FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Pyöräsuunnistus SM-viesti , Rasti-Jussit
18.05.2019
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura
Sarja Joukkueen nimi Seura Osuuden 1 juoksija Osuuden 2 juoksija Osuuden 3 juoksija Osuuden 4 juoksija Osuuden 5 juoksija Osuuden 6 juoksija
H21 Asikkalan Raikas 1 Asikkalan Raikas Vanhanen Konsta Pökälä Samuel Vanhanen Konsta Pökälä Samuel Vanhanen Konsta Pökälä Samuel
H21 Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Kleemola Joona Puolakanaho Sakari Kleemola Joona Puolakanaho Sakari Kleemola Joona Puolakanaho Sakari
H21 Jalasjärven Jalas 1 Jalasjärven Jalas Takamaa Mikko Laurila Jussi Takamaa Mikko Laurila Jussi Takamaa Mikko Laurila Jussi
H21 Kankaanpään Suunnistajat 1 Kankaanpään Suunnistajat Pyykönen Pasi Niemi Pekka Pyykönen Pasi Niemi Pekka Pyykönen Pasi Niemi Pekka
H21 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Hongell Timo Saarela Samuli Hongell Timo Saarela Samuli Hongell Timo Saarela Samuli
H21 Kokkolan Suunnistajat 2 Kokkolan Suunnistajat Paavola Kai Harlamow Kim Paavola Kai Harlamow Kim Paavola Kai Harlamow Kim
H21 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Logvinchuk Evgeniy Nousiainen Antti Logvinchuk Evgeniy Nousiainen Antti Logvinchuk Evgeniy Nousiainen Antti
H21 Suunta Jurva 1 Suunta Jurva Latva Niko Blomback Mikael Latva Niko Blomback Mikael Latva Niko Blomback Mikael
H21 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Rissanen Antti Lilja Juha Rissanen Antti Lilja Juha Rissanen Antti Lilja Juha
H21 Vaajakosken Terä 1 Vaajakosken Terä Huikko Petteri Kahelin Jouni Huikko Petteri Kahelin Jouni Huikko Petteri Kahelin Jouni
H21 Vaasan Suunnistajat 1 Vaasan Suunnistajat Nurmi Miika Blomster Anders Nurmi Miika Blomster Anders Nurmi Miika Blomster Anders
H21 Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka Laine Taneli Nurminen Jani Laine Taneli Nurminen Jani Laine Taneli Nurminen Jani
H21 Ylistaron Kilpa-Veljet 1 Ylistaron Kilpa-Veljet Kaksonen Teemu Kaksonen Tero Kaksonen Teemu Kaksonen Tero Kaksonen Teemu Kaksonen Tero
H80 Hiiltomiehet 1 Hiiltomiehet Pesu Raino Häkkinen Mika Pesu Raino Häkkinen Mika Pesu Raino Häkkinen Mika
H80 IK Falken 1 IK Falken Wik Niklas Wiklund Torbjörn Wik Niklas Wiklund Torbjörn Wik Niklas Wiklund Torbjörn
H80 Jalasjärven Jalas 1 Jalasjärven Jalas Rajala Teemu Kujala Antti Rajala Teemu Kujala Antti Rajala Teemu Kujala Antti
H80 Kankaanpään Suunnistajat 1 Kankaanpään Suunnistajat Saari Marko Hämäläinen Esa Saari Marko Hämäläinen Esa Saari Marko Hämäläinen Esa
H80 Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Kankkunen Riku Heiskanen Reetta Kankkunen Riku Heiskanen Reetta Kankkunen Riku Heiskanen Reetta
H80 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Hämäläinen Ari Toimela Niko Hämäläinen Ari Toimela Niko Hämäläinen Ari Toimela Niko
H80 Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Zdeblovskiy Alexey Forsblom Vesa Zdeblovskiy Alexey Forsblom Vesa Zdeblovskiy Alexey Forsblom Vesa
H80 Laihian Luja 1 Laihian Luja Laasanen Juha Lauronen Jarkko Laasanen Juha Lauronen Jarkko Laasanen Juha Lauronen Jarkko
H80 Rasti-Vihti 1 Rasti-Vihti Sorvari Niko Vaano Kristiina Sorvari Niko Vaano Kristiina Sorvari Niko Vaano Kristiina
H80 Suunta Jurva 1 Suunta Jurva Kamila Kai Lehtinen Juhani Kamila Kai Lehtinen Juhani Kamila Kai Lehtinen Juhani
H80 Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Klemettinen Vesa Myllykoski Pekka Klemettinen Vesa Myllykoski Pekka Klemettinen Vesa Myllykoski Pekka
H80 Ylistaron Kilpa-Veljet 1 Ylistaron Kilpa-Veljet Koski Jussi Koski Eero Koski Jussi Koski Eero Koski Jussi Koski Eero
H100 Eksymä 1 Eksymä Kleemola Jouko Raudus Timo Kleemola Jouko Raudus Timo
H100 Free Adventure 1 Free Adventure Ojala Kai Mäkinen Seppo Ojala Kai Mäkinen Seppo
H100 Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Friman Sami Turpiainen Janne Friman Sami Turpiainen Janne
H100 Jalasjärven Jalas 1 Jalasjärven Jalas Laurila Timo Mäki-Mantila Jani Laurila Timo Mäki-Mantila Jani
H100 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Bondarenko Igor Jokinen Heikki Bondarenko Igor Jokinen Heikki
H100 OK Trian 1 OK Trian Östergård Patric Salo Mikael Östergård Patric Salo Mikael
H100 OK Trian 2 OK Trian Stengård Ingrid Nyholm Thomas Stengård Ingrid Nyholm Thomas
H100 Suunta Jurva 1 Suunta Jurva Kinnari Jukka Lyyluoma Pasi Kinnari Jukka Lyyluoma Pasi
H100 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Raitanen Ismo Viilo Keijo Raitanen Ismo Viilo Keijo
H100 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Paasi Jaakko Rissanen Markku Paasi Jaakko Rissanen Markku
H100 Tarpian Suunta 1 Tarpian Suunta Mäki Pekka Savikko Olli Mäki Pekka Savikko Olli
H120 Epilän Esa 1 Epilän Esa Ovaska Pertti Mannila Tapio Ovaska Pertti Mannila Tapio
H120 Hinnerjoen Yritys 1 Hinnerjoen Yritys Valtanen Simo Sjöblom Jarmo Valtanen Simo Sjöblom Jarmo
H120 Itä-Päijänteen Rasti 1 Itä-Päijänteen Rasti Martikainen Pasi Peltonen Heikki Martikainen Pasi Peltonen Heikki
H120 Järvenpään Palo 1 Järvenpään Palo Hirsimäki Raimo Tyrväinen Heikki Hirsimäki Raimo Tyrväinen Heikki
H120 Kankaanpään Suunnistajat 1 Kankaanpään Suunnistajat Juura Esa Niemensivu Pekka Juura Esa Niemensivu Pekka
H120 Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Lakkala Ossi Leinonen Markku Lakkala Ossi Leinonen Markku
H120 Kuortaneen Kunto 1 Kuortaneen Kunto Kesti Tapani Sippola Asko Kesti Tapani Sippola Asko
H120 Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Nuoranne Jussi Lehtimäki Jorma Nuoranne Jussi Lehtimäki Jorma
H120 Malax IF 1 Malax IF Pihlaja Antti Höstman Glenn Pihlaja Antti Höstman Glenn
H120 Rastiketut 1 Rastiketut Kaataja Jorma Matikainen Hannu Kaataja Jorma Matikainen Hannu
H120 Rasti-Vihti 1 Rasti-Vihti Moisander Jouni Mattila Veli-Pekka Moisander Jouni Mattila Veli-Pekka
H120 Suunta Jurva 1 Suunta Jurva Toikkanen Ilpo Kangasmäki Esa Toikkanen Ilpo Kangasmäki Esa
H120 Turengin Sarastus 1 Turengin Sarastus Aalto Timo Honkanen Reijo Aalto Timo Honkanen Reijo
H140 Itä-Päijänteen Rasti 1 Itä-Päijänteen Rasti Nurminen Heikki Ollikainen Seppo Nurminen Heikki Ollikainen Seppo
H140 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Juola Eero Jokinen Leo Juola Eero Jokinen Leo
H140 Nivalan Suunnistajat 1 Nivalan Suunnistajat Oja Jorma Halkosaari Severi Oja Jorma Halkosaari Severi
H140 Päijät-Rasti 1 Päijät-Rasti Kanerva Unto Luukko Jukka Kanerva Unto Luukko Jukka
H140 Rastiketut 1 Rastiketut Hakala Eino Taipalus Esko Hakala Eino Taipalus Esko
H140 Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Hahtola Aulis Köykkä Jussi Hahtola Aulis Köykkä Jussi
H140 SOC Asikkala 1 SOC Asikkala Orpana Risto Saarinen Heikki Orpana Risto Saarinen Heikki
H140 Suomusjärven Sisu 1 Suomusjärven Sisu Salminen Esko Laitinen Raimo Salminen Esko Laitinen Raimo
H140 Suunta Jurva 1 Suunta Jurva Peltola Lasse Majasaari Kari Peltola Lasse Majasaari Kari
D21 Jyväskylän Pyöräilyseura 1 Jyväskylän Pyöräilyseura Närhi Minna Jämsén Miia Närhi Minna Jämsén Miia Närhi Minna Jämsén Miia
D21 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Penttilä Marja Saarela Ruska Penttilä Marja Saarela Ruska Penttilä Marja Saarela Ruska
D21 Kortesjärven Järvi-Veikot 1 Kortesjärven Järvi-Veikot Suokko Susanna Hakala Helena Suokko Susanna Hakala Helena Suokko Susanna Hakala Helena
D21 Kortesjärven Järvi-Veikot 2 Kortesjärven Järvi-Veikot Hakala Eeva-Liisa Hautamäki Päivi Hakala Eeva-Liisa Hautamäki Päivi Hakala Eeva-Liisa Hautamäki Päivi
D21 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Arvela Kirsi Rinkinen Satu Arvela Kirsi Rinkinen Satu Arvela Kirsi Rinkinen Satu
D21 Lammin Säkiä 1 Lammin Säkiä Rantanen Marja Koivunen Mari Rantanen Marja Koivunen Mari Rantanen Marja Koivunen Mari
D21 Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Koskela Salla Lehtimäki Tuuli Koskela Salla Lehtimäki Tuuli Koskela Salla Lehtimäki Tuuli
D21 Pargas IF 1 Pargas IF Alexandersson Dina Hertsbacka Henna Alexandersson Dina Hertsbacka Henna Alexandersson Dina Hertsbacka Henna
D21 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Koskinen Pinja Pesu Mervi Koskinen Pinja Pesu Mervi Koskinen Pinja Pesu Mervi
D21 Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka Nurminen Jutta Paavola Tiina Nurminen Jutta Paavola Tiina Nurminen Jutta Paavola Tiina
D80 Itä-Päijänteen Rasti 1 Itä-Päijänteen Rasti Salomaa Anne Paalanen Satu Salomaa Anne Paalanen Satu
D80 Länsi-Rajan Rasti 1 Länsi-Rajan Rasti Jaako Niina Kaijanen Tytti Jaako Niina Kaijanen Tytti
D80 Ylistaron Kilpa-Veljet 1 Ylistaron Kilpa-Veljet Erkkilä Marja Keski-Säntti Eija Erkkilä Marja Keski-Säntti Eija
D100 Hinnerjoen Yritys 1 Hinnerjoen Yritys Valtanen Merja Sjöblom Hannele Valtanen Merja Sjöblom Hannele
D100 Jalasjärven Jalas 1 Jalasjärven Jalas Laurila Arja Kujala Eija Laurila Arja Kujala Eija
D100 Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Erkkilä Riitta Mahlanen-Peltola Sirpa Erkkilä Riitta Mahlanen-Peltola Sirpa
D100 Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Lumme Ritva Nieminen Tuula Lumme Ritva Nieminen Tuula
D100 Muuramen Rasti 1 Muuramen Rasti Rasimus Tuula Yrjölä Ulla Rasimus Tuula Yrjölä Ulla
D100 Ounasvaaran Hiihtoseura 1 Ounasvaaran Hiihtoseura Pirttilä Lea Oikkonen Mirka Pirttilä Lea Oikkonen Mirka
D100 RasTiimi 1 RasTiimi Lassila Päivi Nuolioja Arja Lassila Päivi Nuolioja Arja
D100 Rastiketut 1 Rastiketut Perkkalainen Johanna Rajasaari Kristiina Perkkalainen Johanna Rajasaari Kristiina
D100 Rasti-Nokia 1 Rasti-Nokia Nyholm Satu Äijälä Tiina Nyholm Satu Äijälä Tiina
D100 Saarijärven Pullistus 1 Saarijärven Pullistus Raatikainen Päivi Oksanen Anu Raatikainen Päivi Oksanen Anu
D100 Suunta Jurva 1 Suunta Jurva Mäkineste-Mäkelä Päivi Korpela-Kamila Heidi Mäkineste-Mäkelä Päivi Korpela-Kamila Heidi
D120 IF Minken 1 IF Minken Pått Saga Björkqvist Yvonne Pått Saga Björkqvist Yvonne
H20 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Venetjoki Väinö Kronqvist Emil Venetjoki Väinö Kronqvist Emil
H20 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Arvela Oskari Nykänen Tomi Arvela Oskari Nykänen Tomi
H20 Laihian Luja 1 Laihian Luja Kumara Eemeli Laasanen Matti Kumara Eemeli Laasanen Matti
H20 OK Botnia 1 OK Botnia Forsell Gustav Forsell Mickel Forsell Gustav Forsell Mickel
H20 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Yli-Hietanen Saara Paasi Antti Yli-Hietanen Saara Paasi Antti
H17 Laihian Luja 1 Laihian Luja Kumara Heikki Perttu Topi Kumara Heikki Perttu Topi
H17 Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Helin Saku Lemberg Ville Helin Saku Lemberg Ville
H17 Rastivarsat 1 Rastivarsat Pelkonen Oula Pelkonen Elias Pelkonen Oula Pelkonen Elias
H17 Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Klemettinen Simo Kahelin Janne Klemettinen Simo Kahelin Janne
H17 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Viilo Tommi Raitanen Konsta Viilo Tommi Raitanen Konsta
D20 Jyväskylän Pyöräilyseura 1 Jyväskylän Pyöräilyseura Voutilainen Viivi Voutilainen Lotta Voutilainen Viivi Voutilainen Lotta
D20 Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Ruokola Anna Rinta-Keturi Anni Ruokola Anna Rinta-Keturi Anni
D20 Suunta Jurva 1 Suunta Jurva Kaksonen Terhi Kamila Minerva Kaksonen Terhi Kamila Minerva
D20 Vaasan Suunnistajat 1 Vaasan Suunnistajat Keskinen Nella Välimaa Eveliina Keskinen Nella Välimaa Eveliina
D17 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Tiljander Venla Soikkeli Sofia Tiljander Venla Soikkeli Sofia
D17 Laihian Luja 1 Laihian Luja Karppi Iiris Kankaanpää Aino Karppi Iiris Kankaanpää Aino

csv-tiedostoon