FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
KP:n ja ÖID:n avoin AM-sprintti (aamupäivä)
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 20
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Hirvinen Joona KoS 5.56 0.00.00
2 Kallio Santeri KoS 6.19 0.00.23
3 Nyman Vilhelm Brahe 6.37 0.00.41
4 Jansson Lukas Falken 6.52 0.00.56
5 Niininen Lauri VetU 7.09 0.01.13
6 Forsström Emil Botnia 7.12 0.01.16
6 Berg Eelian Botnia 7.12 0.01.16
8 Hautala Rasmus Femman 7.16 0.01.20
9 Wikblom Sander Minken 7.36 0.01.40
10 Jussinmäki Iisakki HalTo 7.37 0.01.41
11 Bergström Kasper Kristina 7.41 0.01.45
12 Krook Rasmus Falken 8.15 0.02.19
13 Niininen Eino VetU 8.23 0.02.27
14 Koski Juuso YKV 9.02 0.03.06
15 Hietala Elmeri KPV 9.05 0.03.09
16 Grankull Sebastian Kronan 9.30 0.03.34
17 Wik Alexander Femman 9.37 0.03.41
18 Rannila Aatu VetU 13.29 0.07.33
19 Lindfors Hugo Falken 14.33 0.08.37
20 Torrkulla Teo Femman 31.01 0.25.05

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 16
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Biskop Patricia KoS 7.40 0.00.00
2 Ketola Matleena KoS 8.43 0.01.03
3 Torrkulla Venla Femman 8.45 0.01.05
4 Björkfors Elsie Botnia 8.55 0.01.15
5 Enlund Isabella Femman 9.24 0.01.44
6 Määttälä Selma KoS 9.36 0.01.56
7 Ljungberg Ronja Botnia 9.42 0.02.02
8 Skog Ellinor Falken 9.46 0.02.06
9 Niemelä Minea SalRe 10.36 0.02.56
10 Tukala Eeva KoS 10.47 0.03.07
11 Nynäs Matilda Botnia 11.03 0.03.23
12 Dahllund Isa Falken 11.52 0.04.12
13 Torrkulla Moa Femman 12.36 0.04.56
14 Tukala Oona KoS 13.19 0.05.39
15 Hyyppä Alisa KoS 13.45 0.06.05
16 Norrgård Ida Femman 15.09 0.07.29

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Hansén Lucas Botnia 7.13 0.00.00
2 Rannila Oskari VetU 8.08 0.00.55
3 Huhtamäki Rasmus PieHi 8.24 0.01.11
4 Hahn Felix Solf 8.37 0.01.24
5 Bergström Jesper Femman 9.07 0.01.54
6 Udell Oliver Solf 9.17 0.02.04
7 Forsström Anton Botnia 9.38 0.02.25
8 Lindfors Jesper Falken 10.11 0.02.58
9 Jussinmäki Pietari HalTo 12.24 0.05.11
10 Friman Ben Solf 13.35 0.06.22

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 18
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Hyyppä Liina KoS 8.41 0.00.00
2 Myllymäki Matilda KoS 8.48 0.00.07
3 Tuohimaa Ines Solf 9.27 0.00.46
4 Enlund Julia Femman 9.35 0.00.54
5 Tiainen Liinu NiS 9.52 0.01.11
6 Dahllund Lina Falken 10.16 0.01.35
7 Lindfors Karolina Falken 10.31 0.01.50
8 Kullman Thea Falken 10.35 0.01.54
9 Nyman Laura Brahe 10.44 0.02.03
10 Jansson Mia Falken 10.53 0.02.12
11 Lakanen Inka PerhKi 11.17 0.02.36
12 Kupsala Helka KannUra 11.20 0.02.39
13 Peltoniemi Anni KoS 12.03 0.03.22
14 Gripenberg Ester Brahe 12.11 0.03.30
15 Berg Nicolina Botnia 12.43 0.04.02
16 Lindgren Ida Femman 12.52 0.04.11
17 Nynäs Amanda Botnia 13.33 0.04.52
18 Rokala Erica HalTo 14.42 0.06.01

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Jansson Emil Falken 9.50 0.00.00 37.89 33.48
2 Joensuu Valter Brahe 10.23 0.00.33 34.81 30.76
3 Jylkkä Miro YlivKu 10.33 0.00.43 33.20 29.34
4 Tiainen Pietu NiS 11.02 0.01.12 30.73 27.16
5 Biskop Robert KoS 11.04 0.01.14 29.63 26.18
6 Tilvis Paavo KaJu 11.43 0.01.53 27.03 23.89

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Hahn Olivia Solf 8.32 0.00.00 46.98 42.89
2 Hansén Amanda Botnia 8.34 0.00.02 45.92 41.92
3 Niininen Erika VetU 8.48 0.00.16 43.85 40.03
4 Kankainen Venla SoJy 8.57 0.00.25 42.27 38.60
5 Taulavuori Anni AlatPi 9.04 0.00.32 40.90 37.34
6 Hyyppä Milja KoS 9.19 0.00.47 39.00 35.60
7 Rannila Venla VetU 9.28 0.00.56 37.58 34.31
8 Viitasaari Liina KoS 9.43 0.01.11 35.84 32.72
9 Torrkulla Henna Femman 9.58 0.01.26 34.19 31.22

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Niemensivu Timi RaLu 9.56 0.00.00 56.83 56.22
2 Forsell Mickel Botnia 10.06 0.00.10 54.70 54.11
3 Gripenberg Otto Brahe 10.20 0.00.24 52.29 51.73
4 Udell Robin Solf 10.34 0.00.38 49.99 49.45
5 Hiltunen Juho ONMKY 10.43 0.00.47 48.17 47.65
6 Johansson Emil Brahe 10.53 0.00.57 46.32 45.82
7 Stenbacka Oscar OK77 11.14 0.01.18 43.80 43.32
8 Kullman Hannes Falken 13.19 0.03.23 36.04 35.65

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Torrkulla Matilda Femman 11.16 0.00.00 56.84 51.67
2 Lindgren Hanna Femman 11.20 0.00.04 55.09 50.09
3 Linna Aino-Maria HaapavU 11.39 0.00.23 52.22 47.48
4 Venetjoki Venla KoS 12.44 0.01.28 46.52 42.29
5 Biskop Greta KoS 12.54 0.01.38 44.68 40.62
6 Sankelo Lotta Pohjant 13.15 0.01.59 42.29 38.45
7 Björklund Louise Falken 13.46 0.02.30 39.54 35.95

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Kirvesmies Annika KuoSu 11.47 0.00.00

Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 25
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Ahola Topias Navi 11.42 0.00.00 87.05 84.39
2 Lassila Ari-Pekka Koovee 11.57 0.00.15 84.69 82.11
3 Patana Mikko HiKi 12.02 0.00.20 83.58 81.03
4 Taanila Vesa IkNV 12.29 0.00.47 80.05 77.61
5 Istolahti Tuomo KangSK 12.57 0.01.15 76.68 74.34
6 Sundelin Peter Femman 13.03 0.01.21 75.60 73.30
7 Istolahti Jaakko KangSK 13.14 0.01.32 74.07 71.82
8 Pajukangas Mikko KPV 13.19 0.01.37 73.13 70.90
8 Bäckström Anders Femman 13.19 0.01.37 73.13 70.90
10 Taulavuori Arttu AlatPi 13.36 0.01.54 70.67 68.52
11 Jansson Sören Falken 13.50 0.02.08 69.02 66.92
12 Schroderus Santeri Pohjant 13.54 0.02.12 68.23 66.15
13 Nurmi Miika VaaSu 14.04 0.02.22 66.97 64.93
14 Stubb Hannes Falken 14.10 0.02.28 66.05 64.04
15 Mesiäinen Jaakko Navi 14.11 0.02.29 65.52 63.52
16 Linna Matti S-JKL 14.17 0.02.35 64.62 62.65
17 Lövsund Johan Botnia 14.28 0.02.46 63.36 61.43
18 Ylikangas Esko KoS 14.32 0.02.50 62.63 60.72
19 Tuomaala Juuso LapVi 14.43 0.03.01 61.42 59.55
20 Vesterback Jonas Malax 15.44 0.04.02 57.04 55.31
21 Keski-Ojala Markus KannUra 16.37 0.04.55 53.63 51.99
22 Isokoski Teppo KoS 17.19 0.05.37 51.09 49.54
Wik Niklas Falken HYL -
Vicari Lars Navi HYL -
Tauriainen Teemu KEV HYL -

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 17
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Patana Jenny HiKi 10.31 0.00.00 80.06 77.63
2 Taanila Marjo Koovee 11.04 0.00.33 75.37 73.08
3 Strandvall Amanda Minken 11.14 0.00.43 73.55 71.31
4 Istolahti Tiia MSParma 11.19 0.00.48 72.31 70.11
5 Taulavuori Venla AlatPi 11.37 0.01.06 69.76 67.64
6 Ylikangas Pinja KoS 12.48 0.02.17 62.69 60.79
7 Melender Ida RaJu 12.59 0.02.28 61.20 59.34
8 Tuomisto Satu VaaSu 13.26 0.02.55 58.56 56.79
9 Backman Saana IinYr 13.56 0.03.25 55.90 54.20
10 Tiitto Johanna RasTiimi 13.58 0.03.27 55.20 53.52
11 Rannila Tanja VetU 14.15 0.03.44 53.55 51.92
12 Laitala Piia KaJu 14.44 0.04.13 51.25 49.70
13 Tiitto Katariina RasTiimi 15.26 0.04.55 48.42 46.95
14 Furunäs Ida Femman 15.39 0.05.08 47.24 45.81
15 Källman Alexandra Falken 16.14 0.05.43 45.06 43.69
16 Lindfors Lina Falken 16.16 0.05.45 44.48 43.13
17 Peltoniemi Vilja KPV 17.37 0.07.06 40.62 39.39

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Lauronen Jarkko LaihLu 14.47 0.00.00 50.36 46.57
2 Holm Christian Femman 15.10 0.00.23 48.17 44.54
3 Koski Jussi YKV 15.35 0.00.48 45.99 42.52
4 Mäkelä Esa Iisu 15.51 0.01.04 44.33 40.99
5 Paavola Lasse KPV 16.07 0.01.20 42.73 39.51
6 Lindfors Jan Falken 18.03 0.03.16 37.38 34.57
7 Jussinmäki Ari HalTo 18.38 0.03.51 35.46 32.79
8 Gripenberg Mattias Brahe 18.56 0.04.09 34.16 31.59
9 Lahti Tommy Femman 20.26 0.05.39 30.97 28.64

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Koski Päivi YKV 13.47 0.00.00 44.93 48.44
2 Fred Marie Femman 14.22 0.00.35 42.29 45.60
3 Asmundela Maija KannUra 16.18 0.02.31 36.57 39.42
4 Torrkulla Josefin Femman 16.50 0.03.03 34.72 37.43
5 Lindfors Nancy Falken 17.18 0.03.31 33.11 35.70
6 Finne Rosmarie Solf 18.25 0.04.38 30.47 32.85
7 Märsynaho Maaret PuolRy 19.08 0.05.21 28.72 30.97
8 Rönnvall-Berg Carina Botnia 19.25 0.05.38 27.71 29.87
9 Stubb Cecilia Brahe 21.33 0.07.46 24.42 26.33

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Hyyppä Tuomas KoS 11.36 0.00.00 47.20 47.87
2 Kalliokoski Jari HalTo 11.54 0.00.18 45.03 45.67
3 Hautala Jari Femman 12.29 0.00.53 41.98 42.58
4 Halonen Tero KoskRi 13.21 0.01.45 38.38 38.92
5 Jylkkä Marko YlivKu 13.23 0.01.47 37.41 37.94
6 Bergström Rune Kristina 14.57 0.03.21 32.70 33.17
7 Paavola Simo LohtVe 15.03 0.03.27 31.70 32.15
8 Ljungberg Robert Botnia 15.36 0.04.00 29.83 30.26

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Jansson Tuija Falken 13.40 0.00.00 46.15 47.03
2 Forsström Heidi Botnia 13.58 0.00.18 43.80 44.64
3 Nynäs Kati Botnia 14.27 0.00.47 41.03 41.81
4 Björndahl Lilian Falken 14.51 0.01.11 38.65 39.38
5 Päivinen Sonja KaSu 14.57 0.01.17 37.13 37.83
6 Åstrand Ulla-Maria Botnia 15.59 0.02.19 33.54 34.18

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Torrkulla Jan Femman 11.09 0.00.00 49.58 49.61
2 Taulavuori Tero AlatPi 11.52 0.00.43 46.00 46.03
3 Strandvall Sören Minken 12.11 0.01.02 44.24 44.27
4 Niininen Heikki VetU 12.22 0.01.13 43.02 43.05
5 Pihlajaniemi Janne VePo 12.45 0.01.36 41.19 41.22
6 Nyman Patrik Brahe 13.14 0.02.05 39.16 39.19
7 Wik Peter Femman 13.34 0.02.25 37.69 37.71
8 Lassila Kenneth Falken 13.41 0.02.32 36.86 36.89
9 Björklund Tom Botnia 14.07 0.02.58 35.24 35.27
10 Hansen Joakim Botnia 14.52 0.03.43 33.00 33.02
11 Backman Fredrik Femman 15.09 0.04.00 31.93 31.95
12 Furubacka Jonas Botnia 15.16 0.04.07 31.23 31.25
13 Kupsala Esko KannUra 15.24 0.04.15 30.51 30.53

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Kurikkala Sirkku KaJu 16.24 0.00.00 14.42 24.30
2 Peltoniemi Anne KPV 16.44 0.00.20 13.42 22.62
3 Udell Tina Solf 19.25 0.03.01 10.96 18.47
4 Lindgren Annika Femman 19.41 0.03.17 10.21 17.21

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Veijola Seppo IinYr 11.10 0.00.00 49.57 44.14
2 Kemppainen Vesa Iisu 11.41 0.00.31 46.83 41.70
3 Wikblom Tomas Minken 11.46 0.00.36 45.95 40.92
4 Tiainen Hannu NiS 11.53 0.00.43 44.96 40.04
5 Haverinen Arto KaSu 11.58 0.00.48 44.12 39.28
6 Lassila Antti KuortKu 12.16 0.01.06 42.52 37.86
7 Höstman Stefan Malax 12.34 0.01.24 40.99 36.50
8 Nivala Jarmo YlivKu 12.38 0.01.28 40.27 35.86
9 Laasanen Juha LaihLu 12.44 0.01.34 39.45 35.13
10 Backman Kari IinYr 13.08 0.01.58 37.77 33.63
11 Wiklund Torbjörn Falken 13.40 0.02.30 35.83 31.90
12 Melin Martin Falken 14.18 0.03.08 33.79 30.09
13 Lindgrén Henrik Femman 16.41 0.05.31 28.58 25.45
14 Furubacka Per-Åke Botnia 16.59 0.05.49 27.70 24.67

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Mattila Riitta RasTiimi 10.56 0.00.00 48.88 45.44
2 Taulavuori Tarja AlatPi 12.33 0.01.37 41.52 38.60
3 Tilvis Aija SalRe 12.37 0.01.41 40.24 37.41
4 Snickars Virpi Solf 13.36 0.02.40 36.35 33.79
5 Haverinen Tuula KaSu 13.51 0.02.55 34.73 32.28
6 Elvström Ann-christine Falken 14.00 0.03.04 33.40 31.05
7 Myrskog Eva-Lotte Kronan 23.05 0.12.09 19.68 18.29

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Storvall Stefan Kronan 11.00 0.00.00 49.79 51.96
2 Bäck Mikael Femman 11.31 0.00.31 46.84 48.88
3 Stubb Stefan Falken 12.25 0.01.25 42.79 44.65
4 Kemppainen Jukka KaSu 12.27 0.01.27 42.01 43.84
5 Partanen Timo RasHy 12.47 0.01.47 40.27 42.03
6 Harju Kai KannUra 13.06 0.02.06 38.67 40.36
7 Hakala Heikki KortJV 13.20 0.02.20 37.38 39.01
8 Patana Pekka LaihLu 13.22 0.02.22 36.67 38.27
9 Piispanen Reima HaapavU 13.24 0.02.24 35.97 37.53
10 Holm Mikael Minken 13.51 0.02.51 34.21 35.70
11 Anttila Hannu SalRe 16.40 0.05.40 27.93 29.15

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Leppä Eija SuJu 13.36 0.00.00 39.14 36.20
2 Kankaanpää Tarja KauWi 14.33 0.00.57 35.21 32.57
3 Piispanen Eija HaapavU 15.16 0.01.40 32.25 29.83
4 Jurvakainen Tuija RasHy 15.49 0.02.13 29.87 27.63
5 Friman Rose-Maj Solf 18.45 0.05.09 24.13 22.32

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Junkala Eero KannUra 10.56 0.00.00 46.59 50.23
2 Nylund Sven-Olof Botnia 11.21 0.00.25 44.03 47.48
3 Lind Sune Falken 11.37 0.00.41 42.20 45.50
4 Hattar Allan Falken 11.52 0.00.56 40.51 43.68
5 Hautala Matti ONMKY 11.55 0.00.59 39.54 42.63
6 Joki Sauli VetU 12.54 0.01.58 35.78 38.58
7 Korpijärvi Asko KannUra 13.22 0.02.26 33.82 36.46
8 Lillsjö Bengt Malax 14.14 0.03.18 31.09 33.52
9 Laine Esa TP 16.31 0.05.35 26.21 28.26

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Käkelä Maija PuolRy 12.40 0.00.00
2 Karstunen Rauni HaapavU 17.49 0.05.09

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Kronholm Peter Brahe 11.08 0.00.00 49.27 39.62
2 Jylkkä Markku YlivKu 12.55 0.01.47 41.98 33.76
3 Törmä Markku KannUra 13.24 0.02.16 39.99 32.16
4 Kattilakoski Eero KPV 13.26 0.02.18 39.42 31.70
5 Lövsund Bengt Botnia 13.29 0.02.21 38.81 31.21
6 Karstunen Hannu HaapavU 13.33 0.02.25 38.15 30.68
7 Kalliomaa Lasse LaihLu 13.52 0.02.44 36.82 29.61
8 Björklund Håkan Falken 14.07 0.02.59 35.72 28.73
9 Ruokamo Eero OuTa 14.10 0.03.02 35.15 28.27
10 Airaksinen Risto OuTa 14.18 0.03.10 34.38 27.65
11 Nylund Henrik Falken 15.00 0.03.52 32.35 26.02
12 Toppari Pekka PuolRy 15.59 0.04.51 29.97 24.10
13 Pöyhönen Hannu VetU 17.51 0.06.43 26.48 21.29
14 Grannabba Gustav Botnia 27.08 0.16.00 17.18 13.82

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Björklund Gunilla Falken 11.42 0.00.00 35.76 36.52
2 Finnäs Gun Brahe 12.37 0.00.55 32.54 33.23
3 Yliniemi Kaisa NiS 13.19 0.01.37 30.24 30.88
4 Fred Bodil Femman 13.23 0.01.41 29.51 30.13
5 Pelkonen Maija OSVA 14.19 0.02.37 27.03 27.61
6 Lähdekorpi Kaija Femman 14.26 0.02.44 26.27 26.83
7 Nylund Marlene Falken 17.08 0.05.26 21.67 22.13
8 Finnilä Katariina VetU 17.52 0.06.10 20.34 20.78
Lassila Eija VetU KES -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Torrkulla Roy Minken 13.33 0.00.00 33.60 24.46
2 Lågland Henry VaaSu 14.29 0.00.56 30.92 22.50
3 Rauma Håkan Botnia 14.37 0.01.04 30.11 21.92
4 Sundqvist Stig Botnia 14.58 0.01.25 28.90 21.03
5 Juutinen Hannu Pohjant 16.30 0.02.57 25.76 18.74
6 Wikblom Yngve Minken 16.36 0.03.03 25.14 18.30
7 Pelkonen Alpo OSVA 19.02 0.05.29 21.53 15.67
8 Blomqvist Carl-Henrik Minken 21.12 0.07.39 18.97 13.81
9 Oja Jorma NiS 22.22 0.08.49 17.64 12.84
10 Lähdekorpi Mauri Femman 29.09 0.15.36 13.28 9.66

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Wikblom Marianne Minken 18.39 0.00.00

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Keskinen Matti TikSu 19.25 0.00.00 29.55 6.28
2 Mikkilä Mauno NiS 21.52 0.02.27 24.27 5.16
3 Gunell Kurt Falken 22.18 0.02.53 21.87 4.65

Sarja D75
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Vilppola Anneli Iisu 20.13 0.00.00

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Patana Tapio VetU 14.22 0.00.00

Sarja H90
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Löfroth Thor Kronan 23.32 0.00.00