FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Venäläinen Toni
Vuosi Laji
Valitun kauden rankipisteet
Sarja Sija Pistettä
H50 11 63.01

Kilpailupäivät
Päivä Kilp.päivän nimi Seurat Sarja Sija Aika Ero kärkeen Pistettä Sprinttipistettä Maastopistettä
06.06.2020 Jaken 50-vuotisrastit Itä-Päijänteen Rasti H50 4 33.32 0.05.55 57.39 56.65
24.06.2020 Tampere Sprint Tour I Koovee H50 2 13.59 0.00.15 53.98 57.17
27.06.2020 Karjaa -rastit, iltapäivä (H/D50 ja nuoremmat) Karjaan Ura H50 5 39.42 0.03.59 61.04 60.57
04.07.2020 Arboretum-rastit Kouvolan Elimäellä Kouvolan Suunnistajat H50 1 47.50 0.00.00 63.30 61.33
08.07.2020 Tampere Sprint Tour II Koovee H50 4 13.31 0.00.44 56.93 58.93
15.07.2020 Tampere Sprint Tour III Koovee H50 1 15.48 0.00.00 61.68 65.08
18.07.2020 43. Lahti-Suunnistus, 1. päivä Lahden Suunnistajat-37 H50 31 1.28.56 0.58.15 19.03 18.85
19.07.2020 43. Lahti suunnistus 2. päivä (sarjat H/D40-80) Lahden Suunnistajat-37 H50 5 25.34 0.01.19 57.71 56.39
25.07.2020 Tampere Suunnistus iltapäivä (H/D50 ja nuoremmat) Koovee H50 4 25.33 0.01.16 58.92 58.33
26.07.2020 Tampere Suunnistus iltapäivä (H/D50 ja nuoremmat) Koovee H50 8 31.43 0.05.33 50.69 49.55
02.08.2020 KuUS-tuplasprintti aamupäivä + Kaakon AM Kuusankosken Urheiluseura H50 2 14.17 0.00.11 57.00 61.97
02.08.2020 KuUS-tuplasprintti iltapäivä Kuusankosken Urheiluseura H50 2 16.22 0.00.39 58.03 63.10
15.08.2020 TuplaSprintti Aamupäivä Tuusulan Voima-Veikot H50 4 12.55 0.00.36 61.34 65.83
15.08.2020 TuplaSprintti Iltapäivä Tuusulan Voima-Veikot H50 7 13.58 0.00.54 58.77 62.44
16.08.2020 Husqvarna-kisa IF Sibbo-Vargarna H50 1 33.45 0.00.00 61.09 59.60
21.08.2020 Grano Games ja WRE Tampereen Pyrintö H50 1 13.53 0.00.00 61.00 65.31
29.08.2020 SM-keskimatka ja WRE, karsinta Suunta Jyväskylä H50-K1 3 18.36 0.01.28 61.03 60.09
30.08.2020 SM-keskimatka, finaali (viralliset tulokset kaikki sarjat) Suunta Jyväskylä H50 3 24.37 0.01.36 69.03 68.52
05.09.2020 Espoon tuplasprintti, iltapäivä Espoon Akilles H50 6 13.08 0.00.56 59.22 62.31
05.09.2020 Espoon tuplasprintti, aamupäivä Espoon Akilles H50 9 15.18 0.01.29 56.92 59.90
06.09.2020 AM-keskimatka ja HOK Rasti-Nokia H50 1 26.10 0.00.00 62.30 61.53
09.09.2020 Uudenmaan ja Päijät-Hämeen AM-sprintti Hyvinkään Rasti H50 6 14.24 0.01.03 56.20 61.51
12.09.2020 SM-pitkä matka, karsinta, WRE Kankaanpään Suunnistajat , Siikaisten Sisu H50K1 13 44.44 0.06.19 56.58 56.32
13.09.2020 SM-pitkä matka, finaali Kankaanpään Suunnistajat , Siikaisten Sisu H50 27 1.15.44 0.20.57 51.40 51.35
16.09.2020 Avoin AM Yö Häme Hämeenlinnan Suunnistajat H50 1 50.40 0.00.00 58.14 56.86
19.09.2020 SM-sprintti, finaali Angelniemen Ankkuri H50 11 14.25 0.01.43 62.51 63.93
26.09.2020 Lumonite SM-yö, finaali Kalevan Rasti H50 6 1.06.54 0.06.45 66.01 65.60
04.10.2020 XXXV Oravatonni ja Kokkensin 50-vuotisrastit Mynämäen Suunnistajat -52 H50 4 50.11 0.02.22 59.03 58.67
17.10.2020 SM-erikoispitkä Oriveden Ponnistus H50 23 1.51.16 0.21.14 55.72 55.60
25.10.2020 Jämi Suunnistusmaraton Ikaalisten Nouseva-Voima H50 6 1.36.23 0.07.32 47.72 46.83
Selaa rankituloshistoriaa Palaa