 79.44
29 Hämäläinen Roosa HiKi 1.33.27 0.17.18 79.28 78.40
30 Parjanne Laura HiKi 1.33.55 0.17.46 78.61 77.74
31 Otsamo Pihla HS 1.34.03 0.17.54 78.22 77.36
32 Heittola Satu RasKu 1.34.50 0.18.41 77.30 76.45
33 Viberg Tuulia MSParma 1.35.01 0.18.52 76.88 76.03
34 Schoultz von Katja Trian 1.35.18 0.19.09 76.38 75.53
35 Kauppila Sanna AngA 1.36.34 0.20.25 75.11 74.28
36 Kauppinen Silja KR 1.38.19 0.22.10 73.51 72.69
37 Heittola Suvi RR 1.38.29 0.22.20 73.12 72.31
38 Savolainen Iida KangSK 1.38.58 0.22.49 72.50 71.70
39 Kilpeläinen Elina VeVe 1.41.17 0.25.08 70.58 69.80
40 Moilanen Anna KuoSu 1.41.49 0.25.40 69.96 69.19
41 Efimova Natalia Hiisi 1.42.01 0.25.52 69.57 68.80
42 Hyyrynen Noora KS 1.42.57 0.26.48 68.68 67.93
43 Borovkova Anastasiaa RUS 1.44.22 0.28.13 67.50 66.76
44 Iso-Markku Paula Lynx 1.48.54 0.32.45 64.46 63.74
Jokela Emmi SWE KES -
Peltomäki Elli RasKa KES -
Koskinen Noora MSParma HYL -
Ståhlberg Emilia EsSu HYL -