FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Biskop Greta
Vuosi Laji
Valitun kauden rankipisteet
Sarja Sija Pistettä
D20 40 60.84
D21 356 49.96

Kilpailupäivät
Päivä Kilp.päivän nimi Seurat Sarja Sija Aika Ero kärkeen Pistettä Sprinttipistettä Maastopistettä
07.04.2019 Falken sprint II ja ÖIDM IK Falken D21 7 18.10 0.04.52 46.07 44.17
07.04.2019 Falken sprint I IK Falken D21 6 18.20 0.04.49 47.53 45.58
14.04.2019 * Ankkurirastit Angelniemen Ankkuri D20 15 1.12.00 0.22.45 46.42 45.30
20.04.2019 * FinnSpring ja WRE-osakilpailu Paimion Rasti D20E 30 1.40.21 0.38.11 46.03 45.54
28.04.2019 Tuplasprintti, 1. osa Rasti-Jussit D21 12 15.31 0.03.32 52.55 52.20
28.04.2019 Tuplasprintti, 2. osa Rasti-Jussit D21 14 18.17 0.04.47 49.72 49.06
04.05.2019 Virkiän kevätkansallinen Lapuan Virkiä D20 3 33.30 0.05.19 34.65 32.54
05.05.2019 Virkiän kevätkansallinen Lapuan Virkiä D20 2 44.55 0.03.59 41.02 38.16
11.05.2019 Keski-Pohjanmaan avoin Am-sprintti RasTiimi D21 3 20.03 0.04.27 48.40 48.09
18.05.2019 Nuorten EM- ja MM-, sekä aikuisten MC-sprinttinäyttökilpailu, WRE-osakilpailu Rasti-Lukko W21 HYL -
24.05.2019 Grano Games Tampereen Pyrintö D20 2 18.00 0.00.29 46.72 50.14
26.05.2019 Grano Games Tampereen Pyrintö D20 KES -
29.06.2019 SM-keskimatka, finaali (viralliset tulokset, kaikki sarjat) Pudasjärven Urheilijat , Taivalkosken Kuohu D20 21 35.19 0.09.19 65.11 64.37
29.06.2019 SM-keskimatka, karsinta Pudasjärven Urheilijat , Taivalkosken Kuohu D20K1 34 34.57 0.12.00 49.87 49.29
30.06.2019 Kainuun Rastiviikko 1. osakilpailu Sotkamon Jymy D20E 11 47.02 0.08.37 53.85 53.03
02.07.2019 Kainuun Rastiviikko 2. osakilpailu Sotkamon Jymy D20E 12 1.06.38 0.13.34 51.60 50.82
04.07.2019 Kainuun Rastiviikko 3. osakilpailu Sotkamon Jymy D20E 9 32.19 0.05.07 56.62 55.76
05.07.2019 Kainuun Rastiviikko 4. osakilpailu Sotkamon Jymy D20E 13 49.09 0.11.17 48.11 47.38
07.07.2019 Botnias Nationella OK Botnia D21A 7 58.32 0.14.45 36.89 35.65
25.07.2019 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv. 2 IF Femman , Malax IF , Vaasan Suunnistajat D20 3 41.47 0.06.22 40.79 37.26
14.08.2019 Evijärvi Sprintti Kortesjärven Järvi-Veikot D21 7 17.34 0.03.55 56.77 50.48
07.09.2019 SM-pitkä matka ja WRE-osakilpailu, karsinta Fiskarin Urheilijat -47 , Hiidenkiertäjät , OK Raseborg D20K1 29 1.01.20 0.22.23 50.03 49.57
08.09.2019 SM-pitkä matka, finaali (viralliset tulokset kaikki sarjat) Fiskarin Urheilijat -47 , Hiidenkiertäjät , OK Raseborg D20 29 1.35.45 0.38.04 47.83 47.29
14.09.2019 Pohjantähti-sprintti ja Pohjois-Pohjanmaan AM-sprintti, iltapäivä SK Pohjantähti D20 2 18.38 0.00.51 26.96 26.16
14.09.2019 Pohjantähti-sprintti ja Pohjois-Pohjanmaan AM-sprintti, aamupäivä SK Pohjantähti D20 2 19.37 0.00.22 27.33 26.52
22.09.2019 SM-sprintti ja WRE-osakilpailu, karsinta Loimaan Jankko , Lounais-Hämeen Rasti , Punkalaitumen Kunto D20K1 25 13.31 0.02.12 66.10 60.04
22.09.2019 SM-sprintti, finaali, viralliset tulokset Loimaan Jankko , Lounais-Hämeen Rasti , Punkalaitumen Kunto D20 30 17.24 0.04.47 56.01 50.87
28.09.2019 Lumonite SM-yö, finaali, viralliset tulokset Jämsän Retki-Veikot D20 17 1.27.14 0.42.30 43.92 43.87
06.10.2019 Oravatonni Mynämäen Suunnistajat -52 D20 2 1.06.33 0.08.23 48.07 47.59
Selaa rankituloshistoriaa Palaa