FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Sane Kari
Vuosi Laji
Valitun kauden rankipisteet
Sarja Sija Pistettä
H50 213 37.37
H65 52 42.82
H70 11 46.01

Kilpailupäivät
Päivä Kilp.päivän nimi Seurat Sarja Sija Aika Ero kärkeen Pistettä Sprinttipistettä Maastopistettä
24.06.2020 eSprint (sarjat H/D 21, 40 ja 50) Espoon Suunta H50 20 17.28 0.04.30 42.53 44.82
27.06.2020 Karjaa -rastit, aamupäivä (H/D55 ja vanhemmat) Karjaan Ura H70 44 1.34.46 0.57.12 16.97 16.58
01.07.2020 Ankkurirastit Angelniemen Ankkuri H70 11 39.14 0.07.23 36.12 35.32
04.07.2020 Arboretum-rastit Kouvolan Elimäellä Kouvolan Suunnistajat H70 18 1.00.13 0.14.24 34.20 33.61
08.07.2020 Tampere Sprint Tour II Koovee H65 7 17.12 0.01.02 44.31 46.06
15.07.2020 Tampere Sprint Tour III Koovee H65 3 15.16 0.00.34 46.37 48.55
19.07.2020 43. Lahti suunnistus 2. päivä (sarjat H/D40-80) Lahden Suunnistajat-37 H70 36 33.47 0.16.20 23.97 23.83
25.07.2020 Tampere Suunnistus aamupäivä (H/D55 ja vanhemmat) Koovee H70 4 23.10 0.01.58 42.36 41.35
26.07.2020 Tampere Suunnistus aamupäivä (H/D55 ja vanhemmat) Koovee H70 14 33.41 0.06.20 35.40 34.46
01.08.2020 Suunnistavan Uudenmaan avoin Am-keskimatka Karkki-Rasti H70 42 41.38 0.18.14 24.44 24.32
02.08.2020 KuUS-tuplasprintti iltapäivä Kuusankosken Urheiluseura H65 13 21.15 0.04.20 35.13 36.73
02.08.2020 KuUS-tuplasprintti aamupäivä + Kaakon AM Kuusankosken Urheiluseura H65 12 15.55 0.01.58 38.95 40.72
08.08.2020 Varsinais-Suomen Rastipäivät Suomusjärven Sisu H70 40 39.55 0.14.08 27.09 26.71
09.08.2020 Varsinais-Suomen Rastipäivät Suomusjärven Sisu H70 17 54.13 0.11.17 37.55 37.12
12.08.2020 Prisma iltapika Hiidenkiertäjät H70 14 40.48 0.13.31 27.51 27.07
15.08.2020 TuplaSprintti Aamupäivä Tuusulan Voima-Veikot H65 13 18.41 0.04.29 33.05 35.10
15.08.2020 TuplaSprintti Iltapäivä Tuusulan Voima-Veikot H65 4 14.33 0.01.31 43.79 46.51
16.08.2020 Husqvarna-kisa IF Sibbo-Vargarna H70 32 43.25 0.21.19 23.37 22.81
21.08.2020 Grano Games ja WRE Tampereen Pyrintö H70 1 12.53 0.00.00 47.01 49.81
22.08.2020 Avoin Uudenmaan AM-pitkä Lynx H70 KES -
29.08.2020 SM-keskimatka ja WRE, karsinta Suunta Jyväskylä H70-K1 21 21.36 0.05.56 33.43 33.18
30.08.2020 SM-keskimatka, finaali (viralliset tulokset kaikki sarjat) Suunta Jyväskylä H70 27 31.36 0.12.02 32.03 31.83
05.09.2020 Espoon tuplasprintti, iltapäivä Espoon Akilles H65 6 16.25 0.02.22 40.65 42.96
05.09.2020 Espoon tuplasprintti, aamupäivä Espoon Akilles H65 7 13.45 0.01.33 40.40 42.70
09.09.2020 Uudenmaan ja Päijät-Hämeen AM-sprintti Hyvinkään Rasti H70 1 12.01 0.00.00 47.87 47.04
12.09.2020 SM-pitkä matka, karsinta, WRE Kankaanpään Suunnistajat , Siikaisten Sisu H70K2 22 58.14 0.23.22 27.24 26.98
13.09.2020 SM-pitkä matka, finaali Kankaanpään Suunnistajat , Siikaisten Sisu H70 34 1.27.37 0.28.03 31.97 31.85
19.09.2020 SM-sprintti, finaali Angelniemen Ankkuri H70 1 14.19 0.00.00 50.75 50.64
27.09.2020 Mikonpäivän Sprinttisuunnistus Tampereen Pyrintö H70 1 15.47 0.00.00 45.42 45.98
10.10.2020 Kymenlaakson Sähkö-sprintti Kouvolan Suunnistajat H70 4 20.45 0.01.19 39.65 40.37
17.10.2020 SM-erikoispitkä Oriveden Ponnistus H70 39 1.42.06 0.27.55 35.45 35.27
Selaa rankituloshistoriaa Palaa