FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Juhannusrastit
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Muukkonen Petteri VeVe 1.39.54 0.00.00
2 Pihl Peeter MSParma 1.49.04 0.09.10
3 Salmenoja Samuli MSParma 1.50.41 0.10.47
4 Pernu Lari EsSu 2.02.19 0.22.25
5 Itkonen Otto TuS 2.19.57 0.40.03
6 Jaatinen Marko MuurVi 2.30.56 0.51.02
7 Holmijoki Janne RaPi 2.46.06 1.06.12
8 Rapakko Timo SuSi 3.16.32 1.36.38
Ritasalo Timo MSParma KES -

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Riikonen Petri SuSi 1.56.10 0.00.00
2 Laine Mikko Rasti88 1.59.00 0.02.50
3 Johansson Tuomas HS 2.04.22 0.08.12
4 Raute Kaj SuSi 2.08.21 0.12.11

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Dambe Inga PR 1.21.24 0.00.00
2 Liimatainen Anni TuS 2.05.35 0.44.11
3 Saarimäki Heini AngA 2.07.15 0.45.51
4 Salmenoja Sanna MSParma 2.13.04 0.51.40
5 Jaatinen Satu MuurVi 2.14.53 0.53.29
Sadwinski Hanna-Kaisa RaPi KES -

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nokka Vesa Rasti88 1.24.24 0.00.00
2 Haanpää Klaus PR 1.30.32 0.06.08
3 Kerkola Teemu SuSi 1.42.44 0.18.20
4 Päivike Jaakko RaPi 2.44.49 1.20.25
5 Reiman Antti AngA 2.48.49 1.24.25
6 Korpela Arttu Rasti88 2.51.36 1.27.12

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Toivio Matti RaPi 2.18.46 0.00.00
2 Frolov Sergey LHR 2.22.11 0.03.25
3 Saastamoinen Pasi AngA 2.29.21 0.10.35

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Parttimaa Timo AngA 1.22.40 0.00.00
2 Kerkola Mika SuSi 1.37.09 0.14.29
3 Mannervesi Mika PR 1.38.18 0.15.38
4 Taskila Sakari LeSi 1.46.43 0.24.03
5 Autio Rauno KaRa 1.58.39 0.35.59
6 Reiman Markku JäPa 3.42.39 2.19.59

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Holmijoki Tapani RaPi 1.45.12 0.00.00
2 Haanpää Kari PR 1.46.42 0.01.30
3 Ylitalo Matti LoJa 1.51.40 0.06.28
4 Köyvönen Kimmo MaMa 1.55.17 0.10.05
5 Ijas Markku Raus 2.02.33 0.17.21
6 Karjalainen Heikki Raus 2.10.57 0.25.45
7 Alanne Jyrki PertPe 2.52.09 1.06.57
Reiman Jarmo AngA EIL -
Korpela Markku Rasti88 KES -

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Aakula Ilkka PR 1.25.12 0.00.00
2 Karro Markku SalVil 1.36.42 0.11.30
Arki Hannu TuMe EIL -
Virtala Arto LaJy EIL -

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kallio Risto AngA 1.08.00 0.00.00
2 Vesalainen Markku AngA 1.10.11 0.02.11
3 Helkkula Rauli TuMe 1.10.52 0.02.52
4 Saarimäki Ilkka AngA 1.14.31 0.06.31
5 Aavasalo Asko SalVie 1.36.44 0.28.44
6 Aavasalo Rauno SalVie 1.38.05 0.30.05
7 Tammi Timo SalVil 1.52.49 0.44.49
Halme Tapio AngA EIL -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Loukonen Veikko PiKe 1.04.14 0.00.00
2 Tammisaari Pentti HirvHe 1.15.48 0.11.34
3 Nieminen Pertti RR 1.16.14 0.12.00
4 Wessman Risto HiKi 1.18.19 0.14.05
5 Mattila Erkki MaMa 1.19.34 0.15.20
6 Koistinen Leo VaRa 1.22.42 0.18.28
7 Salmenoja Pertti HirvHe 1.27.24 0.23.10
8 Riikonen Rauno PertPe 1.34.51 0.30.37
9 Kuosa Harri LoJa 1.49.12 0.44.58

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Vannas Hannu MSParma 56.20 0.00.00
2 Laine Erkki AngA 59.40 0.03.20
3 Karvonen Raimo SuSi 1.00.02 0.03.42
4 Rautarae Veikko HirvHe 1.04.12 0.07.52
5 Hongisto Heimo LoJa 1.05.11 0.08.51
6 Grönroos Timo MSParma 1.07.26 0.11.06
7 Kiiski Osmo SomEsa 1.12.10 0.15.50
8 Jokinen Juhani MaMa 1.14.00 0.17.40
9 Verha Koitto VaRa 1.16.52 0.20.32
10 Laakso Raimo HaHa 1.33.38 0.37.18
11 Hedenström Rauno MaMa 1.41.13 0.44.53
Kleemola Pauli PertPe EIL -

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tuominen Niilo R-P 58.32 0.00.00
2 Viiri Jyrki HirvHe 1.07.48 0.09.16
3 Paananen Aapo R-P 1.13.54 0.15.22
4 Lainema Matti MSParma 1.19.53 0.21.21
5 Saario Pentti LoJa 1.20.09 0.21.37
Heikkilä Mikko MaMa EIL -

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Liski Eero LHR 50.52 0.00.00
2 Marjanen Torsti SalVil 54.50 0.03.58
3 Ali-Rantala Arvo LoJa 1.00.56 0.10.04

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kerkola Nico SuSi 1.23.21 0.00.00
2 Laaksonen Arttu AngA 1.27.14 0.03.53
3 Nokka Atte Rasti88 1.42.05 0.18.44
4 Siltanen Simo AngA 1.43.07 0.19.46

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Dambe Signe PR 1.30.27 0.00.00
2 Härkönen Marjo SalVil 1.37.18 0.06.51
3 Nieminen Outi RR 1.43.52 0.13.25

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Turakainen Irene HS 1.30.13 0.00.00
2 Nyholm Tanja KaRa 1.30.55 0.00.42
3 Kleemola Katri PertPe 1.41.30 0.11.17

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kerkola Tiina SuSi 1.15.45 0.00.00
2 Guseff Virpi HirvHe 1.35.05 0.19.20
3 Päivike Satu RaPi 1.59.55 0.44.10

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Reiman Anu AngA 1.51.01 0.00.00

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Miettinen Jaana TuS 1.06.00 0.00.00
2 Lähteenmäki Pirjo PR 1.23.04 0.17.04
3 Saarimäki Helena AngA 1.25.10 0.19.10
4 Kivioja Pirjo SalVil 1.31.27 0.25.27
Eisanen Tea MaMa EIL -
Hovirinta Marjo TuMe EIL -

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kalliola Pirkko MaMa 58.34 0.00.00
2 Salmenoja Hely HirvHe 1.02.04 0.03.30
3 Sipponen Airi PR 1.02.28 0.03.54
4 Saari Irmeli HirvHe 1.15.49 0.17.15
5 Karvonen Pirjo SuSi 1.33.35 0.35.01
6 Riikonen Margit PertPe 1.45.55 0.47.21

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ritasalo Maaria VaRa 58.22 0.00.00
2 Kurppa Pirjo MaMa 59.57 0.01.35
3 Laaksonen Raili SuSi 1.07.32 0.09.10
4 Ojamaa Marja-Liisa SalVie 1.24.26 0.26.04

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tulokas Tuula SuSi 1.27.22 0.00.00
2 Kiiski Eira SomEsa 1.58.15 0.30.53

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Yliluikki Henna SuSi 1.13.39 0.00.00
2 Kaartinen Selja AngA 1.22.56 0.09.17
3 Vuori Emilia AngA 1.26.58 0.13.19
4 Turakainen Venla HS 1.35.39 0.22.00

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Rantala Jasmiina RaLu 57.05 0.00.00
2 Ruokonen Sara-Elise PertPe 1.05.34 0.08.29
3 Roos Renja AngA 1.07.46 0.10.41
4 Saarinen Anu Rasti88 1.10.50 0.13.45
5 Avelin Melina HlS 1.17.43 0.20.38
6 Siikarla Siiri AngA 2.06.33 1.09.28
Pernu Saara EsSu EIL -