FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Silja-Rastit, EM-katsastus (WRE) ja nuorten näyttökilpailu, Paimion Rasti
21.04.2012
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura Käyttäjä
1.pv Lisenssinumero Emit EmiTag Nimi Seura
H21E 22257 186468 Ahonen Jere Kangasala SK
H21E 25247 183849 Airila Hannu Kalevan Rasti
H21E 10055 201850 Anjala Topi Koovee
H21E 33972 312880 312880 Anttonen Antti Vaajakosken Terä
H21E 10153 413303 Arvola Miika Koovee
H21E 33207 501451 Asikainen Aaro Kalevan Rasti
H21E 7847 185243 Blomster Daniel IF Sibbo-Vargarna
H21E 47679 47799 Brickhill-Jones David Rasti-Kurikka
H21E 19816 118968 Brunell Filip IF Brahe
H21E 13075 504073 3568060 Bäckman Johan Sweden
H21E 2784 204166 Bäckström Robin IF Femman
H21E 35650 65793 Detkov Sergei Hiisirasti
H21E 17512 505590 Fabritius Mikael OK Orient
H21E 14570 161556 Fincke Simo-Pekka Kalevan Rasti
H21E 32715 159876 Fröberg Robin Pargas IF
H21E 49649 Gorokhov Sergey Rasti-Kurikka
H21E 94619 Haines Hector Espoon Suunta
H21E 11165 157573 157573 Halme Jussi-Elmeri Tampereen Pyrintö
H21E 12566 505386 Hartvik Toni IF Sibbo-Vargarna
H21E 7246 179277 Heinaro Einari Helsingin Suunnistajat
H21E 26191 204178 Heinonen Mikko Kalevan Rasti
H21E 3045 209794 Henriksson Tobias Pargas IF
H21E 37799 501441 Hernelahti Miika Kalevan Rasti
H21E 10101 241479 Huhtanen Juha-Matti Vaajakosken Terä
H21E 1718 500983 3480365 Huikko Petteri Vaajakosken Terä
H21E 26783 229664 Huovila Jarkko Kalevan Rasti
H21E 22011 208834 Huttunen Esa Turun Metsänkävijät
H21E 3848 202063 Hyyryläinen Juha Anttolan Urheilijat
H21E 32487 170600 Ikonen Pasi Vaajakosken Terä
H21E 19547 188564 Isokoski Markku Pellon Ponsi
H21E 92763 56918 Jiracek Michal Tampereen Pyrintö
H21E 31987 502061 Joensuu Timo Vaajakosken Terä
H21E 32707 239843 Ketolainen Juha-Ville Vehkalahden Veikot
H21E 2801 196619 Kivelä Matti Delta
H21E 90225 169779 Kodeda Stepan MS Parma
H21E 21978 166290 166290 Kronberg Patrick IF Femman
H21E 1079 501444 Kymäläinen Severi Tampereen Pyrintö
H21E 18094 505757 Laine Jarkko Tampereen Pyrintö
H21E 22896 214773 Lakanen Jani Vaajakosken Terä
H21E 7644 240856 Lakanen Jonne Vaajakosken Terä
H21E 14018 507285 Laukkarinen Jesse Rajamäen Rykmentti
H21E 13310 186708 Lehto Jonne Vehkalahden Veikot
H21E 10907 227021 Leskinen Aapo Lynx
H21E 27242 503322 Leskinen Aleksi Lynx
H21E 91351 2122009 Lindqvist Ola Lynx
H21E 18138 229936 Liuha Jarkko Vehkalahden Veikot
H21E 25333 500700 Mansner Victor IF Sibbo-Vargarna
H21E 2017 408345 Mattila Tomi Angelniemen Ankkuri
H21E 35442 205433 Mattila Tuomas Vehkalahden Veikot
H21E 10780 221202 Mertanen Simo Lappeen Riento
H21E 27138 195281 Metsälä Juuso Kalevan Rasti
H21E 92249 56469 Morrison Ross Rajamäen Rykmentti
H21E 27716 203048 Mutka Manu Turun Metsänkävijät
H21E 24232 505515 Muukkonen Petteri Vehkalahden Veikot
H21E 3998 182262 Myllärinen Jani Koovee
H21E 14037 501427 Niemi Aleksi Tampereen Pyrintö
H21E 27098 180367 Niemi Vili Rajamäen Rykmentti
H21E 6047 152989 Noponen Petri Delta
H21E 13049 183789 Nurmonen Antti Kalevan Rasti
H21E 38804 503412 Pajunen Jere Kalevan Rasti
H21E 12562 188499 Parjanne Antti Lynx
H21E 19569 502272 Patana Mikko Ikaalisten Nouseva-Voima
H21E 6968 170593 3553724 Peltola Juha MS Parma
H21E 25952 502949 Penttinen Topi OK Orient
H21E 47507 500184 Pihl Peeter MS Parma
H21E 23456 92992 Pohjala Johannes Hiisirasti
H21E 23047 501552 Portin Fredric Paimion Rasti
H21E 15519 182725 3477486 Pukema Hannu-Pekka Rajamäen Rykmentti
H21E 9175 501442 3497013 Saari Petri Vaajakosken Terä
H21E 9500 189971 3496726 Saari Toni Vaajakosken Terä
H21E 19891 79386 Salmenoja Samuli MS Parma
H21E 8892 501448 Sirén Mikko Angelniemen Ankkuri
H21E 94617 Smithard Chris Espoon Suunta
H21E 983 507294 Sorvisto Juha Vaajakosken Terä
H21E 34122 189337 Summanen Aapo Vaajakosken Terä
H21E 17919 500389 Suna Jussi Turun Metsänkävijät
H21E 15051 223287 Sund Otto IF Femman
H21E 10383 157623 157623 Suominen Miika Rajamäen Rykmentti
H21E 1821 190745 Suonpää Lasse MS Parma
H21E 28911 504769 Taanila Vesa Ikaalisten Nouseva-Voima
H21E 24190 501438 Taivainen Juho-Matti Pellon Ponsi
H21E 24185 501558 Taivainen Olli-Markus Pellon Ponsi
H21E 5033 93337 Tervo Tuomas Rajamäen Rykmentti
H21E 33187 205125 3935483 Vainio Antti MS Parma
H21E 11821 409754 Valkamo Santeri Koovee
H21E 25281 402148 Vähänen Elmeri Tampereen Pyrintö
H21E 3089 231157 Väisänen Henrik Hiisirasti
H21E 31092 102901 Väre Teemu Paimion Rasti
H21E 22041 205422 Weckman Janne Vehkalahden Veikot
H21E 29581 500067 3829934 Wickholm Jörgen IF Sibbo-Vargarna
H21A 26642 500451 Aaltonen Vesa IF Brahe
H21A 682 54526 Ahto Jari Palo-88
H21A 23356 182769 Ahvenainen Timo Mäntsälän Urheilijat
H21A 11263 159811 Alén Rasmus Kangasala SK
H21A 5240 225844 Annila Petri Koovee
H21A 32758 42954 Artemov Evgeny Ikaalisten Nouseva-Voima
H21A 5758 226482 3827953 Asikainen Saku Hiisirasti
H21A 15688 503225 Bäckström Anders IF Femman
H21A 24907 193600 Donner Mikael OK 77
H21A 31214 411402 3499191 Ekonoja Antti Pellon Ponsi
H21A 33650 54853 Erämaja Antti Koovee
H21A 15533 190788 Fränti Juha Rasti-Kurikka
H21A 16037 161555 Haikonen Mikko Tampereen Pyrintö
H21A 1486 504824 Hakala Antti Lapuan Virkiä
H21A 27357 195178 Hakkarainen Tuomas MS Parma
H21A 3507 188607 Hall Andreas IF Femman
H21A 23173 191437 3496320 Heiska Samu Lapuan Virkiä
H21A 12908 235088 Heiskanen Oskari Kangasala SK
H21A 13420 129173 Hippi Samuel Vaasan Suunnistajat
H21A 22190 500931 Huhtanen Juha Lapuan Virkiä
H21A 27848 207928 Hämäläinen Ari Jämsän Retki-Veikot
H21A 2971 501868 Hämäläinen Asko Kankaantaan Kisa
H21A 17994 501526 Hämäläinen Jani Lahden Suunnistajat-37
H21A 32607 191998 Ikävalko Petri Ikaalisten Nouseva-Voima
H21A 19942 195224 Istolahti Jaakko Ylistaron Kilpa-Veljet
H21A 7095 188554 Istolahti Tuomo Ylistaron Kilpa-Veljet
H21A 14506 505035 Joensuu Ari-Pekka Lapuan Virkiä
H21A 8380 207304 Juopperi Sami-Petteri Pellon Ponsi
H21A 1846 42343 3498920 Juura Elmeri Kankaanpään Suunnistajat
H21A 4071 505905 Juutilainen Ilkka Lynx
H21A 12979 201823 Juutilainen Pauli Keravan Urheilijat
H21A 5982 191767 Järvinen Miika Koovee
H21A 3898 208117 3394491 Järvinen Seppo Asikkalan Raikas
H21A 11078 231185 Kaivosaari Antti Jämsän Retki-Veikot
H21A 23320 208385 Kallio-Könnö Jarno Rasti-Kurikka
H21A 33468 167715 Kalliokoski Toni Halsuan Toivo
H21A 90360 235728 Kansonen Jari Joutsenon Kullervo
H21A 28933 220604 Kapiainen Tomi Raja-Karjalan Suunnistajat
H21A 18528 42369 Katajisto Jukka-Pekka Rasti-Kurikka
H21A 15697 117961 Kauppi Mikael Rasti-Lukko
H21A 10492 205952 Kautto Lasse Vaajakosken Terä
H21A 2396 182551 Kemppainen Tommi Keravan Urheilijat
H21A 90294 205227 Kemppinen Mikko Lahden Taimi
H21A 3649 83438 Keskisaari Ville Lynx
H21A 5447 122244 Keskitalo Tapio Kankaanpään Suunnistajat
H21A 21376 501944 Kettunen Heikki Vaajakosken Terä
H21A 34889 504878 Kinni Juho Tampereen Pyrintö
H21A 17936 43728 Kivelä Janne Angelniemen Ankkuri
H21A 5431 500418 Kivelä Marko Vetelin Urheilijat
H21A 25569 199477 Koivusalo Riku Rastikarhut
H21A 25354 214123 Kokkila Ville Espoon Suunta
H21A 21970 204866 Kokkinen Kari Perttelin Peikot
H21A 345 215023 Koponen Ville Lynx
H21A 30912 183311 Korkeakangas Antti Rasti-Jussit
H21A 17563 504305 Korpinen Olli-Jussi Anttolan Urheilijat
H21A 18145 502052 Korppi Miika Ounasvaaran Hiihtoseura
H21A 33847 505428 Kujanpää Juuso Lynx
H21A 15390 193451 3479326 Kurkela Mikko Ounasvaaran Hiihtoseura
H21A 13313 402582 Kuusela Antti Hämeenlinnan Suunnistajat
H21A 35239 500371 Kuutti Veli-Pekka Perttelin Peikot
H21A 134 402727 18551 Laaksonen Petri Turun Suunnistajat
H21A 15860 175473 Laine Jaakko Delta
H21A 17900 175718 Laine Kalle Kauhajoen Karhu
H21A 12014 210774 Laine Tuomo Delta
H21A 20521 166266 Lappalainen Lauri Turun Suunnistajat
H21A 14755 241486 Lassila Jussi Pitäjänmäen Tarmo
H21A 1112 170478 Lassila Mikko Helsingin Suunnistajat
H21A 33079 100222 Lempa Pauli Rasti 88
H21A 899 229876 3482700 Linnainmaa Lauri Koovee
H21A 6819 203993 Liukkonen Matti Rajamäen Rykmentti
H21A 20224 500738 Liuko Janne IF Sibbo-Vargarna
H21A 32047 235490 Luoma Ville Delta
H21A 17704 201661 Löfbacka Sami Vetelin Urheilijat
H21A 16862 222045 Mamia Tero Koovee
H21A 2753 150702 Martelius Jesse Pellon Ponsi
H21A 9348 201243 Matilainen Juha Lahden Suunnistajat-37
H21A 18560 502560 Mattila Olli MS Parma
H21A 18390 221620 Maukonen Timo Rasti E4
H21A 5260 180626 Mehtälä Erkka Delta
H21A 1590 218514 Mikkola Oskari Helsingin Suunnistajat
H21A 16293 214184 Mikkola Timo Hiisirasti
H21A 8542 202096 Mjösund Asgeir MS Parma
H21A 1113 83674 Molnar Attila Helsingin Suunnistajat
H21A 17830 500077 Muukkonen Jyrki Keravan Urheilijat
H21A 19445 193866 3493806 Myllymäki Tero Vetelin Urheilijat
H21A 35740 51954 3460896 Myllärinen Antti Joutsenon Kullervo
H21A 807 503160 Mähönen Timo Kalevan Rasti
H21A 17281 502944 Mäkelä Tuomo Angelniemen Ankkuri
H21A 1734 142531 Mäkinen Jesse Kalevan Rasti
H21A 6151 507003 Mänkärlä Janne Lynx
H21A 19863 128946 Nenonen Heikki SK Vuoksi
H21A 17548 506264 Niemi Pyry Rajamäen Rykmentti
H21A 22835 188591 Nissinen Jani Hiisirasti
H21A 22205 150642 3556123 Nurminen Ville-Veikko Suosmeren Salpa
H21A 23662 240027 Nuuttila Lauri Rasti-Kurikka
H21A 32609 503550 3498961 Oikarinen Lauri Pellon Ponsi
H21A 33577 411045 Oikarinen Markku Suunta Jyväskylä
H21A 12982 502202 Ojapalo Joona Rajamäen Rykmentti
H21A 2288 179789 Paasikoski Antti Rajamäen Rykmentti
H21A 15158 500107 Pajula Harri Ikaalisten Nouseva-Voima
H21A 7083 142387 Pajula Jukka Lapuan Virkiä
H21A 8567 198942 Pantsar Taneli Pellon Ponsi
H21A 27801 217435 3485273 Partanen Tapani Hyvinkään Rasti
H21A 25636 50534 Peltomäki Kalle Siikaisten Sisu
H21A 25453 195320 Pesola Oskari Helsingin Suunnistajat
H21A 23233 122776 Pietilä Eero Tampereen Pyrintö
H21A 33775 110388 Pikkarainen Toni Hyvinkään Rasti
H21A 23616 159597 Pohjola Pasi Lynx
H21A 8704 166778 Polvi Mikko Koovee
H21A 40606 232276 Popov Artem Espoon Suunta
H21A 26263 500385 3865342 Pulli Antero Rajamäen Rykmentti
H21A 34238 41626 Pulli Arttu Tampereen Pyrintö
H21A 27457 195531 Rajaniemi Juho Turun Suunnistajat
H21A 11981 500709 Ranki Arto Angelniemen Ankkuri
H21A 14935 214217 Rantala Jyri Koovee
H21A 14936 244877 Rantala Kalle Kalevan Rasti
H21A 49333 Raykov Alexander Turun Suunnistajat
H21A 35313 204085 Reiman Kai Kalevan Rasti
H21A 28847 501045 Ritasalo Timo MS Parma
H21A 3059 184907 Ruokolainen Mikko OK 77
H21A 19972 185360 Räty Harri Delta
H21A 26836 45505 Saari Tatu Suunta-Sepot
H21A 6616 504977 Saarinen Jarkko Delta
H21A 20541 133841 Sabel Ville Hiisirasti
H21A 25397 175507 Sainio Santtu Kangasala SK
H21A 17011 43027 3481967 Salo Mikael OK Orient
H21A 2137 199927 Saramäki Niklas Lynx
H21A 6751 49693 Seppä Jussi Suunta-Sepot
H21A 21766 243686 Seppänen Atte Joutsenon Kullervo
H21A 21938 208197 3622065 Sihvola Eerik Kouvolan Suunnistajat
H21A 6309 170347 Silvonen Tomi Mäntsälän Urheilijat
H21A 39624 222278 Sipilä Mikko Kangasala SK
H21A 11096 218691 Smeds Kenneth Närpes OK
H21A 30512 505409 Sompi Jani Jämsän Retki-Veikot
H21A 3549 504222 Sorsa Lauri Kangasala SK
H21A 3551 224487 Sorsa Perttu Delta
H21A 24138 244299 Ståhl Markus IF Sibbo-Vargarna
H21A 3189 189986 Suhonen Antto-Iiro Kuopion Suunnistajat
H21A 2807 214122 Summanen Eetu Rajamäen Rykmentti
H21A 36572 181898 Sundberg Ville Lynx
H21A 31749 236481 Sundblom Sören IF Sibbo-Vargarna
H21A 1984 191161 Suonpää Olli MS Parma
H21A 45672 105293 Sychev Maxim Hiisirasti
H21A 25783 214245 Söderström Peter OK Raseborg
H21A 8650 504240 Takala Matti Valkeakosken Haka
H21A 27203 173767 Tamminen Jani Turun Suunnistajat
H21A 519 312826 Toivio Heikki Delta
H21A 3687 214776 Toivola Aleksi Kemiön Kiilat
H21A 5222 208381 3384633 Tokola Jussi MS Parma
H21A 12214 502744 Tolvanen Leo Pihkaniskat
H21A 5285 230371 Tommila Juha Hiisirasti
H21A 4819 506325 Tuomaala Juuso Ikaalisten Nouseva-Voima
H21A 16084 503135 Turunen Markus Rajamäen Rykmentti
H21A 31205 197460 Tölli Marko Suunta Jyväskylä
H21A 1359 135625 Uotila Juho Hiisirasti
H21A 35714 190792 Uusimäki Tommi Pellon Ponsi
H21A 28967 192606 3478195 Uusitalo Jyri Pellon Ponsi
H21A 2749 184136 3496932 Vainio Eero-Matti MS Parma
H21A 6082 180531 Valonen Samuli Valkeakosken Haka
H21A 28152 48665 Vanhanen Matias Kemiön Kiilat
H21A 16604 502135 3466083 Vapa Marko Ounasvaaran Hiihtoseura
H21A 16603 58172 3488194 Vapa Mikko Ounasvaaran Hiihtoseura
H21A 8581 209162 Varis Timo Kalevan Rasti
H21A 15480 182535 Vennelä Miika Koovee
H21A 31872 199410 Virta Jani IF Sibbo-Vargarna
H21A 2492 170321 170321 Väätäinen Olli Hiisirasti
H21A 15133 144072 Väätäinen Turo Espoon Suunta
H21A 20436 226307 Westerlund Juho Koovee
H21A 17155 179952 Ylis-Junttila Vesa Hämeenlinnan Suunnistajat
H21A 12574 226445 Ylitalo Aki Hauhon Sisu
H21A 21949 199985 Yrjä Aki Perttelin Peikot
H21A 49195 Zemlyakov Alexey Turun Suunnistajat
H21A 14871 154225 von Frenckell Robert OK Raseborg
H21A 48275 200128 Åkerman Anders Sweden
H21A 8830 413258 Örn Antti Mäntsälän Urheilijat
H21B 29266 402598 Hoikkala Mikko Kimito SF
H21B 38657 238892 Huhtala Juho-Matti Yläneen Kiri
H21B 10051 205381 Mänty Eero Hirvensalon Heitto
H21B 90319 203352 Nieminen Timo Tikkakosken Suunnistajat
H21B 17244 172920 Parisod Heikki Salon Vilpas
H21B 27584 198892 Siivonen Jere Suunta Jyväskylä
H21B 14888 103958 Sippola Juha Lapuan Virkiä
H21B 2680 140035 3482882 Siren Riku Kyrös-Rasti
H21B 14783 181921 Suntioinen Ville Karkki-Rasti
H21B 39810 158786 Tarkia Miikka Turun Suunnistajat
H21B 28244 51599 Valtanen Juhani Hinnerjoen Yritys
H21B 2954 51600 Valtanen Lassi Hinnerjoen Yritys
H21B 24783 502412 Viiri Tapio Hirvensalon Heitto
H21B 29267 173181 Wiik Peter Närpes OK
H21B 10477 500878 Öhman Andreas Malax IF
H21C 857 152454 Aho Matti Länsi-Lavian Loiske
H21C 36427 153498 Ekholm Thomas OK Orient
H21C 28859 48084 Rintanen Timo Kangasala SK
H21C 94735 42925 Velema Hans-Paul Hiidenkiertäjät
H21C 22377 58666 Virtaniemi Saku Palo-88
H35 1679 143411 Autio Rauno Karkki-Rasti
H35 28601 154560 Bergström Fredrik Pargas IF
H35 11150 500538 Hamppu Aleksei Helsingin Suunnistajat
H35 35267 57034 Havento Jukka Karkki-Rasti
H35 37892 156781 Heikkonen Rami Suomusjärven Sisu
H35 20588 206688 Hellstedt Tony Rastihaukat
H35 529 504951 Horppu Matti Perttelin Peikot
H35 14071 50708 Jarva Jukka Oriveden Ponnistus
H35 237 239234 Kaplas Jarkko Joutsenon Kullervo
H35 22899 226690 3559945 Karri Janne Hyvinkään Rasti
H35 33369 159892 Kaunismäki Jyrki Rasti-Lukko
H35 27596 83717 Kuusivaara Janne Espoon Akilles
H35 12007 189857 Kärpijoki Vesa Helsingin Suunnistajat
H35 12666 504563 Laaksonen Markku Helsingin Suunnistajat
H35 8153 40425 Laavainen Mikko MS Parma
H35 9331 193913 Lauren Max Pargas IF
H35 11977 177815 3830478 Lehtinen Juhani Kauhajoen Karhu
H35 27618 143322 3557253 Leppäniemi Jani Vetelin Urheilijat
H35 21288 152977 Lindroth Mikko Karkki-Rasti
H35 32877 111100 3497641 Maronen Mikke Lynx
H35 15164 181483 Mikkola Jarno SK Pohjantähti
H35 19721 175667 Muikku Anssi Anttolan Urheilijat
H35 30822 240086 3497781 Myllymäki Jyri Vetelin Urheilijat
H35 34975 505141 Mäkelä Jussi Pargas IF
H35 15510 504425 Niemelä Pekka Helsingin Suunnistajat
H35 24005 503115 Nurminen Joonas Jämsän Retki-Veikot
H35 15799 161794 Nurminen Petri Turun Metsänkävijät
H35 22993 51353 Ottila Markus Turun Suunnistajat
H35 37796 128157 Partanen Jussi Hyvinkään Rasti
H35 23088 231364 Perä Tapio Rajamäen Rykmentti
H35 2885 191552 Pulli Veli-Matti Rastivarsat
H35 16619 190107 Puro-Aho Arto Ylistaron Kilpa-Veljet
H35 22905 117921 Rantala Tommy Karkki-Rasti
H35 1302 504245 Reeni Esko Riihimäen Suunnistajat
H35 6360 196296 Rehn Thomas OK Raseborg
H35 11100 237198 Salo Markus Punkalaitumen Kunto
H35 18359 214929 Salonen Kari Helsingin Suunnistajat
H35 38482 205325 Tuokko Esa MS Parma
H35 27298 504795 Uitto Juha Rasti-Kurikka
H35 94673 155751 Viljanen Tomi Koovee
H35 31562 238455 Väisänen Mikko Anttolan Urheilijat
H35 34117 401354 Wigelius Miikka Maarian Mahti
H40 35129 193907 Ahola Mika Navi
H40 25119 189421 Anttila Jouni Suomusjärven Sisu
H40 1138 195416 3515376 Asklöf Tom Lynx
H40 37675 165871 Auvinen Antti Pihkaniskat
H40 45817 43829 Emaldinov Yuri Angelniemen Ankkuri
H40 30960 177346 Fiskars Stefan OK Raseborg
H40 40574 191955 Forma Pauli Delta
H40 29707 198707 Haikonen Risto Anttolan Urheilijat
H40 19568 203868 Hartman Janne Vaajakosken Terä
H40 18921 185149 Heikkinen Jarkko Vehkalahden Veikot
H40 3779 483896 Heiskanen Marko Rajamäen Rykmentti
H40 2065 503184 3482312 Hytönen Harri Delta
H40 22116 215150 Ikäheimonen Jari Turun Metsänkävijät
H40 31182 501137 Ilomäki Mika Koovee
H40 38342 157272 Jalli Juha-Pekka Lounais-Hämeen Rasti
H40 31176 59338 Jerkku Jarmo Turun Metsänkävijät
H40 35437 199977 Julkunen Tero Lounais-Hämeen Rasti
H40 33126 500010 Jussila Kari Kangasala SK
H40 23430 173509 3837127 Juva Mika Muurlan Vihuri
H40 34158 140710 Kaitola Harri Rastiketut
H40 31829 411991 3482445 Kamila Kai Suunta Jurva
H40 9820 161852 Keinänen Jarkko Rastivarsat
H40 14423 177806 Kerkola Mika Suomusjärven Sisu
H40 22893 506887 Kivelä Tuomas Raisu Lumous
H40 12897 182914 Kivilaakso Janne Lynx
H40 8608 236557 3484268 Klemettinen Vesa Suunta Jyväskylä
H40 15956 503465 Kuosmanen Tero Rasti-Hyry
H40 16879 183850 Kuusinen Petri Hämeenlinnan Suunnistajat
H40 28359 180745 Kuusisto Roope Suunta-Sepot
H40 38346 179594 Laine Jani Turun Suunnistajat
H40 19142 215609 3913571 Larmala Juha-Pekka Espoon Suunta
H40 5754 505663 Lehtonen Tero Suomusjärven Sisu
H40 6222 88026 Leppämäki Tero Viitasaaren Suunta
H40 3247 216510 Leppäniemi Esa Vetelin Urheilijat
H40 15130 235288 Liljeström Kimmo Helsingin Suunnistajat
H40 20302 501755 Loukkalahti Marko Delta
H40 20305 503274 Loukkalahti Mika Espoon Suunta
H40 21554 145976 145976 Moisio Orvo Turun Suunnistajat
H40 30459 503063 Mustonen Ari Helsingin Suunnistajat
H40 23882 82501 82501 Märkälä Janne Tampereen Pyrintö
H40 2360 51441 Määttä Janne Rasti-Hyry
H40 25564 220423 Mönttinen Sami Rasti E4
H40 5020 505759 Nieminen Jyrki Lounais-Hämeen Rasti
H40 31555 209070 Numminen Mika Urjalan Urheilijat
H40 31036 90897 Nurmi Pasi Rastiketut
H40 14584 237265 Näpänkangas Mika Suunta Jyväskylä
H40 35498 51248 3556867 Plit Herkko Lynx
H40 17745 504212 Prittinen Juha Hämeenlinnan Suunnistajat
H40 39760 195263 Päivike Johan RastiPiikkiö
H40 28684 169555 Reunanen Pasi Tampereen Pyrintö
H40 29791 57383 Rontu Jari Angelniemen Ankkuri
H40 37103 209032 3484896 Rusanen Petri Suunta Jyväskylä
H40 3100 200892 Ryyppö Jarkko Rastivarsat
H40 37825 504296 Rönnemaa Antti Siilin Rasti
H40 12221 224520 Saastamoinen Pasi Angelniemen Ankkuri
H40 2313 502826 Salonen Tero Hauhon Sisu
H40 8901 205099 Suominen Manne Delta
H40 13881 206995 Tala Tuomas Delta
H40 25304 208830 3499159 Tervala Mika Rastivarsat
H40 6898 214848 Tuomola Jarkko Someron Esa
H40 2835 135406 135406 Turakainen Olli Helsingin Suunnistajat
H40 18697 208182 Turkki Antti Olavin Rasti
H40 27261 213852 Tähtinen Timo Helsingin Suunnistajat
H40 14700 94991 3938529 Virtanen Antti Hämeenlinnan Suunnistajat
H40 5365 89207 Virtanen Kimmo Angelniemen Ankkuri
H40 7457 504359 Vuorenpää Asmo Laitilan Jyske
H40 94517 214218 Väisänen Jari Rajamäen Rykmentti
H45 31099 176985 Ahola Tuomo Kangasala SK
H45 4247 215246 3476470 Alvoittu Petri Vihtavuoren Pamaus
H45 31174 173671 Antikainen Jarmo Mäntsälän Urheilijat
H45 28609 95414 Arrakoski Jori OK 77
H45 17137 198787 Bister Reijo Turun Metsänkävijät
H45 32806 181617 Björkqvist Niklas Hämeenlinnan Suunnistajat
H45 4060 199987 Borgenström Jussi Hyvinkään Rasti
H45 27351 194035 Brink Anders Pargas IF
H45 12180 159055 3554326 Ekström Thomas MS Parma
H45 396 156656 Hanhijärvi Antti Espoon Akilles
H45 27355 202691 Heikkilä Matti Mäntsälän Urheilijat
H45 3354 191431 Heikkilä Ossi Suunta Jyväskylä
H45 34961 40996 Heiskanen Pasi Helsingin Suunnistajat
H45 492 215361 Helin Timo Vakka-Rasti
H45 19998 221588 Hoffman Linus Pargas IF
H45 18040 42943 Honkasaari Jukka RastiPiikkiö
H45 15724 504531 Huhtala Ismo Yläneen Kiri
H45 24388 502020 Huhtanen Ossi Tampereen Pyrintö
H45 21283 237058 Huostila Markku Lammin Säkiä
H45 28966 190114 Hyttinen Tarmo Rasti E4
H45 19530 52338 Hällström af Anders OK 77
H45 12167 182542 Höglund Ulf OK Raseborg
H45 34163 180295 Isokallio Pasi Rasti-Nokia
H45 403 199347 Itkonen Arto Turun Suunnistajat
H45 12860 199799 Jakobsson Harri Espoon Suunta
H45 25318 220717 Joutsensaari Jarmo Kangasala SK
H45 5798 201289 3456571 Juvakka Pekka Suunta Jyväskylä
H45 13878 175714 Järvinen Petri Hiisirasti
H45 20363 123378 123378 Kaartinen Markku Angelniemen Ankkuri
H45 13879 183747 Kajavalta Jyrki Turun Suunnistajat
H45 5476 46966 Kankkunen Raimo Siilin Rasti
H45 10989 215628 Kattelus Matti Lapuan Virkiä
H45 35434 195210 Kauhanen Ari OK 77
H45 12900 199151 3485422 Kiljunen Juha Rastivarsat
H45 26666 408182 3478559 Kinnari Jukka Suunta Jurva
H45 2042 170368 Koponen Visa Perttelin Peikot
H45 24489 182862 Koskinen Seppo Jalasjärven Jalas
H45 4171 82013 3498045 Koskivirta Eero Etelä-Kymen Suunnistajat
H45 6897 244213 Kujansuu Eero MS Parma
H45 6266 181097 Kulmala Mika Rajamäen Rykmentti
H45 13067 154097 Kulmala Timo Saarijärven Pullistus
H45 39819 488127 Kuokkanen Ismo Turun Suunnistajat
H45 24871 238240 Kurki Esa Rasti-Kurikka
H45 8765 91866 Kuuluvainen Juha Espoon Suunta
H45 11503 502982 3494911 Laasanen Juha Laihian Luja
H45 27856 181482 Laasonen Mauri Tampereen Pyrintö
H45 20510 184734 3860194 Lindahl Anders Akilles OK
H45 17976 145916 Lindblom Petteri Suomusjärven Sisu
H45 26362 194040 Lindholm Jari OK 77
H45 22853 74874 Lindroos Jarmo Espoon Suunta
H45 40616 210079 Lohikainen Timo Rastivarsat
H45 3945 231871 Matilainen Kari Helsingin Suunnistajat
H45 4268 503366 Mikkola Sakari Helsingin Suunnistajat
H45 12716 184981 Minkkinen Ismo Rajamäen Rykmentti
H45 8385 210862 Mänty Markku Turun Metsänkävijät
H45 12184 505955 Mättölä Ali Espoon Suunta
H45 11024 183900 Nappu Juha Turun NMKY
H45 11384 229892 Nordell Anders Kimito SF
H45 191 186620 Numminen Hannu Espoon Akilles
H45 7905 57135 Nykänen Jouni Navi
H45 27931 211013 Ojanen Tuomas Helsingin Suunnistajat
H45 33504 205792 Oksanen Jukka Rastikarhut
H45 21565 186796 Ollonqvist Jouni Turun Suunnistajat
H45 27185 222467 3941903 Paasi Jaakko Tampereen Pyrintö
H45 14299 500078 Parttimaa Timo Angelniemen Ankkuri
H45 36546 154109 Pienimäki Hannu Rastiketut
H45 15806 501429 Pietikäinen Timo Pihkaniskat
H45 24861 57166 Pietilä Hannu Kajaanin Suunnistajat
H45 19910 202797 Pulli Tuomo Lappeen Riento
H45 30097 176845 Puolakanaho Mikko Hyvinkään Rasti
H45 6865 230073 Rahkola Mika Ounasvaaran Hiihtoseura
H45 18879 483862 Raitanen Anssi Tuusulan Voima-Veikot
H45 152 222322 Ratia Juha Kemiön Kiilat
H45 31085 205676 Rautio Mika Anttolan Urheilijat
H45 28952 235062 Ray Tomas OK 77
H45 1009 204077 Rehn Pekka Lynx
H45 32000 240290 Ruohola Risto MS Parma
H45 7493 186660 Selin Tommy Espoon Akilles
H45 23464 189224 Sillanpää Kari Lauttakylän Luja
H45 39020 208027 Sopo Marko Kuopion Suunnistajat
H45 6207 152435 Suhonen Timo Kuopion Suunnistajat
H45 7342 55465 55465 Syrjäläinen Janne Anttolan Urheilijat
H45 20082 501501 Tarkkanen Matti Ulvilan Ura
H45 13327 235335 3562170 Turpiainen Janne Hyvinkään Rasti
H45 19501 502862 Tötterman Petri OK 77
H45 2051 137671 Ukkonen Jukka Navi
H45 30480 75462 Valtonen Jari Helsingin Suunnistajat
H45 40513 505406 Valtonen Kimmo MS Parma
H45 3065 235083 Valtonen Teppo Hämeenlinnan Tarmo
H45 35456 191453 Vantaala Jouni Lammin Säkiä
H45 38081 215555 Varmavuo Seppo Rajamäen Rykmentti
H45 5228 199833 Viberg Pasi Turun Suunnistajat
H45 21549 235690 Virta Marko Turun Suunnistajat
H45 2515 228298 Virtanen Kalle Hämeenlinnan Suunnistajat
H45 8249 174638 Vuorela Mika Tampereen Pyrintö
H45 25111 195983 Yli-Kauppila Mikko Ulvilan Ura
H45 5681 188519 Yliluikki Matti Suomusjärven Sisu
H45 5315 175197 Ylönen Kari Itä-Hämeen Rasti
H50 22466 81891 Aaltonen Tommi MS Parma
H50 34474 54528 Ahto Pekka Palo-88
H50 7730 503472 Ala-Sankila Jari Mäntän Seudun Eräpirkat
H50 101 220707 Anjala Ari Tampereen Pyrintö
H50 990 169170 Arola Markku Helsingin Suunnistajat
H50 7163 51893 Asikainen Timo Hiisirasti
H50 22369 231961 Forsell Kristian OK Raseborg
H50 24767 235298 Frilander Heikki IF Sibbo-Vargarna
H50 5988 221597 Galkin Markku Espoon Suunta
H50 1409 199900 Gustafsson Risto Rasti-Perniö
H50 23927 53554 Hakala Jouni Raision Kuula
H50 18256 175203 Harju Juha-Pekka Tampereen Pyrintö
H50 29075 150559 Heikkilä Jouni Hauhon Sisu
H50 21397 171989 3487345 Heikkilä Kari Kouvolan Suunnistajat
H50 12188 40856 Heikkinen Jarmo Hyvinkään Rasti
H50 32430 485615 Heinaro Heikki Helsingin Suunnistajat
H50 21044 226532 Hietaoja Jarkko Helsingin Suunnistajat
H50 20236 504543 3466174 Hirvensalo Jorma Saarijärven Pullistus
H50 369 185031 3468311 Honkimaa Ari Espoon Suunta
H50 13951 190189 3482379 Hämäläinen Markku Rastivarsat
H50 2058 221987 3497096 Hänninen Jukka Delta
H50 3359 226673 Jalanto Esko Kangasala SK
H50 17931 225843 Jurvakainen Jari Suunta Jyväskylä
H50 560 215052 Järvinen Jari Hämeenlinnan Tarmo
H50 1966 185253 Karjalainen Markus Kuopion Suunnistajat
H50 3841 205493 Kauppinen Tuomo Hyvinkään Rasti
H50 165 181478 Kirvesmies Juha Lahden Suunnistajat-37
H50 19937 223295 Kiviniitty Jyrki Helsingin Suunnistajat
H50 20410 145754 Koivuniemi Jukka Rastikarhut
H50 5742 161109 Korpi Antti Turun Suunnistajat
H50 32410 500081 Kukkola Pauli Siilin Rasti
H50 6337 236664 Kuusinen Mikko Helsingin Suunnistajat
H50 35568 91952 Kuusisto Kimmo MS Parma
H50 16628 504876 Laiho Hannu Rastivarsat
H50 16640 197587 3485521 Laine Markku Mäntsälän Urheilijat
H50 4003 500176 Lammila Jyrki Laitilan Jyske
H50 30231 170383 Lampinen Raino Helsingin Suunnistajat
H50 20285 503275 Lepola Antti Rastivarsat
H50 20459 199881 Lillandt Stefan OK Kristina
H50 5900 409774 Lindqvist Petri Kouvolan Suunnistajat
H50 2610 56344 Maijala Kari Epilän Esa
H50 2114 500187 Meriläinen Esa Hämeenlinnan Suunnistajat
H50 22604 110873 Molnar Geza Lahden Suunnistajat-37
H50 9697 159880 Mäkelä Markku Rastikarhut
H50 9704 312817 Mäkilä Reijo Kankaanpään Suunnistajat
H50 35984 200143 Mäkinen Jouko Mäntsälän Urheilijat
H50 32371 191140 Mänty Pekka Hirvensalon Heitto
H50 20437 192035 Niemi Kari-Veli Lappeen Riento
H50 35927 189192 3484862 Nummela Arto Mäntsälän Urheilijat
H50 23950 220590 3495942 Oikarinen Jarmo Tampereen Pyrintö
H50 15701 235541 Oksanen Vesa Rasti-Perniö
H50 8420 57372 57372 Paganus Ari Angelniemen Ankkuri
H50 7314 43270 Pajunen Kari Navi
H50 2157 172284 Palomäki Eero IF Femman
H50 16843 191920 Partanen Timo Rasti-Hyry
H50 716 238553 Pitkänen Juhani Ylöjärven Urheilijat
H50 24125 197794 Puputti Ilpo Delta
H50 14552 208912 Puustinen Tuomo Pihkaniskat
H50 21525 188527 Rantala Timo Kaustisen Pohjan-Veikot
H50 8157 82020 Rantanen Reima MS Parma
H50 17019 185367 Reinikka Kenneth Hyvinkään Rasti
H50 27987 500932 Routsi Jyrki Hiisirasti
H50 2729 Ruotsalainen Keijo Oulun Yliopiston Urheiluseura
H50 28513 52710 Saksanen Pauli Punkalaitumen Kunto
H50 22766 217217 Salonen Timo Valkeakosken Haka
H50 30640 189310 Sorsa Heikki Pihkaniskat
H50 20146 122916 Stenbäck Peter Akilles OK
H50 4135 501567 Teittinen Matti Hiisirasti
H50 7005 182932 Toivonen Jari Epilän Esa
H50 12341 485657 Uusikartano Simo Turun Metsänkävijät
H50 10537 172464 Vahvelainen Jari Tampereen Pyrintö
H50 5929 202073 Valkonen Pasi Itä-Hämeen Rasti
H50 14966 159122 Valonen Kari Lahden Suunnistajat-37
H50 23296 238868 Vestola Heikki Rastivarsat
H50 19888 190480 Viili Osmo MS Parma
H50 3264 208595 Viinikainen Heikki Hirvensalon Heitto
H50 880 59517 3807047 Viitasaari Sauli Kokkolan Suunnistajat
H50 9107 185381 Virekunnas Ari Tampereen Pyrintö
H50 23266 230225 Virkki Antti Hämeenlinnan Suunnistajat
H50 27688 201172 Vuorinen Pekka OK Orient
H50 22846 231859 Vänttinen Harri Espoon Suunta
H50 22797 222102 von Frenckell Otto OK Raseborg
H50 24612 42146 von Schoultz Roald OK Raseborg
H50 39627 236633 Ålgars Timo Saarijärven Pullistus
H55 20836 197683 Aherto Jorma Lahden Suunnistajat-37
H55 20107 501977 Ahlqvist Hannu Raisu Lumous
H55 12397 405925 405925 Airaksinen Risto Oulun NMKY:n Urheilijat
H55 6596 176971 Andersson Bror Pargas IF
H55 24429 225793 Antell Kai Keravan Urheilijat
H55 11484 150673 3445434 Bäckman Kaj OK Orient
H55 13956 226535 Eskola Mikko Tampereen Pyrintö
H55 15741 76629 3457660 Halla-Aho Timo Alajärven Ankkurit
H55 30817 502727 Halme Tapio Angelniemen Ankkuri
H55 19384 142890 Heikkilä Ari Hämeenlinnan Suunnistajat
H55 6175 505674 Helle Markku Saarijärven Pullistus
H55 5689 56792 Hirvelä Reijo Punkalaitumen Kunto
H55 15253 189213 Hulkkonen Heikki Pihkaniskat
H55 1921 223317 Hyppänen Timo Etelä-Kymen Suunnistajat
H55 31037 106390 Jakobsson Markus Rastikarhut
H55 22471 189867 Jokinen Matti Turun Visat
H55 36170 188632 Karamo Jouko Helsingin Suunnistajat
H55 16764 506882 3488277 Kartaslammi Ari Kyrös-Rasti
H55 12395 49355 3458924 Keltamäki Seppo Joutsenon Kullervo
H55 5799 122245 Keskitalo Jukka Lauttakylän Luja
H55 34540 181219 Kiiskinen Arto Tampereen Pyrintö
H55 18324 193911 Korppi Heikki Ounasvaaran Hiihtoseura
H55 104 109860 Kottonen Hannu Lynx
H55 27654 242731 Kronberg Håkan IF Femman
H55 36433 242153 Kronholm Peter IF Brahe
H55 24437 239300 Kuivala Hannu Turun Suunnistajat
H55 27170 197512 Kuivala Juha Turun Suunnistajat
H55 2613 49104 Kukonlehto Kyösti Valkeakosken Haka
H55 15398 183522 3456837 Kurkela Reino Ounasvaaran Hiihtoseura
H55 23400 214959 Kurppa Hannu SK Vuoksi
H55 30012 502976 Kuusela Pentti Punkalaitumen Kunto
H55 32436 208367 Käyhkö Jaakko RastiPiikkiö
H55 18395 128006 Laakso Antero Punkalaitumen Kunto
H55 10974 199060 Lahti Juha Hämeenlinnan Suunnistajat
H55 15050 177036 Lehto Esa Helsingin Suunnistajat
H55 22214 142110 Lehto Jarmo Vehkalahden Veikot
H55 1788 45922 Lepistö Heikki Oriveden Ponnistus
H55 2614 48372 3501509 Leppälä Martti Hämeenlinnan Suunnistajat
H55 28147 181354 3484912 Liikkanen Reima Rastivarsat
H55 20687 199083 Liimatainen Pekka Turun Suunnistajat
H55 27115 189936 Lindeman Jorma Rasti-Perniö
H55 5400 75200 Lukander Harri RastiPiikkiö
H55 9115 170586 Luukka Heikki Hirvensalon Heitto
H55 25116 153915 Luuri Pertti Rasti-Jussit
H55 6980 226575 Lång Jan MS Parma
H55 29621 504218 Malinen Jouko Helsingin Suunnistajat
H55 516 217192 Matilainen Jorma Suunta Jyväskylä
H55 2056 196090 Mäkiniemi Esko Punkalaitumen Kunto
H55 8321 213938 Niemi Arto Rajamäen Rykmentti
H55 24555 225965 Niemistö Juha Vihtavuoren Pamaus
H55 8423 501756 Niinistö Harri Angelniemen Ankkuri
H55 24491 215539 Nurminen Jouko Tampereen Pyrintö
H55 24718 201136 3454329 Nyberg Henry OK Orient
H55 35962 217307 Ojapalo Ilkka Rajamäen Rykmentti
H55 32904 238592 Paananen Erkki Hauhon Sisu
H55 30837 220207 3502366 Palttala Pekka Turengin Sarastus
H55 339 500667 Papinsaari Kari Kangasala SK
H55 39131 208909 Paunonen Hannu Koovee
H55 9078 200112 Pellinen Jari Angelniemen Ankkuri
H55 22091 504817 3497799 Pensas Esko Laihian Luja
H55 1331 213875 Poikolainen Leo Rasti E4
H55 94762 173104 Popov Oleg Pihkaniskat
H55 31420 501632 Pulkkinen Erkki Rasti-Lukko
H55 2333 171895 Rantio Jukka-Pekka Hauhon Sisu
H55 11679 199054 Ritanotko Markku Turun Metsänkävijät
H55 8421 195400 Saarimäki Ilkka Angelniemen Ankkuri
H55 312 131521 131521 Saarinen Teuvo Koovee
H55 10002 204975 Salonen Kauko Kymin Suunnistajat
H55 316 201511 Saramäki Jukka Lynx
H55 14210 49437 Suorsa Matti Pudasjärven Urheilijat
H55 14457 43637 Taimisto Jukka MS Parma
H55 12350 93325 Tolvanen Markku Salon Viesti
H55 22362 409501 Tommila Timo Rastikarhut
H55 18916 54604 Töyrylä Teuvo Vehkalahden Veikot
H55 32195 231933 Vainikka Jari Raisu Lumous
H55 26970 128637 Vairinen Risto Kontiolahden Urheilijat
H55 5928 506260 3459021 Valkonen Pekka Kangasniemen Kalske
H55 3730 205556 Valkonen Timo Rajamäen Rykmentti
H55 15719 45731 Vanne Pekka Hirvensalon Heitto
H55 39286 501554 Vartiainen Börje Kalevan Rasti
H55 29386 214010 Vehmaa Hannu Koovee
H55 12448 182884 Wickholm Martin IF Sibbo-Vargarna
H55 2746 231836 Yli-Kaatiala Jorma Kuortaneen Kunto
H60 94035 179262 Aarnio Seppo RastiPiikkiö
H60 24670 148717 Alexandersson Yngve Närpes OK
H60 18818 58877 Alilonttinen Martti MS Parma
H60 13406 190142 Andelin Jouko Lahden Taimi
H60 20846 239171 Björklund Håkan IK Falken
H60 91447 222502 Haarajoki Matti Tampereen Pyrintö
H60 20750 41418 Hartvik Seppo Malax IF
H60 28100 504096 Helkkula Rauli Turun Metsänkävijät
H60 28993 182867 Helkkula Simo Pitäjänmäen Tarmo
H60 37935 216172 Hillo Heikki Valkeakosken Haka
H60 21485 245335 Hintukainen Keijo Turun Suunnistajat
H60 19127 181419 Hongisto Keijo Loimaan Jankko
H60 16364 195332 Hotti Reino Helsingin Suunnistajat
H60 30321 42992 Huovila Timo Karkki-Rasti
H60 19983 312879 Hytönen Veikko Suunta Jyväskylä
H60 676 218855 3470663 Hyvönen Markku Rasti-Pielinen
H60 21411 142330 Immanen Pertti Oriveden Ponnistus
H60 5717 223400 Inki Pekka Turun Metsänkävijät
H60 6013 502945 Juutilainen Juhani Keravan Urheilijat
H60 19184 194143 Jyväsjärvi Tapio Mäntän Seudun Eräpirkat
H60 755 202961 Kallio Risto Angelniemen Ankkuri
H60 5885 182727 Kangasaho Simo Delta
H60 6647 402931 3472677 Kemppainen Taisto Vaalan Karhu
H60 30215 183461 Kerkola Pekka Tampereen Pyrintö
H60 1444 195499 Keränen Kauko Urjalan Urheilijat
H60 8425 42830 Knaapi Olli Turun Metsänkävijät
H60 866 240020 Koskinen Kaj Valkeakosken Haka
H60 8952 208342 3555521 Koskinen Timo Valkeakosken Haka
H60 16927 506443 3482916 Kujanpää Heikki Alajärven Ankkurit
H60 1445 188655 Kurikka Pekka Urjalan Urheilijat
H60 10292 51235 Kurvinen Veijo Länsi-Uudenmaan Suunnistajat
H60 27369 221530 Kämpe Leif OK Raseborg
H60 17345 502704 3864345 Laine Harri Kauhajoen Karhu
H60 30219 211104 Lakanen Ensio Vaajakosken Terä
H60 24342 117145 Lampinen Matti Navi
H60 1682 189233 Lassila Heikki Pitäjänmäen Tarmo
H60 16985 209023 Laukka Ville Raisu Lumous
H60 34085 207207 Laurila Raimo Turun Metsänkävijät
H60 13803 205522 3486008 Lehtiniemi Pekka Savon Suunta
H60 3272 199007 Leino Juhani Hirvensalon Heitto
H60 1999 184818 3493921 Lindstedt Tapio Oriveden Ponnistus
H60 20273 196699 3501673 Liukkala Pekka Hauhon Sisu
H60 13078 207372 Lylynperä Jarmo Suunta-Sepot
H60 34492 199263 Mertsalmi Tapani Hirvensalon Heitto
H60 17239 124132 Mouhu Reijo Raja-Karjalan Suunnistajat
H60 31988 189305 3502390 Myllymäki Ari Kaustisen Pohjan-Veikot
H60 971 502950 Määttä Asko Kouvolan Suunnistajat
H60 17986 237222 Nefedov Igor Espoon Suunta
H60 17346 222291 Nieminen Pertti Rajamäen Rykmentti
H60 6922 224600 3482072 Nippala Juhani Rasti-Jyry
H60 32451 45456 Nurminen Markku Suosmeren Salpa
H60 5794 99807 Nurminen Sakari Turun Metsänkävijät
H60 12731 196299 Nykänen Pentti Rasti-Jyry
H60 39708 50220 50220 Närvä Martti Suunta Jurva
H60 8881 177980 Näsi Antero Asikkalan Raikas
H60 39677 215315 Paikkala Jarmo Rasti-Jyry
H60 23050 240291 Peltola Oke Turun Suunnistajat
H60 34068 501533 Pusa Raimo Virtain-Ruoveden Suunnistajat
H60 19749 51085 3394103 Puurunen Reijo Oulun Tarmo
H60 23408 190533 Päivänranta Pertti Joutsenon Kullervo
H60 5503 82502 Pöntinen Jorma Navi
H60 15654 207153 3555000 Pöyhönen Hannu Vetelin Urheilijat
H60 15310 502737 3394731 Railimo Matti SOC Asikkala
H60 13966 167337 Raunio Pekka Rastivarsat
H60 35684 215027 Rautanen Pauli Järvenpään Palo
H60 25087 213966 Ryynänen Jorma Pihkaniskat
H60 24433 199055 Salmenoja Pertti Hirvensalon Heitto
H60 10319 227257 Salminen Esko Suomusjärven Sisu
H60 5323 502939 Sani Mikko Hollolan Urheilijat -46
H60 10656 201376 Tamminen Pentti Perttelin Peikot
H60 1681 501618 3496809 Tarvainen Juhani Pitäjänmäen Tarmo
H60 16234 506258 Tarvonen Keijo Kangasniemen Kalske
H60 15597 222233 Tervo Vesa Rajamäen Rykmentti
H60 13481 506485 Terävä Seppo XYZ
H60 18612 196684 Tolvanen Harri Pihkaniskat
H60 15252 504756 Turunen Erkki Suunta-Sepot
H60 24666 44341 Varila Timo Turun Metsänkävijät
H60 14829 186478 Välimäki Heimo Turun Visat
H60 34571 205637 Väätäinen Seppo Espoon Suunta
H65 12063 172765 3485869 Aunula Jukka Rasti-Jyry
H65 32522 188637 Bäckström Pentti Karkki-Rasti
H65 17935 208699 Ekholm Hans Akilles OK
H65 3399 197698 Eklund Rolf Helsingin Suunnistajat
H65 9333 402734 402734 Engström Berndt Pargas IF
H65 3799 504720 Hahto Matti Oriveden Ponnistus
H65 17610 504830 3505823 Halkosaari Severi Himangan Urheilijat
H65 18144 174760 Havia Pertti Maarian Mahti
H65 18148 170163 Hedenström Rauno Maarian Mahti
H65 208 184961 Heinonen Heikki Lounais-Hämeen Rasti
H65 3480 183742 3498458 Helminen Pentti Jämsän Retki-Veikot
H65 32080 483264 Hieta Lauri Kankaanpään Suunnistajat
H65 515 232410 Hirvonen Pentti Turun Metsänkävijät
H65 20370 166140 Hämäläinen Seppo Kankaanpään Suunnistajat
H65 4992 504857 Hörkkö Jaakko MS Parma
H65 18262 177676 Isoherranen Seppo Helsingin Suunnistajat
H65 26599 50707 Jarva Risto Oriveden Ponnistus
H65 711 181747 Jylhä Keijo Jämsän Retki-Veikot
H65 23993 231323 Kallio Kari Suomusjärven Sisu
H65 3415 240024 Kanste Pekka OK Raseborg
H65 33900 235689 Karsikas Raimo Maarian Mahti
H65 29954 175091 Karvonen Raimo Suomusjärven Sisu
H65 30122 223418 Kivistö Erkki Pihkaniskat
H65 13727 114578 3498870 Koistinen Leo Vakka-Rasti
H65 114858 500211 Korpela Kalevi Tampereen Pyrintö
H65 12073 222389 3485760 Kytöjoki Juhani Rasti-Jyry
H65 38817 205389 Kyyrönen Heikki Kouvolan Suunnistajat
H65 20124 47207 Kärkkäinen Antero Rasti-Lukko
H65 1549 412900 412900 Laakso Raimo Halikon Hakoniskat
H65 5747 185176 Lainema Ilkka MS Parma
H65 21616 500099 Lehtinen Olli Turun Suunnistajat
H65 18165 148626 Lehtola Veikko MS Parma
H65 15123 224599 Liljeström Åge Helsingin Suunnistajat
H65 21900 210046 Loukonen Veikko Piikkiön Kehitys
H65 1617 242812 Mustranta Antti Helsingin Suunnistajat
H65 10985 175169 175169 Mäkinen Jaakko Angelniemen Ankkuri
H65 8150 402936 3552171 Mäkipää Olli MS Parma
H65 23609 184957 3487592 Nikkari Paavo Järvenpään Palo
H65 18118 44111 Nissi Raimo Maarian Mahti
H65 28185 231259 Nurmi Veijo Vakka-Rasti
H65 10583 51347 Orrensalo Reijo Turun Visat
H65 8698 216307 Ottelin Pekka Jämsän Retki-Veikot
H65 16365 236101 Pajala Tauno Espoon Suunta
H65 18467 186709 Partanen Aimo Nilsiän Nujakka
H65 6642 201174 3392123 Partanen Risto Hyvinkään Rasti
H65 6966 504869 Peltola Timo MS Parma
H65 15 174761 174761 Peltola Tuomo MS Parma
H65 20254 172147 Penttilä Pekka Someron Esa
H65 15884 112282 3484938 Pitkänen Heikki Jämsän Retki-Veikot
H65 10625 232878 Rajamäki Jussi Helsingin Suunnistajat
H65 24977 214103 Rajamäki Matti Kyrös-Rasti
H65 35421 506857 Rantakangas Erkki Alajärven Ankkurit
H65 21914 55287 Rantasaari Antti Piikkiön Kehitys
H65 5018 182732 Rapakko Timo Suomusjärven Sisu
H65 1343 221990 Rastas Paavo Perttelin Peikot
H65 33004 235777 Ratia Paavo Kemiön Kiilat
H65 23741 223265 Ratia Pentti Kemiön Kiilat
H65 19810 199365 Rautarae Veikko Hirvensalon Heitto
H65 37066 93029 Rintala Paavo Palo-88
H65 39698 44709 Ritasalo Matti Vakka-Rasti
H65 5510 506566 Rusko Heikki Vaajakosken Terä
H65 30623 199315 3391976 Rönkkö Paavo Espoon Suunta
H65 26242 503232 Sane Kari Helsingin Suunnistajat
H65 35496 150657 3480951 Taipalus Esko Rastiketut
H65 935 216217 3497187 Tammela Seppo Laukaan Urheilijat
H65 22486 199113 Tammisaari Pentti Hirvensalon Heitto
H65 1703 505287 3477585 Teppo Jaakko Kokkolan Suunnistajat
H65 18117 170473 Tikka Kari Maarian Mahti
H65 21501 180390 Vaininen Urpo Turun Suunnistajat
H65 37327 182689 Valta Matti Jämsän Retki-Veikot
H65 7009 180562 Verha Koitto Vakka-Rasti
H65 6920 124468 Viljanen Olli MS Parma
H65 19493 504888 Vuorinen Ilkka RastiPiikkiö
H65 5851 151298 Wessman Risto Delta
H70 3966 51374 Aaltonen Pertti RastiPiikkiö
H70 3880 112565 Eskola Jorma Maarian Mahti
H70 7537 192868 Fränti Eero Kokkolan Suunnistajat
H70 358 169758 Hakio Risto Helsingin Suunnistajat
H70 36755 44064 Iso-Somppi Ahti Loimaan Jankko
H70 4877 42923 Isotalo Matti Auran Vannas
H70 18150 183490 Jokinen Juhani Maarian Mahti
H70 10830 206650 Juhonsalo Matti Lounais-Hämeen Rasti
H70 18281 504832 Juntunen Olli Helsingin Suunnistajat
H70 6999 183463 Kaitio Risto MS Parma
H70 29829 178286 Karjalainen Jouko Helsingin Suunnistajat
H70 30236 201942 Kemppainen Eero Helsingin Suunnistajat
H70 3960 199882 3487675 Kettunen Seppo Rasti-Jyry
H70 13147 125944 125944 Kiiski Osmo Someron Esa
H70 7726 177179 Kopra Valto Oriveden Ponnistus
H70 17102 506880 Kuutti Jorma Perttelin Peikot
H70 30675 215504 Kämäräinen Pentti Hiidenkiertäjät
H70 31011 188478 Kärkkäinen Eero Enon Kisa-Pojat
H70 18128 44100 Laaksonen Auvo Maarian Mahti
H70 22582 181737 Laine Markku Turun Suunnistajat
H70 28284 183004 3485620 Laine Tapani Kuopion Suunnistajat
H70 3 221700 Lainema Matti MS Parma
H70 474 51252 Lappalainen Matti Espoon Akilles
H70 30454 239144 Launis Kari Raisu Lumous
H70 18564 195572 Mattila Kalervo Rastikarhut
H70 11397 221972 Mattsson Per-Åke Kimito SF
H70 7121 182874 Nuotio Olli Someron Esa
H70 7131 45409 Nurmi Pekka Rasti-Lukko
H70 25156 222351 Punkero Toivo Hyvinkään Rasti
H70 5229 243712 3499035 Reini Jaakko Tikkakosken Suunnistajat
H70 30893 51896 Rintala Pentti Hiisirasti
H70 30065 45254 Rosenqvist Onni Suosmeren Salpa
H70 30619 195112 Rönn Ralf Akilles OK
H70 307 185066 Saario Seppo MS Parma
H70 17234 216185 3474988 Salmi Tarmo Joutsenon Kullervo
H70 9598 182702 Salo Jaakko Saarijärven Pullistus
H70 2049 46195 Salo Pentti Lounais-Hämeen Rasti
H70 23469 221625 Setälä Toivo Järvenpään Palo
H70 28795 46193 Sukki Martti Lounais-Hämeen Rasti
H70 12511 177399 Suonpää Pentti Espoon Akilles
H70 25989 47504 Tiira Pentti Lynx
H70 22499 199158 Viiri Jyrki Hirvensalon Heitto
H70 22845 232882 Vänttinen Seppo Espoon Suunta
H75 14975 135000 Avikainen Heino Lahden Suunnistajat-37
H75 21335 217640 3621414 Hakala Rauno Epilän Esa
H75 3792 215522 Heikkilä Mikko Maarian Mahti
H75 18245 223442 Helariutta Eero Rastikarhut
H75 30946 227241 Hirvikorpi Raimo Hiidenkiertäjät
H75 13360 202804 Jokinen Eino Hyvinkään Rasti
H75 18102 505756 Joonas Risto Maarian Mahti
H75 21356 227117 Koppelomäki Mikko Epilän Esa
H75 13852 170370 Koskinen Jukka Hiisirasti
H75 13870 150513 Lammensalo Jaakko Hiisirasti
H75 13968 222025 3481785 Lario Heikki Rastivarsat
H75 6926 43657 Lehkonen Reijo Maarian Mahti
H75 12 156613 Ljungqvist Pentti Pargas IF
H75 13854 131933 Mikola Oiva Hiisirasti
H75 35916 173144 Nolvi Kosti Turun Suunnistajat
H75 11398 229948 Nordell Rolf Kimito SF
H75 18808 221727 Patana Tapio Vetelin Urheilijat
H75 17747 114550 114550 Salminen Pertti Hämeenlinnan Suunnistajat
H75 33595 131876 Saukkonen Reijo Kemiön Kiilat
H75 21630 123323 Siivonen Jukka Rastikarhut
H75 18111 483292 483292 Tamminen Antti Auran Vannas
H75 18108 214763 Tamminen Heikki Maarian Mahti
H80 23119 221840 3506730 Laurila Pertti Espoon Suunta
H80 5005 182975 Liski Eero Lounais-Hämeen Rasti
H80 5009 159562 3550076 Lätti Erkki Lounais-Hämeen Rasti
H80 443 199047 Mård Leo OK Kristina
H80 32287 504244 Pyökäri Antero RastiPiikkiö
H80 4626 100099 Rantala Mauri Kangasala SK
H85 18017 196617 Knaapi Jouko Salon Viesti
H85 17205 186658 3467198 Majoinen Arvo Raja-Karjalan Suunnistajat
H85 18141 227336 Sainio Aarto Maarian Mahti
H85 26440 205268 Salomaa Ensio Eura-Kauttuan Urheilijat
H20E 12322 236517 Aaltio Aapo Rajamäen Rykmentti
H20E 4422 228013 Aaltonen Lassi Helsingin Suunnistajat
H20E 14234 203718 Anttolainen Aleksi Lahden Suunnistajat-37
H20E 41353 170279 Anuchkin Mikhail Hämeenlinnan Suunnistajat
H20E 15432 195211 Blomster Fredrik OK Orient
H20E 10230 190982 Elo Markku Laitilan Jyske
H20E 3469 503051 Haajanen Erik OK Raseborg
H20E 21336 81931 Hakala Joel Raision Kuula
H20E 10209 208082 Hasu Topi OK Orient
H20E 15484 226329 Hirvonen Olli-Petteri Rastivarsat
H20E 4919 221532 3473816 Honkimaa Antti Espoon Suunta
H20E 39034 234985 Huhtanen Pyry Koovee
H20E 7840 207156 Huhtinen Mikko Turun Suunnistajat
H20E 19018 222395 Huhtinen Olli Turun Suunnistajat
H20E 11687 502884 Huostila Anssi Lammin Säkiä
H20E 16216 173785 Huusari Pauli Lahden Suunnistajat-37
H20E 21121 99285 Hänninen Jarkko Delta
H20E 14179 161887 Ihalainen Jesse Navi
H20E 17295 225842 Jurvakainen Tuukka Vaajakosken Terä
H20E 26098 410617 410617 Kankkunen Matias OK 77
H20E 16897 180250 Kannus Kristian Kangasala SK
H20E 842 216626 3737491 Kaskinen Kare Ulvilan Ura
H20E 23045 500801 Kirmula Miika Angelniemen Ankkuri
H20E 14539 507284 Knuuttila Mikko Ikaalisten Nouseva-Voima
H20E 8714 506196 Kokkila Kalle Espoon Suunta
H20E 9863 82692 Kontoniemi Henri Tampereen Pyrintö
H20E 10795 199772 Koskinen Roope Hiisirasti
H20E 17392 145774 3472065 Kotro Tuomas SK Vuoksi
H20E 22454 159790 159790 Kronberg Christian IF Femman
H20E 2306 172068 Kujanpää Jermu Lynx
H20E 1845 235542 Kukkonen Janne Rasti-Pielinen
H20E 1686 502983 3496502 Laasanen Lauri Laihian Luja
H20E 9312 56841 Lammi Pekka Helsingin Suunnistajat
H20E 24859 213876 3391521 Lehtinen Niko Asikkalan Raikas
H20E 2734 198889 Leskinen Antti-Pekka Lynx
H20E 19965 503307 Lund Matias IF Femman
H20E 35205 202115 Markkila Eero Rasti-Kurikka
H20E 18574 142413 Mikander Max OK Orient
H20E 6516 152027 152027 Mänty Sami Hirvensalon Heitto
H20E 94632 175406 Neliubin Aleksandr Espoon Suunta
H20E 19858 505405 3478757 Nenonen Lauri SK Vuoksi
H20E 9105 159082 Nieminen Janne Paimion Rasti
H20E 7529 174005 Niinimäki Joonas Lynx
H20E 14968 506859 Niskanen Teemu Lahden Suunnistajat-37
H20E 20498 183010 Närvä Tomi Delta
H20E 15798 201344 Ojanaho Olli Ounasvaaran Hiihtoseura
H20E 9025 179767 Oksanen Tommi Helsingin Suunnistajat
H20E 13136 83884 3475993 Peltonen Topias Itä-Päijänteen Rasti
H20E 16993 172777 Portin Niclas IF Brahe
H20E 16675 182443 Rantala Antti Kangasala SK
H20E 26532 231969 Räsänen Markus Kuopion Suunnistajat
H20E 10610 232464 Sainio Santeri Kangasala SK
H20E 9482 242068 Salminen Joonas Valkeakosken Haka
H20E 7272 161554 Seppälä Otso Rajamäen Rykmentti
H20E 6289 208499 3453354 Similä Lauri SK Vuoksi
H20E 3466 222273 Simosas Otto OK Orient
H20E 17978 59974 Stenberg Tuomo MS Parma
H20E 25288 506205 Sågfors Joel OK Botnia
H20E 28732 500178 3394194 Talvinen Arto MS Parma
H20E 19671 235128 3454600 Tauriainen Teemu Kuusamon Erä-Veikot
H20E 9950 123370 Ternola Teemu Kangasala SK
H20E 32271 209788 Valjakka Vili Navi
H20E 8899 205727 Valkonen Lauri Itä-Hämeen Rasti
H20E 9668 184976 Valtonen Luukas Helsingin Suunnistajat
H20E 7742 504652 Vesanto Anssi Espoon Suunta
H20E 13132 183100 Viholainen Eeli Suunta Jyväskylä
H20E 15933 206612 Virekunnas Heikki Tampereen Pyrintö
H20E 4481 244441 Virkki Vili Hämeenlinnan Suunnistajat
H20E 10921 411553 Vuorinen Toni Lynx
H20E 24272 410782 von Schoultz Marcus OK Orient
H20E 40108 88502 Åman Jonathan OK Botnia
H20 5046 50545 Hirvikoski Eero Siikaisten Sisu
H20 26274 193839 Hyttinen Lauri Rasti E4
H20 5767 204143 Keskitalo Juhani Lauttakylän Luja
H20 24130 43822 Koskela Tomi Angelniemen Ankkuri
H20 8907 312907 Saari Matti Turun Suunnistajat
H20 16951 153790 Tanskanen Lassi Kangasala SK
H18 27598 169442 Aaltonen Antti MS Parma
H18 7318 504120 3482627 Aikio Santeri Kuusamon Erä-Veikot
H18 12172 169028 Grahn Viljam Närpes OK
H18 10210 235003 Hasu Simo OK Orient
H18 12663 Heikkilä Ville Kangasala SK
H18 16880 82445 Hirvonen Lassi Rastivarsat
H18 17202 188683 Holmberg Eetu Ulvilan Ura
H18 17206 128922 Holmberg Ville Ulvilan Ura
H18 1294 125845 3482262 Häkkinen Aapo Saarijärven Pullistus
H18 31155 199997 Itkonen Otto Turun Suunnistajat
H18 2813 180155 Jokela Ville Suunta-Sepot
H18 3459 58677 Juhala Riku Hiisirasti
H18 10181 174007 Juva Joni Angelniemen Ankkuri
H18 13087 241524 Kangas Veli Helsingin Suunnistajat
H18 13157 504118 3477866 Karppinen Aleksi Laitasaaren Veto
H18 5572 198985 Kerkola Riku Suomusjärven Sisu
H18 15771 151457 Koskinen Miika Rajamäen Rykmentti
H18 8499 161062 Koskinen Samuli Turun Suunnistajat
H18 23556 112641 Kulmala Teemu Saarijärven Pullistus
H18 24214 179679 Kuoppamäki Juho Rastivarsat
H18 12995 185158 Lahti Lasse-Pekka Kangasala SK
H18 6216 218188 Lampinen Ville Helsingin Suunnistajat
H18 1933 488129 Leino Akseli Rajamäen Rykmentti
H18 10323 190148 Leirimaa Tatu Rastivarsat
H18 10060 194104 Lindholm Oscar OK 77
H18 7771 202695 3477353 Linna Matti Oulaisten Huima
H18 21401 157451 Lipsanen Jeremias Navi
H18 19400 500071 Loukkalahti Vilho Delta
H18 36934 199976 Lönnroth Aapo Suomusjärven Sisu
H18 23965 502200 Malinen Olli Tuusulan Voima-Veikot
H18 7281 500189 Meriläinen Ari Hämeenlinnan Suunnistajat
H18 23863 159903 Mäkelä Antti Rastikarhut
H18 3918 99618 Mäkelä Atte Hämeenlinnan Suunnistajat
H18 31973 222230 Nissinen Niko SK Pohjantähti
H18 40075 226464 3483179 Pantsar Jere Pellon Ponsi
H18 15075 218158 Parkkinen Ville SK Pohjantähti
H18 9805 138223 Pasanen Ville OK 77
H18 13912 183698 Pietari Marko Hyvinkään Rasti
H18 31363 232309 3394293 Rissanen Lari-Antti Sonkajärven Pahka
H18 25915 500202 Roininen Lauri Helsingin Suunnistajat
H18 2608 229956 Salervo Mikko OK 77
H18 12762 205558 Saleva Eero Tuusulan Voima-Veikot
H18 14165 186493 3483914 Salomaa Antti-Ville Navi
H18 1419 505022 Savolainen Eetu Siilin Rasti
H18 17313 503455 Senttula Tuukka Suunta Jyväskylä
H18 12355 84620 Seppänen Kari-Pekka Rastikarhut
H18 6293 183138 3460995 Similä Henri SK Vuoksi
H18 9281 504868 Solonen Joni Lahden Suunnistajat-37
H18 14746 142346 3493491 Sundelin Ville Ulvilan Ura
H18 21567 207216 Syrjäläinen Arttu Helsingin Suunnistajat
H18 19341 201995 Takanen Lari Vehkalahden Veikot
H18 27553 151458 Tuomaala Eero Tuusulan Voima-Veikot
H18 11927 180113 Tupitsa Juuso Helsingin Suunnistajat
H18 6069 142298 Vallittu Valtteri Jämsän Retki-Veikot
H18 37440 90782 Valtanen Taneli Hiisirasti
H18 12092 194036 3787611 Vanhanen Konsta SK Pohjantähti
H18 19639 56761 Viberg Pauli Turun Suunnistajat
H18 9371 504820 Viitasaari Toni-Antti Kokkolan Suunnistajat
H16 1010 500813 3452000 Ahola Joonas Navi
H16 3801 500823 Ahola Topias Navi
H16 8948 190615 3484110 Aikio Severi Kuusamon Erä-Veikot
H16 14321 503477 3472222 Bergman Markku Ounasvaaran Hiihtoseura
H16 19306 186479 Hanhijärvi Petrus Espoon Akilles
H16 115020 128028 Harju Jussi Tampereen Pyrintö
H16 7125 99739 Hietaoja Atte Helsingin Suunnistajat
H16 7511 241458 241458 Hulkkonen Mikko Pihkaniskat
H16 14492 503129 3479276 Hyppölä Sampo Sotkamon Jymy
H16 11327 42314 Hyvönen Arvi Ounasvaaran Hiihtoseura
H16 9430 172264 Jaarinen Timi Vehkalahden Veikot
H16 22597 199071 Jalli Eero Lounais-Hämeen Rasti
H16 31641 227038 Julkunen Aaro Lounais-Hämeen Rasti
H16 2427 169588 Jurvakainen Atte Suunta Jyväskylä
H16 18639 156748 Kaunismäki Lasse Rasti-Lukko
H16 28283 142629 Koivumäki Jarkko Rastikarhut
H16 29540 188596 Kulagin Artur Helsingin Suunnistajat
H16 14754 227866 Laitinen Justus Koovee
H16 10432 227654 Leipijärvi Joona Hämeenlinnan Suunnistajat
H16 24958 172829 172829 Liikkanen Olli Rastivarsat
H16 16446 183761 Lindberg Mikko Someron Esa
H16 28089 183524 3391141 Lindroth Joona Asikkalan Raikas
H16 4289 101502 Linnaila Casper OK Orient
H16 7428 208610 Louhi Johannes Helsingin Suunnistajat
H16 3053 182894 3488111 Lönnström Emil OK Orient
H16 26775 236657 Malmi Joona Helsingin Suunnistajat
H16 30187 184981 Minkkinen Tomi Rajamäen Rykmentti
H16 23865 159889 Mäkelä Pekka Rastikarhut
H16 11607 199785 Niemi Mikael Rasti-Lukko
H16 23381 209662 Niinimäki Rasmus Kyrös-Rasti
H16 37591 159195 3470358 Pietikäinen Sauli Kouvolan Suunnistajat
H16 19097 91754 Pynnönen Olli Kangasniemen Kalske
H16 14946 501557 Raitanen Topi Tuusulan Voima-Veikot
H16 19409 81844 Rantala Tommi Suunta Jyväskylä
H16 11758 222265 Rantala Valtteri Rastivarsat
H16 35599 221800 Rehn Dennis OK Raseborg
H16 31364 219574 3394202 Rissanen Jiri-Pekka Sonkajärven Pahka
H16 3212 185005 Ruohola Aaro MS Parma
H16 10609 156588 Sainio Tuomas Kangasala SK
H16 508 504013 Salmenkylä Anton Helsingin Suunnistajat
H16 12329 166548 Salo Niklas OK Orient
H16 12029 167969 Sarparanta Niklas Lynx
H16 2189 242790 Snickars Caj Solf IK
H16 11382 117120 117120 Sopo Aleksi Kuopion Suunnistajat
H16 11599 504954 Suominen Eemeli Delta
H16 22134 185206 Syrjäläinen Topi Helsingin Suunnistajat
H16 26296 184953 3501558 Toivonen Eevert Kangasala SK
H16 19640 58942 Viberg Pyry Turun Suunnistajat
H16 35146 239204 Visuri Kare OK 77
H16 10115 180333 Vuopio Heikki Pellon Ponsi
H16 3394 112409 Ålgars Sakari Saarijärven Pullistus
H15 12270 184722 3395019 Arola Matias Paimion Rasti
H15 12426 199802 Elovaara Juho Hämeenlinnan Suunnistajat
H15 24307 228296 Heikkilä Ollipekka Lynx
H15 26233 500950 Heinonen Eero MS Parma
H15 32694 182508 Heinonen Kimmo Turun Suunnistajat
H15 38263 138361 3620275 Huila Joona Hiisirasti
H15 14391 177301 Huostila Tommi Lammin Säkiä
H15 5738 128170 128170 Hällström af Fabian OK 77
H15 6066 185207 3834504 Jumppanen Oskari Hyvinkään Rasti
H15 5649 182730 Kerkola Nico Suomusjärven Sisu
H15 22940 134895 Kirmula Joona Angelniemen Ankkuri
H15 35816 183376 Kivinen Vinsci Hyvinkään Rasti
H15 91464 220505 Kuusela Iiro Rastivarsat
H15 21882 208154 Larmala Niko Espoon Suunta
H15 10191 184954 3487808 Lindahl Jesper Akilles OK
H15 37811 177185 Lindholm Michael OK Raseborg
H15 3316 173214 Linjama Aapo Espoon Suunta
H15 4089 205714 3506870 Molnár Dániel Helsingin Suunnistajat
H15 9190 177462 3486396 Oikarinen Tuomas Ounasvaaran Hiihtoseura
H15 90558 175414 Parjanen Joona MS Parma
H15 29185 504426 Pernu Lari Espoon Suunta
H15 21472 195502 Pietikäinen Aleksi Pihkaniskat
H15 16332 198189 Pitkänen Jonne Tampereen Pyrintö
H15 15105 193670 3834504 Puolakanaho Sakari Hyvinkään Rasti
H15 3628 501941 3485232 Puputti Tuomas Delta
H15 12331 195505 Rahkola Mikko Ounasvaaran Hiihtoseura
H15 2763 186724 Ray Jonathan OK 77
H15 28612 177724 Saukkonen Samuli Pihkaniskat
H15 30808 183022 Simola Paavo Lounais-Hämeen Rasti
H15 23587 186792 Skog Jaakko Koovee
H15 30900 142263 142263 Snickars Jesper Närpes OK
H15 13117 500332 Sormunen Roope Rasti E4
H15 14073 500073 Sorsa Aleksi Pihkaniskat
H15 11691 189946 3484334 Tervala Miska Rastivarsat
H15 24274 413272 Toivonen Juuso Lammin Säkiä
H15 19382 170036 Tuoresjärvi Tapani Rastivarsat
H15 27380 179623 3498417 Tynys Joona Kouvolan Suunnistajat
H15 13184 505417 Vehmas Miika Espoon Suunta
H15 39437 156666 Virtanen Juho Hämeenlinnan Suunnistajat
H14 27693 203205 Ahola Erik Kangasala SK
H14 29072 215500 Eerola Teemu Tampereen Pyrintö
H14 30899 169346 Grahn Eskil Närpes OK
H14 27952 135267 Hakola Matti Kangasala SK
H14 12946 170341 Heikkinen Valtteri Vehkalahden Veikot
H14 11174 501562 Huhtanen Kiri Tampereen Pyrintö
H14 10440 189897 Hyttinen Jaakko Rasti E4
H14 28782 190395 Kaitola Iiro Rastiketut
H14 28784 129002 Kaitola Lauri Rastiketut
H14 27876 49097 Kemppi Mikko Kangasala SK
H14 24248 195441 3483054 Kiljunen Eemeli Rastivarsat
H14 35511 184958 Laaksonen Arttu Angelniemen Ankkuri
H14 36749 169335 3485703 Lahtinen Vesa Delta
H14 26502 230928 Lapila Eero MS Parma
H14 10416 214876 Lehtoranta Teemu Tuusulan Voima-Veikot
H14 20963 215317 Leirimaa Lauri Rastivarsat
H14 6272 189246 Mustonen Teemu Helsingin Suunnistajat
H14 8584 124386 124386 Mylläri Andreas Närpes OK
H14 34849 227092 3497104 Nokka Atte Rasti 88
H14 30897 215120 3742665 Nurminen Jani Valkeakosken Haka
H14 23498 138126 Oikkonen Santeri Ounasvaaran Hiihtoseura
H14 9231 97654 3441466 Ojanaho Niilo Ounasvaaran Hiihtoseura
H14 24243 189230 Orava Aatu Rastivarsat
H14 22463 175644 Otsamo Veeti Helsingin Suunnistajat
H14 12704 188589 Pitkänen Konsta Tampereen Pyrintö
H14 28122 412083 3558178 Rintala Niku Teuvan Rivakka
H14 27510 227828 Ruohola Akseli MS Parma
H14 13470 503056 3486933 Sevelius Emil OK Orient
H14 35148 239267 Visuri Ilari OK 77
H14 30849 199321 Westerlund Linus OK Raseborg
H13 37640 200048 Aho Aaro Valkeakosken Haka
H13 26174 181191 Ahola Mikko Kangasala SK
H13 14616 500742 3496239 Ekholm Tobias OK Orient
H13 27878 501660 3384633 Ekström Rasmus MS Parma
H13 90556 502900 3938297 Hellman Aleksi MS Parma
H13 38066 500382 Hiidenhovi Aleks Lounais-Hämeen Rasti
H13 3321 152892 Hölttä Santeri Hyvinkään Rasti
H13 27975 208530 Joutsensaari Jeremias Kangasala SK
H13 27509 224495 Kinnala Ville Turun Suunnistajat
H13 38235 411868 Kuokkanen Edvin Turun Suunnistajat
H13 21925 188479 Lampinen Juuso Helsingin Suunnistajat
H13 21422 182894 3484094 Lönnström Eric OK Orient
H13 39745 409748 Mehtälä Jesper Helsingin Suunnistajat
H13 20578 75604 Määttä Konsta Ounasvaaran Hiihtoseura
H13 32623 135538 135538 Niemi Oskari Lappeen Riento
H13 23155 185127 3941242 Paasi Antti Tampereen Pyrintö
H13 35359 93363 Piironen Konsta MS Parma
H13 11906 191441 Rehn Ville Lynx
H13 12568 186507 3394095 Rissanen Roni-Ville Sonkajärven Pahka
H13 31464 154130 Rontu Niklas Angelniemen Ankkuri
H13 29180 177868 Saarnijoki Miska Tampereen Pyrintö
H13 6341 55598 Schoultz von John OK 77
H13 27582 204072 Seppälä Pyry Rajamäen Rykmentti
H12TR 37804 226530 3554938 Aho Ilmari Valkeakosken Haka
H12TR 12670 58891 Andersson Markus Kimito SF
H12TR 10471 123703 Hursti Otso Espoon Suunta
H12TR 36573 190965 Kyllästinen Iiro Rasti-Lukko
H12TR 34717 126330 3494820 Laasanen Matti Laihian Luja
H12TR 27785 148868 148868 Sopo Elias Kuopion Suunnistajat
H12TR 31573 159729 Teini Taneli Rasti-Lukko
H12 10350 161066 Anttila Teemu Suomusjärven Sisu
H12 3094 222510 Arola Topias Paimion Rasti
H12 356 503415 3562006 Asklöf Henrik Lynx
H12 22355 229896 Donner Jonny OK 77
H12 29087 218251 Eerola Mikko Tampereen Pyrintö
H12 10445 501661 3552676 Ekström Niklas MS Parma
H12 27247 156001 156001 Fingerroos Sebastian Paimion Rasti
H12 35311 505028 Haanpää Klaus Paimion Rasti
H12 29773 501540 3467313 Heikkilä Niklas Kouvolan Suunnistajat
H12 27671 169578 Hursti Toivo Espoon Suunta
H12 36950 182929 Julkunen Akseli Lounais-Hämeen Rasti
H12 26744 199017 Kerkola Teemu Suomusjärven Sisu
H12 10303 202906 Kinnala Kalle Turun Suunnistajat
H12 22543 189716 3554672 Koskinen Joni Rajamäen Rykmentti
H12 13468 186800 3557212 Lindqvist Arttu Kouvolan Suunnistajat
H12 27641 153484 153484 Malmberg Henri Helsingin Suunnistajat
H12 35121 501638 3516267 Nokka Vesa Rasti 88
H12 29407 195123 Orava Veikka Rastivarsat
H12 10124 207143 Rantoja Jarkko Rastiketut
H12 13672 126268 126268 Reinivuo Aleksi Paimion Rasti
H12 31658 221861 Rokka Matias Lounais-Hämeen Rasti
H12 13338 197579 Salonen Aapo Helsingin Suunnistajat
H12 13483 156745 Sevelius Ville OK Orient
H12 36473 143198 Silander Antti Turun Suunnistajat
H12 90154 501625 Sinervä Onni Turun Suunnistajat
H12 32265 208343 Syrjäläinen Lauri Helsingin Suunnistajat
H12 29213 177221 Takanen Aaro Vehkalahden Veikot
H12 35252 198368 Tala Miika Helsingin Suunnistajat
H12 12799 501991 Turkki Eero Olavin Rasti
H12 31821 226525 3864907 Viilo Lasse Tampereen Pyrintö
H12 35170 188480 Virtanen Veikka Angelniemen Ankkuri
H12 13914 500205 Viskari Juuso Delta
H12 33087 182719 Väliharju Joonas Kangasala SK
H10RR 38935 230880 Aho Rauli Valkeakosken Haka
H10RR 10287 189300 Ahola Topias Kangasala SK
H10RR 13141 195416 Asklöf Viktor Lynx
H10RR 32760 413214 Bergström Lucas Pargas IF
H10RR 372 47008 47008 Boström Kristian Lynx
H10RR 26778 191133 Donner Jesper OK 77
H10RR 35177 Emaldynov Timur Angelniemen Ankkuri
H10RR 19905 159151 159151 Fingerroos Casper Paimion Rasti
H10RR 37987 193345 Forma Akseli Karjaan Ura
H10RR 37986 169577 Forma Olli Karjaan Ura
H10RR 38068 502107 Haanpää Leo Paimion Rasti
H10RR 14059 221521 Hamppu Anton Helsingin Suunnistajat
H10RR 22046 186680 Hanhijärvi Paulus Espoon Akilles
H10RR 10521 503378 Himilä Atte Delta
H10RR 6706 173759 Huisko Esa MS Parma
H10RR 35070 202941 Isokallio Lauri Rasti-Nokia
H10RR 13290 47972 47972 Kivilaakso Juho Lynx
H10RR 39222 183505 3460169 Klemettinen Simo Suunta Jyväskylä
H10RR 10499 504775 Koponen Matias Lynx
H10RR 10503 177098 Koponen Rasmus Lynx
H10RR 662 48828 Kuusivaara Joonas Espoon Akilles
H10RR 35200 199965 Laavainen Aamos MS Parma
H10RR 13893 503375 3865102 Laitamäki Wille Delta
H10RR 36264 503474 Lautamäki Matias Hämeenlinnan Suunnistajat
H10RR 37850 225800 Leppämäki Anton Viitasaaren Suunta
H10RR 92637 47908 Liljeström Tommi Helsingin Suunnistajat
H10RR 90370 502628 Maronen Markus Lynx
H10RR 35623 502629 3497203 Maronen Matias Lynx
H10RR 36998 226985 Myllärinen Vertti Lappeen Riento
H10RR 15881 500706 Niinimäki Kasimir Kyrös-Rasti
H10RR 29722 190005 3487337 Oikkonen Severi Ounasvaaran Hiihtoseura
H10RR 38259 166062 Peltola Arttu Lynx
H10RR 90376 193590 Peltola Eemil Lynx
H10RR 38448 227794 Raasakka Jussi Espoon Suunta
H10RR 35308 156043 156043 Reinivuo Valtteri Paimion Rasti
H10RR 20148 184956 Rintanen Matti Kangasala SK
H10RR 37974 137907 137907 Rissanen Erno-Kalle Sonkajärven Pahka
H10RR 12558 192018 Roininen Aapo Helsingin Suunnistajat
H10RR 35585 199779 Rokka Tuomas Lounais-Hämeen Rasti
H10RR 34641 504744 3941796 Rousku Samuli MS Parma
H10RR 35556 125773 3485125 Salo Kristian OK Orient
H10RR 96519 195377 Sojakka Markus Helsingin Suunnistajat
H10RR 37885 500074 Sorsa Antti Pihkaniskat
H10RR 13837 226999 Teini Viljami Rasti-Lukko
H10RR 36714 228018 Tuomasjukka Voima Paimion Rasti
H10RR 17885 211000 3864147 Viilo Tommi Tampereen Pyrintö
H10RR 39706 170459 Välimaa Aleksi Rasti 88
D21E 24503 223375 Ahonen Laura Kangasala SK
D21E 9695 183740 Airila Marika Kalevan Rasti
D21E 9632 190015 3936457 Andelin Sanna Lahden Taimi
D21E 24089 501556 Anttonen Sari Keuruun Kisailijat
D21E 28870 42918 Autio Päivi Hiisirasti
D21E 12943 407154 407154 Boström Matleena Rajamäen Rykmentti
D21E 6479 504770 Dambe Inga Paimion Rasti
D21E 33590 195156 Gunell Yvonne Pargas IF
D21E 35611 501555 Haajanen Sofia SK Pohjantähti
D21E 3814 483285 Haikonen Henna-Riikka Anttolan Urheilijat
D21E 39012 501553 Harju Venla Tampereen Pyrintö
D21E 20523 239100 Heikkonen Anni Rastikarhut
D21E 12340 158822 3597184 Helgerud Bodil Norway
D21E 15530 117215 117215 Hytönen Outi Kangasala SK
D21E 23082 214023 Ikäheimonen Taru Lynx
D21E 32462 480695 Joensuu Laura SK Pohjantähti
D21E 6717 201556 3496916 Juga Emma Lynx
D21E 16889 216176 Kalliomaa Riikka Vehkalahden Veikot
D21E 839 505509 3488764 Kaskinen Mira Rastikarhut
D21E 12519 238511 3380300 Kauppi Minna Asikkalan Raikas
D21E 34933 501500 Kinni Saila Tampereen Pyrintö
D21E 17643 221596 Kivelä Riikka Vehkalahden Veikot
D21E 23585 203050 Kukkonen Saara Rajamäen Rykmentti
D21E 22624 135785 Kuuselo Riina Tampereen Pyrintö
D21E 10259 505517 Leskinen Anne-Mari Lynx
D21E 10793 199632 Liikanen Marjo Rajamäen Rykmentti
D21E 2465 504872 Lindeqvist Katri Paimion Rasti
D21E 10486 504348 Lindholm Sara OK Raseborg
D21E 3523 226321 Lönnberg Frida Pargas IF
D21E 6967 500188 Mjösund Katja MS Parma
D21E 29363 170908 Murtola Elisa Vehkalahden Veikot
D21E 24500 184960 Niittynen Miia Koovee
D21E 33934 128697 128697 Nurmela Sari Vehkalahden Veikot
D21E 3374 186751 Närhi Anna Delta
D21E 24502 206934 Papinsaari Heini Kangasala SK
D21E 34145 173815 Parjanne Laura Delta
D21E 1545 226587 Patana Jenny Delta
D21E 12483 223315 3560786 Pekkala Sini Espoon Suunta
D21E 692 190337 Portin Laura MS Parma
D21E 2559 195432 Raitanen Hanna Rajamäen Rykmentti
D21E 30058 501450 3378890 Rantanen Merja Jämsän Retki-Veikot
D21E 35268 192864 Rudnaya Anastasia MS Parma
D21E 7249 200098 Saarimäki Heini Angelniemen Ankkuri
D21E 15166 126500 Sareila Outi MS Parma
D21E 1424 226309 Sianoja Maija MS Parma
D21E 1373 222445 Skogvik Ida-Marie IK Kronan
D21E 16473 502827 Sundberg Karoliina Lynx
D21E 22936 191537 Taanila Marjo Koovee
D21E 16179 501452 3554433 Taini Mia Koovee
D21E 33329 500091 Teini Marika SK Pohjantähti
D21E 15148 191949 Tervo Susanna MS Parma
D21E 3016 215080 Uotila Erika Koovee
D21E 3014 180457 Uotila Ulrika Koovee
D21E 45122 83633 Vinogradova Natalia Angelniemen Ankkuri
D21E 94766 205913 Voytova Alexandra Rasti-Kurikka
D21E 4369 506382 Wennman Heini SK Pohjantähti
D21E 27156 226314 Åkerman Anu Helsingin Suunnistajat
D21A 33936 50095 3620697 Alexandersson Dina Pargas IF
D21A 15748 190089 Andelin Marjaana Lahden Taimi
D21A 2710 218867 Anjala Anna-Kaisa Kalevan Rasti
D21A 335 51303 Antell Saara Keravan Urheilijat
D21A 14531 213894 Arjamaa Heidi Helsingin Suunnistajat
D21A 32355 214049 Backlund Pernilla Närpes OK
D21A 15655 503334 Ekonoja Linda OK Botnia
D21A 40288 218563 Elizarova Olga Hiisirasti
D21A 4420 228108 Fränti Kati Rasti-Kurikka
D21A 407 204186 Galkin Annukka Espoon Suunta
D21A 1766 125124 Grönholm Tiia IF Sibbo-Vargarna
D21A 26998 139013 139013 Haapasalo Heidi Tampereen Pyrintö
D21A 34423 195469 Heittola Satu Rasti-Kurikka
D21A 6589 215083 Hiekkalahti Heli MS Parma
D21A 534 235999 3477700 Honkimaa Anni Espoon Suunta
D21A 1669 500388 Hyyryläinen Laura Anttolan Urheilijat
D21A 16906 153377 Hällfors Hanna Punkalaitumen Kunto
D21A 1000 204113 Höglund Henna Kalevan Rasti
D21A 25532 157455 Joensuu-Partanen Jenni Kangasala SK
D21A 23278 213215 Joona Krista Pellon Ponsi
D21A 5241 208239 Kangasaho Essi Delta