FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Kultainen kompassi keskimatka
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21A
Matka
Osallistujien määrä 19
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Niemi Aleksi TP 32.20 0.00.00 88.76 88.31
2 Knuuttila Mikko IkNV 33.25 0.01.05 85.16 84.73
3 Närvä Tomi HiKi 34.53 0.02.33 80.90 80.49
4 Sorsa Aleksi EsSu 34.58 0.02.38 80.02 79.62
5 Taivainen Juho-Matti PelPo 36.33 0.04.13 75.90 75.52
6 Laitinen Petteri KangSK 37.24 0.05.04 73.54 73.16
7 Laine Jarkko TP 38.21 0.06.01 71.09 70.73
8 Räty Harri HiKi 38.45 0.06.25 69.74 69.39
9 Asikainen Saku Hiisi 40.59 0.08.39 65.36 65.03
10 Mieskoski Kimmo RaLu 41.26 0.09.06 64.07 63.75
11 Annila Petri Koovee 41.28 0.09.08 63.44 63.12
12 Laine Kalle KauKa 42.49 0.10.29 60.88 60.57
13 Kivelä Tuomo KangSK 43.28 0.11.08 59.42 59.12
14 Setälä Mikko RaN 47.32 0.15.12 53.83 53.56
15 Vigren Petteri RaN 48.09 0.15.49 52.65 52.38
16 Hirvonen Olli-Petteri RaVa 48.47 0.16.27 51.47 51.21
17 Kokkinen Kari PertPe 49.02 0.16.42 50.72 50.47
18 Lappalainen Kari OrPo 53.48 0.21.28 45.79 45.55
19 Jokela Juha PäLuLu 55.23 0.23.03 44.05 43.82

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Joensivu Janne VaHa 31.03 0.00.00 64.01 61.67
2 Ristimäki Tapio HS 36.42 0.05.39 52.80 50.87
3 Virtanen Jussi KyS 39.18 0.08.15 48.04 46.29
4 Nummela Ville OrPo 40.26 0.09.23 45.47 43.81
5 Pöntinen Henri Koovee 43.42 0.12.39 40.93 39.44
6 Salonen Tommi RaN 44.55 0.13.52 38.72 37.30
7 Nyholm Thomas Trian 45.32 0.14.29 37.10 35.75

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pitkänen Marko JRV 30.47 0.00.00 68.85 68.05
2 Tala Tuomas HS 32.16 0.01.29 64.86 64.11
3 Kivilaakso Janne Lynx 34.14 0.03.27 60.36 59.66
4 Laitamäki Mika HlT 34.48 0.04.01 58.62 57.93
5 Husu Heikki SKVuoksi 35.42 0.04.55 56.40 55.74
6 Kujansuu Joni Koovee 35.45 0.04.58 55.58 54.93
7 Savolainen Tomi RasKe 38.28 0.07.41 50.97 50.37
8 Salonen Kari HS 38.54 0.08.07 49.72 49.14
9 Sulander Jussi EE 40.12 0.09.25 47.45 46.90
10 Jarva Jukka OrPo 43.22 0.12.35 43.37 42.87
11 Tavast Timo TarpSu 43.41 0.12.54 42.45 41.96
12 Miikki Jussi SKVuoksi 52.38 0.21.51 34.73 34.33
13 Suojanen Jukka Koovee 59.59 0.29.12 30.03 29.68

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Virtanen Antti HlS 29.22 0.00.00 57.50 56.65
2 Jokela Jari RaN 34.10 0.04.48 48.85 48.13
3 Laakso Ilkka S-JKL 36.38 0.07.16 45.03 44.36
4 Tähtinen Vesa PäijRa 37.22 0.08.00 43.62 42.98
5 Kujanpää Jukka KangSK 38.04 0.08.42 42.31 41.68
6 Venäläinen Toni VaHa 39.16 0.09.54 40.52 39.92
7 Korhonen Mika SKVuoksi 39.18 0.09.56 39.99 39.40
8 Mårtenson Rasmus OK77 39.40 0.10.18 39.13 38.55
9 Nevala Pasi TeuRi 40.50 0.11.28 37.53 36.98
10 Niittylahti Ari EE 42.34 0.13.12 35.55 35.02
11 Myllymäki Aimo KortJV 44.41 0.15.19 33.43 32.93
12 Hirvonen Petri EE 47.49 0.18.27 30.83 30.37
13 Raitola Mika Lynx 1.01.56 0.32.34 23.49 23.14
Ruokola Ilkka RaJu HYL -

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nurmi Veli-Pekka AngA 29.25 0.00.00 51.70 52.04
2 Salonen Timo VaHa 30.23 0.00.58 48.80 49.12
3 Helminen Hannu Eräp 32.12 0.02.47 44.87 45.16
4 Isokallio Pasi RaN 35.21 0.05.56 39.79 40.06
5 Koivumäki Kari KoS 35.41 0.06.16 38.36 38.61
6 Maaranen Timo PäijRa 44.00 0.14.35 30.24 30.44
7 Rantala Pekka SuSe 57.01 0.27.36 22.67 22.82

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ahonen Pekka HauSi 24.46 0.00.00 51.46 50.46
2 Helle Markku SaPu 28.17 0.03.31 43.37 42.53
3 Kangasmäki Esa SuJu 30.30 0.05.44 38.65 37.90
4 Toivonen Jari EE 35.12 0.10.26 32.13 31.51
5 Nuuttila Kari KauKa 41.38 0.16.52 26.02 25.52

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Laakso Antero PunKu 27.07 0.00.00 52.50 52.59
2 Ritanotko Markku TuMe 31.08 0.04.01 42.30 42.37
3 Hirvelä Reijo PunKu 42.08 0.15.01 28.72 28.77

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 15
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ovaska Ari EE 24.58 0.00.00 44.25 43.93
2 Lavikainen Jussi KangSK 25.59 0.01.01 42.06 41.76
3 Lahdenniemi Heikki SahKu 26.28 0.01.30 40.85 40.55
4 Lakkinen Keijo SuSe 26.53 0.01.55 39.77 39.48
5 Mäkelä Harri SuSe 27.13 0.02.15 38.85 38.57
6 Pajukoski Teuvo RaJu 27.59 0.03.01 37.36 37.09
7 Kaarnijärvi Seppo OrPo 28.17 0.03.19 36.55 36.28
8 Halkosaari Severi NiS 29.12 0.04.14 35.00 34.74
9 Huhta Tapani KangSK 29.13 0.04.15 34.57 34.32
10 Jarva Risto OrPo 31.37 0.06.39 31.57 31.34
11 Talvitie Heikki RaiKu 32.06 0.07.08 30.73 30.51
12 Ekholm Hans AOK 38.19 0.13.21 25.43 25.25
13 Nurminen Sakari TuMe 38.22 0.13.24 25.09 24.91
Arvola Paavo TurSa HYL -
Immanen Pertti OrPo KES -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Laitinen Matti Mesik 30.37 0.00.00
2 Kaasalainen Oiva SuSe 32.15 0.01.38

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Valtonen Teuvo Hiisi 33.53 0.00.00 36.18 36.07
2 Eilu Kalevi RaLu 34.31 0.00.38 32.85 32.75
3 Mäenpää Lasse KyRa 45.12 0.11.19 23.05 22.98

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Koppelomäki Mikko EE 27.44 0.00.00 25.55 25.27
2 Rantala Mauri RaN 31.03 0.03.19 21.11 20.88
3 Rintala Ahto RaN 45.49 0.18.05 13.15 13.00

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hakola Matti KangSK 40.25 0.00.00 44.99 44.36
2 Suonurmi Vesa KyRa 41.16 0.00.51 40.76 40.19
3 Hakala Petteri RaN 43.25 0.03.00 35.60 35.10

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Vesterinen Arttu TP 27.10 0.00.00 52.13 46.76
2 Helminen Topias JRV 28.37 0.01.27 48.00 43.06
3 Koivuniemi Sakari RaN 28.50 0.01.40 46.17 41.42
4 Kauppi Akseli TP 29.27 0.02.17 43.76 39.26
5 Rötsä Eero TP 30.40 0.03.30 40.64 36.46
6 Mustonen Ossi TP 33.53 0.06.43 35.52 31.87

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Mustajoki Olli TP 19.37 0.00.00
2 Alajoutsi Jasper Koovee 20.16 0.00.39
3 Naskali Lauri KyRa 21.09 0.01.32
4 Toivonen Vilhelm KangSK 21.50 0.02.13
5 Valkolehto Tommi RaN 23.06 0.03.29
6 Aaltio Eerik VaHa 23.49 0.04.12
7 Reiman Antti AngA 23.51 0.04.14
8 Takala Jaakko TP 24.01 0.04.24
9 Pulkkinen Samuli KyRa 27.01 0.07.24
10 Olkkonen Vili KangSK 29.07 0.09.30
11 Mäkipää Rasmus RaN 30.48 0.11.11
12 Vesterinen Veeti HyRa 39.08 0.19.31

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Koponen Matias Lynx 14.29 0.00.00
2 Ronkainen Aarni JRV 14.55 0.00.26
3 Kupiainen Tuukka Koovee 17.16 0.02.47
4 Ristimäki Väinö HS 17.20 0.02.51
5 Lehtiniemi Eino RaN 17.31 0.03.02
6 Isokallio Lauri RaN 17.56 0.03.27
7 Mäenpää Matias TP 19.44 0.05.15
8 Alajoutsi Oliver Koovee 19.50 0.05.21
9 Kallela Luca HS 19.55 0.05.26
10 Takala Heikki TP 19.58 0.05.29
11 Tukiainen Jyry TP 20.57 0.06.28
12 Tukiainen Otso TP 22.24 0.07.55
13 Nieminen Lauri VaHa 26.10 0.11.41
14 Liuksiala Waltteri KyRa 36.04 0.21.35

Sarja H11
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Aho Rauli VaHa 13.24 0.00.00
2 Liponkoski Aapo TP 14.29 0.01.05
3 Virkajärvi Juho JRV 14.38 0.01.14
4 Leinamo Tuomas Keihäs 14.56 0.01.32
5 Mustajoki Aapo TP 15.20 0.01.56
6 Väliharju Ville TP 15.22 0.01.58
7 Koskinen Aaro TP 16.37 0.03.13
8 Toivanen Nico KyRa 17.33 0.04.09
9 Peltonen Lasse KS 19.46 0.06.22
10 Niemensivu Miki RaLu 20.53 0.07.29
11 Suojanen Henri Koovee 22.00 0.08.36
12 Välkki Totte TP 26.26 0.13.02

Sarja H10
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Ronkainen Elias JRV 9.37 0.00.00
2 Koskinen Eemil TP 10.04 0.00.27
3 Ankelo Jussi MSParma 10.06 0.00.29
4 Simola Jere Koovee 10.29 0.00.52
5 Kivilaakso Juho Lynx 11.09 0.01.32
6 Joensivu Kasper VaHa 11.16 0.01.39
7 Niemensivu Roni RaLu 11.26 0.01.49
8 Niemelä Leevi KangSK 14.07 0.04.30
9 Koivunen Visa KangSK 15.06 0.05.29
10 Filppula Juho VaHa 24.33 0.14.56

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Sivonen Miro TP 11.53 0.00.00
2 Lahikainen Aaro TP 12.16 0.00.23
3 Saarikko Sami TP 13.53 0.02.00
4 Järvensivu Pyry OrPo 14.02 0.02.09

Sarja H9RR
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Tuominen Rami KanSu 11.48 0.00.00
2 Kallela Lenni HS 12.08 0.00.20
3 Liponkoski Eino TP 12.30 0.00.42
4 Liponkoski Onni TP 13.23 0.01.35
5 Verho Oskari TP 14.43 0.02.55
6 Ritala Arttu TP 17.06 0.05.18
7 Schüle Elias Koovee 17.56 0.06.08
8 Lehtovirta Eetu TP 19.05 0.07.17
9 Honkala Noa Koovee 20.08 0.08.20

Sarja H8RR
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Virkajärvi Aapo JRV 7.30 0.00.00
2 Syväterä Sampo RaN 8.27 0.00.57
3 Riikonen Eevert TP 10.56 0.03.26
4 Koivunen Panu KangSK 11.00 0.03.30
5 Kallio Kaarlo RaN 11.15 0.03.45
6 Ritala Samu TP 11.43 0.04.13
7 Pakarinen Jere RaN 12.16 0.04.46
7 Skyttä Akseli TP 12.16 0.04.46
9 Ristimäki Eino HS 13.15 0.05.45
10 Siivonen Eero Koovee 15.12 0.07.42
11 Harikoski Julius Lynx 15.14 0.07.44
12 Ankelo Tuomas MSParma 15.59 0.08.29
13 Alakoski Eino TP 16.51 0.09.21
14 Paju Vilho TP 27.48 0.20.18

Sarja D21A
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kriikkula Johanna RasKu 38.03 0.00.00 76.84 76.47
2 Rajamäki Netta KangSK 39.30 0.01.27 73.01 72.66
3 Ritanotko Johanna TuMe 39.51 0.01.48 71.37 71.02
4 Saarijärvi Salla TP 40.29 0.02.26 69.27 68.93
5 Lohikainen Milla RaVa 40.55 0.02.52 67.56 67.23
6 Mäkitammi Satu KangSK 40.59 0.02.56 66.48 66.16
7 Andelin Sanna LaTa 41.05 0.03.02 65.35 65.03
8 Nurmi Sanna AngA 41.42 0.03.39 63.42 63.12
9 Kolehmainen Hanne LaTa 44.59 0.06.56 57.91 57.63
10 Räty Elina HiKi 47.19 0.09.16 54.21 53.95
11 Palumbo Martina TP 48.27 0.10.24 52.12 51.87
12 Suonurmi Taru KyRa 58.15 0.20.12 42.67 42.46

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hemminki Hanna PoRa 44.27 0.00.00 59.51 58.75
2 Pakarinen Marika RaN 44.55 0.00.28 55.95 55.23
3 Ryynänen Laura Pihkan 45.47 0.01.20 52.00 51.33
4 Pohjamo Anu SKVuoksi 47.15 0.02.48 47.59 46.97

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Naskali Liisa KyRa 47.49 0.00.00 25.82 25.43
2 Pankratova Olga RUS 49.48 0.01.59 22.93 22.59
3 Liikola Marika PäijRa 51.45 0.03.56 20.28 19.97

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Järvensivu Nina OrPo 52.52 0.00.00 36.98 25.44
2 Kielinen-Myllymäki Satu KortJV 57.56 0.05.04 31.21 21.47
3 Paasikivi Virva KangSK 1.15.26 0.22.34 22.03 15.15

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Maijala Sari EE 34.11 0.00.00 33.18 33.03
2 Kallio Ulla KeU 42.06 0.07.55 24.92 24.81
3 Reiman Anu AngA 45.28 0.11.17 21.21 21.11

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Eisanen Tea MaMa 26.51 0.00.00 48.09 47.27
2 Rajamäki Terhi KangSK 28.37 0.01.46 44.15 43.40
3 Toivonen Merja EE 30.49 0.03.58 40.10 39.42
4 Antila Suvi PäLuLu 33.20 0.06.29 36.24 35.62
5 Reiman Päivi Hiisi 35.14 0.08.23 33.50 32.93
6 Toivanen Tuula RaN 36.42 0.09.51 31.41 30.87
7 Tammisalo Netta KangSK 42.38 0.15.47 26.39 25.94
8 Uotila Terhi OrPo 42.56 0.16.05 25.56 25.13

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lavikainen Pirjo KangSK 31.50 0.00.00

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kaasalainen Tuula SuSe 42.32 0.00.00 39.51 38.79
2 Sulander Mirja-Liisa EE 42.33 0.00.01 36.54 35.86
3 Venäläinen Kaija VaHa 43.29 0.00.57 32.85 32.25

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kemppi Tuula MSParma 26.17 0.00.00
2 Ruusunen Marja-Liisa EE 28.12 0.01.55

Sarja D75
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tähtinen Anu PäijRa 46.42 0.00.00

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kivilaakso Anni EsSu 35.17 0.00.00 50.78 37.51
2 Paavola Sannimaari VaHa 38.32 0.03.15 44.18 32.63
3 Hautamäki Riikka NiS 38.53 0.03.36 41.47 30.63
4 Paasikivi Veera KangSK 56.17 0.21.00 27.06 19.99

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Avelin Melina HlS 29.39 0.00.00 50.42 48.86
2 Simola Reea Koovee 31.20 0.01.41 46.91 45.47
3 Saarinen Anu Rasti88 31.51 0.02.12 45.37 43.97
4 Tähtinen Tessa PäijRa 34.41 0.05.02 40.94 39.68
5 Tuominen Heli KanSu 35.40 0.06.01 39.12 37.91
6 Järvensivu Silja OrPo 35.51 0.06.12 38.22 37.04
7 Kivilaakso Emma EsSu 40.21 0.10.42 33.34 32.31
8 Asp Milja KyRa 42.35 0.12.56 31.01 30.05
9 Toivanen Netta KyRa 47.33 0.17.54 27.25 26.41
10 Roos Renja AngA 50.22 0.20.43 25.23 24.45

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 16
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Savisaari Outi TP 25.27 0.00.00
2 Jutila Pinja RasKa 26.50 0.01.23
3 Rautiainen Aleksandra AngA 27.32 0.02.05
4 Tarkkanen Annika UlvUra 27.56 0.02.29
5 Mustonen Salla TP 28.32 0.03.05
6 Hyyppä Milja KoS 30.07 0.04.40
7 Marjanen Venla JRV 30.13 0.04.46
8 Koski Katariina Koovee 30.14 0.04.47
9 Hirvonen Julia KyRa 30.33 0.05.06
10 Marjanen Alva JRV 31.07 0.05.40
11 Vuorisalmi Vilma TP 31.24 0.05.57
12 Laitamäki Liina HlS 32.18 0.06.51
13 Laine Anni TP 34.30 0.09.03
14 Kuusniemi Lotta JRV 34.54 0.09.27
15 Liuksiala Wilhelmiina KyRa 37.40 0.12.13
16 Honkala Kia Koovee 40.39 0.15.12

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 18
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Tikkakoski Ilona TP 14.33 0.00.00
2 Kontio Katri KangSK 15.37 0.01.04
3 Tala Juulia HS 15.54 0.01.21
4 Heikkilä Suvi Lynx 16.24 0.01.51
5 Pitkänen Helmi JRV 18.04 0.03.31
6 Nietula Minja HS 18.20 0.03.47
7 Salonen Elli HS 18.28 0.03.55
8 Yli-Hietanen Silja TP 18.38 0.04.05
8 Simola Rita Koovee 18.38 0.04.05
10 Hietala Emmi LapVi 18.54 0.04.21
11 Kosunen Armi HS 20.04 0.05.31
12 Kerkkonen Aada JRV 22.52 0.08.19
13 Översti Elli VaHa 24.38 0.10.05
14 Nevala Ronja TeuRi 25.56 0.11.23
15 Tala Emilia HS 26.35 0.12.02
16 Laurén Sara PIF 32.55 0.18.22
17 Virtanen Marikki KyS 35.38 0.21.05
18 Rantala Vilma KangSK 45.36 0.31.03

Sarja D11
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Niemelä Hetta Koovee 13.58 0.00.00
2 Schmidt Emilia TP 16.23 0.02.25
3 Valio Salla TP 16.39 0.02.41
4 Nieminen Saana TP 17.33 0.03.35
5 Olkkonen Veera KangSK 18.08 0.04.10
6 Heinimaa Venla KangSK 19.28 0.05.30
7 Laine Noora TP 22.57 0.08.59
8 Matinheikki Liisa TP 24.24 0.10.26

Sarja D10
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Virkajärvi Heta JRV 10.08 0.00.00
2 Aarnio Ada KangSK 10.59 0.00.51
3 Kankaanpää Aino LaihLu 11.00 0.00.52
4 Kontio Kirsi KangSK 11.14 0.01.06
5 Ristimäki Vieno HS 11.44 0.01.36
6 Alakoski Siiri TP 11.55 0.01.47
7 Jussila Emma TP 12.38 0.02.30
8 Laitamäki Lotta HlT 13.29 0.03.21
9 Takala Kaisa TP 14.05 0.03.57
10 Rajala Saara TarpSu 14.35 0.04.27
11 Laamanen Emma-Riikka TarpSu 15.41 0.05.33
12 Koivula Venla LaihLu 18.02 0.07.54

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lillqvist Isabella KangSK 13.27 0.00.00
2 Ojala Linnea Keihäs 18.38 0.05.11
3 Rantala Melina KangSK 21.42 0.08.15
4 Myllykoski Pihla TP 23.29 0.10.02
5 Sillanpää Sini KangSK 24.53 0.11.26
6 Liuksiala Santra KyRa 29.09 0.15.42

Sarja D9RR
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Ryynänen Ella Pihkan 12.34 0.00.00
2 Hietala Sini LapVi 14.07 0.01.33
3 Hoskari Sanni RasKe 14.36 0.02.02
4 Laakso Elisa S-JKL 16.13 0.03.39
5 Mustajoki Hulda TP 16.22 0.03.48
6 Lampinen Siina TP 16.47 0.04.13
7 Haanpää Venla TP 19.17 0.06.43
8 Nieminen Reetta VaHa 20.34 0.08.00

Sarja D8RR
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Aarnio Aino KangSK 9.21 0.00.00
2 Liuksiala Tilta-Maria KyRa 13.30 0.04.09
3 Kankaanpää Sanni LaihLu 15.36 0.06.15
4 Suojanen Laura Koovee 20.44 0.11.23