FIN GB SWE
IRMA inloggning
Nuori Suunta am-viesti , Angelniemen Ankkuri
03.09.2013
Typ av rapport
Anmälda
Statistik enligt förening
Statistik enligt klasser
Klass Förening
Klass Namn på lag Förening Sträckans 1 löpare Sträckans 2 löpare Sträckans 3 löpare Sträckans 4 löpare
H10RR Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Emaldynov Timur Ylimaa Juho Saastamoinen Eetu
H10RR Angelniemen Ankkuri 2 Angelniemen Ankkuri Kaartinen Samuli Ahonen Jani Kemppainen Hermanni
H10RR Angelniemen Ankkuri 3 Angelniemen Ankkuri Koskinen Julius Kemppainen Artturi Lehtola Teemu
H10RR Angelniemen Ankkuri 4 Angelniemen Ankkuri Ruuskanen Akseli Rantala Niilo Kortejärvi Atte
H10RR Angelniemen Ankkuri 5 Angelniemen Ankkuri Akkanen Veeti Suoranta Tuukka Emaldynov Artur
H10RR Laitilan Jyske 1 Laitilan Jyske Vainio Ville Lehtola Ilari Hannula Noora
H10RR MS Parma 1 MS Parma Karttila Inkeri Laukkanen Riku Aalto Lauri
H10RR Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Haanpää Leo Tuomasjukka Talvi Haapala Juuso
H10RR Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Haukioja Aapo Salmi Sini Syväluoma Aino
D10RR Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Koskinen Jenna Ahonen Jutta Kemppainen Laura
D10RR Angelniemen Ankkuri 2 Angelniemen Ankkuri Virtanen Aino Talviniemi Enni Lähteenmäki Vilma
D10RR Angelniemen Ankkuri 3 Angelniemen Ankkuri Suoranta Mira Emaldynova Alisa Parttimaa Pihla
D10RR MS Parma 1 MS Parma Tuomisto Kerttu Ekström Lotte-Line Ruohola Ilona
D10RR Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Hölsö Essi Löytönen Alina Haapala Jaana
H11-16 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Laaksonen Arttu Reiman Antti Kuusisto Mikko Siltanen Simo
H11-16 Angelniemen Ankkuri 2 Angelniemen Ankkuri Rontu Niklas Virtanen Veikka
H11-16 MS Parma 1 MS Parma Ekström Rasmus Rousku Samuli Lepistö Oskari Piironen Konsta
H11-16 MS Parma 2 MS Parma Aaltonen Anniina Karttila Aleksi Kolkkala Vertti Ekström Niklas
H11-16 Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Arola Topias Haanpää Klaus Haapala Tuomo Arola Matias
H11-16 Rasti 88 1 Rasti 88 Nokka Vesa Korpela Arttu Ojala Jesse Mäki Juho
H11-16 Rasti 88 2 Rasti 88 Korpela Laura Isotalo Anna-Kaisa Välimaa Aleksi Nokka Atte
H11-16 RastiPiikkiö 1 RastiPiikkiö Hänninen Eetu Hänninen Lauri Repo Kristian Päivike Jaakko
H11-16 Suomusjärven Sisu 1 Suomusjärven Sisu Anttila Teemu Laurila Matilda Kerkola Teemu Kerkola Nico
H11-16 Suomusjärven Sisu 2 Suomusjärven Sisu Sarkimo Esa Yliluikki Hilda Kuusisto Veikka Yliluikki Henna
H11-16 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Vuori Justus Kinnala Ville Sinervä Onni Kuokkanen Edvin
H11-16 Turun Suunnistajat 2 Turun Suunnistajat Valkila Saku Kinnala Kalle Lainio Valtteri Lindberg Mikkel
D11-16 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Juva Jonna Kaartinen Kaisa Kemppainen Ronja Kaartinen Selja
D11-16 Angelniemen Ankkuri 2 Angelniemen Ankkuri Rontu Nella Rautiainen Aleksandra Ylimaa Henna Roos Renja
D11-16 Angelniemen Ankkuri 3 Angelniemen Ankkuri Reiman Aino Korhonen Anniina Kemppainen Maria Kuusisto Veera
D11-16 MS Parma 1 MS Parma Laukkanen Laura Tuomisto Saara Laukkanen Henna Valtonen Essi
D11-16 MS Parma 2 MS Parma
D11-16 Rasti 88 1 Rasti 88 Saarinen Anu Saarinen Sini Välimaa Emilia Ojala Roosa
D11-16 RastiPiikkiö 1 RastiPiikkiö Salo Anni Hansson Venla Seppänen Aino Väätäjä Milja
D11-16 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Haavisto Alli Vuori Jenny Aho Anni Jerkku Laura

till CSV-fil