FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Keski-Suomen alueen Oravapolkukilpailu
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja D8RR
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Taini Elli JRV 15.44 0.00.00
2 Peltonen Riikka JRV 18.13 0.02.29
3 Keurulainen Helmi RastiE4 22.48 0.07.04
4 Hahl Annika JRV 23.33 0.07.49
5 Marjanen Viola JRV 25.32 0.09.48
6 Salonen Minttu JRV 27.09 0.11.25
Valta Katriina JRV EIL -

Sarja H8RR
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Virkajärvi Aapo JRV 13.33 0.00.00
2 Sivill Tommi S-JKL 14.25 0.00.52
3 Salmela Otto JRV 15.41 0.02.08
4 Majaharju Pyry JRV 16.48 0.03.15
5 Löfman Kaapo S-JKL 17.41 0.04.08
6 Myyry Onni JRV 24.00 0.10.27
7 Näpänkangas Olli S-JKL 24.29 0.10.56
8 Lahtinen Elias KeuKi 28.05 0.14.32
9 Heino Eelis S-JKL 28.14 0.14.41
10 Kahelin Jasu S-JKL 32.26 0.18.53
Seppä Max S-JKL EIL -

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Virkajärvi Heta JRV 11.14 0.00.00
2 Laakso Elisa S-JKL 13.17 0.02.03
3 Moisio Maisa JRV 13.32 0.02.18
4 Holm Lottaliina ViiSu 16.50 0.05.36
5 Palsinajärvi Melia JRV 17.56 0.06.42
6 Hirvelä Karoliina JRV 19.30 0.08.16
7 Ronkainen Lyydia RastiE4 20.10 0.08.56
8 Heinänen Henna SaPu 22.08 0.10.54
9 Salonen Lotta JRV 24.03 0.12.49
10 Kivelä Sofia SaPu 24.24 0.13.10
11 Kuntsi Heta ViiSu 27.21 0.16.07

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 16
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ronkainen Elias JRV 9.22 0.00.00
2 Tuomala Miiko S-JKL 12.10 0.02.48
3 Peltola Konsta KeuKi 12.49 0.03.27
4 Liuha Matias ViPa 13.34 0.04.12
5 Inkilä Aapo KeuKi 14.29 0.05.07
6 Heino Paavo S-JKL 14.55 0.05.33
7 Jäntti Jimi S-JKL 15.21 0.05.59
8 Berg Jonne JRV 15.45 0.06.23
9 Ronkainen Luukas RastiE4 16.29 0.07.07
10 Paalanen Tuomas IPR 17.09 0.07.47
11 Kahelin Janne S-JKL 18.32 0.09.10
12 Lahtinen Johannes KeuKi 20.27 0.11.05
13 Lilja Teemu S-JKL 21.33 0.12.11
14 Moilanen Elmeri 23.56 0.14.34
15 Kurhinen Miika S-JKL 25.12 0.15.50
16 Manni Antti SaPu 29.24 0.20.02

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Moisio Tessa JRV 16.33 0.00.00
2 Lilja Liisa S-JKL 18.38 0.02.05
3 Inkilä Maija KeuKi 20.38 0.04.05
4 Mäkelä Venla SaPu 22.15 0.05.42
5 Helminen Tiia JRV 22.36 0.06.03
6 Yijälä Marian JRV 23.31 0.06.58
7 Kaario Saara S-JKL 26.06 0.09.33
8 Hänninen Saana ViPa 27.07 0.10.34
9 Yijälä Siiri JRV 29.46 0.13.13
10 Järvinen Maria KeuKi 31.11 0.14.38
11 Niskanen Lotta 32.00 0.15.27
12 Nyrönen Venla SaPu 32.32 0.15.59

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nurminen Hannes JRV 16.01 0.00.00
2 Klemettinen Simo S-JKL 16.52 0.00.51
3 Soanjärvi Santtu ViPa 19.32 0.03.31
4 Siistonen Roni 21.09 0.05.08
5 Peltola Nico JRV 23.03 0.07.02
Liuha Otto ViPa EIL -
Paalanen Valtteri IPR HYL -
Peltola Tuomas KeuKi HYL -

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Leppämäki Elsa ViiSu 18.39 0.00.00
2 Rasimus Siiri S-JKL 19.41 0.01.02
3 Voutilainen Lotta JRV 23.49 0.05.10
4 Nieminen Noora S-JKL 26.14 0.07.35
5 Kerkkonen Aada JRV 26.48 0.08.09
6 Pahkamäki Nella S-JKL 43.22 0.24.43

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ronkainen Aarni JRV 14.24 0.00.00
2 Virkajärvi Juho JRV 18.45 0.04.21
3 Kirjavainen Santeri S-JKL 18.55 0.04.31
4 Leppämäki Anton ViiSu 19.27 0.05.03
5 Aho Miska Kalske 21.43 0.07.19
6 Ronkainen Johannes RastiE4 22.08 0.07.44
7 Hiltunen Jan S-JKL 35.05 0.20.41
8 Lahtinen Olavi KeuKi 35.28 0.21.04

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lilja Riikka S-JKL 26.20 0.00.00
2 Leppäsalmi Sara KeuKi 28.12 0.01.52
3 Näpänkangas Elsa S-JKL 29.52 0.03.32
4 Pitkänen Hilla JRV 30.09 0.03.49
5 Kokkinen Ella JRV 30.33 0.04.13
6 Ronkainen Lilja RastiE4 32.38 0.06.18
7 Konstari Elena JRV 32.44 0.06.24
8 Tuomala Miina-Maria S-JKL 39.39 0.13.19
9 Marjanen Venla JRV 40.44 0.14.24
10 Holm Peppiina ViiSu 40.56 0.14.36
11 Keurulainen Siiri RastiE4 41.40 0.15.20
12 Salonen Peppi JRV 42.29 0.16.09
13 Mäkelä Aino SaPu 43.55 0.17.35
14 Marjanen Alva JRV 56.04 0.29.44

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Peltola Samuli KeuKi 29.01 0.00.00
2 Karjanlahti Eero RaJu 35.24 0.06.23
3 Laakso Topi S-JKL 35.57 0.06.56
4 Karjanlahti Eemeli RaJu 39.40 0.10.39
5 Järvinen Mikael KeuKi 41.24 0.12.23
6 Mäki Topias JRV 53.23 0.24.22
7 Paalanen Arttu IPR 58.10 0.29.09
8 Lahtinen Oskari KeuKi 1.01.36 0.32.35
9 Manni Aapo SaPu 1.08.00 0.38.59

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nurminen Inka JRV 31.45 0.00.00
2 Klemettinen Kaisa S-JKL 36.26 0.04.41
3 Kovanen Anu S-JKL 36.42 0.04.57
4 Aho Marika Kalske 42.14 0.10.29
5 Voutilainen Viivi JRV 42.24 0.10.39
6 Helsingius Iida JRV 45.36 0.13.51
7 Myöhänen Hilma IPR 1.13.14 0.41.29
Heinänen Sanni SaPu EIL -

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Sipiläinen Konsta S-JKL 38.08 0.00.00
2 Laakso Lasse S-JKL 38.53 0.00.45
3 Inkilä Reetu KeuKi 40.33 0.02.25
4 Helminen Topias JRV 46.53 0.08.45
5 Laitinen Joona Kalske 1.02.02 0.23.54
Kulmala Topias KeuKi EIL -
Lappalainen Joona Hanka EIL -
Vaismaa Lassi S-JKL HYL -