FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
TarpSu Pyöräsuunnistus Keskimatka
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja D13
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Niemelä Hetta Hiilto 32.10 0.00.00
2 Heinimaa Venla Hiilto 34.28 0.02.18
3 Punto Elli RaN 40.08 0.07.58
4 Kaikkonen Oona Koovee 41.15 0.09.05
5 Rajala Saara TarpSu 53.56 0.21.46
6 Väistökoski Meri TP 55.43 0.23.33
Rantanen Annika Koovee EIL -
Laitamäki Lotta HlT KES -

Sarja D15
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Yli-Hietanen Silja TP 43.19 0.00.00
2 Häkkinen Pihla Hiilto 47.16 0.03.57
Voutilainen Lotta JRV HYL -

Sarja D17
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
Kaksonen Terhi SuJu EIL -

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Kilpeläinen Pihla JRV 1.23.08 0.00.00

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Hara Marika Koovee 55.04 0.00.00 91.55
2 Pesu Mervi RR 1.05.46 0.10.42 74.74
3 Penttilä Marja KoS 1.06.03 0.10.59 72.51
4 Lindroth Mona AR 1.06.08 0.11.04 70.52
5 Nurminen Jutta VaHa 1.16.29 0.21.25 59.33
6 Koskinen Pinja RR 1.18.29 0.23.25 56.21
7 Närhi Minna LS-37 1.19.06 0.24.02 54.18
Saarinen Henna Koovee EIL -
Rauttola Tiia-Maria L-US EIL -

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Niittymäki Katri Hiilto 1.03.59 0.00.00 41.76
2 Kivelä Riikka VeVe 1.14.46 0.10.47 34.66
3 Eeva Jonna LS-37 1.17.26 0.13.27 32.43
4 Jämsén Miia JRV 1.36.24 0.32.25 25.22
5 Kela Sanna-Maija TP 1.37.13 0.33.14 24.18
6 Häkkinen Riikka Hiilto 1.45.37 0.41.38 21.50
Koski Hanna-Maija Koovee EIL -

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Korhonen Kirsi Navi 1.08.48 0.00.00
2 Jaatinen Satu MuurVi 1.51.10 0.42.22

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Laine Merja VaHa 49.36 0.00.00 40.37
2 Pirttilä Lea OH 58.40 0.09.04 31.57
3 Blomster Anne-Maj Trian 1.16.00 0.26.24 22.40

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Rasimus Tuula S-JKL 1.00.50 0.00.00

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Laurila Arja JalJa 58.41 0.00.00

Sarja H13
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Liponkoski Aapo TP 45.38 0.00.00
2 Arvela Henri LS-37 50.37 0.04.59
3 Taura Kalle TarpSu 54.31 0.08.53
4 Saarela Thomas LHR 54.39 0.09.01
5 Ikola Aapo HS 1.04.45 0.19.07
6 Ekwik Niclas Lynx 1.12.26 0.26.48
7 Karhunen Juho YKV 1.13.32 0.27.54
8 Taura Elias TarpSu 1.16.18 0.30.40
9 Filppula Juho VirtU 1.21.03 0.35.25
Pesu Akseli Hiilto HYL -
Koponen Tatu Navi EIL -

Sarja H15
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Saarela Benjamin LHR 1.09.55 0.00.00
2 Schüle Oliver Koovee 1.16.15 0.06.20
3 Raitanen Konsta TP 1.30.58 0.21.03
4 Nieminen Lauri VaHa 1.39.49 0.29.54

Sarja H17
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Väisänen Leevi EsSu 1.27.47 0.00.00

Sarja H20
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Paasi Antti TP 1.08.27 0.00.00 62.81
2 Ketola Lauri TP 1.16.32 0.08.05 51.97
3 Kleemola Arttu Eks 1.24.02 0.15.35 43.49

Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 19
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Laurila Jussi JalJa 1.00.30 0.00.00 90.13
2 Saarela Samuli KoS 1.01.58 0.01.28 87.22
3 Kaskinen Kare UlvUra 1.02.09 0.01.39 86.19
4 Häkkinen Mika Hiilto 1.03.37 0.03.07 83.44
5 Tervala Mika RaVa 1.05.32 0.05.02 80.27
6 Logvinchuk Evgeniy LS-37 1.09.34 0.09.04 74.92
7 Pesu Raino Hiilto 1.09.50 0.09.20 73.95
8 Rissanen Antti TP 1.09.56 0.09.26 73.16
9 Kleemola Joona Eks 1.14.42 0.14.12 67.84
10 Koltunov Vladimir LS-37 1.16.54 0.16.24 65.28
11 Arvela Oskari LS-37 1.22.13 0.21.43 60.47
12 Laine Taneli VaHa 1.40.00 0.39.30 49.24
Virta Jani Trian HYL -
Pökälä Samuel AR HYL -
Pyykönen Pasi KanSu KES -
Nousiainen Antti LS-37 HYL -
Kyyrönen Samuli RR HYL -
Kivelä Tuomas HlS EIL -
Jokinen Heikki LS-37 HYL -

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Hiiri Ari HauSi 1.18.32 0.00.00

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Voutilainen Arto JRV 1.08.18 0.00.00
2 Ikola Timo LeSi 1.25.40 0.17.22

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Jaatinen Marko MuurVi 1.05.24 0.00.00 57.36
2 Hakala Arto HlT 1.09.49 0.04.25 52.38
3 Rissanen Markku TP 1.18.31 0.13.07 45.39
4 Logvinchuk Aleksander LS-37 1.20.16 0.14.52 43.23
5 Fey Carl EsSu 1.55.34 0.50.10 29.21
Pohjola Olli-Pekka TP HYL -
Forsblom Vesa RR KES -

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Mäkinen Seppo S-2000 59.30 0.00.00 65.87
2 Raudus Timo Eks 1.03.03 0.03.33 61.38
3 Höstman Stefan Malax 1.03.39 0.04.09 60.03
4 Launonen Jarmo KeU 1.05.04 0.05.34 57.97
5 Saari Ismo IPR 1.06.11 0.06.41 56.25
6 Laine Kari VaHa 1.09.37 0.10.07 52.78
7 Kleemola Jouko Eks 1.10.38 0.11.08 51.32
8 Turpiainen Janne HyRa 1.10.42 0.11.12 50.58
9 Kinnari Jukka SuJu 1.12.10 0.12.40 48.87
10 Paasi Jaakko TP 1.15.31 0.16.01 46.06
11 Lindfors Max Trian 1.16.15 0.16.45 44.97
12 Ijas Markku HyRa 1.21.16 0.21.46 41.59
13 Ketola Juha TP 1.35.38 0.36.08 34.83
Heikkilä Petri JäPa EIL -

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Ovaska Pertti EE 59.49 0.00.00 52.41
2 Mannila Tapio EE 1.01.54 0.02.05 48.11
3 Niemensivu Pekka KanSu 1.12.08 0.12.19 39.12
Fogelholm Mikael KeU HYL -
Martikainen Pasi IPR EIL -

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Tyrväinen Heikki JäPa 1.01.46 0.00.00 52.62
2 Juura Esa KanSu 1.04.15 0.02.29 49.32
3 Laurila Timo JalJa 1.22.47 0.21.01 37.30
Aalto Timo TurSa HYL -
Peltonen Heikki IPR HYL -
Honkanen Reijo TurSa HYL -
Nuoranne Jussi LHR KES -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Lehtinen Teuvo SOC 46.04 0.00.00 46.57
2 Hahtola Aulis RasKu 50.24 0.04.20 41.65
3 Ojala Antti TurSa 54.38 0.08.34 37.58
4 Pihlaja Antti Kristina 55.21 0.09.17 36.26
5 Köykkä Jussi RasKu 57.05 0.11.01 34.36
6 Lehtimäki Jorma LHR 1.07.40 0.21.36 28.30
Slotte Harald Botnia HYL -
Hirsimäki Raimo JäPa HYL -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Ilkka Jarmo RaJu 48.39 0.00.00 42.58
2 Nurminen Heikki IPR 52.44 0.04.05 37.32
3 Torvikoski Jouko JäPa 53.28 0.04.49 34.87
4 Varonen Arto LeSi 1.10.44 0.22.05 24.89
Turunen Kauko LS-37 EIL -

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Kanerva Unto Jyry 40.31 0.00.00 39.81
2 Martikainen Arvo LS-37 42.30 0.01.59 36.05
3 Kuisla Raimo EE 52.25 0.11.54 27.69
4 Laitinen Raimo SuSi 57.33 0.17.02 23.82