FIN GB SWE
IRMA inloggning
Am-keskimatka, Hyvinkään Rasti
11.05.2019
Typ av rapport
Anmälda
Statistik enligt förening
Statistik enligt klasser
Klass Förening Användare
1. dag Licensnummer EMIT-nummer EmiTag Namn Förening
H21 24907 193600 Donner Mikael OK 77
H21 39028 226327 Gabitov Rinat Espoon Suunta
H21 23634 508502 Haaranen Sami Tuupovaaran Sepot
H21 112613 232344 Hanninen Oskari Rasti-Jyry
H21 12908 235088 Heiskanen Oskari Lynx
H21 23857 509708 Hjulgren Markus Espoon Akilles
H21 104248 191834 Ilmakunnas Ilari Pihkaniskat
H21 4071 505905 Juutilainen Ilkka SK Uusi
H21 24157 238680 Kleemola Lauri Lynx
H21 25354 250038 Kokkila Ville Espoon Suunta
H21 35239 131651 Kuutti Veli-Pekka Espoon Akilles
H21 10907 227021 Leskinen Aapo Lynx
H21 27242 503322 Leskinen Aleksi Lynx
H21 2734 198889 Leskinen Antti-Pekka Lynx
H21 899 248788 3482700 Linnainmaa Lauri Koovee
H21 5345 192313 Liukkonen Kalle Hiidenkiertäjät
H21 3403 510066 Liukkonen Oskari Hiidenkiertäjät
H21 16822 501659 Loukkalahti Otto Hiidenkiertäjät
H21 32047 235490 Luoma Ville Hiidenkiertäjät
H21 106852 505798 Malyshev Vladislav Espoon Suunta
H21 27138 508529 Metsälä Juuso Lynx
H21 13170 510883 Metsälä Tuomas Lynx
H21 27716 506886 Mutka Manu Turun Metsänkävijät
H21 24232 505515 Muukkonen Petteri OK Trian
H21 6151 507003 Mänkärlä Janne Lynx
H21 29185 504426 Pernu Lari Espoon Suunta
H21 27970 250680 Pyymäki Leo Espoon Suunta
H21 35536 500994 Pääkkönen Joonas OK Trian
H21 28734 508353 Ritasalo Teemu Espoon Akilles
H21 2608 237755 Salervo Mikko Lynx
H21 17011 43027 3481967 Salo Mikael OK Trian
H21 2137 199927 Saramäki Niklas Lynx
H21 3549 504222 Sorsa Lauri Hiidenkiertäjät
H21 3551 224487 Sorsa Perttu Hiidenkiertäjät
H21 12214 502744 Tolvanen Leo Pihkaniskat
H21 116083 226438 Tronche-Masson Baptiste France
H21 13184 505417 Vehmas Miika Espoon Suunta
H21 7742 504652 Vesanto Anssi Espoon Suunta
H21 107558 506872 Vierimaa Ville Espoon Akilles
H21 4481 244441 Virkki Vili Hämeenlinnan Suunnistajat
H21 17155 179952 Ylis-Junttila Vesa Hämeenlinnan Suunnistajat
H21 114798 504970 Ylisaukko-oja Jani Kajaanin Suunnistajat
H21 12574 226445 Ylitalo Aki Hauhon Sisu
H35 26642 500451 Aaltonen Vesa IF Brahe
H35 97795 510043 3501475 Berg Kimmo Espoon Akilles
H35 15170 221656 Ernamo Jussi Helsingin Suunnistajat
H35 20714 217203 Glad Ville Rasti-Jyry
H35 18552 503392 Haarlaa Tapio Helsingin Suunnistajat
H35 101295 508477 Heikkilä Markus Espoon Suunta
H35 10708 232530 Honkonen Atte Rasti-Jyry
H35 108939 193428 Kemppainen Antti Espoon Suunta
H35 3573 218520 Lahtinen Ismo Rasti-Jyry
H35 14755 241486 Lassila Jussi Pitäjänmäen Tarmo
H35 1112 508402 Lassila Mikko Helsingin Suunnistajat
H35 33787 506307 Löfroos Andreas OK Raseborg
H35 9348 511932 Matilainen Juha Lahden Suunnistajat-37
H35 113411 206898 Mouhu Timo Rastihaukat
H35 27566 509374 3485844 Nurminen Janne Helsingin Suunnistajat
H35 12982 502202 Ojapalo Joona Lynx
H35 14935 251642 Rantala Jyri Koovee
H35 32382 248624 Seitajoki Tommi Rasti-Jyry
H35 24691 220568 Sevon Tuomo Espoon Suunta
H35 95979 204176 Vuorensola Pietari Lynx
H35 31061 238654 Välikorpi Jari Rasti-Kurikka
H35 113761 509242 Österman Olli Riihimäen Suunnistajat
H40 98644 218445 Alanko Heikki Rasti-Jyry
H40 94858 235583 Axelin Olli Paimion Rasti
H40 31247 201540 Gröhn Timo Tampereen Pyrintö
H40 20588 206688 Hellstedt Tony Lynx
H40 101361 224598 Hyvärinen Pietari Espoon Suunta
H40 15442 201991 Joensivu Janne Valkeakosken Haka
H40 90627 182984 Johansson Tuomas Helsingin Suunnistajat
H40 109760 218166 Järvenpää Juha Helsingin Suunnistajat
H40 4392 58248 Kivenjuuri Tomi Olavin Rasti
H40 1615 503265 Koivula Jeppe Helsingin Suunnistajat
H40 9163 507194 Laine Mikko Helsingin Suunnistajat
H40 5024 201425 Lehtonen Eero Ulvilan Ura
H40 7638 191535 Levijoki Sami Hiidenkiertäjät
H40 110433 504660 Matilainen Teemu Rastihaukat
H40 97733 222407 Nurmela Heikki Pihkaniskat
H40 12866 200067 Packalen Totte Lynx
H40 33775 110388 Pikkarainen Toni Espoon Akilles
H40 101471 169739 Pärssinen Matti Pihkaniskat
H40 1949 512222 Pöyhönen Simo Raisu Lumous
H40 92806 501428 Reinikainen Antti Karkki-Rasti
H40 15192 504018 Rekonen Janne Rasti-Jyry
H40 107496 179466 Repo Juuso Espoon Suunta
H40 28076 232359 Rosenblad Kalle Hiidenkiertäjät
H40 32128 504726 Tapola Lauri Rasti-Jyry
H40 110025 235589 Uimonen Toni Pihkaniskat
H40 23063 209183 Villa Juha Karkki-Rasti
H40 19709 503132 Vilska Kimmo Rajamäen Rykmentti
H45 115191 507224 Anttonen Mikael Karkki-Rasti
H45 29050 184716 Arola Pertti Paimion Rasti
H45 19297 235158 Haikonen Jyrki Ulvilan Ura
H45 22613 506021 Hanhela Jussi-Pekka Rasti-Jyry
H45 35267 510367 Havento Jukka Karkki-Rasti
H45 3590 45080 Huovila Miikka Karkki-Rasti
H45 18265 511963 Isoherranen Sami Lynx
H45 33710 243006 Kallioniemi Janne Rasti-Lukko
H45 21511 193181 Kankainen Janne Sotkamon Jymy
H45 6994 509310 Kemppi Joni Espoon Suunta
H45 27948 214730 Kero Mikko OK 77
H45 4294 239608 3493988 Kokkonen Timo Kajaanin Suunnistajat
H45 102894 505426 Kopra Kimmo OK Trian
H45 35643 227312 Korhonen Mika SK Vuoksi
H45 101397 226566 Kuosmanen Tuomo Pihkaniskat
H45 27596 83717 Kuusivaara Janne Espoon Akilles
H45 102036 194275 3795986 Laaksonen Pasi Espoon Suunta
H45 207 191861 Laine Kari Hiidenkiertäjät
H45 15130 235288 Liljeström Kimmo Helsingin Suunnistajat
H45 101767 512034 3861572 Liponkoski Sami Tampereen Pyrintö
H45 1118 217606 Länsiluoto Jaakko Helsingin Suunnistajat
H45 16660 235312 Malmi Ilkka Helsingin Suunnistajat
H45 32877 111100 3497641 Maronen Mikke Lynx
H45 111658 229373 Miettinen Sami Pihkaniskat
H45 16541 197576 Mäntylä Pekka Helsingin Suunnistajat
H45 33422 214851 Nikkinen Jari Hiidenkiertäjät
H45 13334 58193 Nikkinen Jyrki Espoon Akilles
H45 116048 215017 Noponen Jyrki
H45 14584 237265 Näpänkangas Mika Suunta Jyväskylä
H45 14346 166827 Ojala Jari Pirkkalan Hiihtäjät
H45 31030 501873 Pitkänen Marko Jämsän Retki-Veikot
H45 26263 500385 3865342 Pulli Antero Rajamäen Rykmentti
H45 12678 186813 Puupponen Erno Espoon Suunta
H45 107444 223296 Rajala Marko Helsingin Suunnistajat
H45 20819 510881 3161429 Riissanen Jani Espoon Akilles
H45 24006 59099 Rönkä Tero Pitäjänmäen Tarmo
H45 10463 508732 Saarinen Sauli Mäntsälän Urheilijat
H45 13389 503346 Sillanpää Sampo Lynx
H45 35641 201765 Soikkeli Lauri Espoon Suunta
H45 13881 206995 Tala Tuomas Helsingin Suunnistajat
H45 22365 507172 3393139 Taulavuori Tero Alatornion Pirkat
H45 25917 506006 Tonder Mika SK Vuoksi
H45 101790 509784 Tuominen Hans Pihkaniskat
H45 18697 208182 Turkki Antti Olavin Rasti
H45 12278 203034 Turkkila Kalle Espoon Suunta
H45 91446 504325 Uusitalo Tero Espoon Akilles
H45 17626 500900 Vaherlehto Tuomas Espoon Akilles
H45 37461 500809 3488335 Viippola Ilpo Oulun Tarmo
H45 97641 204163 Virtanen Joni Espoon Suunta
H45 115849 500715 Vuori Kim Espoon Akilles
H45 6248 194043 Väkeväinen Mika Lahden Suunnistajat-37
H50 1679 143411 Autio Rauno Karkki-Rasti
H50 97104 510222 Balck Johan Sweden
H50 36396 185025 3497732 Gynther Kimmo Itä-Hämeen Rasti
H50 55 483249 Haaramo Panu Espoon Suunta
H50 533 505441 Hakuli Kari Keravan Urheilijat
H50 18921 511522 Heikkinen Jarkko Vehkalahden Veikot
H50 21314 504838 Heikkinen Jussi Espoon Suunta
H50 99151 229479 Heikura Mika Rajamäen Rykmentti
H50 607 101570 4044566 Heinilä Hannu Rastivarsat
H50 4944 221939 Kahiala Jari Pihkaniskat
H50 13505 201879 Karttunen Markku Helsingin Suunnistajat
H50 4391 246443 Kimpi Mikko Helsingin Suunnistajat
H50 12864 503689 Kivilaakso Sami Lynx
H50 6266 504486 Kulmala Mika Rajamäen Rykmentti
H50 8765 507113 Kuuluvainen Juha Espoon Suunta
H50 16879 508294 Kuusinen Petri Tampereen Pyrintö
H50 101749 199957 Kyckling Kai Rastihaukat
H50 8012 227797 Kyhäräinen Jukka Helsingin Suunnistajat
H50 30481 200083 Launis Kasperi Raisu Lumous
H50 20510 184734 3860194 Lindahl Anders OK Trian
H50 32315 503197 Lindgrén Henrik IF Femman
H50 20302 501755 Loukkalahti Marko Hiidenkiertäjät
H50 20305 510203 Loukkalahti Mika Rajamäen Rykmentti
H50 461 511286 Nietosjärvi Tommi Pihkaniskat
H50 27931 508279 Ojanen Tuomas Helsingin Suunnistajat
H50 3942 511051 Pajuoja Vesa Espoon Suunta
H50 25885 505907 3462686 Pellinen Antti Joutsenon Kullervo
H50 110173 232879 Petäjistö Petri Rasti-Vihti
H50 15806 501429 Pietikäinen Timo Pihkaniskat
H50 338 197376 3501475 Pyykönen Jouni Espoon Akilles
H50 32573 413140 Rantala Mika Helsingin Suunnistajat
H50 98622 501619 Ritvanen Paavo Pihkaniskat
H50 8356 500483 Savela Pauli Rajamäen Rykmentti
H50 12858 506108 Savilahti Petri Lynx
H50 5139 250287 4045514 Sorjonen Pekka Rasti-Pielinen
H50 1912 235336 Strömberg Juha-Pekka Rasti-Jyry
H50 2478 48990 Sukselainen Simo Lynx
H50 8901 205099 Suominen Manne Hiidenkiertäjät
H50 16362 205959 Talvitie Mikko Keravan Urheilijat
H50 28065 221527 Tervakangas Tommi Espoon Suunta
H50 33062 190543 3968088 Toivanen Samuli Hiidenkiertäjät
H50 16121 509367 Tolonen Kari Mesikämmenet
H50 13059 235091 4110516 Tuomala Jyrki Suunta Jyväskylä
H50 27261 213852 Tähtinen Timo Helsingin Suunnistajat
H50 14700 226377 3938529 Virtanen Antti Hämeenlinnan Suunnistajat
H50 15115 229399 Ylä-Oijala Pasi Keravan Urheilijat
H55 15887 189856 Ahvonen Jyrki Helsingin Suunnistajat
H55 31174 511996 Antikainen Jarmo Mäntsälän Urheilijat
H55 29100 190581 3496981 Enroth Ari Rajamäen Rykmentti
H55 32352 506557 Hakulinen Pekka Espoon Suunta
H55 21044 226532 Hietaoja Jarkko Helsingin Suunnistajat
H55 19082 245227 Hilo Kai Espoon Suunta
H55 12728 503319 Hokka Kari OK Trian
H55 97221 501176 Hyyryläinen Pasi Espoon Akilles
H55 30280 506042 Kilpinen Mika Kymin Suunnistajat
H55 19937 223295 Kiviniitty Jyrki Espoon Akilles
H55 24370 244229 Koivisto Ari-Pekka Helsingin Suunnistajat
H55 25117 205822 Koivumäki Kari Kokkolan Suunnistajat
H55 14030 509182 3480902 Koskela Heikki Rasti-Jussit
H55 6337 511931 Kuusinen Mikko Lynx
H55 25309 228009 3496965 Lahtinen Jari Itä-Hämeen Rasti
H55 30231 170383 Lampinen Raino Helsingin Suunnistajat
H55 22604 245135 Molnar Geza Rastivarsat
H55 7463 509901 Niinimäki Risto Pihkaniskat
H55 35927 189192 3484862 Nummela Arto Mäntsälän Urheilijat
H55 191 510792 Numminen Hannu Espoon Akilles
H55 5349 205580 Nurminen Juha Lammin Säkiä
H55 8420 234828 Paganus Ari Angelniemen Ankkuri
H55 3943 508486 Pajuoja Pekka Lynx
H55 28188 44461 Perälä Harry Keravan Urheilijat
H55 102097 189914 Pyykkö Juhani Karkki-Rasti
H55 6962 504656 3493434 Ritakallio Timo Lynx
H55 113225 242922 Salo Jari Pihkaniskat
H55 14600 90175 Sorri Esko Rastihaukat
H55 4884 48562 Syrjälä Pertti Keravan Urheilijat
H55 27688 201172 Vuorinen Pekka OK Trian
H55 28288 221606 Väisänen Juha Mäntsälän Urheilijat
H60 34545 504715 Hakola Martti Riihimäen Suunnistajat
H60 12188 508646 Heikkinen Jarmo Helsingin Suunnistajat
H60 19781 510149 Herranen Timo Rasti-Jyry
H60 36170 193204 Karamo Jouko Helsingin Suunnistajat
H60 102186 201875 Kaura-aho Pertti Rasti-Jyry
H60 4214 178004 Koistinen Kari Hiidenkiertäjät
H60 104 109860 Kottonen Hannu Lynx
H60 16640 197587 3485521 Laine Markku Mäntsälän Urheilijat
H60 29621 504218 Malinen Jouko Rajamäen Rykmentti
H60 6645 239807 Markki Tapio Espoon Suunta
H60 24725 183608 Meriheinä Ulf Pihkaniskat
H60 23397 237189 Nevalainen Eero Pihkaniskat
H60 8321 213938 Niemi Arto Rajamäen Rykmentti
H60 35962 217307 Ojapalo Ilkka Rajamäen Rykmentti
H60 25555 505445 Parnetti Roy Keravan Urheilijat
H60 14552 508358 Puustinen Tuomo Pihkaniskat
H60 13369 511163 Ranta-Puska Kari Espoon Akilles
H60 26450 505793 Rantala Jari Koovee
H60 27987 500932 Routsi Jyrki Hiisirasti
H60 23296 238868 Vestola Heikki Nastolan Terä
H65 20107 501977 Ahlqvist Hannu Raisu Lumous
H65 26927 504323 Harju Hannu Järvenpään Palo
H65 38872 250389 Harju Matti Porvoon Urheilijat
H65 28993 182867 Helkkula Simo Pitäjänmäen Tarmo
H65 107337 192055 Ilmakunnas Pekka Pihkaniskat
H65 30214 413321 Jumppanen Heimo Pihkaniskat
H65 27004 190143 Jylhä Kari Helsingin Suunnistajat
H65 16985 209023 Laukka Ville Raisu Lumous
H65 18447 503011 3485182 Leinonen Markku Pihkaniskat
H65 3805 198293 Liljedahl Jorma Helsingin Poliisi-Voimailijat
H65 29900 510201 Muukkonen Pekka Keravan Urheilijat
H65 101970 202739 Niskanen Heikki Tuusulan Voima-Veikot
H65 24491 511939 Nurminen Jouko Tampereen Pyrintö
H65 12731 196299 Nykänen Pentti Rasti-Jyry
H65 14744 50772 Parkkonen Reima Pihkaniskat
H65 19219 41091 Pietilä Pekka Kangasala SK
H65 35684 215027 Rautanen Pauli Järvenpään Palo
H65 16634 511381 3486081 Saarinen Heikki Mäntsälän Urheilijat
H65 37058 235066 Salmi Veijo Rajamäen Rykmentti
H65 1693 182703 Saukonoja Jouni Porvoon Urheilijat
H65 13481 509699 Terävä Seppo XYZ
H65 15252 504756 Turunen Erkki Suunta-Sepot
H65 5380 205857 3941069 Vainio Jarmo Hämeenlinnan Suunnistajat
H65 28357 510961 Välimaa Pertti Rasti-Jyry
H65 34571 205637 Väätäinen Seppo Espoon Suunta
H70 24670 250954 Alexandersson Yngve Närpes OK
H70 17935 208699 Ekholm Hans Akilles OK
H70 37112 216618 Erkiö Hannu Helsingin Suunnistajat
H70 101691 195016 Hartikainen Pertti S. Riihimäen Suunnistajat
H70 32539 210496 Helin Jorma Rasti-Jyry
H70 32498 511008 3499134 Holappa Paavo Tuusulan Voima-Veikot
H70 16364 195332 Hotti Reino Helsingin Suunnistajat
H70 3471 189210 3549953 Hyvönen Eero Porvoon Urheilijat
H70 20361 220498 Hämäläinen Pentti Kankaanpään Suunnistajat
H70 16621 508945 3485414 Inkinen Paavo Rasti-Jyry
H70 22847 243470 Jokela Erkki Leppävaaran Sisu
H70 15274 511270 Järvinen Jorma Keravan Urheilijat
H70 5885 182727 Kangasaho Simo Hiidenkiertäjät
H70 101788 235569 Kihlman Klaus Pitäjänmäen Tarmo
H70 31801 239265 Kuokkanen Seppo Pihkaniskat
H70 10292 51235 Kurvinen Veijo Hiidenkiertäjät
H70 16189 221639 3560588 Kuusi Klaus Mesikämmenet
H70 38927 220698 3622420 Kyckling Veli-Matti Helsingin Suunnistajat
H70 12073 222389 3561412 Kytöjoki Juhani Rasti-Jyry
H70 38817 205389 Kyyrönen Heikki Kouvolan Suunnistajat
H70 29899 240269 Laine Jaakko Helsingin Suunnistajat
H70 1682 189233 Lassila Heikki Pitäjänmäen Tarmo
H70 16012 502309 Leino Tapio Helsingin Suunnistajat
H70 16188 228196 Lepistö Lauri Keravan Urheilijat
H70 15123 224599 Liljeström Åge Helsingin Suunnistajat
H70 22834 202960 Lindberg Pekka Leppävaaran Sisu
H70 33958 235754 Mattila Hannu Espoon Akilles
H70 103641 206924 Mattila Pertti Helsingin Suunnistajat
H70 1617 242812 Mustranta Antti Helsingin Suunnistajat
H70 17346 222291 Nieminen Pertti Rajamäen Rykmentti
H70 30429 240133 Nilsson Ove Rastihaukat
H70 6922 224600 3482072 Nippala Juhani Rasti-Jyry
H70 16365 236101 Pajala Tauno Espoon Suunta
H70 15884 112282 3484938 Pitkänen Heikki Jämsän Retki-Veikot
H70 10625 232878 Rajamäki Jussi Helsingin Suunnistajat
H70 17356 122247 3485224 Reinikainen Pentti Rasti-Jyry
H70 4383 504733 3394764 Romula Tuomo Mesikämmenet
H70 30623 199315 3391976 Rönkkö Paavo Espoon Suunta
H70 31468 218210 Saaristo Veikko Rastihaukat
H70 16318 192287 Savelainen Jouni Helsingin Suunnistajat
H70 18612 196684 Tolvanen Harri Pihkaniskat
H70 22867 250044 3498995 Tolvanen Mauri Leppävaaran Sisu
H70 20065 505750 Turku Vesa Helsingin Suunnistajat
H70 2120 154448 Uljas Risto Rasti-Jyry
H70 22848 177561 3772381 Varonen Arto Leppävaaran Sisu
H70 12345 239099 Virtanen Markku Espoon Akilles
H70 30445 161648 Vuorio Olavi Järvenpään Palo
H70 5851 151298 Wessman Risto Hiidenkiertäjät
H75 33744 196618 Elomaa Pekka Espoon Suunta
H75 32543 170318 Grönroos Osmo Leppävaaran Sisu
H75 358 507679 Hakio Risto Helsingin Suunnistajat
H75 14714 40498 Hämäläinen Reijo Pihkaniskat
H75 18262 177676 Isoherranen Seppo Helsingin Suunnistajat
H75 12077 512102 3485406 Kanerva Unto Rasti-Jyry
H75 30457 204074 Karila Veijo Pihkaniskat
H75 29829 178286 Karjalainen Jouko Helsingin Suunnistajat
H75 30122 223418 Kivistö Erkki Pihkaniskat
H75 25648 502306 Kleemola Pauli Perttelin Peikot
H75 1050 232880 Kokkonen Seppo Keravan Urheilijat
H75 107440 235408 Kuivala Martti Helsingin Suunnistajat
H75 13655 508426 Kvick Aimo Itä-Hämeen Rasti
H75 31011 245138 Kärkkäinen Eero Espoon Suunta
H75 26257 231794 Laine Eero Rasti-Vihti
H75 30455 124515 Lindeman Osmo Helsingin Suunnistajat
H75 30342 150680 Luoma Simo Pihkaniskat
H75 1375 140350 3394830 Luukko Jukka Lahden Suunnistajat-37
H75 6009 506069 3506227 Mäkinen Matti Mesikämmenet
H75 29162 227848 Ollikainen Eero Helsingin Suunnistajat
H75 30619 195112 Rönn Ralf Akilles OK
H75 37061 227151 Salmela Markku Riihimäen Suunnistajat
H75 31332 505018 Seitajoki Reijo Rasti-Jyry
H75 23055 249695 3942018 Sirola Risto Keravan Urheilijat
H75 13259 124282 Syväterä Pekka Riihimäen Suunnistajat
H75 16152 509382 3495256 Tolonen Kalle Mesikämmenet
H75 16002 221654 3965811 Valtee Pertti Helsingin Suunnistajat
H75 11415 508850 3966348 Åberg Karl-Erik Espoon Suunta
H75 13322 134958 3499563 Österberg Reino Leppävaaran Sisu
H80 4633 504247 Haaramo Matti Espoon Suunta
H80 31476 248776 Haarlaa Rihko Helsingin Suunnistajat
H80 23113 511777 Koskinen Lennart Espoon Suunta
H80 2319 209104 Kuokkanen Kari Pihkaniskat
H80 23053 98738 Lepistö Heikki Helsingin Suunnistajat
H80 3959 152406 Pajuoja Reino Karkki-Rasti
H80 307 508853 Saario Seppo MS Parma
H80 23469 221625 Setälä Toivo Järvenpään Palo
H85 14115 507132 9201545 Asikainen Ville XYZ
H85 30465 197554 3496635 Ijas Johannes Keravan Urheilijat
H85 13968 222025 3481785 Lario Heikki Rastivarsat
H85 16587 242824 Partanen Antero Rasti-Vihti
H85 112989 222180 Vanhala Toivo Pihkaniskat
H16 39793 510825 Hämäläinen Aleksi Rajamäen Rykmentti
H16 97381 508543 Laatu Antti Helsingin Suunnistajat
H15 112451 231665 Hågensen Sverre Pargas IF
H15 92594 512040 Koivula Emil Helsingin Suunnistajat
H15 91027 222263 Korhonen Eetu Hyvinkään Rasti
H14 94829 240117 Ahoniemi Santeri Hyvinkään Rasti
H14 18925 226325 Fritzen Florian Lynx
H14 27036 217227 Gustafsson Noel Espoon Suunta
H14 99544 508541 Haara Eino Helsingin Suunnistajat
H14 110274 227845 Heikkinen Aaro Helsingin Suunnistajat
H14 102435 198957 Hyvärinen Luukas Espoon Suunta
H14 92125 511026 Ikola Aapo Helsingin Suunnistajat
H14 111946 230266 Kivenjuuri Lauri Olavin Rasti
H14 10503 177098 Koponen Rasmus Lynx
H14 102735 246650 Laatu Jaakko Helsingin Suunnistajat
H14 91317 190775 Lahti Paavo Rastikarhut
H14 36972 508478 Lemberg Ville Rasti-Jussit
H14 97197 182638 Länsiluoto Juho Helsingin Suunnistajat
H14 95478 502743 Malmi Juho Helsingin Suunnistajat
H14 95738 507177 Muukkonen Topias SK Uusi
H14 90749 251327 Nikkinen Hannes Hiidenkiertäjät
H14 102160 509369 Noponen Juho Espoon Suunta
H14 661 501336 4097440 Riissanen Pyry Espoon Akilles
H14 99104 509898 Ruusu Rasmus Espoon Suunta
H14 102060 201672 Toivonen Niko Espoon Suunta
H14 102063 509265 Vainoniemi Axel Espoon Suunta
H13 99582 506469 Carlsson Oliver Espoon Akilles
H13 94012 215263 Donner Jeremy OK 77
H13 101884 508624 Haara Väinö Helsingin Suunnistajat
H13 109549 242783 Heikkilä Lauri Helsingin Suunnistajat
H13 98501 504930 Hellstedt Oliver Lynx
H13 95240 505650 Isoherranen Antti Lynx
H13 101667 197695 Kallela Lenni Helsingin Suunnistajat
H13 90824 249211 Kallioniemi Justus Rasti-Lukko
H13 101940 509681 Kantelinen Leevi Hyvinkään Rasti
H13 109443 231548 Kavonius Atte Hiidenkiertäjät
H13 94792 500384 Kemppainen Aarne Espoon Suunta
H13 98677 189959 Kemppi Anton Espoon Suunta
H13 111947 243868 Kivenjuuri Aaro Olavin Rasti
H13 98680 199041 Kuusinen Karri Lynx
H13 98681 199040 Kuusinen Tuomas Lynx
H13 98744 503186 Laapas Rasmus Rajamäen Rykmentti
H13 101800 200127 Lammi Tuomo Helsingin Suunnistajat
H13 95391 192674 Leskinen Eemeli Lynx
H13 35972 236546 Lintula Aapo OK Trian
H13 103406 205851 Länsiluoto Väinö Helsingin Suunnistajat
H13 90370 502628 Maronen Markus Lynx
H13 111174 505032 Nyman Elias Pihkaniskat
H13 99101 249447 Tiainen Antti Espoon Suunta
D21 335 51303 Antell Saara Keravan Urheilijat
D21 8960 186773 Autti Salla Espoon Suunta
D21 18003 186348 Hanhijärvi Marjukka Espoon Akilles
D21 106985 218892 Heiskanen Linda Pihkaniskat
D21 16300 226694 Hietaoja Essi Hiidenkiertäjät
D21 25369 192381 Hietaoja Nelli Helsingin Suunnistajat
D21 10997 510022 Hulkkonen Johanna Koovee
D21 90246 208194 Julku Päivi OK Trian
D21 100775 503858 Järvelä Emmi Kuopion Suunnistajat
D21 5241 208239 Kangasaho Essi Hiidenkiertäjät
D21 40337 500834 Kemp Emily Angelniemen Ankkuri
D21 19564 508351 Lahtinen Katja Helsingin Suunnistajat
D21 10259 505517 Leskinen Anne-Mari Lynx
D21 6601 502078 4034641 Mattila Milla Helsingin Suunnistajat
D21 2165 510981 Mänkärlä Aino Lynx
D21 24500 508766 Niittynen Miia Koovee
D21 6032 512119 Norrbacka Sanni Lynx
D21 20909 181882 3484763 Nummela Liinu Mäntsälän Urheilijat
D21 37846 242727 3832268 Rauttola Tiia-Maria Espoon Suunta
D21 37480 507295 3493509 Ståhlberg Emilia Espoon Suunta
D21 15972 202645 Suhonen Anniina Helsingin Suunnistajat
D21 16473 502827 Sundberg Karoliina Lynx
D21 101317 181048 Tuomenoksa Paula Rastihaukat
D21 103785 190606 Wallikivi Maria Espoon Akilles
D21 6258 200070 Westerlund Anna Koovee
D35 32442 511549 Nieminen Outi Rajamäen Rykmentti
D35 17585 226996 Ojapalo Anna Lynx
D35 17644 207266 Orkola Saana Hiidenkiertäjät
D35 109742 239408 Riikonen Jonna Rastihaukat
D35 24366 221322 Vilska Tiina Rajamäen Rykmentti
D40 39750 213931 Carlsson Sanna Espoon Akilles
D40 32158 503987 Castrén Jenni Rasti-Jyry
D40 28792 505052 3487816 Ekwik Micaela Lynx
D40 36932 142752 Goman Annukka Vesaisen Pojat
D40 9103 191799 Hovi Miia Rasti-Jyry
D40 107258 191553 Juslén Aino Keravan Urheilijat
D40 22264 235005 Kangasaho Hanna Lynx
D40 100765 503692 Kankainen Ulla-Maria Sotkamon Jymy
D40 4591 508599 Kiiski Johanna Helsingin Suunnistajat
D40 7011 56304 Kivenjuuri Katja Olavin Rasti
D40 22345 510394 Kyckling Katja Lynx
D40 101696 182903 Kytömäki Katri Keravan Urheilijat
D40 7251 181363 Laine Matilda Rasti-Vihti
D40 825 226676 Muukkonen Eveliina Kangasala SK
D40 101438 505680 Oinonen Lotta Pihkaniskat
D40 38912 500489 3486073 Packalen Auli Lynx
D40 104048 507676 Rajamäki Riikka Helsingin Suunnistajat
D40 532 504780 Rantanen Sinikka Kymin Suunnistajat
D40 29895 207223 Riihinen Hanna Keravan Urheilijat
D40 13176 500739 Rintamäki Riina Pihkaniskat
D40 31846 503344 Sane Mari Helsingin Suunnistajat
D40 12508 509379 Sillanpää Hanna Lynx
D40 107245 145949 Torvela Tiina Kuopion Suunnistajat
D40 97410 251086 Vaara Inga-Maria Karkki-Rasti
D40 101360 133063 Vaiksalu Lilyon Karkki-Rasti
D40 32181 502109 Valkonen Anu Helsingin Suunnistajat
D40 22151 237865 Wiklund Anna Rastihaukat
D40 16733 206691 Örn Outi Kärkölän Kisa-Veikot
D45 112816 240013 Andersson Annika Pargas IF
D45 23086 210809 Erola Larissa Helsingin Suunnistajat
D45 23084 198230 Erola Petra Helsingin Suunnistajat
D45 98917 181001 Escartin-Sorjonen Laila Rasti-Pielinen
D45 14961 179622 Francke Astra Espoon Suunta
D45 803 213890 Hakuli Mia Keravan Urheilijat
D45 97920 502824 Hosio Sanna Karjaan Ura
D45 22910 226570 Hovinen Mari Keravan Urheilijat
D45 18123 182843 Isoherranen Kirsi Lynx
D45 14828 503420 Kahanpää Hanna Espoon Suunta
D45 37294 245009 Koivu-Tikkanen Terhi Espoon Suunta
D45 22915 191462 Konttila Minna Tampereen Pyrintö
D45 8333 193666 Kulmala Päivi Rajamäen Rykmentti
D45 19557 215026 Latvala Terhi Tuusulan Voima-Veikot
D45 31384 190884 Lehto Salla Lynx
D45 115131 242871 Lehtonen Mia Rastihaukat
D45 98245 511045 Leiniö Sari Helsingin Suunnistajat
D45 16126 236489 Lintula Kirsi OK Trian
D45 38587 254102 Malmi Päivi Helsingin Suunnistajat
D45 103439 250079 Marttila Outi Espoon Suunta
D45 27772 43525 3558806 Nousiainen Sari Espoon Suunta
D45 17075 254128 Nyholm Tanja Karkki-Rasti
D45 2524 201345 3441144 Ojanaho Marja-Leena Keminmaan Urheilijat
D45 111742 501856 Pellinen Tiina Joutsenon Kullervo
D45 32537 131795 Perälä Mia Keravan Urheilijat
D45 39002 177595 Pikkarainen Anu Espoon Akilles
D45 38508 204144 Rautakorpi Tiina Espoon Akilles
D45 15713 508950 Salonen Heidi Helsingin Suunnistajat
D45 15671 198780 Saue Elo Koovee
D45 19638 196314 Tervakangas Sanna Espoon Suunta
D45 27296 512111 Tiitola-Savilahti Annamari Lynx
D45 12800 201657 Turakainen Irene Lynx
D45 39861 244401 Viskari Tanja Lynx
D45 101352 504981 Vuorela Hanna Espoon Akilles
D50 16486 227673 Anttila Mervi Rajamäen Rykmentti
D50 7169 215107 Asikainen Nina Keravan Urheilijat
D50 14611 254042 Autti Marja-Liisa Espoon Suunta
D50 2207 215140 Ekström Anu MS Parma
D50 12326 245781 Hakulinen Paula Espoon Suunta
D50 15490 235200 Heikkinen Anniina Vehkalahden Veikot
D50 17113 82004 Hokajärvi Anja-Riitta Pihkaniskat
D50 112465 210858 Juote Taina Pihkaniskat
D50 98170 193483 Kallela Sari Helsingin Suunnistajat
D50 14529 232293 Koistinen Marjo Espoon Suunta
D50 15808 193449 Lankinen Hanna Helsingin Suunnistajat
D50 3379 226480 Launis Teija Raisu Lumous
D50 11631 221102 Molnar Pia Rastivarsat
D50 20014 510210 Paalanen Anne Rajamäen Rykmentti
D50 113284 506418 Peltola Heli Keuruun Kisailijat
D50 16368 503263 Rantala Eija Espoon Suunta
D50 3584 186620 Sahlström Teija Espoon Akilles
D50 14243 502836 Tervo-Rantakokko Tiina Helsingin Suunnistajat
D50 16377 227314 Torp-Donner Heidi OK 77
D50 115298 245225 Tuomola Marjo Rastihaukat
D50 4203 246511 Tuumi-Niemi Leena-Riitta Helsingin Suunnistajat
D50 127 512304 Varpula Marjut Espoon Suunta
D50 16128 507339 Vehkamäki Hanna Pihkaniskat
D50 14630 512116 Vierikko Annamari Helsingin Suunnistajat
D50 210 197435 Villikka Sanna Kymin Suunnistajat
D55 19959 222339 3496627 Juga Liisa Keravan Urheilijat
D55 30882 241485 3482064 Koskela Sari Rasti-Jussit
D55 15801 500080 Lankinen Pauliina Helsingin Suunnistajat
D55 22983 246508 3941119 Linko Rita Espoon Suunta
D55 24651 250434 Ljungqvist-Sarparant Nina Lynx
D55 26280 195182 Markki Outi Espoon Suunta
D55 792 225903 Mbembela Tuula Lynx
D55 18407 500832 Mäkelä Anja Riihimäen Suunnistajat
D55 1621 207058 Otsamo Riikka Helsingin Suunnistajat
D55 94604 90151 Rauttola Marja Hiidenkiertäjät
D55 12507 504963 Salmi Kirsti Rajamäen Rykmentti
D55 13595 201851 Vestola Arja Nastolan Terä
D55 4768 189200 Westerlund Tiina Koovee
D60 19380 226939 Hakomäki Kirsi Helsingin Suunnistajat
D60 107089 222179 Ilmakunnas Seija Pihkaniskat
D60 17609 191741 Jumppanen Helena Pihkaniskat
D60 5888 182766 Kangasaho Sirpa Hiidenkiertäjät
D60 18526 204295 Kokkila Marita Espoon Suunta
D60 27027 117811 Kottonen Annariitta Lynx
D60 25328 204080 3485604 Laaksonen Anita Tarpian Suunta
D60 18965 217300 Leskinen Tiina Lynx
D60 13699 512305 Linjama Mirja Espoon Suunta
D60 399 507275 Meriheinä Maire Pihkaniskat
D60 12628 505130 Ojapalo Anneli Rajamäen Rykmentti
D60 192 207262 Puromies Merja Espoon Suunta
D60 16327 504734 Salmenkylä-Mattila Leena Helsingin Suunnistajat
D60 116031 503202 Sepponen Raija Järvenpään Palo
D60 31082 216616 Tammisalo Netta Kangasala SK
D60 8433 217414 Väli-Klemelä Marja-Leena Karkki-Rasti
D65 17269 502004 Ahlqvist Kristiina Raisu Lumous
D65 24619 213883 Alexandersson Gia Pargas IF
D65 30417 49853 Heinonen Kaija Pihkaniskat
D65 8327 507296 Hämäläinen Anneli Helsingin Suunnistajat
D65 10291 235687 Kurvinen Ulla Hiidenkiertäjät
D65 1783 153205 Laitinen Hellevi Espoon Akilles
D65 112754 180502 Lipasti Hilkka Espoon Suunta
D65 22577 511938 Nurminen Eija Tampereen Pyrintö
D65 30182 207100 Patronen Lea Espoon Akilles
D65 14650 199010 Petäys Helvi Pihkaniskat
D65 32815 504534 Tienari Pauliina Rastihaukat
D65 30180 506860 Turku Kaija Helsingin Suunnistajat
D65 2442 504216 Turunen Päivi-Kaarina Suunta-Sepot
D70 39689 214038 Lindsten Ulla Rasti-Jyry
D70 30183 150683 Luoma Helena Pihkaniskat
D70 18752 238755 3483641 Malmsten Beatrice Lynx
D70 15319 502023 3483898 Ohramaa Tuula Rasti-Jyry
D70 39292 503114 3487865 Pitkänen Eila Jämsän Retki-Veikot
D70 98044 504102 Rajamäki Vuokko Helsingin Suunnistajat
D70 26057 40644 3487162 Reinikainen Pirjo Rasti-Jyry
D70 13301 505586 3970050 Salmela Juulia Riihimäen Suunnistajat
D70 32735 508447 Sundberg Liisa Lynx
D70 22843 45899 3497765 Suomalainen Marja Leppävaaran Sisu
D70 16378 235174 Torp Tytti Helsingin Suunnistajat
D75 24329 128714 Finnilä-Seitajoki Ulla Rasti-Jyry
D75 18264 189209 Isoherranen Kaarina Helsingin Suunnistajat
D75 14747 505682 Karvinen Tuulikki Helsingin Suunnistajat
D75 39618 124340 Lindeman Gunnel Helsingin Suunnistajat
D75 2467 508729 508729 Paatero Leena Espoon Suunta
D75 2883 505465 Raatikka Marja Helsingin Suunnistajat
D75 14602 206958 3513793 Tanska Eeva Espoon Suunta
D80 14757 238659 3493905 Holopainen Kaarina Keravan Urheilijat
D80 25738 509312 3496122 Pekkarinen Eila Keravan Urheilijat
D80 15255 241350 3497617 Vehmanen Marjatta Keravan Urheilijat
D20 3176 201856 Kaukonen Ella Espoon Suunta
D20 96014 222461 Mäntylä Anni Helsingin Suunnistajat
D18 90957 177699 Lehikoinen Aino Espoon Suunta
D18 96015 503170 Mäntylä Kaisa Helsingin Suunnistajat
D15 91557 191455 Viskari Siiri Lynx
D15 108351 500718 Vuori Milla Espoon Akilles
D14 90104 500850 4053872 Aaltonen Nelli Lynx
D14 38539 202053 Arola Selina Paimion Rasti
D14 101933 210619 Haapamäki Kerttu Hyvinkään Rasti
D14 90106 239802 Hilo Jenny Espoon Suunta
D14 90750 59841 Nikkinen Saana Hiidenkiertäjät
D14 110453 234846 Pellikka Virna SK Uusi
D14 38454 505008 Rautio Ulrika Espoon Suunta
D14 10622 237201 Rehberger Nadja Helsingin Suunnistajat
D14 102107 214281 Romppainen Piia Hyvinkään Rasti
D13 95656 177610 3910981 Hoskari Sanni Rastiketut
D13 102170 508122 Kankaanpää Martta Espoon Suunta
D13 91966 508401 Lehtonen Venla Ulvilan Ura
D13 96649 511262 Lukkari Matilda SK Uusi
D13 35908 500838 4119343 Mbembela Kia Lynx
D13 102004 235759 Miettinen Iida Pihkaniskat
D13 111236 239087 Niittymaa Noora Espoon Suunta
D13 108312 500676 Noponen Terhi Espoon Suunta
D13 111242 238552 Saarinen Hetta Mäntsälän Urheilijat
D13 37479 195326 Soikkeli Lauriina Espoon Suunta
D13 90110 230139 Sukselainen Laura Lynx
D13 95236 504943 Sundberg Viliina Lynx
D13 96872 202928 Viskari Saana Lynx
D13 38161 504949 Åberg Ninni Hyvinkään Rasti
H16E 90103 503340 3941895 Aaltonen Tatu Lynx
H16E 38935 230880 3936366 Aho Rauli Valkeakosken Haka
H16E 39122 214803 Ahoniemi Rasmus Hyvinkään Rasti
H16E 102582 503209 Alajoutsi Oliver Koovee
H16E 94666 508298 3966041 Ankelo Jussi MS Parma
H16E 90411 508553 3985918 Arvela Henri Lahden Suunnistajat-37
H16E 94724 501286 Axelin Eelis Paimion Rasti
H16E 40907 505802 4040663 Balck Otto Angelniemen Ankkuri
H16E 26778 191133 Donner Jesper OK 77
H16E 97190 505407 Engström Simon Pargas IF
H16E 38685 510894 Granqvist Aapo Lahden Suunnistajat-37
H16E 95700 510359 Granqvist Eetu Lahden Suunnistajat-37
H16E 14795 504973 Gröhn Riku Tampereen Pyrintö
H16E 38068 502107 Haanpää Leo Paimion Rasti
H16E 38228 506580 Holmroos Sakari Turun Suunnistajat
H16E 39440 248964 Hyvönen Jerry Kuopion Suunnistajat
H16E 39442 501058 Hämäläinen Kasperi Kuopion Suunnistajat
H16E 94275 505705 3971272 Kallela Luca Helsingin Suunnistajat
H16E 36595 509527 Kallioniemi Jami Rasti-Lukko
H16E 23570 506252 Kemppi Topias Espoon Suunta
H16E 91506 505968 Kirjavainen Santeri Kuopion Suunnistajat
H16E 98753 189433 Koivisto Mikael SK Uusi
H16E 10499 504775 Koponen Matias Lynx
H16E 35797 201456 Koskinen Aaro Tampereen Pyrintö
H16E 91474 190904 Kupiainen Tuukka Tampereen Pyrintö
H16E 95544 506087 Kuusikko Miska Saloisten Reipas
H16E 97452 201303 Kytömäki Aapo SK Uusi
H16E 36440 215420 Lehtonen Elias Ulvilan Ura
H16E 90912 510229 Leinamo Tuomas Tampereen Pyrintö
H16E 90795 231890 4097796 Leiniö Iikka Helsingin Suunnistajat
H16E 36973 509702 4047577 Lemberg Roope Rasti-Jussit
H16E 95080 501958 3941010 Liponkoski Aapo Tampereen Pyrintö
H16E 36611 510377 Maasilta Aapo Rastivarsat
H16E 35624 500488 Mbembela Karim Lynx
H16E 38287 504816 Mäenpää Matias Tampereen Pyrintö
H16E 39711 503409 Määttänen Markus Espoon Suunta
H16E 90832 508530 Niemensivu Miki Rasti-Lukko
H16E 100917 114617 Nieminen Lauri Valkeakosken Haka
H16E 107584 505714 Nupponen Juho Rasti-Lukko
H16E 102033 510818 Paananen Joonas Turun Suunnistajat
H16E 95222 505119 Packalén Anton Lynx
H16E 102057 504246 Penttinen Oskari Espoon Suunta
H16E 38448 508743 Raasakka Jussi Espoon Suunta
H16E 38453 232868 Rautio Daniel Espoon Suunta
H16E 657 504788 3781861 Riissanen Miska Espoon Akilles
H16E 37974 190071 3394590 Rissanen Erno-Kalle Sonkajärven Pahka
H16E 979 505617 Ronkainen Aarni Jämsän Retki-Veikot
H16E 91271 503391 Ronkainen Elias Jämsän Retki-Veikot
H16E 90551 505492 Ruuskanen Tuomas Espoon Suunta
H16E 98915 501906 Sankelo Sampo Lapuan Virkiä
H16E 100190 505491 Sankelo Verneri Lapuan Virkiä
H16E 96189 510383 Similä Severi SK Pohjantähti
H16E 39149 508602 Syrjälä Elmeri Lounais-Hämeen Rasti
H16E 102828 218694 Säyriö Jyri Lahden Suunnistajat-37
H16E 102324 511934 Taura Kalle Valkeakosken Haka
H16E 91221 189415 Vaherlehto Eemi Espoon Akilles
H16E 96928 502825 Virkajärvi Juho Jämsän Retki-Veikot
H16E 98883 508274 Virtanen Ilari Jämsän Retki-Veikot
H16E 99586 504926 Vuorela Joona Espoon Suunta
H16E 95228 244903 Vuorensola Joonatan Lynx
H16E 102451 232506 Väkeväinen Vili Lahden Suunnistajat-37
H16E 102727 507112 Yliaho Joona Koovee
H17-20E 37640 254836 Aho Aaro Valkeakosken Haka
H17-20E 37804 226530 3983749 Aho Ilmari Valkeakosken Haka
H17-20E 102462 502458 Alajoutsi Jasper Koovee
H17-20E 3094 222510 Arola Topias Paimion Rasti
H17-20E 356 503415 3936481 Asklöf Henrik Tampereen Pyrintö
H17-20E 38888 508435 3830981 Aumo Oskari Valkeakosken Haka
H17-20E 372 502828 Boström Kristian Espoon Suunta
H17-20E 22355 230930 Donner Jonny OK 77
H17-20E 29087 218251 Eerola Mikko Tampereen Pyrintö
H17-20E 27878 501660 3966330 Ekström Rasmus MS Parma
H17-20E 35311 505028 Haanpää Klaus Paimion Rasti
H17-20E 32185 229596 3496346 Haltia Ilari Rajamäen Rykmentti
H17-20E 14059 500538 Hamppu Anton Espoon Suunta
H17-20E 22046 186680 4119426 Hanhijärvi Paulus Espoon Akilles
H17-20E 91026 195232 Hautakangas Nuuti Hyvinkään Rasti
H17-20E 90556 502900 3938297 Hellman Aleksi MS Parma
H17-20E 26314 508319 Helminen Topias Jämsän Retki-Veikot
H17-20E 38066 500382 Hiidenhovi Aleks MS Parma
H17-20E 90533 508174 3832136 Hiltunen Juho Oulun NMKY:n Urheilijat
H17-20E 29989 501536 Hirvikallio Aatu Kouvolan Suunnistajat
H17-20E 22788 508740 3496395 Ikola Atte Helsingin Suunnistajat
H17-20E 38704 217364 Jalonen Jussi Hämeenlinnan Suunnistajat
H17-20E 92643 203202 Jansson Emil IK Falken
H17-20E 38781 186678 Jutila Pietu Rastikarhut
H17-20E 38810 504938 Kankainen Valtteri Turun Suunnistajat
H17-20E 6894 245385 Karttila Aleksi MS Parma
H17-20E 29280 505981 Keronen Leevi Tampereen Pyrintö
H17-20E 115574 504921 Key Aston Turun Suunnistajat
H17-20E 12924 511751 Kinnunen Valtteri Lahden Suunnistajat-37
H17-20E 96035 191179 Koivisto Antton SK Uusi
H17-20E 34578 509270 3560661 Koivisto Daniel Vehkalahden Veikot
H17-20E 36712 203173 Koivisto Juho Lapuan Virkiä
H17-20E 29317 503357 Koivumäki Olli Kokkolan Suunnistajat
H17-20E 99064 504671 Koivuniemi Sakari Tampereen Pyrintö
H17-20E 34501 249078 3493442 Kokkonen Eemeli Kuhmon Peurat
H17-20E 26727 505385 Konttila Akseli Tampereen Pyrintö
H17-20E 24998 510277 3912102 Korhonen Eetu SK Vuoksi
H17-20E 30930 203176 3482783 Koskela Sakari Rasti-Jussit
H17-20E 95790 503850 Laakso Ville Hämeenlinnan Suunnistajat
H17-20E 38438 192003 3771276 Laaksonen Emil Espoon Suunta
H17-20E 39741 502882 Lahti Valtteri Rastikarhut
H17-20E 13893 503375 3865102 Laitamäki Wille MS Parma
H17-20E 36264 503474 Lautamäki Matias Hämeenlinnan Suunnistajat
H17-20E 10652 208603 4098695 Leiniö Juho Helsingin Suunnistajat
H17-20E 91630 502409 Lemström Karl Emil OK Raseborg
H17-20E 23629 503411 3938339 Lepistö Oskari MS Parma
H17-20E 1270 504318 4040697 Lilja Juha Tampereen Pyrintö
H17-20E 13468 507340 Lindqvist Arttu Kouvolan Suunnistajat
H17-20E 90829 507283 Lohtander Aleksi Rasti-Lukko
H17-20E 14150 503262 3972544 Mannonen Ville Helsingin Suunnistajat
H17-20E 35623 502629 3497203 Maronen Matias Lynx
H17-20E 10254 508336 Matinheikki Leo Tampereen Pyrintö
H17-20E 36641 220941 Mattila Pyry Kouvolan Suunnistajat
H17-20E 31408 505023 Mustajoki Olli Tampereen Pyrintö
H17-20E 22937 504860 Mustajoki Tiitus Tampereen Pyrintö
H17-20E 23682 501177 Määttälä Mikko Espoon Suunta
H17-20E 31454 500804 Niemensivu Timi Rasti-Lukko
H17-20E 26301 502454 Niemi Topias Helsingin Suunnistajat
H17-20E 36089 202769 Nieminen Juho Tampereen Pyrintö
H17-20E 99092 198953 Nolvi Joona Rastikarhut
H17-20E 11907 500713 4054011 Nurmi Miika Vaasan Suunnistajat
H17-20E 29777 505514 Ojala Aaro Kouvolan Suunnistajat
H17-20E 21905 509298 Oksanen Teemu Ikaalisten Nouseva-Voima
H17-20E 38604 508221 3156999 Olkkonen Vili Jämsän Retki-Veikot
H17-20E 112446 503133 Orrainen Severi Hyvinkään Rasti
H17-20E 34217 210249 Pajuoja Otso Espoon Suunta
H17-20E 112 226685 Partanen Lauri Hyvinkään Rasti
H17-20E 36058 189231 3498557 Pelkonen Oula Rastivarsat
H17-20E 13735 135212 Pellinen Veeti Joutsenon Kullervo
H17-20E 91212 501923 3788122 Peltola Samuli Jämsän Retki-Veikot
H17-20E 109594 227135 Pirhonen Nuutti Angelniemen Ankkuri
H17-20E 13543 206718 Pousi Juho Vehkalahden Veikot
H17-20E 34239 507681 Rautio Mikael Espoon Suunta
H17-20E 35236 195113 Reiman Antti Angelniemen Ankkuri
H17-20E 34641 504744 3941796 Rousku Samuli MS Parma
H17-20E 35556 508444 3485125 Salo Kristian OK Trian
H17-20E 21260 209206 Salonen Matias Helsingin Suunnistajat
H17-20E 12207 500812 3499761 Salonen Seeti Valkeakosken Haka
H17-20E 415 501902 Sankelo Antton Lapuan Virkiä
H17-20E 91164 242996 Seppä Touko Turun Suunnistajat
H17-20E 32288 215469 Silvennoinen Oskari Kalevan Rasti
H17-20E 37885 500074 Sorsa Antti Espoon Suunta
H17-20E 39148 169848 Syrjälä Niilo Lounais-Hämeen Rasti
H17-20E 32265 208343 Syrjäläinen Lauri Helsingin Suunnistajat
H17-20E 35252 198368 Tala Miika Helsingin Suunnistajat
H17-20E 35767 510857 3552817 Talja Eljas OK 77
H17-20E 21407 199942 Tervakangas Mikko Espoon Suunta
H17-20E 38468 221333 Tiainen Olli Espoon Suunta
H17-20E 34196 230917 Tikkanen Elias Espoon Suunta
H17-20E 12799 501991 Turkki Eero Olavin Rasti
H17-20E 37662 510473 Udell Robin Solf IK
H17-20E 10345 510856 3740123 Uusitalo Topias Espoon Suunta
H17-20E 13953 501791 Vaenerberg Niko Lahden Suunnistajat-37
H17-20E 92686 500197 Vicari Lars Navi
H17-20E 3170 110516 3488640 Viippola Aapo Oulun Tarmo
H17-20E 32786 201866 3740255 Virtala Alex Pargas IF
H17-20E 13914 508501 Viskari Juuso Lynx
H17-20E 32704 195589 Vuori Justus Turun Suunnistajat
H17-20E 96018 505038 3941788 Väisänen Lenni Espoon Suunta
H17-20E 17477 223224 Westerlund Otso Koovee
H17-20E 94973 209174 Willman Iivari Rastikarhut
H17-20E 94972 511240 Willman Pyry Rastikarhut
D16E 102417 205296 Aalto Aura Tampereen Pyrintö
D16E 37913 501175 3970597 Ekström Lotte-Line MS Parma
D16E 15715 509960 Gröhn Ronja Tampereen Pyrintö
D16E 39311 503192 Hahn Olivia Solf IK
D16E 23031 186640 Hanhijärvi Maijukka Espoon Akilles
D16E 35612 503380 Heikkilä Suvi Lynx
D16E 13304 197565 Heikkinen Ida Vehkalahden Veikot
D16E 38029 250963 Heikkinen Roosa Vehkalahden Veikot
D16E 96480 214231 Heinäaro Iida Hyvinkään Rasti
D16E 91484 501871 Hietala Emmi Lapuan Virkiä
D16E 19296 511282 Hosio Iris Espoon Suunta
D16E 38062 508114 3482643 Häkkinen Pihla Tampereen Pyrintö
D16E 90608 508173 Hämäläinen Elina Rajamäen Rykmentti
D16E 90366 500185 Isoherranen Salla Lynx
D16E 19462 201802 Julkunen Siiri Tampereen Pyrintö
D16E 35804 508060 Jussila Emma Tampereen Pyrintö
D16E 98969 201164 Karttunen Lilia Lahden Suunnistajat-37
D16E 93747 503233 Kemppi Silva Espoon Suunta
D16E 94154 194228 3493988 Kokkonen Meeri Kajaanin Suunnistajat
D16E 21625 505420 Kontio Katri Kangasala SK
D16E 10685 237034 3485612 Koskinen Adveliina Kyrös-Rasti
D16E 33065 226360 Kukonlehto Fanny Kangasala SK
D16E 37898 208115 Kuusinen Saana Tampereen Pyrintö
D16E 99487 191483 Laine Noora Tampereen Pyrintö
D16E 90991 501420 Laitimo Maija Joutsenon Kullervo
D16E 107448 225908 Lauren Camilla Helsingin Suunnistajat
D16E 92644 510787 3937570 Linnainmaa Katja Kangasala SK
D16E 90830 243004 Lohtander Ilona Rasti-Lukko
D16E 38581 512301 Luoma Elli Tampereen Pyrintö
D16E 99138 239966 3772381 Markki Emmi Espoon Suunta
D16E 12766 504751 Matinheikki Liisa Tampereen Pyrintö
D16E 36983 215430 3353794 Melender Emilia Rasti-Jussit
D16E 100995 508480 Multala Essi Rajamäen Rykmentti
D16E 97534 200021 Mäntylä Ulla-Riina Helsingin Suunnistajat
D16E 37463 186524 Määttälä Fanni Espoon Suunta
D16E 36090 207251 Nieminen Saana Tampereen Pyrintö
D16E 99456 504328 4034997 Nietula Minja Helsingin Suunnistajat
D16E 2932 202717 Norrbacka Salla Hyvinkään Rasti
D16E 95729 506559 Ojala Jenny Koovee
D16E 12818 507231 3485919 Ojanaho Ansa-Lotta Ounasvaaran Hiihtoseura
D16E 38252 506648 3455417 Ojanaho Eeva-Liina Ounasvaaran Hiihtoseura
D16E 106022 505720 3252111 Pirilä Elisa MS Parma
D16E 90443 503007 Pitkänen Helmi Jämsän Retki-Veikot
D16E 99929 195307 Rajala Anni Helsingin Suunnistajat
D16E 97220 180956 Rantakokko Merianna Helsingin Suunnistajat
D16E 91134 216456 Rantala Ella Helsingin Suunnistajat
D16E 102030 502722 Rantala Henna Turun Suunnistajat
D16E 38052 208007 Riutto Eerika Lahden Suunnistajat-37
D16E 96551 508876 Sallila Katarina Helsingin Suunnistajat
D16E 10056 239104 Schmidt Emilia Tampereen Pyrintö
D16E 98941 215402 Sikkilä Peppi Lapuan Virkiä
D16E 91738 508639 Simola Rita Koovee
D16E 34257 201781 Soikkeli Linnea Espoon Suunta
D16E 35257 199070 Tala Emilia Helsingin Suunnistajat
D16E 35260 501864 Tala Juulia Helsingin Suunnistajat
D16E 95205 505155 Tikkakoski Ilona Tampereen Pyrintö
D16E 91439 506007 4041653 Tonder Oona SK Vuoksi
D16E 90628 503117 Turakainen Veera Lynx
D16E 38476 246333 Turkkila Liisa Espoon Suunta
D16E 36104 508224 Valio Salla Tampereen Pyrintö
D16E 13454 511285 Vallema Henrika Vehkalahden Veikot
D16E 36432 191327 3394251 Viippola Venla Oulun Tarmo
D16E 96926 503006 Virkajärvi Heta Jämsän Retki-Veikot
D16E 91641 501874 4052395 Virtala Emmi Pargas IF
D16E 108359 500669 Wahlsten Vilma Paimion Rasti
D16E 95146 503468 Yli-Futka Amanda Ulvilan Ura
D16E 10050 505614 3861655 Yli-Hietanen Silja Tampereen Pyrintö
D16E 38160 501611 Åberg Nea Hyvinkään Rasti
D17-20E 90979 504138 3940913 Ankelo Elsa MS Parma
D17-20E 354 503469 Asklöf Aino Lynx
D17-20E 36909 242717 Avelin Melina Tampereen Pyrintö
D17-20E 20667 509924 Donner Janina OK 77
D17-20E 29085 218216 Eerola Lotta Tampereen Pyrintö
D17-20E 37165 146289 Goman Anna SK Pohjantähti
D17-20E 6978 509964 Haapala Ida Espoon Suunta
D17-20E 9544 199345 Haavisto Alli Turun Suunnistajat
D17-20E 32801 179909 Haikonen Sanni Ulvilan Ura
D17-20E 28384 503218 Heikkilä Tuuli Lynx
D17-20E 27084 230594 Hilo Hanne Espoon Suunta
D17-20E 8393 201373 3905023 Hoskari Maria Rastikarhut
D17-20E 29231 509423 3905221 Hyyppä Milja Kokkolan Suunnistajat
D17-20E 108427 235860 Hyörtti Maria Rasti-Lukko
D17-20E 715 510936 Joensivu Inka Valkeakosken Haka
D17-20E 20741 500070 Jussila Ida Tampereen Pyrintö
D17-20E 38783 195366 Jutila Iisa Rastikarhut
D17-20E 38782 208585 Jutila Pinja Rastikarhut
D17-20E 13773 500210 3872868 Kangasaho Aino Helsingin Suunnistajat
D17-20E 38808 504937 3161635 Kankainen Venla Sotkamon Jymy
D17-20E 37881 504748 3394806 Karjalainen Mikaela Jämsän Retki-Veikot
D17-20E 96437 193284 Katajamäki Emma MS Parma
D17-20E 36627 502730 Kiljunen Emmi Lahden Suunnistajat-37
D17-20E 27743 243507 3949070 Klemettinen Kaisa Suunta Jyväskylä
D17-20E 91260 510954 4054060 Konstari Elena Jämsän Retki-Veikot
D17-20E 104025 211059 3281540 Kuokka Iida-Liisa Iisalmen Visa
D17-20E 95066 509921 3912573 Kärnä Nina Sonkajärven Pahka
D17-20E 94320 505591 Laaksoviita Veera Suomussalmen Rasti
D17-20E 35663 199520 Lahdenperä Melina Espoon Suunta
D17-20E 99486 502455 Laine Anni Tampereen Pyrintö
D17-20E 37396 214844 Laine Roosa Espoon Suunta
D17-20E 19897 511119 Latvala Matilda SK Uusi
D17-20E 39523 197708 Laurén Jill Pargas IF
D17-20E 21319 511151 3484011 Lindahl Jannica OK Trian
D17-20E 37400 204061 Lindgren Hanna IF Femman
D17-20E 36442 512297 Luoma Oona Tampereen Pyrintö
D17-20E 23139 180309 Matilainen Annika Helsingin Suunnistajat
D17-20E 36642 215300 Mattila Elisa Kouvolan Suunnistajat
D17-20E 37671 509406 Metsälä Essi Hämeenlinnan Suunnistajat
D17-20E 31372 501764 Mustajoki Villa Tampereen Pyrintö
D17-20E 99761 191377 Mäkinen Sanni Helsingin Suunnistajat
D17-20E 39710 226627 Määttänen Maria Espoon Suunta
D17-20E 35892 501545 Mårtenson Lydia OK 77
D17-20E 32397 509181 3498789 Niemi Tiina Rastikarhut
D17-20E 972 502203 Nurminen Inka Jämsän Retki-Veikot
D17-20E 21964 500199 4035655 Nurminen Kaarina Tampereen Pyrintö
D17-20E 29184 199893 Näpänkangas Elsa Suunta Jyväskylä
D17-20E 12764 193870 Ovaska Jenni Vehkalahden Veikot
D17-20E 24649 503752 Pakkanen Raita Vehkalahden Veikot
D17-20E 24653 510885 3498557 Pelkonen Roosa Tampereen Pyrintö
D17-20E 6747 509317 Pellonperä Sofia Espoon Suunta
D17-20E 27723 237218 3830304 Peltonen Liisa Kouvolan Suunnistajat
D17-20E 90238 506878 Peura Kerttu Espoon Suunta
D17-20E 35483 505795 Pitkänen Hilla Jämsän Retki-Veikot
D17-20E 38449 508123 Raasakka Liisa Espoon Suunta
D17-20E 31553 505998 Rantala Jasmiina Rasti-Lukko
D17-20E 29313 195078 3935186 Saalo Saara SK Uusi
D17-20E 25720 196283 Sainio Linda Kangasala SK
D17-20E 29330 507241 3911971 Salmia Tessa MS Parma
D17-20E 11553 189915 Seppälä Kaisla Rajamäen Rykmentti
D17-20E 33007 222199 Silvennoinen Siiri Kalevan Rasti
D17-20E 91737 184771 Simola Rosa Koovee
D17-20E 34262 195215 3812336 Soikkeli Sofia Espoon Suunta
D17-20E 36315 507150 Strandvall Amanda IF Minken
D17-20E 37232 200118 Suntioinen Elli Espoon Suunta
D17-20E 95200 506493 Taipale Anniina Lahden Suunnistajat-37
D17-20E 29856 500447 3394996 Taulavuori Venla Alatornion Pirkat
D17-20E 35832 502738 3859519 Tiljander Venla Espoon Suunta
D17-20E 34655 215116 Torrkulla Matilda IF Femman
D17-20E 24775 504920 Tuomala Miina-Maria Suunta Jyväskylä
D17-20E 12032 506103 3516168 Tuomisto Anu Vaasan Suunnistajat
D17-20E 12107 506104 3506490 Tuomisto Satu Vaasan Suunnistajat
D17-20E 37389 500369 Turakainen Venla Helsingin Suunnistajat
D17-20E 7966 195409 Virtala Jenny Pargas IF
D17-20E 37700 509293 3936598 Virtanen Heta Hämeenlinnan Suunnistajat
D17-20E 36311 129993 Väätäjä Milja Paimion Rasti

till CSV-fil