FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
mainos1
SM-viesti , Rasti 88
20.09.2020
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura
Sarja Joukkueen nimi Seura Osuuden 1 juoksija Osuuden 2 juoksija Osuuden 3 juoksija Osuuden 4 juoksija
H21 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Pöyhönen Petja Hyvönen Pekka Hougaard Boesen Andreas Sirén Mikko
H21 Angelniemen Ankkuri 2 Angelniemen Ankkuri Mäkelä Tuomo Kommio Jere Elo Markku Lindberg Mikko
H21 Angelniemen Ankkuri 3 Angelniemen Ankkuri Mattila Tomi Reiman Antti Hakala Joel Siltanen Simo
H21 Anttolan Urheilijat 1 Anttolan Urheilijat Korpinen Olli-Jussi Manninen Heikki Manninen Kalle Pätäri Viljami
H21 Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Vierimaa Ville Tarkkio Henrik Aalto Tuomas Hakkarainen Tuomas
H21 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Palmen Alvar Pernu Lari Gabitov Rinat Vesanto Anssi
H21 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Kokkila Ville Vehmas Miika Sevon Tuomo Laaksonen Pasi
H21 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Syrjäläinen Arttu Heinaro Einari Syrjäläinen Topi Ojanaho Olli
H21 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Kaario Otto Lakanen Jani Suominen Miika Heikkilä Tuomas
H21 Helsingin Suunnistajat 3 Helsingin Suunnistajat Salmenkylä Anton Salonen Matias Oksanen Tommi Lahtinen Atte
H21 Helsingin Suunnistajat 4 Helsingin Suunnistajat Laakso Mikko Mattila Aleksi
H21 Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät
H21 Hiidenkiertäjät 2 Hiidenkiertäjät
H21 Hiidenkiertäjät 3 Hiidenkiertäjät
H21 Hiidenkiertäjät 4 Hiidenkiertäjät
H21 Hiisirasti 1 Hiisirasti
H21 Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Mäkelä Atte Oksa Antti-Jussi Virkki Vili Kivikko Ilkka
H21 IF Femman 1 IF Femman Kronberg Christian Holmback Hannes Lövdal Victor Kronberg Patrick
H21 Ikaalisten Nouseva-Voima 1 Ikaalisten Nouseva-Voima Oikarinen Lauri Knuuttila Mikko Karppinen Aleksi Savolainen Eetu
H21 Ikaalisten Nouseva-Voima 2 Ikaalisten Nouseva-Voima Ylinen Juho Pryjma Fryderyk Kotro Tuomas Luoma Juha
H21 Ikaalisten Nouseva-Voima 3 Ikaalisten Nouseva-Voima Vanhanen Konsta Barnett Andrew Parkkinen Ville Sankelo Hermanni
H21 Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Paulins Arturs Nenonen Lauri Silvennoinen Santeri Kirmula Miika
H21 Kalevan Rasti 2 Kalevan Rasti Räsänen Markus Huovila Jarkko Silvennoinen Oskari Pajunen Jere
H21 Kalevan Rasti 3 Kalevan Rasti Koskinen Roope Martomaa Simo Heinonen Mikko Tonder Aapo
H21 Kangasala SK 1 Kangasala SK Ahonen Jere Istolahti Tuomo Toivonen Eevert Heinmann Kristo
H21 Kangasala SK 2 Kangasala SK Hölli Mikko Rissanen Jiri-Pekka Sainio Santeri Joutsensaari Jeremias
H21 Koovee 1 Koovee
H21 Koovee 2 Koovee
H21 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Tani Jukka Tynys Joona Sarilampi Pasi Lindén Mikael
H21 Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Pasanen Ville Aaltio Aapo Suhonen Antto-Iiro Hyppölä Sampo
H21 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Sorvisto Juha Leinonen Pauli Huikko Petteri Saari Aki
H21 Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Lahtinen Tuomo Fabritius Mikael Willman Pyry Kautto Lasse
H21 Lahden Suunnistajat-37 3 Lahden Suunnistajat-37 Rantala Valtteri Leirimaa Tatu Sankari Matias Etula Atte
H21 Lappeen Riento 1 Lappeen Riento Nokka Atte Kuningas Janne Lakanen Jonne Mertanen Simo
H21 Lappeen Riento 2 Lappeen Riento Niemi Oskari Maajärvi Matti Saikko Ville Nurmiainen Aaro
H21 Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Poutanen Mikko Pajukangas Mikko Ketonen Miikka Viitasaari Toni-Antti
H21 Lapuan Virkiä 2 Lapuan Virkiä Sõnajalg Ats Koivumäki Lauri Sivén Ville Fränti Arto
H21 Lynx 1 Lynx Leskinen Antti-Pekka Leskinen Aapo Mänkärlä Janne Parjanne Antti
H21 Lynx 2 Lynx Saramäki Niklas Metsälä Juuso Metsälä Tuomas Leskinen Aleksi
H21 Lynx 3 Lynx Närvä Marko Kleemola Lauri Heiskanen Oskari Kujala Rainer
H21 MS Parma 1 MS Parma Väisänen Henrik Talvinen Arto Penttinen Topi Ruohola Akseli
H21 MS Parma 2 MS Parma Mäkinen Tuukka Julkunen Aaro Lapila Eero Ruohola Aaro
H21 Navi 1 Navi Tamuzs Janis Ahola Topias Ahola Joonas Taivainen Olli-Markus
H21 Navi 2 Navi Sopo Aleksi Korpi Juho Juopperi Sami-Petteri Malinen Vinski
H21 OK 77 1 OK 77 Jern Tobias Salervo Mikko Hällström af Fabian Snickars Caj
H21 OK 77 2 OK 77 Järvenpää Antti Visuri Ilari Jern Linus Ruokolainen Mikko
H21 OK Trian 1 OK Trian Sevelius Emil Mansner Victor Reijonen Kasperi Hasu Topi
H21 Paimion Rasti 1 Paimion Rasti
H21 Paimion Rasti 2 Paimion Rasti
H21 Pargas IF 1 Pargas IF Haajanen Erik Henriksson Tobias Portin Fredric Virtala Alex
H21 Pellon Ponsi 1 Pellon Ponsi Taivainen Juho-Matti Uusitalo Jyri Isokoski Markku Hietala Perttu
H21 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Leinonen Jaakko Saikkonen Otto Pukema Hannu-Pekka Liukkonen Matti
H21 Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Markkila Eero Lammi Aleksi Katajisto Jukka-Pekka Välikorpi Jari
H21 SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Hiltunen Juho Kosola Ville Nissinen Niko Kesälä Mikko
H21 SK Uusi 1 SK Uusi Laukkarinen Jesse Hakuli Tommi Hulkkonen Mikko Tuomaala Eero
H21 SK Uusi 2 SK Uusi Koivisto Antton Lehtoranta Teemu Pietikäinen Aleksi Juutilainen Pauli
H21 Suunta-Sepot 1 Suunta-Sepot Mäkelä Ville Mäkelä Jaakko Putaja Pekka Vainiomäki Markus
H21 Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Tuomala Misa Linna Matti Senttula Tuukka Sulkula Anton
H21 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Kuukka Anton Kymäläinen Severi Niemi Aleksi Kuukka Elias
H21 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Simosas Otto Huostila Anssi Sorsa Aleksi Saikko Antti
H21 Turun Metsänkävijät 1 Turun Metsänkävijät Huttunen Esa Suna Jussi Sirmais Martins Heiska Samu
H21 Turun Metsänkävijät 2 Turun Metsänkävijät Heikkilä Niklas Mäkinen Tapani Spektors Fricis Tikhonov Gleb
H21 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Kankainen Valtteri Vuori Justus Nummelin Oskari Huhtinen Mikko
H21 Turun Suunnistajat 2 Turun Suunnistajat
H21 Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka Aho Aaro Aho Ilmari Aumo Oskari Nurminen Jussi
H21 Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Koivisto Daniel Suutari Matti Ovaska Janne Caune Ilgvars
H21 Vehkalahden Veikot 2 Vehkalahden Veikot Väyrynen Antti Inkeri Eero Reneslacis Valters Niskanen Janne
H21 Vehkalahden Veikot 3 Vehkalahden Veikot Pousi Juho Locmelis Jekabs Jääskeläinen Iiro Kauppila Tomi
H35 Hauhon Sisu 1 Hauhon Sisu Pohjola Jukka Amper Robert Ylitalo Aki
H35 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Nurminen Janne Lassila Mikko Haarlaa Tapio
H35 Hiisirasti 1 Hiisirasti Asikainen Saku Sabel Ville Detkov Sergei
H35 IF Femman 1 IF Femman Tunis Staffan Järn Staffan Bäckström Anders
H35 Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Lindgren Simo Silvasti Heikki Anttonen Antti
H35 Kangasala SK 1 Kangasala SK Ikävalko Petri Istolahti Jaakko Liuha Jarkko
H35 Karkki-Rasti 1 Karkki-Rasti Anttonen Mikael Hopearuoho Jan Autio Rauno
H35 Laihian Luja 1 Laihian Luja Laasanen Juha Karppi Tapio Lauronen Jarkko
H35 Luumäen Rasti 1 Luumäen Rasti Hirvikallio Petri Pokela Jukka Huhtiniemi Pauli
H35 MS Parma 1 MS Parma Koivisto Matti Pihl Peeter Paukkunen Petri
H35 Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Tranberg Saku Axelin Olli Lahdenperä Samuli
H35 Paimion Rasti 2 Paimion Rasti Lindeqvist Juuso Väre Teemu Lindeqvist Markus
H35 Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Nyman Tomi Tolvanen Leo Ahokainen Nike
H35 Rasti-Jyry 1 Rasti-Jyry
H35 Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka
H35 Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Tölli Marko Pohjola Lauri Critchley Will
H35 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Kinni Juho Riikonen Jarno Gröhn Timo
H35 Vetelin Urheilijat 1 Vetelin Urheilijat Lassila Juha Kainu Markus Haapalehto Tuomas
H45 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Nummi Ilari Mäkinen Vesa Emaldinov Yuri
H45 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Mjösund Asgeir Larmala Juha-Pekka Ikäheimonen Jari
H45 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Hyvärinen Pietari Noponen Jyrki Aho Jarmo
H45 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat
H45 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat
H45 Helsingin Suunnistajat 3 Helsingin Suunnistajat
H45 Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Loukkalahti Marko Laine Kari Saarinen Jarkko
H45 Hiiltomiehet 1 Hiiltomiehet Häkkinen Mika Virkki Janne Pesu Raino
H45 Hämeenlinnan Tarmo 1 Hämeenlinnan Tarmo Havula Jarmo Lehtimäki Harri Laitamäki Mika
H45 IF Femman 1 IF Femman Bäck Mikael Hautala Jari Torrkulla Jan
H45 Joutsenon Kullervo 1 Joutsenon Kullervo Kaplas Jarkko Myllärinen Aki Rautio Mikko
H45 Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Kuronen Tommi Nurminen Joonas Pitkänen Marko
H45 Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Romppanen Harri Ahtiainen Akseli Hernelahti Miika
H45 Karkki-Rasti 1 Karkki-Rasti Havento Jukka Reinikainen Antti Villa Juha
H45 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Hyyppä Tuomas Ylikangas Esko Hongell Timo
H45 Kokkolan Suunnistajat 2 Kokkolan Suunnistajat Hirvinen Markus Viitasaari Tommi Isokoski Teppo
H45 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Lavonen Tommi Karvonen Ossi Tynys Jarkko
H45 Kouvolan Suunnistajat 2 Kouvolan Suunnistajat Soini Jussi Ojala Tero Rankinen Petteri
H45 Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Auvinen Jukka Hyvönen Sakari Joutsensaari Jorma
H45 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Ahvenainen Timo Jokinen Heikki Hämäläinen Jani
H45 Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Hämäläinen Ari Lehtonen Timo Matilainen Juha
H45 Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Nivukoski Juha Pajula Harri Rantala Teemu
H45 MS Parma 1 MS Parma Jalonen Rauli Aalto Sami Lapila Pekka
H45 MS Parma 2 MS Parma Karttila Jussi Määttä Mikko Laavainen Mikko
H45 OK 77 1 OK 77 Kankaanpää Timo Beitnes Amund Kankaanpää Vesa
H45 OK Raseborg 1 OK Raseborg Täppinen Jan Nurmiainen Jouko Nieminen Mika
H45 OK Trian 1 OK Trian
H45 Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Fröjdö Simon Heikkilä Tero Suominen Juha
H45 Pargas IF 1 Pargas IF Westerlund Niklas Engström Jon Dahlen Mats
H45 Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Lemponen Ari Murtomäki Jaakko Vainionpää Jukka
H45 Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Hemminki Antti Vainionpää Matti Kallio-Könnö Jarno
H45 Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Heinikangas Tero Kallioniemi Janne Kyllästinen Jyri
H45 RastiPiikkiö 1 RastiPiikkiö Puustinen Terho Toivio Matti Päivike Johan
H45 Salon Vilpas 1 Salon Vilpas Lehtinen Marko Järvelä Simo Nurmi Janne Uolevi
H45 SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Niemelä Hannu Karppinen Timo Mäkäräinen Jouni
H45 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Mustajoki Jyri Ritala Markus Liponkoski Sami
H45 Turun Metsänkävijät 1 Turun Metsänkävijät Korpinen Taneli Kääriäinen Sami Orell Marko
H45 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat
H45 Turun Suunnistajat 2 Turun Suunnistajat
H45 Tuupovaaran Sepot 1 Tuupovaaran Sepot Heikkinen Jussi-Pekka Rautanen Marko Rautanen Mika
H45 Ulvilan Ura 1 Ulvilan Ura Lehtonen Eero Vuorela Veli-Matti Haikonen Jyrki
H45 Vaajakosken Terä 1 Vaajakosken Terä Sorri Pietari Karjalainen Teemu Joensuu Timo
H45 Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka
H45 Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Heikkinen Jarkko Weckman Janne Mattila Tuomas
H50 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Hakala Rauno Reiman Jarmo Toivio Heikki
H50 Anttolan Urheilijat 1 Anttolan Urheilijat Lilja Arto Kiljunen Pekka Noponen Petri
H50 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat
H50 Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Korhonen Tomi Reinikka Kenneth Hyvärilä Jussi
H50 Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Korhonen Jussi Virtanen Antti Lautamäki Asko
H50 Keravan Urheilijat 1 Keravan Urheilijat Kirves Saku Hakuli Kari Juutilainen Juhani
H50 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Kiintola Jarno Uotila Marko Nurminen Pekka
H50 Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Talvisilta Mika Nieminen Jyrki Julkunen Tero
H50 Lynx 1 Lynx Miettinen Juha Savilahti Petri Isoherranen Sami
H50 Maarian Mahti 1 Maarian Mahti Mänty Markku Jaakkola Jari Mulari Valtteri
H50 MS Parma 1 MS Parma Mattila Olli Ruohola Risto Ekström Thomas
H50 OK 77 1 OK 77 Jäppinen Jyrki Donner Mikael Donner Jan
H50 OK 77 2 OK 77 Mårtenson Rasmus Lindholm Jari Ray Tomas
H50 Pargas IF 1 Pargas IF Honkasalo Mika Rönnlöf Petter Nymalm Sören
H50 Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Nietosjärvi Tommi Pietikäinen Timo Ritvanen Paavo
H50 Pihkaniskat 2 Pihkaniskat Tuominen Hans Mehtälä Markku Kahiala Jari
H50 Pihkaniskat 3 Pihkaniskat Niinimäki Risto Huttunen Matti Pekkinen Pasi
H50 Pälkäneen Luja-Lukko 1 Pälkäneen Luja-Lukko Ketola Petri Piiparinen Tatu Aho Jarmo
H50 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Pulli Antero Erkkilä Jukka Kyyrönen Samuli
H50 Rajamäen Rykmentti 2 Rajamäen Rykmentti Loukkalahti Mika Heikura Mika Toivonen Simo
H50 Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Rajala Jarkko Kujala Tapio Koskela Heikki
H50 Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Koskinen Seppo Kurki Esa Fränti Juha
H50 Rastikarhut 1 Rastikarhut Lappalainen Jari Oksanen Jukka Mäkelä Vesa
H50 RastiPiikkiö 1 RastiPiikkiö Alinikula Jukka Virta Ismo Sillanpää Kari
H50 Rastivarsat 1 Rastivarsat Heinilä Hannu Maasilta Tommi Kaija Esko
H50 Siilin Rasti 1 Siilin Rasti Rönnemaa Antti Kukkola Pauli Kankkunen Raimo
H50 SK Vuoksi 1 SK Vuoksi Korhonen Teemu Tonder Mika Korhonen Mika
H50 SK Vuoksi 2 SK Vuoksi Ojalainen Jorma Husu Heikki Ojalainen Kari
H50 Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Heikkilä Ossi Klemettinen Vesa Noponen Pekka
H50 Suunta Jyväskylä 2 Suunta Jyväskylä
H50 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Jussila Kari Kuusinen Petri Hollo Harri
H50 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat
H50 Vaajakosken Terä 1 Vaajakosken Terä Hartman Janne Koskinen Juha Saari Petri
H55 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Parttimaa Timo Kurppa Hannu Mannervesi Mika
H55 Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Kiviniitty Jyrki Numminen Hannu Ranta-Puska Kari
H55 Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Toivanen Samuli Toppari Mauri Seppälä Lasse
H55 Hiisirasti 1 Hiisirasti Routsi Jyrki Vuorinen Petteri Mäkipää Kalevi
H55 Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Kauppinen Tuomo Autio Ossi Romppainen Pasi
H55 Itä-Hämeen Rasti 1 Itä-Hämeen Rasti Valkonen Pasi Hintsanen Harri Peltola Ilkka
H55 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Tuomaala Juhani Nurisalo Seppo Biskop Kim
H55 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Kiljunen Juha Anjala Ari Koski Harri
H55 Laitilan Jyske 1 Laitilan Jyske Lammi Mika Suominen Jukka Lammila Jyrki
H55 Lammin Säkiä 1 Lammin Säkiä Virtanen Markku Huostila Markku Vantaala Jouni
H55 OK Trian 1 OK Trian Nyholm Thomas Östergård Patric Vuorinen Pekka
H55 Punkalaitumen Kunto 1 Punkalaitumen Kunto Nurmo Mika Keskitalo Jukka Nummi Esko
H55 Pälkäneen Luja-Lukko 1 Pälkäneen Luja-Lukko Ranta Olli Linnainmaa Pekka Kortetjärvi Hannu
H55 Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Ahola Arvo Nurmela Timo Kuoppala Esa
H55 Rastivarsat 1 Rastivarsat Laiho Hannu Vennelä Simo-Pekka Ryyppö Jarkko
H55 Rastivarsat 2 Rastivarsat Molnar Geza Tervala Mika Hämäläinen Markku
H55 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Harju Juha-Pekka Kallio Jukka Haanpää Tuomo
H60 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Saarimäki Ilkka Halme Tapio Paganus Ari
H60 Angelniemen Ankkuri 2 Angelniemen Ankkuri Vuori Rauno Vesalainen Markku Hannus Reijo
H60 Hauhon Sisu 1 Hauhon Sisu Liukkala Pekka Ahonen Pekka Niemi Kari-Veli
H60 Hiisirasti 1 Hiisirasti Asikainen Timo Virtanen Jorma Lanne Vesa
H60 Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Nieminen Tapio Rauhamäki Kimmo Kärkkäinen Panu
H60 Kimito SF 1 Kimito SF Lindroos Mårten Ölander Ralf Andersson Bror
H60 Laihian Luja 1 Laihian Luja Pensas Esko Nyystilä Jukka Patana Pekka
H60 OK Raseborg 1 OK Raseborg Forsström Ove Sjöholm Peter Haajanen Leif
H60 OK Raseborg 2 OK Raseborg Randström Hans Wickholm Björn-Erik von Frenckell Otto
H60 Oulun NMKY:n Urheilijat 1 Oulun NMKY:n Urheilijat Tervo Arhi Hautala Matti Heikka Markku
H60 Raisu Lumous 1 Raisu Lumous Launis Kasperi Laukka Ville Launis Kari
H60 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Nieminen Pertti Malinen Jouko Niemi Arto
H60 Rajamäen Rykmentti 2 Rajamäen Rykmentti Tervo Vesa Ojapalo Ilkka Valkonen Timo
H60 Riihimäen Suunnistajat 1 Riihimäen Suunnistajat Paukkola Jari Ahlqvist Hannu Viitasalo Harri
H60 Suosmeren Salpa 1 Suosmeren Salpa Laakso Antero Nurminen Markku Hirvelä Reijo
H60 Turun Metsänkävijät 1 Turun Metsänkävijät Helkkula Rauli Ritanotko Markku Lehto Kari
H60 Turun Metsänkävijät 2 Turun Metsänkävijät Arki Hannu Vainio Kari Alhoke Timo
H60 Turun Metsänkävijät 3 Turun Metsänkävijät Uusikartano Simo Inki Pekka Salonen Kauko
H60 Vakka-Rasti 1 Vakka-Rasti Salonen Matti Koistinen Leo Helin Timo
H60 Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka Salonen Timo Mikkolainen Matti Koskinen Timo
H70 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Kallio Risto Vuorinen Lasse Laine Erkki
H70 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Liljeström Åge Kyckling Veli-Matti Pulkkinen Heimo
H70 Hirvensalon Heitto 1 Hirvensalon Heitto Tammisaari Pentti Salmenoja Pertti Rautarae Veikko
H70 Järvenpään Palo 1 Järvenpään Palo Nevalainen Auvo Ahvenainen Seppo Rautanen Pauli
H70 Kangasala SK 2 Kangasala SK
H70 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Haapala Risto Jokinen Leo Nissilä Jorma
H70 Loimaan Jankko 1 Loimaan Jankko Hongisto Keijo Viljanen Keijo Hongisto Heimo
H70 Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Vesterinen Paavo Heinonen Heikki Virtanen Juhani
H70 Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Pajunen Heikki Virtanen Jari Röytiö Lauri
H70 Pargas IF 1 Pargas IF Alexandersson Yngve Öhrnberg Mikael Engström Berndt
H70 Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Leinonen Markku Parkkonen Reima Ryynänen Jorma
H70 Piikkiön Kehitys 1 Piikkiön Kehitys Rantasaari Antti Vuorinen Lasse Loukonen Veikko
H70 Pitäjänmäen Tarmo 1 Pitäjänmäen Tarmo Helkkula Simo Lassila Heikki Tarvainen Juhani
H70 Rasti-Jyry 1 Rasti-Jyry Uljas Risto Kanerva Unto Kaura-aho Pertti
H70 Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Eklund Ralf Virtanen Kalle Pulkkinen Erkki
H70 Rastikarhut 1 Rastikarhut Tiitola Tero Euren Pertti Lehtovirta Timo
H70 SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Juutinen Hannu Lukkarinen Olavi Ahokoivu Hemmo
H70 Suunta-Sepot 1 Suunta-Sepot Turunen Erkki Mäkelä Harri Vainiomäki Kauko
H70 Vaajakosken Terä 1 Vaajakosken Terä Lakanen Ensio Rusko Heikki Turpeinen Timo
H70 Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka Haaja Reijo Nurminen Ari Hillo Heikki
D21 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Saarimäki Heini Kemp Emily Kauppila Sanna
D21 Angelniemen Ankkuri 2 Angelniemen Ankkuri Elo Sanni Juva Jonna Yliluikki Henna
D21 Anttolan Urheilijat 1 Anttolan Urheilijat
D21 Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Hanhijärvi Marjukka Mäkilä Sohvi Hjelm Netta
D21 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Hyyrynen Noora Otsamo Pihla Mattila Milla
D21 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Suhonen Anniina Tolonen Mirabella Haarlaa Tiina
D21 Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät
D21 IF Femman 1 IF Femman Järveläinen Julia Grahn Elina Bäck Sabina
D21 Joutsenon Kullervo 1 Joutsenon Kullervo Kantanen Raisa Mattinen Lotta Vesikko Venla
D21 Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Väyrynen Aino Kauppinen Silja Silvennoinen Siiri
D21 Kalevan Rasti 2 Kalevan Rasti Väänänen Mari Mononen Hanna Rajamäki Netta
D21 Kangasala SK 1 Kangasala SK Ahonen Laura Hytönen Outi Kotkajuuri Anna
D21 Kangasala SK 2 Kangasala SK Sivén Hanna Saarinen Minna Annala Vilma
D21 Koovee 1 Koovee Ukskoski Karoliina Hulkkonen Johanna Uotila Ulrika
D21 Koovee 2 Koovee Saue Elo Saarinen Henna Kaasiku Evely
D21 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Peltonen Liisa Pylvänäinen Henna Kainlauri Viivi
D21 Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Moilanen Anna Näsi Juliaana Kolehmainen Kaisu
D21 Kymin Suunnistajat 1 Kymin Suunnistajat Väyrynen Anni Hietala Miina Kääriä Venla
D21 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Taipale Anniina Kukkonen Saara Anjala Anna-Kaisa
D21 Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Hietala Emmi Fränti Eeva-Maria Kangas Emma
D21 Lynx 1 Lynx Norrbacka Sanni Heikkilä Tuuli Mänkärlä Aino
D21 Lynx 2 Lynx Koli Helmi Iso-Markku Paula Ojapalo Anna
D21 MS Parma 1 MS Parma Viberg Tuulia Paukkunen Sanna Sianoja Maija
D21 OK 77 1 OK 77 Donner Isabel Eklund Ida-Marie Donner Janina
D21 OK 77 2 OK 77 Seppänen Mari Ruokolainen Miina Mårtenson Lydia
D21 OK 77 3 OK 77 Lindholm Vivian Salminen Henna Lipponen Katriina
D21 OK 77 4 OK 77 Frenckell von Rafaela Ray Jenny Forsman Aada
D21 Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Hirvonen Eveliina Westerlund Ina Väätäjä Milja
D21 Paimion Rasti 2 Paimion Rasti Lusa Vieda Laitinen Salla Silvennoinen Emma
D21 Pargas IF 1 Pargas IF Gunell Yvonne Enlund Alexandra Nymalm Amy
D21 Pargas IF 2 Pargas IF Cederberg Ida-Marie Schoultz von Katja Virtala Jenny
D21 Pargas IF 3 Pargas IF Brink Johanna Brink Henrika Brink Maria
D21 Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Forssten Ann-Sofie Järvinen Tiina Vehkamäki Hanna
D21 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Männikkö Niina Himilä Julia Varmavuo Iida
D21 Rastikarhut 1 Rastikarhut Peltomäki Elli Jakobsson Laura Kaskinen Mira
D21 Rastikarhut 2 Rastikarhut Saarijärvi Salla Alppi Anna Haapakoski Tiina
D21 SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Anttonen Sari Nurmi Kirsi Teini Marika
D21 SK Pohjantähti 2 SK Pohjantähti Niva Sara Joensuu Marttiina Oksanen Maiju
D21 SK Uusi 1 SK Uusi Latvala Matilda Tuomaala Sara Juga Emma
D21 Solf IK 1 Solf IK Hahn Olivia Tuohimaa Ines Finne Rosmarie
D21 Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Klemettinen Veera Puikkonen Janika Kanko Ruut
D21 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Karhola Lotta Haanpää Anni Harju Venla
D21 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Väisänen Essi Hirvonen Milla Fincke Anni-Maija
D21 Tampereen Pyrintö 3 Tampereen Pyrintö Pelkonen Roosa Laine Anni Kymäläinen Sanni
D21 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Jalava Enni Rintanen Heini Haavisto Emmi
D21 Turun Suunnistajat 2 Turun Suunnistajat
D21 Turun Suunnistajat 3 Turun Suunnistajat
D21 Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Kilpeläinen Elina Ruoti Miina Ruoti Roosa
D35 Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Porkka Paula Orkola Saana Kangasaho Essi
D35 Hiisirasti 1 Hiisirasti Sabel Jenni Seppänen Katja Autio Päivi
D35 IK Falken 1 IK Falken Lindfors Lina Jansson Tuija Backman Yvonne
D35 Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Tarkiainen Tia Taini Mia Rantanen Merja
D35 Kangasala SK 1 Kangasala SK Leino Johanna Liuha Riina Schutskoff Mari
D35 Karkki-Rasti 1 Karkki-Rasti Vaara Inga-Maria Vaiksalu Lilyon Nyholm Tanja
D35 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Rauhamäki Eevamari Tahvanainen Anu Koivunen Mari
D35 Lynx 1 Lynx Sundberg Karoliina Kangasaho Hanna Leskinen Anne-Mari
D35 MS Parma 1 MS Parma Maisila Mirkka Salmenoja Sanna Sareila Outi
D35 Pohjankyrön Rasti 1 Pohjankyrön Rasti Vähänen Sanna Hemminki Hanna Kujala Terhi
D35 Rasti-Jyry 1 Rasti-Jyry Routsi Anastasia Castrén Jenni Luurila Mervi
D35 Someron Esa 1 Someron Esa Karvonen Tiina Luhtala Johanna Väre Tiina
D35 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Laine Maria Ritanotko Johanna Kuuselo Riina
D45 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Kiili Hanna Franssila Hanna Mäkinen Pinja
D45 Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Vuorela Hanna Karppinen Riikka Heikkilä Maija
D45 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Mjösund Katja Wartiainen Piritta Pekkala Sini
D45 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Kahanpää Hanna Määttälä Johanna Hosio Sanna
D45 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Malmi Päivi Salonen Heidi Sane Mari
D45 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Ryyppö Minna Rajamäki Riikka Valkonen Anu
D45 Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Pätäri Päivi Laine Anu Vesterinen Kirsi
D45 Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Ilmonen Kirsi Rantanen Maaret Huuskonen Taija
D45 Kangasala SK 1 Kangasala SK Muukkonen Eveliina Joensuu-Partanen Jenni Eeva Jonna
D45 Keravan Urheilijat 1 Keravan Urheilijat Kytömäki Katri Hovinen Mari Hakuli Mia
D45 Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Torvela Tiina Väätäinen Hanna Multala Sanna
D45 Kymin Suunnistajat 1 Kymin Suunnistajat Rantanen Sinikka Paavola Tiina Kotro Pia
D45 Pargas IF 1 Pargas IF Mattsson Ingela von Schoultz Åsa Nymalm Sanna
D45 Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Tervo Johanna Hokajärvi Anja-Riitta Rintamäki Riina
D45 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Eskola Missu Tiits Laura Viilo Annika
D45 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Kyläkoski Reetta Huhtala Maija Laine Marika
D45 Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Heikkinen Anniina Weckman Sanna Kivelä Riikka
D45 Vetelin Urheilijat 1 Vetelin Urheilijat Rannila Tanja Polso Anne Koskela Tiina
D50 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Tervakangas Sanna Rantala Eija Autti Marja-Liisa
D50 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Nybakken Line Francke Astra Linko Rita
D50 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Otsamo Riikka Kekäläinen Kaija Vierikko Annamari
D50 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Lankinen Pauliina Tervo-Rantakokko Tiina Kallela Sari
D50 Hiisirasti 1 Hiisirasti Laakso Sanna Aarikka-Ruuhiala Päivi Nurminen Aila
D50 Hirvensalon Heitto 1 Hirvensalon Heitto Henttonen Elina Leppänen Satu Guseff Virpi
D50 Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Paronen Anniina Liukkonen Sirpa Vainionpää Hanna
D50 IF Femman 1 IF Femman Blomqvist Eija Strandberg Annika Finskas Susanna
D50 Kangasala SK 1 Kangasala SK Rintanen Mari Kukonlehto Marja Pietilä-Annala Jaana
D50 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Rantalainen Anna-Lea Arvela Kirsi Remahl Virpi
D50 Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Sundqvist Sari Einonen Päivi Mashina Anna
D50 OK 77 1 OK 77 Westberg-Arrakoski Annika Torp-Donner Heidi Sell Raisa
D50 OK Raseborg 1 OK Raseborg Wolff Charlotta Forsström Rita Roth Pamela
D50 OK Trian 1 OK Trian Åberg Inga-Lill Laurila Anneli Lintula Kirsi
D50 Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Vehkaoja Milla Lähde Hanna Ahonen Liisa
D50 Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Juote Taina Sten Kajsa Torri-Tuominen Mari
D50 Raisu Lumous 1 Raisu Lumous Launis Teija Mikkanen Pirita Blomqvist Marja
D50 Siilin Rasti 1 Siilin Rasti Holm Riikka Lintunen Sirpa Kajaus Iina
D55 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Nurmi Anne Saarimäki Helena Havia-Kinnala Helena
D55 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Palmen Virpi Kokkila Marita Puromies Merja
D55 Hiisirasti 1 Hiisirasti Virtanen Marjo Koskinen Sari Pelto-Huikko Anne
D55 Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Silvennoinen Tarja Lonka Hennariikka Turunen Sisko
D55 Kangasala SK 1 Kangasala SK Jalanto Terttu Laurila Saija Rajamäki Terhi
D55 Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Leppävuori Päivi Kukkola Sinikka Airaksinen Merja
D55 Lynx 1 Lynx Kollanen Teresa Kottonen Annariitta Ljungqvist-Sarparant Nina
D55 MS Parma 1 MS Parma Suna Eija Taimisto Sinikka Koskivaara Eija
D55 OK 77 1 OK 77 Schoultz von Annika Ray Carola Lindholm Ann
D55 OK Trian 1 OK Trian Martikainen Lea Nyholm Satu Wickholm Petra
D55 Paimion Rasti 1 1 Paimion Rasti Savolainen Paula Lähteenmäki Pirjo Ruusunen Johanna
D55 Pargas IF 1 Pargas IF Penger Carola Henriksson Ann-Catherine Antikainen-Pauna Heli
D55 Raja-Karjalan Suunnistajat 1 Raja-Karjalan Suunnistajat Huttunen Anu Tikka Eija Moilanen Ulla
D55 Rasti E4 1 Rasti E4 Tupitsa Sari Raatikainen Päivi Kihlström Kirsi
D55 Riihimäen Suunnistajat 1 Riihimäen Suunnistajat Kallio Arja Heinilä Seija Ahlqvist Kristiina
D55 Sauvon Urheilijat 1 Sauvon Urheilijat Himanen Laura Fränti Sointu Raunio Anne-Maj
D60 Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Kangasaho Sirpa Kämäräinen Paula Illaru Sinikka
D60 Hirvensalon Heitto 1 Hirvensalon Heitto Haasto Raija Saari Irmeli Salmenoja Hely
D60 Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Raiko Erja Liimatainen Raili Lappeteläinen Raija
D60 IF Femman 1 IF Femman Fred Bodil Lähdekorpi Kaija Eriksson-Kronberg Monica
D60 Loimaan Jankko 1 Loimaan Jankko Ketola Paula Uusitalo Hannele Markula Kaisa
D60 Maarian Mahti 1 Maarian Mahti Eisanen Tea Kalliola Pirkko Moilanen Kirsti
D60 OK Trian 1 OK Trian Wickholm Rita Lallo Tuula Seppänen Leila
D60 Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Jumppanen Helena Heinonen Kaija Meriheinä Maire
D60 Raja-Karjalan Suunnistajat 1 Raja-Karjalan Suunnistajat Hautaniemi Marjaana Juvonen Marja Lakanen Sirpa
D60 Suunta-Sepot 1 Suunta-Sepot Saari Marita Turunen Päivi-Kaarina Siuko Anja
D60 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Laasonen Kirsi Niemi Tuire Lankia Hilkka
D60 Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka Elomäki Irmeli Törrö Maria-Leena Kajaala-Ylikoski Helena
D60 Valkeakosken Haka 2 Valkeakosken Haka Mikkolainen Mirja Nurminen Arja Korpio Aulikki
D70 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Mikkonen Ritva Tanska Eeva Paatero Leena
D70 Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Kajava Ritva Savonen Leena Ahonen Ulla
D70 Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Nurmi Raija Mannervesi Helena Suomela Margit
D70 Vakka-Rasti 1 Vakka-Rasti Karru Sirja Ritasalo Maaria Verha Maija
H75 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Rönkkö Paavo Elomaa Pekka Pajala Tauno
H75 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Erkiö Hannu Kuivala Martti Valtee Pertti
H75 Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Kurvinen Veijo Laitinen Raimo Wessman Risto
H75 Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Ottelin Pekka Pitkänen Heikki Jylhä Keijo
H75 Loimaan Jankko 1 Loimaan Jankko Kuosa Harri Saario Pentti Kallio Erkki
H75 MS Parma 1 MS Parma Grönroos Timo Peltola Tuomo Peltola Timo
H75 Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Kuokkanen Seppo Luoma Simo Kivistö Erkki
H75 Rasti-Jyry 1 Rasti-Jyry Reinikainen Pentti Vilenius Markku Inkinen Paavo
H75 Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Mannervesi Simo Kuusisto Seppo Kärkkäinen Antero
H75 Suomusjärven Sisu 1 Suomusjärven Sisu Karvonen Raimo Kallio Kari Rapakko Timo
H75 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Paldanius Jorma Moisio Kalevi Lehtinen Olli
Kunto Alatornion Pirkat 1 Alatornion Pirkat Taulavuori Tero Palokangas Tatu Taulavuori Venla
Kunto IK Falken 1 IK Falken Lindfors Kari Lindfors Hugo Jansson Sören
Kunto Joutsenon Kullervo 1 Joutsenon Kullervo Pellinen Veeti Laitimo Maija Rautio Juho
Kunto MS Parma 1 MS Parma Rantanen Reima Keskitalo Markku Valtonen Kimmo
Kunto MS Parma 2 MS Parma Heinonen Jukka Helander Mika Eura Vesa-Matti
Kunto Pudasjärven Urheilijat 1 Pudasjärven Urheilijat Hiltula Hannu Suorsa Matti Hietala Esa
Kunto SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Goman Matleena
Kunto SK Uusi 1 SK Uusi Kytömäki Aapo Vanhala Heidi Lukkari Matilda
Kunto Ski Team LähiTapiola Lännen 1 Narmio Johanna Saari Anne Heinikangas Marika
Kunto Turun NMKY 1 Turun NMKY Vahala Jani Nappu Juha Lehtonen Jukka
Kunto UNO SK 1 UNO SK Falkstedt Jori Ståhlström Janne
Kunto Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka
Kunto Vesaisen Pojat 1 Vesaisen Pojat Karppinen Satu Goman Annukka
H80 Kimito SF 1 Kimito SF Jansson Nils Holmström Bengt Mattsson Per-Åke
H80 Maarian Mahti 1 Maarian Mahti Joonas Risto Kaitio Risto Hedenström Rauno
H80 Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Nurmi Pekka Eilu Kalevi Lehmuskallio Markku
H20 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Tervakangas Mikko Rautio Mikael Lamberg Benjamin
H20 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Haltia Ilari Vesilind Kaarel Syrjäläinen Lauri
H20 IF Brahe 1 IF Brahe Gripenberg Otto Joensuu Valter Jansson Emil
H20 Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Peltola Samuli Helminen Topias Vaismaa Lassi
H20 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Koivumäki Olli Biskop Robert Hirvinen Joona
H20 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Hirvikallio Aatu Mattila Pyry Lindqvist Arttu
H20 Kymin Suunnistajat 1 Kymin Suunnistajat Outinen Tuomas Kaitainen Lassi
H20 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Arvela Oskari
H20 Laihian Luja 1 Laihian Luja Laasanen Matti Kumara Eemeli Kumara Heikki
H20 Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Koivisto Juho Kangas Juho Sankelo Antton
H20 MS Parma 1 MS Parma Lautamäki Matias Lepistö Oskari Laitamäki Wille
H20 OK 77 1 OK 77 Talja Eljas Donner Jesper Donner Jonny
H20 OK Trian 1 OK Trian Kopra Marcus Reijonen Oskari Lintula Veikka
H20 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Asklöf Henrik Matinheikki Leo Eerola Mikko
H20 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Keronen Leevi Nieminen Juho Janovs Jekabs
H18 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Kemppi Topias Sorsa Antti Boström Kristian
H18 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Tiainen Olli Määttälä Mikko Väisänen Lenni
H18 Espoon Suunta 3 Espoon Suunta Raasakka Jussi Toivonen Niko Vuorela Joona
H18 Helsingin Suunnistajat 1 1 Helsingin Suunnistajat Maasilta Aapo Ristimäki Väinö Kallela Luca
H18 Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Stregl Matyas Ronkainen Elias Ronkainen Aarni
H18 Jämsän Retki-Veikot 2 Jämsän Retki-Veikot Virkajärvi Juho Virtanen Ilari Olkkonen Vili
H18 Koovee 1 Koovee Alajoutsi Oliver Yliaho Joona Alajoutsi Jasper
H18 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Korhonen Eetu Virtanen Akseli Ojala Aaro
H18 Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Kirjavainen Santeri Hyvönen Jerry Hämäläinen Kasperi
H18 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Ketonen Juuso Väkeväinen Vili Ahonen Niilo
H18 Lappeen Riento 1 Lappeen Riento Myllärinen Vertti Länsivuori Luukas Tamminen Kasperi
H18 Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Pihlajamäki Teemu Stevander Karri Sankelo Sampo
H18 Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Rokka Tuomas Syrjälä Elmeri Syrjälä Niilo
H18 Lynx 1 Lynx Vuorensola Joonatan Koponen Matias Mbembela Karim
H18 MS Parma 1 MS Parma Rousku Samuli Karttila Aleksi Ekström Niklas
H18 OK Trian 1 OK Trian Nordgren Simon Johansson Eelis Still Alec
H18 Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Lemberg Roope Pitkänen Ville Helin Saku
H18 Rastikarhut 1 Rastikarhut Lahti Valtteri Willman Iivari Nolvi Joona
H18 SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Similä Severi Ukkola Sakari Korhonen Konsta
H18 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Gröhn Riku Konttila Akseli Mustajoki Olli
H18 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Mäenpää Matias Tukiainen Otso Laine Aarni
H18 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat
H18 Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka Aho Rauli Salonen Seeti Rantala Valtteri
H18 Valkeakosken Haka 2 Valkeakosken Haka Taura Kalle Aaltio Eerik Nieminen Lauri
H16 Asikkalan Raikas 1 Asikkalan Raikas Norrbacka Roni-Eemil Salminen Antti Ala-Heikkilä Elias
H16 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Määttänen Markus Rautio Daniel Noponen Juho
H16 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Gustafsson Noel Tiainen Antti Hyvärinen Luukas
H16 Helsingin Suunnistajat 1 1 Helsingin Suunnistajat Koivula Emil Länsiluoto Juho Ikola Aapo
H16 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Heikkinen Aaro Lammi Tuomo Kallela Lenni
H16 Hollolan Urheilijat -46 1 Hollolan Urheilijat -46 Passila Veeti Suhonen Oliver Rauhamäki Vili
H16 Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Ahoniemi Santeri Hyvärilä Touko Korhonen Eetu
H16 Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Mäenpää Jaakko Juntunen Hertta Makkonen Jonne
H16 Koovee 1 Koovee Kenttämies Eevert Vuorinen Miki Pinta Leevi
H16 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat
H16 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Granqvist Aapo Lehtonen Kaapo Arvela Henri
H16 Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Kangas Aapo
H16 Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Saarela Thomas Suomi Tyko Koskinen Matias
H16 Lynx 1 Lynx Packalén Anton Fritzen Florian Aaltonen Tatu
H16 Lynx 2 Lynx Koponen Rasmus Miettinen Vili
H16 MS Parma 1 MS Parma Jalonen Aapo Ankelo Jussi Muukkonen Topias
H16 MS Parma 2 MS Parma Aalto Lauri Isosaari Antti
H16 Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Virtanen Aapo Haanpää Leo Axelin Eelis
H16 Pargas IF 1 Pargas IF Hågensen Sverre Ahlbäck Jonatan Engström Simon
H16 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Pitkänen Nikanor Toivonen Nuutti Lääveri Tatu
H16 Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Lemberg Ville Hauhia Aleksi Luhtasaari Nea
H16 Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Niemensivu Miki Niemensivu Roni Kallioniemi Jami
H16 Rastikarhut 1 Rastikarhut Lahti Paavo Kujansuu Aaro Juhala Lauri
H16 SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Kinnunen Juuso Niemelä Paavo Kuusikko Miska
H16 SK Uusi 1 SK Uusi Koivisto Mikael Salomäki Jaakko Jacobsson Emil
H16 Sotkamon Jymy 1 Sotkamon Jymy Heikkinen Altti Sorsa Eero Tolkkinen Tuukka
H16 Sotkamon Jymy 2 Sotkamon Jymy Heikkinen Otso Salonen Onni Kanervo Aaro
H16 Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Klemettinen Simo Heino Paavo Sulkula Sakari
H16 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Leinamo Tuomas Koskinen Aaro Liponkoski Aapo
H16 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Lehtovirta Eetu Koskinen Eemil Sivonen Miro
H16 Tampereen Pyrintö 3 Tampereen Pyrintö Pesu Akseli Liponkoski Eino Ritala Arttu
H16 Tampereen Pyrintö 4 Tampereen Pyrintö Riikonen Aatos Hänninen Sanni Liponkoski Onni
H16 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat
H16 Ulvilan Ura 1 Ulvilan Ura Palomäki Oskari Lehtonen Elias Haikonen Ilmo
H16 Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Hirvilahti Joona Niskanen Aatu Rytkö Olli
D20 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Määttänen Maria Pellonperä Sofia Peura Kerttu
D20 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Mäntylä Ulla-Riina Mäntylä Anni Mäntylä Kaisa
D20 Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Virtanen Heta Mäenpää Maija Metsälä Essi
D20 IF Femman 1 IF Femman Torrkulla Henna Lindgren Hanna Torrkulla Matilda
D20 Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Nurminen Inka Pitkänen Hilla Karjalainen Mikaela
D20 Kangasala SK 1 Kangasala SK Kontio Katri Linnainmaa Katja Sainio Linda
D20 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Hyyppä Milja Viitasaari Liina Biskop Greta
D20 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Peltonen Riikka Harjula Tanja Vanhatalo Salla
D20 Punkalaitumen Kunto 1 Punkalaitumen Kunto Nurmo Pauliina Nurmo Marjaana Nurmo Katariina
D20 SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti
D20 Sotkamon Jymy 1 Sotkamon Jymy Kiiskinen Elisa Pääkkönen Nea Kokkonen Meeri
D20 Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Klemettinen Kaisa Aho Marika Nygård Mette
D20 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Luoma Oona Jussila Ida Eerola Lotta
D20 Ulvilan Ura 1 Ulvilan Ura Haikonen Sanni Mäkinen Tuuli Tarkkanen Annika
D20 Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Heikkinen Ida Heikkinen Roosa Ovaska Jenni
D18 Alatornion Pirkat 1 Alatornion Pirkat Taulavuori Anni Palokangas Mette Korpi Anna
D18 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Raasakka Liisa Karppinen Inari Hilo Hanne
D18 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Markki Emmi Mäkinen Sanni Soikkeli Sofia
D18 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Nietula Minja Tala Juulia Tala Emilia
D18 Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Virkajärvi Heta Konstari Elena Pitkänen Helmi
D18 Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Tuovinen Jenni Niskanen Aura Multala Emmi
D18 Kymin Suunnistajat 1 Kymin Suunnistajat Pätäri Emilia Soini Mette
D18 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Kiljunen Emmi Lehtonen Maiju Riutto Eerika
D18 Luumäen Rasti 1 Luumäen Rasti Nurmilaukas Iiris Neuvonen Venla Hirvikallio Saara
D18 Lynx 1 Lynx Norrbacka Salla Heikkilä Suvi Asklöf Aino
D18 MS Parma 1 MS Parma Ekström Lotte-Line Ankelo Elsa Salmia Tessa
D18 MS Parma 2 MS Parma Pirilä Elisa Katajamäki Emma Neuvonen Noora
D18 OK Raseborg 1 OK Raseborg Lindroos Siri Smedslund Matilda Sandell Cilia
D18 OK Trian 1 OK Trian Nordgren Cecilia Martikainen Kristiina Wickholm Saga
D18 Ounasvaaran Hiihtoseura 1 Ounasvaaran Hiihtoseura Saraniemi Iida Ojanaho Eeva-Liina Ojanaho Ansa-Lotta
D18 Rastikarhut 1 Rastikarhut Niemi Tiina Haunia Heta Hoskari Maria
D18 Suunta 2000 1 Suunta 2000 Salmela Anni Holopainen Oili Oikarinen Anni
D18 Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Rasimus Siiri Näpänkangas Elsa Karjalainen Venla-Linnea
D18 Suunta Jyväskylä 2 Suunta Jyväskylä Nieminen Noora
D18 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Nurminen Kaarina Tikkakoski Ilona Häkkinen Pihla
D18 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Kuusinen Saana Mustajoki Villa Yli-Hietanen Silja
D18 Tampereen Pyrintö 3 Tampereen Pyrintö
D18 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat
D18 Ulvilan Ura 1 Ulvilan Ura Lehtonen Venla Yli-Futka Amanda Koivula Lotta
D18 Vetelin Urheilijat 1 Vetelin Urheilijat Koskela Iina Niininen Erika Rannila Venla
D16 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Emaldynova Alisa Elovaara Emma Ahonen Jutta
D16 Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Hanhijärvi Maijukka Ahtola Kaisa Vuori Milla
D16 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Määttälä Fanni Miettinen Kiia Kemppi Silva
D16 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Rautio Ulrika Hosio Iris Soikkeli Linnea
D16 Espoon Suunta 3 Espoon Suunta Turkkila Liisa Hilo Jenny Soikkeli Lauriina
D16 Halsuan Toivo 1 Halsuan Toivo Rokala Erica Lakanen Inka Jylhä Reija-Elina
D16 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Rajala Anni Rantakokko Merianna Sallila Katarina
D16 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Tupitsa Milla Rehberger Nadja Viippola Sofia
D16 Helsingin Suunnistajat 3 Helsingin Suunnistajat
D16 Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Mäki Aino Kulju Eevi Raimovaara Emma
D16 IK Falken 1 IK Falken Lindfors Karolina Kullman Thea Gripenberg Ester
D16 Joutsenon Kullervo 1 Joutsenon Kullervo Ripatti Mona Rautio Oona Pajari Maija
D16 Kangasala SK 1 Kangasala SK Heinimaa Venla Sipilä Mia Linnainmaa Annukka
D16 Kangasala SK 2 Kangasala SK Pajula Siiri Kontio Kirsi
D16 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Hyyppä Liina Myllymäki Matilda Biskop Patricia
D16 Koovee 1 Koovee Kaikkonen Oona Rantanen Annika Salonen Heidi
D16 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Kiintola Emilia Berke Laura Lindén Amalia
D16 Kymin Suunnistajat 1 Kymin Suunnistajat Kiiski Aliisa Paavola Titta Outinen Katariina
D16 Laihian Luja 1 Laihian Luja Koivula Venla Oikarainen Siiri Karppi Iiris
D16 Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Kankaanpää Aino Hietala Sini Sikkilä Peppi
D16 Lapuan Virkiä 2 Lapuan Virkiä Nivukoski Lotta Suokko Matilda Perälä Venla
D16 Lynx 1 Lynx Viskari Saana Turakainen Veera Isoherranen Salla
D16 Lynx 2 Lynx Sundberg Viliina Viskari Siiri Nyman Ida
D16 Lynx 3 Lynx Mbembela Kia Sukselainen Laura
D16 MS Parma 1 MS Parma Karttila Inkeri Helander Johanna Tuomisto Kerttu
D16 OK 77 1 OK 77 Backman Wilhelmina Backman Alexandra Tolkki Ellen
D16 Pargas IF 1 Pargas IF Virtala Emmi Donner Emma Ahlbäck Alva
D16 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Mänty Elisa Multala Essi Hämäläinen Elina
D16 Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Kyllästinen Inka Hyörtti Sini Lehtimäki Aino-Maria
D16 SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Mäkäräinen Selma Similä Selina Anttila Minea
D16 SK Vuoksi 1 SK Vuoksi Tonder Oona Pajari Maija
D16 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Gröhn Ronja Julkunen Siiri Schmidt Emilia
D16 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Lillqvist Isabella Väistökoski Meri Laine Noora
D16 Tampereen Pyrintö 3 Tampereen Pyrintö Luoma Elli Matinheikki Liisa Jussila Emma
D16 Tampereen Pyrintö 4 Tampereen Pyrintö Lampinen Siina Lampinen Pihla Häkkinen Kaisla
D16 Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Laitinen Julia Kriktilä Pihla Myllynen Meri

csv-tiedostoon