FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
FinnSpring 2017 viesti , Liedon Parma , Mynämäen Suunnistajat -52
22.04.2017
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura
Sarja Joukkueen nimi Seura Osuuden 1 juoksija Osuuden 2 juoksija Osuuden 3 juoksija
H21A Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Elo Markku Mattila Tomi Mäkelä Tuomo
H21A Angelniemen Ankkuri 2 Angelniemen Ankkuri Hyvönen Pekka Toivio Heikki Kutlu Orhan
H21A Angelniemen Ankkuri 3 Angelniemen Ankkuri Nurminen Janne Mäkinen Vesa Laaksonen Arttu
H21A Anttolan Urheilijat 1 Anttolan Urheilijat Manninen Heikki Manninen Kalle Hyyryläinen Juha
H21A Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Pernu Lari Kuleshov Mikhail Sorsa Aleksi
H21A Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Vesanto Anssi Gabitov Rinat Malyshev Vladislav
H21A Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Heikkilä Tuomas Heikkilä Ollipekka Ojanaho Olli
H21A Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Scalet Riccardo Syrjäläinen Topi Summanen Aapo
H21A Helsingin Suunnistajat 3 Helsingin Suunnistajat Hirš Otakar Valtonen Luukas Lampinen Ville
H21A Helsingin Suunnistajat 4 Helsingin Suunnistajat Rantala Kalle Haarlaa Tapio Scalet Tommaso
H21A Helsingin Suunnistajat 5 Helsingin Suunnistajat Laakso Mikko Oksanen Tommi Länsiluoto Jaakko
H21A Helsingin Suunnistajat 6 Helsingin Suunnistajat Syrjäläinen Arttu Kangas Veli Heinaro Einari
H21A Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Novikov Leonid Närvä Tomi Novikov Valentin
H21A Hiidenkiertäjät 2 Hiidenkiertäjät Laugesaar Tonis Kivelä Matti Lahtinen Vesa
H21A Hiidenkiertäjät 3 Hiidenkiertäjät Seppänen Jukka-Pekka Kärner Olle Sorsa Lauri
H21A Hiisirasti 1 Hiisirasti Detkov Sergei Hramov Andrei Huila Joona
H21A Hiisirasti 2 Hiisirasti Nakonechnyi Dmitry Popov Igor Asikainen Saku
H21A Hiisirasti 3 Hiisirasti Efimov Roman Uotila Juho Asikainen Timo
H21A Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Kommio Jere Korppi Miika Meriläinen Ari
H21A Hämeenlinnan Suunnistajat 2 Hämeenlinnan Suunnistajat Virtanen Antti Virkki Vili Ylis-Junttila Vesa
H21A Hämeenlinnan Suunnistajat 3 Hämeenlinnan Suunnistajat Mogilny Ilya Kuusinen Petri Vihelä Aleksi
H21A IFK Lidingö SOK 1 Sipponen Jere Mähönen Timo Boström Mårten
H21A Ikaalisten Nouseva-Voima 1 Ikaalisten Nouseva-Voima Knuuttila Mikko Karppinen Aleksi Tsvetkov Dmitry
H21A Ikaalisten Nouseva-Voima 2 Ikaalisten Nouseva-Voima Ylinen Juho Parkkinen Ville Taanila Vesa
H21A Ikaalisten Nouseva-Voima 3 Ikaalisten Nouseva-Voima Linnainmaa Tero Kotro Tuomas Luoma Juha
H21A Ikaalisten Nouseva-Voima 4 Ikaalisten Nouseva-Voima Kalliokoski Jooseppi Oksanen Teemu Vanhanen Konsta
H21A Ikaalisten Nouseva-Voima 5 Ikaalisten Nouseva-Voima Gorokhov Sergey Hytönen Juho-Veikko Kotamäki Iivo
H21A Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Nenonen Lauri Silvennoinen Oskari Silvennoinen Santeri
H21A Kangasala SK 1 Kangasala SK Sainio Santeri Istolahti Tuomo Hölli Mikko
H21A Kangasala SK 2 Kangasala SK Kannus Kristian Ikävalko Petri Toivonen Eevert
H21A Kangasala SK 3 Kangasala SK Teittinen Panu Laitinen Petteri Vennelä Miika
H21A Kangasala SK 4 Kangasala SK Joutsensaari Jeremias Rantala Antti
H21A Kankaanpään Suunnistajat 1 Kankaanpään Suunnistajat Juura Elmeri Niemi Pekka Vaara Santeri
H21A Koovee 1 Koovee Lassila Ari-Pekka Heinonen Jouni Lakanen Jani
H21A Koovee 2 Koovee Itävuo Pekka Ferra Raul Mamia Tero
H21A Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Suhonen Antto-Iiro Aaltio Aapo Vartiainen Juha
H21A Kuopion Suunnistajat 2 Kuopion Suunnistajat Lavi Mikko Pasanen Ville
H21A Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Rantala Valtteri Anttolainen Aleksi Sankari Matias
H21A Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Niskanen Teemu Järvinen Seppo Solonen Joni
H21A Lynx 1 Lynx Metsälä Tuomas Kujala Rainer Leskinen Aleksi
H21A Lynx 2 Lynx Heiskanen Oskari Kleemola Lauri Asklöf Tom
H21A Navi 1 Navi Ahola Joonas Taivainen Olli-Markus Ahola Topias
H21A Navi 2 Navi Mesiäinen Jaakko Vicari Lars Juopperi Sami-Petteri
H21A Nord West 1 Russia Kashin Daniil Poliakov Dmitrii Goldevsky Eugeniy
H21A OK Raseborg 1 OK Raseborg Haajanen Erik Forsell Daniel Sjöholm Andreas
H21A OK Raseborg 2 OK Raseborg Rehn Thomas
H21A OK Trian 1 OK Trian Sund Otto Henriksson Tobias Wickholm Jörgen
H21A OK Trian 2 OK Trian Fabritius Mikael Mansner Victor Virta Jani
H21A OK Trian 3 OK Trian Lönnström Emil Lindahl Jesper Blomster Daniel
H21A OK Trian 4 OK Trian Blomster Fredrik
H21A Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Portin Fredric Lundanes Olav Tranchand Frederic
H21A Paimion Rasti 2 Paimion Rasti Laukkarinen Jesse Huhtinen Mikko Valkama Sami
H21A Paimion Rasti 3 Paimion Rasti Stenlund Daniel Lindeqvist Markus Dahlen Mats
H21A Paimion Rasti 4 Paimion Rasti Kalve Henri Fagerudd Kim Hartvik Toni
H21A Paimion Rasti 5 Paimion Rasti
H21A Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Pukema Hannu-Pekka Vähänen Sami Niemi Vili
H21A Rajamäen Rykmentti 2 Rajamäen Rykmentti Perä Tapio Liukkonen Matti Paasikoski Antti
H21A Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Markkila Eero Välikorpi Jari
H21A Sonkajärven Pahka 1 Sonkajärven Pahka Rissanen Lari-Antti Rissanen Roni-Ville Rissanen Jiri-Pekka
H21A Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Kaario Otto Leinonen Pauli Sulkula Anton
H21A Suunta Jyväskylä 2 Suunta Jyväskylä Tölli Marko Pohjola Lauri Alonen Matti
H21A Suunta Jyväskylä 3 Suunta Jyväskylä Kaario Arttu Kaario Kimmo Sulkula Paulus
H21A Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Huovila Jarkko Kymäläinen Severi Laine Jarkko
H21A Turun Metsänkävijät 1 Turun Metsänkävijät Huttunen Esa Mäkinen Tapani Tikhonov Gleb
H21A Turun Metsänkävijät 2 Turun Metsänkävijät Saikkonen Otto Kääriäinen Sami Korpinen Taneli
H21A Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Huhtinen Olli Salmi Janne Valkila Saku
H21A Turun Suunnistajat 2 2 Turun Suunnistajat Rajaniemi Juho Vuori Justus Vikentyev Alexander
H21A Turun Suunnistajat 3 Turun Suunnistajat Nummelin Oskari Tamminen Jani Röntynen Leevi
H21A Vaajakosken Terä 1 Vaajakosken Terä Huikko Petteri Jurvakainen Tuukka Saari Petri
H21A Vaajakosken Terä 2 Vaajakosken Terä Critchley Will Sorvisto Juha Saari Aki
H21A Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Takanen Lari Heiska Samu Jubelis Andris
H21A Vehkalahden Veikot 2 Vehkalahden Veikot Inkeri Eero Niskanen Janne Heikkinen Valtteri
H21AL Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Mänty Sami Pirhonen Nuutti Hakala Joel
H21AL Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Hanhijärvi Petrus Torsti Valtteri Berg Kimmo
H21AL Espoon Akilles 2 Espoon Akilles Vierimaa Ville Laitinen Salla Korhonen Teemu
H21AL Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Palmen Alvar Vehmas Miika Komarov Kirill
H21AL Hauhon Sisu 1 Hauhon Sisu Lindberg Lauri Lindberg Vesa-Heikki Amper Robert
H21AL Hauhon Sisu 2 Hauhon Sisu Oripelto Viljo Lepistö Mikko Heikkilä Ville
H21AL Hauhon Sisu 3 Hauhon Sisu Liukkala Jaakko Lehtonen Pasi Hiiri Ari
H21AL Hauhon Sisu 4 Hauhon Sisu Pohjola Jukka Ylitalo Aki Salonen Tero
H21AL Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Nurminen Joonas Ronkainen Teemu Pitkänen Marko
H21AL Jämsän Retki-Veikot 2 Jämsän Retki-Veikot Varis Henry Silvasti Heikki Jussila Jorma
H21AL Kannuksen Ura 1 Kannuksen Ura Paavola Kai Mäki-Ullakko Mikko Korpijärvi Vesa
H21AL Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Hyyppä Tuomas Viitasaari Tommi Nurmela Joose
H21AL Lynx 1 Lynx Saramäki Niklas Leskinen Aapo Leskinen Antti-Pekka
H21AL OK77 1 OK77 Hällström af Fabian Talja Eljas Ray Tomas
H21AL OK77 2 OK77 Ray Jonathan Kankkunen Matias Donner Mikael
H21AL Pargas IF 1 1 Pargas IF Virtala Alex Arén Ove Arén Conny
H21AL Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Väänänen Heikki Pietikäinen Aleksi Tolvanen Leo
H21AL SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Haapasalo Harri
H21AL Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Takanen Samu Heikkinen Jarkko Takanen Aaro
H120- Anttolan Urheilijat 1 Anttolan Urheilijat Noponen Petri Syrjäläinen Janne Marttinen Jarno
H120- Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Pikkarainen Toni Vaherlehto Tuomas Kuutti Veli-Pekka
H120- Espoon Akilles 2 Espoon Akilles Kuusivaara Janne Lehtimäki Keijo Numminen Hannu
H120- Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Laine Arttu Laaksonen Pasi Hyvärinen Pietari
H120- Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Tala Tuomas Salonen Mikko Nurminen Ilkka
H120- Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Hämäläinen Jani Hämäläinen Ari Ahvenainen Timo
H120- Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Heinikangas Tero Kaunismäki Jyrki Kallioniemi Janne
H120- Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Klemettinen Vesa Heikkilä Ossi Rusanen Petri
H120- Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Liponkoski Sami Laine Sampo Saarikko Samuli
H120- Ulvilan Ura 1 Ulvilan Ura Lehtonen Eero Ojala Marko Haikonen Jyrki
H150- Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Laaksonen Petri Hakala Rauno Reiman Jarmo
H150- IF Brahe 1 IF Brahe Grön Kaj Stenlund Tom Kronholm Peter
H150- Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Lehtonen Timo Anjala Ari Jokinen Heikki
H150- Laitilan Jyske 1 Laitilan Jyske Lammi Mika Elo Jussi Suominen Juha-Matti
H150- Maarian Mahti 1 Maarian Mahti Mänty Markku Jaakkola Jari Köyvönen Kimmo
H150- OK Trian 1 OK Trian Nyholm Thomas Vuorinen Pekka Salo Mikael
H150- OK Trian 2 OK Trian Alden Jan Östergård Patric Lindahl Anders
H150- Pargas IF 1 Pargas IF Lauren Max Engström Jon Engström Berndt
H150- Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Nietosjärvi Tommi Tuominen Hans Karling Harri
H150- Pihkaniskat 2 Pihkaniskat Ritvanen Paavo Niinimäki Risto Pietikäinen Timo
H150- Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Isoluoma Jani Kuoppala Esa Nurmela Timo
H150- Rasti-Perniö 1 Rasti-Perniö Gustafsson Risto Oksanen Vesa Vuorinen Tomi
H180- Suomusjärven Sisu 1 Suomusjärven Sisu Kallio Lasse Laaksonen Lasse Yliluikki Matti
H180- Turun Metsänkävijät 1 Turun Metsänkävijät Ritanotko Markku Helkkula Rainer Haataja Kari
H180- Turun Metsänkävijät 2 Turun Metsänkävijät Lainema Timo Hirvonen Pentti Uusikartano Simo
H180- Vakka-Rasti 1 Vakka-Rasti Verha Koitto Koistinen Leo Helin Timo
H210- Oriveden Ponnistus 1 Oriveden Ponnistus Hahto Matti Jarva Risto Lindstedt Tapio
H210- Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Mannervesi Simo Kärkkäinen Antero Eilu Kalevi
H210- Suomusjärven Sisu 1 Suomusjärven Sisu Kallio Kari Karvonen Raimo Kataja Lasse
D21A Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Saarimäki Heini Lylynperä Kaisa Juva Jonna
D21A Angelniemen Ankkuri 2 Angelniemen Ankkuri Mäkinen Pinja Ylimaa Henna Yliluikki Henna
D21A Anttolan Urheilijat 1 Anttolan Urheilijat Noponen Heli Pajunen Jenna Haikonen Henna-Riikka
D21A Emblem IL 1 Norway
D21A Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Otsamo Pihla Suhonen Anniina Lammi Elina
D21A Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Salonen Heidi Kiiski Johanna Mäntylä Anni
D21A Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Rihma Annika Uhotoinen Anu Novikova Julia
D21A Hiisirasti 1 Hiisirasti Vlasova Ekaterina Koskinen Noora Efimova Natalia
D21A IF Femman 1 IF Femman Enlund Alexandra Höstman Victoria Järveläinen Julia
D21A IFK Lidingö SOK 1 Boström Matleena Hulkkonen Niina Tervo Susanna
D21A Ikaalisten Nouseva-Voima 1 Ikaalisten Nouseva-Voima Haavisto Veera Lehkonen Emmi Oksanen Maiju
D21A Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Väänänen Mari Silvennoinen Siiri Kauppinen Silja
D21A Koovee 1 Koovee Ukskoski Karoliina Siivonen Hanna-Mari Saue Elo
D21A Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Hyyrynen Noora Hietanen Pinja Vääränen Sari
D21A Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Moilanen Anna Korhonen Miitu Räsänen Johanna
D21A Lynx 1 Lynx Norrbacka Sanni Leskinen Anne-Mari Louhisola Meri
D21A OK Trian 1 OK Trian Marila Anna-Sofia Schoultz von Katja von Frenckell Johanna
D21A Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Reponen Milka
D21A Rastikarhut 1 Rastikarhut Kuusela Tuija Peltomäki Elli Jakobsson Laura
D21A Rastikarhut 2 Rastikarhut Ylikylä Suvi Alppi Anna Ylikylä Sanna
D21A Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Heittola Suvi Kriikkula Johanna Palomäki Sanna
D21A SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Wennman Heini Teini Marika Joensuu Marttiina
D21A SK Pohjantähti 2 SK Pohjantähti Niva Sara Näsi Juliaana Haajanen Sofia
D21A Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Klemettinen Veera Viholainen Elisa Kovanen Maiju
D21A Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Fincke Anni-Maija Munukka Ellu Lassila Reetta
D21A Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Haavisto Alli Lindeqvist Katri König-Salmi Vroni
D21A Turun Suunnistajat 2 Turun Suunnistajat Lainio Ilona Manderbacka Hanne Haapasaari Ilona
D21A Turun Suunnistajat 3 Turun Suunnistajat Liimatainen Anni Jerkku Laura Rajaniemi Maija
D21AL Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Havia-Kinnala Helena Vuori Emilia Kukkonen Matleena
D21AL Angelniemen Ankkuri 2 Angelniemen Ankkuri Suntioinen Riina Mäkelä Joosefiina Hyvönen Noora
D21AL Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Raasakka Maija Kivilaakso Anni Francke Astra
D21AL Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Lehtinen Jenna Kuusinen Sanni Mäenpää Maija
D21AL Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Kukkonen Saara Tahvanainen Anu Koivunen Mari
D21AL Lynx 1 Lynx Asklöf Aino Saramäki Sara Kyckling Katja
D21AL Maarian Mahti 1 Maarian Mahti Sopanen Nelly Etu-Huitti Tanja Salmi Anna
D21AL Nord West 1 Russia Panchenko Darya Naydionova Antonina Bevza Tatiana
D21AL Nord West 2 Russia Koltunova Ekaterina Zaytseva Polina Pesegova Anastasia
D21AL OK77 1 OK77 Ruokolainen Miina Donner Janina Donner Isabel
D21AL OK77 2 OK77 Lindholm Vivian Arrakoski Wilma Salminen Henna
D21AL OK77 3 OK77 Ray Jenny Ray Carola Torp-Donner Heidi
D21AL Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Rintamäki Riina Sintonen Satu Meriheinä Sabrina
D21AL Someron Esa 1 Someron Esa Juote Miia Kopra Anna Holmi Raija
D120- Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Heikkilä Maija Launistola Heidi Vuorela Hanna
D120- Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Palmen Virpi Koivu-Tikkanen Terhi Kahanpää Hanna
D120- Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Turakainen Irene Otsamo Riikka Rajamäki Riikka
D120- Lynx 1 Lynx Isoherranen Kirsi Lehto Salla Viskari Tanja
D120- OK Trian 1 OK Trian Laurila Milla Laurila Anneli Holmgren Ulrica
D120- Pargas IF 1 Pargas IF Enlund Maria Mattsson Ingela Gunell Yvonne
D120- Someron Esa 1 Someron Esa Karvonen Tiina Kuisma Tuula Luhtala Johanna
D120- Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Kyläkoski Reetta Laine Marika Haavisto Lotta
D150- Hiisirasti 1 Hiisirasti Koskinen Sari Pelto-Huikko Anne Seppänen Katja
D150- Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Suhonen Sirpa Multala Sanna Leppävuori Päivi
D150- Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Rantalainen Anna-Lea Arvela Kirsi Remahl Virpi
D150- Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Hokajärvi Anja-Riitta Jumppanen Helena Vehkamäki Hanna
D150- Rasti E4 1 Rasti E4 Kihlström Kirsi Raatikainen Päivi Tupitsa Sari
D180- Rasti 88 1 Rasti 88 Rahkasuo Kaarina Eskola Pirkko Hellsten Leena
D180- Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Mannervesi Helena Kyllästinen Maire Nurmi Raija
HD21C Anttolan Urheilijat 1 Anttolan Urheilijat Marttinen Harri Hyyryläinen Laura Marttinen Jenni
HD21C Belgium II 1 Keuppens Wout Meriheinä Ulf Mellebeek Klaas
HD21C Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Hanhijärvi Leenukka Seppänen Joanna Vaherlehto Eemi
HD21C Espoon Akilles 2 Espoon Akilles Riissanen Pyry Kuusivaara Joonas Ruohoniemi Aimo
HD21C Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Ristimäki Tapio Ristimäki Minna Salonen Kari
HD21C Ikaalisten Nouseva-Voima 1 Ikaalisten Nouseva-Voima Niinimäki Kasimir Vehkalahti Anton Toivanen Nico
HD21C Ikaalisten Nouseva-Voima 2 Ikaalisten Nouseva-Voima Vehkalahti Harri Oksanen Kristiina Haavisto Päivi
HD21C Kalvolan Keihäs 1 Kalvolan Keihäs Leinamo Tuomas Leinamo Sonja Aumo Oskari
HD21C Keravan Urheilijat 1 Keravan Urheilijat Antell Saara Antell Sanna Antell Kai
HD21C Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Mattila Pyry Tynys Joona Mattila Lauri
HD21C Kymin Suunnistajat 1 Kymin Suunnistajat Rantanen Sinikka Pirtilä Timo Währn Hannu
HD21C Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Rokka Susanna Simola Anna Simola Tarja
HD21C Lounais-Hämeen Rasti 2 Lounais-Hämeen Rasti Simola Paavo Frolov Sergey Silmälä Venni
HD21C Lounais-Hämeen Rasti 3 Lounais-Hämeen Rasti Rokka Timo
HD21C OK Trian 1 OK Trian
HD21C Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Tuomasjukka Voima Haapala Jaana Haapala Tuomo
HD21C Rasti 88 1 Rasti 88 Sinkkonen Juha Mäki Jarkko Nokka Ilkka
HD21C Rasti 88 2 Rasti 88 Tetri Juha Seppänen Minna Nokka Katja
HD21C RastiPiikkiö 1 RastiPiikkiö Päivike Jaakko Virta Ismo Päivike Johan
HD21C Raula Team 1 Raula Hannele Raula Matti
HD21C Raula Team 2 Raula Mikko Raula Pekka Raula Jaakko
HD21C SK Rintterit 1 Hytönen Harri Pulli Tessa Maasilta Tommi
HD21C Team Harhanäky 1 Niittymäki Johanna Virkki Janne Niittymäki Katri
HD21C UNO SK 1 UNO SK Kurppa Pauli Kurppa Jani Falkstedt Jori
HD21C UNO SK 2 UNO SK Lievejärvi Janne Ståhlström Janne
HD21C UNO SK 3 UNO SK Breilin Sami Pesola Heikki Laaksonen Arto
HD21C Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Niskanen Kirsi Heikkinen Anniina Takanen Annika
H15-18 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Viinikainen Vilppu Sorsa Antti Lamberg Benjamin
H15-18 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Tiainen Olli Määttälä Mikko Pajuoja Otso
H15-18 Espoon Suunta 3 Espoon Suunta Laaksonen Emil Aunula Jerry Tikkanen Elias
H15-18 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Syrjäläinen Lauri Ikola Atte Heinonen Paavo
H15-18 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Hamppu Anton Äikäs Matias Leiniö Juho
H15-18 Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Jalonen Jussi Lautamäki Matias Oksa Antti-Jussi
H15-18 Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Vaismaa Lassi Ronkainen Aarni
H15-18 Kangasala SK 1 Kangasala SK Leonsaari Juho Kontio Kimmo Toivonen Vilhelm
H15-18 Koovee 1 Koovee Laitinen Vertti Johansson Väinö Klemola Saul
H15-18 Koovee 2 Koovee Alajoutsi Jasper Schüle Joel Westerlund Otso
H15-18 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Virtanen Aaro Kolganov Vladislav Nykänen Tomi
H15-18 Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Sankelo Antton Sankelo Sampo Kangas Juho
H15-18 Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Rokka Matias Silmälä Vili Mattila Jussi
H15-18 Nord West 1 Russia Kudryavtsev Nikolay Novikov Viktor Lebedev Denis
H15-18 OK77 1 OK77 Donner Jonny Donner Jesper Lindholm William
H15-18 OK Trian 1 OK Trian Reijonen Oskari Johansson Eelis Salo Kristian
H15-18 Ounasvaaran Hiihtoseura 1 Ounasvaaran Hiihtoseura Oikkonen Severi Määttä Juho
H15-18 Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Rantoja Jarkko Haanpää Klaus Arola Topias
H15-18 Rastikarhut 1 Rastikarhut Willman Pyry Lahti Valtteri Jutila Pietu
H15-18 Rastikarhut 2 Rastikarhut Willman Iivari Nolvi Joona Kesti Erik
H15-18 Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Niemensivu Timi Lohtander Aleksi Lehtimäki Eerik
H15-18 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Konttila Akseli Viilo Lasse Lilja Juha
H15-18 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Nieminen Juho Mustajoki Tiitus
H15-18 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Kinnala Kalle Sinervä Onni Seppä Touko
D15-18 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Siikarla Siiri Kaartinen Kaisa Kuusisto Veera
D15-18 Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Bartholdi Jessica Pellonperä Sofia Kuusivaara Roosa
D15-18 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Hilo Hanne Haapala Ida Määttänen Maria
D15-18 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Peura Kerttu Laine Roosa Lehikoinen Aino
D15-18 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Salonen Venla Mustonen Oona Ristimäki Aino
D15-18 Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Metsälä Essi Virtanen Heta Smirnova Kristina
D15-18 Hämeenlinnan Suunnistajat 2 Hämeenlinnan Suunnistajat Lehtinen Meiju Kivikko Jenni Leipijärvi Jenna
D15-18 Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Konstari Elena Karjalainen Mikaela Nurminen Inka
D15-18 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Venetjoki Venla Biskop Greta Hyyppä Milja
D15-18 Koovee 1 Koovee Simola Reea Kuusisto Idaliina Simola Rosa
D15-18 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Peltonen Liisa Pylvänäinen Henna Mattila Elisa
D15-18 Kouvolan Suunnistajat 2 Kouvolan Suunnistajat Espo Elina Luukkonen Lotta Peltonen Riikka
D15-18 Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Sopo Annika Nygård Mette Leppävuori Hanna
D15-18 OK Trian 1 OK Trian Koli Helmi Lindahl Jannica Holmgren Antonia
D15-18 Ounasvaaran Hiihtoseura 1 Ounasvaaran Hiihtoseura Rantala Aino Ojala Lumimaaria Portimojärvi Saana
D15-18 Ounasvaaran Hiihtoseura 2 Ounasvaaran Hiihtoseura Taulavuori Venla Pääkkönen Nea Ojanaho Eeva-Liina
D15-18 Pargas IF 1 Pargas IF Virtala Jenny Laurén Jill Brink Henrika
D15-18 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Himilä Julia Seppälä Kaisla Varmavuo Emma
D15-18 Rasti 88 1 Rasti 88 Saarinen Anu Jasu Anna Saarinen Sini
D15-18 Rastikarhut 1 Rastikarhut Haunia Heta Jutila Iisa Jutila Pinja
D15-18 SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Sankelo Lotta Haapasalo Wilma Väliheikki Julia
D15-18 Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Kovanen Anu Aho Marika Klemettinen Kaisa
D15-18 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Nurminen Kaarina Välkki Lotta Mustajoki Villa
D15-18 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Laine Anni Yli-Hietanen Saara Savisaari Outi
D15-18 Turun Suunnistajat 2 Turun Suunnistajat Lounela Alina
D15-18 Ulvilan Ura 1 Ulvilan Ura Luoma Oona Haikonen Sanni Mäkinen Tuuli
D15-18 Ulvilan Ura 2 Ulvilan Ura Koivula Lotta Ahonkivi Veera
D15-18 Vaasan Suunnistajat 1 Vaasan Suunnistajat Tuomisto Satu Tuomisto Anu Välimaa Eveliina
H/D14 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Ahonen Jani Ylimaa Juho Siltanen Senni
H/D14 Angelniemen Ankkuri 2 Angelniemen Ankkuri
H/D14 Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Vuorela Joona Hanhijärvi Maijukka Riissanen Miska
H/D14 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Kemppi Topias Markki Emmi Rautio Daniel
H/D14 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Kärkkäinen Andreas Soikkeli Linnea Penttinen Oskari
H/D14 Espoon Suunta 3 Espoon Suunta Raasakka Jussi Määttälä Fanni Turkkila Liisa
H/D14 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Ristimäki Väinö Turakainen Veera Sallila Katarina
H/D14 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Tala Juulia Tala Emilia Nietula Minja
H/D14 Helsingin Suunnistajat 3 Helsingin Suunnistajat Rantakokko Merianna Rajala Anni Kallela Luca
H/D14 Helsingin Suunnistajat 4 Helsingin Suunnistajat Leiniö Iikka Salonen Elli Rantala Ella
H/D14 Helsingin Suunnistajat 5 Helsingin Suunnistajat Väisänen Doris Syrjäläinen Venla Laatu Antti
H/D14 Hollolan Urheilijat -46 1 Hollolan Urheilijat -46 Virtanen Ilari Gröhn Ronja Gröhn Riku
H/D14 Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Kuusinen Saana Laakso Elmiina Imberg Venla
H/D14 Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Virkajärvi Juho Kerkkonen Aada Ronkainen Elias
H/D14 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Viitasaari Liina Myllymäki Matilda Hyyppä Liina
H/D14 Koovee 1 Koovee Yliaho Joona Ojala Jenny Kupiainen Tuukka
H/D14 Koovee 2 Koovee Simola Rita Alajoutsi Oliver Schüle Oliver
H/D14 Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Hämäläinen Kasperi Kirjavainen Santeri Multala Emmi
H/D14 Kuopion Suunnistajat 2 Kuopion Suunnistajat Hyvönen Jerry Hyvönen Vilma Nurmi Elias
H/D14 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Lehtonen Kaapo Arvela Henri Lehtonen Maiju
H/D14 Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Hietala Emmi Peltola Eeva Sankelo Verneri
H/D14 Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Rokka Tuomas Julkunen Siiri Saarela Thomas
H/D14 Lynx 1 Lynx Isoherranen Salla Aaltonen Tatu Vuorensola Joonatan
H/D14 MS Parma 1 MS Parma Jalonen Aapo Pirilä Elisa Ekström Lotte-Line
H/D14 MS Parma 2 MS Parma Tuomisto Kerttu Andersson Riku Laavainen Aamos
H/D14 OK Raseborg 1 OK Raseborg Sandell Cilia Westerberg Monique Smedslund Matilda
H/D14 Ounasvaaran Hiihtoseura 1 Ounasvaaran Hiihtoseura Rantala Jussi Ojanaho Ansa-Lotta Ikäläinen Erkki
H/D14 Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Hölsö Essi Axelin Eelis Haanpää Leo
H/D14 Pargas IF 1 Pargas IF Arén Cevin Lindroos Elias Engström Simon
H/D14 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Häkkinen Pihla Tikkakoski Ilona Yli-Hietanen Silja
H/D14 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Liponkoski Aapo Matinheikki Liisa Koskinen Aaro
H/D14 Tampereen Pyrintö 3 Tampereen Pyrintö Schmidt Emilia Nieminen Saana Laine Noora
H/D14 Tampereen Pyrintö 4 Tampereen Pyrintö Välkki Totte Laine Aarni
H/D14 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Rantala Henna Salmi Sini Paananen Joonas
H/D14 Turun Suunnistajat 2 Turun Suunnistajat Huhtala Vilma Pöllänen Ada Syväluoma Aino
H/D14 Ulvilan Ura 1 Ulvilan Ura Lehtonen Elias Luoma Elli Haikonen Ilmo
H/D14 Ulvilan Ura 2 Ulvilan Ura Palomäki Oskari Haapio Miikka
H/D14 Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Niskanen Aatu Heikkinen Roosa Heikkinen Ida
H/D12 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Ahonen Jutta Akkanen Veeti Juva Juulia
H/D12 Angelniemen Ankkuri 2 Angelniemen Ankkuri Siltanen Selma
H/D12 Angelniemen Ankkuri 3 Angelniemen Ankkuri
H/D12 Anttolan Urheilijat 1 Anttolan Urheilijat Heikkinen Aadam Baranova Vladislava Paajanen Alpo
H/D12 Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Vuorela Leo Tuovinen Pinja Vuorela Samu
H/D12 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Noponen Juho Toivonen Niko Kemppi Silva
H/D12 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Rautio Ulrika Suntioinen Iida Tiainen Antti
H/D12 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Länsiluoto Juho Kallela Lenni Ristimäki Vieno
H/D12 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Haara Eino Malmi Juho Laatu Jaakko
H/D12 Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Fritzen Florian Nikkinen Saana Nikkinen Hannes
H/D12 Kangasala SK 1 Kangasala SK Vennelä Nuutti Kontio Kirsi Niemelä Leevi
H/D12 Koovee 1 Koovee Simola Jere Schüle Elias Salonen Heidi
H/D12 Koovee 2 Koovee Ojala Aleksi Rantanen Annika Ojala Kalle
H/D12 Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Sikkilä Peppi Nivukoski Lotta Hietala Sini
H/D12 Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Suomi Tyko Rokka Anni Koskinen Matias
H/D12 Lynx 1 Lynx Aaltonen Nelli Mbembela Kia Packalén Anton
H/D12 MS Parma 1 MS Parma Helander Johanna Aalto Lauri Ankelo Jussi
H/D12 MS Parma 2 MS Parma Karru Matias Heinonen Janne Heinonen Sini
H/D12 OK Raseborg 1 OK Raseborg Tenkanen Rasmus Westerberg Ada Fagerlund Alex
H/D12 Ounasvaaran Hiihtoseura 1 Ounasvaaran Hiihtoseura Oikkonen Sissi
H/D12 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Toivonen Nuutti Loukkalahti Aino Multala Moona
H/D12 Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Kallioniemi Justus Lehtimäki Aino-Maria Kyllästinen Inka
H/D12 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Koskinen Eemil Jussila Emma Konttila Milo
H/D12 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Davidsson Linnéa Ritala Arttu Liponkoski Eino
H/D12 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Kyläkoski Elli Ruohonen Felix Vaho Pyry
H/D12 Ulvilan Ura 1 Ulvilan Ura Lehtonen Venla Haapio Joona Ojala Aura
H/D10-12TR Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Elovaara Emma Virtanen Onni Juva Juho
H/D10-12TR Angelniemen Ankkuri 2 Angelniemen Ankkuri Hakala Oskari Lehtonen Vilja Lehtinen Miina
H/D10-12TR Angelniemen Ankkuri 3 Angelniemen Ankkuri Seppä Elias Lehtinen Martta Siltanen Salli
H/D10-12TR Anttolan Urheilijat 1 Anttolan Urheilijat Paajanen Ilari Zhukov Viacheslav Noponen Vilma
H/D10-12TR Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Soikkeli Lauriina Kemppi Anton Kankaanpää Martta
H/D10-12TR Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Kemppainen Aarne Penttinen Niilo Määttälä Senni
H/D10-12TR Espoon Suunta 3 Espoon Suunta Hyvärinen Luukas Suntioinen Ilari
H/D10-12TR Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Laine Ruusu Länsiluoto Väinö Ristimäki Eino
H/D10-12TR Ikaalisten Nouseva-Voima 1 Ikaalisten Nouseva-Voima Holmala Kira Haavisto Matias Niemenmaa Meeri
H/D10-12TR Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Konstari Elmeri Taini Elli Virkajärvi Aapo
H/D10-12TR Koovee 1 Koovee Kuusisto Olli Mariani Sandra Siivonen Eero
H/D10-12TR Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Syrjälä Alina Koskinen Viljami Syrjälä Vilho
H/D10-12TR Lounais-Hämeen Rasti 2 Lounais-Hämeen Rasti Maijala Mikko Suomi Tiuku Frolov Nikolai
H/D10-12TR Lynx 1 Lynx Hellstedt Oliver Packalén Lotta Leskinen Eemeli
H/D10-12TR Lynx 2 Lynx Isoherranen Antti
H/D10-12TR MS Parma 1 MS Parma Ekström Saana-Mari Ankelo Tuomas Rikkilä Ella
H/D10-12TR OK Raseborg 1 OK Raseborg Fagerlund Frida Fagerlund Viggo Nurmiainen Elsa
H/D10-12TR OK Trian 1 OK Trian Kajander Saana Nuottajärvi Elias
H/D10-12TR Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Haapala Juuso Lindeqvist Minttu Oksa Sampo
H/D10-12TR Paimion Rasti 2 Paimion Rasti Saarinen Mariella Saarinen Mico Axelin Aatos
H/D10-12TR Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Rintamäki Elias Rintamäki Peetu
H/D10-12TR Rasti-Nokia 1 Rasti-Nokia Punto Elli Syväterä Sampo Koskinen Iida
H/D10-12TR Rasti-Nokia 2 Rasti-Nokia Harju Tuomas Mäntylä Venja Pakarinen Jere
H/D10-12TR Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Lehtovirta Eetu Koskinen Aino Ritala Samu
H/D10-12TR Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Paasikivi Juhana Syväluoma Elina Huhtala Lotta
H/D10-12TR Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Hirvilahti Joona Weckman Venla Hirvilahti Niklas

csv-tiedostoon