FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Kilpailuluettelo
Päivä Kilpailun nimi Järjestävät seurat ID
02.04.2021 Billnäsin keskimatka Karjaan Ura 25024
04.04.2021 Ahvenanmaan 2-päiväiset - Åland 2-dagars IF Åland , Tampereen Pyrintö 25219
10.04.2021 Stadisprintti Rasti-Jyry 25026
18.04.2021 XX Saaristorastit - Skärgårdsträffen Pargas IF 25019
18.04.2021 Sprinttisuunnistuksen EM- ja MM näyttökilpailu - World Ranking Event (WRE), Suunnistusliiga 1/8 Keravan Urheilijat 25253
24.04.2021 FinnSpring Angelniemen Ankkuri 25045
25.04.2021 Liedon Läpsyttely (lähikilpailu) Jatkuva Liike Oy 25416
01.05.2021 Rajarastit Joutsenon Kullervo 25231
01.05.2021 Vappurastit 2021 Tuusulan Voima-Veikot 25065
01.05.2021 Virkiän kevätkansalliset Lapuan Virkiä 25235
02.05.2021 Rajarastit Joutsenon Kullervo 25232
02.05.2021 Virkiän kevätkansallinen Lapuan Virkiä 25236
02.05.2021 Kimitoöns vårtävling / Kemiönsaaren kevätkisa Kimito SF 25364
02.05.2021 Karhurastit 2021 Rastikarhut 25050
05.05.2021 Varsinais-Suomen Kompassi-cup 1. osakilpailu (lähikilpailu) Liedon Parma 25449
06.05.2021 Uudenmaan Kompassi-cup 1. osakilpailu (lähikilpailu) Espoon Akilles 25421
07.05.2021 Nuorten näyttökilpailu ja kansallinen eSprint Espoon Suunta 25278
08.05.2021 Kevät-keskari, H/D21, Suunnistusliiga 2/8 Kouvolan Suunnistajat 25350
08.05.2021 *KevätSuunnistus Kouvolan Suunnistajat 25072
08.05.2021 48. Uudenmaan Rastipäivät Rajamäen Rykmentti 25020
08.05.2021 Auranmaan keskimatka Rasti 88 25051
09.05.2021 48. Uudenmaan Rastipäivät Rajamäen Rykmentti 25021
09.05.2021 *KevätSuunnistus Kouvolan Suunnistajat 25073
13.05.2021 Helasuunnistus Ikaalisten Nouseva-Voima 25055
13.05.2021 Prisma-rastit Hiidenkiertäjät 25009
15.05.2021 IK Kronans nationella IK Kronan 24994
15.05.2021 Pohjantähti-rastit 1.pv SK Pohjantähti 25289
15.05.2021 Hissin kevätkansallinen ja Hämeen Kompassi-cup 1. osakilpailu Hämeenlinnan Suunnistajat 25138
16.05.2021 Vehkalahden Veikkojen kevätkansalliset ja Kaakon keskimatkan AM Vehkalahden Veikot 25052
16.05.2021 Avoin Kainuun am-sprintti Kajaanin Suunnistajat 25323
16.05.2021 Pohjantähti-rastit 2.pv SK Pohjantähti 25290
16.05.2021 Hollola-rastit Hollolan Urheilijat -46 24989
17.05.2021 Päijät-Hämeen Kompassi-cup 1. osakilpailu (lähikilpailu) Lahden Suunnistajat-37 25428
17.05.2021 Pohjois-Pohjanmaan Kompassi-cup 1. osakilpailu (lähikilpailu) Haukiputaan Heitto 25468
18.05.2021 Nylands UngdomsSerieTävling 1 & Kompassi-lähikilpailu (lähikilpailu) IF Sibbo-Vargarna 25463
19.05.2021 AM Keskimatka Länsi-Lavian Loiske 25406
19.05.2021 Kaakon Kompassi-cup 1.osakilpailu Kouvolan Suunnistajat 25516
20.05.2021 Keski-Suomen Kompassi-cup 1.osakilpailu (lähikilpailu) Saarijärven Pullistus 25472
22.05.2021 Haukkavuoren keskimatka, nuorten MM-näyttökilpailu Suunta Jyväskylä 25126
22.05.2021 Pudasjärvi-sprintti Pudasjärven Urheilijat 25224
22.05.2021 Karkkirastit 2021 Karkki-Rasti 25086
22.05.2021 Rakas-rastit Raja-Karjalan Suunnistajat 25189
23.05.2021 Tervaruukkirastit ja nuorten MM-näyttökilpailu Savon Suunta 25180
23.05.2021 Hämeen avoin AM-keskimatka Kangasala SK 25345
23.05.2021 Hennarastit Rastivarsat 25029
25.05.2021 Kainuun Kompassi-cup 1.osakilpailu (lähikilpailu) Kuhmon Peurat 25510
25.05.2021 Uudenmaan Kompassi-cup, 2. osakilpailu (lähikilpailu) Lynx 25407
26.05.2021 Hämeen Kompassi-cup, 2. osakilpailu (lähikilpailu) Kangasala SK 25459
26.05.2021 Etelä-Karjalan nuorten Kompassi-cup (lähikilpailu) SK Vuoksi 25447
27.05.2021 Keski-Suomen Kompassi-cup, 2. osakilpailu (lähikilpailu) Suunta Jyväskylä 25496
27.05.2021 EP:n Kompassi-cup 2.osakilpailu (lähikilpailu) Rasti-Jussit 25465
28.05.2021 IK Falken - kväll samstart / ilta yhteyslähtö IK Falken 25252
28.05.2021 Karjalan Vaarat 1 Kalevan Rasti 25258
29.05.2021 Avoin Uudenmaan AM keskimatka Rasti-Jyry 25293
29.05.2021 Karjalan Vaarat 2, kansallinen keskimatka, aikuisten MM-, nuorten MM- ja EM-näyttökilpailu ja INOV8-liigan osakilpailu Liperin Taimi Suunnistus 25291
29.05.2021 54. Sisä-Suomen Rastipäivät Saarijärven Pullistus 25006
30.05.2021 Tuplasprintti 2021 iltapäivä Tuusulan Voima-Veikot 25118
30.05.2021 Karjalan Vaarat 3, kansallinen pitkämatka, aikuisten MM-, nuorten MM- ja EM-näyttökilpailu ja INOV8-liigan osakilpailu Keski-Karjalan Rasti 25279
30.05.2021 Tuplasprintti 2021 aamupäivä Tuusulan Voima-Veikot 25066
30.05.2021 Avoin Pohjois-Pohjanmaan am-keskimatka, Iisun 50v-juhlakisa Iisu 25328
30.05.2021 Raikas 111 v. keskimatka Asikkalan Raikas 25313
30.05.2021 54. Sisä-Suomen rastipäivät Saarijärven Pullistus 25007
30.05.2021 Luumäki-rastit Luumäen Rasti 25004
01.06.2021 Terhon keskimatka Inkeroisten Terho 25304
01.06.2021 V-S Kompassiviesti 1.osakilpailu Paimion Rasti 25527
02.06.2021 Forssa Games Lounais-Hämeen Rasti 25204
06.06.2021 WRE, keskimatka (H/D21) Turun Suunnistajat 25560
06.06.2021 SM-keskimatka ja WRE, karsinta, Suunnistusliiga 3/8 Turun Suunnistajat 23789
06.06.2021 SM-keskimatka, finaali Turun Suunnistajat 25559
07.06.2021 Pohjois-Pohjanmaan Kompassi-cup 2. osakilpailu (lähikilpailu) Laitasaaren Veto 25526
07.06.2021 Uudenmaan kompassi-cup, 3. osakilpailu (lähikilpailu) Hyvinkään Rasti , Riihimäen Suunnistajat 25523
09.06.2021 Päijät-Hämeen Kompassi-cup 2. osakilpailu (lähikilpailu) Hollolan Urheilijat -46 25545
11.06.2021 Grano Games Tampereen Pyrintö 25114
12.06.2021 Kansallinen keskimatka Iisalmen Visa 25310
12.06.2021 Brahes nationella IF Brahe 25011
12.06.2021 Helsinki O-Games ja WRE Helsingin Suunnistajat 25041
12.06.2021 Grano Games Tampereen Pyrintö 25115
12.06.2021 Tornionlaakson Rastipäivät, 1. päivä Pellon Ponsi 25000
13.06.2021 Grano Games Tampereen Pyrintö 25116
13.06.2021 Kaukolämpö - kansallinen keskimatka Kortesjärven Järvi-Veikot 25331
13.06.2021 Tornionlaakson Rastipäivät, 2. päivä Pellon Ponsi 25001
13.06.2021 Helsinki O-Games Helsingin Suunnistajat 25042
14.06.2021 Varsinais-Suomen Kompassi-cup 2. osakilpailu Turun Suunnistajat 25461
14.06.2021 Pohjois-Pohjanmaan Kompassi-cup 3. osakilpailu (lähikilpailu) SK Pohjantähti 25542
19.06.2021 Kaakon ja Savo-Karjalan avoin AM-pitkämatka Keski-Karjalan Rasti , Olavin Rasti 25109
19.06.2021 Avoin Pohjois-Pohjanmaan AM-pitkä matka Kiimingin Urheilijat , Koskelankylän Riento 25518
19.06.2021 Ankkurirastit Angelniemen Ankkuri 25435
19.06.2021 Keski-Suomen Kompassi-cup (lähikilpailu) Jämsän Retki-Veikot 25520
19.06.2021 Uusimaa ja Päijät-Häme avoin AM pitkämatka Keravan Urheilijat 25280
20.06.2021 Botniasprint Del/osa 2 nationell/kansallinen OK Botnia 25276
20.06.2021 Viking Line -Rastit Paimion Rasti 25032
20.06.2021 Botniasprint Del/osa 1 nationell/kansallinen och ÖIDM-sprint ja K-P:n AM-sprintti OK Botnia 25275
22.06.2021 Päijät-Hämeen Kompassi-cup 3. osakilpailu ja lasten AM-viesti (lähikilpailu) Asikkalan Raikas 25561
26.06.2021 R2 SM-keskimatka Rasti-Jussit 23836
30.06.2021 Avoin Am-erikoispitkä ja junnusuunnistus (yhteislähdöt), K-P:n Kompassi-cupin 2. osakilpailu Kaustisen Pohjan-Veikot 25360
30.06.2021 Avoin Päijät-Hämeen AM-keskimatka Iitin Pyrintö 25564
30.06.2021 Tampere Sprint Tour I Koovee 25307
04.07.2021 Kainuun Rastiviikko 1. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24667
04.07.2021 Kesälaitumen Rastit Punkalaitumen Kunto 25035
06.07.2021 Kainuun Rastiviikko 2. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24668
07.07.2021 Tampere Sprint Tour II Koovee 25308
08.07.2021 Kainuun Rastiviikko 3. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24669
09.07.2021 Kainuun Rastiviikko 4. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24670
11.07.2021 Fin5 2021, 1. pv. Kuusamon Erä-Veikot , Posion Pyrintö 24709
12.07.2021 Fin5 2021, 2. pv. Kuusamon Erä-Veikot , Posion Pyrintö 24710
14.07.2021 Fin5 2021, 3. pv. Kuusamon Erä-Veikot , Posion Pyrintö 24711
14.07.2021 Tampere Sprint Tour III Koovee 25309
15.07.2021 Fin5 2021, 4. pv. Kuusamon Erä-Veikot , Posion Pyrintö 24712
16.07.2021 Fin5 2021, 5. pv. Kuusamon Erä-Veikot , Posion Pyrintö 24713
16.07.2021 Kukkosuunnistus Laitilan Jyske 25206
17.07.2021 Karhurastit Sallan Karhut 25202
17.07.2021 44. Lahti-Suunnistus Lahden Suunnistajat-37 25263
18.07.2021 *Peikkorastit Perttelin Peikot 25188
18.07.2021 44. Lahti-Suunnistus Lahden Suunnistajat-37 25264
18.07.2021 Karhurastit Sallan Karhut 25203
21.07.2021 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv 1 IF Femman , Malax IF , Vaasan Suunnistajat 25016
22.07.2021 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv 2 IF Femman , Malax IF , Vaasan Suunnistajat 25018
23.07.2021 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv 3 IF Femman , Malax IF , Vaasan Suunnistajat 25017
24.07.2021 Varsinais-Suomen avoin Am-keskimatka Vakka-Rasti 25171
24.07.2021 Tampere-suunnistus Koovee 24982
24.07.2021 Pielisrastit Nurmeksen Sepot 25332
25.07.2021 Tykkimäki sprintti Kouvolan Suunnistajat 25557
25.07.2021 Tampere-suunnistus Koovee 24981
25.07.2021 Pielisrastit Nurmeksen Sepot 25333
25.07.2021 Kymenlaakson Sähkö sprintti Kouvolan Suunnistajat 25556
27.07.2021 Kainuun Kompassi-cup 3-osakilpailu (lähikilpailu) Kajaanin Suunnistajat 25602
27.07.2021 Ekorrstigsfinal IF Brahe 25373
27.07.2021 Etelä-Pohjanmaan Kompassi-cup 4.osakilpailu Ylistaron Kilpa-Veljet 25555
28.07.2021 Kannus-Rastit ja K-P:n AM-kilpailu Kannuksen Ura 25287
29.07.2021 EP AM Keskimatka Jalasjärven Jalas 25448
30.07.2021 IK Kronans nationella IK Kronan 25583
31.07.2021 Avoin Varsinais-Suomen ja Satakunnan pitkän matkan AM-kilpailu Loimaan Jankko 25205
31.07.2021 Pihkarastit Pihkaniskat 25071
31.07.2021 *SYÖTE-suunnistus pitkä matka Pudasjärven Urheilijat 25225
31.07.2021 QP Resort games, Suunnistusliiga 4/8 Kuopion Suunnistajat 25336
31.07.2021 Tuplasprintti, osa 1 Rasti-Jussit 25317
31.07.2021 Tuplasprintti, osa 2 Rasti-Jussit 25363
31.07.2021 Kivennapa- rastit Juankoski Nilsiän Nujakka , Siilin Rasti 25223
01.08.2021 Rinkelirastit 2021 Lappeen Riento 25034
01.08.2021 Rinkelirastit 2021 Lappeen Riento 25033
01.08.2021 *SYÖTE-suunnistus keskimatka Pudasjärven Urheilijat 25226
01.08.2021 *Sommarsprint/Kesäsprintti, del/osa 2 OK Raseborg 25031
01.08.2021 *Sommarsprint/Kesäsprintti, del/osa 1 OK Raseborg 25030
01.08.2021 Kivennapa-rastit kansallinen keskimatka Nilsiän Nujakka , Siilin Rasti 25248
04.08.2021 Elosprintti ja avoin Uudenmaan AM-sprintti Järvenpään Palo 25043
06.08.2021 FSOM sprint IF Åland 25068
07.08.2021 SM2022-esikisa Anttolan Urheilijat 25040
07.08.2021 FSOM långdistans IF Åland 25069
07.08.2021 eNight powered by Lumonite Espoon Suunta 25546
07.08.2021 Heräkankaan keskimatka Mäntän Seudun Eräpirkat 25361
07.08.2021 Kankaanpää Rastit Kankaanpään Suunnistajat , Siikaisten Sisu 25395
08.08.2021 Keurusrastit Special/AM-pitkä Keuruun Kisailijat 25410
08.08.2021 Eekoo-sprintti (2. osa) Lappeen Riento 25375
08.08.2021 Eekoo-sprintti + kaakon AM Lappeen Riento 25374
08.08.2021 FSOM stafett IF Åland 25070
08.08.2021 Kankaanpää Rastit Kankaanpään Suunnistajat , Siikaisten Sisu 25396
09.08.2021 Pohjois-Pohjanmaan Kompassi-cup 4. osakilpailu (lähikilpailu) SK Pohjantähti 25547
09.08.2021 Päijät-Hämeen Kompassi-cup III osakilpailu (lähikilpailu) Asikkalan Raikas 25608
09.08.2021 V-S Kompassi-cup 3. osakilpailu Turun Suunnistajat 25462
10.08.2021 Kompassi-cup, Uusimaa (lähikilpailu) Rasti-Vihti 25389
10.08.2021 Luumäen iltakeskari Luumäen Rasti 25565
10.08.2021 Kansallinen keskimatka ja Uudenmaan Kompassi-cupin osakilpailu Rasti-Vihti 25390
10.08.2021 Kompassi Cup Vaajakosken Terä 25592
11.08.2021 Hämeen avoin am-pitkämatka Tarpian Suunta 25562
12.08.2021 Lumonite Peimarin yö (lähikilpailu) Paimion Rasti 25628
14.08.2021 K-P:n AM-pitkä Nivalan Suunnistajat 25386
14.08.2021 Kainuun AM-pitkä (avoin) Puolangan Ryhti 25334
14.08.2021 KuUS-rastit, AM-pitkä Kuusankosken Urheiluseura 25265
15.08.2021 Knock-Out sprintti, Suunnistusliiga 5/8, karsinta Rasti-Nokia 25319
15.08.2021 Knock-Out sprintti, Suunnistusliiga 5/8, välierä Rasti-Nokia 25647
15.08.2021 Husqvarna-kisa IF Sibbo-Vargarna 25255
15.08.2021 Lapin AM-sprintti (avoin) Alatornion Pirkat 25260
15.08.2021 Knock-Out sprintti, Suunnistusliiga 5/8, alkuerä Rasti-Nokia 25646
15.08.2021 VePon maastosprintti (lähikilpailu) Vesaisen Pojat 25568
15.08.2021 Valtakunnallinen Kompassi-tapahtuma, INOV-8-liigan finaali ja kansallinen Valkeakosken Haka 25214
15.08.2021 Lapin AM-parisprintti (avoin) Alatornion Pirkat 25563
15.08.2021 Knock-Out sprintti, Suunnistusliiga 5/8, finaali Rasti-Nokia 25648
17.08.2021 Wanaja-sprint, avoin AM Hämeenlinnan Tarmo 25151
18.08.2021 KJV-iltasprintti Kortesjärven Järvi-Veikot 25621
19.08.2021 Espoon iltasprintti Espoon Akilles 25217
24.08.2021 V-S Kompassi-cup 4. osakilpailu RastiPiikkiö 25630
25.08.2021 K-S Kompassi-cup finaali Hankasalmen Hanka 25632
28.08.2021 *IF Minken ÖIDM långdistans IF Minken 25144
28.08.2021 eGames 2021 1. päivä Espoon Suunta 25038
29.08.2021 eGames 2021 2. päivä Espoon Suunta 25039
29.08.2021 KuUS-rastit, pitkä matka Kuusankosken Urheiluseura 25305
29.08.2021 Jyvässprintti, SM-esikisa 2 Suunta Jyväskylä 25585
29.08.2021 Pohjantähti sprintti 2.osa SK Pohjantähti 25446
29.08.2021 Pohjantähti sprintti 1.osa SK Pohjantähti 25445
29.08.2021 Jyvässprintti, SM-esikisa 1 Suunta Jyväskylä 25127
29.08.2021 Kansallinen Oriveden Ponnistus 25169
01.09.2021 Etelä-Pohjanmaan AM sprint Laihian Luja 25400
02.09.2021 Pohjois-Pohjanmaan Kompassi-cup 5. osakilpailu (lähikilpailu) Oulun Tarmo , SK Pohjantähti 25651
02.09.2021 Satakunnan am-sprintti, avoin Kankaanpään Suunnistajat 25379
04.09.2021 SM-pitkä matka ja WRE, karsinta Rasti E4 , Saarijärven Pullistus 23761
05.09.2021 SM-pitkä matka, finaali, Suunnistusliiga 6/8 Rasti E4 , Saarijärven Pullistus 24002
05.09.2021 Vihti tutuksi -tuplasprintti, 1. osa Rasti-Vihti 25391
05.09.2021 WRE-osakilpailu, pitkä matka Rasti E4 , Saarijärven Pullistus 25684
05.09.2021 Vihti tutuksi -tuplasprintti, 2. osa Rasti-Vihti 25694
06.09.2021 Etelä-Karjalan Kompassi-cup ja lähisprintti (lähikilpailu) Raja-Karjalan Suunnistajat 25582
06.09.2021 Uudenmaan kompassi-cup osakilpailu (lähikilpailu) Espoon Suunta 25616
06.09.2021 Päijät-Hämeen kompassi-cup V (lähikilpailu) Lahden Suunnistajat-37 25429
08.09.2021 V-S Kompassi-cup 5. osakilpailu Mynämäen Suunnistajat -52 25650
08.09.2021 EP:n Kompassi-cup 5.osakilpailu (lähikilpailu) Rasti-Jussit 25655
08.09.2021 Espoosprintti (lähikilpailu) Espoon Akilles 25295
09.09.2021 Kainuun Kompassi-cup 4. osakilpailu Suomussalmen Rasti 25620
10.09.2021 SM-pitkä matka R1 (ajankohta vahvistamatta) Rasti E4 23862
11.09.2021 Samuli Törmälä 70 vuotta -Juhlakilpailu Ylivieskan Kuula 25575
11.09.2021 WRE-osakilpailu, sprintti Juvan Urheilijat 25692
11.09.2021 SM-sprintti, finaali, Suunnistusliiga 7/8 Juvan Urheilijat 25691
11.09.2021 SM-sprintti ja WRE, karsinta Juvan Urheilijat 23821
15.09.2021 Keskipohjanmaa AM-Yö Suunnistus Kokkolan Suunnistajat 25401
16.09.2021 Varsinais-Suomen sekä Satakunnan AM-yökisa Mynämäen Suunnistajat -52 25603
16.09.2021 Lukkarin Yö Mynämäen Suunnistajat -52 25604
17.09.2021 Avoin Hämeen AM-yö Pälkäneen Luja-Lukko 25292
17.09.2021 Avoin Am-yö Viitasaaren Suunta 25607
17.09.2021 Avoin E-P:n ja ÖID:n AM-yö Vaasan Suunnistajat 25200
18.09.2021 SM-Sprintti Ikaalisten Nouseva-Voima 23860
18.09.2021 Kainuun AM-yö Kuhmon Peurat 25335
18.09.2021 Eukkorastit SK Vuoksi 25297
18.09.2021 AM-keskimatka (Savo-Karjala) Kuopion Suunnistajat 25320
18.09.2021 Lynx 50v - Str8-keskimatka Lynx 25022
18.09.2021 Särkänniemi-suunnistus Koovee 24979
18.09.2021 AM-yö (Savo-Karjala) Kuopion Suunnistajat 25321
18.09.2021 Pikku-Syöte suunnistus pitkämatka (lähikilpailu) SK Pohjantähti 25524
19.09.2021 Keski-Suomen avoin AM-keskimatka Vihtavuoren Pamaus 25669
19.09.2021 HPV:n 100 -vuotis juhlakilpailu Helsingin Poliisi-Voimailijat 24957
19.09.2021 Auranmaan Keskimatka Rasti 88 25521
19.09.2021 E-P:n AM-pitkämatka Suunta Jurva 25450
19.09.2021 Pikku-Syöte suunnistus keskimatka (lähikilpailu) SK Pohjantähti 25525
19.09.2021 GIF:s 2-mila, ÖIDM ultra Gamlakarleby IF 25303
20.09.2021 Avoin Kaakon am-yö Kouvolan Suunnistajat 25656
24.09.2021 Lumonite SM-yösuunnistus, H21 karsinta (ilmoittautuminen kaikkiin sarjoihin finaalin kautta) Vehkalahden Veikot 24001
25.09.2021 Lumonite SM-yösuunnistus, finaali, Suunnistusliiga 8/8, viralliset tulokset Vehkalahden Veikot 23850
25.09.2021 Lumonite SM-yösuunnistus, finaali, epäviralliset tulokset H21 ja D21 Vehkalahden Veikot 25707
26.09.2021 Ep:n Kompassicupin finaali(lähikilpailu) Kauhavan Wisa 25688
26.09.2021 XXVI Mikonpäivän Sprinttisuunnistus Tampereen Pyrintö 25338
29.09.2021 Hämeen Kompassi-cup 5.osakilpailu (lähikilpailu) Kyrös-Rasti 25689
01.10.2021 X Kansallinen Sikasuunnistus Raisu Lumous 25296
03.10.2021 Oravatonni Mynämäen Suunnistajat -52 25254
10.10.2021 E-P:n AM-erikoispitkä (avoin) Suunta Jurva 25703
16.10.2021 Pargas IF:n lähikisat - närtävling (lähikilpailu) Pargas IF 25706
17.10.2021 SM-erikoispitkä, epäviralliset tulokset H21 Tampereen Pyrintö 25733
17.10.2021 SM-erikoispitkä, viralliset tulokset kaikki sarjat Tampereen Pyrintö 23873
24.10.2021 Jämi Suunnistusmaraton sekä Hämeen ja Satakunnan AM-erikoispitkä matka Ikaalisten Nouseva-Voima 25056
30.10.2021 Korkeasaari-sprintti Rasti-Jyry 25284
Palaa