FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Lindstedt Tapio
Vuosi Laji
Valitun kauden rankipisteet
Sarja Sija Pistettä
H65 107 36.81
H70 46 40.44

Kilpailupäivät
Päivä Kilp.päivän nimi Seurat Sarja Sija Aika Ero kärkeen Pistettä Sprinttipistettä Maastopistettä
07.06.2020 Minkens Nationella IF Minken H65 13 23.24 0.05.07 40.81 40.55
24.06.2020 Tampere Sprint Tour I Koovee H65 10 19.55 0.05.35 33.11 34.42
27.06.2020 Karjaa -rastit, aamupäivä (H/D55 ja vanhemmat) Karjaan Ura H70 KES -
01.07.2020 Ankkurirastit Angelniemen Ankkuri H70 5 34.52 0.03.01 42.35 41.40
04.07.2020 Keurusrastit ja AM-keskimatka Keuruun Kisailijat H70 2 27.43 0.02.31 35.69 34.39
08.07.2020 Tampere Sprint Tour II Koovee H65 20 19.01 0.02.51 37.48 38.96
11.07.2020 Virkiän kesäkansallinen 1. päivä (H/D35-) Lapuan Virkiä H70 24 45.04 0.15.08 25.14 24.79
15.07.2020 Tampere Sprint Tour III Koovee H65 18 18.18 0.03.36 35.30 36.96
19.07.2020 Tuplasprintti, iltapäivä Rasti-Jussit H70 9 10.25 0.01.23 37.40 37.80
19.07.2020 Tuplasprintti, aamupäivä Rasti-Jussit H70 HYL -
25.07.2020 Tampere Suunnistus aamupäivä (H/D55 ja vanhemmat) Koovee H70 9 24.30 0.03.18 39.30 38.36
26.07.2020 Tampere Suunnistus aamupäivä (H/D55 ja vanhemmat) Koovee H70 29 43.02 0.15.41 25.76 25.08
01.08.2020 Suunnistavan Uudenmaan avoin Am-keskimatka Karkki-Rasti H70 9 27.48 0.04.24 40.73 40.54
12.08.2020 Prisma iltapika Hiidenkiertäjät H70 12 38.07 0.10.50 30.08 29.60
15.08.2020 TuplaSprintti Aamupäivä Tuusulan Voima-Veikot H70 10 14.08 0.02.20 38.22 38.85
15.08.2020 TuplaSprintti Iltapäivä Tuusulan Voima-Veikot H70 11 16.10 0.02.16 38.07 38.70
21.08.2020 Grano Games ja WRE Tampereen Pyrintö H70 7 17.37 0.04.44 31.80 33.70
22.08.2020 Hämeen ja Päijät-Hämeen AM-pitkä ja nuorten EM/MM-näyttökilpailu Valkeakosken Haka H70 9 53.53 0.15.12 32.27 30.95
29.08.2020 SM-keskimatka ja WRE, karsinta Suunta Jyväskylä H70-K2 23 20.32 0.06.15 31.94 31.79
30.08.2020 SM-keskimatka, finaali (viralliset tulokset kaikki sarjat) Suunta Jyväskylä H70 30 32.03 0.12.29 31.26 31.07
05.09.2020 Espoon tuplasprintti, aamupäivä Espoon Akilles H70 3 13.16 0.01.25 42.43 42.51
05.09.2020 Espoon tuplasprintti, iltapäivä Espoon Akilles H70 HYL -
06.09.2020 AM-keskimatka ja HOK Rasti-Nokia H70 9 31.50 0.08.53 28.48 28.01
09.09.2020 Uudenmaan ja Päijät-Hämeen AM-sprintti Hyvinkään Rasti H70 6 13.29 0.01.28 41.66 40.94
12.09.2020 SM-pitkä matka, karsinta, WRE Kankaanpään Suunnistajat , Siikaisten Sisu H70K1 7 44.40 0.05.46 41.47 41.33
13.09.2020 SM-pitkä matka, finaali Kankaanpään Suunnistajat , Siikaisten Sisu H70 32 1.22.25 0.22.51 34.22 34.09
19.09.2020 SM-sprintti, finaali Angelniemen Ankkuri H70 15 17.06 0.02.47 41.03 40.94
26.09.2020 Kansallinen keskimatka - Kyrös-Rastin 40-v. juhlakilpailu Kyrös-Rasti H70 4 26.27 0.05.04 33.19 32.46
27.09.2020 Mikonpäivän Sprinttisuunnistus Tampereen Pyrintö H70 8 19.39 0.03.52 33.54 33.95
Selaa rankituloshistoriaa Palaa