FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Sprint ÖIDM
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21A
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Bäckström Anders Femman 14.28 0.00.00 75.72 62.55
2 Suhonen Antto-Iiro KuoSu 15.56 0.01.28 67.46 55.73
3 Bäckström Robin Femman 16.09 0.01.41 65.29 53.93
4 Jansson Sören Falken 16.19 0.01.51 63.36 52.34
5 Järn Staffan Femman 16.58 0.02.30 59.72 49.33
6 Granholm Christoffer Femman 17.12 0.02.44 57.72 47.68
7 Glasberg Tomas Malax 17.20 0.02.52 56.09 46.33
8 Harald Joachim Falken 18.37 0.04.09 51.12 42.23
Torrkulla Jan Femman HYL -

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Ådjers Henrik Kristina 14.46 0.00.00 29.70 34.35
2 Lindfors Kari Falken 18.07 0.03.21 22.39 25.90
3 Lahti Tommy Femman 19.00 0.04.14 19.62 22.69

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Forsström André Botnia 14.55 0.00.00 29.19
2 Luhtala Jouni TeuRi 17.00 0.02.05 24.33
3 Wik Peter Femman 18.00 0.03.05 21.77
4 Bergström Rune Kristina 18.08 0.03.13 20.41

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Lillhonga Robert GIF 18.16 0.00.00 23.39 23.39
2 Backman Fredrik Femman 19.43 0.01.27 20.05 20.05
3 Nordman Mikael Femman 24.59 0.06.43 14.54 14.54

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Räbb Rainer GIF 13.51 0.00.00 46.03 40.11
2 Hakala Eero Femman 14.08 0.00.17 43.76 38.12
3 Lyyluoma Pasi TeuRi 14.30 0.00.39 41.33 36.01
4 Höstman Stefan Malax 14.55 0.01.04 38.89 33.89
5 Byggningsbacka Johan Brahe 16.35 0.02.44 33.83 29.48
6 Snickars Christer Solf 18.23 0.04.32 29.48 25.68

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Storvall Stefan Kronan 13.38 0.00.00 26.77 33.75
2 Bäck Mikael Femman 13.43 0.00.05 24.61 31.03
3 Rajamäki Jari Kristina 19.41 0.06.03 15.76 19.87

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Nyystilä Jukka LaihLu 13.10 0.00.00 37.69 43.87
2 Viinikka Matti KauKa 13.55 0.00.45 34.59 40.26
3 Hattar Allan Falken 14.01 0.00.51 33.28 38.74
4 Olaussen Kristoffer GIF 14.32 0.01.22 31.07 36.17
5 Eriksson Sven GIF 17.05 0.03.55 25.56 29.76
6 Helkiö Markku Kristina 21.17 0.08.07 19.82 23.07

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Laine Harri KauKa 14.14 0.00.00 38.97 35.12
2 Lövsund Bengt Botnia 14.36 0.00.22 36.85 33.22
3 Björklund Håkan Falken 15.33 0.01.19 33.53 30.22
4 Kalliomaa Lasse LaihLu 16.11 0.01.57 31.19 28.11
5 Nylund Henrik Falken 17.30 0.03.16 27.89 25.14
6 Sundelin Rolf-Erik GIF 22.54 0.08.40 20.59 18.56

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Åkerblom Måns GIF 15.16 0.00.00

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Hakala Niilo TeuRi 13.00 0.00.00 13.05 9.76
2 Kvist Samuel Femman 20.34 0.07.34 7.63 5.71
3 Staffans Per-Erik Vörå 22.00 0.09.00 6.56 4.90

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Storm Sven-Olof Femman 17.39 0.00.00
2 Hjerpe Lars Femman 18.22 0.00.43
Kataja Reino SuJu HYL -

Sarja H85
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Mård Leo Kristina 27.23 0.00.00

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Lillhonga Kevin GIF 23.57 0.00.00

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Forsell Mickel Botnia 14.13 0.00.00 38.64 23.81
2 Kullman Hannes Falken 16.14 0.02.01 31.30 19.28
3 Backman Christoffer Femman 20.32 0.06.19 22.74 14.01

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Forsell Gustav Botnia 9.07 0.00.00
2 Hansén Lucas Botnia 11.14 0.02.07
3 Nordin Ludvig NOK 11.55 0.02.48
4 Holmback Emil Malax 12.39 0.03.32
5 Bäckström Linus NOK 13.31 0.04.24
6 Loo Andreas Femman 16.25 0.07.18
7 Bergström Filip Kristina 16.49 0.07.42
Nordström Mattis NOK HYL -

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Hahn Felix Solf 7.16 0.00.00
2 Kuuttinen Lukas NOK 8.27 0.01.11
3 Udell Oliver Solf 8.43 0.01.27
4 Nordin Viktor NOK 9.23 0.02.07
5 Forsström Anton Botnia 9.25 0.02.09
6 Bergström Kasper Kristina 10.10 0.02.54
7 Backman Alexander Femman 10.34 0.03.18
8 Rokala Alex Femman 10.38 0.03.22
9 Friman Ben Solf 11.42 0.04.26
10 Berglund Hampus Femman 13.39 0.06.23

Sarja H10
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Forsström Emil Botnia 8.36 0.00.00
2 Berg Eelian Botnia 10.20 0.01.44
3 Jansson Lukas Falken 10.26 0.01.50
4 Nordin Alvin NOK 10.41 0.02.05
5 Lindfors Hugo Falken 11.41 0.03.05
6 Ådjers Elias Kristina 12.47 0.04.11
7 Qvisén Aaron Femman 13.17 0.04.41
8 Gulin Jakob NOK 14.51 0.06.15
9 Langels Linus NOK 15.01 0.06.25
10 Sand Jonatan NOK 15.05 0.06.29
11 Ojala Vilmer Solf 15.22 0.06.46
12 Björne Benjamin Kristina 26.48 0.18.12

Sarja D21A
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Furunäs Ida Femman 17.18 0.00.00 30.66 46.98
2 Forsström Heidi Botnia 18.04 0.00.46 27.16 41.61
3 Lindfors Lina Falken 18.38 0.01.20 24.20 37.07

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Jansson Tuija Falken 17.01 0.00.00
2 Finne Rosmarie Solf 21.09 0.04.08

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Backman Yvonne Falken 19.06 0.00.00
2 Bergström Pia Kristina 20.19 0.01.13

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Svartsjö Åsa Botnia 17.10 0.00.00 26.36 24.75
2 Utfolk Ann-Louise Kristina 23.59 0.06.49 17.45 16.39
3 Backman Åsa Femman 26.13 0.09.03 14.67 13.78

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Strandberg Annika Femman 15.07 0.00.00

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Björklund Gunilla Falken 13.20 0.00.00 37.91 39.85
2 Pått Saga Minken 16.47 0.03.27 28.61 30.08
3 Nylund Marlene Falken 17.50 0.04.30 25.51 26.82
4 Laine Kaija KauKa 21.11 0.07.51 20.28 21.32

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Holmback Emma Malax 23.42 0.00.00

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Hansén Amanda Botnia 13.32 0.00.00

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Tuohimaa Ines Solf 10.11 0.00.00
2 Myrskog Rosa Kronan 10.52 0.00.41
3 Hahn Olivia Solf 11.44 0.01.33
4 Torrkulla Henna Femman 11.58 0.01.47
5 Enlund Julia Femman 13.16 0.03.05
6 Nevala Ronja TeuRi 14.36 0.04.25
7 Backlund Alva Femman 14.38 0.04.27
8 Krook Felicia NOK 15.29 0.05.18
9 Jansson Mia Falken 15.44 0.05.33

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Gripenberg Ester Brahe 8.33 0.00.00
2 Halonen Ellinor NOK 9.04 0.00.31
3 Kullman Thea Falken 9.29 0.00.56
4 Häggkvist Johanna NOK 9.41 0.01.08
5 Lindfors Karolina Falken 9.44 0.01.11
6 Forsell Marion Botnia 9.46 0.01.13
7 Torrkulla Venla Femman 14.42 0.06.09
8 Liljeqvist Emilia Minken 15.47 0.07.14
9 Ström Ellinor Solf 20.13 0.11.40
Nordman Tilde Femman HYL -

Sarja D10
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Sandberg Inez NOK 9.44 0.00.00
2 Enlund Isabella Femman 12.02 0.02.18
3 Lindqvist Fanny NOK 12.57 0.03.13
4 Backlund Thelma Femman 14.03 0.04.19
5 Snickars Lea NOK 14.05 0.04.21
6 Bergström Tilde Kristina 16.09 0.06.25
7 Bergman Elin NOK 18.33 0.08.49