FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
FinnSpring Viesti , Paimion Rasti
21.04.2019
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura
Sarja Joukkueen nimi Seura Osuuden 1 juoksija Osuuden 2 juoksija Osuuden 3 juoksija
H21A Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Mäkelä Tuomo Hyvönen Pekka Hougaard Boesen Andreas
H21A Angelniemen Ankkuri 2 Angelniemen Ankkuri Kommio Jere Pöyhönen Petja Elo Markku
H21A Angelniemen Ankkuri 3 Angelniemen Ankkuri Kari Tuomas Hakala Joel Lindberg Mikko
H21A Angelniemen Ankkuri 4 Angelniemen Ankkuri Zhelyazkov Dimitar Mänty Sami Siltanen Simo
H21A Anttolan Urheilijat 1 Anttolan Urheilijat Hyyryläinen Juha Manninen Heikki Noponen Petri
H21A Anttolan Urheilijat 2 Anttolan Urheilijat Marttinen Harri Korpinen Olli-Jussi Manninen Kalle
H21A Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Hanhijärvi Petrus Vierimaa Ville Hjulgren Markus
H21A Espoon Akilles 2 Espoon Akilles Berg Kimmo Kuusivaara Janne Tarkkio Henrik
H21A Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Mavchun George Pernu Lari Vesanto Anssi
H21A Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Komarov Kirill Lamberg Benjamin Gabitov Rinat
H21A Espoon Suunta 3 Espoon Suunta Tervakangas Mikko Vehmas Miika Rautio Mikael
H21A Hauhon Sisu 1 Hauhon Sisu Ylitalo Aki Jalli Vilkku Oripelto Viljo
H21A Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Heinaro Einari Heikkilä Ollipekka Syrjäläinen Topi
H21A Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Kaario Otto Syrjäläinen Arttu Heikkilä Tuomas
H21A Helsingin Suunnistajat 3 Helsingin Suunnistajat Syrjäläinen Arttu Salmenkylä Anton Kangas Veli
H21A Helsingin Suunnistajat 4 Helsingin Suunnistajat Valtonen Luukas Lampinen Ville Vesilind Kaarel
H21A Helsingin Suunnistajat 5 Helsingin Suunnistajat Mannonen Ville Tala Miika Niemi Topias
H21A Helsingin Suunnistajat 6 Helsingin Suunnistajat Laakso Mikko Scalet Tommaso Figuiere Romain
H21A Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Loukkalahti Otto Patana Mikko Novikov Valentin
H21A Hiidenkiertäjät 2 Hiidenkiertäjät Liukkonen Kalle Närvä Tomi Lahtinen Vesa
H21A Hiisirasti 1 Hiisirasti Nakonechnyi Dmitry Detkov Sergei Hramov Andrei
H21A Hiisirasti 2 Hiisirasti Popov Igor Huila Joona Pohjala Johannes
H21A Hiisirasti 3 Hiisirasti Asmolov Aleksei Ruuhiala Roope Rostedt Teemu
H21A Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Oksa Antti-Jussi Virkki Vili Kivikko Antti
H21A Hämeenlinnan Suunnistajat 2 Hämeenlinnan Suunnistajat Jalonen Jussi Meriläinen Ari Kommio Jyrki
H21A Ikaalisten Nouseva-Voima 1 Ikaalisten Nouseva-Voima Knuuttila Mikko Karppinen Aleksi Savolainen Eetu
H21A Ikaalisten Nouseva-Voima 2 Ikaalisten Nouseva-Voima Linnainmaa Tero Ylinen Juho Tsvetkov Dmitry
H21A Ikaalisten Nouseva-Voima 3 Ikaalisten Nouseva-Voima Hytönen Juho-Veikko Oksanen Teemu Luoma Juha
H21A Ikaalisten Nouseva-Voima 4 Ikaalisten Nouseva-Voima Kalliokoski Jooseppi Kotro Tuomas Vanhanen Konsta
H21A Ikaalisten Nouseva-Voima 5 Ikaalisten Nouseva-Voima Sankelo Hermanni Parkkinen Ville Kotamäki Iivo
H21A Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Peltola Samuli Ronkainen Aarni Pitkänen Marko
H21A Jämsän Retki-Veikot 2 Jämsän Retki-Veikot
H21A Kajaanin Suunnistajat 1 Kajaanin Suunnistajat Kokkonen Eemeli Korhonen Konsta Kokkonen Timo
H21A Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Pajunen Jere Räsänen Markus Kirmula Miika
H21A Kalevan Rasti 2 Kalevan Rasti Nenonen Lauri Silvennoinen Santeri Koskinen Roope
H21A Kalevan Rasti 3 Kalevan Rasti Silvennoinen Oskari Simonen Markus Martomaa Simo
H21A Kangasala SK 1 Kangasala SK Heinmann Kristo Istolahti Tuomo Ahonen Jere
H21A Kangasala SK 2 Kangasala SK Istolahti Jaakko Liuha Jarkko Toivonen Eevert
H21A Kangasala SK 3 Kangasala SK Lehtola Samu Tiainen Topias Hölli Mikko
H21A Kangasala SK 4 Kangasala SK Joutsensaari Jeremias Ikävalko Petri Teittinen Panu
H21A Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Viitasaari Toni-Antti Koivumäki Lauri Pajukangas Mikko
H21A Kokkolan Suunnistajat 2 Kokkolan Suunnistajat Ketonen Miikka Koivumäki Olli Hyyppä Tuomas
H21A Koovee 1 Koovee
H21A Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Ojala Aaro Tani Jukka Tynys Joona
H21A Kouvolan Suunnistajat 2 Kouvolan Suunnistajat Lindqvist Arttu Hirvikallio Aatu Väisänen Patrik
H21A Kouvolan Suunnistajat 3 Kouvolan Suunnistajat Mattila Pyry Peltonen Lasse Lindén Mikael
H21A Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Pasanen Ville Aaltio Aapo Vartiainen Juha
H21A Kuopion Suunnistajat 2 Kuopion Suunnistajat Sopo Aleksi Niiranen Arto Kukkonen Janne
H21A Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Saari Aki Leinonen Pauli Anttolainen Aleksi
H21A Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Leirimaa Tatu Sankari Matias Huikko Petteri
H21A Lahden Suunnistajat-37 3 Lahden Suunnistajat-37 Rantala Valtteri Lahtinen Tuomo Kautto Lasse
H21A Lahden Suunnistajat-37 4 Lahden Suunnistajat-37 Kinnunen Valtteri Vaenerberg Niko Niskanen Teemu
H21A Lahden Suunnistajat-37 5 Lahden Suunnistajat-37 Etula Atte Solonen Joni Hirvonen Joni
H21A Lahden Suunnistajat-37 6 Lahden Suunnistajat-37 Huhtanen Pekka Kiljunen Eemeli Raus Stefano
H21A Lappeen Riento 1 Lappeen Riento Mertanen Simo Saikko Ville Tonder Aapo
H21A Lappeen Riento 2 Lappeen Riento Husu Miika Huomolin Ville Nokka Atte
H21A Lappeen Riento 3 Lappeen Riento Nuuttila Lauri Myllärinen Vertti Maajärvi Matti
H21A Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Kirjanov Juri Botygin Daniil Maslovskiy Dmitriy
H21A Lynx 1 Lynx Leskinen Antti-Pekka Saramäki Niklas Parjanne Antti
H21A Lynx 2 Lynx Leskinen Aleksi Salervo Mikko Leskinen Aapo
H21A Lynx 3 Lynx Kujala Rainer Heiskanen Oskari Ojapalo Joona
H21A Lynx 4 Lynx
H21A MS Parma 1 MS Parma Popov Artem Talvinen Arto Ruohola Akseli
H21A MS Parma 2 MS Parma Esteves Ferreira Ricardo Julkunen Aaro Väisänen Henrik
H21A MS Parma 3 MS Parma Pihl Peeter Ruohola Aaro Kalve Henri
H21A MS Parma 4 MS Parma
H21A MS Parma 5 MS Parma Lapila Pekka
H21A Navi 1 Navi Korpi Juho Mesiäinen Jaakko Vicari Lars
H21A Navi 2 Navi
H21A OK 77 1 OK 77 Ray Jonathan Jern Tobias Järvenpää Antti
H21A OK 77 2 OK 77 Snickars Caj Talja Eljas Donner Jonny
H21A OK 77 3 OK 77 Hällström af Fabian Stenbacka Oscar Stenbacka Wilhelm
H21A OK Raseborg 1 OK Raseborg Höglund Oskar Nylund André Löfroos Andreas
H21A OK Trian 1 OK Trian Fabritius Mikael Wickholm Jörgen Hasu Topi
H21A OK Trian 2 OK Trian Virta Jani Mansner Victor Penttinen Topi
H21A OK Trian 3 OK Trian Hasu Simo Sevelius Emil Ekholm Tobias
H21A Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Stenlund Daniel Saari Toni Tranchand Frederic
H21A Paimion Rasti 2 Paimion Rasti Heinonen Samuel Niemi Vili Joensuu Ari-Pekka
H21A Paimion Rasti 3 Paimion Rasti Takanen Lari Arola Topias Ikonen Pasi
H21A Paimion Rasti 4 Paimion Rasti Suonpää Lasse Sipponen Jere Jern Jonas
H21A Paimion Rasti 5 Paimion Rasti Heikkilä Tero Rantoja Jarkko Haanpää Klaus
H21A Pargas IF 1 Pargas IF Haajanen Erik Henriksson Tobias Portin Fredric
H21A Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Vaher Sander Vilska Kimmo Saikkonen Otto
H21A Rajamäen Rykmentti 2 Rajamäen Rykmentti Haltia Ilari Turunen Markus Paasikoski Antti
H21A Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Katajisto Jukka-Pekka Markkila Eero Uitto Jussi
H21A Rasti 88 1 Rasti 88 Nokka Vesa Mäki Juho Välimaa Aleksi
H21A Rastivarsat 1 Rastivarsat Grishman Denis Maasilta Aapo Hytönen Harri
H21A SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Rahkola Mikko Rahko Sampo Helander Iisak
H21A SK Pohjantähti 2 SK Pohjantähti Nissinen Niko Parkkinen Jussi Kesälä Mikko
H21A SK Uusi 1 SK Uusi Koivisto Antton Kallio Matti Hakuli Tommi
H21A SK Uusi 2 SK Uusi Saukkonen Samuli Hulkkonen Mikko Malinen Olli
H21A Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Alonen Matti Pohjola Lauri Tölli Marko
H21A Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Reiner Matthias Kuukka Anton Runesson Johan
H21A Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Eerola Teemu Mustajoki Tiitus Jussila Ida
H21A Tampereen Pyrintö 3 Tampereen Pyrintö Kahila Lauri
H21A Turun Metsänkävijät 1 Turun Metsänkävijät Michiels Yannick Huttunen Esa Bertuks Edgars
H21A Turun Metsänkävijät 2 Turun Metsänkävijät Mäkinen Tapani Tikhonov Gleb Lehto Kari
H21A Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Key Aston Seppä Touko Vuori Justus
H21A Turun Suunnistajat 2 Turun Suunnistajat Kinnala Ville Nummelin Oskari Huhtinen Mikko
H21A Turun Suunnistajat 3 Turun Suunnistajat Fomin Daniil Salmi Janne Valkila Saku
H21A Ulvilan Ura 1 Ulvilan Ura Joopi Ville Lehtonen Eero Joopi Juha
H21A Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka Aho Aaro Heinonen Jouni Saarinen Timo
H21A Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Ovaska Janne Caune Ilgvars Heikkinen Valtteri
H21A Vehkalahden Veikot 2 Vehkalahden Veikot Mattila Tuomas Koivisto Daniel Heiska Samu
H21A Vehkalahden Veikot 3 Vehkalahden Veikot Sorokin Daniil Niskanen Janne Weckman Janne
H21A Vehkalahden Veikot 4 Vehkalahden Veikot Niskanen Aatu Heikkinen Jarkko Jubelis Andris
H120- Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Vaherlehto Tuomas Riissanen Jani Kuutti Veli-Pekka
H120- Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Kemppainen Antti Larmala Juha-Pekka Hyvärinen Pietari
H120- Hauhon Sisu 1 Hauhon Sisu Lehtonen Pasi Lindberg Lauri Lepistö Mikko
H120- Hauhon Sisu 2 Hauhon Sisu Hiiri Ari Amper Robert Lehtonen Kirsi
H120- Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Tala Tuomas Ketolainen Juha-Ville Haarlaa Tapio
H120- Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Kuronen Tommi Lahtomäki Olli Jussila Jorma
H120- Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Hämäläinen Ari Silvonen Tomi Ahvenainen Timo
H120- Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Hirvonen Juha Leppänen Kristian Matilainen Juha
H120- MS Parma 1 MS Parma Karttila Jussi Jalonen Rauli Aalto Sami
H120- OK 77 1 OK 77
H120- Pargas IF 1 Pargas IF Dahlen Mats Honkasalo Mika Nymalm Sören
H120- Pargas IF 2 Pargas IF Lauren Max Engström Jon Virtala Markku
H120- Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Vehmasto Olli Väänänen Heikki Kuosmanen Tuomo
H120- Pirkkalan Hiihtäjät 1 Pirkkalan Hiihtäjät Ojala Jari Levola Jani Siivonen Jere
H120- Salon Vilpas 1 Salon Vilpas Lehtinen Marko Härkönen Marjo Koistinen Janne Uolevi
H120- Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Hietala Jussi Kurhinen Jani Lepo Mikko
H120- Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Kuusinen Petri Konttila Janne Tukiainen Heikki
H120- Ulvilan Ura 1 Ulvilan Ura Ojala Marko Haikonen Jyrki Koivula Risto
H120- Vaasan Suunnistajat 1 Vaasan Suunnistajat Tuomisto Juha Tuomaala Ville Kytömäki Jyri
H150- Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Reinikka Kenneth Ijas Markku Hyvärilä Jussi
H150- Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Virtanen Antti Prittinen Juha Lautamäki Asko
H150- Karkki-Rasti 1 Karkki-Rasti Havento Jukka Autio Rauno Eronen Juha
H150- Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Kiljunen Juha Anjala Ari Jokinen Heikki
H150- Lynx 1 Lynx Isoherranen Sami Savilahti Petri Tilli Juha
H150- OK 77 1 OK 77
H150- OK Raseborg 1 OK Raseborg Täppinen Jan Nurmiainen Jouko Lång Jan
H150- OK Trian 1 OK Trian Liitiäinen Pasi Nyholm Thomas Salo Mikael
H150- OK Trian 2 OK Trian Isoniemi Vesa Frilander Heikki Lindahl Anders
H150- Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Tuominen Hans Huttunen Matti Kahiala Jari
H150- Pihkaniskat 2 Pihkaniskat Nietosjärvi Tommi Pietikäinen Timo Ritvanen Paavo
H150- Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Varmavuo Seppo
H150- Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Heinikangas Tero Pulkkinen Erkki Kallioniemi Janne
H150- Suomusjärven Sisu 1 Suomusjärven Sisu Yliluikki Matti Kerkola Mika Heikkonen Rami
H150- Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Klemettinen Vesa Tuomala Jyrki Heikkilä Ossi
H150- Suunta Jyväskylä 2 Suunta Jyväskylä Rusanen Petri Itkonen Raimo Näpänkangas Mika
H180- Hauhon Sisu 1 Hauhon Sisu Niemi Kari-Veli Rantio Jukka-Pekka Ahonen Pekka
H180- OK Raseborg 1 OK Raseborg Haajanen Leif Wickholm Björn-Erik Sten Börje
H180- Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Tervo Vesa Malinen Jouko Niemi Arto
H180- Vakka-Rasti 1 Vakka-Rasti Helin Timo Koistinen Leo Salonen Matti
H210- Hirvensalon Heitto 1 Hirvensalon Heitto Tammisaari Pentti Rautarae Veikko Salmenoja Pertti
H210- Suomusjärven Sisu 1 Suomusjärven Sisu Kataja Lasse Kallio Lasse Rapakko Timo
H210- Suomusjärven Sisu 2 Suomusjärven Sisu Kallio Kari Karvonen Raimo Laaksonen Lasse
H210- Vaajakosken Terä 1 Vaajakosken Terä Lakanen Ensio Rusko Heikki Turpeinen Timo
D21A Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Ylikylä Sanna Kauppila Sanna Kemp Emily
D21A Angelniemen Ankkuri 2 Angelniemen Ankkuri Kaartinen Selja Juva Jonna Yliluikki Henna
D21A Anttolan Urheilijat 1 Anttolan Urheilijat Noponen Heli Hyyryläinen Laura Nurmela Sari
D21A Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Wallikivi Maria Rauhala Elina Hanhijärvi Marjukka
D21A Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Ståhlberg Emilia Plit Heidi Savkina Ekaterina
D21A Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Pellonperä Sofia Laine Roosa Rauttola Tiia-Maria
D21A Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Hyyrynen Noora Mattila Milla Lammi Elina
D21A Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Suhonen Anniina Haarlaa Tiina Lahtinen Katja
D21A Helsingin Suunnistajat 3 Helsingin Suunnistajat Tala Emilia Hietanen Pinja
D21A Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Novikova Julia Skog Henna Rihma Annika
D21A Hiidenkiertäjät 2 Hiidenkiertäjät Hämäläinen Roosa Patana Jenny Parjanne Laura
D21A Hiisirasti 1 Hiisirasti Borisova Daria Autio Päivi Efimova Natalia
D21A Hiisirasti 2 Hiisirasti Somova Inna Dvorianskaia Anna Zasimovskaja Mariia
D21A Hiisirasti 3 Hiisirasti Vlasova Ekaterina Mäkipää Anni-Kaisa Elizarova Olga
D21A IF Femman 1 IF Femman Torrkulla Matilda Torrkulla Henna Lindgren Hanna
D21A Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Pitkänen Hilla Taini Mia Rantanen Merja
D21A Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Tarvonen Silja Silvennoinen Siiri Kauppinen Silja
D21A Kalevan Rasti 2 Kalevan Rasti Väänänen Mari Juntunen Marikki Rajamäki Netta
D21A Kangasala SK 1 Kangasala SK Ahonen Laura Saarinen Minna Hytönen Outi
D21A Kangasala SK 2 Kangasala SK Liuha Riina Sivén Hanna Toivonen Sirra
D21A Koovee 1 Koovee Ukskoski Karoliina Lakanen Reetta Siivonen Hanna-Mari
D21A Koovee 2 Koovee Simola Rosa Saue Elo Uotila Erika
D21A Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Peltonen Liisa Laukkanen Marja Mattila Elisa
D21A Kouvolan Suunnistajat 2 Kouvolan Suunnistajat Harjula Tanja Vainikka Kaisa Suutari Mirka
D21A Kouvolan Suunnistajat 3 Kouvolan Suunnistajat Kainlauri Viivi Eskelinen Tarja Tani Leena
D21A Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Ojanen Maija Kirvesmies Annika Järvelä Emmi
D21A Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Anjala Anna-Kaisa Kirvesmies Tytti Kirvesmies Lotta
D21A Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Taipale Anniina Riutto Eerika Tahvanainen Anu
D21A Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Smirnova Kristina Hietala Emmi Blinova Mariia
D21A Lynx 1 Lynx Sundberg Karoliina Karvonen Sara Mänkärlä Aino
D21A Lynx 2 Lynx Norrbacka Sanni Leskinen Anne-Mari Heikkilä Tuuli
D21A MS Parma 1 MS Parma Koskinen Noora Viberg Tuulia Rudnaya Anastasia
D21A MS Parma 2 MS Parma Hämäläinen Jannina Paukkunen Sanna Miettinen Minna
D21A Nord West 1 Panchenko Daria Krasilnikova Daria Bevza Tatiana
D21A Nord West 2 Hafizova Inga Guseva Ekaterina Savenkova Elena
D21A OK 77 1 OK 77 Donner Isabel Lindholm Vivian Donner Janina
D21A OK 77 2 OK 77 Frenckell von Rafaela Ray Jenny Arrakoski Wilma
D21A OK 77 3 OK 77 Frenckell von Rafaela Ray Jenny Arrakoski Wilma
D21A Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Dambe Inga Westerlund Ina Silvennoinen Emma
D21A Paimion Rasti 2 Paimion Rasti Norrgrann Saara Väätäjä Milja Laitinen Salla
D21A Pargas IF 1 Pargas IF Gunell Yvonne Nymalm Amy Enlund Alexandra
D21A Pargas IF 2 Pargas IF Portin Laura Cederberg Ida-Marie Virtala Jenny
D21A Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Heittola Suvi Himilä Julia Varmavuo Iida
D21A Rajamäen Rykmentti 2 Rajamäen Rykmentti Penzina Kseniia Varmavuo Emma Seppälä Kaisla
D21A Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Heittola Satu Kriikkula Johanna Savinainen Kati
D21A Rastikarhut 1 Rastikarhut Kaskinen Mira Peltomäki Elli Simonsén Suvi
D21A Rastikarhut 2 Rastikarhut Kuusela Tuija Jakobsson Laura Alppi Anna
D21A SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Niva Sara Oksanen Maiju Rahko Saana-Maria
D21A SK Pohjantähti 2 SK Pohjantähti Niva Heini Sankelo Lotta
D21A Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Klemettinen Veera Klemettinen Kaisa Kanko Ruut
D21A Suunta Jyväskylä 2 Suunta Jyväskylä
D21A Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Fincke Anni-Maija Hirvonen Milla Karhola Lotta
D21A Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Jalava Enni Haavisto Alli Rintanen Heini
D21A Turun Suunnistajat 2 Turun Suunnistajat Julkunen Sonja Lainio Ilona Haavisto Emmi
D21A Turun Suunnistajat 3 Turun Suunnistajat Riazanova Olesia Ajalin Riikka Kinnala Venla
D21A Turun Suunnistajat 4 Turun Suunnistajat Manderbacka Hanne Jerkku Laura Haapasaari Ilona
D21A Vaasan Suunnistajat 1 Vaasan Suunnistajat Tuomisto Anu Stenbacka Emma Tuomisto Satu
D21A Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Ovaska Jenni Ruoti Miina Pakkanen Raita
D21A Vehkalahden Veikot 2 Vehkalahden Veikot Niskanen Kirsi Ruoti Roosa Kukkonen Tuulia
D21A Vetelin Urheilijat 1 Vetelin Urheilijat Rannila Tanja Niininen Erika Rannila Venla
D120- Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Vuorela Hanna Carlsson Sanna Tuomisto Hanna
D120- Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Palmen Virpi Tervakangas Sanna Nybakken Line
D120- Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Ryyppö Minna Salonen Heidi Kiiski Johanna
D120- Karkki-Rasti 1 Karkki-Rasti Vaara Inga-Maria Väli-Klemelä Maiju Vaiksalu Lilyon
D120- Karkki-Rasti 2 Karkki-Rasti Nyholm Tanja Suikkanen Tiina Eronen Päivi
D120- Keravan Urheilijat 1 Keravan Urheilijat Kytömäki Katri Hovinen Mari Kirves Hetti
D120- Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Heiskanen Reetta Lång Maija Suhonen Sirpa
D120- Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Remahl Virpi Arvela Kirsi Kirvesmies Vuokko
D120- Lynx 1 Lynx Ojapalo Anna Viskari Tanja Kyckling Katja
D120- OK Raseborg 1 OK Raseborg Wolff Charlotta Dahl Citha Roth Pamela
D120- OK Trian 1 OK Trian Liljeström Heidi Julku Päivi Laurila Milla
H15-18 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Balck Otto Reiman Antti Emaldynov Timur
H15-18 Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Hanhijärvi Paulus Vaherlehto Eemi Riissanen Miska
H15-18 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Ruuskanen Tuomas Sorsa Antti Kemppi Topias
H15-18 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Määttälä Mikko Rautio Daniel Pajuoja Otso
H15-18 Espoon Suunta 3 Espoon Suunta Väisänen Lenni Penttinen Oskari Tikkanen Elias
H15-18 Espoon Suunta 4 Espoon Suunta Penttinen Oskari Vuorela Joona Tikkanen Elias
H15-18 Espoon Suunta 5 Espoon Suunta Sojakka Markus Laaksonen Emil
H15-18 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Kallela Luca Ikola Atte Syrjäläinen Lauri
H15-18 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Ristimäki Väinö Tervo Lassi Leiniö Juho
H15-18 Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Orrainen Severi Autio Wertti Partanen Lauri
H15-18 Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Virtanen Ilari Virkajärvi Juho Ronkainen Elias
H15-18 Koovee 1 Koovee Alajoutsi Jasper Schüle Joel Alajoutsi Oliver
H15-18 Koovee 2 Koovee Yliaho Joona Naskali Lauri Schüle Oliver
H15-18 Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Kirjavainen Santeri Hyvönen Jerry Hämäläinen Kasperi
H15-18 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Väkeväinen Vili Granqvist Aapo Kolganov Vladislav
H15-18 Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Ketonen Juuso Arvela Henri Ahonen Niilo
H15-18 Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Koivisto Juho Pihlajamäki Teemu Sankelo Sampo
H15-18 Lapuan Virkiä 2 Lapuan Virkiä Stevander Karri Ekola Juuso Sankelo Verneri
H15-18 Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Syrjälä Elmeri Rokka Tuomas Syrjälä Niilo
H15-18 Lynx 1 Lynx Koponen Matias Mbembela Karim Viskari Juuso
H15-18 Lynx 2 Lynx Aaltonen Tatu Maronen Matias Vuorensola Joonatan
H15-18 MS Parma 1 MS Parma
H15-18 MS Parma 2 MS Parma Jalonen Aapo
H15-18 OK 77 1 OK 77 Donner Jesper Huttunen Henrik Korento Benjamin
H15-18 OK Raseborg 1 OK Raseborg Lemström Karl Emil Smedslund Marcus Sandell Cedrik
H15-18 OK Trian 1 OK Trian Kopra Marcus Reijonen Oskari Salo Kristian
H15-18 OK Trian 2 OK Trian Johansson Eelis Still Alec Nordgren Simon
H15-18 Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Axelin Eelis Virtanen Aapo Haanpää Leo
H15-18 Paimion Rasti 2 Paimion Rasti Haapala Tuomo
H15-18 Pargas IF 1 Pargas IF Virtala Alex Engström Simon Hågensen Sverre
H15-18 Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Niemensivu Miki Kallioniemi Jami Niemensivu Timi
H15-18 Rasti-Nokia 1 Rasti-Nokia Talvitie Miro Isokallio Lauri
H15-18 Rastikarhut 1 Rastikarhut Willman Pyry Lahti Valtteri Jutila Pietu
H15-18 Rastikarhut 2 Rastikarhut Willman Iivari Nolvi Joona Siirtonen Veera
H15-18 SK Uusi 1 SK Uusi
H15-18 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Gröhn Riku Konttila Akseli Matinheikki Leo
H15-18 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Leinamo Tuomas Liponkoski Aapo Mustajoki Olli
H15-18 Tampereen Pyrintö 3 Tampereen Pyrintö Kupiainen Tuukka Koskinen Aaro Mäenpää Matias
H15-18 Tampereen Pyrintö 4 Tampereen Pyrintö Laine Aarni Tukiainen Otso Valio Salla
H15-18 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Kinnala Kalle Kankainen Valtteri Sinervä Onni
H15-18 Turun Suunnistajat 2 Turun Suunnistajat Holmroos Sakari Röntynen Leevi Paananen Joonas
H15-18 Ulvilan Ura 1 Ulvilan Ura Lehtonen Elias Palomäki Oskari Haikonen Ilmo
H15-18 Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka Aho Rauli Rantala Valtteri Salonen Seeti
H15-18 Valkeakosken Haka 2 Valkeakosken Haka Nieminen Lauri Aaltio Eerik Aho Ilmari
H15-18 Valkeakosken Haka 3 Valkeakosken Haka Taura Kalle
HD21AL Alatornion Pirkat 1 Alatornion Pirkat Taulavuori Venla Taulavuori Arttu Taulavuori Tero
HD21AL Anttolan Urheilijat 1 Anttolan Urheilijat Lilja Salla Korpelainen Sirpa Marttinen Jenni
HD21AL Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Hjelm Netta Kuusivaara Joonas Laitinen Hellevi
HD21AL Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Suntioinen Elli Kaukonen Ella Lappi Essi
HD21AL Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Jääskeläinen Nuutti Rajala Anni Leiniö Iikka
HD21AL Kalajoen Junkkarit 1 Kalajoen Junkkarit Asikainen Vesa Asikainen Satu Alasuvanto Joni
HD21AL Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Hernelahti Miika Rantanen Emilia Makkonen Jonne
HD21AL Karjaan Ura 1 Karjaan Ura Hellén Anna Hosio Sanna Rogovin Sari
HD21AL Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Ojala Urho Ojala Tero Tammilehto Erika
HD21AL Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Rokka Matias Rokka Susanna Julkunen Tero
HD21AL Maarian Mahti 1 Maarian Mahti Etu-Huitti Tanja Helkiö Pekka Salmi Anna
HD21AL OK 77 2 OK 77 Salminen Henna Arrakoski Sophia Sirviö Rolf
HD21AL OK Raseborg 1 OK Raseborg Forsell Susanna Westerberg Monique Tenkanen Rasmus
HD21AL OK Raseborg 2 OK Raseborg Forsell Daniel Westerberg Pia
HD21AL OK Trian 1 OK Trian Blomster Fredrik Johansson Jari Pääkkönen Joonas
HD21AL Pargas IF 1 Pargas IF Brink Johanna Brink Maria Brink Anders
HD21AL Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Miettinen Sami Meriheinä Ulf Puustinen Tuomo
HD21AL Pihkaniskat 2 Pihkaniskat Väänänen Helena Väänänen Tapio Vehkamäki Hanna
HD21AL Rastikarhut 1 Rastikarhut Haapakoski Tiina Koivunen Nea Siirtonen Laura
HD21AL SK Uusi 1 SK Uusi Kytömäki Aapo Malinen Anni Saalo Saara
HD21AL SK Uusi 2 SK Uusi Pietikäinen Aleksi Malinen Hanna Koivisto Mikael
HD21AL Suomusjärven Sisu 1 Suomusjärven Sisu Kerkola Nico Kerkola Riku Kerkola Teemu
HD21AL Suomusjärven Sisu 2 Suomusjärven Sisu Raute Kaj Sinnelä Terhi Kerkola Tiina
HD21AL Tuupovaaran Sepot 1 Tuupovaaran Sepot Rautanen Mika Rautanen Eeva Silvennoinen Tarja
HD21AL UNO SK 1 UNO SK Virtanen Teemu Ståhlström Janne Laaksonen Arto
HD21AL UNO SK 2 UNO SK Falkstedt Jori Laaksonen Petri Kurppa Pauli
HD21AL Vaasan Suunnistajat 1 Vaasan Suunnistajat Nurmi Miika Nurmi Ella Pöytäkangas Teemu
HD21AL Vaasan Suunnistajat 2 Vaasan Suunnistajat Ahomäki Elias Lautamo Penne Lautamo Riikka
HD21AL Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Vallema Tanja Jokela Kiia Heikkinen Anniina
HD21AL Ähtärin Urheilijat 1 1 Ähtärin Urheilijat
D150- Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Otsamo Riikka Tervo Tiina Lankinen Pauliina
D150- Lynx 1 Lynx Tiitola-Savilahti Annamari Isoherranen Kirsi Ljungqvist-Sarparant Nina
D150- OK 77 1 OK 77 Westberg-Arrakoski Annika Ray Carola Torp-Donner Heidi
D150- OK Trian 1 OK Trian Åberg Inga-Lill Lintula Kirsi Laurila Anneli
D150- Pargas IF 1 Pargas IF Penger Carola Mattsson Ingela Nymalm Sanna
D150- Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Juote Taina Jumppanen Helena Meriheinä Maire
D150- Rasti E4 1 Rasti E4 Kihlström Kirsi Raatikainen Päivi Tupitsa Sari
D150- Suomussalmen Rasti 1 Suomussalmen Rasti Laaksoviita Katja Kauppinen Jaana Kauppinen Liisa
D180- Karkki-Rasti 1 Karkki-Rasti Väli-Klemelä Marja-Leena Valonen Eila Laine Irmeli
D180- Maarian Mahti 1 Maarian Mahti Kurppa Pirjo Moilanen Kirsti Kalliola Pirkko
D180- OK Trian 1 OK Trian Seppänen Leila Wickholm Petra Wickholm Rita
D180- Vakka-Rasti 1 Vakka-Rasti Laine Kirsi Verha Maija Ritasalo Maaria
D15-18 Alatornion Pirkat 1 Alatornion Pirkat Korpi Anna Taulavuori Anni Holopainen Oili
D15-18 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Peura Kerttu Raasakka Liisa Hilo Hanne
D15-18 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Markki Emmi Soikkeli Sofia Tiljander Venla
D15-18 Espoon Suunta 3 Espoon Suunta Soikkeli Linnea Hosio Iris Määttälä Fanni
D15-18 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Nietula Minja Sallila Katarina Mäntylä Ulla-Riina
D15-18 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Rantakokko Merianna Mäkinen Sanni Tala Juulia
D15-18 Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Norrbacka Salla Åberg Nea Heinäaro Iida
D15-18 Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Metsälä Essi Virtanen Heta Mäenpää Maija
D15-18 Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Pitkänen Helmi Konstari Elena Keurulainen Siiri
D15-18 Kangasala SK 1 Kangasala SK Kontio Katri Linnainmaa Katja Sainio Linda
D15-18 Kangasala SK 2 Kangasala SK Linnainmaa Annukka Lillqvist Isabella Olkkonen Veera
D15-18 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Ylikangas Pinja Hyyppä Milja Venetjoki Venla
D15-18 Kokkolan Suunnistajat 2 Kokkolan Suunnistajat Viitasaari Liina Hyyppä Liina Kattilakoski Ida
D15-18 Koovee 1 Koovee Ojala Jenny Simola Rita Kuusisto Idaliina
D15-18 Kuhmon Peurat 1 Kuhmon Peurat Kankainen Venla Pääkkönen Nea Laaksoviita Veera
D15-18 Kyrös-Rasti 1 Kyrös-Rasti Koskinen Adveliina Hirvonen Julia Järventausta Ennimaria
D15-18 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Kiljunen Emmi Lehtonen Maiju Karttunen Lilia
D15-18 Lynx 1 Lynx Turakainen Veera Heikkilä Suvi Isoherranen Salla
D15-18 MS Parma 1 MS Parma Ekström Lotte-Line Katajamäki Emma Ankelo Elsa
D15-18 MS Parma 2 MS Parma
D15-18 OK 77 1 OK 77 Backman Wilhelmina Nilsson Matilda Mårtenson Lydia
D15-18 OK Raseborg 1 OK Raseborg Sandell Cilia Lindroos Siri Smedslund Matilda
D15-18 OK Trian 1 OK Trian Nordgren Sofia Lindahl Jannica Isoniemi Sandra
D15-18 OK Trian 2 OK Trian Wickholm Saga Wickholm Wilma Kettumäki Inka
D15-18 Ounasvaaran Hiihtoseura 1 Ounasvaaran Hiihtoseura Ojanaho Eeva-Liina Ojanaho Ansa-Lotta
D15-18 Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Wahlsten Vilma Haapala Jaana Vilpo Essi
D15-18 Paimion Rasti 2 Paimion Rasti
D15-18 Pargas IF 1 Pargas IF Laurén Jill Laurén Sara Brink Henrika
D15-18 Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Nyman Ida Lindgren Eveliina Miettinen Kiia
D15-18 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Multala Essi Lankinen Oona Toivonen Lotta
D15-18 Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Melender Emilia Ruokola Anna Nuuttila Anni
D15-18 Rastikarhut 1 Rastikarhut Niemi Tiina Jutila Pinja Haunia Heta
D15-18 Rastikarhut 2 Rastikarhut Hoskari Maria Jutila Iisa Koivunen Jutta
D15-18 SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Viippola Venla Lehtonen Olivia Päkkilä Suvi
D15-18 Sonkajärven Pahka 1 Sonkajärven Pahka Niskanen Sofia Rissanen Venny Kärnä Nina
D15-18 Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Tuomala Miina-Maria Näpänkangas Elsa Mäkelä Aino
D15-18 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Yli-Hietanen Silja Häkkinen Pihla Tikkakoski Ilona
D15-18 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Kuusinen Saana Mustajoki Villa Laine Anni
D15-18 Tampereen Pyrintö 3 Tampereen Pyrintö Matinheikki Liisa Julkunen Siiri Schmidt Emilia
D15-18 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Rantala Henna Lounela Amanda Kyläkoski Elli
D15-18 Ulvilan Ura 1 Ulvilan Ura Haikonen Sanni Palomäki Susanna Koivula Lotta
D15-18 Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka Kytäjä Nea Joensivu Inka Leppänen Netta
D15-18 Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Heikkinen Ida Vallema Henrika Laitinen Emilia
HD14 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Ahonen Jutta Elovaara Emma Hakala Oskari
HD14 Angelniemen Ankkuri 2 Angelniemen Ankkuri Emaldynova Alisa Emaldynov Artur Seppä Elias
HD14 Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Carlsson Oliver Torpo Nellie Riissanen Pyry
HD14 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta
HD14 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta
HD14 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Rehberger Nadja Meuronen Joonas Ikola Aapo
HD14 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Heikkilä Lauri Malmi Juho Roschier Siiri
HD14 Helsingin Suunnistajat 3 Helsingin Suunnistajat Haara Eino Laine Ruusu Aunila Veera
HD14 Helsingin Suunnistajat 4 Helsingin Suunnistajat Ristimäki Vieno Länsiluoto Juho Kallela Lenni
HD14 Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Nikkinen Hannes Nikkinen Saana Kavonius Atte
HD14 Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Haapamäki Kerttu Åberg Ninni Ahoniemi Santeri
HD14 Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Virkajärvi Heta Salonen Lotta Hirvelä Karoliina
HD14 Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Mäenpää Jaakko Lisitsin Arttu Juntunen Hertta
HD14 Kangasala SK 1 Kangasala SK Kontio Kirsi Vennelä Nuutti Niemelä Leevi
HD14 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Huhtamäki Rasmus Brock Emma Myllymäki Matilda
HD14 Koovee 1 Koovee Salonen Heidi Pinta Leevi Simola Jere
HD14 Koovee 2 Koovee Rantanen Annika Schüle Elias Kuusisto Olli
HD14 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Tonteri Tuomas Laukkanen Alma Lindén Amalia
HD14 Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Kirvesmies Atte Hyvönen Vilma Hämäläinen Konsta
HD14 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Granqvist Eetu Leppänen Jenni Lehtonen Kaapo
HD14 Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Kankaanpää Aino Nivukoski Lotta Sikkilä Peppi
HD14 Lapuan Virkiä 2 Lapuan Virkiä Hietala Sini Välimäki Emilia Noponen Veeti
HD14 Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Suomi Tyko Rokka Anni Koskinen Matias
HD14 Lynx 1 Lynx Packalén Anton Aaltonen Nelli Fritzen Florian
HD14 Lynx 2 Lynx Viskari Saana Mbembela Kia Koponen Rasmus
HD14 Lynx 3 Lynx Laakkonen Minttu Sukselainen Laura Sundberg Viliina
HD14 MS Parma 1 MS Parma Aalto Lauri Karttila Inkeri Ankelo Jussi
HD14 MS Parma 2 MS Parma Isosaari Antti Jalonen Elsa Heinonen Sini
HD14 OK 77 1 OK 77 Kenttä Lumi Backman Alexandra Tolkki Ellen
HD14 OK Raseborg 1 OK Raseborg Nylund Simon Fagerlund Alex Westerberg Ada
HD14 OK Trian 1 OK Trian Lintula Aapo Kajander Saana Ekholm Linus
HD14 OK Trian 2 2 2 OK Trian Nordgren Cecilia Wickholm Arthur Määttä Mico
HD14 Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Haapala Juuso
HD14 Pargas IF 1 Pargas IF Lindroos Elias Virtala Emmi Donner Emma
HD14 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Toivonen Nuutti Loukkalahti Aino Laapas Rasmus
HD14 Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Niemensivu Roni Kyllästinen Inka Kallioniemi Justus
HD14 Rasti-Nokia 1 Rasti-Nokia Punto Elli Harju Tuomas Niemelä Julius
HD14 Rastikarhut 1 Rastikarhut Lahti Paavo Kujansuu Aaro Koivunen Netta
HD14 SK Uusi 1 SK Uusi Kytömäki Esko Lukkari Matilda Kirves Antti
HD14 Tampereen Pyrintö 1 1 Tampereen Pyrintö Jussila Emma Sivonen Miro Koskinen Eemil
HD14 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Väistökoski Meri Konttila Milo Mäki-Laurila Anttoni
HD14 Tampereen Pyrintö 3 Tampereen Pyrintö Liponkoski Eino Gröhn Ronja Lehtovirta Eetu
HD14 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Kuusisto Vilho Huhtala Lotta Kaattari Aino
HD14 Ulvilan Ura 1 Ulvilan Ura Lehtonen Venla Ojala Aura Palomäki Emilia
HD14 Vaasan Suunnistajat 1 Vaasan Suunnistajat Pöytäkangas Elias Kytömäki Milla Tuomaala Ella
HD14 Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Hirvilahti Joona Heikkinen Roosa Laitinen Julia
HD12(TR) Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Virtanen Onni Söyrilä Leevi Lehtonen Vilja
HD12(TR) Angelniemen Ankkuri 2 Angelniemen Ankkuri Lehtinen Martta Lehtinen Miina Halkilahti Siiri
HD12(TR) Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Vuorela Samu Halinen Aapo Kaijalainen Katariina
HD12(TR) Espoon Suunta 1 Espoon Suunta
HD12(TR) Espoon Suunta 2 Espoon Suunta
HD12(TR) Espoon Suunta 3 Espoon Suunta
HD12(TR) Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Sauso Aada Joensuu Aapo Haara Väinö
HD12(TR) Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Länsiluoto Väinö Siivola Alina Roschier Eemil
HD12(TR) Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Taini Elli Kuronen Aapo Virkajärvi Aapo
HD12(TR) Jämsän Retki-Veikot 2 Jämsän Retki-Veikot Nurminen Jonne Salmela Otto Keurulainen Helmi
HD12(TR) Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Juntunen Henrik Pötry Miia Makkonen Iisa Maria
HD12(TR) Kangasala SK 1 Kangasala SK Liuha Vilma Mustonen Vilma Lillqvist Erik
HD12(TR) Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Kallio Santeri Määttälä Eelis Määttälä Selma
HD12(TR) Koovee 1 Koovee Koski Hanni Mariani Sandra Lakanen Lauri
HD12(TR) Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Hyvönen Otso Lång Elmeri Lång Emma
HD12(TR) Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Suomi Tiuku Syrjälä Vilho Syrjälä Alina
HD12(TR) Lynx 1 Lynx Isoherranen Antti Packalén Lotta Hellstedt Oliver
HD12(TR) MS Parma 1 MS Parma Ankelo Tuomas Päärni Iina Heinonen Janne
HD12(TR) OK 77 1 OK 77 Donner Jeremy Backman Sebastian Kenttä Sora
HD12(TR) OK Raseborg 1 OK Raseborg Fagerlund Frida Lemström Fredrik Nurmiainen Elsa
HD12(TR) Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Oksa Sampo Wahlsten Fanny Virtanen Topi
HD12(TR) Paimion Rasti 2 Paimion Rasti
HD12(TR) Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Miettinen Iida Laisev Vjatseslav Nyman Elias
HD12(TR) Rasti-Nokia 1 Rasti-Nokia Koskinen Iida Jokinen Juliet Mustikkamaa Salla
HD12(TR) Rasti-Nokia 2 Rasti-Nokia Mäntylä Venja
HD12(TR) Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Kovanen Sauli Kovanen Saara Hietala Vilho
HD12(TR) Suunta Jyväskylä 2 Suunta Jyväskylä Kurhinen Miika Alonen Eeva Kämäräinen Aaro
HD12(TR) Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Koskinen Aino Lehtovirta Saana Syväterä Sampo
HD12(TR) Ulvilan Ura 1 Ulvilan Ura Joopi Lauri Tiusanen Saara Koivula Lauri
HD12(TR) Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Weckman Venla Tyni Sisu Hirvilahti Niklas
HD10RR-12TR Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Virtanen Otto Halkilahti Emil Söyrilä Iida
HD10RR-12TR Anttolan Urheilijat 1 Anttolan Urheilijat Korpinen Elli Korpinen Veikko Noponen Viivi
HD10RR-12TR Espoon Suunta 1 Espoon Suunta
HD10RR-12TR Espoon Suunta 2 Espoon Suunta
HD10RR-12TR Hauhon Sisu 1 Hauhon Sisu Lepistö Onni Lehtonen Nella Lehtonen Eemeli
HD10RR-12TR Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Länsiluoto Venla Ryyppö Topias Haarlaa Lilja
HD10RR-12TR Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Tarkiainen Jesse Tarkiainen Janette Taini Iida
HD10RR-12TR Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Mäenpää Ilmari Mononen Linda Kolmonen Aino
HD10RR-12TR Kangasala SK 1 Kangasala SK Vallittu Tuuli Liuha Eino Backman Voitto
HD10RR-12TR Kangasala SK 2 Kangasala SK Honkala Emmi Vallittu Sini Honkala Niilo
HD10RR-12TR Koovee 1 Koovee Siivonen Eero Koski Konsta Siivonen Anni
HD10RR-12TR Lynx 1 Lynx Leskinen Eemeli Sundberg Valtteri Ojapalo Olivia
HD10RR-12TR OK Raseborg 1 OK Raseborg Nordström Agnes Fagerlund Viggo Hyvölä Onni
HD10RR-12TR Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Heikinmaa Aapeli Lindeqvist Minttu Linden Andreas
HD10RR-12TR Paimion Rasti 2 Paimion Rasti Lahdenperä Aaro Tranberg Saana Wahlsten Niila
HD10RR-12TR Paimion Rasti 3 3 Paimion Rasti Koponen Oliver Lindeqvist Roosa Pihlaja Eeli
HD10RR-12TR Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Rintamäki Peetu Rintamäki Santtu Tervo Kiira
HD10RR-12TR Pihkaniskat 2 Pihkaniskat Nyman Elias Vehmasto Milla Väänänen Lauri
HD10RR-12TR Pihkaniskat 3 Pihkaniskat Vehkamäki Isadora Saranen Samuel Väänänen Mikko
HD10RR-12TR Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Malmström Peetu Vilska Eemi Kirves Kaisa
HD10RR-12TR Rasti-Nokia 1 Rasti-Nokia
HD10RR-12TR Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Näpänkangas Olli Kurhinen Inka Alonen Veikko
HD10RR-12TR Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Kivistö Joona Malm Saara Saarinen Taimi
HD10RR-12TR Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Väistökoski Miko Lauronen Anni Mäki-Laurila Eemeli
HD10RR-12TR Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Jalonen Samuel Holmroos Siiri Jalonen Sanni
HD10RR-12TR Turun Suunnistajat 2 Turun Suunnistajat Salste Leo Korte Martta Kaattari Eino
HD10RR-12TR Vaasan Suunnistajat 1 Vaasan Suunnistajat Lautamo Hilla Kytömäki Marie
HD10RR-12TR Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Jokela Väinö Weckman Selma Tyni Veera
KUNTOP SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Hiltunen Juho Kuusikko Miska Similä Severi
KUNTOP Turun Metsänkävijät 1 Turun Metsänkävijät Vainio Valtteri Taimi Ville Vainio Lauri
KUNTOP Turun Metsänkävijät 2 Turun Metsänkävijät Hirvonen Petteri Vainio Kari Hirvonen Eetu
KUNTOL Anttolan Urheilijat 1 Anttolan Urheilijat Rasa Aku-Pekka Syrjäläinen Janne Marttinen Jarno
KUNTOL Hiiltomiehet 1 Hiiltomiehet Häkkinen Mika Helminen Topias Niittymäki Katri
KUNTOL Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti
KUNTOL IF Minken 1 IF Minken Strandvall Amanda Strandvall Sören Strandvall Gun
KUNTOL Ihan hukassa 1 Honkala Veera Olkkonen Tuulikki Honkala Jouni
KUNTOL Ikaalisten Nouseva-Voima 1 Ikaalisten Nouseva-Voima Toivanen Nico Oksanen Kristiina Vehkalahti Harri
KUNTOL Karjaan Ura 1 Karjaan Ura Laukkanen Juha Collan-Weber Tina Kalenius Regina
KUNTOL Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Kronqvist Emil Biskop Greta Hirvinen Markus
KUNTOL Kokkolan Suunnistajat 2 Kokkolan Suunnistajat Isokoski Teppo Maunula Minna Määttälä Jukka
KUNTOL Koovee 1 Koovee Schüle Katja Simola Erja Salonen Eeva-Liisa
KUNTOL MS Parma 1 MS Parma Rantanen Reima Virtanen Kari Mäkelä Mikael
KUNTOL MS Parma 2 MS Parma Heinonen Jukka Valtonen Kimmo Helander Mika
KUNTOL Möttösen Juurakko 1 Kalliokoski Arto Kalliokoski Katriina Kalliokoski Loviisa
KUNTOL Pudasjärven Urheilijat 1 Pudasjärven Urheilijat Hietala Esa Kosamo Maire Härkönen Antti
KUNTOL Rasti-Pielinen 1 Rasti-Pielinen Sorjonen Pekka Escartin-Sorjonen Laila Ropponen Mika
KUNTOL Saarijärven Pullistus 1 Saarijärven Pullistus Ålgars Timo Tissari Jaana Mäkelä Jussi
KUNTOL SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Kuusikko Marko Ahokoivu Hemmo Härkönen Sami
KUNTOL Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Pemmari Toini
KUNTOL Team Hoka 1 Hokajärvi Raili Parkkinen Pekka Hokajärvi Anja-Riitta

csv-tiedostoon