FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
mainos1
Kilpailuluettelo
Päivä Kilpailun nimi Järjestävät seurat ID
28.03.2020 Billnäsin keskimatka Karjaan Ura 24589
29.03.2020 *Vårsprint/ Kevätsprintti + NÅIDM, del/osa 1 OK Raseborg 24628
29.03.2020 *Vårsprint/ Kevätsprintti, del/osa 2 OK Raseborg 24925
04.04.2020 Stadisprintti, aamupäivä Rasti-Jyry 24630
10.04.2020 XX Saaristorastit-Skärgårdsträffen Pargas IF 24578
13.04.2020 Rasti-Lukon Kevätkansalliset Rasti-Lukko 24818
19.04.2020 Knock-out sprintti ja WRE Keravan Urheilijat 24587
19.04.2020 XX Saaristorastit - Skärgårdsträffen Pargas IF 24592
25.04.2020 FinnSpring ja WRE Angelniemen Ankkuri 24431
25.04.2020 Kalajokilaakson Kevätrastit, 1. päivä Kalajoen Junkkarit 24865
26.04.2020 Kalajokilaakson Kevätrastit, 2. päivä(tuplasprintti) Ylivieskan Kuula 24895
01.05.2020 Vappurastit Tuusulan Voima-Veikot 24807
02.05.2020 Raikas 110 v Asikkalan Raikas 24801
03.05.2020 Kimitoöns vårtävling / Kemiönsaaren kevätkisa Kimito SF 24932
03.05.2020 Hennarastit Rastivarsat 24964
09.05.2020 48. Uudenmaan Rastipäivät ja nuorten EM- ja MM-näyttökilpailu Rajamäen Rykmentti 24636
09.05.2020 Kärppäjahti 2020 Kokkolan Suunnistajat 24666
09.05.2020 Karhurastit 2020 Rastikarhut 24658
09.05.2020 *Pudasjärvi-sprintti aamupäivä Pudasjärven Urheilijat 24792
09.05.2020 *Pudasjärvi-sprintti iltapäivä Pudasjärven Urheilijat 24793
09.05.2020 Avoin Uudenmaan AM-keskimatka Lynx 24564
10.05.2020 48. Uudenmaan Rastipäivät Rajamäen Rykmentti 24637
16.05.2020 Varsinais-Suomen avoin Am-keskimatka Vakka-Rasti 24624
16.05.2020 Pohjantähti-rastit 1.pv ja Pohjois-Pohjanmaan AM-keskimatka SK Pohjantähti 24594
16.05.2020 Eukkorastit SK Vuoksi 24821
16.05.2020 IK Kronans nationella IK Kronan 24802
17.05.2020 Pohjantähti-rastit 2.pv SK Pohjantähti 24595
17.05.2020 EP AM Keskimatka Jalasjärven Jalas 24965
17.05.2020 Hollola-rastit 2020 ja Päijät-Hämeen AM-keskimatka Hollolan Urheilijat -46 24588
21.05.2020 Vasaman kansallinen Suonenjoen Vasama 24656
21.05.2020 Avoin Kainuun AM-sprintti Kajaanin Suunnistajat 24902
21.05.2020 Prisma-rastit Hiidenkiertäjät 24593
23.05.2020 SM Keskimatkat R1 ja R2 Hyvinkään Rasti 23771
24.05.2020 Nuorten MM-näyttökilpailu Suunta Jyväskylä 24976
31.05.2020 Kainuun Am keskimatka Rasti-Hyry 24952
31.05.2020 Luumäki-rastit Luumäen Rasti 24571
31.05.2020 Suomen mestaruuskilpailu, keskimatka R1, R2 Vehkalahden Veikot 23852
31.05.2020 HakaSprint ja avoin Hämeen AM-sprintti Valkeakosken Haka 24955
06.06.2020 Tornionlaakson Rastipäivät, 1. päivä Pellon Ponsi 24572
06.06.2020 Rajarastit, 1. päivä Joutsenon Kullervo 24597
06.06.2020 Jaken 50-vuotisrastit Itä-Päijänteen Rasti 24888
06.06.2020 Helsinki O-Games Helsingin Suunnistajat 24585
07.06.2020 Helsinki O-Games Helsingin Suunnistajat 24586
07.06.2020 Rajarastit, 2 päivä Joutsenon Kullervo 24598
07.06.2020 Tornionlaakson Rastipäivät, 2. päivä Pellon Ponsi 24573
07.06.2020 Minkens Nationella IF Minken 24635
13.06.2020 Halla Games Mikkelin Neitvuorella Navi 25103
14.06.2020 Halla Games Mikkelin Neitvuorella Navi 25104
18.06.2020 Kukkosuunnistus Laitilan Jyske 24681
24.06.2020 Decens iltapika Suunta-Sepot 24742
24.06.2020 eSprint (sarjat H/D 21, 40 ja 50) Espoon Suunta 25099
24.06.2020 Junior eGames (sarjat H/D 16, 18 ja 20), sprintti Espoon Suunta 25089
24.06.2020 Tampere Sprint Tour I Koovee 25123
26.06.2020 Sisä-Suomen rastipäivät Rasti E4 24699
27.06.2020 Karjaa -rastit, aamupäivä (H/D55 ja vanhemmat) Karjaan Ura 24590
27.06.2020 Sisä-Suomen rastipäivät Rasti E4 24700
27.06.2020 Karjaa -rastit, iltapäivä (H/D50 ja nuoremmat) Karjaan Ura 25087
27.06.2020 *Öppen DM-medeldistans/Avoin ÖID-keskimatka Solf IK 24901
28.06.2020 Junior eGames (sarjat H/D 16, 18 ja 20), pitkä matka Espoon Suunta 25091
30.06.2020 Junior eGames (sarjat H/D 16, 18 ja 20), keskimatka Espoon Suunta 25092
01.07.2020 Ankkurirastit Angelniemen Ankkuri 25093
04.07.2020 Arboretum-rastit Kouvolan Elimäellä Kouvolan Suunnistajat 25107
04.07.2020 Lukkarin Polku -keskimatka Mynämäen Suunnistajat -52 25130
04.07.2020 Kajaanin Suunnistajien keskimatka Kajaanin Suunnistajat 25133
04.07.2020 Keurusrastit ja AM-keskimatka Keuruun Kisailijat 24652
05.07.2020 Kesälaitumen Rastit Punkalaitumen Kunto 24533
08.07.2020 Tampere Sprint Tour II Koovee 25124
11.07.2020 Oinasvaara Wild Kalevan Rasti 25142
11.07.2020 Virkiän kesäkansallinen 1. päivä (H/D35-) Lapuan Virkiä 25134
11.07.2020 Lummukka Games Hankasalmen Hanka 25159
11.07.2020 Virkiän kesäkansallinen 1. päivä (H/D10-20, 21) Lapuan Virkiä 24848
12.07.2020 Vehkalahden Veikkojen kesäkansalliset Vehkalahden Veikot 24639
12.07.2020 Virkiän kesäkansallinen 2. päivä (H/D35-) Lapuan Virkiä 25135
12.07.2020 Virkiän kesäkansallinen 2. päivä (H/D10-20, 21) Lapuan Virkiä 24645
15.07.2020 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffenpv1 IF Femman , Malax IF , Vaasan Suunnistajat 24619
15.07.2020 Tampere Sprint Tour III Koovee 25125
16.07.2020 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv2 IF Femman , Malax IF , Vaasan Suunnistajat 24620
18.07.2020 Siilin Rasti pitkän matkan kansalliset Siilin Rasti 25098
18.07.2020 Kvarken Rastit, aamupäivä (H/D55 ja vanhemmat) IF Femman , Vaasan Suunnistajat 25084
18.07.2020 Kvarken Rastit, iltapäivä (H/50 ja nuoremmat) IF Femman , Vaasan Suunnistajat 25113
18.07.2020 43. Lahti-Suunnistus, 1. päivä Lahden Suunnistajat-37 24601
19.07.2020 Tuplasprintti, aamupäivä Rasti-Jussit 24596
19.07.2020 43. Lahti-Suunnistus, 2. päivä (sarjat H/D21, H/D10RR-20) Lahden Suunnistajat-37 24602
19.07.2020 43. Lahti suunnistus 2. päivä (sarjat H/D40-80) Lahden Suunnistajat-37 25160
19.07.2020 Tuplasprintti, iltapäivä Rasti-Jussit 25106
19.07.2020 Jynkänvuori Challenge Kuopion Suunnistajat 25061
24.07.2020 Avoin EP:n am-keskimatka Kauhavan Wisa 25155
24.07.2020 Tampere Suunnistus sprintti Koovee 24482
25.07.2020 Tampere Suunnistus aamupäivä (H/D55 ja vanhemmat) Koovee 24483
25.07.2020 Pielisrastit Nurmeksen Sepot 24920
25.07.2020 Tampere Suunnistus iltapäivä (H/D50 ja nuoremmat) Koovee 25149
25.07.2020 IK Falkens nationella IK Falken 24837
25.07.2020 Tarun 100-vuotisjuhlakilpailu Oulaisten Taru 24889
26.07.2020 Pööskallion pitkä Kaustisen Pohjan-Veikot 24894
26.07.2020 Tampere Suunnistus iltapäivä (H/D50 ja nuoremmat) Koovee 25150
26.07.2020 Tampere Suunnistus aamupäivä (H/D55 ja vanhemmat) Koovee 24484
26.07.2020 Pielisrastit Nurmeksen Sepot 24921
29.07.2020 Markki-Sprintti Kortesjärven Järvi-Veikot 25008
01.08.2020 ÖIDM Långdistans, nationell, avoin kansallinen pitkän matkan kilpailu OK Botnia 24841
01.08.2020 Rinkelirastit Lappeen Riento 24610
01.08.2020 Rinkelirastit Lappeen Riento 24611
01.08.2020 Pihkarastit Pihkaniskat 24638
01.08.2020 Suunnistavan Uudenmaan avoin Am-keskimatka Karkki-Rasti 24622
01.08.2020 Karhurastit Sallan Karhut 24790
01.08.2020 Powerpark -sprintti Lapuan Virkiä 24644
02.08.2020 Kannus-Rastit Kannuksen Ura 24853
02.08.2020 KuUS-tuplasprintti aamupäivä + Kaakon AM Kuusankosken Urheiluseura 24827
02.08.2020 KuUS-tuplasprintti iltapäivä Kuusankosken Urheiluseura 24828
02.08.2020 Karhurastit Sallan Karhut 24791
02.08.2020 Jyry-Rastit Rasti-Jyry 24631
04.08.2020 EP:n avoin AM-Sprint Kauhajoen Karhu 24971
06.08.2020 E-P:n AM-oravapolku Rastiketut 24967
07.08.2020 FSOM sprint IF Åland 24884
08.08.2020 Pohjois-Pohjanmaan AM keskimatka Haukiputaan Heitto 24330
08.08.2020 *FSOM långdistans IF Åland 24885
08.08.2020 Varsinais-Suomen Rastipäivät Suomusjärven Sisu 24714
09.08.2020 Avoin Pohjois-Pohjanmaan AM-keskimatka SK Pohjantähti 24766
09.08.2020 Varsinais-Suomen Rastipäivät Suomusjärven Sisu 24715
10.08.2020 Luumäen iltakeskari Luumäen Rasti 25128
12.08.2020 Prisma iltapika Hiidenkiertäjät 25010
15.08.2020 Lapin AM-sprintti (avoin) Alatornion Pirkat 24893
15.08.2020 TuplaSprintti Aamupäivä Tuusulan Voima-Veikot 24808
15.08.2020 TuplaSprintti Iltapäivä Tuusulan Voima-Veikot 24809
15.08.2020 Lapin AM-pitkä (avoin) Alatornion Pirkat 24892
16.08.2020 Kultainen kompassi-cupin finaali Navi 24868
16.08.2020 INOV-8-liigan osakilpailu Navi 24867
16.08.2020 Kansallinen kilpailu Navi 25172
16.08.2020 Medilaser-keskimatka Anttolan Urheilijat 24811
16.08.2020 Husqvarna-kisa IF Sibbo-Vargarna 24640
21.08.2020 Grano Games ja WRE Tampereen Pyrintö 24659
22.08.2020 Avoin Savo-Karjalan ja Kainuun AM-pitkä Sonkajärven Pahka 24812
22.08.2020 Avoin Pohjois-Pohjanmaan AM-pitkä Vaalan Karhu 24986
22.08.2020 Hämeen ja Päijät-Hämeen AM-pitkä ja nuorten EM/MM-näyttökilpailu Valkeakosken Haka 24605
22.08.2020 Eukkorastit ja Kaakon AM-pitkä SK Vuoksi 24938
22.08.2020 E-P:n AM-pitkä Rastiketut 24968
22.08.2020 Avoin Satakunnan ja Varsinais-Suomen AM-pitkä Köyliön Lallit 25046
22.08.2020 Avoin Uudenmaan AM-pitkä Lynx 24692
22.08.2020 Avoin AM-pitkä, Keski-Suomi Vihtavuoren Pamaus 24833
23.08.2020 Kokkola-Gamlakarleby 400-sprint, iltapäivä Gamlakarleby IF , Kokkolan Suunnistajat 24704
23.08.2020 Kokkola-Gamlakarleby 400-sprint ja avoin KP:n ja ÖID:n AM, aamupäivä Gamlakarleby IF , Kokkolan Suunnistajat 24703
23.08.2020 Nuorten EM/MM-näyttökilpailu Valkeakosken Haka 25148
25.08.2020 Auranmaan keskimatka Rasti 88 24550
29.08.2020 eGames 2020 1. päivä Espoon Suunta 24697
29.08.2020 SM-keskimatka ja WRE, karsinta Suunta Jyväskylä 23781
30.08.2020 Jyvässprintti Suunta Jyväskylä 24582
30.08.2020 SM-keskimatka, finaali (viralliset tulokset kaikki sarjat) Suunta Jyväskylä 25174
30.08.2020 WRE, finaali, keskimatka (H21 tulokset) Suunta Jyväskylä 25221
30.08.2020 eGames 2020 2. päivä Espoon Suunta 24698
04.09.2020 Avoin Satakunnan ja Varsinais-Suomen AM-yö Rasti-Lukko 24978
04.09.2020 Kronans nationella och ÖIDM natt IK Kronan 24832
04.09.2020 Am-Yö suunnistus Rasti-Jussit 24953
05.09.2020 Särkänniemi-suunnistus Koovee 24481
05.09.2020 Pohjantähti tuplasprintti, aamupäivä SK Pohjantähti 24915
05.09.2020 Espoon tuplasprintti, iltapäivä Espoon Akilles 24580
05.09.2020 Rakas-rastit ja Kaakon AM-keskimatka Raja-Karjalan Suunnistajat 24634
05.09.2020 Savo-Karjalan am-keskimatka, avoin Säyneisen Salpa 24825
05.09.2020 Savo-Karjalan am-yösuunnistus, avoin Säyneisen Salpa 24826
05.09.2020 SM-pitkä matka Tampereen Pyrintö 23872
05.09.2020 Pohjantähti tuplasprintti, iltapäivä SK Pohjantähti 24922
05.09.2020 Espoon tuplasprintti, aamupäivä Espoon Akilles 24579
06.09.2020 Viking Line -Rastit Paimion Rasti 24627
06.09.2020 *KevätS Tuplakeskimatka 2020, iltapäivä Kouvolan Suunnistajat 24613
06.09.2020 AM-keskimatka ja HOK Rasti-Nokia 24570
06.09.2020 *KevätS Tuplakeskimatka 2020, aamupäivä Kouvolan Suunnistajat 24612
06.09.2020 *KevätS Tuplakeskimatka 2020, aamupäivä Kouvolan Suunnistajat 25059
06.09.2020 Lahden sprinttiviesti - Viestiliiga 3/6 Lahden Suunnistajat-37 24816
06.09.2020 Avoin KP:n AM-keskimatka Ylivieskan Kuula 25147
06.09.2020 *KevätS Tuplakeskimatka 2020, iltapäivä Kouvolan Suunnistajat 25060
06.09.2020 IX Kansallinen Sikasuunnistus Raisu Lumous 24905
06.09.2020 Avoin AM-sprintti Ylikiimingin Nuijamiehet 24977
09.09.2020 Avoin Päijät-Hämeen AM-sprintti Hyvinkään Rasti 25186
09.09.2020 Uudenmaan ja Päijät-Hämeen AM-sprintti Hyvinkään Rasti 24701
12.09.2020 SM pitkä matka R1 ja R2 Paimion Rasti 23898
12.09.2020 SM-pitkä matka, karsinta, WRE Kankaanpään Suunnistajat , Siikaisten Sisu 23644
13.09.2020 Rusta tuplasprintti, aamupäivä Rasti-Vihti 24930
13.09.2020 WRE, pitkä matka, finaali, tulokset (H21 ja D21) Kankaanpään Suunnistajat , Siikaisten Sisu 25239
13.09.2020 Rusta tuplasprintti, iltapäivä Rasti-Vihti 25247
13.09.2020 SM-pitkä matka, finaali Kankaanpään Suunnistajat , Siikaisten Sisu 23646
15.09.2020 Satakunnan AM-sprintti (avoin) Eurajoen Veikot 25198
16.09.2020 AM-yö Kaakko Inkeroisten Terho 25005
16.09.2020 Avoin Am-yösuunnistus Keuruun Kisailijat 25193
16.09.2020 Avoin AM Yö Häme Hämeenlinnan Suunnistajat 24966
16.09.2020 Helsinki O-Games sprintti Helsingin Suunnistajat 25053
19.09.2020 WRE, sprintti, tulokset H21 ja D21 Angelniemen Ankkuri 25251
19.09.2020 SM sprintti OK Botnia 23813
19.09.2020 SM-sprintti ja WRE, karsinta Angelniemen Ankkuri 23800
19.09.2020 SM-sprintti, finaali Angelniemen Ankkuri 25241
20.09.2020 Avoin AM-museosprintti Ilomantsin Urheilijat 24936
20.09.2020 SM-sprintti R1 ja R2 Suunta Jyväskylä 23783
22.09.2020 Avoin AM Yö Uusimaa Pihkaniskat 25222
25.09.2020 Lumonite SM-yö, H21 karsinta (ilmoittautuminen finaalin kautta) Kalevan Rasti 24000
26.09.2020 Lumonite SM-yö, finaali, epäviralliset tulokset H21 Kalevan Rasti 25257
26.09.2020 SM yö 2020 tai 2021 Rastivarsat 23769
26.09.2020 Lumonite SM-yö, finaali Kalevan Rasti 23794
26.09.2020 Kansallinen keskimatka - Kyrös-Rastin 40-v. juhlakilpailu Kyrös-Rasti 24641
27.09.2020 Mikonpäivän Sprinttisuunnistus Tampereen Pyrintö 24662
27.09.2020 GIF:s 70:de 2-mila, ÖIDM & KPM Gamlakarleby IF 24839
03.10.2020 ST24-suunnistus, Nakkilan Wisan 100 v. juhlakilpailu Nakkilan Wisa 24970
03.10.2020 Lahnasten Karhurastit Kiuruveden Urheilijat 25182
03.10.2020 EP:n am erikoispitkä Teuvan Rivakka 25062
04.10.2020 XXXV Oravatonni ja Kokkensin 50-vuotisrastit Mynämäen Suunnistajat -52 24755
10.10.2020 Kymenlaakson Sähkö-sprintti Kouvolan Suunnistajat 25245
17.10.2020 SM-erikoispitkä, epäviralliset tulokset H21 Oriveden Ponnistus 25285
17.10.2020 VALTARASTIT, Vallan Suunnan 70 v. juhlakilpailu Vallan Suunta 24873
17.10.2020 SM-erikoispitkä Oriveden Ponnistus 23875
24.10.2020 Lasten Halikko Juoksu Angelniemen Ankkuri 25228
25.10.2020 Jämi Suunnistusmaraton Ikaalisten Nouseva-Voima 24647
Palaa