FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
IK Kronans nationella och ÖIDM medeldistans
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21A
Matka
Osallistujien määrä 26
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tranchand Frederic PR 30.10 0.00.00 85.96 85.13
2 Heiska Samu VeVe 32.13 0.02.03 79.99 79.21
3 Istolahti Jaakko KangSK 35.08 0.04.58 72.89 72.18
4 Löfbacka Sami KPV 35.30 0.05.20 71.68 70.98
5 Bäckström Anders Femman 37.49 0.07.39 66.86 66.21
6 Brunell Filip Minken 38.23 0.08.13 65.45 64.81
7 Lövsund Johan Botnia 38.41 0.08.31 64.52 63.90
8 Poutanen Mikko KoS 39.19 0.09.09 63.07 62.46
9 Pesola Pasi KPV 41.12 0.11.02 59.79 59.21
10 Ketonen Miikka KoS 41.46 0.11.36 58.60 58.03
11 Pajukangas Mikko KoS 42.07 0.11.57 57.72 57.16
12 Stenbacka Oscar OK77 42.57 0.12.47 56.23 55.68
13 Asikainen Vesa KaJu 43.19 0.13.09 55.38 54.84
14 Jern Jens Femman 45.29 0.15.19 52.38 51.87
15 Hagström Fredrik Brahe 46.01 0.15.51 51.42 50.92
16 Wik Tony Minken 46.06 0.15.56 50.98 50.48
17 Johansson Axel Brahe 47.22 0.17.12 49.27 48.79
18 Laasanen Lauri LaihLu 49.04 0.18.54 47.24 46.78
19 Alasuvanto Matti KaJu 49.52 0.19.42 46.15 45.70
20 Johansson Emil Brahe 50.09 0.19.59 45.57 45.13
21 Ruberg Lauri Falken 54.02 0.23.52 41.99 41.59
22 Söderström Peter Femman 54.11 0.24.01 41.58 41.17
23 Lillhonga Leander GIF 1.11.16 0.41.06 31.38 31.08
Järn Staffan Femman HYL -
Åbacka Tommy Brahe EIL -
Holmback Hannes Femman HYL -

Sarja H21C
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Skog Mattias TerjΣrv 44.06 0.00.00

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lauronen Jarkko LaihLu 41.17 0.00.00 52.11 49.90
2 Henriksson Mathias Falken 42.06 0.00.49 50.33 48.19
3 Wik Niklas Falken 43.24 0.02.07 48.08 46.04
4 Paavola Lasse KPV 45.10 0.03.53 45.49 43.55
5 Alasuvanto Mikko KaJu 49.49 0.08.32 40.59 38.87
6 Högland Anders Brahe 50.54 0.09.37 39.10 37.43
7 Granholm Christoffer Femman 51.31 0.10.14 38.00 36.39
8 Berg Kim Botnia 54.38 0.13.21 35.24 33.74
9 Knutar Tomas TerjΣrv 56.26 0.15.09 33.55 32.12
10 Gripenberg Mattias Brahe 1.12.59 0.31.42 25.50 24.41
11 Sundqvist Mats Falken 1.36.55 0.55.38 18.87 18.07
Lindfors Kari Falken EIL -
Lindfors Jan Falken EIL -

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Jansson Sören Falken 33.30 0.00.00 53.22 45.56
2 Backlund Jan-Anders Femman 37.53 0.04.23 45.30 38.78
3 Hautala Jari Femman 43.53 0.10.23 37.58 32.17
4 Lindgren Markus Botnia 47.30 0.14.00 33.31 28.52
5 Skog Niklas Falken 1.06.08 0.32.38 22.91 19.62
Calden Niclas Minken EIL -

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nivukoski Juha LapVi 31.13 0.00.00 38.56 34.53
2 Nyman Patrik Brahe 36.53 0.05.40 32.15 28.78
3 Holmback Joakim Femman 39.54 0.08.41 29.26 26.20
4 Jylkkä Marko YlivKu 40.52 0.09.39 28.13 25.19
5 Bergström Rune Kristina 41.11 0.09.58 27.47 24.60
6 Leppäniemi Esa VetU 45.12 0.13.59 24.63 22.06
7 Hansen Joakim Botnia 48.52 0.17.39 22.42 20.07
8 Furubacka Jonas Botnia 48.56 0.17.43 22.02 19.71
9 Niininen Heikki VetU 52.57 0.21.44 20.00 17.91
10 Leppäniemi Jani VetU 55.46 0.24.33 18.67 16.72
11 Backman Fredrik Femman 1.10.09 0.38.56 14.58 13.06

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Wikblom Tomas Minken 20.13 0.00.00 46.74 46.14
2 Peltoniemi Vesa KPV 21.17 0.01.04 43.45 42.89
3 Höstman Stefan Malax 21.26 0.01.13 42.20 41.65
4 Johansson Peter Brahe 22.32 0.02.19 39.24 38.73
5 Laasanen Juha LaihLu 23.28 0.03.15 36.82 36.34
6 Lillhonga Robert GIF 26.20 0.06.07 32.04 31.63
7 Strandberg Leif Malax 27.16 0.07.03 30.20 29.81
8 Björklund Tommy Brahe 43.01 0.22.48 18.67 18.43
Myllylä Jukka Pohjant EIL -

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Stenlund Tom Brahe 21.14 0.00.00 47.50 47.47
2 Stenlund Dan Brahe 22.12 0.00.58 44.75 44.72
3 Stubb Stefan Falken 23.06 0.01.52 42.35 42.32
4 Bäck Mikael Femman 23.20 0.02.06 41.28 41.25
5 Virkkala Harri KoS 26.14 0.05.00 36.14 36.12
6 Holm Mikael Minken 26.43 0.05.29 34.92 34.90
7 Harju Kai KannUra 27.40 0.06.26 33.17 33.15
8 Byggningsbacka Johan Brahe 28.44 0.07.30 31.41 31.40
9 Hakala Eero Femman 29.30 0.08.16 30.08 30.07
10 Melin Martin Falken 34.40 0.13.26 25.16 25.15
11 Furubacka Per-Åke Botnia 39.30 0.18.16 21.70 21.69

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Henriksson Fjalar Falken 23.04 0.00.00 37.86 36.98
2 Ena Henrik Falken 23.13 0.00.09 36.81 35.96
3 Pensas Esko LaihLu 23.16 0.00.12 35.93 35.09
4 Mattila Timo KPV 24.03 0.00.59 33.98 33.19
5 Pajukangas Tauno KPV 24.36 0.01.32 32.46 31.70
6 Palomäki Eero Femman 31.41 0.08.37 24.61 24.04
7 Olaussen Kristoffer GIF 35.17 0.12.13 21.57 21.07
8 Joki Sauli VetU 43.25 0.20.21 17.10 16.70

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 17
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lövsund Bengt Botnia 26.11 0.00.00 41.40 39.30
2 Korpijärvi Asko KannUra 26.54 0.00.43 39.89 37.87
3 Dahlvik Frey TerjΣrv 27.54 0.01.43 38.07 36.15
4 Eno Kaarlo TeuRi 28.56 0.02.45 36.34 34.50
5 Lillsjö Bengt Malax 29.14 0.03.03 35.59 33.80
6 Torrkulla Tage Botnia 29.21 0.03.10 35.08 33.31
7 Tuomaala Juhani KoS 30.14 0.04.03 33.70 32.00
8 Myllymäki Ari KPV 32.05 0.05.54 31.42 29.83
9 Hongell Jouni KoS 32.15 0.06.04 30.92 29.36
10 Jylkkä Markku YlivKu 32.21 0.06.10 30.49 28.95
11 Rantala Aulis KoS 33.47 0.07.36 28.87 27.42
12 Örn Johnny Femman 36.09 0.09.58 26.68 25.34
13 Grannabba Gustav Botnia 44.32 0.18.21 21.42 20.34
Högnäs Tore Brahe HYL -
Nylund Henrik Falken HYL -
Hattar Allan Falken HYL -
Harald Hilding Falken EIL -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kattilakoski Matti KPV 21.26 0.00.00 38.30 37.95
2 Juola Eero KoS 22.28 0.01.02 36.08 35.75
3 Lågland Henry VaaSu 22.45 0.01.19 35.18 34.86
4 Forsén Björn NOK 23.12 0.01.46 34.05 33.74
5 Kätkä Vesa Reima 23.44 0.02.18 32.86 32.56
6 Koivukangas Erkki KoS 23.46 0.02.20 32.38 32.08
7 Backman Sven-Olof Falken 24.37 0.03.11 30.84 30.56
8 Torrkulla Roy Minken 25.46 0.04.20 29.07 28.80
9 Rauma Håkan Botnia 27.21 0.05.55 27.01 26.77
10 Blomqvist Carl-Henrik Minken 29.41 0.08.15 24.54 24.32
11 Norrgrann Karl Gustav NOK 30.03 0.08.37 23.90 23.68
12 Hertsbacka Karl-Gustav NOK 30.06 0.08.40 23.52 23.31
13 Byskata Henry Femman 32.15 0.10.49 21.63 21.44

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Östman Lars-Erik Brahe 27.09 0.00.00 24.57 23.72
2 Fränti Eero KoS 29.23 0.02.14 22.28 21.50
3 Hietalahti Aapo HalTo 30.12 0.03.03 21.26 20.52
4 Lähdekorpi Mauri Femman 31.04 0.03.55 20.27 19.56
5 Teppo Jaakko GIF 33.34 0.06.25 18.38 17.74
6 Wikblom Yngve Minken 35.28 0.08.19 17.05 16.45
7 Gunell Kurt Falken 35.42 0.08.33 16.58 16.01
8 Sandvik Klas TerjΣrv 40.18 0.13.09 14.38 13.88
9 Vistiaho Erkki KoS 40.53 0.13.44 13.87 13.39

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Storm Sven-Olof Femman 22.56 0.00.00 21.39 21.87
2 Holmlund Elof Malax 27.03 0.04.07 16.77 17.15
3 Hjerpe Lars Femman 46.39 0.23.43 8.94 9.14

Sarja H85
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mård Leo Kristina 27.45 0.00.00
2 Barkar Alf Falken 32.52 0.05.07

Sarja H90
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Löfroth Thor Kronan 1.06.11 0.00.00

Sarja H20
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tiukkanen Juho VaaSu 37.46 0.00.00 39.60 39.60
2 Rantala Peetu KoS 40.27 0.02.41 35.59 35.59
3 Lillhonga Kevin GIF 50.02 0.12.16 27.65 27.65
4 Snåre Rickard Kronan 52.34 0.14.48 25.25 25.25
5 Mylläri Lucas NOK 1.01.19 0.23.33 20.73 20.73

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Gripenberg Otto Brahe 28.02 0.00.00 52.49 48.15
2 Forsell Mickel Botnia 29.24 0.01.22 48.55 44.54
3 Kangas Juho LapVi 32.31 0.04.29 42.54 39.02
4 Kullman Hannes Falken 35.57 0.07.55 37.25 34.17
5 Jylkkä Miro YlivKu 40.30 0.12.28 31.97 29.33
6 Backman Christoffer Femman 44.19 0.16.17 28.22 25.89

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Forsell Gustav Botnia 29.16 0.00.00 32.10 30.29
2 Joensuu Valter Brahe 30.06 0.00.50 30.27 28.57
3 Bergström Jesper Femman 35.37 0.06.21 24.79 23.40
4 Häggman Aaron Femman 1.00.43 0.31.27 14.08 13.29
5 Nordström Mattis NOK 1.04.52 0.35.36 12.74 12.03
6 Nordin Ludvig NOK 1.19.18 0.50.02 10.07 9.50
Hansén Lucas Botnia EIL -

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 15
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kuuttinen Lukas NOK 20.08 0.00.00
2 Finskas Isak Femman 21.45 0.01.37
3 Hautala Rasmus Femman 22.47 0.02.39
4 Krook Rasmus Falken 23.07 0.02.59
5 Peltoniemi Sisu KPV 23.23 0.03.15
6 Bergström Kasper Kristina 23.51 0.03.43
7 Vuorinen Miki KoS 24.32 0.04.24
8 Backman Alexander Femman 26.43 0.06.35
9 Lindfors Jesper Falken 28.09 0.08.01
10 Forsström Anton Botnia 32.54 0.12.46
11 Friman Ben Solf 33.51 0.13.43
12 Niininen Eino VetU 35.44 0.15.36
13 West Viktor Minken 36.38 0.16.30
Dahlgren William Kristina HYL -
Wikblom Melker Minken EIL -

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 21
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Forsström Emil Botnia 13.26 0.00.00
2 Nyman Vilhelm Brahe 13.37 0.00.11
3 Häggman Iivar Femman 15.24 0.01.58
4 Niininen Lauri VetU 16.32 0.03.06
5 Jansson Lukas Falken 18.01 0.04.35
6 Seppälä Paavo Femman 18.14 0.04.48
7 Liljeqvist Robin Minken 18.17 0.04.51
8 Berg Eelian Botnia 18.22 0.04.56
9 Grankull Sebastian Kronan 19.26 0.06.00
10 Sundberg Hannes Minken 19.36 0.06.10
11 Wikström Jim Kronan 20.31 0.07.05
12 Yrjans Johan NOK 21.41 0.08.15
13 Langels Linus NOK 21.44 0.08.18
14 Sundqvist Ivar Falken 22.48 0.09.22
15 Lindfors Kevin Falken 22.54 0.09.28
16 Lindfors Hugo Falken 24.05 0.10.39
17 Nyberg Björn Kronan 24.24 0.10.58
18 Strandberg Felix Malax 34.55 0.21.29
Strandberg John Malax HYL -
Peltoniemi Sulo KPV HYL -
Wikblom Sander Minken EIL -

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Wägar Hannes Femman 12.07 0.00.00
2 Sundberg Elias Minken 12.34 0.00.27
3 Hertsbacka Isak NOK 13.04 0.00.57
4 Dahllund Kent Falken 14.17 0.02.10
5 Lindfors Rasmus Falken 15.00 0.02.53
6 Yrjans Pontus NOK 15.44 0.03.37
7 Lindgren Alexander Botnia 20.27 0.08.20
8 Norrgård Isak Femman 23.56 0.11.49
9 Slotte Nils Kronan 28.13 0.16.06
10 Fred Evert Femman 28.16 0.16.09
11 Wägar Melwin Femman 41.03 0.28.56

Sarja D21A
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Norrgrann Saara PR 35.25 0.00.00 74.63 70.22
2 Järveläinen Julia Femman 38.29 0.03.04 67.21 63.24
3 Fagerudd Salla PR 40.58 0.05.33 61.75 58.11
4 Fränti Eeva-Maria KoS 45.30 0.10.05 54.35 51.15
5 Ek Emilia Minken 52.59 0.17.34 45.61 42.92
6 Halla-aho Emma KoS 53.12 0.17.47 44.36 41.74
7 Lindfors Lina Falken 1.02.38 0.27.13 36.77 34.60
8 Ek Rebecca Minken 1.20.44 0.45.19 27.83 26.19

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Åstrand Ulla-Maria Botnia 50.23 0.00.00 31.66 28.07
2 Rönnvall-Berg Carina Botnia 54.23 0.04.00 27.13 24.06
3 Sundqvist Marina Falken 1.49.32 0.59.09 12.38 10.98

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Langels Annette NOK 30.04 0.00.00 48.39 44.72
2 Caldén Mikaela Minken 32.13 0.02.09 44.41 41.04
3 Finskas Susanna Femman 33.23 0.03.19 42.13 38.94
4 Peltoniemi Päivi KoS 34.11 0.04.07 40.44 37.37
5 Häggman Johanna Malax 37.22 0.07.18 36.34 33.59
6 Löfbacka-Skog Linda Falken 38.52 0.08.48 34.32 31.71
7 Bergqvist Katarina Falken 42.49 0.12.45 30.58 28.26
8 Peltoniemi Susanna Brahe 46.45 0.16.41 27.49 25.41
9 Nivukoski Ulla LapVi 48.59 0.18.55 25.74 23.79
Knuuti Pirjo NiS HYL -

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Backman Yvonne Falken 32.02 0.00.00 34.27 32.52
2 Svartsjö Åsa Botnia 32.43 0.00.41 32.55 30.89
3 Johansson Malin Brahe 33.58 0.01.56 30.38 28.83
4 Bergström Pia Kristina 38.44 0.06.42 25.79 24.48
5 Nynäs Kati Botnia 47.40 0.15.38 20.27 19.23
6 Backman Åsa Femman 1.13.27 0.41.25 12.70 12.06
Torrkulla Päivi Femman EIL -
Puusaari-Rajaniemi Anu SalRe EIL -

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Strandberg Annika Femman 24.23 0.00.00 32.13 30.72
2 Lindgren Annika Femman 24.40 0.00.17 30.17 28.85
3 Wärnman Ingela Falken 26.14 0.01.51 26.88 25.70
4 Elvström Ann-christine Falken 26.19 0.01.56 25.30 24.20

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kankaanpää Tarja KauWi 30.40 0.00.00 37.27 35.77
2 Ekdahl Pirkko NiS 30.46 0.00.06 34.36 32.98
3 Mylläri Britt-Marie NOK 31.25 0.00.45 30.92 29.68

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mattila Airi KPV 25.02 0.00.00
Laitala Marja-Liisa NiS EIL -

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Fred Bodil Femman 25.18 0.00.00 37.64 33.76
2 Kattilakoski Kirsti KoS 26.11 0.00.53 35.28 31.65
3 Finnäs Gun Brahe 30.13 0.04.55 29.62 26.57
4 Berger Gunhild Falken 30.41 0.05.23 28.24 25.33
5 Finnilä Katariina VetU 33.13 0.07.55 25.23 22.63
6 Nylund Marlene Falken 38.02 0.12.44 21.28 19.09

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Stoor Anne KoS 21.08 0.00.00 32.31 30.87
2 Lähdekorpi Kaija Femman 21.56 0.00.48 30.20 28.86
3 Wikblom Marianne Minken 22.28 0.01.20 28.57 27.30
4 Pått Saga Minken 24.22 0.03.14 25.50 24.37
5 Forsman Brita Falken 24.59 0.03.51 24.05 22.98
6 Nyberg Eva Minken 28.47 0.07.39 20.16 19.27

Sarja D75
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Snellman Gunnel Brahe 31.33 0.00.00
2 Lassila Gunvor Falken 41.45 0.10.12

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kangas Emma LapVi 56.12 0.00.00

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hansén Amanda Botnia 33.32 0.00.00

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Myrskog Rosa Kronan 26.06 0.00.00 39.21 34.31
2 Hahtokari Janica Botnia 32.58 0.06.52 30.11 26.35
3 Jansson Mia Falken 33.59 0.07.53 28.31 24.77
4 Niininen Erika VetU 38.57 0.12.51 23.91 20.92
5 Enlund Julia Femman 39.45 0.13.39 22.66 19.83
6 Åkerblom Ronja GIF 51.46 0.25.40 16.80 14.70
Häggkvist Frida NOK EIL -
Torrkulla Henna Femman EIL -

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kullman Thea Falken 21.38 0.00.00
2 Häggkvist Johanna NOK 23.43 0.02.05
3 Halonen Ellinor NOK 24.59 0.03.21
4 Lindfors Karolina Falken 25.53 0.04.15
5 Lindgren Ida Femman 27.07 0.05.29
6 Dahllund Lina Falken 29.17 0.07.39
7 Nyman Laura Brahe 33.03 0.11.25
8 Nivukoski Lotta LapVi 35.00 0.13.22
9 Nynäs Amanda Botnia 37.42 0.16.04
10 Liljeqvist Emilia Minken 41.04 0.19.26
Torrkulla Venla Femman EIL -

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Sandberg Inez NOK 16.20 0.00.00
2 Svenlin Alva Kronan 18.04 0.01.44
3 Enlund Isabella Femman 18.37 0.02.17
4 Skog Ellinor Falken 19.52 0.03.32
5 Forsen Novalie TerjΣrv 20.12 0.03.52
6 Ketola Matleena KoS 20.34 0.04.14
7 Dahllund Isa Falken 23.47 0.07.27
8 Norrgård Ida Femman 24.55 0.08.35
9 Bergström Tilde Kristina 26.41 0.10.21
10 Peltoniemi Reetta Brahe 28.18 0.11.58
11 Westerbacka Julia Falken 28.58 0.12.38
Calden Linnea Minken HYL -

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 17
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Grankull Daniela Kronan 11.37 0.00.00
2 Wikblom Thea Minken 12.19 0.00.42
3 Finskas Tilde Femman 12.52 0.01.15
4 Fagerudd Viivi Brahe 14.07 0.02.30
5 Sundqvist Ida Falken 16.09 0.04.32
6 Forsen Malva TerjΣrv 17.36 0.05.59
7 Känsäkangas Olivia KPV 17.53 0.06.16
8 Nyberg Lovisa Kronan 18.10 0.06.33
9 Lindfors Mira Falken 19.43 0.08.06
9 Pesola Ella KPV 19.43 0.08.06
11 Paavola Iida KPV 21.29 0.09.52
12 Enlund Nova Femman 24.53 0.13.16
13 Häggman Iina Femman 30.56 0.19.19
14 Ojajärvi Martta KoS 33.12 0.21.35
15 Dahllund Kea Falken 35.11 0.23.34
Lillhonga Elin GIF EIL -
Ketola Mette KoS EIL -