FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
SM-sprintti esikisa ja VS:n aluemestaruussprintti, Angelniemen Ankkuri
17.08.2019, 17.08.2019
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura Käyttäjä
1.pv 2.pv Lisenssinumero Emit EmiTag Nimi Seura
H21 H21 1010 500813 3452000 Ahola Joonas Navi
H21 H21 3801 500823 Ahola Topias Navi
H21 H21 113025 42315 Asmolov Aleksei Hiisirasti
H21 H21 97795 510043 3501475 Berg Kimmo Espoon Akilles
H21 H21 7897 254686 3624434 Dahlen Mats Pargas IF
H21 H21 35650 505451 Detkov Sergei Hiisirasti
H21 H21 26233 500950 Heinonen Eero MS Parma
H21 H21 38263 511972 3985983 Huila Joona Hiisirasti
H21 H21 5738 193909 Hällström af Fabian OK 77
H21 H21 32487 509617 Ikonen Pasi Paimion Rasti
H21 H21 38118 512474 Jern Tobias OK 77
H21 H21 31641 227038 Julkunen Aaro MS Parma
H21 H21 115574 504921 Key Aston Turun Suunnistajat
H21 H21 27509 224495 Kinnala Ville Turun Suunnistajat
H21 H21 24157 238680 Kleemola Lauri Lynx
H21 H21 2736 501446 Koistinen Olli-Pekka Hiidenkiertäjät
H21 H21 99064 504671 Koivuniemi Sakari Tampereen Pyrintö
H21 H21 10795 199772 Koskinen Roope Kalevan Rasti
H21 H21 33582 508073 Kujala Rainer Lynx
H21 H21 35239 189252 Kuutti Veli-Pekka Espoon Akilles
H21 H21 1079 501444 Kymäläinen Severi Tampereen Pyrintö
H21 H21 10323 190148 Leirimaa Tatu Lahden Suunnistajat-37
H21 H21 10907 227021 Leskinen Aapo Lynx
H21 H21 3403 510066 Liukkonen Oskari Hiidenkiertäjät
H21 H21 4089 205714 3506870 Molnár Dániel Rastivarsat
H21 H21 6151 507003 Mänkärlä Janne Lynx
H21 H21 14968 506859 Niskanen Teemu Lahden Suunnistajat-37
H21 H21 97864 180632 Nummelin Oskari Turun Suunnistajat
H21 H21 11733 501925 3553641 Palmen Alvar Espoon Suunta
H21 H21 25952 509896 Penttinen Topi OK Trian
H21 H21 29185 504426 4054136 Pernu Lari Espoon Suunta
H21 H21 107535 231116 Pesola Heikki Turun Suunnistajat
H21 H21 12331 195505 Rahkola Mikko SK Pohjantähti
H21 H21 2763 186724 Ray Jonathan OK 77
H21 H21 27510 511534 Ruohola Akseli MS Parma
H21 H21 11884 510929 3986825 Saikko Antti Tampereen Pyrintö
H21 H21 3466 507217 Simosas Otto Tampereen Pyrintö
H21 H21 9281 504868 Solonen Joni Lahden Suunnistajat-37
H21 H21 112090 509628 Stenbacka Wilhelm OK 77
H21 H21 11599 504954 Suominen Eemeli Hiidenkiertäjät
H21 H21 19341 201995 Takanen Lari Paimion Rasti
H21 H21 26296 506900 3978673 Toivonen Eevert Kangasala SK
H21 H21 25541 502905 Tulonen Benjamin Hiidenkiertäjät
H21 H21 36475 185357 Valkila Saku Turun Suunnistajat
H21 H21 107558 506872 Vierimaa Ville Espoon Akilles
H21 H21 9371 504820 Viitasaari Toni-Antti Kokkolan Suunnistajat
H21 H21 35148 239267 Visuri Ilari OK 77
H21 H21 32704 195589 Vuori Justus Turun Suunnistajat
H21 H21 17155 179952 Ylis-Junttila Vesa Hämeenlinnan Suunnistajat
H35 H35 109595 504864 Husu Hannu Hiidenkiertäjät
H35 H35 5825 198283 Jääoja Jussi Paimion Rasti
H35 H35 39769 197472 Kankare Mikko Someron Esa
H35 H35 3573 218520 Lahtinen Ismo Rasti-Jyry
H35 H35 9348 511932 Matilainen Juha Lahden Suunnistajat-37
H35 H35 110326 509642 Pajunen Jari Perttelin Peikot
H35 H35 3059 510892 Ruokolainen Mikko OK 77
H35 H35 5612 216622 Stoor Matti Kokkolan Suunnistajat
H35 H35 470 507783 Tölli Tuomas Rajamäen Rykmentti
H40 H40 113022 503847 Backlund Jan-Anders IF Femman
H40 H40 27980 504533 Engström Jon Pargas IF
H40 H40 5024 201425 Lehtonen Eero Ulvilan Ura
H40 H40 30969 246341 Nylund André OK Raseborg
H40 H40 19847 226992 Raute Kaj Suomusjärven Sisu
H40 H40 107496 179466 Repo Juuso Espoon Suunta
H40 H40 28076 232359 Rosenblad Kalle Hiidenkiertäjät
H40 H40 11100 237198 Salo Markus Punkalaitumen Kunto
H40 H40 24252 222444 Vainio Mikko Koovee
H40 H40 115822 202004 Välivirta Mikko Halikon Hakoniskat
H45 H45 115191 507224 Anttonen Mikael Karkki-Rasti
H45 H45 22613 506021 Hanhela Jussi-Pekka Rasti-Jyry
H45 H45 94750 511321 Holmroos Joni Turun Suunnistajat
H45 H45 2065 512978 3482312 Hytönen Harri Rastivarsat
H45 H45 35273 511521 Hämäläinen Petri Pihkaniskat
H45 H45 94718 503750 Jalonen Rauli MS Parma
H45 H45 1637 208793 Kaira Miikka Kymin Suunnistajat
H45 H45 27948 214730 Kero Mikko OK 77
H45 H45 25646 506995 Kleemola Jari Perttelin Peikot
H45 H45 9998 510474 Kääriäinen Sami Turun Metsänkävijät
H45 H45 31250 504875 Laine Arttu Espoon Suunta
H45 H45 15130 235288 Liljeström Kimmo Helsingin Suunnistajat
H45 H45 40555 512402 Maasilta Tommi Rastivarsat
H45 35333 237300 Mulari Valtteri Maarian Mahti
H45 H45 1237 189921 Mäkirinne Mikko Suomusjärven Sisu
H45 H45 110290 506555 Nurmiainen Jouko OK Raseborg
H45 H45 116939 221555 Stenholm Pekka Turun Suunnistajat
H45 100677 222272 Toivio Matti RastiPiikkiö
H45 H45 39305 199075 Täppinen Jan OK Raseborg
H45 H45 91446 504325 Uusitalo Tero Espoon Akilles
H50 H50 27351 194035 Brink Anders Pargas IF
H50 H50 24907 193600 Donner Mikael OK 77
H50 H50 55 483249 Haaramo Panu Espoon Suunta
H50 H50 3391 88549 Hanhela Veli-Matti MS Parma
H50 H50 3354 191431 Heikkilä Ossi Suunta Jyväskylä
H50 H50 19530 244899 Hällström af Anders OK 77
H50 92888 69965 Karru Antti Vakka-Rasti
H50 H50 40616 210079 Lohikainen Timo Rastivarsat
H50 H50 20302 501755 Loukkalahti Marko Hiidenkiertäjät
H50 11024 183900 Nappu Juha Turun NMKY
H50 H50 17261 502387 Palmen Henrik Espoon Suunta
H50 H50 39760 510847 Päivike Johan RastiPiikkiö
H50 H50 28952 235062 Ray Tomas OK 77
H50 H50 20082 501501 Tarkkanen Matti Suunta Jurva
H50 H50 111518 508445 Viljamaa Janne Lahden Suunnistajat-37
H55 H55 24767 507675 Frilander Heikki OK Trian
H55 H55 1409 199900 Gustafsson Risto Rasti-Perniö
H55 H55 11496 232308 4175121 Haajanen Leif OK Raseborg
H55 H55 20197 506040 Hakulinen Jukka Vehkalahden Veikot
H55 H55 32352 512266 Hakulinen Pekka Espoon Suunta
H55 20129 93393 Hellsten Jyrki Salon Vilpas
H55 H55 24048 504849 Hietanen Ari Kuusankosken Urheiluseura
H55 H55 100968 508440 Kaasalainen Matti Helsingin Suunnistajat
H55 H55 10798 224592 Kiljunen Pekka Anttolan Urheilijat
H55 H55 19937 512922 Kiviniitty Jyrki Espoon Akilles
H55 H55 32410 500081 Kukkola Pauli Siilin Rasti
H55 H55 30231 511650 Lampinen Raino Helsingin Suunnistajat
H55 H55 30358 189998 Laukkarinen Kari Tuusulan Voima-Veikot
H55 H55 24644 504725 Lehto Kari Turun Metsänkävijät
H55 H55 22604 245135 Molnar Geza Rastivarsat
H55 H55 8385 210862 Mänty Markku Maarian Mahti
H55 H55 6865 230073 Rahkola Mika Ounasvaaran Hiihtoseura
H55 H55 94701 500803 Virtanen Kari MS Parma
H60 H60 14415 506263 Aakula Ilkka Paimion Rasti
H60 H60 6596 510011 Andersson Bror Pargas IF
H60 H60 30011 505050 Arki Hannu Turun Metsänkävijät
H60 H60 6175 505674 Helle Markku Saarijärven Pullistus
H60 H60 4214 178004 Koistinen Kari Hiidenkiertäjät
H60 H60 32436 208367 Käyhkö Jaakko RastiPiikkiö
H60 H60 40008 509755 Laaksonen Lasse Suomusjärven Sisu
H60 H60 3979 506155 Liukkonen Juha Hiidenkiertäjät
H60 H60 29621 504218 Malinen Jouko Rajamäen Rykmentti
H60 H60 27987 500932 Routsi Jyrki Hiisirasti
H60 H60 10442 500376 Virtala Arto Laitilan Jyske
H65 H65 26811 505532 Hattar Allan IK Falken
H65 14404 181313 Havia Jouko Paimion Rasti
H65 H65 28100 504096 Helkkula Rauli Turun Metsänkävijät
H65 H65 21485 245335 Hintukainen Keijo Turun Suunnistajat
H65 H65 107337 512835 Ilmakunnas Pekka Pihkaniskat
H65 H65 24437 239300 Kuivala Hannu Turun Suunnistajat
H65 H65 18395 128006 Laakso Antero Suosmeren Salpa
H65 H65 20856 231266 Lind Sune IK Falken
H65 H65 85 501422 Lindroos Mårten Kimito SF
H65 H65 22889 502863 3493640 Moisander Jouni Rasti-Vihti
H65 H65 101775 503998 Nevalainen Pentti Rastikarhut
H65 H65 32451 511279 Nurminen Markku Suosmeren Salpa
H65 H65 24718 511265 3936119 Nyberg Henry OK Trian
H65 H65 33497 488085 Ovaska Ari Epilän Esa
H65 14414 180594 Röytiö Lauri Paimion Rasti
H65 H65 101594 500925 Saksman Kai Estonia
H65 H65 10319 227257 Salminen Esko Turengin Sarastus
H65 H65 26242 504220 Sane Kari Helsingin Suunnistajat
H65 H65 5323 502939 Sani Mikko Hollolan Urheilijat -46
H65 H65 14416 223452 Sipponen Markku Paimion Rasti
H65 H65 10656 201376 Tamminen Pentti Perttelin Peikot
H65 H65 1681 501618 4173233 Tarvainen Juhani Pitäjänmäen Tarmo
H65 H65 13481 509699 Terävä Seppo XYZ
H65 H65 31204 501879 3497195 Toppari Pekka Puolangan Ryhti
H65 H65 15252 504756 Turunen Erkki Suunta-Sepot
H65 H65 2285 245076 Uotila Ilkka Suunta-Sepot
H65 H65 9773 221081 Virtanen Jari Paimion Rasti
H65 H65 34571 205637 Väätäinen Seppo Espoon Suunta
H70 H70 24670 250954 Alexandersson Yngve Närpes OK
H70 H70 17610 504830 3505823 Halkosaari Severi Nivalan Suunnistajat
H70 H70 101691 195016 Hartikainen Pertti S. Riihimäen Suunnistajat
H70 H70 35083 222236 Kallio Erkki Loimaan Jankko
H70 H70 13727 114578 3498870 Koistinen Leo Vakka-Rasti
H70 H70 572 208237 Kuosa Harri Loimaan Jankko
H70 H70 29899 240269 Laine Jaakko Helsingin Suunnistajat
H70 H70 21616 500099 Lehtinen Olli Turun Suunnistajat
H70 H70 15123 224599 Liljeström Åge Helsingin Suunnistajat
H70 H70 21900 210046 Loukonen Veikko Piikkiön Kehitys
H70 H70 12069 510364 510364 Löyttyjärvi Kari Rasti-Jyry
H70 H70 24142 222517 Mannervesi Simo Rasti-Lukko
H70 H70 14276 242176 Mäkirinne Matti Suomusjärven Sisu
H70 H70 6922 506485 Nippala Juhani Rasti-Jyry
H70 H70 6966 504869 Peltola Timo MS Parma
H70 H70 15 207118 Peltola Tuomo MS Parma
H70 H70 15310 502737 Railimo Matti SOC Asikkala
H70 21914 512011 Rantasaari Antti Piikkiön Kehitys
H70 H70 24433 199055 Salmenoja Pertti Hirvensalon Heitto
H70 H70 22486 199643 Tammisaari Pentti Hirvensalon Heitto
H70 H70 20065 505750 Turku Vesa Helsingin Suunnistajat
H70 H70 29629 46175 Virtanen Juhani Lounais-Hämeen Rasti
H70 H70 30258 507782 Virtanen Kalle Rasti-Lukko
H70 H70 5851 151298 Wessman Risto Hiidenkiertäjät
H75 H75 9745 232499 Aronen Osmo Rastikarhut
H75 24601 228602 Grönroos Timo MS Parma
H75 H75 18148 507006 Hedenström Rauno Maarian Mahti
H75 H75 3884 191849 Holmström Bengt Kimito SF
H75 H75 711 510094 3498458 Jylhä Keijo Jämsän Retki-Veikot
H75 H75 29954 508446 3248770 Karvonen Raimo Suomusjärven Sisu
H75 H75 30122 223418 Kivistö Erkki Pihkaniskat
H75 H75 1549 205853 Laakso Raimo Halikon Hakoniskat
H75 H75 19657 511686 Peitsala Osmo Helsingin Suunnistajat
H75 H70 5018 182732 Rapakko Timo Suomusjärven Sisu
H75 H75 5510 506566 Rusko Heikki Vaajakosken Terä
H75 H75 13761 190159 Saario Pentti Loimaan Jankko
H75 H75 1703 505287 3477585 Teppo Jaakko Gamlakarleby IF
H75 H75 7009 180562 Verha Koitto Vakka-Rasti
H80 H80 28633 49319 Jansson Nils Kimito SF
H80 H80 18102 505756 Joonas Risto Maarian Mahti
H80 6999 245403 Kaitio Risto Maarian Mahti
H80 H80 17102 506880 Kuutti Jorma Perttelin Peikot
H80 H80 3 504654 Lainema Matti MS Parma
H80 H80 30286 231175 Tuominen Niilo Rasti-Perniö
H85 H85 5005 182975 Liski Eero Salon Viesti
H20 H20 356 503415 3936481 Asklöf Henrik Tampereen Pyrintö
H20 H20 96035 191179 Koivisto Antton SK Uusi
H20 H20 33129 503713 Mäki Juho Rasti 88
H20 109594 227135 Pirhonen Nuutti Angelniemen Ankkuri
H20 H20 38376 168887 Päivike Jaakko RastiPiikkiö
H20 H20 35767 510857 3250859 Talja Eljas OK 77
H20 H20 21407 199942 Tervakangas Mikko Espoon Suunta
H18 H18 22355 512785 Donner Jonny OK 77
H18 H18 35311 505028 Haanpää Klaus Paimion Rasti
H18 91399 161829 Karru Sami MS Parma
H18 H18 6894 245385 Karttila Aleksi MS Parma
H18 H18 10303 202906 Kinnala Kalle Turun Suunnistajat
H18 H18 38438 510849 3771276 Laaksonen Emil Espoon Suunta
H18 H18 91630 502409 Lemström Karl Emil OK Raseborg
H18 H18 23629 503411 3938339 Lepistö Oskari MS Parma
H18 H18 23682 230136 Määttälä Mikko Espoon Suunta
H18 H18 34641 504744 3941796 Rousku Samuli MS Parma
H18 H18 39270 504917 Sandell Cedrik OK Raseborg
H18 H18 91164 242996 Seppä Touko Turun Suunnistajat
H18 H18 10345 510856 3740123 Uusitalo Topias Espoon Suunta
H18 H18 32786 201866 4178877 Virtala Alex Pargas IF
H16 H16 94666 508298 3966041 Ankelo Jussi MS Parma
H16 H16 26778 512631 Donner Jesper OK 77
H16 H16 106874 138649 Ekman Edvin OK 77
H16 H16 35177 90286 90286 Emaldynov Timur Angelniemen Ankkuri
H16 H16 97190 505407 Engström Simon Pargas IF
H16 H16 38068 502107 Haanpää Leo Paimion Rasti
H16 H16 99597 227966 Hiisilä Hannes Espoon Suunta
H16 H16 38228 506580 Holmroos Sakari Turun Suunnistajat
H16 H16 111087 239180 Huttunen Henrik OK 77
H16 H16 93445 506871 Jalonen Aapo MS Parma
H16 H16 94275 505705 3971272 Kallela Luca Helsingin Suunnistajat
H16 H16 91166 254009 Kalliokoski Oskari Turun Suunnistajat
H16 H16 98753 189433 Koivisto Mikael SK Uusi
H16 H16 104433 236187 Korento Benjamin OK 77
H16 H16 90539 238377 Lehtola Teemu Angelniemen Ankkuri
H16 H16 36440 512063 Lehtonen Elias Ulvilan Ura
H16 H16 90795 231890 4097796 Leiniö Iikka Helsingin Suunnistajat
H16 H16 36611 510377 Maasilta Aapo Rastivarsat
H16 H16 35624 500488 Mbembela Karim Lynx
H16 H16 90832 508530 Niemensivu Miki Rasti-Lukko
H16 H16 91583 506740 3860194 Nordgren Simon OK Trian
H16 H16 17381 215000 Nuottajärvi Veeti OK Trian
H16 H16 107584 505714 Nupponen Juho Rasti-Lukko
H16 H16 102033 510818 Paananen Joonas Turun Suunnistajat
H16 H16 108773 131902 Palomäki Oskari Ulvilan Ura
H16 H16 38448 508743 Raasakka Jussi Espoon Suunta
H16 H16 103865 509956 Still Alec OK Trian
H16 H16 102828 218694 Säyriö Jyri Lahden Suunnistajat-37
H16 H16 96928 502825 Virkajärvi Juho Jämsän Retki-Veikot
H16 H16 99586 504926 Vuorela Joona Espoon Suunta
H16 H16 39706 508634 Välimaa Aleksi Rasti 88
H16 H16 38393 235568 Ylimaa Juho Angelniemen Ankkuri
H14 H14 98000 207091 Aalto Lauri MS Parma
H14 H14 94255 229344 Ekholm Linus OK Trian
H14 H14 103056 500494 Fagerlund Alex OK Raseborg
H14 H14 97092 505908 Hakala Oskari Angelniemen Ankkuri
H14 H14 115484 506584 Hannula Luka Paimion Rasti
H14 H14 105249 503125 Hiirsalmi Ville Turun Metsänkävijät
H14 H14 104434 112474 Korento Andreas OK 77
H14 H14 101683 207221 Kuusisto Niila MS Parma
H14 H14 111864 232303 Kuusisto Vilho Turun Suunnistajat
H14 H14 95032 511675 Liljeström Matias Helsingin Suunnistajat
H14 H14 97192 208350 Lindroos Elias Pargas IF
H14 H14 94531 506405 Mannonen Niko Angelniemen Ankkuri
H14 H14 90833 180430 Niemensivu Roni Rasti-Lukko
H14 H14 90749 251327 Nikkinen Hannes Hiidenkiertäjät
H14 H14 90675 159224 Nuottajärvi Elias OK Trian
H14 H14 100781 Nylund Simon OK Raseborg
H14 H14 94897 235384 Peura Kaapo Espoon Suunta
H14 H14 99104 509898 Ruusu Rasmus Espoon Suunta
H14 H14 106380 208911 Seppä Elias Angelniemen Ankkuri
H14 H14 107455 222979 Tenkanen Rasmus OK Raseborg
H14 H14 102342 508179 Virkajärvi Aapo Jämsän Retki-Veikot
H12 H12 94667 511318 Ankelo Tuomas MS Parma
H12 H12 94012 215263 Donner Jeremy OK 77
H12 H12 105727 503413 Hannula Hugo Eemil Paimion Rasti
H12 H12 105302 511953 Husu Aleksi Hiidenkiertäjät
H12 H12 104745 501761 Jalonen Samuel Turun Suunnistajat
H12 H12 109443 231548 Kavonius Atte Hiidenkiertäjät
H12 H12 110680 238523 Lamminmäki Aaro MS Parma
H12 H12 105910 502861 Lemström Fredrik OK Raseborg
H12 H12 103060 188600 Nylund Vilhelm OK Raseborg
H12 H12 109708 505768 Pirinen Teemu Angelniemen Ankkuri
H12 H12 107582 507129 Söyrilä Leevi Angelniemen Ankkuri
H12 H12 114914 507180 Vartiainen Lukas Turun Suunnistajat
H12 H12 107580 505448 Virtanen Onni Angelniemen Ankkuri
H12 H12 101975 221736 Virtanen Topi Paimion Rasti
H12 H12 103926 217386 Vuorela Samu Espoon Akilles
H10 H10 94017 141772 Backman Sebastian OK 77
H10 H10 110379 220804 Fagerlund Viggo OK Raseborg
H10 H10 110392 504866 Halkilahti Emil Angelniemen Ankkuri
H10 H10 112987 243611 Stenholm Daniel Turun Suunnistajat
H10 H10 108065 240300 Virtanen Otto Angelniemen Ankkuri
H10 H10 110778 504003 Wahlsten Niila Paimion Rasti
D21 D21 28870 507148 Autio Päivi Hiisirasti
D21 D21 27396 253892 Brink Johanna Pargas IF
D21 D21 30658 507245 Cederberg Ida-Marie Pargas IF
D21 D21 6479 504770 Dambe Inga Paimion Rasti
D21 D21 6895 84606 Donner Isabel OK 77
D21 D21 24944 503222 Enlund Alexandra Pargas IF
D21 D21 33590 195156 Gunell Yvonne Pargas IF
D21 D21 35611 501555 Haajanen Sofia SK Pohjantähti
D21 D21 9087 512275 Haavisto Emmi Turun Suunnistajat
D21 20672 505548 3501582 Hämäläinen Jannina MS Parma
D21 D21 28346 192045 Jalava Enni Turun Suunnistajat
D21 D21 13773 500210 3872868 Kangasaho Aino Helsingin Suunnistajat
D21 D21 5241 208239 Kangasaho Essi Hiidenkiertäjät
D21 D21 10872 501747 Karvonen Sara Lynx
D21 D21 7802 504161 Kauppila Sanna Angelniemen Ankkuri
D21 D21 4591 508599 Kiiski Johanna Helsingin Suunnistajat
D21 D21 21158 186664 Kinnala Venla Turun Suunnistajat
D21 D21 11299 189289 Kirvesmies Lotta Lahden Suunnistajat-37
D21 D21 21255 194146 Koskinen Noora MS Parma
D21 D21 35663 199520 Lahdenperä Melina Espoon Suunta
D21 D21 96082 246441 Laitinen Salla Paimion Rasti
D21 D21 1034 511517 Liimatainen Anni Turun Suunnistajat
D21 D21 3075 207279 Liukkonen Sonja Hiidenkiertäjät
D21 9651 232286 Manderbacka Hanne Turun Suunnistajat
D21 D21 6601 502078 4034641 Mattila Milla Helsingin Suunnistajat
D21 D21 2165 510981 Mänkärlä Aino Lynx
D21 D21 10386 502724 Niva Sara SK Pohjantähti
D21 D21 10218 500688 Nurmi Kirsi Sweden
D21 D21 28758 221633 Nymalm Amy Pargas IF
D21 D21 93404 505792 Oksanen Emmi Siilin Rasti
D21 D21 7782 511268 Otsamo Pihla Helsingin Suunnistajat
D21 D21 34145 509349 Parjanne Laura Hiidenkiertäjät
D21 D21 28034 503086 Paukkunen Sanna MS Parma
D21 D21 12413 215294 Rahkola Ella-Noora Turun Suunnistajat
D21 D21 31553 505998 Rantala Jasmiina Rasti-Lukko
D21 3063 505892 Reponen Milka Paimion Rasti
D21 28526 507008 Rintanen Heini Turun Suunnistajat
D21 D21 5494 500805 Ruokolainen Miina OK 77
D21 D21 23766 508155 Silvennoinen Emma Paimion Rasti
D21 D21 25903 500096 Simonsén Suvi Rastikarhut
D21 D21 37389 500369 Turakainen Venla Helsingin Suunnistajat
D21 D21 5598 500094 Ukskoski Karoliina Koovee
D21 D21 29366 195291 Westerlund Ina Paimion Rasti
D35 D35 29959 222288 Karvonen Tiina Someron Esa
D35 D35 110757 87960 Marko Zinoviya OK 77
D35 D35 32442 511549 Nieminen Outi Rajamäen Rykmentti
D35 D35 31104 504959 Väre Tiina Someron Esa
D40 33936 50095 4124277 Alexandersson Dina Pargas IF
D40 D40 24835 507189 Heikkilä Maija Espoon Akilles
D40 92889 75636 Karru Tuulikki Vakka-Rasti
D40 D40 98074 506847 Kilpinen-Suurnäkki Heidi Kuusankosken Urheiluseura
D40 D40 18090 500721 Kleemola Katri Perttelin Peikot
D40 D40 23324 502201 Löyttyjärvi Sara Hauhon Sisu
D40 D40 111515 510274 Palo Unna-Sisko Helsingin Suunnistajat
D40 D40 1308 224529 Salo Mervi Punkalaitumen Kunto
D40 D40 101352 504981 Vuorela Hanna Espoon Akilles
D40 D40 110291 511980 Wolff Charlotta OK Raseborg
D45 D45 101632 197504 Dahl Citha OK Raseborg
D45 D45 98245 511045 Leiniö Sari Helsingin Suunnistajat
D45 D45 101461 197519 Liikonen Sari Rastivarsat
D45 D45 11385 501542 Mattsson Ingela Pargas IF
D45 D45 93413 246546 Nuottajärvi Sanna OK Trian
D45 D45 32503 510188 Oja Iina Pihkaniskat
D45 35653 154760 Päivike Satu RastiPiikkiö
D45 D45 19638 512965 Tervakangas Sanna Espoon Suunta
D45 D45 12800 201657 Turakainen Irene Lynx
D45 5998 44711 Vapola Katariina MS Parma
D50 D50 106023 190104 Aho Johanna MS Parma
D50 D50 102541 512543 Ala-Nissilä Tiina MS Parma
D50 D50 32482 249646 Brink Maria Pargas IF
D50 D50 20573 75177 Haavisto Lotta Turun Suunnistajat
D50 D50 12326 512265 Hakulinen Paula Espoon Suunta
D50 D50 13701 506848 Hietanen Pia Kuusankosken Urheiluseura
D50 D50 19277 235510 Holm Riikka Siilin Rasti
D50 D50 98170 193483 Kallela Sari Helsingin Suunnistajat
D50 D50 7006 510922 Koskinen Sari Hiisirasti
D50 D50 101228 201323 Laurila Anneli OK Trian
D50 1814 49896 Malin Anne Salon Vilpas
D50 D50 22572 236547 Simosas Nina OK Trian
D50 D50 16377 227314 Torp-Donner Heidi OK 77
D50 D50 99264 245038 Virtanen Tiina Perttelin Peikot
D50 D50 5180 508629 3967643 Westberg-Arrakoski Annika OK 77
D50 D50 30301 198934 Yli-Kauppila Marika Hiisirasti
D55 D55 28555 197703 Antikainen-Pauna Heli Pargas IF
D55 D55 3570 250458 Haajanen Ulrika OK Raseborg
D55 D55 97034 58946 Järvinen Anne RastiPiikkiö
D55 D55 99071 508354 Kallio Arja Riihimäen Suunnistajat
D55 D55 22983 246508 3941119 Linko Rita Espoon Suunta
D55 D55 8712 245265 Mannonen Anu Turun Suunnistajat
D55 D55 792 225903 Mbembela Tuula Lynx
D55 D55 5533 251652 Miettinen Jaana Turun Suunnistajat
D55 D55 20463 506904 Mäkelä Tiina Rauman Työväen Urheilijat
D55 D55 1621 207058 Otsamo Riikka Helsingin Suunnistajat
D55 D55 123 181475 Sipponen Eija Paimion Rasti
D55 D55 18374 510888 Sulavuori Eija Turun Metsänkävijät
D60 D60 15481 511755 Forsström Rita OK Raseborg
D60 D60 2346 501174 Henriksson Ann-Catherine Pargas IF
D60 D60 34486 248898 Hovirinta Marjo Turun Metsänkävijät
D60 D60 5257 510206 Kairamo Kristiina Hiidenkiertäjät
D60 1612 245260 Kivioja Pirjo Salon Vilpas
D60 D60 13079 210616 Krum Mirva OK Trian
D60 D60 30754 501877 3497914 Käkelä Maija Puolangan Ryhti
D60 D60 25328 204080 3485604 Laaksonen Anita Tarpian Suunta
D60 D60 26332 210308 Lallo Tuula OK Trian
D60 D60 18965 217300 Leskinen Tiina Lynx
D60 D60 15407 246494 Lindholm Ann OK 77
D60 12662 81779 Mannonen Jaana Perttelin Peikot
D60 375 208142 Moilanen Kirsti Maarian Mahti
D60 D60 5722 511039 Montonen Outi Itä-Hämeen Rasti
D60 D60 1809 505552 3983053 Pelto-Huikko Anne Hiisirasti
D60 D60 15191 504554 3553856 Saari Marita Suunta-Sepot
D60 D60 16327 504734 Salmenkylä-Mattila Leena Helsingin Suunnistajat
D60 D60 10987 502937 Sani Tuula Hollolan Urheilijat -46
D60 D60 17380 83579 Taimisto Sinikka MS Parma
D60 D60 12533 195344 Toivanen Tuula Rasti-Nokia
D60 D60 37924 205875 Virtanen Marita Espoon Suunta
D65 D65 1123 208037 Bergström Anneli Espoon Suunta
D65 D65 8701 189996 Heimonen Arja Navi
D65 D65 28394 501810 Kalliola Pirkko Maarian Mahti
D65 D65 96791 503355 3947256 Kattilakoski Kirsti Kokkolan Suunnistajat
D65 D65 21922 209224 Purhonen Kaija Hollolan Urheilijat -46
D65 D65 765 199262 Saari Irmeli Hirvensalon Heitto
D65 D65 25716 199149 Salmenoja Hely Hirvensalon Heitto
D65 D65 30180 506860 Turku Kaija Helsingin Suunnistajat
D65 D65 2442 504216 Turunen Päivi-Kaarina Suunta-Sepot
D65 D65 12445 199309 Wickholm Rita OK Trian
D70 D70 28499 239236 Hellsten Leena Rasti 88
D70 D70 33819 220589 Kajava Ritva Hämeenlinnan Suunnistajat
D70 D70 15612 506365 Kuutti Kirsti Perttelin Peikot
D70 D70 18752 238755 3483641 Malmsten Beatrice Lynx
D70 D70 24242 195498 Mannervesi Helena Rasti-Lukko
D70 D70 17965 214021 Ojamaa Marja-Liisa Salon Viesti
D70 D70 29539 209175 Rahkasuo Kaarina Rasti 88
D70 D70 7501 190426 3947850 Stoor Anne Kokkolan Suunnistajat
D70 D70 2217 508536 Toivonen Vellamo OK 77
D70 D70 16378 235174 Torp Tytti Helsingin Suunnistajat
D70 D70 22087 154088 Verha Maija Vakka-Rasti
D75 D75 11887 512682 Ketola Paula Loimaan Jankko
D75 D75 2467 508729 3497484 Paatero Leena Espoon Suunta
D75 D75 14602 206958 3513793 Tanska Eeva Espoon Suunta
D20 D20 36909 242717 Avelin Melina Tampereen Pyrintö
D20 D20 20667 509924 Donner Janina OK 77
D20 D20 9544 199345 Haavisto Alli Turun Suunnistajat
D20 D20 32621 501724 Kantola Claudia Lahden Suunnistajat-37
D20 26875 235671 Koli Helmi Lynx
D20 D20 37396 214844 Laine Roosa Espoon Suunta
D20 D20 34379 232473 Lohikainen Eveliina Rastivarsat
D20 106138 202206 Ruokonen Sara-Elise Angelniemen Ankkuri
D20 D20 7966 195409 4178919 Virtala Jenny Pargas IF
D18 D18 90979 504138 3940913 Ankelo Elsa MS Parma
D18 D18 116923 250462 Buchberger Lina Paimion Rasti
D18 D18 20741 500070 Jussila Ida Tampereen Pyrintö
D18 D18 103942 508278 Lounela Amanda Turun Suunnistajat
D18 D18 36442 512297 Luoma Oona Tampereen Pyrintö
D18 D18 26713 180519 Mäkinen Tuuli Ulvilan Ura
D18 D18 90238 506878 Peura Kerttu Espoon Suunta
D18 D18 38449 508123 Raasakka Liisa Espoon Suunta
D18 D18 29330 507241 3911971 Salmia Tessa MS Parma
D18 D18 91737 184771 Simola Rosa Koovee
D18 D18 35832 502738 3859519 Tiljander Venla Espoon Suunta
D16 D16 35322 181894 Backman Wilhelmina OK 77
D16 D16 19881 194263 Brink Henrika Pargas IF
D16 D16 107427 506855 Karppinen Inari Espoon Akilles
D16 D16 98969 201164 Karttunen Lilia Lahden Suunnistajat-37
D16 D16 90083 45068 Kytäjä Nora Valkeakosken Haka
D16 D16 96577 46237 Leppänen Iisa Navi
D16 D16 38581 512301 Luoma Elli Tampereen Pyrintö
D16 D16 99456 504328 4034997 Nietula Minja Helsingin Suunnistajat
D16 D16 106022 505720 4052676 Pirilä Elisa MS Parma
D16 D16 90443 503007 Pitkänen Helmi Jämsän Retki-Veikot
D16 D16 102030 502722 Rantala Henna Turun Suunnistajat
D16 D16 97365 208243 Sandell Cilia OK Raseborg
D16 D16 109474 229960 Smedslund Matilda OK Raseborg
D16 D16 90628 503117 Turakainen Veera Lynx
D16 D16 36104 508224 Valio Salla Tampereen Pyrintö
D16 D16 108359 500669 Wahlsten Vilma Paimion Rasti
D16 D16 95146 512745 Yli-Futka Amanda Ulvilan Ura
D14 D14 97073 182786 Ahonen Jutta Angelniemen Ankkuri
D14 D14 35321 206613 Backman Alexandra OK 77
D14 D14 99503 254344 Elovaara Emma Angelniemen Ankkuri
D14 D14 94713 161341 Emaldynova Alisa Angelniemen Ankkuri
D14 98369 244155 Hellsten Aino Salon Vilpas
D14 D14 101682 508328 Jalonen Elsa MS Parma
D14 D14 97159 227211 Karttila Inkeri MS Parma
D14 D14 93464 510980 Koskinen Oona MS Parma
D14 D14 35908 500838 4119343 Mbembela Kia Lynx
D14 D14 90750 251201 Nikkinen Saana Hiidenkiertäjät
D14 D14 95715 511529 Nordgren Cecilia OK Trian
D14 D14 91641 501874 4052395 Virtala Emmi Pargas IF
D14 D14 13970 510185 Wickholm Saga OK Trian
D12 D12 106230 215399 Backlund Thelma IF Femman
D12 D12 112910 505142 Halkilahti Siiri Angelniemen Ankkuri
D12 D12 109510 231174 Koskela Katri Angelniemen Ankkuri
D12 D12 101684 206959 Kuusisto Salla MS Parma
D12 D12 102802 512184 Lehtinen Martta Angelniemen Ankkuri
D12 D12 102801 246516 Lehtinen Miina Angelniemen Ankkuri
D12 D12 104708 507103 Lehtonen Vilja Angelniemen Ankkuri
D12 D12 105645 182902 Leppälä Jasmiina Angelniemen Ankkuri
D12 D12 111384 503862 Mäkelä Ella Turun Suunnistajat
D12 D12 110280 502846 Nurmiainen Elsa OK Raseborg
D12 D12 115471 508108 Wahlsten Fanny Paimion Rasti
D10 D10 115090 500204 Anttonen Helmiina Angelniemen Ankkuri
D10 D10 108485 231277 Brink Amanda Pargas IF
D10 D10 109264 124472 Holmroos Siiri Turun Suunnistajat
D10 D10 104746 227102 Jalonen Sanni Turun Suunnistajat
D10 D10 111714 245384 Korte Martta Turun Suunnistajat
D10 D10 100381 220903 Kytäjä Nia Lounais-Hämeen Rasti
D10 D10 108913 244925 Mäkinen Venla Angelniemen Ankkuri
D10 D10 108459 242781 Nikkinen Lotta Hiidenkiertäjät
D10 D10 109660 245028 3623147 Rantanen Saga Pargas IF
D10 D10 110393 507143 Söyrilä Iida Angelniemen Ankkuri
D10 D10 106815 229353 3949450 Weckman Selma Vehkalahden Veikot
D10 D10 102634 182142 3948833 Weckman Venla Vehkalahden Veikot
H55 7002 235499 Elo Jussi Laitilan Jyske
H55 18040 42943 Honkasaari Jukka RastiPiikkiö
D16 37463 186524 Määttälä Fanni Espoon Suunta
D45 2544 230136 Määttälä Johanna Espoon Suunta
H60 709 88367 Viitasalo Harri Riihimäen Suunnistajat

csv-tiedostoon