FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Huippuliiga ja WRE-osakilpailu Loviisa
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21E
Matka
Osallistujien määrä 55
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Boström Mårten IFKLidin 14.29 0.00.00 100.94 102.33
2 Tranchand Frederic PR 14.43 0.00.14 99.07 100.43
3 Kymäläinen Severi TP 14.51 0.00.22 97.90 99.25
4 Koistinen Olli-Pekka HiKi 15.00 0.00.31 96.65 97.98
5 Patana Mikko HiKi 15.11 0.00.42 95.22 96.53
6 Kivikas Kenny Koovee 15.12 0.00.43 94.85 96.15
7 Laukkarinen Jesse PR 15.13 0.00.44 94.48 95.77
8 Simosas Otto Trian 15.17 0.00.48 93.80 95.09
9 Mäkelä Tuomo AngA 15.24 0.00.55 92.83 94.10
10 Kirmula Miika AngA 15.30 0.01.01 91.96 93.23
11 Tikhonov Gleb TuMe 15.35 0.01.06 91.21 92.46
11 Portin Fredric HaldenSK 15.35 0.01.06 91.21 92.46
13 Suna Jussi TuMe 15.36 0.01.07 90.59 91.84
14 Muukkonen Petteri VeVe 15.38 0.01.09 90.14 91.38
15 Huhtinen Mikko TuS 15.40 0.01.11 89.69 90.92
16 Hirvikallio Joni Koovee 15.44 0.01.15 89.05 90.27
17 Anttolainen Aleksi LS-37 15.55 0.01.26 87.77 88.98
18 Anttonen Antti VaajTe 15.56 0.01.27 87.42 88.62
19 Suominen Miika RR 15.59 0.01.30 86.90 88.09
20 Morrison Ross RR 16.08 0.01.39 85.84 87.01
21 Niemi Vili RR 16.12 0.01.43 85.23 86.40
22 Hämäläinen Sami MSParma 16.14 0.01.45 84.81 85.97
23 Heikkilä Tuomas HS 16.16 0.01.47 84.38 85.54
24 Critchley Will VaajTe 16.17 0.01.48 84.05 85.20
25 Kari Tuomas AngA 16.24 0.01.55 83.20 84.34
26 Penttinen Topi Trian 16.29 0.02.00 82.54 83.67
26 Jurvakainen Tuukka VaajTe 16.29 0.02.00 82.54 83.67
28 Syrjäläinen Arttu HS 16.30 0.02.01 81.96 83.09
29 Sipponen Jere PR 16.34 0.02.05 81.39 82.50
30 Hall Andreas HiKi 16.37 0.02.08 80.90 82.01
31 Elo Markku AngA 16.41 0.02.12 80.33 81.43
31 Istolahti Tuomo KangSK 16.41 0.02.12 80.33 81.43
33 Ahola Topias Navi 16.42 0.02.13 79.76 80.86
34 Mähönen Timo HS 16.46 0.02.17 79.20 80.29
35 Parjanne Antti TuMe 16.47 0.02.18 78.88 79.97
36 Sainio Santeri KangSK 16.48 0.02.19 78.56 79.64
37 Palmen Alvar EsSu 16.49 0.02.20 78.24 79.32
38 Seppänen Jukka-Pekka HiKi 16.52 0.02.23 77.77 78.84
38 Senttula Tuukka S-JKL 16.52 0.02.23 77.77 78.84
40 Koskinen Roope Hiisi 16.55 0.02.26 77.06 78.12
41 Vesanto Anssi EsSu 17.04 0.02.35 76.15 77.19
42 Kalve Henri PR 17.06 0.02.37 75.76 76.80
43 Niskanen Teemu LS-37 17.24 0.02.55 74.22 75.24
44 Salervo Mikko OK77 17.25 0.02.56 73.92 74.93
45 Asikainen Saku Hiisi 17.37 0.03.08 72.85 73.85
46 Hartvik Toni PR 17.40 0.03.11 72.41 73.40
47 Saarinen Mikko KangSK 17.51 0.03.22 71.44 72.42
47 Väyrynen Antti KyS 17.51 0.03.22 71.44 72.42
49 Viitasaari Toni-Antti KoS 17.54 0.03.25 70.79 71.76
50 Snellman Tomas RaLu 18.06 0.03.37 69.78 70.74
51 Jokiranta Mika KS 18.15 0.03.46 68.98 69.93
52 Laine Miika KS 18.47 0.04.18 66.81 67.73
Henriksson Tobias Trian HYL -
Niemi Aleksi TP HYL -
Raitanen Topi HS HYL -

Sarja D21E
Matka
Osallistujien määrä 47
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Patana Jenny HiKi 15.37 0.00.00 99.16 101.91
2 Kauppi Minna LS-37 15.40 0.00.03 98.52 101.26
3 Haajanen Sofia Pohjant 15.45 0.00.08 97.68 100.39
4 Närhi Anna IFKGöteb 15.59 0.00.22 95.93 98.60
5 Mironova Svetlana Koovee 16.04 0.00.27 95.12 97.77
6 Sianoja Maija MSParma 16.07 0.00.30 94.51 97.14
7 Haataja Anna Pohjant 16.08 0.00.31 94.10 96.72
8 Viberg Tuulia MSParma 16.09 0.00.32 93.69 96.30
8 Kaskinen Mira RasKa 16.09 0.00.32 93.69 96.30
10 Anttonen Sari KeuKi 16.10 0.00.33 92.97 95.56
11 Haikonen Henna-Riikka AnttU 16.13 0.00.36 92.37 94.94
12 Rantanen Merja JRV 16.21 0.00.44 91.31 93.85
13 Kinni Saila TP 16.25 0.00.48 90.63 93.15
14 Nurmi Kirsi IFKGöteb 16.27 0.00.50 90.14 92.65
15 Norrgrann Saara PR 16.28 0.00.51 89.74 92.24
16 Virta Elli Trian 16.30 0.00.53 89.26 91.74
17 Gustafsson Jannina SKUusi 16.35 0.00.58 88.50 90.97
18 Harju Venla TP 16.39 0.01.02 87.85 90.29
19 Hulkkonen Johanna SKUusi 16.40 0.01.03 87.46 89.89
20 Hulkkonen Niina SKUusi 16.48 0.01.11 86.46 88.87
21 Peltomäki Elli RasKa 16.49 0.01.12 86.08 88.47
22 Dambe Inga PR 16.50 0.01.13 85.69 88.07
23 Nurmela Sari VeVe 16.56 0.01.19 84.89 87.25
24 Boström Matleena IFKLidin 17.00 0.01.23 84.26 86.60
25 Otsamo Pihla HS 17.01 0.01.24 83.88 86.21
26 Raitanen Hanna RR 17.04 0.01.27 83.33 85.65
27 Gunell Yvonne PIF 17.09 0.01.32 82.64 84.93
28 Kivelä Sanni AngA 17.26 0.01.49 81.00 83.26
29 Suhonen Anniina HS 17.29 0.01.52 80.48 82.72
30 Niittynen Miia Koovee 17.32 0.01.55 79.96 82.19
31 Jokela Emmi SuSe 17.36 0.01.59 79.38 81.58
32 Saue Elo Koovee 17.48 0.02.11 78.20 80.37
33 Westerlund Ina OK77 17.52 0.02.15 77.63 79.78
33 Liikanen Marjo RR 17.52 0.02.15 77.63 79.78
33 Karvonen Sara Lynx 17.52 0.02.15 77.63 79.78
36 Ukskoski Karoliina PerhKi 17.56 0.02.19 76.49 78.62
37 Parjanne Laura HiKi 17.57 0.02.20 76.14 78.26
38 Väyrynen Aino KyS 18.00 0.02.23 75.65 77.75
39 Autio Päivi Hiisi 18.05 0.02.28 75.02 77.11
40 Honkanen Miitu KuoSu 18.25 0.02.48 73.39 75.43
41 Hietanen Pinja KS 19.03 0.03.26 70.68 72.65
42 Kiiski Johanna HS 19.13 0.03.36 69.81 71.75
43 Lylynperä Kaisa TuS 19.14 0.03.37 69.48 71.42
44 Uotila Erika Koovee 19.25 0.03.48 68.57 70.48
Andelin Sanna LaTa HYL -
Joensuu Marttiina Pohjant HYL -
Wennman Heini Pohjant HYL -