FIN GB SWE
Login to IRMA
mainos1
Virtanen Antti
Year Discipline
Ranking points of the chosen season
Class Place Points
H50 5 64.89

Days of competition
Day Name of the day of competition Clubs Class Place Time Difference to the lead Points Sprint points Terrain points
24.06.2020 Tampere Sprint Tour I Koovee H50 1 13.44 0.00.00 56.37 59.70
27.06.2020 Karjaa -rastit, iltapäivä (H/D50 ja nuoremmat) Karjaan Ura H50 4 39.35 0.03.52 61.40 60.93
01.07.2020 Ankkurirastit Angelniemen Ankkuri H50 8 40.34 0.04.33 57.12 56.86
15.07.2020 Tampere Sprint Tour III Koovee H50 4 16.31 0.00.43 56.59 59.71
18.07.2020 43. Lahti-Suunnistus, 1. päivä Lahden Suunnistajat-37 H50 6 32.59 0.02.18 58.30 57.75
19.07.2020 43. Lahti suunnistus 2. päivä (sarjat H/D40-80) Lahden Suunnistajat-37 H50 7 27.06 0.02.51 53.94 52.70
25.07.2020 Tampere Suunnistus iltapäivä (H/D50 ja nuoremmat) Koovee H50 3 25.20 0.01.03 59.86 59.25
26.07.2020 Tampere Suunnistus iltapäivä (H/D50 ja nuoremmat) Koovee H50 2 27.05 0.00.55 62.05 60.64
09.08.2020 Varsinais-Suomen Rastipäivät Suomusjärven Sisu H50 3 52.25 0.04.48 62.19 61.61
12.08.2020 Prisma iltapika Hiidenkiertäjät H50 2 30.39 0.01.08 61.82 59.90
15.08.2020 TuplaSprintti Iltapäivä Tuusulan Voima-Veikot H50 1 13.04 0.00.00 65.50 69.59
15.08.2020 TuplaSprintti Aamupäivä Tuusulan Voima-Veikot H50 1 12.19 0.00.00 65.61 70.42
22.08.2020 Hämeen ja Päijät-Hämeen AM-pitkä ja nuorten EM/MM-näyttökilpailu Valkeakosken Haka H50 1 58.51 0.00.00 62.05 61.46
29.08.2020 SM-keskimatka ja WRE, karsinta Suunta Jyväskylä H50-K2 4 19.46 0.01.40 60.85 60.50
30.08.2020 SM-keskimatka, finaali (viralliset tulokset kaikki sarjat) Suunta Jyväskylä H50 4 25.13 0.02.12 67.17 66.67
05.09.2020 Espoon tuplasprintti, iltapäivä Espoon Akilles H50 3 12.31 0.00.19 63.34 66.65
05.09.2020 Espoon tuplasprintti, aamupäivä Espoon Akilles H50 2 14.00 0.00.11 64.96 68.35
06.09.2020 AM-keskimatka ja HOK Rasti-Nokia H50 2 27.52 0.01.42 57.91 57.19
12.09.2020 SM-pitkä matka, karsinta, WRE Kankaanpään Suunnistajat , Siikaisten Sisu H50K1 4 41.12 0.02.47 63.66 63.37
13.09.2020 SM-pitkä matka, finaali Kankaanpään Suunnistajat , Siikaisten Sisu H50 4 1.01.36 0.06.49 68.14 68.08
19.09.2020 SM-sprintti, finaali Angelniemen Ankkuri H50 3 13.36 0.00.54 67.33 68.86
04.10.2020 XXXV Oravatonni ja Kokkensin 50-vuotisrastit Mynämäen Suunnistajat -52 H50 1 47.49 0.00.00 62.81 62.42
17.10.2020 SM-erikoispitkä Oriveden Ponnistus H50 5 1.37.03 0.07.01 65.96 65.83
Browse the result history of ranking Return