FIN GB SWE
Login to IRMA
Sani Mikko
Year Discipline
Ranking points of the chosen season
Class Place Points
H60 80 40.48
H65 15 49.24

Days of competition
Day Name of the day of competition Clubs Class Place Time Difference to the lead Points Sprint points Terrain points
14.06.2020 Halla Games Mikkelin Neitvuorella Navi H65 9 40.58 0.06.19 41.11 40.51
24.06.2020 Tampere Sprint Tour I Koovee H65 1 14.20 0.00.00 50.56 52.56
27.06.2020 Karjaa -rastit, aamupäivä (H/D55 ja vanhemmat) Karjaan Ura H65 27 56.34 0.16.21 34.67 34.53
01.07.2020 Ankkurirastit Angelniemen Ankkuri H65 8 33.31 0.03.26 44.00 43.42
15.07.2020 Tampere Sprint Tour III Koovee H65 1 14.42 0.00.00 48.72 51.01
18.07.2020 43. Lahti-Suunnistus, 1. päivä Lahden Suunnistajat-37 H60 10 40.30 0.11.11 40.60 40.56
19.07.2020 43. Lahti suunnistus 2. päivä (sarjat H/D40-80) Lahden Suunnistajat-37 H65 6 27.18 0.02.14 47.17 46.57
25.07.2020 Tampere Suunnistus aamupäivä (H/D55 ja vanhemmat) Koovee H65 4 26.21 0.03.46 46.82 46.39
26.07.2020 Tampere Suunnistus aamupäivä (H/D55 ja vanhemmat) Koovee H65 11 28.23 0.06.02 41.84 41.38
29.07.2020 Markki-Sprintti Kortesjärven Järvi-Veikot H65 1 13.13 0.00.00 48.71 50.85
02.08.2020 KuUS-tuplasprintti iltapäivä Kuusankosken Urheiluseura H65 1 16.55 0.00.00 50.64 52.94
02.08.2020 KuUS-tuplasprintti aamupäivä + Kaakon AM Kuusankosken Urheiluseura H65 1 13.57 0.00.00 49.94 52.20
15.08.2020 TuplaSprintti Aamupäivä Tuusulan Voima-Veikot H65 3 14.32 0.00.20 45.81 48.65
15.08.2020 TuplaSprintti Iltapäivä Tuusulan Voima-Veikot H65 1 13.02 0.00.00 49.91 53.01
21.08.2020 Grano Games ja WRE Tampereen Pyrintö H65 1 11.48 0.00.00 50.81 53.49
22.08.2020 Hämeen ja Päijät-Hämeen AM-pitkä ja nuorten EM/MM-näyttökilpailu Valkeakosken Haka H65 EIL -
29.08.2020 SM-keskimatka ja WRE, karsinta Suunta Jyväskylä H65-K2 26 27.47 0.10.50 29.83 29.47
30.08.2020 SM-keskimatka, finaali (viralliset tulokset kaikki sarjat) Suunta Jyväskylä H65B 2 28.09 0.01.10 46.55 44.60
05.09.2020 Espoon tuplasprintti, aamupäivä Espoon Akilles H65 1 12.12 0.00.00 47.93 50.66
05.09.2020 Espoon tuplasprintti, iltapäivä Espoon Akilles H65 1 14.03 0.00.00 49.56 52.38
09.09.2020 Uudenmaan ja Päijät-Hämeen AM-sprintti Hyvinkään Rasti H65 2 10.21 0.00.01 48.03 48.45
12.09.2020 SM-pitkä matka, karsinta, WRE Kankaanpään Suunnistajat , Siikaisten Sisu H65K2 KES -
16.09.2020 Helsinki O-Games sprintti Helsingin Suunnistajat H65 1 12.33 0.00.00 49.70 51.71
19.09.2020 SM-sprintti, finaali Angelniemen Ankkuri H65 3 14.28 0.00.33 50.02 51.61
27.09.2020 Mikonpäivän Sprinttisuunnistus Tampereen Pyrintö H65 1 13.51 0.00.00 50.36 52.75
10.10.2020 Kymenlaakson Sähkö-sprintti Kouvolan Suunnistajat H65 1 17.59 0.00.00 42.70 45.40
Browse the result history of ranking Return