FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Fritzen Florian
Vuosi Laji
Valitun kauden rankipisteet
Sarja Sija Pistettä
H16 19 61.54

Kilpailupäivät
Päivä Kilp.päivän nimi Seurat Sarja Sija Aika Ero kärkeen Pistettä Sprinttipistettä Maastopistettä
06.06.2020 Jaken 50-vuotisrastit Itä-Päijänteen Rasti H16 4 27.31 0.02.10 54.36 52.41
07.06.2020 Minkens Nationella IF Minken H16 1 16.47 0.00.00 55.12 49.96
24.06.2020 Junior eGames (sarjat H/D 16, 18 ja 20), sprintti Espoon Suunta H16 17 14.54 0.02.25 50.24 48.79
27.06.2020 Karjaa -rastit, iltapäivä (H/D50 ja nuoremmat) Karjaan Ura H16 2 31.37 0.01.58 60.84 59.21
28.06.2020 Junior eGames (sarjat H/D 16, 18 ja 20), pitkä matka Espoon Suunta H16 7 52.18 0.06.58 51.81 50.78
30.06.2020 Junior eGames (sarjat H/D 16, 18 ja 20), keskimatka Espoon Suunta H16 2 24.54 0.01.01 57.99 56.25
01.07.2020 Ankkurirastit Angelniemen Ankkuri H16 3 38.28 0.02.51 54.92 53.58
04.07.2020 Arboretum-rastit Kouvolan Elimäellä Kouvolan Suunnistajat H16 2 49.01 0.00.33 49.98 46.48
12.07.2020 Vehkalahden Veikkojen kesäkansalliset Vehkalahden Veikot H16 1 28.47 0.00.00 54.41 53.40
18.07.2020 43. Lahti-Suunnistus, 1. päivä Lahden Suunnistajat-37 H16 30 50.55 0.24.03 30.26 29.05
19.07.2020 43. Lahti-Suunnistus, 2. päivä (sarjat H/D21, H/D10RR-20) Lahden Suunnistajat-37 H16 17 27.36 0.05.27 48.38 47.24
25.07.2020 Tampere Suunnistus iltapäivä (H/D50 ja nuoremmat) Koovee H16 5 21.48 0.01.27 55.05 53.71
26.07.2020 Tampere Suunnistus iltapäivä (H/D50 ja nuoremmat) Koovee H16 2 24.52 0.01.01 58.12 56.26
01.08.2020 Suunnistavan Uudenmaan avoin Am-keskimatka Karkki-Rasti H16 4 26.49 0.04.16 46.17 45.60
02.08.2020 Jyry-Rastit Rasti-Jyry H16 1 33.56 0.00.00
09.08.2020 Varsinais-Suomen Rastipäivät Suomusjärven Sisu H16 1 41.18 0.00.00 53.79 50.64
12.08.2020 Prisma iltapika Hiidenkiertäjät H16 1 22.25 0.00.00 57.79 56.43
16.08.2020 INOV-8-liigan osakilpailu Navi H16 19 40.14 0.06.53 50.55 50.04
21.08.2020 Grano Games ja WRE Tampereen Pyrintö H16E HYL -
22.08.2020 Hämeen ja Päijät-Hämeen AM-pitkä ja nuorten EM/MM-näyttökilpailu Valkeakosken Haka H16 36 1.11.31 0.22.29 40.77 40.21
23.08.2020 Nuorten EM/MM-näyttökilpailu Valkeakosken Haka H16 15 33.02 0.05.22 52.73 52.07
29.08.2020 SM-keskimatka ja WRE, karsinta Suunta Jyväskylä H15-K1 4 16.55 0.01.26 53.14 51.19
30.08.2020 SM-keskimatka, finaali (viralliset tulokset kaikki sarjat) Suunta Jyväskylä H15 9 21.51 0.03.25 54.61 52.34
05.09.2020 Espoon tuplasprintti, aamupäivä Espoon Akilles H16 4 15.00 0.00.19 51.25 50.98
05.09.2020 Espoon tuplasprintti, iltapäivä Espoon Akilles H16 1 13.54 0.00.00 55.23 55.13
19.09.2020 SM-sprintti, finaali Angelniemen Ankkuri H14 14.13 0.00.11
22.09.2020 Avoin AM Yö Uusimaa Pihkaniskat H16 8 57.02 0.17.11 37.48 35.72
26.09.2020 Kansallinen keskimatka - Kyrös-Rastin 40-v. juhlakilpailu Kyrös-Rasti H16 1 29.36 0.00.00 48.49 48.59
04.10.2020 XXXV Oravatonni ja Kokkensin 50-vuotisrastit Mynämäen Suunnistajat -52 H16 5 45.39 0.03.54 57.52 56.20
10.10.2020 Kymenlaakson Sähkö-sprintti Kouvolan Suunnistajat H16 4 14.23 0.01.00 43.23 42.28
25.10.2020 Jämi Suunnistusmaraton Ikaalisten Nouseva-Voima H16 4 1.05.43 0.05.10 50.99 48.06
Selaa rankituloshistoriaa Palaa