FIN GB SWE
Login to IRMA
Esi-Jukola , Paimion Rasti
03.08.2014
Report type
Entered
Statistics according to the club
Statistics according to the classes
Classes Club
Classes Name of the team Club Runner of leg 1 Runner of leg 2 Runner of leg 3
H21A Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri
H21A Angelniemen Ankkuri 2 Angelniemen Ankkuri
H21A Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Hanhijärvi Petrus Vaherlehto Tuomas Riissanen Jani
H21A Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Vesanto Anssi Honkimaa Antti Gabitov Rinat
H21A Hauhon Sisu 1 Hauhon Sisu Pohjola Jukka Lepistö Mikko Lehtonen Pasi
H21A Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Kangas Veli Koskilaakso Mikko Haarlaa Tapio
H21A Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Kuisma Tuomo Kärkkäinen Pasi Forssén Sampo
H21A Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Patana Mikko Koistinen Olli-Pekka Hall Andreas
H21A Hiidenkiertäjät 2 Hiidenkiertäjät Närvä Tomi Luoma Ville Liukkonen Oskari
H21A Hiisirasti 1 Hiisirasti Pohjala Johannes Koskinen Roope Detkov Sergei
H21A Ikaalisten Nouseva-Voima 1 Ikaalisten Nouseva-Voima Hytönen Juho-Veikko Linnainmaa Tero Taanila Vesa
H21A Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Metsälä Juuso Huovila Jarkko Silvennoinen Santeri
H21A Kangasala SK 1 Kangasala SK Heinmann Kristo Sainio Santeri Ahonen Jere
H21A Kangasala SK 2 Kangasala SK Lehtola Samu Saarinen Mikko Laitinen Petteri
H21A Koovee 1 Koovee Anjala Topi Lassila Ari-Pekka Hirvikallio Joni
H21A Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Heiska Samu Hakala Antti Luoma Juha
H21A Lynx 1 Lynx Mänkärlä Janne Saramäki Niklas Leskinen Aapo
H21A Lynx 2 Lynx Metsälä Tuomas Heikkilä Ollipekka Närvä Marko
H21A Lynx 3 Lynx Ikäheimonen Jari Sundberg Ville Kujala Rainer
H21A MS Parma 1 MS Parma Koivisto Matti Hämäläinen Sami Kodeda Stepan
H21A MS Parma 2 MS Parma Talvinen Arto Tölkkö Tommi Mjösund Asgeir
H21A MS Parma 3 MS Parma Salmenoja Samuli Karttila Jussi
H21A Mäntsälän Urheilijat 1 Mäntsälän Urheilijat Koskenoja Tapani Mäkinen Lauri Niskanen Tuomo
H21A OK Raseborg 1 OK Raseborg Wickholm Roy Löfroos Andreas Vesterinen Pekka
H21A Oriveden Ponnistus 1 Oriveden Ponnistus Lemmetty Teemu Kiema Pasi Kopra Tero
H21A Oriveden Ponnistus 2 Oriveden Ponnistus Järvensivu Oula Kopra Riku Jarva Jukka
H21A Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Ihme Vili Vähänen Sami Parkkinen Jarno
H21A Rajamäen Rykmentti 2 Rajamäen Rykmentti Tolonen Juha Niemi Pyry Ojapalo Joona
H21A Rastikarhut 1 Rastikarhut Seppänen Kari-Pekka Haapakoski Heikki Ylikylä Petja
H21A Suunta-Sepot 1 Suunta-Sepot Jokela Ville Saari Tatu Putaja Pekka
H21A Team Lost 1 Team Lost Reinikainen Antti Hopearuoho Tommi Hopearuoho Jan
H21A Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Huhtinen Mikko Huhtinen Olli Salmi Janne
H21A Vaajakosken Terä 1 Vaajakosken Terä Heinonen Samuel Huikko Petteri Saari Toni
H21A Vaajakosken Terä 2 Vaajakosken Terä Lakanen Jani Keskisaari Ville Ikonen Pasi
D21A Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Saarimäki Heini Kauppila Sanna Elo Sanni
D21A Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Helle Annukka Hanhijärvi Marjukka Hanhijärvi Leenukka
D21A Espoon Akilles 2 Espoon Akilles Saarimäki Heini Rautakorpi Tiina Carlsson Sanna
D21A Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Liukkonen Sonja Åkerman Anu Patana Jenny
D21A Hiidenkiertäjät 2 Hiidenkiertäjät Porkka Paula Parjanne Laura Tulonen Jenna
D21A IF Sibbo-Vargarna 1 IF Sibbo-Vargarna Juga Emma Virta Elli Jauhiainen Lena
D21A Kangasala SK 1 Kangasala SK Ahonen Laura Pietilä-Annala Jaana Kotkajuuri Anna
D21A Koovee 1 Koovee Kanko Natalia Kanko Ruut Kanko Miina
D21A Lynx 1 Lynx Ikäheimonen Taru Ojapalo Anna Sundberg Karoliina
D21A MS Parma 1 MS Parma Mjösund Katja Mäkinen Elisa Sianoja Maija
D21A MS Parma 2 MS Parma Rantanen Emilia Hakala Essi Paukkunen Sanna
D21A OK Raseborg 1 OK Raseborg Lindholm Sara Fiskars Mikaela Boström Monica
D21A Pargas IF 1 Pargas IF Mattsson Ingela Nymalm Sanna Virtala Petra
D21A Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat
H160 Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Numminen Hannu Ranta-Puska Kari Holopainen Jouni
H160 Pargas IF 1 Pargas IF Arén Ove Engström Berndt Ölander Ralf
H160 Vakka-Rasti 1 Vakka-Rasti Jalava Kari Raula Pekka Penttilä Timo
H130 Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Forsman Petri Laine Kari Suominen Manne
H130 Laitilan Jyske 1 Laitilan Jyske Lammila Jyrki Suominen Juha-Matti Elo Jussi
H130 Pargas IF 1 Pargas IF Lauren Max Virtala Markku Engström Jon
H130 Perttelin Peikot 1 Perttelin Peikot Koponen Visa Horppu Matti Rinne Simo
H130 Rasti 88 1 Rasti 88 Laine Mikko Nokka Ilkka Tuomola Touko
H130 RastiPiikkiö 1 RastiPiikkiö Toivio Matti Lukander Harri Päivike Johan
H130 Salon Vilpas 1 Salon Vilpas Karro Markku Tammi Timo Jokiniemi Juuso
H130 Suomusjärven Sisu 1 Suomusjärven Sisu Hakala Rauno Mäkirinne Mikko Kerkola Mika
H130 Suomusjärven Sisu 2 Suomusjärven Sisu Raute Kaj Lietzen Jaakko Ratia Tuomo
H130 Turun Visat 1 Turun Visat Tervonen Anssi Halttunen Teemu Jokinen Matti
H190 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Halme Tapio Mäkinen Jaakko Vesalainen Markku
H190 Angelniemen Ankkuri 2 Angelniemen Ankkuri Vuori Rauno Vuorinen Lasse Laine Erkki
H190 Kemiön Kiilat 1 Kemiön Kiilat Virtanen Jaakko Ratia Paavo Ratia Pentti
H190 Maarian Mahti 1 Maarian Mahti Hedenström Rauno Havia Pertti Jokinen Juhani
H190 Perttelin Peikot 1 Perttelin Peikot Tamminen Pentti Sarkki Raija Laakso Tapani
H190 Pitäjänmäen Tarmo 1 Pitäjänmäen Tarmo Helkkula Simo Lassila Heikki Tarvainen Juhani
H190 RastiPiikkiö 1 RastiPiikkiö Hovi Paavo Vuorinen Ilkka Aaltonen Pertti
H190 Salon Viesti 1 Salon Viesti Kurppa Pauli Vigelius Kari Saarinen Pertti
H190 Turun Metsänkävijät 1 Turun Metsänkävijät Hirvonen Pentti Helkkula Rauli Ritanotko Markku
D160 Rasti 88 1 Rasti 88 Rahkasuo Kaarina Eskola Pirkko Hellsten Leena
D130 Vakka-Rasti 1 Vakka-Rasti Hirvonen Riitta Jalava Heli Oikarinen Minna
H15-18 Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Puputti Tuomas Tulonen Benjamin Suominen Eemeli
H15-18 Hiidenkiertäjät 2 Hiidenkiertäjät Piirisild Janek Lahtinen Vesa Roine Leevi
H15-18 Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Sankelo Hermanni Ylipulli Eero Lammi Aleksi
H15-18 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Valkila Saku Seppä Iiro Kinnala Ville
D15-18 Pargas IF 1 Pargas IF Cederberg Ida-Marie Brink Johanna Nymalm Amy
D15-18 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Haapasaari Ilona Antikainen Inna Kinnala Venla
D15-18 Turun Suunnistajat 2 Turun Suunnistajat Haavisto Alli Jerkku Laura
HD14+HD12TR+HD14 Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Bartholdi Jessica Ranta-Puska Maija Varjo Veeti
HD14+HD12TR+HD14 MS Parma 1 MS Parma Rousku Samuli Kolkkala Vertti Laukkanen Henna
HD14+HD12TR+HD14 Pargas IF 1 Pargas IF Virtala Jenny Laurén Jill Arén Oscar
HD14+HD12TR+HD14 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Kinnala Kalle Aho Anni Sinervä Onni
HD12TR+HD10RR+HD10RR Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Hanhijärvi Paulus Hanhijärvi Maijukka Carlsson Oliver
HD12TR+HD10RR+HD10RR Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Laine Eetu Roine Veeti Roine Meeri
HD12TR+HD10RR+HD10RR Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Karjalainen Aatu
HD12TR+HD10RR+HD10RR MS Parma 1 MS Parma Aalto Maija Aalto Lauri Huisko Antti
HD12TR+HD10RR+HD10RR MS Parma 2 MS Parma Laavainen Aamos Westerlund Vida Karttila Inkeri
HD12TR+HD10RR+HD10RR MS Parma 3 MS Parma Karttila Aleksi Helander Johanna Andersson Riku
HD12TR+HD10RR+HD10RR Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Haapala Tuomo Haapala Juuso Haapala Jaana
HD12TR+HD10RR+HD10RR Paimion Rasti 2 Paimion Rasti Hölsö Essi Virtanen Aapo Axelin Eelis
HD12TR+HD10RR+HD10RR Paimion Rasti 3 Paimion Rasti Tuomasjukka Voima Tuomasjukka Talvi Haanpää Leo
HD12TR+HD10RR+HD10RR Paimion Rasti 4 Paimion Rasti Kajander Iivari Kajander Einari Lehto Benjamin
HD12TR+HD10RR+HD10RR Pargas IF 1 Pargas IF Arén Cevin Virtala Emmi Engström Simon
HD12TR+HD10RR+HD10RR Rastivarsat 1 Rastivarsat Maasilta Aapo Maasilta Pihla Maasilta Lumi
HD12TR+HD10RR+HD10RR Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Salmi Sini Paananen Joonas
Lounapolku pitkä Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Mäki-Petäys Matias Pikkarainen Anu Simovaara Jyrki
Lounapolku pitkä Espoon Akilles 2 Espoon Akilles Karppinen Riikka Hanhijärvi Antti Kankaanpää Matti
Lounapolku pitkä Hiljaiset hiihtäjät 1 Asklöf Henrik Asklöf Johanna Asklöf Tom
Lounapolku pitkä Kova K 1
Lounapolku pitkä Lynx 1 Lynx Heikkilä Tuuli Tiitola-Savilahti Annamari Raunio Anne-Maj
Lounapolku pitkä Pelikassit 1 Pelikassit Vuorinen Ossi Vuorenmaa Jaakko Mähönen Juha
Lounapolku pitkä Pitäjänmäen Tarmo 1 Pitäjänmäen Tarmo Rönkä Tero Naakka Tapani Lassila Jussi
Lounapolku pitkä Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Kaunismäki Lasse Kaunismäki Jyrki Lehtonen Marko
Lounapolku pitkä Rasti 88 1 Rasti 88
Lounapolku pitkä Siskokset K&K 1 Kuikka Noora Kuisma Susanna Kuisma Jaana
Lounapolku lyhyt Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Peltoniemi Jouni Pohjanvirta-varjo Leena Launistola Heidi
Lounapolku lyhyt Espoon Akilles 2 Espoon Akilles Mäki-Petäys Eeva Carlsson Emilia Bedhall Maarit
Lounapolku lyhyt Katinkallion Rastikarjut 1
Lounapolku lyhyt Kymin Suunnistajat 1 Kymin Suunnistajat Svahn Jonatan Svahn Isabella Svahn Peter
Lounapolku lyhyt Lerssiledit 1 Wallikivi Maria Lerssi-Uskelin Jaana Uskelin Kari
Lounapolku lyhyt LuMi 1 1
Lounapolku lyhyt NaSU 1 Jalonen Rauli Tuokko Esa Virtanen Kari
Lounapolku lyhyt OnTrail 1 Seppälä Jani Vaara Inga-Maria Rosti Hanna
Lounapolku lyhyt OnTrail 2 Talvisilta Mika Rosti Jari Putkuri Hanna
Lounapolku lyhyt Rasti 88 1 Rasti 88 Korpela Laura Hakanpää Soile Välimaa Tuija
Lounapolku lyhyt RastiPiikkiö 1 RastiPiikkiö Haapakumpu Timo Ketonen Antti-Jussi
Lounapolku lyhyt RastiPiikkiö 2 RastiPiikkiö Päivike Satu Sadwinski Hanna-Kaisa
Lounapolku lyhyt Suomusjärven Sisu 1 Suomusjärven Sisu Kerkola Nico Kerkola Tiina Kerkola Riku
Lounapolku lyhyt Turun Metsänkävijät 1 Turun Metsänkävijät Arki Hannu Hovirinta Marjo Sulavuori Eija
Lounapolku Solo pitkä AKunto 1 Kauhanen Ari
Lounapolku Solo pitkä GIH 1 Ylinärä Minna Sofia
Lounapolku Solo pitkä Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Kuusinen Mikko
Lounapolku Solo pitkä Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Sjöberg Rolf
Lounapolku Solo pitkä Hiisirasti 1 Hiisirasti Järvinen Petri
Lounapolku Solo pitkä Hilla 1
Lounapolku Solo pitkä Hirvensalon Heitto 1 Hirvensalon Heitto Mänty Eero
Lounapolku Solo pitkä Hämeenlinnan Tarmo 1 Hämeenlinnan Tarmo Kerkola Pekka
Lounapolku Solo pitkä Juha Halonen 1
Lounapolku Solo pitkä Jukka Laine 1
Lounapolku Solo pitkä Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Kohvakka Ilkka
Lounapolku Solo pitkä Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Honkanen Miitu
Lounapolku Solo pitkä Kuopion Suunnistajat 2 Kuopion Suunnistajat Korhonen Ilkka
Lounapolku Solo pitkä Kymin Suunnistajat 1 Kymin Suunnistajat Kaira Miikka
Lounapolku Solo pitkä Kymin Suunnistajat 2 Kymin Suunnistajat Hannuksela-Svahn Anna
Lounapolku Solo pitkä Maarian Mahti 1 Maarian Mahti Sillanpää Kari
Lounapolku Solo pitkä Närpes OK 1 Närpes OK Grahn Elina
Lounapolku Solo pitkä Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Haanpää Klaus
Lounapolku Solo pitkä Pargas IF 1 Pargas IF Arén Conny
Lounapolku Solo pitkä Pelikassit 1 Pelikassit Heikkilä Jani
Lounapolku Solo pitkä Pelikassit 2 Pelikassit Mäenalanen Henri
Lounapolku Solo pitkä Rasti 88 1 Rasti 88 Sinkkonen Juha
Lounapolku Solo lyhyt Hauhon Sisu 1 Hauhon Sisu
Lounapolku Solo lyhyt Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Myllys Leena
Lounapolku Solo lyhyt Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Valkonen-Korhonen Minna
Lounapolku Solo lyhyt Lynx 1 Lynx Heikkilä Suvi
Lounapolku Solo lyhyt Maarian Mahti 1 Maarian Mahti Kouttu Helena
Lounapolku Solo lyhyt Roine Virpi 1
Lounapolku Solo lyhyt Suomusjärven Sisu 1 Suomusjärven Sisu Kerkola Teemu

to csv file