FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
NÅID-dag, individuell
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Muukkonen Petteri Trian 28.11 0.00.00 73.55 70.19
2 Wickholm Roy Raseborg 34.25 0.06.14 59.32 56.61
3 Kankkunen Matias OK77 36.15 0.08.04 55.46 52.93
4 Donner Mikael OK77 36.17 0.08.06 54.56 52.06
5 Virtala Alex PIF 40.18 0.12.07 48.35 46.14
6 Mikander Christopher Trian 40.24 0.12.13 47.46 45.29
7 Visuri Kare OK77 42.12 0.14.01 44.70 42.65
8 Pasanen Henri Trian 43.51 0.15.40 42.31 40.37
9 Lindahl Jesper Trian 47.10 0.18.59 38.67 36.91
10 Stenbacka Wilhelm OK77 1.01.29 0.33.18 29.16 27.83
Virta Jani Trian HYL -

Sarja H35U
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Välikorpi Jari RasKu 34.30 0.00.00

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ruokolainen Mikko OK77 44.05 0.00.00

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Donner Robert PIF 39.21 0.00.00 25.59 22.17
2 Nylund André Raseborg 39.59 0.00.38 23.93 20.73
3 Kero Mikko OK77 44.02 0.04.41 20.58 17.83
4 Isoniemi Vesa Trian 48.23 0.09.02 17.69 15.33

Sarja H45U
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pavilainen Alexei HlS 34.32 0.00.00

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Backman Daniel OK77 37.51 0.00.00 44.89 41.33
2 Liitiäinen Pasi Trian 38.27 0.00.36 41.98 38.65
3 Täppinen Jan Raseborg 44.04 0.06.13 34.70 31.95
4 Nurmiainen Jouko Raseborg 47.29 0.09.38 30.41 28.00

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Arrakoski Jori OK77 29.50 0.00.00 50.57 47.59
2 Ray Tomas OK77 30.18 0.00.28 48.96 46.08
3 Villanen Stefan KSF 33.32 0.03.42 43.49 40.93
4 Brink Anders PIF 36.37 0.06.47 39.14 36.84
5 Lemström Tom Raseborg 37.44 0.07.54 37.32 35.12
6 Hällström af Anders OK77 41.23 0.11.33 33.42 31.45
7 Lindahl Anders Trian 43.12 0.13.22 31.43 29.58
8 Lönnfeldt Erik OK77 43.52 0.14.02 30.38 28.59
9 Weiss Robert OK77 46.31 0.16.41 28.11 26.45
10 Korento Tero OK77 47.20 0.17.30 27.09 25.50

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Virtala Markku PIF 31.39 0.00.00 38.74 36.95
2 Frenckell von Wilhelm OK77 37.09 0.05.30 31.36 29.90
3 Sirviö Rolf OK77 54.29 0.22.50 20.26 19.32
4 Kenttä Santeri OK77 56.21 0.24.42 18.50 17.64

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Wickholm Björn-Erik Raseborg 28.26 0.00.00 43.14 43.00
2 Lindroos Mårten KSF 30.37 0.02.11 38.06 37.94
3 Ölander Ralf KSF 38.18 0.09.52 28.82 28.73
4 Lindgren Kaj-Olof Trian 59.32 0.31.06 17.51 17.46

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ilonen Kalevi Trian 31.35 0.00.00 19.97 20.01
2 Cederlöf Bror-Erik OK77 33.37 0.02.02 17.36 17.39
3 Ekholm Hans AOK 36.35 0.05.00 14.66 14.68

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Rönn Ralf AOK 33.23 0.00.00
2 Mattsson Per-Åke KSF 56.09 0.22.46

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Donner Jonny OK77 28.33 0.00.00 43.84 42.58
2 Liukkonen Leevi Trian 36.19 0.07.46 33.17 32.22
3 Liukkonen Eetu Trian 37.12 0.08.39 31.12 30.23
4 Sandell Cedrik Raseborg 38.32 0.09.59 28.83 28.00
5 Korento Sebastian OK77 2.40.00 2.11.27 6.65 6.46

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lemström Karl Emil Raseborg 31.05 0.00.00 40.64 40.21
2 Salo Kristian Trian 31.28 0.00.23 39.28 38.87
3 Ekman Edvin OK77 33.06 0.02.01 36.53 36.14
4 Nordgren Simon Trian 37.23 0.06.18 31.62 31.28
5 Lindholm William OK77 37.56 0.06.51 30.45 30.12
6 Lintula Otto Trian 41.37 0.10.32 27.10 26.81
7 Kenttä Nooa OK77 46.45 0.15.40 23.55 23.30
8 Still Alec Trian 56.43 0.25.38 18.93 18.73

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Donner Jesper OK77 18.07 0.00.00
2 Lönnström Elias Trian 20.52 0.02.45
3 Engström Simon PIF 21.42 0.03.35
4 Ahlbäck Jonatan PIF 25.25 0.07.18
5 Korento Benjamin OK77 34.34 0.16.27
6 Ducander Marius PIF 35.29 0.17.22
7 Nuottajärvi Veeti Trian 52.53 0.34.46
Määttä Max Trian HYL -

Sarja H13
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lindroos Elias PIF 20.27 0.00.00
2 Fagerlund Alex Raseborg 21.14 0.00.47
3 Nylund Simon Raseborg 24.28 0.04.01
4 Tenkanen Rasmus Raseborg 29.24 0.08.57
5 Mattila Topi Trian 56.45 0.36.18

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Bäckblom Joar Trian 20.15 0.00.00
2 Lintula Aapo Trian 21.14 0.00.59
3 Sillman Valter Trian 22.29 0.02.14
4 Virtanen Atte Trian 25.54 0.05.39
5 Risku Max OK77 28.57 0.08.42
6 Liski Lucas Trian 31.38 0.11.23
7 Nuottajärvi Elias Trian 42.05 0.21.50
8 Wickholm Arthur Trian 42.28 0.22.13
9 Enberg Ted Raseborg 42.56 0.22.41
Donner Jeremy OK77 HYL -

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Määttä Mico Trian 16.40 0.00.00
2 Viitanen Aleksi Trian 37.30 0.20.50
Liukkonen Valtteri Trian HYL -
Wikström Emil Raseborg HYL -
Viljanen Jakob Raseborg HYL -

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Skogvik Ida-Marie OK77 42.13 0.00.00 51.32 49.05
2 Ruokolainen Miina OK77 47.02 0.04.49 43.76 41.83
3 Brink Johanna PIF 1.00.10 0.17.57 32.41 30.98
4 Arrakoski Sophia OK77 1.06.11 0.23.58 27.83 26.60

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Marko Zinoviya OK77 55.31 0.00.00

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Sell Raisa OK77 33.03 0.00.00 28.58 26.04
2 Roth Pamela Raseborg 37.27 0.04.24 23.33 21.26
3 Wolff Charlotta Raseborg 38.08 0.05.05 21.05 19.18

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Liljeström Heidi Trian 28.56 0.00.00 52.32 52.56
2 Grönqvist-Lönnström Marlene Trian 1.02.29 0.33.33 23.01 23.12
3 Brink Maria PIF 1.05.10 0.36.14 20.91 21.00
4 Dahl Citha Raseborg 1.08.23 0.39.27 18.82 18.90

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hagman Terése Trian 23.00 0.00.00 55.55 55.86
2 Ray Carola OK77 23.29 0.00.29 53.05 53.34
3 Westberg-Arrakoski Annika OK77 25.08 0.02.08 48.30 48.56
4 Lallo Tuula Trian 28.56 0.05.56 40.85 41.07
5 Torp-Donner Heidi OK77 30.51 0.07.51 37.28 37.48
6 Filipsson-Korento Lena OK77 44.36 0.21.36 25.07 25.20
7 Frenckell von Sofie OK77 50.51 0.27.51 21.36 21.47

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Söderblom Anne PIF 39.10 0.00.00

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Frenckell von Rafaela OK77 36.35 0.00.00

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Virtala Jenny PIF 27.14 0.00.00 47.27 45.17
2 Isoniemi Sandra Trian 28.51 0.01.37 43.28 41.36
3 Arrakoski Wilma OK77 31.15 0.04.01 38.72 37.00
4 Lindahl Jannica Trian 34.01 0.06.47 34.44 32.90
5 Silvennoinen Venla Trian 40.49 0.13.35 27.75 26.52
6 Nordgren Sofia Trian 42.10 0.14.56 25.95 24.79

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Brink Henrika PIF 35.42 0.00.00 31.83 29.11
2 Martikainen Kristiina Trian 43.16 0.07.34 25.28 23.12
3 Smedslund Matilda Raseborg 1.12.21 0.36.39 14.53 13.29
4 Kettumäki Inka Trian 1.20.26 0.44.44 12.54 11.47
Kero Ada OK77 HYL -

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lönnström Melissa Trian 22.18 0.00.00
2 Slotte Sofia OK77 27.22 0.05.04
3 Sandell Cilia Raseborg 28.58 0.06.40
4 Wickholm Wilma Trian 29.13 0.06.55
5 Laasonen Lotta Trian 35.15 0.12.57
6 Lindroos Siri Raseborg 40.44 0.18.26
Backman Wilhelmina OK77 HYL -

Sarja D13U
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Rehberger Nadja HS 22.28 0.00.00

Sarja D13
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Virtala Emmi PIF 22.28 0.00.00
2 Wickholm Saga Trian 22.50 0.00.22
3 Tolkki Ellen OK77 47.02 0.24.34

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Backman Alexandra OK77 20.05 0.00.00
2 Kenttä Lumi OK77 20.17 0.00.12
3 Nordgren Cecilia Trian 21.25 0.01.20
4 Kajander Saana Trian 23.10 0.03.05
5 Fagerlund Frida Raseborg 26.06 0.06.01
Rosenqvist Sara Raseborg HYL -
Mattila Venla Trian KES -

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Donner Emma PIF 14.24 0.00.00
2 Ahlbäck Alva PIF 17.06 0.02.42
3 Kenttä Sora OK77 18.16 0.03.52
4 Jung Ronja Raseborg 27.15 0.12.51
5 Holmström Sofie OK77 32.00 0.17.36
6 Weckström Linnea OK77 35.58 0.21.34
7 Nordström Agnes Raseborg 54.18 0.39.54

Sarja D10RRU
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Pavilainen Anna Lynx 15.29 0.00.00

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Ståhl Esther Trian 11.09 0.00.00
2 Nurmiainen Elsa Raseborg 12.44 0.01.35
3 Koskinen Frida Trian 13.28 0.02.19
4 Isoniemi Stella Trian 15.05 0.03.56
5 Grönholm Clara Trian 15.40 0.04.31
6 Engblom Lydia Trian 18.43 0.07.34
7 Värtinen Vanessa OK77 18.54 0.07.45
8 Nyholm Maija Raseborg 21.05 0.09.56
9 Virtanen Siru Trian 27.23 0.16.14
10 Berggren Wilma Raseborg 29.37 0.18.28

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Holmström Samuli Trian 12.14 0.00.00
2 Lemström Fredrik Raseborg 14.16 0.02.02
3 Lainas Jaakko Trian 14.42 0.02.28
4 Paavola Arnvid PIF 15.03 0.02.49
5 Liski Marcus Trian 15.38 0.03.24
6 Kenttä Voima OK77 17.09 0.04.55
7 Petroff Ilmo Trian 19.09 0.06.55
8 Söderblom Benjamin PIF 19.34 0.07.20
9 Nylund Vilhelm Raseborg 25.02 0.12.48
10 Siltaloppi Felix Trian 27.15 0.15.01

Sarja D8RR
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Määttä Sissi Trian 13.04 0.00.00
2 Sillman Kajsa Trian 16.04 0.03.00
3 Enberg Nea Raseborg 16.21 0.03.17
4 Siltaloppi Claudia Trian 18.58 0.05.54
5 Risku Saga OK77 19.07 0.06.03
6 Brink Amanda PIF 25.09 0.12.05
7 Mattila Ella Trian 25.21 0.12.17

Sarja H8RR
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Fagerlund Viggo Raseborg 12.00 0.00.00
2 Bäckblom Ivar Trian 15.24 0.03.24
3 Backman Sebastian OK77 19.59 0.07.59