FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Donner Janina
Vuosi Laji
Valitun kauden rankipisteet
Sarja Sija Pistettä
D20 1 90.00
D21 123 70.42

Kilpailupäivät
Päivä Kilp.päivän nimi Seurat Sarja Sija Aika Ero kärkeen Pistettä Sprinttipistettä Maastopistettä
14.04.2019 * Ankkurirastit Angelniemen Ankkuri D20 3 53.46 0.04.31 70.21 68.52
20.04.2019 * FinnSpring ja WRE-osakilpailu Paimion Rasti D20E 9 1.11.36 0.09.26 71.36 70.61
11.05.2019 Keskimatkan aluemestaruus ja nuorten EM- ja MM-näyttökilpailu Hyvinkään Rasti D17-20E 7 32.07 0.02.08 76.95 75.86
18.05.2019 Nuorten EM- ja MM-, sekä aikuisten MC-sprinttinäyttökilpailu, WRE-osakilpailu Rasti-Lukko W21 59 15.07 0.02.11 79.01 77.95
30.05.2019 Prisma-rastit ja WRE-osakilpailu Hiidenkiertäjät D20 1 33.19 0.00.00 66.91 64.73
02.06.2019 NÅID individuellt Pargas IF D20 1 34.24 0.00.00
08.06.2019 Helsinki O-Games, 1 päivä Helsingin Suunnistajat D21E 21 39.09 0.06.59 73.14 72.84
29.06.2019 SM-keskimatka, finaali (viralliset tulokset, kaikki sarjat) Pudasjärven Urheilijat , Taivalkosken Kuohu D20 1 26.00 0.00.00 96.25 95.15
29.06.2019 SM-keskimatka, karsinta Pudasjärven Urheilijat , Taivalkosken Kuohu D20K1 1 22.57 0.00.00 87.67 86.66
21.07.2019 Peikkorastit Perttelin Peikot D20 1 57.43 0.00.00
26.07.2019 * 42. Lahti-Suunnistus, sprintti Lahden Suunnistajat-37 D20 1 12.03 0.00.00
27.07.2019 * 42. Lahti-Suunnistus Lahden Suunnistajat-37 D20 1 26.21 0.00.00 52.17 51.86
09.08.2019 FSOM sprint OK Kristina D21 7 15.12 0.03.02 68.98 64.10
10.08.2019 FSOM långdistans Närpes OK D20 2 51.30 0.03.20 74.19 73.47
17.08.2019 SM-sprintti esikisa, iltapäivä Angelniemen Ankkuri D20 1 13.43 0.00.00 72.13 66.75
17.08.2019 SM-sprintti esikisa ja VS:n aluemestaruussprintti, aamupäivä Angelniemen Ankkuri D20 1 14.18 0.00.00 72.42 69.70
21.08.2019 Uudenmaan AM-Sprintti Espoon Suunta D20 2 13.13 0.00.01 67.97 61.62
25.08.2019 Husqvarna-kisa IF Sibbo-Vargarna D20 5 35.25 0.04.01 68.52 67.57
31.08.2019 Jyvässprintti ja maailmancupin näyttökilpailu Suunta Jyväskylä D21 39 16.50 0.02.35 78.34 75.58
07.09.2019 SM-pitkä matka ja WRE-osakilpailu, karsinta Fiskarin Urheilijat -47 , Hiidenkiertäjät , OK Raseborg D20K1 2 40.31 0.01.34 86.03 85.23
08.09.2019 SM-pitkä matka, finaali (viralliset tulokset kaikki sarjat) Fiskarin Urheilijat -47 , Hiidenkiertäjät , OK Raseborg D20 4 59.59 0.02.18 87.03 86.05
22.09.2019 SM-sprintti ja WRE-osakilpailu, karsinta Loimaan Jankko , Lounais-Hämeen Rasti , Punkalaitumen Kunto D20K1 8 12.07 0.00.48 78.64 71.42
22.09.2019 SM-sprintti, finaali, viralliset tulokset Loimaan Jankko , Lounais-Hämeen Rasti , Punkalaitumen Kunto D20 10 14.18 0.01.41 76.44 69.43
28.09.2019 Lumonite SM-yö, finaali, viralliset tulokset Jämsän Retki-Veikot D20 5 59.35 0.14.51 69.67 69.59
20.10.2019 SM-erikoispitkä, viralliset tulokset, kaikki sarjat Pihkaniskat D20 2 1.54.43 0.04.39 83.42 82.80
Selaa rankituloshistoriaa Palaa