FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Kannustalo-rastit, 2. osa (ilmoittautuminen molempiin osiin 1. osan kautta)
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Sundelin Peter Femman 12.24 0.00.00 58.08 58.61
2 Pajukangas Mikko KPV 12.32 0.00.08 56.23 56.74
3 Rantala Paavo KoS 12.45 0.00.21 54.06 54.56
4 Pesola Pasi KPV 13.56 0.01.32 48.37 48.81
5 Huuha Aleksi OuHu 14.05 0.01.41 46.75 47.18
6 Mäkelä Timo KoS 14.49 0.02.25 43.40 43.79
7 Nurmela Joose KoS 15.02 0.02.38 41.75 42.13
Kivelä Joonatan PerhKi HYL -

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Hongell Timo KoS 14.42 0.00.00
2 Orjala Jarkko KoS 16.33 0.01.51

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Hirvinen Markus KoS 13.07 0.00.00 51.10 55.08
2 Hyyppä Tuomas KoS 13.54 0.00.47 46.41 50.03
3 Taarna Terho KoS 13.56 0.00.49 44.50 47.96
4 Jylkkä Marko YlivKu 14.57 0.01.50 39.79 42.89
5 Rannila Tero VetU 19.44 0.06.37 28.87 31.12

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Biskop Kim KoS 15.39 0.00.00

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Räbb Rainer GIF 13.55 0.00.00 48.61 42.14
2 Viitasaari Tommi KoS 13.56 0.00.01 46.73 40.51
3 Byggningsbacka Johan Brahe 20.19 0.06.24 30.80 26.70
Kinnari Jukka SuJu HYL -
Peltoniemi Vesa KPV HYL -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Koivukangas Erkki KoS 13.25 0.00.00 34.42 30.26
2 Kätkä Vesa Reima 13.45 0.00.20 32.33 28.42
3 Torrkulla Roy Minken 14.06 0.00.41 30.30 26.64
4 Åkerblom Måns GIF 14.46 0.01.21 27.75 24.40
5 Backman Sven-Olof Falken 15.40 0.02.15 25.06 22.03

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
Toskala Paavo KoS HYL -

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Rannila Oskari VetU 10.50 0.00.00
2 Huhtamäki Rasmus PieHi 12.21 0.01.31

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Vuorinen Miki KoS 11.11 0.00.00
2 Lindfors Hugo Falken 16.58 0.05.47
3 Rannila Aatu VetU 23.56 0.12.45
Hirvinen Joona KoS HYL -

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Huuha Anni OuHu 13.33 0.00.00 50.08 49.15
2 Saarela Ruska KoS 14.15 0.00.42 45.84 44.99
3 Laitala Piia KaJu 14.28 0.00.55 43.39 42.59
4 Tiitto Johanna RasTiimi 15.15 0.01.42 39.49 38.76
5 Lindfors Lina Falken 15.48 0.02.15 36.51 35.83

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Peltoniemi Päivi KoS 15.50 0.00.00

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Jokikokko Tarja OuTa 18.56 0.00.00
2 Vilminko Tuula SiSe 19.10 0.00.14

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Lumiaho Raija KoS 26.06 0.00.00
2 Karstunen Rauni HaapavU 26.27 0.00.21
Kattilakoski Kirsti KoS HYL -

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Stoor Anne KoS 17.23 0.00.00 35.19 39.59
2 Nylund Marlene Falken 18.49 0.01.26 31.54 35.48
3 Berger Gunhild Falken 21.30 0.04.07 26.75 30.09
4 Finnilä Katariina VetU 25.42 0.08.19 21.66 24.37
5 Lassila Eija VetU 28.06 0.10.43 19.16 21.55
Yliniemi Kaisa NiS HYL -

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Myllymäki Matilda KoS 12.14 0.00.00
2 Hyyppä Liina KoS 13.46 0.01.32
3 Kupsala Helka KannUra 15.27 0.03.13
4 Åkerblom Ronja GIF 17.42 0.05.28

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Biskop Patricia KoS 16.09 0.00.00