FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Peura Kerttu
Vuosi Laji
Valitun kauden rankipisteet
Sarja Sija Pistettä
D18 38 56.00
D20 75 49.97

Kilpailupäivät
Päivä Kilp.päivän nimi Seurat Sarja Sija Aika Ero kärkeen Pistettä Sprinttipistettä Maastopistettä
30.03.2019 Billnäsin keskimatka Karjaan Ura D18 6 39.22 0.07.03 44.90 42.18
06.04.2019 Stadisprintti, iltapäivä Rasti-Jyry D18 5 14.38 0.01.43 54.25 58.50
06.04.2019 Stadisprintti, aamupäivä Rasti-Jyry D18 5 15.25 0.00.46 56.47 60.68
14.04.2019 * Ankkurirastit Angelniemen Ankkuri D18 27 1.00.05 0.14.44 52.82 51.75
20.04.2019 * FinnSpring ja WRE-osakilpailu Paimion Rasti D18E 31 1.28.03 0.25.05 51.69 50.59
04.05.2019 * 47. Uudenmaan Rastipäivät Rajamäen Rykmentti D18 2 22.19 0.00.07 54.49 50.57
11.05.2019 Keskimatkan aluemestaruus ja nuorten EM- ja MM-näyttökilpailu Hyvinkään Rasti D17-20E 40 39.37 0.09.38 58.21 57.39
29.06.2019 SM-keskimatka, karsinta Pudasjärven Urheilijat , Taivalkosken Kuohu D18K2 12 22.52 0.02.42 61.65 60.77
29.06.2019 SM-keskimatka, finaali (viralliset tulokset, kaikki sarjat) Pudasjärven Urheilijat , Taivalkosken Kuohu D18 40 36.52 0.13.56 48.22 47.33
30.06.2019 Kainuun Rastiviikko 1. osakilpailu Sotkamon Jymy D18E 11 43.18 0.07.01 58.14 56.33
02.07.2019 Kainuun Rastiviikko 2. osakilpailu Sotkamon Jymy D18E 10 1.02.35 0.05.30 57.95 55.98
04.07.2019 Kainuun Rastiviikko 3. osakilpailu Sotkamon Jymy D18E 13 32.37 0.05.36 55.12 53.70
05.07.2019 Kainuun Rastiviikko 4. osakilpailu Sotkamon Jymy D18E 11 42.32 0.05.20 53.73 51.68
10.08.2019 Avoin Uudenmaan AM-pitkä matka Karjaan Ura D18 7 50.20 0.06.11 53.22 52.60
17.08.2019 SM-sprintti esikisa ja VS:n aluemestaruussprintti, aamupäivä Angelniemen Ankkuri D18 4 15.56 0.02.08 57.95 55.48
17.08.2019 SM-sprintti esikisa, iltapäivä Angelniemen Ankkuri D18 5 15.07 0.01.51 56.74 54.33
21.08.2019 Uudenmaan AM-Sprintti Espoon Suunta D18 3 13.39 0.01.13 58.93 57.74
07.09.2019 SM-pitkä matka ja WRE-osakilpailu, karsinta Fiskarin Urheilijat -47 , Hiidenkiertäjät , OK Raseborg D18K2 13 37.07 0.07.53 58.87 57.75
08.09.2019 SM-pitkä matka, finaali (viralliset tulokset kaikki sarjat) Fiskarin Urheilijat -47 , Hiidenkiertäjät , OK Raseborg D18 35 1.06.53 0.23.35 52.10 51.35
13.09.2019 Avoin Uudenmaan Am-yö Lynx D18 EIL -
22.09.2019 SM-sprintti ja WRE-osakilpailu, karsinta Loimaan Jankko , Lounais-Hämeen Rasti , Punkalaitumen Kunto D17K1 20 12.19 0.01.29 60.27 56.71
22.09.2019 SM-sprintti, finaali, viralliset tulokset Loimaan Jankko , Lounais-Hämeen Rasti , Punkalaitumen Kunto D17 22 15.07 0.02.52 57.42 54.03
Selaa rankituloshistoriaa Palaa